אלן אוז'בולט 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

אמלק - משחררים את מלך השערים של הקבוצה בשנה וחצי האחרונות, ואחד החלוצים הכי טובים בליגה, לטובת פרוספקט אפריקאי לא מוכר מאסטוניה.
לא יודע למי צריך להאמין, אבל זאת השורה התחתונה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 8 לייקיםנועם שחםNiroDe Niroshaharotאדוםblackwaterנגמר הנוערKingAlpaca
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

נועם שחם כתב: 07 פברואר 2024, 13:03 איזה שטויות. השחקן לא בא להגיד תודה בשיר קהל אז הוא צריך ללכת? :rofl:

לכל שחקן יש תקופות, וכנראה שאצל אוז'בולט התקופה האחרונה הייתה פחות טובה. טבעי בהתחשב במצב במדינה ובמועדון.

זה לא שהיו איתו איזה תקריות חמורות של זריקת זין ואי הגעה לאימונים או השד יודע מה. רצה לעזוב, זה לא פשע. נכון להיום הוא ה9 היחיד בסגל, ואין לנו את הלוקסוס לוותר על חלוץ עם האיכויות שלו.
מחזק... טעות ענקית של סול... גם אם זה נכון הצורה והדרך מחרידה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

מה הפשע הגדול שהוא כבר עשה ושאי אפשר למחול עליו לטובת הקבוצה? מה כבר הנזק החברתי/תדמיתי הדרמטי בלהשאיר אותו?
לצערי זה באמת נראה שזה אגו. שונא את הראיונות המרומזים האלו. אם יש משהו לומר - תגיד. בלי רמזים
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

וינסנט כתב: 07 פברואר 2024, 12:58
לירון האדום כתב: 07 פברואר 2024, 12:52
וינסנט כתב: 07 פברואר 2024, 12:43

לצערי אף פעם. אבל אם הוא פגע עם טוריאל ורוחנא, אולי גם איתו. אם יש דבר אחד שאני מסכים עם חן סול זה שאין לאוזבולט מקום יותר בהפועל אחרי הזריקת זין שלו על המגרש. שילך.
זריקת זין זה להבקיע גול ולהתפרק בבכי?
זריקת זין זה לבוא לקהל ולהודות לו בזמן ששרים את השיר שחקן שלו ובסוף משחק?
איך זה מתבטא בדיוק..?
במשחקים לפני הוא שיחק בלי חשק בכלל וזה היה בולט, הלך על המגרש ולא היה מחויב, זה נקרא לזרוק זין. זה עלה לנו בגולים ואותי זה הרגיז בתור אוהד. הוא היה בנתק עם הגורמים מלמעלה ובתקופה לא טובה כי המשפחה שלו לא בארץ אז התפרק בגול. ולא מכיר שחקן אי פעם בהפועל ששרו לו את השיר שחקן והוא לא בא להודות לקהל. אין לו בעיה עם הקהל, יש לו בעיה עם ההנהלה וחן סול וזה פוגע בנו מקצועית. (לא שאני מגן על חן סול, הייתי בועט אותו מזמן)
אז היתה לו תקופה לא טובה יחד עם מאמן מליגה ג', שמו אותו ביציע כמה משחקים והפסדנו.
אחרי זה הוא חזור לשחק וכובש.

כל כך קשה לשבת איתו בחדר ולהגיע איתו להסכמה כלשהי? קנס? התתנצלות?
לשבור את הכלים ולשים אותו ביציע לא יוביל אותנו לשום מקום.
שימו את האגו בצד לטובת הפועל
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

פה זה גם עניין של אבוקסיס.
הוא לא חתם בקבוצה שמוותרת על 2 נכסים קריטיים בלי שום תחליף.השם שלו יפגע אם הפועל תתחיל להתדרדר ולהפסיד שוב.
תרכיב בשבת את אוז'בולט בהרכב.מה האפס הזה חן סול יכול לעשות? לפטר את אבוקסיס? בוא נראה אותו
הפוסט קיבל לייק אחדblackwater
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

רדפוקס כתב: 07 פברואר 2024, 12:32
dino כתב: 07 פברואר 2024, 12:14 בסיפור אוז׳בולט - חן סול אני מאמין לסול.
הוא די מצטייר כקקה קטן אלן. עם השחרור שלו אין לי בעיה, הבעיה שלי יותר עם עניין רודריגז. לא מרגיש לי שזה הציק להם מידי. אבל עניין אוז׳בולט אני עם סול
אני לא יודע מי צודק, אני מהמקורות שלי שמעתי את מה שחן סול מתאר, מצד שני המקורות שלי קשורים לאנשים במועדון אז לא מדובר בשיא האובייקטיביות.
אבל זה שהפורום בחר את הצד של אוז'בולט זה פשוט כי קל לזרוק עוד קצת חרא על חן סול (שאני חושב שעשה הרבה טעויות הקיץ אבל זה לא אומר שהוא טועה בכל דבר).
תשמע אני חושבת שאם המעשה שעשה כל כך גרוע בעיני מנהלי הפועל תל אביב אז היו צריכים למצוא לו מחליף כבר מאז ולעדכן שהוא לא חלק מהסגל יותר אבל מאז הוא כן היה בסגל ובשני המשחקים האחרונים היה בהרכב
יכול להיות שבתחילת המלחמה אוז'בולט היה מאוד לא בסדר ורצה לעזוב (שזה מאוד לגיטימי כולנו נסכים על זה) ואז השתנו פני הדברים
מרגיש לי פשוט שהסיטואציה לא נוהלה כמו שצריך
אבל נו שיהיה מה נעשה, עברנו עזיבות כואבות יותר
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

