רן בנימין

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  388 לייקים

הבעיה בלהשאיל אותו היא שכרגע אין לנו עומק בקישור התקפי ובמידה ואלטמן לא יהיה כשיר כל העונה (והוא לא) אז בלי בנימין אנחנו נשארים עם מעט אפשרויות בעמדה הזו שלא תבואנה על חשבון תפקידים אחרים בהתקפה או לחלופין עם איינבינדר או בונה שלא יעשו עבודה טובה ממנו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoamos
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

זיטו כתב: 20 אוגוסט 2023, 00:58 יש לו רגעים שהוא מזכיר את ההוא שלא אנקוב בשמו בתחילת דרכו בהפועל.
גם ההוא היה מאיים מאוד - והתגלה כמחמיצן לא קטן.
ואז יום אחד, הוא הפסיק להחמיץ.

אבל גם ההוא יעיד - שטוב היה שהושאל לרמה"ש לצבור ביטחון.
יאללה ילד, נתראה שנה הבאה, בהצלחה בכפ"ס
חשבתי שזה רק אני. מזכיר אותו ברצון ובתשוקה אבל לא ביכולת וביצירתיות. זהבי אצלנו ידע להכריע משחק בכדור אחד קדימה, רן בנימין לא יהיה כזה. מה שכן לבנימין יש נטייה להיכנס לרחבה ולנסות להבקיע שזה עוד נקודת דמיון אבל לא צריך להגזים
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

הוא שחקן הקישור האמצעי היחיד אצלינו שחושב גם התקפה כרגע ברמה של אשכרה להיכנס לרחבה.
אז כן, הוא מחמיץ. גם זה יעבור. לפחות הוא מנסה.

לרודריגס גם יש יכולות כאלו. שיביא אותן.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםקפטן ג'קamos
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

ילד שלא ראינו ממנו הרבה חוץ מהמון ריצה ורצון עד כה. אתמול אשכרה הראה ניצוצות של כדורגל.
שינויי כיוון טובים, הצטרפות יפה להתקפה, האסל ויותר תאכלס משחקנים אחרים שלנו. אומנם זו יריבה סופר חלשה (כרגע הכי חלשים בליגה), אבל אפשר היה לראות שיש שם משהו.
מה שכן ברור זה שכל משחק שהוא שיחק תרם לו עוד לבטחון. ופה הבעיה, מצד אחד הוא חייב לשחק עוד כדי לקבל עוד בטחון ולהראות יותר ויותר את הצדדים הטובים של המשחק שלו. מצד שני, לא בטוח בכלל שעוד דקות בהפועל, קבוצה עם הקהל הכי לא סבלני שיש לצעירים מהנוער, יתרמו לו לבטחון.
הייתי אומר השאלה בטוח תעשה לו טוב, אבל אין לנו שחקנים כמוהו בחלק הקדמי המרכזי/ימני.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

השאלה יכולה לעשות לו טוב, אבל לנו היא לא תעשה טוב כי כרגע חוץ ממנו, אין עוד שחקן כזה בקישור שיכול בצורה ראויה להחליף את אלטמן

ראיית משחק טובה, תנועה טובה(כפועל יוצא של הראשון)
צריך לשפר את הסיומת שלו והוא היה כבר עם כמה גולים בגביע הטוטו כי להזדמנויות הוא מגיע.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  694 לייקים

למה להשאיל? שחקן סגל ראוי ביותר
long live the zapta
לירון האדום
קיבל.ה  1843 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:למה להשאיל? שחקן סגל ראוי ביותר
כי למעט אתמול בכל שאר המשחקים הוא לא היה מספיק טוב.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2034 לייקים

לירון האדום כתב: 20 אוגוסט 2023, 09:51
Giovanni Giorgio כתב:למה להשאיל? שחקן סגל ראוי ביותר
כי למעט אתמול בכל שאר המשחקים הוא לא היה מספיק טוב.

