גליל עליון בית (17:30)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

בואו לא נעשה התאמה חד חד ערכית בין האירוע בבאר שבע לבין האולטראס.
אני משוכנע שרוב האנשים באולטראס מתנגדים למה שהיה
הפוסט קיבל לייק אחדtadmored
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

הם התנערו ממה שהיה? יצאו נגד אותם אנשים?
כי אם לא, זה לגמרי כמו תמיכה שבשתיקה.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

התאכזבתי במיוחד מזה שלא היו שירי שחקנים, חוץ מהורד כשבהדלקת נרות התחילו עם סביבון סוב סוב סוב ;)
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

יובל כתב: 09 דצמבר 2023, 23:03 אני לא מחובבי האולטראס, ויש שם הרבה דברים (או לחילופין, אנשים) שצריך לעקור, אבל להגיד שהיה עידוד גם לפניהם זה מצחיק.
איפה העידוד והאווירה שהיו עד שנות האלפיים ואיפה זה היום.
הסיבה היחידה שמועדון הכדורגל מייצר עניין ומצליח למשוך בכלל עוד אוהדים, ועד לפני שנתיים זה היה נכון אפילו יותר בכדורסל, זה האווירה שהאולטראס מייצר בכל משחק.
כל מילה
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

יובל כתב: 09 דצמבר 2023, 23:03 אני לא מחובבי האולטראס, ויש שם הרבה דברים (או לחילופין, אנשים) שצריך לעקור, אבל להגיד שהיה עידוד גם לפניהם זה מצחיק.
הסיבה היחידה שמועדון הכדורגל מייצר עניין ומצליח למשוך בכלל עוד אוהדים, ועד לפני שנתיים זה היה נכון אפילו יותר בכדורסל, זה האווירה שהאולטראס מייצר בכל משחק.
לא יודע על מה אתה מדבר, הסיבה העיקרית שמועדון ספורט מושך עוד אוהדים זה ממש לא האווירה של האולטראס, אלא כסף והצלחה.

איזה גידול יש בדיוק בקהל שמגיע לכדורגל בעשור האחרון? אין גידול כי הקבוצה אפורה.

וגם בכדורסל לא היה שום גידול משמעותי עד שהגידלו את התקציב, הביאו את גינת בכסף גדול ובנו קבוצה ב3 רמות יותר טובה ממה שהיה לפני.
פומפה
קיבל.ה  204 לייקים

oleg neduda כתב: 10 דצמבר 2023, 08:28
לא יודע על מה אתה מדבר, הסיבה העיקרית שמועדון ספורט מושך עוד אוהדים זה ממש לא האווירה של האולטראס, אלא כסף והצלחה.

וגם בכדורסל לא היה שום גידול משמעותי עד שהגידלו את התקציב, הביאו את גינת בכסף גדול ובנו קבוצה ב3 רמות יותר טובה ממה שהיה לפני.
מדויק.
האהדה הזאת לאולטראס לא מובנת בעיניי.
אם כבר הסיבה היחידה שאוהדים ובעיקר משפחות הפסיקו להגיע למשחקים זה בזכות ״המלאכים״ האלה.
היו אוהדים לפניהם ויהיו אחריהם. וכנראה גם יותר טובים ואנושיים.
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אתה טועה. יש גידול טבעי בבסיס האוהדים של הפועל, להזכירך ב2010 שמכרנו 9000 מנויים היה דיבור על שיא כל הזמנים. עכשיו במשחקי דרבי מגיעים גם 17-18 אלף אוהדים ויש בסיס מנויים של קרוב ל-10 אלף. וזה עם קבוצה שהיא באמת פח של הפחים של האשפה.
הגידול הטבעי הזה לא היה מתרחש אם לא היה איזושהו עניין להגיע למשחקים של הפועל והעניין הזה הוא האוהדים. וכן, זה לזכותם של האולטראס.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
אדום ותיק
קיבל.ה  480 לייקים

המשחק אמש שוחק עי מרבית שחקנינו בהילוך נמוך. לצערי המלחמה פוגעת קשות ביריבה, ולשמחתי הפועל הצליחה להביא את מרבית הזרים גם לליגה.
קיויתי מאד שפרנקו יתן הרבה יותר דקות לשחקני הספסל, שלא רואים דקות ביורוקאפ.
פרט לגיל בני, שקיבל כמות דקות משמעותית, ובשלבים משמעותיים), כל השאר בקושי מקבלים דקות, ברגעים משמעותיים וחבל.
מצד שני זאת משחקי הליגה, זאת הזדמנות נדירה של פרנקו, לתרגל הרכבים למשחקי היורוקאפ, בתנאי משחק אמיתי.
בכל מקרה, תודה לך הפועל שנתת רגע נחת!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