כמו שנאמר פה
אין בעיה עם עקרונות, חושבים שהוא עשה מעשה שלא יעשה וצריך להעיף אותו? סבבה
תעשו את זה בזמן ותביאו מחליף ראוי

כל הדיבור העמום הזה ״מפאת כבוד השחקן״ זה בולשיט, כבר פתחת עליו, כבר לכלכת. זה לא שווה כלום אם זאת התוצאה שלך

ואם המצב היה כזה גרוע? איך הוא עלה לשחק נגד אשדוד?

הקבוצה מעל הכל, גם מעל המנהל המקצועי
עדיף היה שתכבס את הכביסה המלוכלכת בבית, תנסה ליישר את ההדורים ונפרד בסוף העונה
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

כרובית כתב: 07 פברואר 2024, 14:21
הוא די מצטייר כקקה קטן אלן. עם השחרור שלו אין לי בעיה, הבעיה שלי יותר עם עניין רודריגז. לא מרגיש לי שזה הציק להם מידי. אבל עניין אוז׳בולט אני עם סול
אני לא יודע מי צודק, אני מהמקורות שלי שמעתי את מה שחן סול מתאר, מצד שני המקורות שלי קשורים לאנשים במועדון אז לא מדובר בשיא האובייקטיביות.
אבל זה שהפורום בחר את הצד של אוז'בולט זה פשוט כי קל לזרוק עוד קצת חרא על חן סול (שאני חושב שעשה הרבה טעויות הקיץ אבל זה לא אומר שהוא טועה בכל דבר).
תשמע אני חושבת שאם המעשה שעשה כל כך גרוע בעיני מנהלי הפועל תל אביב אז היו צריכים למצוא לו מחליף כבר מאז ולעדכן שהוא לא חלק מהסגל יותר אבל מאז הוא כן היה בסגל ובשני המשחקים האחרונים היה בהרכב
יכול להיות שבתחילת המלחמה אוז'בולט היה מאוד לא בסדר ורצה לעזוב (שזה מאוד לגיטימי כולנו נסכים על זה) ואז השתנו פני הדברים
מה שכואב כאן זה לא העזיבה זה הניהול או יותר נכון החוסר ניהול. לפני כמה ימים אתה נותן לו לפתוח והוא כובש משחק שני ברציפות ואז אתה אומר אה הוא עשה מהלך מסריח לפני חודשיים הוא לא ילבש את המדים של הפועל. ולהגיד שהבאנו חלוץ מליגה אסטונית שחצי שנה שם גול ולא שיחק מאה ומשהו ימים שזה המחליף שלו והקהל הולך להינות מימנו חחחח כמה ליצן החן סול הזה יכול להיות. מכרו ליוסי סיפורים יפים על היום הראשון שלו לקחו לו את שני השחקנים הכי טובים שלו ולא שהסגל שלו מרובה בשחקני כדורגל. אני מאוד מקווה שיוסי יעשה קסמים כי הסבלנות של הקהל לחברה האלה מתחילה להיגמר
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

מה זה עשה מעשה שלא יעשה? אפשר לחשוב. אנחנו מועדון כדורגל או מועדון האגו של חן סול? בשורה התחתונה השחקן רוצה להישאר. כאלה עימותים ומתחים בין שחקן להנהלה יש בכל חלון העברות כמעט.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 07 פברואר 2024, 14:40 כמו שנאמר פה
אין בעיה עם עקרונות, חושבים שהוא עשה מעשה שלא יעשה וצריך להעיף אותו? סבבה
תעשו את זה בזמן ותביאו מחליף ראוי

כל הדיבור העמום הזה ״מפאת כבוד השחקן״ זה בולשיט, כבר פתחת עליו, כבר לכלכת. זה לא שווה כלום אם זאת התוצאה שלך

ואם המצב היה כזה גרוע? איך הוא עלה לשחק נגד אשדוד?

