גביע טוטו: אשדוד - הפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

נועם שחם כתב: 09 אוגוסט 2023, 16:49 37 התקפות עם שני איומים למסגרת? זה רק מדגיש כמה אנחנו לא טובים.

מעניין אגב מה ההגדרה ל"התקפה", שממנה נולדה הסטטיסטיקה המוזרה הזו? אתה רוצה לומר לי שבממוצע כל 75 שניות היתה לנו התקפה בחצי הראשון? נשמע לי מופרך לגמרי. ואם אתה מצרף את זה ל22 התקפות של אשדוד אז זה כנראה המשחק הכי התקפי בהיסטוריה של הכדורגל. 59 התקפות במחצית אחת? איך החזקתם מעמד עם כל האדרנלין הזה?
התקפה לדעתי זה כאשר ההקבוצה עוברת את החצי עם הכדור במשחק מסודר. התקפה מסוכנת זה כשמגיעים לאזור ה 20 מטר ( לנו היו 21 כאלו לאשדוד 15). ונכון אין ספק שמשחק ההתקפה לא היה מספיק טוב.
אבל שיחקת עם צדיק ובנימין במקום אלטמן ואוזבולט... סה בגדול האמירה.

הנתונים הם מאתרי ההימורים השונים.
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

הבעיה במערך של 5-3-2 שהוא מציב כל כך הרבה כדורים אצל המגנים שהופכים למקבלי הכדורים המרכזיים בהתקפה. המגנים שלו זה אזוגי גורנפינקל ואידי אמין, שחקנים חלשים אחד אחד, מהם מצפים לבנות התקפות?
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

avivx2 כתב: 09 אוגוסט 2023, 17:27 הבעיה במערך של 5-3-2 שהוא מציב כל כך הרבה כדורים אצל המגנים שהופכים למקבלי הכדורים המרכזיים בהתקפה. המגנים שלו זה אזוגי גורנפינקל ואידי אמין, שחקנים חלשים אחד אחד, מהם מצפים לבנות התקפות?
הפיתרון זה להביא את ליידנר וזוסל׳ה
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  94 לייקים

לא יצא לי לראות את המשחק אתמול
אז אני חייב לשאול, יש מצב שעזיז קאניודו זה וולטון סילבה החדש?
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

נועם שחם כתב: 09 אוגוסט 2023, 16:49 37 התקפות עם שני איומים למסגרת? זה רק מדגיש כמה אנחנו לא טובים.

מעניין אגב מה ההגדרה ל"התקפה", שממנה נולדה הסטטיסטיקה המוזרה הזו? אתה רוצה לומר לי שבממוצע כל 75 שניות היתה לנו התקפה בחצי הראשון? נשמע לי מופרך לגמרי. ואם אתה מצרף את זה ל22 התקפות של אשדוד אז זה כנראה המשחק הכי התקפי בהיסטוריה של הכדורגל. 59 התקפות במחצית אחת? איך החזקתם מעמד עם כל האדרנלין הזה?
כן כן, כבר הבנו ממזמן את הקשר בין גביע הטוטו לבין הליגה
תבדוק כמה איומים היו שנה שעברה להפועל נגד ביתר בגביע הטוטו, ואיך נראינו אחרי זה בליגה
או כמה איומים היו להפועל בגביע הטוטו מול בני יהודה בעונת החזרה לליגה, וכמה איומים היו במחזור הראשון נגד הפועל חדרה
אפשר להיות מודאג ובהרבה פרמטרים זה גם סופר הגיוני, אבל לדבר על בלוף לפני המחזור הראשון, כשאפילו לא ברור אם זה יהיה הסגל שיפתח את העונה, כשחסרים שחקנים, זה סתם לא רציני בעיני
אבל מה שעושה לכם טוב
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sלירון האדום
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

אפשר לסכם באמת שההרכב הראשון בהחלט יכול להיות בפלייאוף העליון, כשהמחליפים עולים, זה כבר פלייאוף תחתון
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

dino כתב: 09 אוגוסט 2023, 17:50 אפשר לסכם באמת שההרכב הראשון בהחלט יכול להיות בפלייאוף העליון, כשהמחליפים עולים, זה כבר פלייאוף תחתון
אם כל ההרכב הראשון ישאר בריא ויתן עונה טובה פלוס פלוס. יעשו פליאוף עליון ואולי אם קצת מזל יתקדמו בגביע.

ההרכב השני שלנו, הכי חלש בליגה. טופ 3 מלמטה.

כשמחברים את שני ההרכבים לסגל אחד, ומתחשבים בזה שאין סיכוי שכולם ישארו בריאים פלוס כמה חילופים כל משחק, אנחנו מבינים שפליאוף עליון לא יהיה פה.

