עמיחי שפיגלר ועמרי אפק

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

חד משמעית. שדר ספורט חייב לתאר כל מהלך במשחק באופן מילולי וללא תיאורים מיותרים.
זו מהות התפקיד. אחרת , הוא הופך לפרשן ספורט וחוטא לתפקידו.

קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

Red Wolf כתב: 19 ספטמבר 2023, 20:25
קירקגור כתב: 19 ספטמבר 2023, 19:00
Red Wolf כתב: 19 ספטמבר 2023, 16:39

יהונתן כהן שדר לא טוב ולא מזהה שחקנים אבל יורם ארבל סביר???
כן, כי הוא לפחות מדבר על המשחק ומתאר אותו, גם כשהוא טועה בשמות. יהונתן כהן מדבר על דברים שקשורים למשחק, אבל לא מתאר או משדר את המשחק עצמו.
סליחה על השאלה, אתה עיוור?
אתה צריך שיספרו לך מי מוסר למי או שאתה רוצה ערך מוסף?
לראות שאייבנדר מוסר לרודריגז אני לא צריך שיפרו לי את זה
אגב לא בא להגן על יונתן כהן, אבל ארבל אחד השדרים הכי גרועים שיש וזה רק הולך ומחמיר איתו
א. אני לא תמיד מזהה שחקנים של קבוצות שהן לא הפועל, ובמשחקים של קבוצות שאני לא מכיר אני כן רוצה לדעת מי עם הכדור. יהונתן כהן לא רק שלא אומר הרבה מי מוסר למי, הוא לפעמים מתעלם מקרנות, או חוזר למונולוגים שלו שנייה אחרי החמצה/פעולה מעניינת
ב. דווקא זה ממש לא נכון ומראה שאתה לא עוקב אחרי ארבל. הייתה לו ירידה מזעזעת שהייתה נראית על סף הדמינציה מ2013 עד 2018/9, אבל באופן מפתיע מאוד בהתחשב בגיל שלו הוא השתפר מאוד מאז 2019, הוא לא השדר של תחילת ה2000 אבל מתבלבל פחות ומרוכז יותר
ג. השאלה למה צריך בכלל שדר כאשר השידור הוא לא ברדיו. אבל שידור משחק זה לא זמן לעשות פודקאסט או לקדם אג'נדות צעירים/ישראלים/מאמנים או וואטאבר.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

De Niro כתב: 19 ספטמבר 2023, 15:48 כל השדרים של היום הפסיקו לשדר את המשחק. הם פרשנים של המשחק. רובם גם נטולי קול רדיופוני מתאים. חוץ מזה אין לי שום טענה אליהם.
אין ספק כלל ועיקר שאם המועדון היה חוזר למקומו הראוי איש לא היה מדבר על שדרים ופרשנים (כמו גם על הרבה דברים לא חשובים אחרים).
צריך גם להבין שכל עוד מועדון גדול כמו הפועל ת"א לא יחזור למקומו הראוי הוא יזכה לסיקור מופחת בתקשורת. לפעמים על סף ההתעלמות.
:rofl:
90 אחוז מהטוויטר שלי זה אוהדי חיפה ומכבי שבוכים על אנשי תקשורת, אבל שזה לא יפריע לך להמשיך לטפטף רעל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

האמת היא שמאז מאיר איינשטיין זכרונו לברכה, אין באמת שדרים ברמה גבוהה.
המקסימום אלה שדרים חביבים כמו שכנר ודווידוביץ'. יונתן כהן חמוד, אבל כאמור הוא לא ממש שדר.
הכי נורא בעיני זה מלובני. שילוב מזעזע של חוסר הבנה בכל ספורט שהוא משדר (אוי, אליפות העולם באתלטיקה), יחד עם ביטחון עצמי מופרך ומחשבה שהוא בעצם פרשן. הוא ולחמן ביחד זה צוות מוות.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

אין קול שנוא עליי כמו הקול האנטי-רדיופוני של שפיגלר. אם לא השם משפחה הליימך הזה לא מתקרב למיקרופון בחיים. שדר אחד הגרועים שהיו אבל אני מזכיר לכם שבתקופות היפות שלנו היה צוות שידור של עמית הורסקי ודני נוימן, אז יכול להיות גרוע יותר.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  221 לייקים