הקבוצה מעל הכל, גם מעל המנהל המקצועי
עדיף היה שתכבס את הכביסה המלוכלכת בבית, תנסה ליישר את ההדורים ונפרד בסוף העונה
זה כמו ההתצלויות של ביבי ובן גביר.
קודם מטנפים, אח״כ מבהירים שמפאת כבוד השחקן בלה בלה בלה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

שהוא קיבל הצעות כספיות מסקוטלנד ופולין שהיו נמוכות יותר מהשכר המכובד שיש לו בהפועל הוא הבין שלא כזה דחוף לו לעזוב למרות המלחמה, בינתיים כבר הביאו לו מחליף (מקבל כל טיעון מקצועי שאומר שעל הנייר לא מדובר בתחליף ראוי).
בניגוד לרודריגז הוא לא מחזיק בחוזה לעונה הבאה, אלא אופציה של המועדון להאריך בעוד עונה עם עליית שכר של 20% (שלהבנתי גם עליה יש ויכוח עם הסוכן שלו שטוען שהיא לא תקפה), לגיטימי מאוד שאחרי כל זה במועדון רוצים למכור אותו עכשיו ולא להישאר עם הזין ביד, pardon my french.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 07 פברואר 2024, 15:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

או שהם לא רצו אותו כי הוא פשוט לא מספיק טוב?
יש דבר אחד בטוח, ב-100%, אלן אוז׳בלוט היה בדרך החוצה מהפועל ועכשיו הוא פה.
כל הרעיון של קבוצת כדורגל, שהוא לנצח, היה אמור למנוע מאיתנו את פליטות הפה הדוחות של חן סול היום במסיבת העיתונאים.
אני מעריך שזה מגיע יותר מחוסר ניסיון מאשר ממחשבה להיכנס באלן. הוא לא איזה מאסטר מינד החן סול הזה.
עכשיו נדפקנו עם אותו חלוץ שרצה לעזוב/רצו להעזיב אותו - כשיוצאים עליו בפומבית.
אלא אם כן הולכים לשחרר אותו בחינם ולשלם לו את השכר, שזו כנראה הזייה נוספת שנצטרך להיחשף אליה בחלון הזה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

האדס כתב: 07 פברואר 2024, 15:11 או שהם לא רצו אותו כי הוא פשוט לא מספיק טוב?
יש דבר אחד בטוח, ב-100%, אלן אוז׳בלוט היה בדרך החוצה מהפועל ועכשיו הוא פה.
כל הרעיון של קבוצת כדורגל, שהוא לנצח, היה אמור למנוע מאיתנו את פליטות הפה הדוחות של חן סול היום במסיבת העיתונאים.
אני מעריך שזה מגיע יותר מחוסר ניסיון מאשר ממחשבה להיכנס באלן. הוא לא איזה מאסטר מינד החן סול הזה.
עכשיו נדפקנו עם אותו חלוץ שרצה לעזוב/רצו להעזיב אותו - כשיוצאים עליו בפומבית.
אלא אם כן הולכים לשחרר אותו בחינם ולשלם לו את השכר, שזו כנראה הזייה נוספת שנצטרך להיחשף אליה בחלון הזה.
החלון בפולין (מהיכן שיש לו הצעה) נסגר ב-22/2.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

רדפוקס כתב: 07 פברואר 2024, 15:09
שהוא קיבל הצעות כספיות מסקוטלנד ופולין שהיו נמוכות יותר מהשכר המכובד שיש לו בהפועל הוא הבין שלא כזה דחוף לו לעזוב למרות המלחמה, בינתיים כבר הביאו לו מחליף (מקבל כל טיעון מקצועי שאומר שעל הנייר לא מדובר בתחליף ראוי).
בניגוד לרודריגז הוא לא מחזיק בחוזה לעונה הבאה, אלא אופציה של המועדון להאריך בעוד עונה עם עליית שכר של 20% (שלהבנתי גם עליה יש ויכוח עם הסוכן שלו שטוען שהיא לא תקפה), לגיטימי מאוד שאחרי כל זה במועדון רוצים למכור אותו עכשיו ולא להישאר עם הזין ביד, pardon my french.
סביר להניח שהבין שבסופו של דבר הבין שלא כזה דחוף לו לעזוב בגלל השכר ואני עדיין חושבת שלא היה צריך לפתוח עליו את הפה במסיבת העיתונאים וההתנהלות הייתה צריכה להיות שונה, שאם לדוגמא לא היו מרוצים ממה שעשה כבר לפני חודשיים אז להביא מחליף והחלוץ החדש שהביאו לא מספיק, לא בגלל שהוא לא ראוי (וואלה אין לי מושג איך הוא) אלא בגלל שכבר באוקטובר עזב אותנו חלוץ אחד והיה צריך מישהו במקומו, לפחות אני חשבתי שמגיע חלוץ חדש במקום אחד שעזב כבר...
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

דוגיס כתב: 07 פברואר 2024, 14:44
מה שכואב כאן זה לא העזיבה זה הניהול או יותר נכון החוסר ניהול. לפני כמה ימים אתה נותן לו לפתוח והוא כובש משחק שני ברציפות ואז אתה אומר אה הוא עשה מהלך מסריח לפני חודשיים הוא לא ילבש את המדים של הפועל. ולהגיד שהבאנו חלוץ מליגה אסטונית שחצי שנה שם גול ולא שיחק מאה ומשהו ימים שזה המחליף שלו והקהל הולך להינות מימנו חחחח כמה ליצן החן סול הזה יכול להיות. מכרו ליוסי סיפורים יפים על היום הראשון שלו לקחו לו את שני השחקנים הכי טובים שלו ולא שהסגל שלו מרובה בשחקני כדורגל. אני מאוד מקווה שיוסי יעשה קסמים כי הסבלנות של הקהל לחברה האלה מתחילה להיגמר
על כאב העזיבה זה סתם הייתה תוספת שלי לאשכול
אנחנו בעצם מסכימים על כל השאר (חוץ מרודריגז שאני מאמינה שנחת עליהם ואתה לא יכול להכריח שחקן להישאר כי זה לא יתן כלום לאף אחד)
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

