איהאב גאנים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  255 לייקים

לא שחקן רע. צריך קשר אתלטי לידו
את הסם הכי גדול
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  858 לייקים

גרזן נטו. התקפית הוא כלום בואך נזק
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

איטי, מחצית ראשונה כל מסירה שלו הגיעה לריינה
מחצית שניה היה קצת יותר סביר, במיוחד אחרי שאיינבינדר יצא
בכל מקרה, מבחינתי הוא אכזבה, ציפיתי ליותר...
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

חבל שלא זכינו לראות אמצע שלו ושל חוסה, הקטע הוא שאיהב לצערי לא מספיק טוב התקפית, אבל עדיין הוא שדרוג הגנתי מובהק לעומת אייבנדר & אל ים...
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 17 פברואר 2024, 18:46 גרזן נטו. התקפית הוא כלום בואך נזק
בחיים שלי לא ראיתי גרזן שכל שחקן של היריבה עובר אותו כאילו הוא אוויר ושלא יוצא עם הכדור מאף תיקול.
לא גרזן, אפילו מצ'טה לא הייתי נותן לו, מקסימום סכין יפנית חלודה.
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

במחצית הראשונה הוא היה הכי חלש על המגרש והתחרות היתה קשה. במחצית השניה השתפר קצת. אין לנו מה למכור עם אמצע שלו ושל איינבינדר. שני שחקנים שלא מכירים את הקונספט של פס קדימה ולא עברו שחקן ב-1 על 1 מאז נערים א'.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed WolfRed Ghost
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

אחי אתה משחק כדורגל מקצועי 20 שנה כזה? איך אתה לא יודע לתת פס?
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

נתן יופי של פאסים. תראו את רבע השעה הראשונה של המשחק (להערכתי), הוא דווקא היה פעיל התקפית וקידם את המשחק. כמו במרבית משחקינו אחרי אותה רבע שעה הפסקנו לעמוד גבוה והתחלנו להתברבר עם הכדור בין הבלמים והמגנים תוך שליחת כדורים מיותרים למעלה. הוא סיים את המחצית הזו נורא אבל בשלב הזה כולם נראו כמו כדורגל בתיכון בלי תנועה. איך אפשר לבוא בטענות לכל אחד מהם כשחבריו מסתתרים מאחורי שחקני היריבה?
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

יש עליו יותר מדי מעמסה של להיות הקשר האחורי היחיד. הוא לא מספיק לזה.
עם שחקן יותר דינמי מאייבינדר הוא יראה אחרת.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

ונרקומן כתב: 17 פברואר 2024, 22:55 יש עליו יותר מדי מעמסה של להיות הקשר האחורי היחיד. הוא לא מספיק לזה.
לא רק אחרת, אפילו יהפוך להיות סילון ליד שחקן אחר, ברור.
איך אני אוהב את זה שממציאים תרוצים לשחקנים גרועים - "זה לא שהוא גרוע, זה שלידו עושה אותו גרוע", "הרצפה עקומה".
אל תתנו לי לעצור אותכם בבקשה תמשיכו ואם במקרה הוא ישאר פה בעונה הבאה (נו ברור שכן) נזכר בזה בערגה.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

רדפוקס כתב: 18 פברואר 2024, 00:13
ונרקומן כתב: 17 פברואר 2024, 22:55 יש עליו יותר מדי מעמסה של להיות הקשר האחורי היחיד. הוא לא מספיק לזה.
לא רק אחרת, אפילו יהפוך להיות סילון ליד שחקן אחר, ברור.
איך אני אוהב את זה שממציאים תרוצים לשחקנים גרועים - "זה לא שהוא גרוע, זה שלידו עושה אותו גרוע", "הרצפה עקומה".
אל תתנו לי לעצור אותכם בבקשה תמשיכו ואם במקרה הוא ישאר פה בעונה הבאה (נו ברור שכן) נזכר בזה בערגה.
עם כל הכיף והסיפוק בלגמור שחקנים אחרי 5 משחקים, ברור ששחקן יכול להיראות רע במערך וליד שחקנים שלא מתאימים לו.