אבל צריך להיות מישהו במקומו
אם הם משאילים ומביאים אחר סבבה
oleg neduda
קיבל.ה  1389 לייקים

בעיני גם כשהוא היה רע עד עכשיו הוא עדיין השחקן עם הפוטנציאל הכי גדול משחקני הקישור/התקפה הצעירים.
היות שרכש לעמדה הזאת לא יגיע, אין שום היגיון להשאיל אותו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoL.S
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

יש הבדל בין רצוי למצוי.
אני חושב שהדבר הכי נכון גם לנו וגם לו זה השאלה. קל להסתנוור מהמשחק הטוב אתמול שהבליט את הכישרון שלו, אבל האמת היא שמה שנקבל ממנו מרבית הזמן זה מה שהיה עד עכשיו - שחקן שמתקשה לשמור על הכדור במרכז המגרש, מרבה לאבד ולא ממש עוזר לקישור.
יחד עם זאת, ברור שאין טעם להשאיל כל עוד המחליף שלו זה ארי כהן. אם לא ניתן להשתחרר מהחוזה של גונזלס כבר הייתי משאיר אותו ומשאיל את בנימין.

לגבי העמדה שלו, יכול להיות שבעתיד הפוטנציאל שלו הוא בעמדה אחורית יותר, אבל לפחות כרגע לדעתי אין לו מה לתרום שם. אל ים לא מבריק במיוחד, אבל הוא הרבה יותר פיזי וחזק מבנימין, יודע לשמור על הכדור יותר טוב ולשחרר מסירה תחת לחץ. עם בנימין שם זה יהיה איבוד בכל התקפה שניה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Red Or Dead
קיבל.ה  232 לייקים

עד אתמול - שחקן עם פוטנציאל, שנראה לא מספיק בשל וצריך לצאת להשאלה ולחזור משופשף יותר עוד שנה
אתמול - משחק טוב מאוד, דומיננטי, יצירת מצבים מסוכנים, כניסות לעומק מקו שני, דריבלים לא רעים

השאלה היא מה התדירות בה נראה את רן בנימין של אתמול
אם הוא מסוגל להיות עקבי, חד משמעית יש לו מקום ברוטציה כבר העונה, אם לא - עדיף לתת לו לשחק במקום אחר ולקבל אותו כמוצר בשל הרבה יותר, כי כישרון יש שם ולא מעט.
לירון האדום
קיבל.ה  1843 לייקים

הוקיץ' כתב: 20 אוגוסט 2023, 10:19 יש הבדל בין רצוי למצוי.
אני חושב שהדבר הכי נכון גם לנו וגם לו זה השאלה. קל להסתנוור מהמשחק הטוב אתמול שהבליט את הכישרון שלו, אבל האמת היא שמה שנקבל ממנו מרבית הזמן זה מה שהיה עד עכשיו - שחקן שמתקשה לשמור על הכדור במרכז המגרש, מרבה לאבד ולא ממש עוזר לקישור.
יחד עם זאת, ברור שאין טעם להשאיל כל עוד המחליף שלו זה ארי כהן. אם לא ניתן להשתחרר מהחוזה של גונזלס כבר הייתי משאיר אותו ומשאיל את בנימין.

לגבי העמדה שלו, יכול להיות שבעתיד הפוטנציאל שלו הוא בעמדה אחורית יותר, אבל לפחות כרגע לדעתי אין לו מה לתרום שם. אל ים לא מבריק במיוחד, אבל הוא הרבה יותר פיזי וחזק מבנימין, יודע לשמור על הכדור יותר טוב ולשחרר מסירה תחת לחץ. עם בנימין שם זה יהיה איבוד בכל התקפה שניה.
כל מילה, עדיף לתת לגונסלס את הדקות שם ולא לבנימין, גם אתמול במשחק יחסית טוב שלו, הוא החמיץ מצבים שהיה צריך להבקיע מהם.
הוא משחק באמצע וכל איבוד כדור שלו משפיע ויש לו לא מעט כאלו.
אני לא רואה אותו עולה מהספסל ומשנה משחק
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

מצטרף לדעתו של קודמי בקשר להשאלה. אבל לקבוצה שישחק בה ברציפות ולא יהיה עוד שחקן ספסל. כמו ששי אליאס חזר שחקן טוב יותר לאחר ההשאלה כך יקרה גם לו.
לדעתי, אלטמן יושב על המשבצת שלו. אלטמן לא בכושר משחק ובכושר גופני, אבל הוא יורכב בכל משחק ובינימין יקבל גם כן דקות משחק עד שאנטמן יוכל למשוך משחק שלם.
אתמול הוא שיחק את המשחק הטוב ביותר שלו בחמשת משחקי גביע השוקו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