האדס כתב: 10 דצמבר 2023, 10:30

אתה טועה. יש גידול טבעי בבסיס האוהדים של הפועל, להזכירך ב2010 שמכרנו 9000 מנויים היה דיבור על שיא כל הזמנים. עכשיו במשחקי דרבי מגיעים גם 17-18 אלף אוהדים ויש בסיס מנויים של קרוב ל-10 אלף. וזה עם קבוצה שהיא באמת פח של הפחים של האשפה.
הגידול הטבעי הזה לא היה מתרחש אם לא היה איזושהו עניין להגיע למשחקים של הפועל והעניין הזה הוא האוהדים. וכן, זה לזכותם של האולטראס.
לא כל כך מבין על מה אתה מדבר. ב2010 היה שיא כל הזמנים בגלל שהקבוצה הצליחה. מאז נתקענו על 9,000 מנויים. השנה עלינו בכמות המנויים בכמה מאות בודדים בגלל שבאה הנהלה חדשה אחרי שנים של דיכאון עם הניסנוב, אבל גם פה הגידול היה זניח. ה-17 אלף בדרבי נבע מההגדלה של בלומפילד. יש לך בכלל ספק שהיינו מביאים יותר מזה לדרבי של תחילת שנות ה2010 אם היה בלומפילד של היום? לי אין ספק. בעשור האחרון לא ניכר שום גידול משמעותי בכמות הקהל אצלנו ברגל. אותה כמות מנויים פחות או יותר. אם הייתה קבוצה טובה במשך שנים, אנחנו עם 15 אלף מנויים. לצורך העניין, אם חמש שנים מהיום אנחנו ממשיכים לדשדש, אתה באמת חושב שיהיה גידול שהוא מעבר לזניח בכמות המנויים, בהשוואה ל-5 שנים שנרוץ בצמרת עם תקציבים גבוהים? הרי ברור שההבדלים בין שני מצבי העולם האלה יהיו עצומים.

והדוגמא הכי טובה זה הכדורסל. מאז שעלינו ליגה היה גידול קטן מאוד בכמות הקהל ובשום עונה (בטח מאז המעבר לדרייב אין) לא היה סולד אאוט במנויים באולם קטן מאוד. הזמן היחיד שבו הייתה קפיצה קצת פחות קטנה זה היה בעונת המעבר לדרייב אין, וזה כשלפני שיחקנו באולם מהקטנים בארץ. כל זה עד השנה האחרונה, שהביקוש עלה בצורה משמעותית. הדבר היחיד שהשתנה בעונה האחרונה זה הגידול בתקציב וקבוצה אטרקטיבית עם הצהרת כוונות של ההחתמה של תומר. הרי האולטרס היה גם לפני
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'shaharot
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אני אסביר שוב את נקודת המבט שלי.
ב-2010 הגענו לשיא כל הזמנים המנויים, 9000 איש. שיא ההצלחה. להזכירך, המספר הזה עדיין לא היווה sold out בבלומפילד של אז, ששער 13 עדיין לא התמלא במנויים.
אם תקח קו ותסתכל על כמות המנויים מ-2010 עד היום, מן הסתם שלא שמרנו על המספר 9000 באופן קבוע. אז להגיד ״נתקענו״ זה קצת עיוות של הנתונים.
ההערכה שלי, מבלי לבדוק עכשיו שנה אחרי שנה, שהייתה צניחה משמעותית בכמות המנויים משלוש סיבות:
1. ירידה של יכולת הקבוצה.
2. פירוק + ירידת ליגה.
3. שיפוץ בלומפילד והנדידה למושבה.
עכשיו אפשר לקחת את 2019 כנקודת מפנה, החזרה לבלומפילד, אנשים רוצים לעשות מנוי כי יש משהו חדש.
אני חושב שבין 2019 ל-2023 הגענו שוב לנקודה של 9000 מנויים. ושוב, מדובר בשנים מאוד רעות מקצועית.
זה ברור שאם הייתה קבוצה טובה היינו יכולים להגיע ל15 אלף וגם ל-20 אלף. זה לא השאלה.
השאלה היא מה מחזיק אנשים כן להגיע, מה מביא ״דם חדש״. כי נטישה קיימת ועדיין שומרים על מספר יציב.
ההנחה שלי (ושל אחרים) זה שהאווירה סביב הפועל, הקהל, העידוד, התפאורות (ולצערי גם האבוקות וכו׳) מושכים קהל צעיר להגיע. קבוצות של צעירים, ילדים (שסוחבים לפעמים הורים שלא מתעניינים בספורט), וכן גם דורות חדשים.
לא רוצה לתת קרדיט לאולטראס על זה? לא חייב. אני חושב שהם הדבר היחידי שמחזיק אווירה בבלומפילד האדום, שרואה שנה אחרי שנה קבוצות שמביישות את המסורת של הפועל ת״א.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

