פרנקו - שנת (?) מבחן

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

פרנקו פותח איתנו עוד עונה וכרגיל זה מלחיץ.
הרבה כבוד מגיע לפרנקו, הוא הביא אותנו למקומות שאף אחד אחר לא הביא אותנו אבל באותה נשימה לא הצליח להוציא תואר מהקבוצה הכי טובה שהיתה כאן.
הוא הוביל את הקבוצה למשחקים שבהם היינו מנצחים גם קבוצות NBA ובאותה מידה לפתיחה של כל כך הרבה משחקים בצורה לא טובה ולהפסדים מרגיזים ומיותרים.

אחרי כל זה ההנהלה נתנה לו קרדיט להמשיך עוד עונה, ואני חושב שבצדק. אבל, ההנהלה גם נתנה לו קרדיט לא להמשיך עם מקריי (ואולי גם אונוואקו?), כן להמשיך עם הורד וכמו שנראה עכשיו פרנקו בונה קבוצה שלא עונה על הרבה מהחסרונות שהיו לנו שנה שעברה (מי אמר ריבאונד?) ובכלל לא בטוח שהיא יותר טובה, רק יותר יקרה.

אז הלוואי הלוואי שפרנקו יודע מה הוא עושה ושהכל יתחבר והוא ישרוף את הליגה ואת היורוקאפ. אבל צריך להגיד שאלה הציפיות. השנה אין תירוצים. עם תקציב כזה, מאמן שבנה את הקבוצה בדיוק כמו שהוא רצה, נסיון אירופי משנה שעברה והקהל הכי טוב בעולם, השנה חייבים תואר.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

לא הייתי ממהר לקבוע איך העונה המאד ארוכה תיראה כבר מעכשיו.
לא כולל משחקי הכנה, הפועל שיחקה שנה שעברה 22 משחקי יורוקאפ+ 38 משחקים בליגת ווינר פלוס גביע...ככה בלי ששמנו לב הפועל שיחקה 60 משחקים!
ועדיין היית רחוק דקה וחצי מחצי גמר יורוקאפ ו-2 התקפות מאליפות. על זה לא מפטרים מאמן. מצד שני הפסדנו 4 פעמים ביד אליהו ומספיק ניצחון אחד מה-4 כדי לזכות כהראה באליפות.

הרבה מאד התאמות נעשו במהלך העונה. אחד מהבולטים שבהם היתה לתת למנפורד לעלות מהספסל למשל או ללמוד איך לשחק נכון עם אונוואקו והעבירות שלו. ועוד...
יש עכשיו שחקנים עם יותר ניסיון שמבינים מה זה לשחק ב-2 מפעלים מול קבוצות ברמה גבוהה.

הקהל, בצדק, יצפה לראות עכשיו את קפיצת המדרגה הנוספת. פרנקו הפסיד במשחק על תואר בדקות האחרונות עונה שניה ברצף.

רק שלא יהיה עקשן עם ראש בקיר. מקווה שנדע לחפות על ההעדרות של מקריי.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

כמו שכתבתי, הקרדיט ניתן בצדק, אבל מבחינתי מהמשחק הרשמי הראשון מתחילה עונה חדשה ופרנקו מתחיל מאפס. את הקרדיט שלו הוא ניצל בבניית הסגל, עכשיו חובת ההוכחה היא עליו
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

דיי ברור שזו שנת מבחן שלו. אבל השאלה היא מה בוחנים.
תואר זה משהו שמאוד קשה לקחת פה, בעיקר כי מכבי קבוצה טובה משמעותית ובפער.
גביע זה נחמד, זה הרבה אלמנט של מזל, אבל בהחלט לא מדד איכות לאורך זמן.
יורוקאפ, שחזור של ההישג משנה שעברה יחשב הצלחה בעייני.
בקיצור, אם יצליח לשמר את אותה יכולת והישגים משנה שעברה, בעייני זו הצלחה. כמובן שאני רוצה יותר, אבל אני גם ראלי.
הפוסט קיבל לייק אחדporthos
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