פרימו לוי כתב: 19 ספטמבר 2023, 22:57 אין קול שנוא עליי כמו הקול האנטי-רדיופוני של שפיגלר. אם לא השם משפחה הליימך הזה לא מתקרב למיקרופון בחיים. שדר אחד הגרועים שהיו אבל אני מזכיר לכם שבתקופות היפות שלנו היה צוות שידור של עמית הורסקי ודני נוימן, אז יכול להיות גרוע יותר.
לא היה ולא יהיה גרוע כמו הורסקי ונוימן
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

Carajo כתב:
פרימו לוי כתב: 19 ספטמבר 2023, 22:57 אין קול שנוא עליי כמו הקול האנטי-רדיופוני של שפיגלר. אם לא השם משפחה הליימך הזה לא מתקרב למיקרופון בחיים. שדר אחד הגרועים שהיו אבל אני מזכיר לכם שבתקופות היפות שלנו היה צוות שידור של עמית הורסקי ודני נוימן, אז יכול להיות גרוע יותר.
אתה צוחק??
יש את חביב וג׳ימי
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

Nati כתב:
Carajo כתב:
אתה צוחק??
יש את חביב וג׳ימי
אבל הם לא שידרו את המשחק המרכזי כמו הורסקי ונוימן.

לעצם האשכול - שפיגלר פשוט מאוס, אפק עוד נסבל איכשהו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

הכי טוב בזמן משחק להשתיק את הטלוויזיה ולשים בפלאפון את לאה קטמין בפול ווליום, נסו ותיהנו, יחסוך לכם את העצבים על השדרנים ויישארו רק העצבים על הקבוצה.
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

דרך אגב משהו חשוב לכל מי שיוצא פה על עומרי אפק ומקלל אותו אל תשכחו שהוא גדל אצלנו בהפועל ושאמאמא שלו זונה.
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  875 לייקים

Carajo כתב: 19 ספטמבר 2023, 23:27
פייי שכחתי שהיה דבר כזה
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  221 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 20 ספטמבר 2023, 11:12
פייי שכחתי שהיה דבר כזה
אני עוד זוכר את הורסקי מנסה לתבוע לעצמו קאצ׳פרייז וצורח ״לרשת לרשת לרשת״ כמו דביל עד שהוא הבין שזה לא עובד
הפוסט קיבל לייק אחדרווי
shaharot
קיבל.ה  406 לייקים

Carajo כתב: 20 ספטמבר 2023, 11:33

פייי שכחתי שהיה דבר כזה
אני עוד זוכר את הורסקי מנסה לתבוע לעצמו קאצ׳פרייז וצורח ״לרשת לרשת לרשת״ כמו דביל עד שהוא הבין שזה לא עובד
אלרואי כהן כובש את השני בדרבי בניצחון 3-1
לרשת לרשת לרשתתת
הפוסט קיבל לייק אחדרווי
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

shaharot כתב: 20 ספטמבר 2023, 11:50
פייי שכחתי שהיה דבר כזה
אלרואי כהן כובש את השני בדרבי בניצחון 3-1
לרשת לרשת לרשתתת
חחחח וואי בול מה שעלה לי לראש
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  385 לייקים

https://fb.watch/nb2QcbXpRa/?mibextid=MnnKW6 אחד המצחיקים. ״שבוע טוב לרמי וייץ״. סליחה לא מצאתי לינק שלא לפייסבוק התעצלתי קצת.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 22:33 האמת היא שמאז מאיר איינשטיין זכרונו לברכה, אין באמת שדרים ברמה גבוהה.
המקסימום אלה שדרים חביבים כמו שכנר ודווידוביץ'. יונתן כהן חמוד, אבל כאמור הוא לא ממש שדר.
הכי נורא בעיני זה מלובני. שילוב מזעזע של חוסר הבנה בכל ספורט שהוא משדר (אוי, אליפות העולם באתלטיקה), יחד עם ביטחון עצמי מופרך ומחשבה שהוא בעצם פרשן. הוא ולחמן ביחד זה צוות מוות.
לא היה וגם לא יהיה כמו מאיר איינשטיין, גם ארבל בשנותיו הטובות היה מצוין.
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

הסבתא של הפועל כתב:
הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 22:33 האמת היא שמאז מאיר איינשטיין זכרונו לברכה, אין באמת שדרים ברמה גבוהה.
עם כל הכבוד לאיינשטיין,ארבל זה היה ליגה אחרת.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

כאחד שחובב NBA ופוטבול, אני שומע שידורים בארה"ב, לא מעט.
ואוו איזה הבדל. אשכרה מנתחים שם מהלכים מ ק צ ו ע י ת. פה זה כמעט ולא קורה בכלל. כדורגל וכדורגל עם דגש על הכדורגל.
יודעים לשלב בידור עם מקצועיות. כיף להקשיב. לא כולם כמובן ולפעמים הם בנאלים(אבל לא הזויים!), אבל אלו שעושים זאת נכון, יוצרים שילוב מקצוענות ובידור ברמה הכי גבוהה.
בהתאם, גם הרבה מתכניות הטוקשואז בספורט הם ברמה טובה.

