אוהדי ספורט - לא עבריינים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  122 לייקים

בעקבות האירועים האחרונים יש גל מחאה שמתגבר ברשתות החברתיות ובארגוני האוהדים בארץ.

לא חוויתי סולידריות כזאת מעולם בין הארגונים. אני חושב שיש פה משהו מאוד נדיר שהוא יותר גדול ממחאה של ארגון אוהדים מסוים.

כאבא שרוצה להביא את הילדה שלו בקרוב למשחקים, אני רוצה לדעת שהיא בטוחה וסוס לא יעלה אליה, שהיא לא תצטרך לעמוד שעתיים בתור גם כאשר אהיה זקן מדי ללכת איתה למשחקים ושלא יבקשו ממנה להציג בכניסה למשחקים תז/דרכון/רישיון נהיגה/הצהרת כוונות חתומה ע״י עו״ד.

אני חושב שצריך לחזק את המחאה הזאת וכאות מחאה להשאיר את כלל היציעים ריקים במחזור מסוים בליגה.
i stand with israel :brokenheart:
הפוסט קיבל 7 לייקיםshaharotRed Wolffeigenbaum99SickleCelldinoBelosיאללהפועלמלחמה
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

מחזק
הלוואי ומקווה שזה יקרה כבר במחזור הקרוב
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

כל הכבוד על המעשה היום.
מקווה שהאולטראס יידע למנף את זה לכיוון הנכון ולא יטמון את הראש באדמה וידחה שת״פ עם שאר הקהלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדshai.m
מושקוביץ
קיבל.ה  15 לייקים

אירוע מהפכני וכרגיל הפועל רגל יצאו קטנטנים. פיצפונים. לא באיזור בכלל. וזה עוד יותר מגוחך כשרואים שאפילו הארגון של מכבי הפגין סולידריות ועוד בין הראשונים.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםshai.mסומך
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

מושקוביץ כתב: 29 ספטמבר 2023, 00:20 אירוע מהפכני וכרגיל הפועל רגל יצאו קטנטנים. פיצפונים. לא באיזור בכלל. וזה עוד יותר מגוחך כשרואים שאפילו הארגון של מכבי הפגין סולידריות ועוד בין הראשונים.

אחד המביכים. הלוואי והפועל סל היו משחקים בספורט מעניין יותר
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

מושקוביץ כתב: 29 ספטמבר 2023, 00:20 אירוע מהפכני וכרגיל הפועל רגל יצאו קטנטנים. פיצפונים. לא באיזור בכלל. וזה עוד יותר מגוחך כשרואים שאפילו הארגון של מכבי הפגין סולידריות ועוד בין הראשונים.

שביט עובד קשה...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

סומך כתב: 29 ספטמבר 2023, 11:00

שביט עובד קשה...
רגע! יש איתות מוולפסון

https://twitter.com/HapoelTelAvivFC/sta ... 1500424275
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

עדיף היה שלא יגיבו בכלל
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  859 לייקים

איזה תגובה פרווה. כל כך אמריקאי. להקיא
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 29 ספטמבר 2023, 11:25 איזה תגובה פרווה. כל כך אמריקאי. להקיא
זה בגלל שלצ'אטג'יפיטי יש הרבה יותר חומר באנגלית ללמידה שלו.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

עובר קצת ברשתות ומסתכל על תגובות של "העם" ואיך נאמר זאת.. השנאה להפועל ולצד החברתי/פוליטי שמזוהה איתה היא תהומית, אם לא הייתי יודע מה קרה השבוע הייתי חושב שאוהדי הפועל שרפו את המדינה לפי התגובות והשנאה של האנשים והנרטיב של מיקי זוהר "קמפיין למען חוליגנים" רץ חזק מאוד. תמיכה רחבה כנראה לא תיהיה כל עוד הקמפיין הזה מזוהה עם הפועל.
אוהדי מכבי וביתר שאצלם יש לא פחות אלימות מהקומץ שלנו עושים רצח אופי לכל הקהל של הפועל, דמנו מותר ולא משנה מה נעשה או לא נעשה.
לא קל להיות אוהד של הקבוצה הכי שנואה במדינה הכי שנואה בעולם
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Wolfgershon
gershon
קיבל.ה  227 לייקים

