עונשי בית הדין...

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

פומפה כתב: 18 אוגוסט 2023, 15:52 עונש מצוין שפוגע בדיוק במי שצריך
למה אני, יושב שער 2 שעשה מנוי צריך לנסוע לרוממה בפתיחת עונה, במקום ש״האוהבי הפועל״ האלה שרק עושים דווקא ובכוונה ואוהבים לשחק בלמי יש יותר גדול עם המשטרה לא יענשו כמו שמגיע להם ולא יוכלו להיכנס לדרבי?
ובואו, לכולנו ברור שהם יהיו בדרבי ושוב יעשו נזק.
לפחות שיקשו עליהם קצת.
אתה מקשה רק על הקבוצה שלך ועל שאר יושבי יציע 1 שלא עשו דבר. על אלה שאתה רוצה להקשות אתה בטוח לא מקשה, הם יהיו בסדר.
די עם ה-נו
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

תבור כתב: 18 אוגוסט 2023, 15:40
הוקיץ' כתב: 18 אוגוסט 2023, 15:11
תבור כתב: 18 אוגוסט 2023, 15:01 אז אתה מעדיף בכלל לא להיות באולם?
מה תעשה עם זה שיש לך יותר מנויים מכיסאות בעקבות העונש? עדיף להיות חכם ולא צודק, גם אתה וגם הפועל.
הערעור טפשי בעיניי וככה חשבתי מהתחלה.
הא? איך בדיוק אני לא אהיה באולם? מי שיסבול מזה אלה מנויי יציע 1.
רמי אמר מראש, ובצדק, שהעונש הזה מעניש בעיקר את הקהל הרחב שלא עשה כלום, ולא את הכמה עשרות שכן עשו. אז עכשיו הוא מעניש פחות אנשים.
האם העונש הזה גם מטומטם ולא צודק? ברור, אבל פחות מהעונש המקורי.
כשיש יותר מנויים ממקומות יש בעיה, והיא של יושבי כל היציעים ולא רק של יושבי יציע 1 גם אם הם בעינייך אשמים יותר, הם בעלי אותה זכות להכנס למשחק כמנויים, לכן המקום שלך לאו דווקא צריך להיות מובטח יותר משלי כיושב יציע 1 שכמוך גם לא עשה כלום.
לגבי העונש המקורי, ברור שהוא לא צודק, בעיקר בהשוואה למה שמכבי קיבלו, אבל מה צודק בכדורסל הישראלי? לכן אמרתי שעדיף להיות חכם. בינינו ,לפני הדיון הראשון אני צפיתי שנקבל עונש הרבה יותר קשה, עוד אירוע מתגלגל ששוב יהרוס לנו חצי עונה, קודם רדיוסים אחרי זה יציע סגור קצת ואז כמה שורות סגורות כדי לדפוק אותנו עד סוף הסיבוב הראשון. להפתעתי לא כך היה ועם כל חוסר הנוחות שאינני חולק עליו ,יכולנו להסתדר עם שני משחקים ברוממה עם סיכוי טוב שזה לא יפגע בדרבי או משחק גדול אחר וגם אם איכשהו כן, קיבלנו הזדמנות להביא 5,000 איש למשחק.
הרבה יותר טוב מלנסות להכניס 3,000 מנויים ל2,500 מקומות בדרייב אין במשך שלושה משחקים, שאשכרה באחת ההחלטות ההזויות שאני זוכר אחד מהם הוא בהכרח דרבי.
אה, לא נראה לי שאתה הבנת. העונש אומר שליושבי יציע 1 אין אותה זכות להיכנס כמו שלי ולכן, חוקית, המועדון לא צריך לעשות כלום בעניין המנויים שנדפקו פה, בטח שלא על חשבון שאר האוהדים (וזה בדיוק גם מה שהולך לקרות).
אתה כותב פה שעדיף להיות חכם ולא צודק, אבל האמת היא שמרבית האוהדים פשוט לא יסעו לחיפה ויאבדו שני משחקים ששילמו עליהם, בגלל משהו שהאוהדים ביציע 1 עשו. אז לא, זה פחות זורם לי הקטע הזה.