נצא מנקודת הנחה שהוא רוצה לעזוב, שהפועל לא רוצה להאריך לו את ההסכם הכל טוב ויפה.
הוא שיחק במשחק האחרון, הרבה רצינות וכבש שער, השחקנים נראה שאוהבים אותו וכולם רצו לחבק אותו.
למה לא להמשיך לתת לו לשחק במשחקים הקרובים ואז שיעזוב אם ירצה?
כמו שהיה עם רוסה בזמנו.
בינתיים הוא יהיה בהרכב ויש את הזר החדש שיתחיל לקבל קצת דקות משחק ולהיכנס לקצב.
למה ישר לעשות בלגן?
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

לירון האדום כתב: 07 פברואר 2024, 16:19 נצא מנקודת הנחה שהוא רוצה לעזוב, שהפועל לא רוצה להאריך לו את ההסכם הכל טוב ויפה.
הוא שיחק במשחק האחרון, הרבה רצינות וכבש שער, השחקנים נראה שאוהבים אותו וכולם רצו לחבק אותו.
למה לא להמשיך לתת לו לשחק במשחקים הקרובים ואז שיעזוב אם ירצה?
כמו שהיה עם רוסה בזמנו.
בינתיים הוא יהיה בהרכב ויש את הזר החדש שיתחיל לקבל קצת דקות משחק ולהיכנס לקצב.
למה ישר לעשות בלגן?
אגו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

לא חושב שזה אגו, חושב שלאחר שהוא דחה את ההצעות מפולין וסקוטלנד אז מראים לו את הדלת.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

רדפוקס כתב: 07 פברואר 2024, 17:34 לא חושב שזה אגו, חושב שלאחר שהוא דחה את ההצעות מפולין וסקוטלנד אז מראים לו את הדלת.
אז אי אפשר לעשות סולחה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

לירון האדום כתב: 07 פברואר 2024, 17:42
רדפוקס כתב: 07 פברואר 2024, 17:34 לא חושב שזה אגו, חושב שלאחר שהוא דחה את ההצעות מפולין וסקוטלנד אז מראים לו את הדלת.
אז אי אפשר לעשות סולחה?
אולי ב-23 לפברואר אם לא ישתנה שום דבר עד אז.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

רדפוקס כתב: 07 פברואר 2024, 17:49
לירון האדום כתב: 07 פברואר 2024, 17:42
אז אי אפשר לעשות סולחה?
אולי ב-23 לפברואר אם לא ישתנה שום דבר עד אז.
זה כבר יהיה מאוחר מידי כנראה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

טובת המועדון מעל ה-כ-ל.
אם רוצים אפשר לסגור את הסיפור בצורה יפה ולהשאיר את השחקן. השאלה אם רוצים.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

אם הסיפור של חן סול אכן נכון, בדגש על האם אז לגמרי אפשר להבין למה הוא מחוק מבחינת המועדון.
אם שחקן אכן במשך חודשים עושה שרירים של רוצה לעזוב ולא טוב לו ובסוף כשהוא מבין שאין לו כרגע משהו טוב יותר ביד הוא מתקפל ועוד גורם לקהל לצאת נגד ההנהלה זה חמור מאוד.
באשכול של רודריגז כולם כועסים על ההנהלה שהתקפלה בפני השחקן כל כך מהר, אבל כשההנהלה לא מתקפלת בפני שחקן אחר אומרים שזה האגו של חן סול והגרושניקיות של האמריקאים שרוצים לחסוך כמה שקלים.
שניהם יהיו אבידה גדולה לקבוצה, אבל כבר איבדנו גדולים יותר והסתדרנו.
הפוסט קיבל 6 לייקיםL.SRed GhostRed Wolfdinoונרקומןסומך
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Carajo כתב: 07 פברואר 2024, 18:36 אם הסיפור של חן סול אכן נכון, בדגש על האם אז לגמרי אפשר להבין למה הוא מחוק מבחינת המועדון.
אם שחקן אכן במשך חודשים עושה שרירים של רוצה לעזוב ולא טוב לו ובסוף כשהוא מבין שאין לו כרגע משהו טוב יותר ביד הוא מתקפל ועוד גורם לקהל לצאת נגד ההנהלה זה חמור מאוד.
באשכול של רודריגז כולם כועסים על ההנהלה שהתקפלה בפני השחקן כל כך מהר, אבל כשההנהלה לא מתקפלת בפני שחקן אחר אומרים שזה האגו של חן סול והגרושניקיות של האמריקאים שרוצים לחסוך כמה שקלים.
שניהם יהיו אבידה גדולה לקבוצה, אבל כבר איבדנו גדולים יותר והסתדרנו.
שחקן רצה לעזוב אחרי ה7 באוקטובר והפועל לא רצו לתת לו ללכת, אז עכשיו שהוא רוצה להשאר, נכפה עליו ללכת. מזכיר את ההתנהלות של משרד השיכון בסרט סלאח שבתי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaנועם שחם
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=460946

