וויל קאמינגס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

מאיפה זה הגיע? ולמה בדיוק?

זה אומר שג'ייקובן יפסיד הרבה משחקים העונה? או שהתייאשו מלתת לאנגולה להוביל כדור?
מצד אחד החתמה מרשימה מאוד, מצד שני, אני לא עד הסוף מבין איך הוא משתלב במשחקים שבראון משחק ולא נראה שהוא מחליף מספיק מדויק בשביל לחפות עליו כשהוא לא נמצא.
נערך לאחרונה על ידי Frenzy ב 17 דצמבר 2023, 09:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

מה? למה?
דווקא רכז??
מוותרים על מישהו?
באסה על גילבני
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

הפועל שלמה ת''א מודיעה על החתמתו של הרכז וויל קאמינגס (31, 1.88) שילבש את המדים האדומים עד לסיום העונה. השחקן צפוי לנחות בישראל ב-26.12.

קאמינגס שיחק בעבר בין היתר בדארושפקה הטורקית עימה זכה ביורוקאפ, בלוקומוטיב קובאן הרוסית ובעונת 21/22 שיתף פעולה עם תומר גינת בלבלואה. בעונה זו נבחר לשחקן העונה בצרפת ובנוסף לחמישייה הראשונה של היורוקאפ אחרי שקלע 17.8 נקודות (41.1% לשלוש) ומסר יותר מ-4.5 אסיסטים בממוצע ב-20 משחקים.

את העונה פתח במלבורן מהליגה האוסטרלית שם קלע 14.5 נקודות למשחק.

מאמן הקבוצה דני פרנקו: שמח שבימים מורכבים אלו אנחנו מצליחים להנחית את וויל. השיגרה שלנו מורכבת והתלות בכל שחקן ושחקן בסגל גדולה. הצירוף של וויל יאפשר לנו יותר גמישות ופחות תלות בשחקן כזה או אחר. יש לנו קבוצה טובה ואני בטוח שוויל ישתלב במהרה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

מה טיב הפציעה של ג'קובן? יכול להיות שלא יהיה כשיר לתקופה?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

החתמה ענקית אם הוא בכושר ולא פצוע.. לפני שנתיים היה רכז טופ 3 ביורוקאפ ששיחק עם גינת..
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

הפועל - באנו לעבוד

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyshaharot
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

הזיה ששחקן זר חותם בקבוצה ישראלית למרות המצב
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל 3 לייקיםASAFABADIRed Wolfגביזון
רק הפועל בלב
קיבל.ה  65 לייקים

כואב על גילבני... את המעט דקות שהוא כן קיבל אכלו לו
עם כל הצער, באמת נהיינו קצת מכבי- לפחות בנושא הזרים
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

מקווה שזה לא אומר יותר מדי על גייקובן
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

רק הפועל בלב כתב: 17 דצמבר 2023, 09:13 כואב על גילבני... את המעט דקות שהוא כן קיבל אכלו לו
עם כל הצער, באמת נהיינו קצת מכבי- לפחות בנושא הזרים
אני דווקא לא חושב שזה משנה לגיל בני יותר מדי. באירופה פרנקו לא סופר אותו בכלל ובארץ אני מניח שממילא לא ירשמו גם את בראון וגם את קמינגס באותו משחק. הדבר היחיד שזה אוכל לו זה במשחקים שבראון פצוע, אבל אם זה דבר קבוע (ההעידרות בגלל פציעות) אז ממילא היה ברור שצריך מחליף לבראון
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

ג׳ייקובן לא נרשם עכשיו שני משחקים ברצף ודני דיבר על פציעה, יפתיע אותי אם אין קשר בין הדברים.
בכל אופן - עושה רושם של שחקן מסוג שחקן ושאפו לקבוצה(שוב) על המענה המהיר.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אפשר איזה דוח סקוואט מהיר?