וכן, זה מצער מאוד שיש רבים ביציע 1 שלא עשו כלום ונדפקו בגלל ההחלטה הזו, ואין שום דבר הוגן בזה. כל ענישה קולקטיבית היא בזויה מיסודה.
האם זה עדיף על פני ענישה קולקטיבית לכלל האוהדים? כן.
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

החמירו את העונש, לא הקלו. מעדיף לשחק שני משחקים לא בדרייב אין מאשר דרבי עם יציע סגור
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiתבורShacham
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:החמירו את העונש, לא הקלו. מעדיף לשחק שני משחקים לא בדרייב אין מאשר דרבי עם יציע סגור
נכון.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

אני לא מבין איך יאכפו את זה מבחינת מה יעשו עם המנויים של יציע 1...
הרי ברור לכולם שהם יהיו באולם.
כנראה יתמקמו ביציע 2 המלא גם ככה, ואז שם תהיה צפיפות איומה ובלאגן גדול (שלא לדבר על מצב שנפיץ של אלימות ודוחק)
וכמו שנאמר פה - זאת כנראה הכנה לדרבי חוץ ללא קהל, כי מהסיבות שאמרתי כאן יש מצב שלא ימכרו כרטיסים ליציע 3 ולא יהיה קהל של ההם באולם.
תודה לאולטראס, תודה לדיינים ותודה לשימון שהביאונו עד הלום.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

נייט רובינסון כתב: 18 אוגוסט 2023, 17:44 החמירו את העונש, לא הקלו. מעדיף לשחק שני משחקים לא בדרייב אין מאשר דרבי עם יציע סגור
זכותך, אם כי במידה ואתה יושב ביציע 1 זו לא בדיוק חוכמה גדולה.
אני אישית מעדיף להיות בדרייב אין ולראות את כל המשחקים ששילמתי עליהם כסף.
הפוסט קיבל לייק אחדפומפה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוקיץ' כתב:
נייט רובינסון כתב: 18 אוגוסט 2023, 17:44 החמירו את העונש, לא הקלו. מעדיף לשחק שני משחקים לא בדרייב אין מאשר דרבי עם יציע סגור
אני לא מנוי ל1 ואני מעדיף את העונש הקודם
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

Chegi כתב: 18 אוגוסט 2023, 20:25
הוקיץ' כתב:
אני לא מנוי ל1 ואני מעדיף את העונש הקודם
כפי שכתבתי, זכותך.
הפוסט קיבל לייק אחדtadmored
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

הוקיץ' כתב: 18 אוגוסט 2023, 19:19
אני יושב ביציע 2 ומתנגד למה שחלק מהאוהדים ביציע 1 עושים, אבל אני מסתכל על טובת הקבוצה קודם כל. לשחק דרבי עם יציע ריק זה יפגע בקבוצה מאוד ויעלה מאוד את הסיכוי שנפסיד. לשחק שני משחקים, כנראה נגד קבוצות שאנחנו אמורים לנצח בחיפה עם 3000-4000 אוהדי הפועל הרבה פחות יפגע בקבוצה גם אם יאלץ אותי לנסוע שעה למרות שאני בכלל לא יושב ביציע 1
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אין מה להשוות בכלל, עונש הרבה יותר גרוע שגם פוגע באוהדים וגם פוגע בקבוצה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegitadmored
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

נייט רובינסון כתב: 18 אוגוסט 2023, 22:56
אני יושב ביציע 2 ומתנגד למה שחלק מהאוהדים ביציע 1 עושים, אבל אני מסתכל על טובת הקבוצה קודם כל. לשחק דרבי עם יציע ריק זה יפגע בקבוצה מאוד ויעלה מאוד את הסיכוי שנפסיד. לשחק שני משחקים, כנראה נגד קבוצות שאנחנו אמורים לנצח בחיפה עם 3000-4000 אוהדי הפועל הרבה פחות יפגע בקבוצה גם אם יאלץ אותי לנסוע שעה למרות שאני בכלל לא יושב ביציע 1
אני חושב שנוטים להגזים בחשיבות של הגוש המעודד ליכולת הקבוצה, ובכל מקרה, אני בעד שנפסיק לעשות מהחבורה הזאת משהו יותר גדול מהקבוצה.
הרי אם היו אומרים לך שבמקום לסגור את יציע 1 היו סוגרים את יציעים 2 ו-4, לא היית מוכן לקבל את זה בחיים, ובצדק, גם אם לשיטתך זה היה עדיף לקבוצה. אז שתדע שלהרבה אוהדים זו המשמעות. הרבה אוהדים פשוט לא יגיעו למשחקים בחיפה.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 אוגוסט 2023, 00:00
נייט רובינסון כתב: 18 אוגוסט 2023, 22:56