אחרי העזיבה של רודריגס יש לנו את מרכז השדה הכי חלש בליגה. אז כן, יש לגנאים חתיכת נסיבות מקלות. כמה קשרים יש בליגה שהיית שם אותם בקישור של 2 ליד אייבינדר והם היו נראים מצוין? כמעט ואין.

הוא באמת איטי אבל לא חסר קשרים איטיים שמשתלבים ברמות הכי גבוהות. ברור שכדי שיצליחו שמים לידם שחקנים שיכולים לרוץ ולשרוף שטחים, ולא את דן אייבינדר בן 35.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

כן ברור שיש לנו את מרכז השדה הכי חלש בליגה, הוא חלק ממנו.
והוא לא סתם איטי, הוא פאקינג אוויר, שחקנים עוברים לידו והוא מצלם אותם במקום, אפילו לא מלווה שיירות כמו אל-ים. וזה עוד שחקן שהטיקט שלו זה "גרזן" :bang:
אני הייתי בעד ההחתמה שלו אבל עד עכשיו הוא מצליח לתת פייט ממש ממש טוב לאיינבינדר ואל ים על מי הקשר האחורי הכי גרוע שלנו.

אגב,
גם רודריגז הוא שחקן אמצע איטי וגם לו היה מחמיא יותר אם היו מביאים לצידו עלי מוחמד לעניים שהיה משלים אותו ועדיין הוא היה נראה טוב ברוב המשחקים ששיחק לצד העלובים שאיתו.
וזה ההבדל בין שחקן כדורגל לעוד איזה נפיל שעד עכשיו עוד לא הבנתי במה הוא מצטיין, כרגע הוא נראה פשוט גרוע בהכל.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

הוא לצערי משחק כמו בן 40, מקווה מאוד(וגם מאמין) שחלק מזה ניתן לשפר מכיוון שלא שיחק תקופה ארוכה.
האיטיות לא מפוצה במיקום מכיוון שהוא גם לא תזזיתי ולא זז על שטח גדול אם בהוראה מכוונת או שזה מה שמסוגל כרגע.
מעבר לזה, לא חד והמסירות בעצלתיים. מקווה שהוא ישפר עם הזמן והכושר את האלמנטים.

כרגע הקישור חייב לקבל דינמיות וכושר לדעתי אל ים(באין בנימין) יכול לשפר מהבחינה הזו.
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

רדפוקס כתב: 18 פברואר 2024, 01:58 כן ברור שיש לנו את מרכז השדה הכי חלש בליגה, הוא חלק ממנו.
והוא לא סתם איטי, הוא פאקינג אוויר, שחקנים עוברים לידו והוא מצלם אותם במקום, אפילו לא מלווה שיירות כמו אל-ים. וזה עוד שחקן שהטיקט שלו זה "גרזן" :bang:
אני הייתי בעד ההחתמה שלו אבל עד עכשיו הוא מצליח לתת פייט ממש ממש טוב לאיינבינדר ואל ים על מי הקשר האחורי הכי גרוע שלנו.

אגב,
גם רודריגז הוא שחקן אמצע איטי וגם לו היה מחמיא יותר אם היו מביאים לצידו עלי מוחמד לעניים שהיה משלים אותו ועדיין הוא היה נראה טוב ברוב המשחקים ששיחק לצד העלובים שאיתו.
וזה ההבדל בין שחקן כדורגל לעוד איזה נפיל שעד עכשיו עוד לא הבנתי במה הוא מצטיין, כרגע הוא נראה פשוט גרוע בהכל.
ההבדל בין רודריגז לבין שני הנגרים האלה, הוא שלשחקנים היה ביטחון למסור לו גם בסיטואציות קשות כי הוא ידע להשתחרר ולמסור קדימה גם תחת לחץ.
עכשיו לך תבנה משחק כשיש לך שני צבים שמאבדים כדורים תחת לחץ, וקיבלת התמסרויות אינסופיות בין שלושת הבלמים שלנו.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

רדפוקס כתב: 18 פברואר 2024, 01:58 כן ברור שיש לנו את מרכז השדה הכי חלש בליגה, הוא חלק ממנו.