לגבי בני, לצערי בדקות שהוא מקבל הוא לא מוכיח שהוא מסוגל לתת לנו מה שאנחנו צריכים מרכז מחליף.
אני מניח שזו העונה האחרונה שלו בהפועל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

הרכש של תומר עד כה
- מקריי
וויל קאמינגס
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotגביזון
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

מזל טוב. על פניו נראה כהחתמה מעולה, וסוגר את הפינה של פציעות ג'ייקובן. עכשיו רק נשאר להחליף את הולנד.
שיהיה בהצלחה!
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

ממה שאני מבין שוחרר מהקבוצה האוסטרלית בגלל בעיות משמעת צריך לקחת את זה לתשומת הלב.
בכל מקרה נראה סקורר שרק לפני שנתיים נבחר לשחקן העונה בצרפת וחמישיית העונה ביורוקאפ.
מעניין אם על חשבון הולנד או גיבוי לגייקובן.
בכל מקרה שאפו להנהלה :rose:
כלכך ההפך מהכדורגל ב180 מעלות
הפוסט קיבל לייק אחד7even
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

מרגיש שגייקובן הולך להיעדר תקופה
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

Red Or Dead כתב: 17 דצמבר 2023, 09:17 ג׳ייקובן לא נרשם עכשיו שני משחקים ברצף ודני דיבר על פציעה, יפתיע אותי אם אין קשר בין הדברים.
בכל אופן - עושה רושם של שחקן מסוג שחקן ושאפו לקבוצה(שוב) על המענה המהיר.
פרנקו דיבר על הפציעה של גיקובן בסיום המשחק עם וולבס בשבוע שעבר.
ההחתמה הזאת מעידה על הבנה בקבוצה שהפציעה של גיקובן לא פשוטה, והוא צפוי להעדר יותר משני משחקים, או שיוכל לשחק מספר מועט מאד של דקות שישמר למצבים בעייתיים.
בכל מקרה, התגובה של הקבוצה מעולה. מזל שיש גב כלכלי שיכול לאפשר את זה.
גם אם הוא שחקן מעולה, תהייה פגיעה במשחק הקבוצה - הוא לא עשה הכנה עם הקבוצה ולא מתואם עם השחקנים.
מקווה שלא תהייה פגיעה בגיל בני. הוא יקבל את הדקות שלו בעיקר בארץ, ובאירופה במידה ונדע לגמור משחקים מוקדם ולא להיגרר למותחנים.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
האלכימאי
קיבל.ה  21 לייקים

עם כל האהבה לג'ייקובן, מרגיש לי שזה כבר שירת הברבור שלו בקבוצה/כדורסל מקצועי.
כקבוצה מקצוענית צריך וחייב להתחיל להסתכל על היום שאחרי.
התחלה טובה וזמן טוב לראות איך אנחנו בלעדיו גם שבאמת צריכים אותו.
בהצלחה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםfeigenbaum99Frenzyגביזון
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

יצא לי לראות כמה משחקים שלו לפני שנתיים בלבלואה עם תומר ומקריי והוא היה שם אדיר. בעיני היה השחקן הטוב בקבוצה. אם הוא לא חווה איזשהי ירידה ביכולת אז בהחלט מדובר בשחקן נהדר.

מה שכן, כמו כולם אני כמובן תוהה מה זה אומר לגבי ג'ייקובן וחומרת הפציעה שלו. זה גם לא פותר לנו את הבעיה שהיא ג'ון הולנד.
הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

במידה מסוימת זה קצת פותר את הבעיה שהיא ג'ון הולנד אם הכוונה היא שאנגולה ישחק יותר בשלוש כי פחות יצטרכו את הדקות שלו ב-1-2
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

ראיתי באחד הדיווחים שלג'קובן יש בקע במפשעה.
אני מניח שהמטרה היא לתת לו מנוחה כדי שיוכל להחלים לחלוטין ולאחר מכן יהיו לנו שני רכזים מצויינים לאירופה.
לליגה אני לא רואה מה זה משנה לגיל בני ובאירופה (לצערי) פרנקו לא סופר אותו.
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

הוקיץ' כתב:יצא לי לראות כמה משחקים שלו לפני שנתיים בלבלואה עם תומר ומקריי והוא היה שם אדיר. בעיני היה השחקן הטוב בקבוצה. אם הוא לא חווה איזשהי ירידה ביכולת אז בהחלט מדובר בשחקן נהדר.