האדס כתב: 31 יולי 2023, 09:29 דיי ברור שזו שנת מבחן שלו. אבל השאלה היא מה בוחנים.
בקיצור, אם יצליח לשמר את אותה יכולת והישגים משנה שעברה, בעייני זו הצלחה. כמובן שאני רוצה יותר, אבל אני גם ראלי.
קבוצות פחות גדולות מהפועל לקחו פה תארים בעונות האחרונות , הפערים שהיו בעבר בין מכבי לשאר ממש הצטמצמו
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

מבחינתי עם כזאת עליה בתקציב ותמיכה בכל מהלך שהוא רצה, אני לא מסתפק באותם השגים.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

רק הפועל כתב:
האדס כתב: 31 יולי 2023, 09:29 דיי ברור שזו שנת מבחן שלו. אבל השאלה היא מה בוחנים.
קבוצות פחות גדולות מהפועל לקחו פה תארים בעונות האחרונות , הפערים שהיו בעבר בין מכבי לשאר ממש הצטמצמו
נכון, בעונות שמכבי היתה עלובה, או בשיטת פיינל פור. עובדתית מכבי מעולם לא הפסידה בסדרה של גמר פלייאוף. או שבכלל לא הגיעה לגמר (מה שקרה ברוב המקרים הבודדים ביובל האחרון בהם היא איבדה את התואר) או שעקצו אותה בגמר במשחק בודד. אל תשווה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

Charlie כתב: 31 יולי 2023, 09:52
רק הפועל כתב:
נכון, בעונות שמכבי היתה עלובה, או בשיטת פיינל פור. עובדתית מכבי מעולם לא הפסידה בסדרה של גמר פלייאוף. או שבכלל לא הגיעה לגמר (מה שקרה ברוב המקרים הבודדים ביובל האחרון בהם היא איבדה את התואר) או שעקצו אותה בגמר במשחק בודד. אל תשווה.

אמנם לא בגמר אבל היא הפסידה לאילת ב 2015 בחצי הגמר אחרי שכבר שהובילה 0-2 בסדרה.
הם ניצחו באילת את השני, אחד הזרים שלהם נפצע וזמן ההחלמה היה כשבוע.
ירושלים כבר המתינה בגמר ומכבי הבינו שאם הם מנצחים את השלישי בבית הוא לא ישחק כנראה בגמר.
מפה לשם הפסידו את השלישי בבית חצי במכוון ומכאן כבר שיחקה הקארמה.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

ניסיון העבר מלמד שהסגל שיש בתחילת אוגוסט זה לא הסגל שמסיים עונה.
האמת, בשנתיים האחרונות אני חושב שזה גם לא היה הסגל שפתח את העונה.
אז תנשמו עמוק, יש עוד דרך ארוכה לפנינו.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לא שנת מבחן ולא נעליים.
שנת המבחן שלו הייתה בעונה הקודמת. אחרי שהגיע לגמר הפלייאוף ורבע גמר היורוקאפ, מבחינתו הוא הוכיח את עצמו, הוא קיבל הצעות מאירופה ועכשיו הוא לא חייב שום דבר לאף אחד.
אז הקיץ במקום להביא את השחקן הכי טוב שאפשר בכל עמדה (כמו בקיץ הקודם) הוא נותן דרור לגחמות שלו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגולובורודקוKarl Marx
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

הוא מוציא אותי מדעתי ואני כבר הבטחתי לעצמי שאני אוהב אותו
די עם ה-נו
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

יובל כתב: 31 יולי 2023, 10:15 לא שנת מבחן ולא נעליים.
שנת המבחן שלו הייתה בעונה הקודמת. אחרי שהגיע לגמר הפלייאוף ורבע גמר היורוקאפ, מבחינתו הוא הוכיח את עצמו, הוא קיבל הצעות מאירופה ועכשיו הוא לא חייב שום דבר לאף אחד.
אז הקיץ במקום להביא את השחקן הכי טוב שאפשר בכל עמדה (כמו בקיץ הקודם) הוא נותן דרור לגחמות שלו.
שנת מבחן מבחינתנו, לא מבחינתו. לא חושב שפרנקו רואה בשום דבר מבחן, הוא בטוח בעצמו בצורה מעוררת הערכה עד מעצבנת.