לירון האדום כתב: 20 אוגוסט 2023, 10:34

כל מילה, עדיף לתת לגונסלס את הדקות שם ולא לבנימין, גם אתמול במשחק יחסית טוב שלו, הוא החמיץ מצבים שהיה צריך להבקיע מהם.
כרגע אם ליד חוסה זה בנימין או אייבינדר/אל-ים, הולך על בנימין.
אל ים מאד מאד מאכזב ביחס לציפיות וממש בא לי קשר שדוחף דימה, חושב התקפה ולא תקוע על קו האמצע.
יש לעבוד איתו על קבלת החלטות ויש לו את חוסה ללמוד ממנו שנה שלמה אם לא יותר.

דווקא לאט לאט מראה השתפרות. נראה שהוא בעליה ואייבינדר בירידה חדה.
יחד, רק יחד! :heart:
oleg neduda
קיבל.ה  1389 לייקים

במשחקים נגד קבוצות שמסתגרות אני דווקא כן רואה אותו כשחקן שיכול לעשות שינוי. ההצטרפות שלו לרחבה היא משהו שאי אפשר ללמד אותו וכשהוא על המגרש כמעט בכל התקפה הוא ברחבה.
ברור שהוא עדיין בוסרי ועד עכשיו גם היה רע מאוד, אבל הפוטנציאל שלו גדול ועם עוד השתפשפות וניסיון הוא גם ילך וישתפר.
אם היה שחקן טוב בעמדה שלו במקומו אני מסכים שהיה עדיף להשאיל אותו, אבל גונזלס גם לא כשיר כרגע בכלל וגם לא ברור מה נקבל ממנו, ולכן הייתי משאיר אותו בסגל. נגד קבוצות תחתית אפשר בקלות לשחק עם בנימין גם באמצע במקום אל ים/אייבינדר/בונה ולהרוויח עוד שחקן שכל הזמן מחפש לסכן את השער
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  505 לייקים

או - וזאת הצעה משוגעת אז תהיו איתי
לשחרר את גונזאלס ולהביא במקומו שחקן נוסף לקישור ועדיין לתת לרן בנימין דקות מהספסל כי יש לנו סגל מפוצץ שחקנים פצועים ושמאליים ומעט מאוד כאלה שיכולים לשחק מתחת לחלוץ או בימין(ולא, סניור לא מסוגל לשחק בימין)
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

לא להשאיל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםtadmoredD&3
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

oleg neduda כתב: 20 אוגוסט 2023, 10:03 בעיני גם כשהוא היה רע עד עכשיו הוא עדיין השחקן עם הפוטנציאל הכי גדול משחקני הקישור/התקפה הצעירים.
היות שרכש לעמדה הזאת לא יגיע, אין שום היגיון להשאיל אותו.
מעבר לזה...
להשאיל אותו בשביל להביא שחקן "מוכח" זה גם לא משלתם כלכלית.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

יש בו משהו בלי ספק. הלוואי שהכל יתחבר עוד העונה
הפוסט קיבל לייק אחדקפבלנקה
אדום
קיבל.ה  763 לייקים

הבחור צריך להישאר כל יום במתחם האימונים ולבעוט בכדורים שעתיים. לא הגיוני שהוא לא מסוגל להבקיע משום מצב
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 20 אוגוסט 2023, 23:02 יש בו משהו בלי ספק. הלוואי שהכל יתחבר עוד העונה
אין בו...צר לי לא מתאים לרמה, גם לא מול סכנין ב'
לירון האדום
קיבל.ה  1843 לייקים

זה שהוא המחליף של אלטמן זאת בעיה רצינית, הוא לא מתאים לרמה הזאת

הפוסט קיבל 2 לייקיםshaolin232Red Ghost
Amit86
קיבל.ה  19 לייקים

אדום כתב: 21 אוגוסט 2023, 10:09 הבחור צריך להישאר כל יום במתחם האימונים ולבעוט בכדורים שעתיים. לא הגיוני שהוא לא מסוגל להבקיע משום מצב
בוא קודם שישאר אחרי האימון לדעת לעצור כדור אחרי זה נדבר על להבקיע
פשוט שחקן פח
ואן גוך
קיבל.ה  25 לייקים