מה שכן, כמו כולם אני כמובן תוהה מה זה אומר לגבי ג'ייקובן וחומרת הפציעה שלו. זה גם לא פותר לנו את הבעיה שהיא ג'ון הולנד.
הולנד??
כמו שכתבת פה.הוא כבר שיחק עם תומר ו…
אז אולי כדאי להשלים את שלושת המוסקטרים ״הצרפתים״.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

אז מה? הוא יותר או פחות טוב ממקריי? שאני אדע למה לצפות
beny
קיבל.ה  255 לייקים

shaharot כתב: 17 דצמבר 2023, 09:33 ממה שאני מבין שוחרר מהקבוצה האוסטרלית בגלל בעיות משמעת צריך לקחת את זה לתשומת הלב.
ראיתי שביעות המשמעת הם:
א מעט ישאלו, כנראה שבצדק, מדוע הוא שוחרר ממלבורן לפני כשבוע? אז הסיבה לפי מקורות אוסטרליים, לא קשורה לביצועיו על הפרקט. ביבשת טוענים כי קאמינגס לא היה מגיע לחלק רחב של פעילויות הקבוצה מחוץ למגרש, טיפולים, אירועים למען הקהילה וכדומה. לאחר מספר פעמים, המועדון האוסטרלי לא ראה זאת בעין יפה והחליט לשחררו, על אף יכולתו הטובה על הפרקט.

זה לא נורא
רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

מבחינת קורות חיים נראה החתמה מצוינת. קיים עדיין חשש לאור שנה שעברה להחליף זר באמצע עונה מבחינת עצירת מומנטום חיובי ופגיעה במרקם החברתי.
מצד שני, בהרכב הנוכחי עם המינוסים שבכל זאת קיימים אנחנו רחוקים מלזכות ביורוקאפ (או לפחות להגיע לגמר) וזאת המטרה העיקרית העונה מבחינתי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

האוסטרלים החתימו במקומו את המצרי עבדל נאדר, שהיה בחירת דראפט סוף סיבוב שני של הסלטיקס לפני שש שנים.
לדעתי נאדר יותר סמול פורוורד מגארד.
הבנתי מפורומים אוסטרלים שקאמינגס וגארי בראון היו על אותה עמדה ובראון יודע להוביל כדור יותר טוב.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

ממבט מהיר הוא נראה פוינט גארד סקורר.
מקווה שהוא יודע לחלק אסיסטים ולשתף את הגבוהים שלנו, זלי, אלכסנדר והורד חיים מזה. הם לא גבוהים שמייצרים לעצמם או חיים מריבאונד התקפה.
מה שכן, נראה שחקן בפרופיל גבוה מאוד!!
שיהיה בהצלחה!!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

סקירה קצרה של ארל'ה וויסברג

פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדאדום אש
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

הזר האחרון שהבאנו מאוסטרליה זה מנפורד, אינשאללה...

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyshaharotAsafasraf
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

סומך כתב: 17 דצמבר 2023, 12:53 סקירה קצרה של ארל'ה וויסברג

יכול בבקשה להעתיק לכאן את הסקירה שלו לטובת מאותגרי טוויטר?
ומשער שהפציעה של ג'ייקובן חמורה משנראה אחרת ההחתמה הזאת לא ברורה לי, בזמן שהולנד נראה כמו שהוא נראה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

‏'קאמינגס הוא החתמה מרשימה בכל קנה מידה לקבוצת יורוקאפ, והופכת מרשימה הרבה יותר בנסיבות שלאורן הכדורסל הישראלי חי כרגע. האיש זכה בגביע עם דרושפאקה ב-2018 והגיע פעמיים לרבע הגמר במדי לוקומוטיב קובאן ומטרופוליטנס, וגם נבחר לחמישיית העונה ב-2022.
אם הוא השחקן שהאדומים מנחיתים בלב דצמבר כתחליף לג'ייקובן בראון המושבת, זה ממחיש לאן הם שואפים עם עופר ינאי.
עכשיו מגיע האתגר: בניגוד לימיו כמחליף לסקוטי ווילבקין אצל דיוויד בלאט, קאמינגס מגיע במעמד אחר. בעונתו האחרונה במפעל, הוא קיבל 29 דקות למשחק והיה סופר דומיננטי.
תראו כמה התקפות נגמרו ביד שלו: 12.5 זריקות מהשדה, 4.6 אסיסטים, 2.8 איבודים ו-6 עבירות שנסחטו מהיריבות. לאור העובדה שעד לפני שבועיים הוא שיחק באופן שוטף, הוא גם אמור להיות בכושר. לא יודע מה פרנקו מתכנן, אבל ייתכן שהוא יידרש וגם ירצה להפוך אותו לשחקן מפתח כבר מהרגע הראשון.

