חולדאי והבחירות לעיריית תל אביב

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה

למי תצביע בבחירות לראשות עיריית תל אביב

הסקר נגמר בתאריך 29 אוקטובר 2023, 07:11

1. רון חולדאי
4
14%
2. מועמד.ת אחר.ת
10
34%
3. לא החלטתי עדיין
3
10%
4.לא מצביע
0
אין הצבעות
5.לא תל אביבי
12
41%

סך הכול הצבעות: 29
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

אני לא תל אביבי אבל אני סקרן לדעת אם יש מישהו בפורום שמתכוון להצביע לחולדאי?
ואם כן למה?
נערך לאחרונה על ידי ארז שדה ב 30 אוגוסט 2023, 08:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

ארז שדה כתב:אני לא תל אביבי אבל אני סקרן לדעת אם יש מישהו בפורום שמתכוון להצביע לחולדאי?
ואם כן למה?
לדעתי תערוך כאן סקר אנונימי רק של תושבי ת"א כך יענו יותר בקלות
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

ארז שדה כתב: 29 אוגוסט 2023, 22:31 אני לא תל אביבי אבל אני סקרן לדעת אם יש מישהו בפורום שמתכוון להצביע לחולדאי?
ואם כן למה?
אני אצביע לו
הוא אוהד הפועל
הוא גרש את האולטראס מישיבות העיריה
הוא דאג שיהיו רק 5 ימי גשם בשנה בבלומפילד
הוא בנה את הדרייבאין
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

De Niro כתב: 29 אוגוסט 2023, 23:54
ארז שדה כתב:אני לא תל אביבי אבל אני סקרן לדעת אם יש מישהו בפורום שמתכוון להצביע לחולדאי?
ואם כן למה?
אבל אם זה יהיה אנונימי, איך ידעו שהעונים על הסקר הם תושבי תל אביב?
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

אני מקווה שאין אף אוהד הפועל ששוקל להצביע לנבלה . לצערי יש אנשים שמצביעים לו בגלל המחאות נגד הדיקטטורה שהוא עוזר ותורם להם
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

אדום מטלי כתב:
De Niro כתב: 29 אוגוסט 2023, 23:54
ואם כן למה?
אבל אם זה יהיה אנונימי, איך ידעו שהעונים על הסקר הם תושבי תל אביב?
אפשר יהיה לסמוך על רוב המשיבים שהם תושבי ת"א
כפי שקרה בסקר העברת הבעלות בסל.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

באופן כללי , אני חושש שראש עיר חדש יחשוש מלבצע פרוייקטים כמו הגדלת הדרייב אין או הקמת אולם חדש מעצם היותו חדש וחסר ניסיון בתפקיד.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

בלי קשר לחורבן אוסישקין (את הדרייב אין שהוזכר בנו רק כי היה אחד אסף סולר נדמה לי שבכלל לא מסיעת חולדאי שקידם ההקמה), מדובר בראש עיר שמיצה את עצמו לפני בערך 15 שנה ומאז רק מאמלל את תושבי העיר או לפחות את רובם. אם מישהו מתעניין אין לי שום בעיה לתת דוגמאות
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

בניתוק מסוגית אוסישקין, אחרי שגרתי בה הרבה שנים הגעתי למסקנה שהמצב של תל אביב תחת חולדאי מאד מבלבל וזאת גם הסיבה שחולדאי מאבד פופולאריות מצד אחד, ומצד שני הרבה מאד אנשים נשבעים שהוא היחיד שיכול לנהל את העיר.

מצד אחד זאת עיר בינלאומית שגם משווה את עצמה בלי הפסקה לרמות האלה. וככזאת תל אביב לא עיר טובה כי בהשוואות האלו תל אביב במקום גרוע בהרבה מובנים (ניקיון, תכנון אורבני, תחבורה, קיימות).
מצד שני, תל אביב היא עיר בישראל. ובתור שכזאת היא נמצאת 10 רמות ו30 שנה לפני כל עיר אחרת בישראל. הניהול העירוני בערים הישראליות תקוע בשנות השמונים, במקרה הטוב בשנות התשעים, בהשוואה לעולם. הכל פה כ"כ חובבני, אנכרוניסטי ומושחת. תל אביב היא המקום היחיד בישראל שבכלל מתקרב למשהו שמזכיר ניהול של עיר מתקדמת, ואי אפשר להכחיש שהשינוי הייחודי הזה קרה בתקופה של חולדאי.
אישית מעולם לא הצבעתי לו, אני לגמרי במחנה שחושב שתל אביב יכולה וצריכה להיות מנוהלת יותר טוב ובצורה דמוקרטית. אבל ככל שעוברות השנים אני לגמרי מבין גם את אלו שמצביעים לו
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

הפועל כתב: 31 אוגוסט 2023, 06:47 בניתוק מסוגית אוסישקין, אחרי שגרתי בה הרבה שנים הגעתי למסקנה שהמצב של תל אביב תחת חולדאי מאד מבלבל וזאת גם הסיבה שחולדאי מאבד פופולאריות מצד אחד, ומצד שני הרבה מאד אנשים נשבעים שהוא היחיד שיכול לנהל את העיר.