זה נראה שהקבוצה עשתה הכל נכון - הצליחה להחתים את מי שרצתה ולהאריך חוזים למי שרצתה, מנויים סולד אאוט שוב, עונה שניה ביורוקאפ. עכשיו השאלה היא אם ההחלטה להמשיך עם פרנקו ולתת לו לפעול לפי הגחמות שלו היתה נכונה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

אתה טוען שהוא במודע ובכוונה בונה קבוצה פחות טובה?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

מילפורד כתב: 31 יולי 2023, 10:41
אני טוען (ואני לא יובל) שהוא במודע ובכוונה בונה קבוצה שהוא חושב שהיא יותר טובה כי היא יותר מתאימה לשיטת המשחק שלו, כשבפועל (ועם זה פרנקו בטח לא מסכים) סיכוי טוב שזו קבוצה פחות טובה.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

למעט ההחלטה ההזויה בעיני - להחליף את מקריי באנגולה בפי 2 כסף - שאר ההחלטות שלו נראות לי סבירות גם אם אני לא מת עליהן, כולל הבחירה להפרד מאונוואקו (בגלל שג'ייקובן מקבל את המושכות גם בעונה הזאת, והשילוב ביניהם פשוט לא עבד מספיק טוב) ולהשאיר את הורד (במשחקים רבים באירופה הוא היה מעולה ויש יסוד לחשוב שהעונה הוא יהיה יציב יותר). בעיני שיחזור של ההישגים שנה שעברה זה טוב, זה יראה שזאת לא היתה הבלחה חד פעמית של פוקס שהצלחנו להעמיד סגל עם כשרון פסיכי, אלא שזה משהו שאנחנו עומדים לקבל כל עונה. מזכיר לכם שהתקציב של מכבי עדיין פי 3-4 גדול יותר, הפערים הצטמצמו משמעותית אבל עדיין עם כל הכבוד יש להם שני גארדים במיליון דולר ובפיק של הקריירה שלהם, עומק עדיף וכו'. אפשר וצריך לכוון לאליפות אבל לא להצליח לקחת אליפות ביחסי הכוחות האלה זה אף פעם לא כישלון, גם היום.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

מילפורד כתב: 31 יולי 2023, 10:41
הוא בונה קבוצה לפי מה שנראה לו, כלומר שחקנים שלדעתו יתאימו יותר לקונספציה שלו (שזה תלות מוחלטת בג'קובן וכמה שפחות אגו בחדר ההלבשה) אפילו אם זה אומר שבקבוצה יהיה פחות שכרון מאשר בעונה שעברה (ואפילו משמעותית).
עכשיו נותר רקת לראות אם את הקבוצה הזו הוא יוכל להוביל רחוק יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

מזה לא שנת מבחן? מי אמר לך שהוא לא היה רוצה להישאר בהפועל מעבר לשנה הזאת? ברור לכולם מה הכיוון שהפועל הולכת אליו בשנים הבאות. מי מבטיח לו שיהיו לו הצעות מקבוצות בחו״ל עם תקציבים ושאיפות גבוהים יותר? כנראה שבדלונה וקבוצות יורוליג לא יפנו אליו אם הוא ייכשל העונה
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

2022-2023 - עונת הפספוס - אליפות\גביע
נקווה מאד ש2023-2024 לא תהיה עונת הבזבוז
קח אחריות פרנקו, תצליח.
redead
קיבל.ה  417 לייקים

כל עונה היא עונת מבחן
הפוסט קיבל 2 לייקיםנועם שחםסומך
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

אני לא חושב שצריך להסתכל על זה כעל "עונת מבחן", כאילו שפרנקו צריך להוכיח משהו למישהו. הבן אדם לקח את הפועל מירכתי הטבלה ב-2021 והצעיד אותה שנה אחר שנה -
לגמר גביע ראשון מזה 28 שנה כשבדרך הוא מדיח את מוליכת הטבלה (הפועל ירושלים) ואת מכבי (בדרבי שלישי ברציפות שהפועל מנצחת) ונעצרת רק אצל מאירסון....