ואני בצד האופטימי בדרך כלל.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

עם כל הרוגע שלי, אני יוצא מנקודת הנחה שיגיעו עוד לפחות 2 שחקנים ברמת הרכב.
אם זה הסגל הסופי אנחנו על הקשקש וזה רחוק מלהספיק לעונה שלמה ואני אהיה הרבה פחות אופטימי.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 09 אוגוסט 2023, 16:58 חחחח גדול. מניח שזה מהסטטיסטיקה ההזויה של 365 שהיא תמיד לא קשורה כל כך למציאות.
בכל אופן חצי ראשון היינו הרבה פחות גרועים. חצי שני קטסטרופה
למזלי הרע התחלתי לצפות רק מדקה 42
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

נועם שחם כתב: 09 אוגוסט 2023, 18:51
אוגוסטוס היל כתב: 09 אוגוסט 2023, 16:58 חחחח גדול. מניח שזה מהסטטיסטיקה ההזויה של 365 שהיא תמיד לא קשורה כל כך למציאות.
אז התרשמת רק מהפועל עם המחליפים והעייפות
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

oleg neduda כתב: 09 אוגוסט 2023, 17:48

תבדוק כמה איומים היו שנה שעברה להפועל נגד ביתר בגביע הטוטו, ואיך נראינו אחרי זה בליגה
או כמה איומים היו להפועל בגביע הטוטו מול בני יהודה בעונת החזרה לליגה, וכמה איומים היו במחזור הראשון נגד הפועל חדרה
אפשר להיות מודאג ובהרבה פרמטרים זה גם סופר הגיוני, אבל לדבר על בלוף לפני המחזור הראשון, כשאפילו לא ברור אם זה יהיה הסגל שיפתח את העונה, כשחסרים שחקנים, זה סתם לא רציני בעיני
אבל מה שעושה לכם טוב
שמע, אני כותב פה בפורום בטח 20 שנה לפחות, ויש פה מספיק אנשים שיעידו שאני רחוק מלהיות שלילי, פסימיסט או מאלו שמחפשים רק על מה לקטר.

מצד שני, כצופים שכבר ראו דבר או שניים בכדורגל, אנחנו יודעים להרגיש מתי דברים לא עובדים כמו שצריך, ואי אפשר למכור לנו לוקשים. תחושת הבטן שלי מלכתחילה הייתה שהנהלת המועדון החדשה מתנהלת בצורה לא נכונה, שחצנית ואפילו חובבנית, ושאנשים כאן קצת מסתנוורים.

כן, עשו כמה פעולות טובות, ולא הכל שחור, אבל גם עשו הרבה טעויות של חוסר נסיון וחוסר הבנה, והנה הגענו לאמצע אוגוסט עם קבוצה שלא בנויה טוב, ולא נראית טוב, בלשון המעטה. אני מקווה שעוד נראה שיפור, אבל אני לא אופטימי בכלל.

תאמין לי שלא רציתי להיות במצב של "אמרתי לכם", אבל כשה הולך כמו ברווז ונשמע כמו ברווז, אז כנראה שזה לא סוס מירוץ.

לגבי "חסרים שחקנים" - העובדה שהגענו לפתיחת עונה כששני שחקני ההתקפה המרכזיים שלנו עוד לא עשו אימון אחד ולא ברור מצב כשירותם - זו חובבנות. בכלל שמעתי שמדברים על ניתוח לאוז'בולט ואני מקווה שזו סתם שמועה.

ולמה מיהרו להפטר מגאנם. יש עוד חלוצים בספסל? למה במקום להביא זרים התקפיים טובים החתימו מגן שמאלי מלגאנס? למה 9.8 ואין לנו אף מגן ימני בסגל? זו חובבנות וניתוח לקוי של המציאות. גם אם יתקנו את זה בהמשך, אין שום סיבה להגיע לאוגוסט במצב הזה. אז מצטער שאני שלילי, אבל אני פשוט ריאלי ולא שוגה באשליות. ואם אני טועה, מבטיח להיות הראשון שיתנצל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךDe Niroאוגוסטוס היל
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

אני עוד לא פסימי, כי אני מחכה לסוף החלון ופחות עושה עניין אם יגיעו 2-3 שחקנים רציניים עד סוף החלון. זה מבאס שיש פצועים אבל מה בדיוק אפשר לעשות? טאפ לאק.
אני באמת מכיר מקרוב מה זה לבנות מחדש מערכת וזה לא פשוט. עושים המון דברים במקביל וגם טעויות. אני כן מתרשם שההנהלה שלנו רצינית ובאים לעשות פה עבודה. אולי אני טועה ימים יגידו.
לגבי חיזוק גם צריך לזכור שלפעמים יש מציאות בסוף חלון בטח שאתה לא מועדון אטרקטיבי.