לא עולה בהרכב של סכנין היום עם החצי סגל שלהם
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

התאכזבתי מאוד אתמול
חסר ביטחון לחלוטין
אלטמן חייב לפתוח בעמדה הזו ומהר, בנימין יכול להיכנס דקה 70 וללחוץ גבוה כי כושר ורצון יש לו
tvti
קיבל.ה  20 לייקים

לא יודע אם ראינו אותו משחק אתמול
כן יש לו פוטנציאל והוא חושב ומשחק קדימה
אבל על כל פעולה התקפית אחת יש 3-4 איבודי כדור
אתמול היה מאוד נרפה ואפילו ההתלהבות ומשחק הלחץ שלו לא הניב פירות, כל כדור שהגיע אליו הוא לא הצליח להשתלט.
אתמול היה חייב לרדת הרבה יותר מוקדם, בעיני מסוג השחקנים שצריכים להיכנס דקה 70 ולהכניס התלהבות ואנרגיה שחסרה לנו מאוד.
זיכרון ישן אבא אז אמר לי
זאת הפועל תל אביב, נולדנו לסבול
L.S
קיבל.ה  620 לייקים

היה קשה מאוד לראות את הילד הזה אתמול.
יש לו רצון ומחויבות בלתי נגמרים, כושר משחק אדיר אבל כמו שרשמתי כבר בעבר אי השאלה שלו תסב נזק לנו ובעיקר לו.
הוא חייב להיות מושאל לקבוצה נטולת לחץ, שיוכל להביא את היכולות שלו לביטוי כי יש לו לא מעט מה להציע.
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
Xavi
קיבל.ה  687 לייקים

לא צריך לפתוח
אולי אולי לעלות דקה 70 כשהשאר גמורים
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

משחק נפל שממשיך את התצוגות הגרועות שלו מגביע הטוטו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
נועם שחם
קיבל.ה  744 לייקים

היה קטסטרופה אתמול. פשוט הרס את המשחק באיבודים אינסופיים ואפס פעולות חיוביות בהתקפה.

למעשה הפעולה החיובית היחידה שלו הייתה הלחץ על כיאל בשער, אבל עם הכדור? זוועה. או מסירה אחורה או איבוד. היה צריך להיון מוחלף דקה 60 גג.
דאגלס
קיבל.ה  21 לייקים

CT ראש דחוף
רק לא רך.
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

הבעיה שלו היא מנטלית, זה ברור. יש לו המון כדורגל. אתמול הוא פחד מהכדור על אמת. זה הגיוני בהתחשב בגילו הצעיר.
אדום
קיבל.ה  763 לייקים

Piz כתב: 27 אוגוסט 2023, 15:10 הבעיה שלו היא מנטלית, זה ברור. יש לו המון כדורגל. אתמול הוא פחד מהכדור על אמת. זה הגיוני בהתחשב בגילו הצעיר.
הגיוני? יש שחקנים בשנתון שלו שכבר רשמו הופעות בנבחרת הבוגרת.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

אדום כתב: 27 אוגוסט 2023, 15:25
Piz כתב: 27 אוגוסט 2023, 15:10 הבעיה שלו היא מנטלית, זה ברור. יש לו המון כדורגל. אתמול הוא פחד מהכדור על אמת. זה הגיוני בהתחשב בגילו הצעיר.
יש אחד למיטב זיכרוני, ובכל מקרה מה זה אומר בדיוק? יש גם שחקן יליד 2007 שמשחק בברצלונה, אז?
זה היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל.

אני לא בא אליו בטענות וכן חושב שהוא מוכשר
הטענות הן לצוות המקצועי.
לשים בעמדה כל כך קריטית ילד בן 19 בקבוצה שבתהליך בניה זה פשוט לעשות לו עוול.
ממש מקווה שזה לא מפרק אותו מנטלית
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
נועם שחם
קיבל.ה  744 לייקים

כן, איזה באסה להיות שחקן הרכב.
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

אדום כתב: 27 אוגוסט 2023, 15:25
שלילד בן 18 קשה מנטלית לשחק מול עשרות אלפי ושק צפיות בפריים טיים. לא כל אחד הוא אמבפה ולא אוסקר גלוך. ספורי לדוגמא לא הצליח להביא את עצמו עד גיל 23 אולי יותר ביגלל קושי מנטלי ויש עוד המון דוגמאות, גם ברמות הגבוהות אני בטוח.אז כן זה מאוד הגיוני.
וזה מה שזה.
נועם שחם
קיבל.ה  744 לייקים

איזו הגזמה.