אני חושב שנוטים להגזים בחשיבות של הגוש המעודד ליכולת הקבוצה, ובכל מקרה, אני בעד שנפסיק לעשות מהחבורה הזאת משהו יותר גדול מהקבוצה.
הרי אם היו אומרים לך שבמקום לסגור את יציע 1 היו סוגרים את יציעים 2 ו-4, לא היית מוכן לקבל את זה בחיים, ובצדק, גם אם לשיטתך זה היה עדיף לקבוצה. אז שתדע שלהרבה אוהדים זו המשמעות. הרבה אוהדים פשוט לא יגיעו למשחקים בחיפה.
הבעיה היא לא עצם זה שסגרו את יציע 1 לעומת נסיעה לחיפה, אלא הענישה ההזויה והמוכתבת הזאת שזה חייב להיות בדרבי.
באותה מידה אם היו ממירים את העונש רק לזה שהדרבי הבא ישוחק בחיפה במקום בדרייב אין, זה היה ביזיון באותה מידה.

לארח 2 משחקים ברוממה נגד איזה באר שבע וגליל עליון זו פגיעה ספורטיבית פחותה משמעותית מלארח דרבי בלי היציע המעודד.
הפוסט קיבל 3 לייקיםנייט רובינסוןארז שדהChegi
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 18 אוגוסט 2023, 18:26 אני לא מבין איך יאכפו את זה מבחינת מה יעשו עם המנויים של יציע 1...
הרי ברור לכולם שהם יהיו באולם.
כנראה יתמקמו ביציע 2 המלא גם ככה, ואז שם תהיה צפיפות איומה ובלאגן גדול (שלא לדבר על מצב שנפיץ של אלימות ודוחק)
וכמו שנאמר פה - זאת כנראה הכנה לדרבי חוץ ללא קהל, כי מהסיבות שאמרתי כאן יש מצב שלא ימכרו כרטיסים ליציע 3 ולא יהיה קהל של ההם באולם.
תודה לאולטראס, תודה לדיינים ותודה לשימון שהביאונו עד הלום.
מה הבעיה לאכוף את זה?
המנויים של שער 1 לא יפתחו את השער בכניסה.
מאד פשוט
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  99 לייקים

אז אחרי ההגרלה
מחכים לעונש הרדיוס עד סוף ינואר
פשוט הזוי,חייבים לערער על העונש המומצא הזה
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

Mr.china כתב: 21 אוגוסט 2023, 16:57 אז אחרי ההגרלה
מחכים לעונש הרדיוס עד סוף ינואר
פשוט הזוי,חייבים לערער על העונש המומצא הזה
הבעיה היא שגם על העונש הקודם ערערנו ובסוף קיבלנו עונש יותר גרוע מי יודע מה נקבל הפעם? אולי עונש יותר הזוי?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

בא לי שנערער כדי לראות מה שימון יכתיב לדיינים הפעם
יהיה טוב הפועל!
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

7even כתב: 21 אוגוסט 2023, 17:52 בא לי שנערער כדי לראות מה שימון יכתיב לדיינים הפעם
עונש ל2 משחקים: בראשון יד אחת של השחקנים של הפועל קשורה מאחור ובשני 2 הידיים
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

ארז שדה כתב: 21 אוגוסט 2023, 17:58
7even כתב: 21 אוגוסט 2023, 17:52 בא לי שנערער כדי לראות מה שימון יכתיב לדיינים הפעם
עונש ל2 משחקים: בראשון יד אחת של השחקנים של הפועל קשורה מאחור ובשני 2 הידיים
בטח מול מכבי זה הראשון.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

לא בדיוק המקום אבל…
בית הדין הטורקי גזר על ווילבקין יימח שמו וזכרו ולארקין שלילת אפשרות לשחק כמקומיים בליגה הטורקית בגלל שלא התייצבו לנבחרת.
מתי הימים האלה יגיעו גם לכדורסל הישראלי עם כל המתאזרחים שהם בספק או יהודים כשרים אבל עושים פה סיבוב וברגע שרוצים אותם בנבחרת אז בורחים לאמריקה
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןASAFABADIChegi
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

הלך המומנטום כתב: 28 אוגוסט 2023, 19:58 לא בדיוק המקום אבל…
בית הדין הטורקי גזר על ווילבקין יימח שמו וזכרו ולארקין שלילת אפשרות לשחק כמקומיים בליגה הטורקית בגלל שלא התייצבו לנבחרת.
מתי הימים האלה יגיעו גם לכדורסל הישראלי עם כל המתאזרחים שהם בספק או יהודים כשרים אבל עושים פה סיבוב וברגע שרוצים אותם בנבחרת אז בורחים לאמריקה
למה יימח שמו וזכרו?? כפרה על סקוטי הטהור ❤️❤️❤️. ואללה אם אני עופר ינאי אני מממן לו את החוזה, רק שיחזור למכבי הלוזר הזה
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךTenacious D
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