על פי סוכנויות ההימורים באירופה, הפועל ת"א מדורגת כרגע שלישית בסיכויי הזכייה ביורוקאפ (יחס של 1 ל-10, אחרי פריז וגראן קנאריה).

ש-גר'
יהיה טוב הפועל!
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

7even כתב: 17 דצמבר 2023, 15:58 ‏'קאמינגס הוא החתמה מרשימה בכל קנה מידה לקבוצת יורוקאפ, והופכת מרשימה הרבה יותר בנסיבות שלאורן הכדורסל הישראלי חי כרגע. האיש זכה בגביע עם דרושפאקה ב-2018 והגיע פעמיים לרבע הגמר במדי לוקומוטיב קובאן ומטרופוליטנס, וגם נבחר לחמישיית העונה ב-2022.
אם הוא השחקן שהאדומים מנחיתים בלב דצמבר כתחליף לג'ייקובן בראון המושבת, זה ממחיש לאן הם שואפים עם עופר ינאי.
עכשיו מגיע האתגר: בניגוד לימיו כמחליף לסקוטי ווילבקין אצל דיוויד בלאט, קאמינגס מגיע במעמד אחר. בעונתו האחרונה במפעל, הוא קיבל 29 דקות למשחק והיה סופר דומיננטי.
תראו כמה התקפות נגמרו ביד שלו: 12.5 זריקות מהשדה, 4.6 אסיסטים, 2.8 איבודים ו-6 עבירות שנסחטו מהיריבות. לאור העובדה שעד לפני שבועיים הוא שיחק באופן שוטף, הוא גם אמור להיות בכושר. לא יודע מה פרנקו מתכנן, אבל ייתכן שהוא יידרש וגם ירצה להפוך אותו לשחקן מפתח כבר מהרגע הראשון.

על פי סוכנויות ההימורים באירופה, הפועל ת"א מדורגת כרגע שלישית בסיכויי הזכייה ביורוקאפ (יחס של 1 ל-10, אחרי פריז וגראן קנאריה).

ש-גר'
בהצלחה לו ולנו, מתי הוא מתחיל?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

מגיע ב26 לדצמבר לפי הודעת הקבוצה.
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

שם של שחקן פורנו. מרגש.
הפוסט קיבל 3 לייקיםההוא שאמרו לוKingAlpacaNiro
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

באתי לרשום את זה!!!!!!!!!!!!!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

פרנקו אמר לפני המשחק היום שבראון יעדר תקופה ארוכה.
מה שמסביר את ההחתמה הזאת…
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אדום אש כתב: 17 דצמבר 2023, 18:44 שם של שחקן פורנו. מרגש.
מצויין , אז התפקיד שלו זה לז**** את מכבי
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

beny כתב:
shaharot כתב: 17 דצמבר 2023, 09:33 ממה שאני מבין שוחרר מהקבוצה האוסטרלית בגלל בעיות משמעת צריך לקחת את זה לתשומת הלב.
ראיתי שביעות המשמעת הם:
א מעט ישאלו, כנראה שבצדק, מדוע הוא שוחרר ממלבורן לפני כשבוע? אז הסיבה לפי מקורות אוסטרליים, לא קשורה לביצועיו על הפרקט. ביבשת טוענים כי קאמינגס לא היה מגיע לחלק רחב של פעילויות הקבוצה מחוץ למגרש, טיפולים, אירועים למען הקהילה וכדומה. לאחר מספר פעמים, המועדון האוסטרלי לא ראה זאת בעין יפה והחליט לשחררו, על אף יכולתו הטובה על הפרקט.

זה לא נורא
ברור שאין לו בעיות משמעת אחרת פרנקו לא היה מביא אותו. הספיקו לו שני אגו מאנייקים שנה שעברה שלא היו בתכנון והגיעו במהלך העונה (מקריי והצ׳יף) . גם עיוור היה רואה מה מרגיש פרנקו כלפי בראון, הורד ומנפורד ומה כלפיי השניים האחרים. הוא אוהב ילדים טובים ומוכן לקבל מעט שגעונות רק מהסופרסטאר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

beny כתב: 17 דצמבר 2023, 11:01
ראיתי שביעות המשמעת הם:

זה לא נורא
נשמע משונה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

למה יובל עוד לא הגיב באשכול?
שליחת תגובה