הדר יעקבי

אלן אוז`בולט לא יישאר בהפועל תל אביב. כך לפחות הצהיר המנהל המקצועי, חן סול, במסיבת העיתונאים בה הוצג המאמן החדש, יוסי אבוקסיס. המועדון מוכן לוותר על מלך שערי הקבוצה בעונה שעברה, למרות שהוא מחזיק בחוזה, אחרי שסול טען כי "עשה מעשה שלא ייעשה" אך לא פירט במה מדובר, כעת הפרטים מתגלים.

בהפועל ת"א טוענים כי שבועיים מפרוץ המלחמה ב-7.10, אוז`בולט ביקש לעזוב את הקבוצה מתוך חשש ביטחוני לשהות בישראל וחוסר ידיעה לגבי עתיד הליגה המקומית. מה שהתחיל כבקשה, המשיך לדבריהם להתעקשות של ממש לעזוב, כשאחד הקלפים בהם השתמשו הוא האופציה עליה חתמו הניסנובים מול השחקן בחוזה, אופציה שמתברר כי לא עומדת בתנאים של פיפ"א ולכן לא ניתן יהיה לממש אותה, אז כדאי להם לכאורה לתת לו ללכת כבר עכשיו.

האדומים משתפים כי הם ניסו להלחם על השחקן שחזר בסופו של דבר לארץ, אך כבר לא נראה אותו הדבר. "ראו שהוא לא נותן הכל על הדשא, שזה לא חצי מהיכולת שהוא מסוגל לתת, שזה לא אוז`בולט שאנחנו מכירים, זה היה נראה שהוא לא רוצה לשחק פשוט. אחר כך היה את המשחק שהוא גם לא לחץ יד ללאמה וגם באימונים הוא היה עצבני ולא הסתיר את התסכול שלו" משתף גורם במועדון.

טענה נוספת של הפועל היא שאוז`בולט היה האדם היחיד במועדון שסרב לדחיית המשכורות כשפרצה המלחמה. בהפועל אומרים שלכולם היה קשה, ולמרות זאת, אנשים שמשתכרים הרבה פחות ממנו מייד התגייסו והבינו את הסיטואציה.

"צריך להביא שאנחנו לא יכולים לפעול לפי מצב רוחו של אלן. השחקן התעקש לעזוב, בסופו של דבר קיבל את האישור לחפש קבוצה, אנחנו כמועדון לקחנו בחשבון שיעזוב והתנהלו בהתאם אבל אז הוא ראה שההצעות לא טובות אז החליט שהוא בעצם כן רוצה להיות פה" אמרו בהפועל תל אביב.

השבר הגדול מבחינת הנהלת המועדון היה אחרי הפוסט שהעלה אוז`בולט השבוע בעקבות המשחק נגד אשדוד בו כבש. בפוסט כתב החלוץ: "זכות להיות כאן" כשעל פניו ניסה להעביר מסר לאוהדים שהוא רוצה להשאר, אך במועדון סבורים כי מדובר במניפולציה, בניסיון להסית את האוהדים נגד התנהלות המועדון וניסיון להציג מצב שווא כשהסיטואציה היא הפוכה לחלוטין ודווקא הוא זה שרצה לעזוב אך התחרט כשקיבל אופציות שלא מתקרבות לשכר שלו בהפועל. אותו פוסט הוביל גם לשיחת ועידה בה לקחו חלק דייויד מינצברג וחן סול שהביעו את זעמם על הדברים כשלהגנתו של אוז`בולט נטען כי לא היתה שום כוונה לפגוע באף אחד או לעורר פרובוקציה וכי זה לא האופי של הבן אדם.

מנגד, בסביבתו של אוז`בולט מספרים כי עם תחילת המלחמה, באופן טבעי היתה חוסר ודאות והרבה לחץ אצל השחקן שמעולם לא היה בסיטואציה כזו. האינסטינקט הראשוני שלו היה לעזוב ולברוח. שבועיים אחרי שפרצה המלחמה החלוץ קיבל הצעה מדרום קוריאה, ושיתף את המועדון בהתעניינות לה הוא זוכה תוך שהוא מסביר שהוא חושש שהליגה בישראל בכלל לא תחזור. לצד זאת, מדגישים נציגיו של החלוץ כי לא הופעל שום לחץ לעזוב אלא היה שיח כן בין הצדדים במסגרתו הפועל תל אביב אמרה שהיא לא מעוניינת לשחרר את אוזבולט כרגע והשחקן חזר לארץ. עם חזרתו ארצה, הוא גילה כי "השד לא נורא כל כך", הליגה חזרה והחששות לגבי הישארות התפוגגו.