Segev כתב: 28 אוגוסט 2023, 20:15
למה יימח שמו וזכרו?? כפרה על סקוטי הטהור ❤️❤️❤️. ואללה אם אני עופר ינאי אני מממן לו את החוזה, רק שיחזור למכבי הלוזר הזה
מבין לאן אתה חותר, אבל עדיין מכביסט שאימץ את המכביזם המתנשא והתנהג כאילו הכל מגיע לו.. חרא של בן אדם
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

הלך המומנטום כתב: 28 אוגוסט 2023, 23:36
Segev כתב: 28 אוגוסט 2023, 20:15
מבין לאן אתה חותר, אבל עדיין מכביסט שאימץ את המכביזם המתנשא והתנהג כאילו הכל מגיע לו.. חרא של בן אדם
בזה אין ספק
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אני רק שאלה. שמעון מכתיב גם את הפסיקים או רק את הנוסח, ואת הפסיקים מוסיף לבד?

תמונה
יהיה טוב הפועל!
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

7even כתב: 14 ספטמבר 2023, 14:29 אני רק שאלה. שמעון מכתיב גם את הפסיקים או רק את הנוסח, ואת הפסיקים מוסיף לבד?

תמונה
איזה בושה. אם זה עובר זה גם כישלון של ההנהלה.
והכי יפה תראו איך משתפכים על בלגרד:
https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=448235
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

7even כתב: 14 ספטמבר 2023, 14:29 אני רק שאלה. שמעון מכתיב גם את הפסיקים או רק את הנוסח, ואת הפסיקים מוסיף לבד?

תמונה
מעכשיו צריך להתארגן לקראת המחזור החמישי, אוהד אחד של הפועל בכל יציע של מכבי + אוהד שיושב ליד שימון ומדליקים אבוקה.
בדרבי השני בנוקיהו לעשות את זה שוב.
בכלל צריך להתחיל להשתחל להם למשחקים נגד אילת, עפולה ודומיהן ולהדליק אבוקות סתם כדי לסגור להם יציעים.
הפוסט קיבל 3 לייקים7evenFrenzyגביזון
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

הלך המומנטום כתב: 14 ספטמבר 2023, 15:30

תמונה
מעכשיו צריך להתארגן לקראת המחזור החמישי, אוהד אחד של הפועל בכל יציע של מכבי + אוהד שיושב ליד שימון ומדליקים אבוקה.
בדרבי השני בנוקיהו לעשות את זה שוב.
בכלל צריך להתחיל להשתחל להם למשחקים נגד אילת, עפולה ודומיהן ולהדליק אבוקות סתם כדי לסגור להם יציעים.
לא האדם הראשון שאני רואה שכותב את הדבר הזה, רק מראה כמה החוק הזה סובל מחיסרון משמעותי שהרבה אנשים הצליחו כבר להבין את זה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

זה נוהל שנכתב עבור משחק מאוד ספציפי שבא לצדד בצד מאוד ברור.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

מה עם חוק נגד קבוצה שמסרבת לשחרר בזמן כרטיסי חוץ לקהל היריב?

מושחתים נמאסתם
הפוסט קיבל 4 לייקים7evenגביזוןshaharotChegi
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

השלב הבא הוא עונש על צבע מדים שלא בא בטוב לקבוצה היריבה. איזה ענף של מושחתים
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

שמעו אני באמת לא מבין מה אתם רוצים
נתנו פה עונש חמור, מוגזם, לא מידתי מה שתגידו

אבל בוא נדבר דוגרי - רוב הסיכויים שהמהלך הזה יגרום להפסקת זריקת אבוקות נכון? אם עדיין נדליק אבוקות ונקבל דרבי ללא קהל חוץ או כל דבר אחר זה נטו באשמת האולטראס כי הקלפים על השולחן ובכנות קשה לי לראות את זה קורה

אז הנה.. חיפשו פתרון ספציפי למניעת זריקת אבוקות ומצאו

להגיד שזה עונש ספציפי לקהל של הפועל זה להגיד גם שרק אוהדי הפועל מדליקים אבוקות בפועל אז מה אתם רוצים?
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 14 ספטמבר 2023, 22:41 שמעו אני באמת לא מבין מה אתם רוצים
נתנו פה עונש חמור, מוגזם, לא מידתי מה שתגידו