לגמר פלייאוף ראשון לראשונה מזה 18 שנה, תוך שהפועל מפרקת את ירושלים בחצי גמר בארנה 31 הפרש ואת מכבי במשחק השני של הגמר ב-38 הפרש ומפספסת אליפות על זריקה וחצי.

לרבע גמר אירופאי אחרי שנים שלא שיחקה במסגרת אירופאית, צמודה בטבלה ל-2 הפיינליסטיות של המפעל כולל ניצחונות עליהן, מרחק לייאפ אחד מהפיינל פור הראשון מאז קאזאן 2004.

ואם תרצו, אז גם גמר גביע ווינר ראשון בהיסטוריה, ושוב דיוק בזריקת הסיום והפועל מנצחת את מכבי.

נכון, הוא לא חף מטעויות והוא לא מושלם, הוא אדם עם חסרונות ועם דעות ועם רגשות וכו'.
אבל בשורה התחתונה, הוא בנה ואימן את הפועל בשנתיים וחצי האחרונות ובסך הכל, בהתחשב בנסיבות ובמגבלות וביריבות , הוא סיפק את הסחורה. עם קצת מזל וריכוז היינו יכולים להוציא יותר מהעונה החולפת אבל אסור לשכוח איפה היינו רק לפני שנתיים וחצי.

אולי אנשים פה צריכים איזו עונה עם רמי הדר או אריאל בית הלחמי כדי להעריך. מהר מאד התרגלו פה לטוב ועוד מעט אנשים יגידו "אם זה 20 הפרש, תעשו את זה 30 הפרש".... המדרון החלקלק שאוהדי הכדורגל מקפידים ליפול בו.

גם אם לא נזכה באליפות בעונה הקרובה אבל נראה קבוצה טובה ולוחמת שמגיעה עד הסוף ונותנת פייט לירושלמים, לנבלות וביורוקאפ - מבחינתי פרנקו ממשיך לפרוע שטרות, כי בסופו של יום תואר רק קבוצה אחת יכולה לקחת וזה תלוי בכמה משתנים, כולל מזל ושיפוט, שלא בשליטת המאמן. אני מאמין שעם פרנקו על הקווים בשנים הקרובות, גם תואר יגיע. סטטיסטית הוא חייב להגיע אם נמשיך להיות בטופ, סבלנות זה יגיע.

עד אז תנו לפרנקו קרדיט ותשפטו אותו במאי הבא.

הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

Charlie כתב: 31 יולי 2023, 14:00 אני לא חושב שצריך להסתכל על זה כעל "עונת מבחן", כאילו שפרנקו צריך להוכיח משהו למישהו. הבן אדם לקח את הפועל מירכתי הטבלה ב-2021 והצעיד אותה שנה אחר שנה -
לגמר גביע ראשון מזה 28 שנה כשבדרך הוא מדיח את מוליכת הטבלה (הפועל ירושלים) ואת מכבי (בדרבי שלישי ברציפות שהפועל מנצחת) ונעצרת רק אצל מאירסון....

לגמר פלייאוף ראשון לראשונה מזה 18 שנה, תוך שהפועל מפרקת את ירושלים בחצי גמר בארנה 31 הפרש ואת מכבי במשחק השני של הגמר ב-38 הפרש ומפספסת אליפות על זריקה וחצי.

לרבע גמר אירופאי אחרי שנים שלא שיחקה במסגרת אירופאית, צמודה בטבלה ל-2 הפיינליסטיות של המפעל כולל ניצחונות עליהן, מרחק לייאפ אחד מהפיינל פור הראשון מאז קאזאן 2004.

ואם תרצו, אז גם גמר גביע ווינר ראשון בהיסטוריה, ושוב דיוק בזריקת הסיום והפועל מנצחת את מכבי.

נכון, הוא לא חף מטעויות והוא לא מושלם, הוא אדם עם חסרונות ועם דעות ועם רגשות וכו'.
אבל בשורה התחתונה, הוא בנה ואימן את הפועל בשנתיים וחצי האחרונות ובסך הכל, בהתחשב בנסיבות ובמגבלות וביריבות , הוא סיפק את הסחורה. עם קצת מזל וריכוז היינו יכולים להוציא יותר מהעונה החולפת אבל אסור לשכוח איפה היינו רק לפני שנתיים וחצי.