הוא כבר עונה שניה בבוגרים כולל כמה וכמה הופעות בהרכב.

הוא אחרי הופעה מוצלחת עם הנבחרת בטורניר בינלאומי לא פחות מלחיץ.

הוא לה אתמול לשחק בסכנין, לא באולד טראפורד, במשחק שזכה לאחוז ורבע ריטינג במקרה הטוב.

אם קשה לו מנטלית שילך לשחק ברמת השרון.
הפוסט קיבל 2 לייקיםcovid bryantלירון האדום
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

נועם שחם כתב: 27 אוגוסט 2023, 17:06 איזו הגזמה.

הוא לה אתמול לשחק בסכנין, לא באולד טראפורד, במשחק שזכה לאחוז ורבע ריטינג במקרה הטוב.

Thank you for your input. הרבה שחקנים פורצים בעונות הרבה יותר מאוחרות. ורואים בבירור שיש פעם בין המשחקים שלו. ויש הרבה רגעים עם פעולות טובות. להשאיל לרמת השרון זה יכול להיות פיתרון.
להגיד שזו הגזמה זו תגובה ארכאית וחסרת מודעות,
״ הוא כבר עונה שניה בבוגרים למה שתיהיה לו בעיה מנטלית״ אפילו שמלה שרף נשמע עדכני ליד טעונים כאלו
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

לא ברור הקרדיט המוגזם
נועם שחם
קיבל.ה  744 לייקים

Piz כתב: 27 אוגוסט 2023, 17:39
נועם שחם כתב: 27 אוגוסט 2023, 17:06 איזו הגזמה.

Thank you for your input. הרבה שחקנים פורצים בעונות הרבה יותר מאוחרות. ורואים בבירור שיש פעם בין המשחקים שלו. ויש הרבה רגעים עם פעולות טובות. להשאיל לרמת השרון זה יכול להיות פיתרון.
להגיד שזו הגזמה זו תגובה ארכאית וחסרת מודעות,
״ הוא כבר עונה שניה בבוגרים למה שתיהיה לו בעיה מנטלית״ אפילו שמלה שרף נשמע עדכני ליד טעונים כאלו
בחיאת.

בתור התחלה, אל תסלף את מה שאמרתי ולא תכניס לי מילים לפה. תתמודד עם הטיעונים לגופו של ענין.

אני הבנאדם הכי פרו שחקני נוער שתמצא כאן בפורום ב-20 השנים האחרונות. תמכתי פה בשחקנים צעירים גם כשחצי פורום היה נגדם.

ועם זאת, אבל זה לא אומר שצריך לספק לבנימין תירוצים. הוא מקבל את כל הקרדיט ומשחק לא טוב. אין עליו שום לחץ מעבר ללחץ הרגיל שיש לכל שחקן במגרש כדורגל.

אנחנו מדברים פה על מישהו שהוא כבר שנה שניה בבוגרים, ששיחק לא מעט משחקי ליגה ולא מעט משחקים בהרכב. זה לא שחקן שיש יותר מדי על הכתפיים שלו, הוא על תקן כינור חמישי או שישי.

לכן לבוא ולומר שהוא לא משחק טוב בגלל קושי מנטאלי, זה לא משהו שמשרת אותו. קשה לך מנטאלית? אתה לא חייב להיות בהרכב. כדורגל מקצועני זה לא לכל אחד. ואולי אתה צריך להתבשל בקבוצה אחרת או להיות שחקן ספסל שמקבל 10 דקות פה ושם. זה הכל. אבל אם אתה רוצה להיות מקצוען ושחקן הרכב בהפועל תל אביב, אל תתרץ יכולת עלובה ב"קושי מנטאלי".
שליחת תגובה