רק שאז החלה ירידה במעמדו בקבוצה. הוא קיבל פחות דקות, נגרע מההרכב מספר פעמים והרגיש שהוא לא מקבל מספיק קרדיט כשחקן זר, מוכח, שחזר לארץ במצב מלחמה. דבר הוביל לדבר, בעקבות הירידה בדקות המשחק הגיעה גם ירידה בביטחון וביכולת. מטבע הדברים זה יצר תסכול בקרב השחקן ששיתף את המועדון והשיחות על עזיבתו חזרו לשולחן כשהפעם הפועל תל אביב מצידה מתירה לו לחפש קבוצה כשהוא לכאורה קיווה פשוט לקבל יותר קרדיט. השבר הגדול מבחינת אוז`בולט הגיע לאחר שהוא נגרע מהסגל מול הפועל ירושלים. לטענת הצד שלו, זה נעשה באופן חד צדדי במטרה להאיץ בו לעזוב, בזמן שהוא כבר הדגיש בתוך המועדון ומחוצה לו שהוא לא רוצה לעזוב.

לגבי האופציה בחוזה, בצד של אוז`בולט טוענים שפנו לסול וציינו בפניו שיש טעות בחוזה שנעשתה על ידי עורך הדין של המועדון בתקופת הניסנובים וביקשו לבדוק את הנושא על מנת להגיע לפתרון ולתקן את הסעיף, ולא כמנוף לחץ. כמו כן מציינים בצד של הסלובני כי הוא סרב לדחיית תשלום של 20% משכרו כיוון שהוא מפרנס יחיד ועוזר גם לאחים שלו כלכלית, הבקשה הגיע בתקופה בה הוא בנה בית כך שלא היתה לו אפשרות לדחות משכורות ללא כל הכנה מראש.

ומה הלאה? האופציות לאט לאט מתדלדלות. אחת הקבוצות שהביעו עניין בשחקן, גורניק ז`אבז`ה הפולנית, מוכנה לשלם 50 אלף אירו ואילו הפועל ת"א דחתה בשבוע שעבר את ההצעה ודרשה 150. מאז הלחץ להפרד מהשחקן עלה וכעת גם הצעה כזו הם מוכנים לקבל, אך לא ברור אם היא עדיין על השולחן. בינתיים הוא ממשיך להתאמן עם הקבוצה, כשמבחינתו הוא תחת חוזה ולא יפעל תחת לחץ גם אם הדבר אומר להשאר על הספסל עד לסיום העונה
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

קיצור התנהלות קטנונית של 2 הצדדים איזה טמטום
מקווה שישאר על הספסל ל2-3 משחקים, ואז יעשו ״סולחה״ והוא יחזור, לא רואה פתרון אחר
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

dino כתב: 08 פברואר 2024, 14:51 https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=460946

הדר יעקבי

אלן אוז`בולט לא יישאר בהפועל תל אביב. כך לפחות הצהיר המנהל המקצועי, חן סול, במסיבת העיתונאים בה הוצג המאמן החדש, יוסי אבוקסיס. המועדון מוכן לוותר על מלך שערי הקבוצה בעונה שעברה, למרות שהוא מחזיק בחוזה, אחרי שסול טען כי "עשה מעשה שלא ייעשה" אך לא פירט במה מדובר, כעת הפרטים מתגלים.

בהפועל ת"א טוענים כי שבועיים מפרוץ המלחמה ב-7.10, אוז`בולט ביקש לעזוב את הקבוצה מתוך חשש ביטחוני לשהות בישראל וחוסר ידיעה לגבי עתיד הליגה המקומית. מה שהתחיל כבקשה, המשיך לדבריהם להתעקשות של ממש לעזוב, כשאחד הקלפים בהם השתמשו הוא האופציה עליה חתמו הניסנובים מול השחקן בחוזה, אופציה שמתברר כי לא עומדת בתנאים של פיפ"א ולכן לא ניתן יהיה לממש אותה, אז כדאי להם לכאורה לתת לו ללכת כבר עכשיו.

האדומים משתפים כי הם ניסו להלחם על השחקן שחזר בסופו של דבר לארץ, אך כבר לא נראה אותו הדבר. "ראו שהוא לא נותן הכל על הדשא, שזה לא חצי מהיכולת שהוא מסוגל לתת, שזה לא אוז`בולט שאנחנו מכירים, זה היה נראה שהוא לא רוצה לשחק פשוט. אחר כך היה את המשחק שהוא גם לא לחץ יד ללאמה וגם באימונים הוא היה עצבני ולא הסתיר את התסכול שלו" משתף גורם במועדון.

טענה נוספת של הפועל היא שאוז`בולט היה האדם היחיד במועדון שסרב לדחיית המשכורות כשפרצה המלחמה. בהפועל אומרים שלכולם היה קשה, ולמרות זאת, אנשים שמשתכרים הרבה פחות ממנו מייד התגייסו והבינו את הסיטואציה.