מה שכן צד ימין שלנו כרגע הוא מחדל וזה שאנחנו לא סגורים על באמצע זה גם מסוכן.
לא כולם צריכים להיות כוכבים צריך לזכור את זה, אבל ללא ספק בכלל כרגע זה סגל לא מספיק.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

dino כתב: 09 אוגוסט 2023, 19:02
נועם שחם כתב: 09 אוגוסט 2023, 18:51
אז התרשמת רק מהפועל עם המחליפים והעייפות
גם לאשדוד יש מחליפים ועייפות.
איל
קיבל.ה  69 לייקים

תהיה פה קבוצה טובה מעונות קודמות אין לי חשש לגבי זה.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

איל כתב: 09 אוגוסט 2023, 19:20 תהיה פה קבוצה טובה מעונות קודמות אין לי חשש לגבי זה.
בוא, זה לא ממש חכמה
איל
קיבל.ה  69 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 09 אוגוסט 2023, 19:23
איל כתב: 09 אוגוסט 2023, 19:20 תהיה פה קבוצה טובה מעונות קודמות אין לי חשש לגבי זה.
בוא, זה לא ממש חכמה
נכון
אבל אם הניהול טוב התוצאות יגיעו גם אם יש טעויות פה ושם .
לדוגמה יותר חשוב לי שהתקציב עבר חלק בלי כתבות מקדימות וסיפורי בקרה . תהיו אופטימיים
הפוסט קיבל 3 לייקיםdino7evenshaharot
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

איל כתב: 09 אוגוסט 2023, 19:27
אוגוסטוס היל כתב: 09 אוגוסט 2023, 19:23
בוא, זה לא ממש חכמה
נכון
אבל אם הניהול טוב התוצאות יגיעו גם אם יש טעויות פה ושם .
לדוגמה יותר חשוב לי שהתקציב עבר חלק בלי כתבות מקדימות וסיפורי בקרה . תהיו אופטימיים
אני מסכים איתך בגדול אבל קבוצה יותר טובה זה לא המדד הצלחה מבחינתי

( ווי אני חולה עם קורונה כבר 4 ימים. כזאת כמות של תגובות לא הגבתי בחיים. משמעם... )
איל
קיבל.ה  69 לייקים

תרגיש טוב הכי חשוב
הפוסט קיבל לייק אחדאוגוסטוס היל
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

נועם שחם כתב: 09 אוגוסט 2023, 19:05
oleg neduda כתב: 09 אוגוסט 2023, 17:48

אבל מה שעושה לכם טוב
שמע, אני כותב פה בפורום בטח 20 שנה לפחות, ויש פה מספיק אנשים שיעידו שאני רחוק מלהיות שלילי, פסימיסט או מאלו שמחפשים רק על מה לקטר.

מצד שני, כצופים שכבר ראו דבר או שניים בכדורגל, אנחנו יודעים להרגיש מתי דברים לא עובדים כמו שצריך, ואי אפשר למכור לנו לוקשים. תחושת הבטן שלי מלכתחילה הייתה שהנהלת המועדון החדשה מתנהלת בצורה לא נכונה, שחצנית ואפילו חובבנית, ושאנשים כאן קצת מסתנוורים.

כן, עשו כמה פעולות טובות, ולא הכל שחור, אבל גם עשו הרבה טעויות של חוסר נסיון וחוסר הבנה, והנה הגענו לאמצע אוגוסט עם קבוצה שלא בנויה טוב, ולא נראית טוב, בלשון המעטה. אני מקווה שעוד נראה שיפור, אבל אני לא אופטימי בכלל.

תאמין לי שלא רציתי להיות במצב של "אמרתי לכם", אבל כשה הולך כמו ברווז ונשמע כמו ברווז, אז כנראה שזה לא סוס מירוץ.

לגבי "חסרים שחקנים" - העובדה שהגענו לפתיחת עונה כששני שחקני ההתקפה המרכזיים שלנו עוד לא עשו אימון אחד ולא ברור מצב כשירותם - זו חובבנות. בכלל שמעתי שמדברים על ניתוח לאוז'בולט ואני מקווה שזו סתם שמועה.

ולמה מיהרו להפטר מגאנם. יש עוד חלוצים בספסל? למה במקום להביא זרים התקפיים טובים החתימו מגן שמאלי מלגאנס? למה 9.8 ואין לנו אף מגן ימני בסגל? זו חובבנות וניתוח לקוי של המציאות. גם אם יתקנו את זה בהמשך, אין שום סיבה להגיע לאוגוסט במצב הזה. אז מצטער שאני שלילי, אבל אני פשוט ריאלי ולא שוגה באשליות. ואם אני טועה, מבטיח להיות הראשון שיתנצל.
אני יודע שאתה מגיב שנים וגם מכיר את רוח ההודעות שלך. בגלל זה אני מגיב לך ולא למשתמשים אחרים שכותבים על אוטומט שלילי.
ולא שאין לי גם ביקורת ושאני חושב שהכל פה טוב, אבל אני גם לא חושב שבשלב כל כך מוקדם צריך כבר לתת את השורה התחתונה לעונה, בטח לא כשיש מצד אחד גם דברים טובים (ובחצי הראשון, למרות ההעדר מחץ בהתקפה, היו גם דברים לא רעים כמו העמידה במגרש והשליטה המוחלטת בכדור), ומצד שני גם המון סימני שאלה וחוסרים שגם יכולים עם קצת מזל להפוך את העונה לטובה.
ציונים לעונה נותנים כשמתחילים המבחנים, לא בהכנה לעונה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםלירון האדוםshaharotנועם שחם
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

אני רואה עכשיו נתניה הפועל חיפה קבוצות בערך באותה רמת תקציב, חסרים שחקנים וזה נראה רע מאודדד
שליחת תגובה