הזדמנות שלא תחזור, הפועל.

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אני חושב ש 28.9.2023 ייזכר כאירוע מכונן בתולדות הספורט בישראל וזהו יום וערב היסטורי.
אני לא זוכר מקרה שבו היתה סולדריות כמעט חוצת קבוצות, ענפים ואוהדים יחד עם הפועל ת"א.
זה יישמע מעט קלישאתי אבל עיני הספורט בישראל נשואות כרגע להפועל שלנו. נשמע מפוצץ, אבל ככה זה מרגיש.

אוהדי הספורט, קבוצות הספורט והבעלים שלהם נתנו לנו אתמול את המנדט לעשות עם זה משהו.

האם ניקח את זה ונפעל יחד איתם ולא נבזבז את זה על התקטננויות של אכלו לי שתו לי?
האם אולטראס הפועל ינצל את זה כדי לשנות גישה ולהבין שטובת הקבוצה עולה על טובתו האישית?
האם נשכיל לעבוד בשיתוף עם ההנהלה בלי לגרום נזק לשאר האוהדים(כדורגל וכדורסל)?

מי שלא עם הפועל כרגע, נשאר בצד.
יש פה רגע היסטורי - יש לנו הזדמנות לחזור לאהוב ולא לשנוא.

אני, כאבא, רוצה שהילד שלי יבוא בכיף לבלומפילד, לדרייב אין ולכל מגרש.

בבקשה, בואו נעשה את זה רגע מכונן והיסטורי ונבוא מאהבה ושיתוף פעולה :heart: :hapoel: :heart:
יהיה טוב הפועל!
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

אתה צודק אבל זה יהיה ללכת גם נגד מיקי זוהר ואמסלם שהעלה פוסטים נגד עונשים לבית"ר וציין שבית"ר מופלים בהתאחדות. הכל פוליטי פופוליסטי, זה צריך לבוא מהקהלים נטו, כי גם ביש עתיד היה ח"כ שנתפס בשקר שאמר שהזמין את הנהלת הפועל כדורסל לדיון עקב אירועי הדרבי וחמישה הזמין רק את שימון לנאום ועוד התנגח בנו שלא הגענו לכנסת.
ווקצור, זה צריך לבוא מה"עם".

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

גביזון כתב: 29 ספטמבר 2023, 10:09 אתה צודק אבל זה יהיה ללכת גם נגד מיקי זוהר ואמסלם שהעלה פוסטים נגד עונשים לבית"ר וציין שבית"ר מופלים בהתאחדות. הכל פוליטי פופוליסטי, זה צריך לבוא מהקהלים נטו, כי גם ביש עתיד היה ח"כ שנתפס בשקר שאמר שהזמין את הנהלת הפועל כדורסל לדיון עקב אירועי הדרבי וחמישה הזמין רק את שימון לנאום ועוד התנגח בנו שלא הגענו לכנסת.
ווקצור, זה צריך לבוא מה"עם".

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
זה הרבה אושיות מכל הצדדים. אני לא חושב שצריך לקחת את זה פוליטית. היום זה X מחר זה Y.
כמו שאמרת, חטפנו אגרופים לפנים ואלות לגב גם כשעומר בר לב היה השר לביטחון פנים.

יש לנו הזדמנות וצריך לתפוס אותה בשתי ידיים. גם בתוך הקהל שלנו.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
שליחת תגובה