Hapolo כתב: 30 ספטמבר 2023, 12:19 עובר קצת ברשתות ומסתכל על תגובות של "העם" ואיך נאמר זאת.. השנאה להפועל ולצד החברתי/פוליטי שמזוהה איתה היא תהומית, אם לא הייתי יודע מה קרה השבוע הייתי חושב שאוהדי הפועל שרפו את המדינה לפי התגובות והשנאה של האנשים והנרטיב של מיקי זוהר "קמפיין למען חוליגנים" רץ חזק מאוד. תמיכה רחבה כנראה לא תיהיה כל עוד הקמפיין הזה מזוהה עם הפועל.
אוהדי מכבי וביתר שאצלם יש לא פחות אלימות מהקומץ שלנו עושים רצח אופי לכל הקהל של הפועל, דמנו מותר ולא משנה מה נעשה או לא נעשה.
כל מילה.
מחאה של חצי עם שנתמכת על ידי הרבה גורמים לא מצליחה להוביל שינוי מול הממשלה המושחתת הזאת, אז איך אנחנו הקטנים נצליח.
מרגיש כמו מאבק אבוד מראש.
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

gershon כתב: 30 ספטמבר 2023, 15:03
Hapolo כתב: 30 ספטמבר 2023, 12:19 עובר קצת ברשתות ומסתכל על תגובות של "העם" ואיך נאמר זאת.. השנאה להפועל ולצד החברתי/פוליטי שמזוהה איתה היא תהומית, אם לא הייתי יודע מה קרה השבוע הייתי חושב שאוהדי הפועל שרפו את המדינה לפי התגובות והשנאה של האנשים והנרטיב של מיקי זוהר "קמפיין למען חוליגנים" רץ חזק מאוד. תמיכה רחבה כנראה לא תיהיה כל עוד הקמפיין הזה מזוהה עם הפועל.
כל מילה.
מחאה של חצי עם שנתמכת על ידי הרבה גורמים לא מצליחה להוביל שינוי מול הממשלה המושחתת הזאת, אז איך אנחנו הקטנים נצליח.
מרגיש כמו מאבק אבוד מראש.
אסור להתייאש למרות הכל, יהיה טוב הפועל מתישהו
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  122 לייקים

לא יודע מה אתה רואה אבל חוץ מביתר ששותקים גם הארגונים של מכבי וסל הוציאו הודעות תמיכה וגם לא נכנסו עד דקה 15 למשחק. ראיתי גם שבארגון של ב״ש הרים שלטים ואבוקות היום.
נערך לאחרונה על ידי shai.m ב 30 ספטמבר 2023, 21:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
i stand with israel :brokenheart:
Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

אנשים שאשכרה הולכים למשחקים ממש לא בעד מיקי זוהר אלא להפך אפילו כמה אוהדי ביתר מהעבודה שלי אמרו שהוא חתיכת דביל. הקטע הוא שרוב האנשים במדינה לא הולכים למשחקים. מי שבעיקר מגיבים נגד זה אנשים שלא מגיעים למשחקים/הרולקסים של המחלה שמגיעים רק בימי חמישי "להיכל" נגדם באמת צריך להילחם ולהסביר להם כמה שאין להם מושג מהחיים. תמיד התגובה שלהם זה אבל למה אתה לא מגנה את האלימות בקהל שלך כי אני נגד האלימות אצל הקהל שלי. אגב חברים שלי שלא הולכים למשחקים ומדברים איתי מבינים כמה המשטרה חצתה את הגבול בדרבי סל וגם ברגל הם מבינים שפרשים שדוהרים אל תוך קהל זה מסוכן
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

הבעיה שכנראה שאתם קוראים בפייסבוק שזה פלטפורמה מתה ורק האשפה האנושית עדיין שם. אף אחד לא בפייסבוק.
לרוב האנשים פשוט לא אכפת מזה אין בעד או נגד
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

כן פייסבוק לא פייסבוק, חצי מדינה חושבת שאוהדי הפועל רצו לזרוק בדרבי בקבוקי תבערה לעבר אוהדי מכבי.
הכשירו יפה את השטח ל"פיגוע" נגד אוהדי הפועל מי יודע אולי היום בטדי
שליחת תגובה