מצד אחד זאת עיר בינלאומית שגם משווה את עצמה בלי הפסקה לרמות האלה. וככזאת תל אביב לא עיר טובה כי בהשוואות האלו תל אביב במקום גרוע בהרבה מובנים (ניקיון, תכנון אורבני, תחבורה, קיימות).
מצד שני, תל אביב היא עיר בישראל. ובתור שכזאת היא נמצאת 10 רמות ו30 שנה לפני כל עיר אחרת בישראל. הניהול העירוני בערים הישראליות תקוע בשנות השמונים, במקרה הטוב בשנות התשעים, בהשוואה לעולם. הכל פה כ"כ חובבני, אנכרוניסטי ומושחת. תל אביב היא המקום היחיד בישראל שבכלל מתקרב למשהו שמזכיר ניהול של עיר מתקדמת, ואי אפשר להכחיש שהשינוי הייחודי הזה קרה בתקופה של חולדאי.
אישית מעולם לא הצבעתי לו, אני לגמרי במחנה שחושב שתל אביב יכולה וצריכה להיות מנוהלת יותר טוב ובצורה דמוקרטית. אבל ככל שעוברות השנים אני לגמרי מבין גם את אלו שמצביעים לו
בשנות ה80 וה90 לפני חולדאי, אי אפשר היה להגיד על תל אביב את אותו הדבר: שהיא מתקדמת יחסית לערים אחרות בישראל אבל רחוקה מאוד מערים בינלאומיות אחרות בעולם המודרני? אני חושב שתיאור המצב כפי שתיארת הוא נכון ומדויק אבל הוא היה קיים גם לפני חולדאי.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

אי אפשר לחשוד בי כחובב חולדאי, אבל אני לא יכול להכחיש שהיסטורית העובדות מספרות שתל אביב היתה במצב די מחורבן לפניו.
הגירה שלילית משמעותית, הזנחה. אפשר עוד לאמר שלפחות חלק מהדברים הטובים שקרו בתקופת חולדאי נבעו מתהליכים ארוכי טווח שהתניעו לפניו. אבל כרונולוגית זה ברור שהשינוי הדרמטי בתל אביב (והאטרקטיביות שלה כתוצאה מכך) קרה בתקופה של חולדאי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

1) חולדאי הוא ראש עיר מצויין. מעבר לכל מה שכל מי שמבקר בתל אביב יכול לראות (אפילו בכלים החשמליים על המדרכות, שזו כבר בעיה כלל ארצית, עיריית תל אביב עושה הכי הרבה ביחס לערים אחרות), כתושב העיר אתה מקבל תחושה שהשירות שאתה מקבל מהעירייה הוא מעולה, אשכרה אולי המוסד היחידי במדינה הזאת שמספק באמת שירות נהדר לאזרח.
2) על אף האמור בסעיף 1, לא אצביע לו כי הוא בן זונה שרמוטה אפס מטונף מזדיין שהרס את אוסישקין בלי אלטרנטיבה
3) על אף האמור בסעיף 2, אצביע לו אם אשתכנע שהמשך הכונה שלו תגדיל את הסיכויים לאולם חדש/הגדלת הדרייב אין (ראוי לדעתי שההנהלה תוציא הודעה בנושא)
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

מה שמדהים אותי זה הפער ההזוי בין כל פוסט בפייסבוק לגביו(90 % מהתגובות נגדו!) בכל קבוצה ובכל מקום לבין העובדה הכמעט וודאית שהוא אשכרה יבחר שוב.
כל צפון העיר שלו(שליש מהעיר?),כל עובדי העיריה וגרורותייהם(זה כוח של מי שרץ מפוזיציה של ראש עיר אין מה לעשות) ולדעתי אורנה ברביבאי היא מועמדת קש לשרוף קולות סתם ככה נראה לי.
בכל מקרה בתור תושב העיר הוא חרא של ראש עיר.אז לבעלי הדירות שווי הנכס עלה,אותי זה לא מעניין.מיליון ואחד פרוייקטים על הראש,אי אפשר לנשום ובקושי אפשר לעבור במדרכה.שיחנק
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

