אשכול טפילות חרדית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

אני אכבד את הבקשה שלך ואשאיר את האשכול הזה לטינופים על חרדים.

(עריכה: לא הצלחתי להתאפק: אתה שם לב שאתה לא מבחין [לפחות בהתייחסות] בין ביקורת על הקפיטליזם [גם אם היא מגיעה מאדם סמית', למשל] לבין "הזיות קומוניסטיות"?)
(עריכה 2: במקרה הנוכחי אין אפילו ביקורת על הקפיטליזם, רק שאלה האם יש מקום לבקר קפיטליסטים ספציפיים, כאלה שבעצמך ביקרת אחר כך די בפירוט)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

"טינופים". הם לא חיים על חשבונך אלא על חשבוני. אתה יכול להרשות לעצמך להיראות נדיב על חשבון כסף של אחרים. חכמה גדולה באמת.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

לדעתי אפשר לכעוס על זה שמישהו חי על חשבונך גם בלי להשתמש בביטויים שמבטלים את האנושיות שלו, אבל קטונתי.
כאמור, אני אשאיר את האשכול הזה לך ולהגיגים שלך על חרדים.

(למען הסר ספק: אני נגד חלוקת כספי ציבור על פי השתייכות מגזרית ובפרט אני נגד זה שמגזר אחד יקבל את מה שהאחרים מייצרים, אני נגד אוטונומיה חינוכית מהסוג שהם מקבלים, אני נגד הניסיונות לפגוע בזכויות הכי בסיסיות של נשים, וכו' וכו')
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Gur
קיבל.ה  56 לייקים

למה לא גם וגם?

הצורה שבה החברה החרדית חיה בתוך המערכת הקפטילסטית הנשלטת על ידי בנקים טפיליים היא טפילית.
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  78 לייקים

אני מוחה על כותרת האשכול
רינגו סטאר המלך
שליחת תגובה