האדס כתב: 11 דצמבר 2023, 09:34 אני אסביר שוב את נקודת המבט שלי.
ב-2010 הגענו לשיא כל הזמנים המנויים, 9000 איש. שיא ההצלחה. להזכירך, המספר הזה עדיין לא היווה sold out בבלומפילד של אז, ששער 13 עדיין לא התמלא במנויים.
אם תקח קו ותסתכל על כמות המנויים מ-2010 עד היום, מן הסתם שלא שמרנו על המספר 9000 באופן קבוע. אז להגיד ״נתקענו״ זה קצת עיוות של הנתונים.
ההערכה שלי, מבלי לבדוק עכשיו שנה אחרי שנה, שהייתה צניחה משמעותית בכמות המנויים משלוש סיבות:
1. ירידה של יכולת הקבוצה.
2. פירוק + ירידת ליגה.
3. שיפוץ בלומפילד והנדידה למושבה.
עכשיו אפשר לקחת את 2019 כנקודת מפנה, החזרה לבלומפילד, אנשים רוצים לעשות מנוי כי יש משהו חדש.
אני חושב שבין 2019 ל-2023 הגענו שוב לנקודה של 9000 מנויים. ושוב, מדובר בשנים מאוד רעות מקצועית.
זה ברור שאם הייתה קבוצה טובה היינו יכולים להגיע ל15 אלף וגם ל-20 אלף. זה לא השאלה.
השאלה היא מה מחזיק אנשים כן להגיע, מה מביא ״דם חדש״. כי נטישה קיימת ועדיין שומרים על מספר יציב.
ההנחה שלי (ושל אחרים) זה שהאווירה סביב הפועל, הקהל, העידוד, התפאורות (ולצערי גם האבוקות וכו׳) מושכים קהל צעיר להגיע. קבוצות של צעירים, ילדים (שסוחבים לפעמים הורים שלא מתעניינים בספורט), וכן גם דורות חדשים.
לא רוצה לתת קרדיט לאולטראס על זה? לא חייב. אני חושב שהם הדבר היחידי שמחזיק אווירה בבלומפילד האדום, שרואה שנה אחרי שנה קבוצות שמביישות את המסורת של הפועל ת״א.
אין לי ויכוח איתך שהם הדבר היחיד שמייצר אווירה. וברור שגם לזה יש חלק בהגעה של אנשים. אבל להגיד שזו הסיבה העיקרית לגידול בקהל (כמו שיובל כתב) זה בטח לא נכון. הסיבה העיקרית זו הצלחה מקצועית וקבוצה אטרקטיבית ודווקא בכדורסל זה היה סופר בולט.
בכל מקרה, כמו שהוקיץ כתב ואני מסכים איתו, לאורך זמן אם האולטרס ימשיכו לעשות פוזות, לאט לאט ייבנה גוש מעודד חדש.
מבחינתי הנזק שהם עושים בעיקר בשנה-שנתיים האחרונות
לא קטן בהרבה מהתועלת שהם מייצרים
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1279 לייקים

ברור שהצלחה מקצועית מביאה אוהדים, אף אחד לא חולק על זה.
בהיעדר הצלחה מקצועית, כמו בכדורגל ב-12 שנה האחרונות ובכדורסל עד לפני שנתיים, הדבר היחיד שמשך אוהדים זו האווירה שהאולטראס מייצר.
וזו אווירה שאין בקבוצות אחרות, גם כאלה עם קהל. בטח כשאותן קבוצות לא מצליחות מקצועית.
אתם יכולים להגיד שאתם מעדיפים קהל בלי האולטראס לטוב ולרע. להגיד שאם לא האולטראס היה צומח ארגון שהיה מייצר את אותה אווירה זו טענה שאין לה שום אחיזה במציאות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםtadmoredFrenzy
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