"צריך להביא שאנחנו לא יכולים לפעול לפי מצב רוחו של אלן. השחקן התעקש לעזוב, בסופו של דבר קיבל את האישור לחפש קבוצה, אנחנו כמועדון לקחנו בחשבון שיעזוב והתנהלו בהתאם אבל אז הוא ראה שההצעות לא טובות אז החליט שהוא בעצם כן רוצה להיות פה" אמרו בהפועל תל אביב.

השבר הגדול מבחינת הנהלת המועדון היה אחרי הפוסט שהעלה אוז`בולט השבוע בעקבות המשחק נגד אשדוד בו כבש. בפוסט כתב החלוץ: "זכות להיות כאן" כשעל פניו ניסה להעביר מסר לאוהדים שהוא רוצה להשאר, אך במועדון סבורים כי מדובר במניפולציה, בניסיון להסית את האוהדים נגד התנהלות המועדון וניסיון להציג מצב שווא כשהסיטואציה היא הפוכה לחלוטין ודווקא הוא זה שרצה לעזוב אך התחרט כשקיבל אופציות שלא מתקרבות לשכר שלו בהפועל. אותו פוסט הוביל גם לשיחת ועידה בה לקחו חלק דייויד מינצברג וחן סול שהביעו את זעמם על הדברים כשלהגנתו של אוז`בולט נטען כי לא היתה שום כוונה לפגוע באף אחד או לעורר פרובוקציה וכי זה לא האופי של הבן אדם.

מנגד, בסביבתו של אוז`בולט מספרים כי עם תחילת המלחמה, באופן טבעי היתה חוסר ודאות והרבה לחץ אצל השחקן שמעולם לא היה בסיטואציה כזו. האינסטינקט הראשוני שלו היה לעזוב ולברוח. שבועיים אחרי שפרצה המלחמה החלוץ קיבל הצעה מדרום קוריאה, ושיתף את המועדון בהתעניינות לה הוא זוכה תוך שהוא מסביר שהוא חושש שהליגה בישראל בכלל לא תחזור. לצד זאת, מדגישים נציגיו של החלוץ כי לא הופעל שום לחץ לעזוב אלא היה שיח כן בין הצדדים במסגרתו הפועל תל אביב אמרה שהיא לא מעוניינת לשחרר את אוזבולט כרגע והשחקן חזר לארץ. עם חזרתו ארצה, הוא גילה כי "השד לא נורא כל כך", הליגה חזרה והחששות לגבי הישארות התפוגגו.

רק שאז החלה ירידה במעמדו בקבוצה. הוא קיבל פחות דקות, נגרע מההרכב מספר פעמים והרגיש שהוא לא מקבל מספיק קרדיט כשחקן זר, מוכח, שחזר לארץ במצב מלחמה. דבר הוביל לדבר, בעקבות הירידה בדקות המשחק הגיעה גם ירידה בביטחון וביכולת. מטבע הדברים זה יצר תסכול בקרב השחקן ששיתף את המועדון והשיחות על עזיבתו חזרו לשולחן כשהפעם הפועל תל אביב מצידה מתירה לו לחפש קבוצה כשהוא לכאורה קיווה פשוט לקבל יותר קרדיט. השבר הגדול מבחינת אוז`בולט הגיע לאחר שהוא נגרע מהסגל מול הפועל ירושלים. לטענת הצד שלו, זה נעשה באופן חד צדדי במטרה להאיץ בו לעזוב, בזמן שהוא כבר הדגיש בתוך המועדון ומחוצה לו שהוא לא רוצה לעזוב.

לגבי האופציה בחוזה, בצד של אוז`בולט טוענים שפנו לסול וציינו בפניו שיש טעות בחוזה שנעשתה על ידי עורך הדין של המועדון בתקופת הניסנובים וביקשו לבדוק את הנושא על מנת להגיע לפתרון ולתקן את הסעיף, ולא כמנוף לחץ. כמו כן מציינים בצד של הסלובני כי הוא סרב לדחיית תשלום של 20% משכרו כיוון שהוא מפרנס יחיד ועוזר גם לאחים שלו כלכלית, הבקשה הגיע בתקופה בה הוא בנה בית כך שלא היתה לו אפשרות לדחות משכורות ללא כל הכנה מראש.