אני לא מת על המתחרים שלו אבל לא אצביע לו
תאמת בכלל לא אכפת לי אני רק על הנייר גר בתא כי לא שיניתי את הכתובת
אני בכלל גר בהרצליה כרגע והייתי מת להפוך להם דברים במשרד על הזריקת זין שלהם בכל הנושא של התחבורה אבל אני עצלן מדיי בשביל ללכת למשרד הפנים
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

אצביע למי שמדבר על שיפוץ הדרייב אין
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

עמית כתב: 31 אוגוסט 2023, 22:20 אני לא מת על המתחרים שלו אבל לא אצביע לו
אני בכלל גר בהרצליה כרגע והייתי מת להפוך להם דברים במשרד על הזריקת זין שלהם בכל הנושא של התחבורה אבל אני עצלן מדיי בשביל ללכת למשרד הפנים

דווקא בהרצליה הבחירות חשובות מאוד עם העבריין שרץ מטעם הליכוד
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

סומך כתב:

רץ מטעם הליכוד, לא לראשות העיר

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

לירון האדום כתב: 01 ספטמבר 2023, 00:15
סומך כתב:

רץ מטעם הליכוד, לא לראשות העיר

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
ראש העיר בהרצליה סוג של למלם שרק רוצה מהליכוד והחרדים שקט תעשייתי, ומתנהל בהתאם
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

Segev כתב: 31 אוגוסט 2023, 11:55 1) חולדאי הוא ראש עיר מצויין. מעבר לכל מה שכל מי שמבקר בתל אביב יכול לראות (אפילו בכלים החשמליים על המדרכות, שזו כבר בעיה כלל ארצית, עיריית תל אביב עושה הכי הרבה ביחס לערים אחרות), כתושב העיר אתה מקבל תחושה שהשירות שאתה מקבל מהעירייה הוא מעולה, אשכרה אולי המוסד היחידי במדינה הזאת שמספק באמת שירות נהדר לאזרח.
2) על אף האמור בסעיף 1, לא אצביע לו כי הוא בן זונה שרמוטה אפס מטונף מזדיין שהרס את אוסישקין בלי אלטרנטיבה
3) על אף האמור בסעיף 2, אצביע לו אם אשתכנע שהמשך הכונה שלו תגדיל את הסיכויים לאולם חדש/הגדלת הדרייב אין (ראוי לדעתי שההנהלה תוציא הודעה בנושא)
מה זה מצויין.. כתושב העיר ניתן לראות איך הוא מתייחס לתושבי דרום העיר הותיקים כמו שישראל מתייחסת לתושבי מזרח ירושלים. ניתן לראות איך הוא מתייחס למדרכות כמשאב מתכלה במקרה הטוב וכהרחבה לחניה או לברים במקרה הרע… כתושב העיר ניתן לראות שמבחינתו עצים זה לחלשים וכן אני מכיר את התעמולה שהוא בעצם שותל עצים. בפועל הוא כורת בסיטונות, ויש טענה שזה כדי לרשת במצלמות. על היחס שלו לבעלי עסקים שנפגעו מהתשתית לרכבת אתה מוזמן לברר איתם ע״ע למשל רן שמעוני בהארץ, וזה לפני שדיברנו על המחסור בסייעות בגנים שהן עובדות עיריה ולא משרד החינוך אז זה עליו, על הטיפול במגורשי גבעת עמל, על מכירת ככר אתרים לידיים פרטיות ועל הדרת אוכלוסיות מוחלשות בדיור בר השגה.
זה נשמע לך ראש עיר מצוין?
הפוסט קיבל 2 לייקיםInFlamespelegs
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

אתם מדברים על הגדלת הדרייב אין אבל מה עם גג לבלומפילד, לא יותר חשוב ומעשי?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הגדלת הדרייב אין הרבה יותר חשובה בעיני מגג בעידן הבצורת.
מדובר בפרוייקט הרבה יותר יקר ומורכב.
ספק רב אם ראש עיר חדש יחליט להכנס לכזה פרוייקט.

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

בדרך לאיחוד: האם ציפי ברנד תהפוך להיות הסגנית של אורנה ברביבאי?

https://mekomi.walla.co.il/item/3611160
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

צפוי ביותר. מה שמענין זה שעמית סגל מפרסם שיש עתיד מבטיחים לברנד מקום ברשימה לכנסת אם ברביבאי תפסיד
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

לפיד אמר בראיון לn12 לפני ראש השנה שאם ברביבאי תפסיד היא תכהן כסגנית של חולדאי.ככה שזו לא אלטרנטיבה אמיתית אלא נטו מיתוג וקידום עצמי שלה. לזחול לקואליציה של חולדאי זה לשתף איתו פעולה על מלא כמו אסף הראל.