מה זה אומר שלאמירה הזו אין אחיזה במציאות? היא מעולם לא עמדה למבחן המציאות.
יצמח גוש חדש, כמו בכל קבוצה אחרת עם אוהדים מסורים כמו של הפועל. האם האווירה תיפגע מכך? אולי כן ואולי לא.
המחשבה שיש איזה משהו מאוד מיוחד בקהל של הפועל זה 90 אחוז אוננות עצמית ואולי 10 אחוז אמת. גם הקהלים של חיפה, מכבי ובית"ר בטוחים שהם האוהדים הכי טובים בארץ. גם הקהל של ב"ש מאונן על המנואלה שלהם. ביג דיל.

ואגב, גם האמירה שהדבר היחיד שמשך קהל בשנים האחרונות זה האווירה שהאולטראס מייצר מבוססת על כלום ושום דבר.
אני וכל המשפחה שלי מנויים ובאמת שהעידוד זה הדבר האחרון שמעניין אותנו במשחקים. היינו מגיעים לכל משחק עם האולטראס ובלי האולטראס.
נערך לאחרונה על ידי הוקיץ' ב 11 דצמבר 2023, 12:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםVinbKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1021 לייקים
יצירת קשר:

קל לדבר על מי שבא "בגלל האוירה". לזה יש אחיזה במציאות, כנראה.
אבל למה לא לדבר על כמות האנשים שזה מרחיק? לא יכול כבר לספור כמה אנשים אמרו לי שהפסיקו לבוא בגלל שנמאס להם מהגועל נפש לאורך השנים.
הייתי לוקח את גיסי כשהיה קטן למשחקים. כשגדל הפסיק לבוא, לא רצה בכלל שום קשר לגועל נפש הזה ברגע שהבין כמה הוא נפוץ ולגיטימי ביציעים. כמה כמוהו יש?
לא פחות מממטומטמים כמונו שהמשיכו לבוא ולהתבאס.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
פומפה
קיבל.ה  204 לייקים

יובל כתב: 11 דצמבר 2023, 11:13 ברור שהצלחה מקצועית מביאה אוהדים, אף אחד לא חולק על זה.
בהיעדר הצלחה מקצועית, כמו בכדורגל ב-12 שנה האחרונות ובכדורסל עד לפני שנתיים, הדבר היחיד שמשך אוהדים זו האווירה שהאולטראס מייצר.
וזו אווירה שאין בקבוצות אחרות, גם כאלה עם קהל. בטח כשאותן קבוצות לא מצליחות מקצועית.
אתם יכולים להגיד שאתם מעדיפים קהל בלי האולטראס לטוב ולרע. להגיד שאם לא האולטראס היה צומח ארגון שהיה מייצר את אותה אווירה זו טענה שאין לה שום אחיזה במציאות.
איך אתה יודע שאם לא היה אולטראס לא היה קם ארגון אחר שמייצר אווירה אפילו יותר טובה?
מה יש רק אולטראס הפועל בעולם?
יש עשרות אם לא מאות אלפים של ארגוני אוהדים, רק אולטראס הפועל המציאו את האווירה בעולם?
לא מצליח להבין את הסגידה העיוורת הזאת לארגון שאיבד את דרכו ומייצר בעיקר אנטגוניזם ונזק.
יש לך ספק בכלל שאם הארגון הזה היה אשכרה מתעסק בעידוד ובקבוצה שלו במקום לריב עם כולם היינו במקום אחר מבחינת קהל וכמות אוהדים? יש לך ספק שמאות ואולי אלפים של אוהדים ומשפחות היו חוזרים לפקוד את המגרשים?
מספיק עם העצימת עיניים הזאת, זה ליטרלי מה שהביא אותנו לגועל נפש שאנחנו נמצאים בו היום.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

יובל כתב: 11 דצמבר 2023, 11:13 ברור שהצלחה מקצועית מביאה אוהדים, אף אחד לא חולק על זה.
אני הגבתי על האמירה שלך שבעיקר בגלל האולטראס יש צמיחה בכמות הקהל שמגיע. זה עובדתית לא נכון. עד להחתמה של תומר הצמיחה הייתה יחסית קטנה, בטח אם מנטרלים את המעבר לדרייב אין.
ולא לך ולא לי יש מושג אם במקום האולטראס יכול לקום ארגון שמייצר אווירה דומה.
אין ספק שלאולטראס יש יתרונות ותרומה אדירה. האווירה שהם מייצרים מיוחדת, אין ויכוח. אבל אם זה בא כעסקת חבילה עם שירי שואה, ביזוי דקת טקס לחללים, פיצוץ דרבי רגל וכל יתר הדברים המבישים (וכנראה שזה בא בעסקת חבילה), אז שילכו קיבינימט
הפוסט קיבל לייק אחדפומפה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