ומה הלאה? האופציות לאט לאט מתדלדלות. אחת הקבוצות שהביעו עניין בשחקן, גורניק ז`אבז`ה הפולנית, מוכנה לשלם 50 אלף אירו ואילו הפועל ת"א דחתה בשבוע שעבר את ההצעה ודרשה 150. מאז הלחץ להפרד מהשחקן עלה וכעת גם הצעה כזו הם מוכנים לקבל, אך לא ברור אם היא עדיין על השולחן. בינתיים הוא ממשיך להתאמן עם הקבוצה, כשמבחינתו הוא תחת חוזה ולא יפעל תחת לחץ גם אם הדבר אומר להשאר על הספסל עד לסיום העונה
נשמע מטומטם יותר ממה שחשבתי.
נראה שזה ראש בראש שיכל להיפתר בשיחה אחת והלבנת עניינים.
נשמע שאוזבולט קצת ילד זין, אבל חייב לציין שיש כל כך הרבה ילדים זין בכדורגל - שמועדון כמו הפועל צריך לדעת להתנהל מול זה בלי לפוצץ את החוזה ולמכור אותו בנזיד עדשים. (או לא למכור אותו בכלל)
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

צריך להבין שחן סול הוא אפס מאופס, ואני מאחל שיקצצו לו את המשכורת שלו ב100 אחוז, באמת איזה חוצפה ששחקן מצפה לקבל משכורת לפי החוזה שלו. התנהלות של האמריקאים ושלו זה ניסנובים על סטרואידים.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

מצב להתערבות של יוסי אבוקסיס ושיחות פיוס עם אוזבולט וחן סול להשארותו עד סוף העונה, לפחות!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

אדום ותיק כתב: 08 פברואר 2024, 17:09 מצב להתערבות של יוסי אבוקסיס ושיחות פיוס עם אוזבולט וחן סול להשארותו עד סוף העונה, לפחות!
גם לתחושתי זה מה שיקרה לבסוף, סאגה שתימשך עוד כמה זמן עד סיום החלונות איפה שפתוח או עד שתהיה שיחה כזאת לפני סיום החלונות
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

בעיה כשיש התנגשות בין אגו לחוסר מוח, של אותו בן אדם.
יאללה הביתה!!!
בן לוז
קיבל.ה  23 לייקים

ימכר ב50 אלף יורו לפי הדר
איזה סכום בזיוני..
הפוסט קיבל לייק אחדblackwater
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

סכום מעליב
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

50 אלף יורו על מלך השערים שלנו, חלוץ שכובש כמעט כל עונה דו ספרתי בארץ ועוד בזמן שהוא רוצה להישאר.
החלטה מטומטמת
הפוסט קיבל 4 לייקיםblackwatershaharotאדום ותיקRon.T
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

זה השבוע הכי טוב שהיה לדה נירואים והלוטוסים הלבנים מאז בואם של האמריקאים
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךL.S
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

סולחה ומהר. אם מוכרים אותו כרגע, כשיש סיכוי לפלייאוף העליון ואפילו לקונפרנס, בסכום זניח ביחס לחלוץ שבשנים האחרונות מבקיע כאן דו ספרתי של שערים - מדובר בביזיון.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotblackwater
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

arik89 כתב: 09 פברואר 2024, 12:32 סולחה ומהר. אם מוכרים אותו כרגע, כשיש סיכוי לפלייאוף העליון ואפילו לקונפרנס, בסכום זניח ביחס לחלוץ שבשנים האחרונות מבקיע כאן דו ספרתי של שערים - מדובר בביזיון.
איזה סיכוי יש להגיע לקונפרנס? אפילו בהנחה שמחזיקת הגביע תהיה אחת משלושת הראשונות, אנחנו בפער של 16 נקודות מהמקום הרביעי.
הסכום הוא זניח בגלל שהוא מסיים חוזה עוד פחות מארבעה חודשים ונמצא בעונה לא טובה. נכון שהוא סקורר טוב, ואני גם מת עליו אישית, אבל לא כל החלטה שלא אוהבים היא ביזיון. הוא לא תורם כלום מעבר לשערים, והעונה הוא צריך הרבה יותר מצבים בשביל להבקיע.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
modag
קיבל.ה  326 לייקים

סכום מעליב
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
עידןס
קיבל.ה  21 לייקים

arik89 כתב: 09 פברואר 2024, 12:32 סולחה ומהר. אם מוכרים אותו כרגע, כשיש סיכוי לפלייאוף העליון ואפילו לקונפרנס, בסכום זניח ביחס לחלוץ שבשנים האחרונות מבקיע כאן דו ספרתי של שערים - מדובר בביזיון.
אין שום סיכוי לקונפרנס.
הדבר היחיד שבאמת חשוב שנשאר לך מהעונה הזאת (כמובן חוץ מלהישאר בליגה) זה לפתח שלד לסגל שיהיה לנו לעונה הבאה. כמובן גם להגיע לפליאוף ולהביא דרבי יהיה נחמד מאוד ויתן לנו הרבה נקודות לעונה הבאה גם מבחינת ביטחון וגם מבחינת כסף.
בתאכלס אם אין לו פה עתיד אז אפשר לגמרי לוותר עליו ולחסוך את המשכורת.
ואן גוך
קיבל.ה  25 לייקים

התנהלות מפגרת, על בסיס אגו ולדעתי על בסיס זה שהיה מותר רק 15,000 בכל משחק. עכשיו שאפשר גם 30 יש פה הפסד של לא מעט מיליונים אם לא נגיע לפלייאוף עליון, אבל לפחות קיבלו 1.2 מיליון שקל על רודריגז ואוזבולט יפה. (דרבי עם 25 אלף מכסה את זה רק מכרטיסים)
שליחת תגובה