אסייג ששידורי NBA עם טלפז ועופר שלח זה כמו הקשבה לשעתיים של פודקאסט. תענוג.
יהיה טוב הפועל!
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

Nati כתב: 21 ספטמבר 2023, 01:39
הסבתא של הפועל כתב:
אינשטיין היה שדר הספורט הטוב ביותר בישראל, וכמו שאמר ד"ר ויינגרטן, אפילו מהטובים בעולם. היה לו הכל. קול עוצמתי, אהבה אותנטית לספורט, מיקוד במשחק, ויושרה עיתונאית. זה גם לזכותו של וייץ, אין הנחות לישראלים. אין הנחות למי שאולי היה פעם פרשן יחד איתך או יהיה פרשן יחד איתך בעתיד, בלי חשבונאות.
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

SickleCell כתב: 20 ספטמבר 2023, 23:45 https://fb.watch/nb2QcbXpRa/?mibextid=MnnKW6 אחד המצחיקים. ״שבוע טוב לרמי וייץ״. סליחה לא מצאתי לינק שלא לפייסבוק התעצלתי קצת.
סרטון עצום בכל קנה מידה.
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

קירקגור כתב:
הסבתא של הפועל כתב: לא היה וגם לא יהיה כמו מאיר איינשטיין, גם ארבל בשנותיו הטובות היה מצוין.
אינשטיין היה שדר הספורט הטוב ביותר בישראל, וכמו שאמר ד"ר ויינגרטן, אפילו מהטובים בעולם. היה לו הכל. קול עוצמתי, אהבה אותנטית לספורט, מיקוד במשחק, ויושרה עיתונאית. זה גם לזכותו של וייץ, אין הנחות לישראלים. אין הנחות למי שאולי היה פעם פרשן יחד איתך או יהיה פרשן יחד איתך בעתיד, בלי חשבונאות.
לא רק שארבל היה יותר טוב מאיינשטיין.גם אלכס גלעדי היה יותר טוב מאיינשטיין.
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

כן מי שהתעלם משחקנים שקושרים שרוכים ונותנים משחק אליפות היה שדר טוב.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

Nati כתב: 21 ספטמבר 2023, 10:52
קירקגור כתב:
לא רק שארבל היה יותר טוב מאיינשטיין.גם אלכס גלעדי היה יותר טוב מאיינשטיין.
מניח שזה עניין של השקפת עולם. אינשטיין יותר עיתונאי והיה ביקורתי ודרמטי, והתייחס למשחקים ולתחרויות בחשיבות גדולה. ארבל יותר איש בידור, בשבילו זה יותר פאן. אני העדפתי את אינשטיין וחושב שיש לו הרבה דברים שלארבל אין, אבל גם ארבל בשיאו שדר טוב.
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

כן. איש בידור. איזה פאן ששחקנים קושרים שרוכים בזמן שאוהדים של קבוצה אחרת נשכבים על הרצפה ואבד עליהם עולמם. איש של תרבות, פולקלור. שדר מהטובים.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

האדס כתב: 21 ספטמבר 2023, 12:04 כן. איש בידור. איזה פאן ששחקנים קושרים שרוכים בזמן שאוהדים של קבוצה אחרת נשכבים על הרצפה ואבד עליהם עולמם. איש של תרבות, פולקלור. שדר מהטובים.
לזכותו יאמר שהוא התנצל על זה הרבה פעמים ולקח אחריות. זאת הייתה חתיכת מעידה איומה, אבל הוא היחיד מאותו ערב נורא שלא התנער מאחריות.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

ארבל מעולם לא היה שדר טוב
יצא לי לראות משחקים בגולד שהוא שידר, גם אז הוא היה חסר מושג
פשוט יש לו קול מדהים, זה הכל
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