פומפה כתב: 11 דצמבר 2023, 13:00איך אתה יודע שאם לא היה אולטראס לא היה קם ארגון אחר שמייצר אווירה אפילו יותר טובה?
יש עשרות אם לא מאות אלפים של ארגוני אוהדים, רק אולטראס הפועל המציאו את האווירה בעולם?
לא מצליח להבין את הסגידה העיוורת הזאת לארגון שאיבד את דרכו ומייצר בעיקר אנטגוניזם ונזק.
יש לך ספק בכלל שאם הארגון הזה היה אשכרה מתעסק בעידוד ובקבוצה שלו במקום לריב עם כולם היינו במקום אחר מבחינת קהל וכמות אוהדים? יש לך ספק שמאות ואולי אלפים של אוהדים ומשפחות היו חוזרים לפקוד את המגרשים?
מספיק עם העצימת עיניים הזאת, זה ליטרלי מה שהביא אותנו לגועל נפש שאנחנו נמצאים בו היום.
נו, נראה אותך מקים ארגון אחר. מה הטעם סתם לדבר?
כרגע האנשים שהכי רוצים לעודד נמצאים בארגון הקיים. אם היתה מסה קריטית של אנשים מעודדים שרוצים ארגון אחר הוא כבר היה קם.
זה שאין ארגון אחר אומר שכנראה אין אנשים שרוצים בו. אם אתה חושב שיש הרבה שכן רוצים, אתה צריך לספק הוכחה לכך.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
פומפה
קיבל.ה  204 לייקים

its-sick כתב: 11 דצמבר 2023, 16:17
פומפה כתב: 11 דצמבר 2023, 13:00איך אתה יודע שאם לא היה אולטראס לא היה קם ארגון אחר שמייצר אווירה אפילו יותר טובה?
נו, נראה אותך מקים ארגון אחר. מה הטעם סתם לדבר?
כרגע האנשים שהכי רוצים לעודד נמצאים בארגון הקיים. אם היתה מסה קריטית של אנשים מעודדים שרוצים ארגון אחר הוא כבר היה קם.
זה שאין ארגון אחר אומר שכנראה אין אנשים שרוצים בו. אם אתה חושב שיש הרבה שכן רוצים, אתה צריך לספק הוכחה לכך.
תגיד לי אני אמרתי שאני רוצה להקים ארגון?
ראית שכתבתי שאחרים רוצים?
ובוא נלך שניה עם הלוגיקה שלך - אם אני לא רוצה או לא יכול להרים ארגון אחר, זה אומר שנגזר עלי ועל שאר אוהדי הפועל שנחרדים מהארגון הזה לשתוק ולסבול ממנו לנצח? מה זאת הכת המשוגעת הזאת שנוצרה פה לעזאזל?!
חוץ מזה שאני בטח ובטח לא צריך לספק לא לך ולא לחבריך שום הוכחה. ההוכחה היחידה זה הבושה או יותר נכון הבושות שהארגון שאתה כל כך מעריץ מביא עלינו בלי הפסקה. ואת זה לא צריך לחפש. מספיק שתרשום הפועל תל אביב בגוגל ותראה את כל הטינופת שעולה מהחברה האלה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אני לא מעריץ אף אחד. אני יודע שבארץ, כל ארגוני המעודדים דומים בקיצוניות שלהם. אני מעריך שזה בא עם האופי של נאמנות קיצונית לקבוצה ולעידוד.
אתה דיברת על כך שיכולים להיות ארגוני אוהדים "אחרים". אני לא מאמין בזה, פשוט כי הנתונים לא שם.
וכיון שאני חושב שהעידוד תורם מאד להצלחת הקבוצה, אני מוכן לספוג חלק מהבעיות שכרוכות בכזה ארגון.
אני לא מסוגל לעודד ככה, אז אני לא במעמד של להעביר ביקורת על אלו שכן עושים בנאמנות משהו שהוא כל כך חשוב בעיניי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
פומפה
קיבל.ה  204 לייקים