אגב,
רודריגז את הרוב המוחלט של המשחקים אצלנו עשה באצמע של 3 עם רן בנימין/קנצפולסקי בנוסף לאייבינדר.

וגם אם רודריגז היה נראה טוב באמצע כשלידו רק אייבינדר (לא חושב ששיחקנו ככה אי פעם איתו), נראה לי שכולנו מסכימים שהוא שחקן טופ לליגה אז להגיד שאם הוא הסתדר גם גנאים צריך להסתדר זה לא נכון.

יכול להיות שאין בגנאים כלום, אני לא יודע להגיד, לא הכרתי אותו אפילו ברמת השם לפני שהתחיל להיות מקושר אלינו. אבל אין מה לגמור אותו אחרי 5 משחקים כשברור שהסגל והמערך מדגישים מאוד את החסרונות שלו + שהוא לא שיחק חצי שנה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

איזה יתרונות יש שלו זה אתה יודע להגיד?
כי אני עדיין מנסה להבין.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 18 פברואר 2024, 11:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

מאכזב מאוד ואני די מסכים עם רדפוקס..
בסוף אולי לאור מצוקת שחקני ההגנה, הייתי מנסה אותו בתור בלם, אם כי הוא מסוגל לעשות מלא פנדלים. או החלפה בעמדות בינו לבין ארצ'ל..
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

לא יודע איפה אתם רואים מאכזב, בעיניי היה אתמול מספר אחד בהפועל בטח בחצי השני. לןקח כדור קדימה, דריבל, אגרסיבי
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

כן בוא ננסה אותו בלם. אין כמו לשים שחקנים לא בעמדות שלהם. בזה אנחנו מובילים בארץ.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

נחלש ממשחק למשחק
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

עוד מישהו רוצה לטעון שהוא מסכן, קורבן של הנסיבות או שתפנימו שהוא מרכיב יחד עם אל ים ואיינבינדר את הקישור הגרוע והאיטי ביותר שהליגה הזאת ראתה?
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

סקאוטינג טופ קלאס יש לנו. הוא נראה כמו גרסת wish של בירם כיאל
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

הכי גרוע בפער ענק מכל מה שש לנו באמצע, גם גם מאיינבינדר שאני לא יכולה לראות כבר
איזה רכש נוראי, איום ונורא
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

זה כאילו הפיצ'ר של 'מהירות' היה רק בגרסת הפרימיום וחנסול העדיף להסתמך על הגרסה החינמית של התוכנה לסקאוטינג
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 5 לייקיםקירקגוררדפוקסRed GhostונרקומןRed Wolf
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

פיי איזה לקרדה אכלנו
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

העובדה שאייבינדר נראה קארל לואיס לעומתו אומרת הכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

שאני מנסה לחשוב בצורה קרה ומקצועית איפה נקודות החולשה בקבוצה הזו, שמתחזקות ממשחק למשחק
הרבה מתחיל ממנו

הכבדות המטורפת שמונעת ממנו לחטוף
חוסר היכולת לבצע מהלכים פשוטים
חוסר היכולת להתמקם נכון ולהיות בסביבת האירועים

השחקן הזה הוא אסון לקבוצה בכל שניה על המגרש
ואין לו תחליף
וזה יכול להביא לאסון שהוא בקנה מידה אחר לגמרי
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 05 מרץ 2024, 00:42 שאני מנסה לחשוב בצורה קרה ומקצועית איפה נקודות החולשה בקבוצה הזו, שמתחזקות ממשחק למשחק
הרבה מתחיל ממנו

ואין לו תחליף
היית יכול לכתוב את זה באשכול של כל שחקן אחר בקבוצה וזה היה מרגיש נכון
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

InFlames כתב: 05 מרץ 2024, 01:05
צ'ימבויקה כתב: 05 מרץ 2024, 00:42 שאני מנסה לחשוב בצורה קרה ומקצועית איפה נקודות החולשה בקבוצה הזו, שמתחזקות ממשחק למשחק
הרבה מתחיל ממנו

ואין לו תחליף
היית יכול לכתוב את זה באשכול של כל שחקן אחר בקבוצה וזה היה מרגיש נכון

מבין מה אתה אומר ועדיין
זובאס, מגנים חלוצים כל אלה משפיעים על המשחק
אבל בסוף, כשאתה קבוצת תחתית
אתה הרבה מאוד פעמים קם ונופל דרך מה שקורה במרכז
השדה וגם ההגנה. קשר אחורי לא יכול להעלם. מגן יכול. אם לא עובדים מהצד שלו.