קירקגור כתב: 21 ספטמבר 2023, 12:11
האדס כתב: 21 ספטמבר 2023, 12:04 כן. איש בידור. איזה פאן ששחקנים קושרים שרוכים בזמן שאוהדים של קבוצה אחרת נשכבים על הרצפה ואבד עליהם עולמם. איש של תרבות, פולקלור. שדר מהטובים.
לזכותו יאמר שהוא התנצל על זה הרבה פעמים ולקח אחריות. זאת הייתה חתיכת מעידה איומה, אבל הוא היחיד מאותו ערב נורא שלא התנער מאחריות.
כמה קל להתנצל. כמה אומץ צריך כדי לדבר אמת בזמן שבו כל המדינה מסתכלת.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

7even כתב: 21 ספטמבר 2023, 07:40 כאחד שחובב NBA ופוטבול, אני שומע שידורים בארה"ב, לא מעט.
ואוו איזה הבדל. אשכרה מנתחים שם מהלכים מ ק צ ו ע י ת. פה זה כמעט ולא קורה בכלל. כדורגל וכדורגל עם דגש על הכדורגל.
יודעים לשלב בידור עם מקצועיות. כיף להקשיב. לא כולם כמובן ולפעמים הם בנאלים(אבל לא הזויים!), אבל אלו שעושים זאת נכון, יוצרים שילוב מקצוענות ובידור ברמה הכי גבוהה.

לא מסכים בכלל לגבי NBA, השדרים האמריקאים מעבירים משחק עם דאחקות פנימיות, צעקות וקשקושים שלא קשורים בכלל למשחק עצמו.
אני מעדיף בהרבה לשמוע את שימי ריגר ועידו גור לפחות הם מריצים דאחקות שאני רגיל וחש קשור אליהן עם הקאצ׳ פרייזים האהובים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

רדפוקס כתב: 21 ספטמבר 2023, 12:33
7even כתב: 21 ספטמבר 2023, 07:40 כאחד שחובב NBA ופוטבול, אני שומע שידורים בארה"ב, לא מעט.

לא מסכים בכלל לגבי NBA, השדרים האמריקאים מעבירים משחק עם דאחקות פנימיות, צעקות וקשקושים שלא קשורים בכלל למשחק עצמו.
אני מעדיף בהרבה לשמוע את שימי ריגר ועידו גור לפחות הם מריצים דאחקות שאני רגיל וחש קשור אליהן עם הקאצ׳ פרייזים האהובים.
למה ככה?
ג'ף ואן גנדי, כל צוות TNT כשהוא משדר וכו'....
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

מה שצריך להוות מודל לחיקוי זה השדרנים הבריטיים בפרמיירליג
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

הזין הזה הרגע אמר "חבל מאוד שגזען אחד או שניים יקלקל לאלפים"
באמת שפיגלר?
אחרי שכל המחצית הם שרים שיישרף לכם הכפר, גזען אחד או שניים?
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

אולי הוא התכוון שיש שם אחד או שניים שהם לא גזענים.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

הוא כנראה התכוון שחבל שגזען אחד יקלקל לכל אלפי הגזענים הנהדרים
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםCharmanderבר קולמוסאRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

לא שמענו מספיק על הדרבי עומרי תגיד עוד איזה 10 פעם.
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

הוא בדיכאון מטורף
תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

זכור לי במעורפל שהיה פעם באתר של אולטרס הפועל סיקור של משחק נדמה לי נגד מכבי חיפה כשאפק שיחק שם והאולטרס קיללו אותו שהוא בן זונה. ואז לפי התיאור הוא ניגש לדבר עם אוהדינו ביציע. ולפי הסיכום לא הושגו הבנות ונכון לסיום אותו משחק הוא נשאר בנזונה
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious Dchimpfive
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

מה זה הטמטום הזה שהליצן מהדרום קורא לנו תל אביב?
שיחזור מהר לחור שהוא יצא ממנו ויתאפס על עצמו.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

ערוץ הספורט קיים והעולם שותק
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

פייי שכחתי שהיה דבר כזה
הולי שיט הורסקי! מאיפה זכרת את היצור הבלתי נסבל הזה שאיכשהו קיבל 15 דק תהילה שנמשכו נצח? איפה נעלם, וטוב שנעלם.
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

טוב מסתבר שהוא עבר לעסוק בקידום ממומן

https://www.buzz-interactive.co.il/%D7% ... %A7%D7%99/
שליחת תגובה