אבל בוא נדבר דוגרי - רוב הסיכויים שהמהלך הזה יגרום להפסקת זריקת אבוקות נכון? אם עדיין נדליק אבוקות ונקבל דרבי ללא קהל חוץ או כל דבר אחר זה נטו באשמת האולטראס כי הקלפים על השולחן ובכנות קשה לי לראות את זה קורה

אז הנה.. חיפשו פתרון ספציפי למניעת זריקת אבוקות ומצאו

להגיד שזה עונש ספציפי לקהל של הפועל זה להגיד גם שרק אוהדי הפועל מדליקים אבוקות בפועל אז מה אתם רוצים?
לסגור יציע על אבוקות זה הגיוני, לתת רדיוסים הכל יכול לקרות, אבל לסגור יציע נגד הקבוצה שזה היה נגדה זה עונש שבא לצדד במכבי כי זו הייתה כל התעמולה שלהם לפני סדרת הגמר ואוהדים שלנו אכלו את הפיתיון הזה עם כפית.
זה כמו ששחקן שמורחק על התנהגות לא הולמת לא ירצה את עונש ההרחקה נגד הקבוצה שזה קרה נגדה.
כמו שנכתב פה, על סיפור אי שחרור הכרטיסים, שזה לא פחות חמור יש דממת אלחוט ושום פעולה בנוגע לדבר.

עריכה: קראתי עכשיו שיש גם סייג: אם הודלקו שלוש אבוקות ומטה והקבוצה עשתה מאמצים להסגיר שמות אז הכל טוב.
במילים אחרות: שלוש אבוקות זה אחלה, ארבע זה כבר חמור מאוד.
אם באמת היה אכפת להם אז גם אבוקה אחת הייתה שווה עונש חמור.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

תמונה
זה אחד הבוטים שראיתי. איזה איש מגעיל זה שמעון מזרחי, איזה קבוצה מגעילה יש לו. איכס.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

עוד הכתבה של שימון - 450 אלף שקל קנס על אי ההופעה לגביע ווינר.
רק להזכיר שזה מהלך שתמכו בו בערך כל מועדוני הספורט בארץ עם חשבון טוויטר/אינסטוש/פייס, בשני ענפי הכדור המובילים.
רק מזכיר...
יהיה טוב הפועל!
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אם אכן זה הסכום, אני בעד לפתוח מימון המונים לממן את זה.
אני כאוהד מרגיש צורך לקחת חלק בעלות הזו אחרי שהמועדון עמד לצידי.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

7even כתב: 05 אוקטובר 2023, 14:23 עוד הכתבה של שימון - 450 אלף שקל קנס על אי ההופעה לגביע ווינר.
רק להזכיר שזה מהלך שתמכו בו בערך כל מועדוני הספורט בארץ עם חשבון טוויטר/אינסטוש/פייס, בשני ענפי הכדור המובילים.
רק מזכיר...
עכשיו נראה איך המועדון יפעל.. מהרגעים החשובים בתולדות המועדון.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

האדס כתב: 05 אוקטובר 2023, 14:50 אם אכן זה הסכום, אני בעד לפתוח מימון המונים לממן את זה.
אני כאוהד מרגיש צורך לקחת חלק בעלות הזו אחרי שהמועדון עמד לצידי.
לגמרי. מתבקש.
למרות שלפי הפרסומים בטוויטר הקנס המקסימלי שהם יכולים לתת זה 225 אז אני משער שעוד יהיה ערעור וכדומה.
הדגל האדום
קיבל.ה  104 לייקים

450 אלף!!!! אין בושה בעולם
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

גם אם זה 100 אלף שקל זה סכום חריג שלא צריך ליפול על המועדון בלבד.
אני חושב שבעולם נורמלי גם אוהדים של קבוצות אחרות יתרמו לזה.
ואגב נוסף, הפועל צריכה לדרוש שהקנס ישולם לעמותה של נפגעי אלימות שוטרים.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הדגל האדום
קיבל.ה  104 לייקים

אני פשוט בשוק מחוסר הסולידריות והחוצפה
מה לא עלינו כי משעמם לנו? למה לא לתת קנס סמלי? שמבין את הבעייתיות בהתנהלות המשטרה?
למה ללכת על המקס׳? (ועוד המקס׳ הלא חוקי)

בכל הזדמנות שיש לנו לחרבן על הראש של המנהלת, לעשות זאת
להחרים גביע ווינר וטורניר ווינר באופן קבוע כקהל
הפוסט קיבל 4 לייקיםshaharotגביזוןFrenzy7even
שליחת תגובה