its-sick כתב: 11 דצמבר 2023, 18:49 אני לא מעריץ אף אחד. אני יודע שבארץ, כל ארגוני המעודדים דומים בקיצוניות שלהם. אני מעריך שזה בא עם האופי של נאמנות קיצונית לקבוצה ולעידוד.
אתה דיברת על כך שיכולים להיות ארגוני אוהדים "אחרים". אני לא מאמין בזה, פשוט כי הנתונים לא שם.
וכיון שאני חושב שהעידוד תורם מאד להצלחת הקבוצה, אני מוכן לספוג חלק מהבעיות שכרוכות בכזה ארגון.
אני לא מסוגל לעודד ככה, אז אני לא במעמד של להעביר ביקורת על אלו שכן עושים בנאמנות משהו שהוא כל כך חשוב בעיניי.
אף ארגון למעט לה פמיליה לא עושה דברים בזויים כמו שהארגון שלנו עושה. כשאני כתבתי פה בפורום לפני כמה חודשים או שנים ואמרתי שאין הרבה הבדל בינינו לבין לה פמיליה אז אנשים פה בפורום נחרדו מזה. אין שום הבדל למעט הגזענות. האולטראס הם ארגון אלים, פנאטי וקיצוני ומקומו באותה שורה עם הלה פמיליה. וכל מי שעכשיו ירשום איך אתה מעז להשוות הם עושים מארבים ומרביצים לילדים ובלה בלה בלה עוצם עיניים ומשקר לעצמו.
ולגבי מה שרשמת על לא להעביר ביקורת וההמשך של המשפט הזה - אם אנחנו לא נעביר ביקורת אז מי כן יעביר?
שגופים חיצוניים עושים את זה אנחנו בוכים ואומרים ששונאים ומתנקלים לנו, ההנהלות גם ברגל וגם בסל שנים על גבי שנים מפחדות ונותנות יד למפלצת הזאת שרק גדלה, האולטראס בטח ובטח לא מעבירים ביקורת על עצמם אחרת לא היינו במקום שאנחנו נמצאים בו היום, אז מי נשאר להעביר ביקורת על הקדושים?
ואם זה מה שארגוני אוהדים מביאים הם יכולים לקחת את הבושה הזאת שהם מביאים עלינו לצד הדברים היפים שהם עושים ( ויש כאלה - השלטים היפים, העידוד, הגרפיטי לנרצחים ועוד דברים שכבר נבלעים בתוך כל הגועל שהם עושים) ולדחוף אותם...
אני ועוד רבים כמוני לא מוכנים לקבל את הנדוניה הזאת.
נערך לאחרונה על ידי פומפה ב 11 דצמבר 2023, 21:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

its-sick כתב: 11 דצמבר 2023, 18:49 אני לא מעריץ אף אחד. אני יודע שבארץ, כל ארגוני המעודדים דומים בקיצוניות שלהם. אני מעריך שזה בא עם האופי של נאמנות קיצונית לקבוצה ולעידוד.
לא ידעתי שכדי לבקר ילדים חרא שמבזים את חללי ישראל, שרים שירי שואה וכו׳, צריך לעודד כמוהם.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

בשביל לבקר לא צריך כלום, כל אחד יכול. לעודד כמו שהם מעודדים, זה לא כל אחד יכול. אני לא.
ברור שאני יודע להעביר ביקורת, אני עושה את זה הרבה בחיים. אבל מפה ועד לקרוא לסגירת הארגון או החלפתו? נו פאקינג וויי.
لا إله
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

its-sick כתב: 11 דצמבר 2023, 20:49 בשביל לבקר לא צריך כלום, כל אחד יכול. לעודד כמו שהם מעודדים, זה לא כל אחד יכול. אני לא.
ברור שאני יודע להעביר ביקורת, אני עושה את זה הרבה בחיים. אבל מפה ועד לקרוא לסגירת הארגון או החלפתו? נו פאקינג וויי.
לא יודע איפה קראת שמישהו קרא לסגירת הארגון או החלפתו. לא ראיתי שמישהו הציע את זה. כולה ענו פה לאמירה שלא יהיה גוש מעודד אם הם יחליטו להמשיך להחרים כי דרשו מהם להפסיק לבזות את המועדון. האמת דרישה מאוד מוגזמת.
שהילדים זין האלה יתנהגו כמו בני אדם ולא כמו עבריינים בלירה. לא מבין באיזה עולם בכלל צריך לנסות להסביר את הטיעון הזה.
שליחת תגובה