ואחרי כל זה אני אצביע לה לראשות כדי למקסם הסיכוי שהיא תעיף אותו. למועצה אבחר במי שיהיה הכי לעומתי לחולדאי במידה והיא מפסידה (ולא, מפלגות הימין הן לא אנטי חולדאי.הן תמיד איתו בקואליציה או שתפ עקיף)
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אתה יכול להצביע ל"כולנו העיר", בהחלט רשימה שאינה תומכת בחולדאי:
https://timeout.co.il/%D7%90%D7%9E%D7%9 ... %99%D7%A8/
(אמיר בדראן גם אחלה מאד, אני ממליץ בחום)
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

pelegs כתב: 22 ספטמבר 2023, 16:51 אתה יכול להצביע ל"כולנו העיר", בהחלט רשימה שאינה תומכת בחולדאי:
זאת הייתה גם הבחירה שלי אם הייתי תל אביבי אבל אני לא
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

pelegs כתב: 22 ספטמבר 2023, 16:51 אתה יכול להצביע ל"כולנו העיר", בהחלט רשימה שאינה תומכת בחולדאי:
אתה יותר מדיי זמן בחוצלארץ

כולנו העיר מורכבת מיוצאי אנחנו העיר שישבו למעט שולה קשת עם חולדאי. למעשה חלקם רצו כבר בהתחלה להכנס לקואליציה עם חולדאי. ואמיר בדראן בינתיים מתמודד ויגנוב קולות של ברביבאי וימליך שוב את חולדאי.

בקיצור הם אופציה רק אם אין שום ברירה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני באמת לא מבין מה ההבדל בין ברביבאי וחולדאי. הם משרתים את אותם האינטרסים.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

pelegs כתב: 23 ספטמבר 2023, 21:34 אני באמת לא מבין מה ההבדל בין ברביבאי וחולדאי. הם משרתים את אותם האינטרסים.
ההבדל הוא שאחרי 25 שנה כבר נמאס מחולדאי ואילו מברביבאי עוד לא נמאס כי היא עוד לא נבחרה, ויש גם את העניין של החרבת אוסישקין. אבל בגדול אתה צודק אין כזה הבדל גדול בין שניהם.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

בראייה של אוהד ולא של תושב העיר , רק נושא האולם צריך לעניין.

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ארז שדה כתב: 23 ספטמבר 2023, 22:34 ההבדל הוא שאחרי 25 שנה כבר נמאס מחולדאי ואילו מברביבאי עוד לא נמאס כי היא עוד לא נבחרה, ויש גם את העניין של החרבת אוסישקין. אבל בגדול אתה צודק אין כזה הבדל גדול בין שניהם.
אז הרבה יותר הגיוני לנסות לקדם תנועה ומועמד שאשכרה יכולים להביא משהו חדש ומרענן לשולחן, לא?
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

De Niro כתב: 23 ספטמבר 2023, 22:35 בראייה של אוהד ולא של תושב העיר , רק נושא האולם צריך לעניין.
ומי עדיף/פה מבחינת האולם?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

De Niro כתב: 23 ספטמבר 2023, 22:35 בראייה של אוהד ולא של תושב העיר , רק נושא האולם צריך לעניין.
קשקוש. אם היית מאמין בזה לא היית מתעסק כ"כ הרבה בבחירות הארציות ובוודאי שלא בבחירות לנשיאות בארה"ב.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

ארז שדה כתב:
ומי עדיף/פה מבחינת האולם?
לדעתי , הסיכוי שראש עיר חדש ייכנס לפרוייקט כל כך מסובך ויקר הוא קלוש.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

pelegs כתב: 23 ספטמבר 2023, 21:34 אני באמת לא מבין מה ההבדל בין ברביבאי וחולדאי. הם משרתים את אותם האינטרסים.
אתה לא מבין מה ההבדל ביניהם ויחד עם זה קורא להצביע לרשימה שאשכרה ישבה עם חולדאי , זה שעשה את כל החרפה שרשמתי קודם פלוס אוסישקין. ולהצביע לבדראן שאין לו שום סיכוי לזכות לראשות העיר זה לזרוק קול לפח ולהמליך את חולדאי. וזה כמובן שנזכיר שוב שבדראן לפחות חלק מהקדנציה ישב עם חולדאי.
שליחת תגובה