הרביעיה של פסי, בלוריאן, גנאיים ואייבינדר
היא סופר בעייתית
היו לי הרבה ציפיות ממנו, אולי זו האכזבה שלי גם
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

נשארו לו 9 משחקים (אם ישחק בהם) להוכיח למה עדיין אפשר לסמוך על היילייטס ביוטיוב.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

הדבר היחיד שחשוב זה לדעת אם בסוף הכניסו לחוזה שלו את האפשרות להיפרד בקיץ או לא.
לפי הפרסומים שהיו הסעיף הזה היה עיקר המחלוקת במו״מ עם השחקן.
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

רדפוקס כתב: 05 מרץ 2024, 08:00 הדבר היחיד שחשוב זה לדעת אם בסוף הכניסו לחוזה שלו את האפשרות להיפרד בקיץ או לא.
לפי הפרסומים שהיו הסעיף הזה היה עיקר המחלוקת במו״מ עם השחקן.
ממה שאני זוכר לא הוכנס בסוף, מקווה שהזיכרון שלי טועה
יאללה הביתה!!!
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

הכי חלש והכי מאכזב בהפועל.
איפה הוא ואיפה מה שחשבנו שנקבל כשהוא הגיע
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

ניסיון שלו לעזור בסגירה אלכסונית

מהר לשלוח לקורס שיפור התנועה והזריזות
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

אכלנו אותה
זה חילוש לא חיזוק
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

הוא גם ככה איטי מאוד אבל בנוסף נראה בלחץ אדיר במשחק
חסר בטחון ומאוד לא מדוייק
אין לי בעיה שהוא יהיה מחליף עונה הבאה (שלישי בהיררכיה)
ושיגיעו 2 קשרים רציניים להרכב
מעדיף אותו על אייבינדר שסיים את הקריירה
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

כרגע קישור האמצע שלנו נוראי
צריך לחכות שבנימין יחזור ויוסיף המון דינמיות ביחס לאיינבינדר וגנאים
במצב הקיים בנימין הוא באנקר. איינבינדר ובעיקר גנאים הם תקועים כמו שתי תותחים ממלחמת העולם הראשונה שאין להם מסיע
הם לא יכולים לשחק ביחד, במצב הפצועים היה צריך לצוות שם את ארצל. אבוקסיס תקוע עליהם.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

כמה אנשים עפו פה על הבינוני הזה כשהתחיל המו"מ איתו.

לא השחקן שהיינו צריכים, וזה בעדינות. המחשבה שהוא ימלא את הבור שהשאיר רודריגז היא מעליבה.

מעדיף אפילו את רן בנימין, לפחות שחקן שרץ קדימה מדי פעם.
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

לא מה שציפינו, אבל ללא ספק ציוות עם אייבינדר זה נורא.
עם קשר אחורי שאשכרה רץ, הוא באמת היה נראה טוב יותר. קישור חייב להיות מגוון מבחינת הפיזיות של הקשרים. קשר כמו גנאים יחד עם קשר מהיר ותזזיתי כמו מוחמד יגרום לזה להיראות סביר.

עדיין - איזה נפילה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

ונרקומן כתב: 05 מרץ 2024, 11:35 לא מה שציפינו, אבל ללא ספק ציוות עם אייבינדר זה נורא.
עם קשר אחורי שאשכרה רץ, הוא באמת היה נראה טוב יותר. קישור חייב להיות מגוון מבחינת הפיזיות של הקשרים. קשר כמו גנאים יחד עם קשר מהיר ותזזיתי כמו מוחמד יגרום לזה להיראות סביר.

עדיין - איזה נפילה.
גם אתה היית נראה יותר טוב ליד רודרי מאשר ליד איינבינדר, נו בחיאת חלאס עם התירוץ המסריח הזה.
מדובר באפס.
שליחת תגובה