אולי אנשים פה צריכים איזו עונה עם רמי הדר או אריאל בית הלחמי כדי להעריך. מהר מאד התרגלו פה לטוב ועוד מעט אנשים יגידו "אם זה 20 הפרש, תעשו את זה 30 הפרש".... המדרון החלקלק שאוהדי הכדורגל מקפידים ליפול בו.

גם אם לא נזכה באליפות בעונה הקרובה אבל נראה קבוצה טובה ולוחמת שמגיעה עד הסוף ונותנת פייט לירושלמים, לנבלות וביורוקאפ - מבחינתי פרנקו ממשיך לפרוע שטרות, כי בסופו של יום תואר רק קבוצה אחת יכולה לקחת וזה תלוי בכמה משתנים, כולל מזל ושיפוט, שלא בשליטת המאמן. אני מאמין שעם פרנקו על הקווים בשנים הקרובות, גם תואר יגיע. סטטיסטית הוא חייב להגיע אם נמשיך להיות בטופ, סבלנות זה יגיע.

עד אז תנו לפרנקו קרדיט ותשפטו אותו במאי הבא.

עם כל הכבוד להישגים של פרנקו, ויש כבוד, הם תמיד היו באיזשהו סימן שאלה. בצד משחקים שהוא בבירור הוציא מהקבוצה יותר ממה שהיא היתה שווה על הנייר (דרבים לאורך השנתיים וחצי שלו פה, גראן קנריה ועוד), הוא הפסיד לא מעט משחקים על חוסר מוכנות ולאורך זמן לא הצליח לפתור בעיות כמו השימוש הלא נכון באונוואקו או התחלות המשחקים המעצבנות. בשורה התחתונה, ההישגים שלו אמנם יוצאי דופן ביחס להפועל של 18 השנים האחרונות, אבל לא ממש יוצאי דופן ביחס לסגל של הפועל שאותו הוא אימן בהישגים האלה.
אז מבחינתי את הקרדיט שהוא קיבל בצדק, הוא ניצל בבניית הסגל הקצת מוזרה ומעכשיו הוא צריך להתחיל מחדש. נכון, בסיטואציה מסויימת העונה תחשב להצלחה גם בלי תארים. תארים זה באמת לא הסיפור פה. ועדיין, חובת ההוכחה תהיה עליו ואני מאוד מקווה שבמידה ונגיע למצב שצריך להחליף פה חצי סגל בגלל הבניה העקומה, זה יבוא גם עם סיום חוזה של פרנקו (בין אם באמצע שנה או בסופה, תלוי מצב).

כמובן שהכי טוב יהיה אם פרנקו צודק והסגל שהוא בנה זה מה שצריך והכל יתקתק. אבל זה בדיוק המבחן. איך שאני רואה את זה, במערכת החדשה של הפועל עם כל ההתנהלויות הנכונות שכולם מדברים עליהן, פרנקו הוא החשד הראשון לחוליה חלשה והוא צריך להוכיח שהוא לא.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אם ההישגים של העונה שעברה לא מספיקים בשביל להמשיך עם מקריי ואונוואקו, אז הם גם לא מספיקים בשביל להמשיך עם פרנקו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaFrenzyKarl Marx
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

זו שנת חוזה של פרנקו, החוזה שלו איתנו נגמר בסוף העונה.
וכן זה מבחן למרות כל מה שהשיג ולא השיג בעונה שעברה ובעונה שלפניה,
הפעם הוא מקבל תקציבי עתק לבנות קבוצה טובה יותר, וכולנו יודעים שבתקציבים כאלו היינו יכולים להשאיר את כל הסגל מהעונה שעברה לו רצינו, פרנקו ורק הוא קיבל את ההחלטה להיפרד ממקריי ואנואקו, זה לגיטימי, אבל הוא במקביל גם חשוף לכך שאם המחליפים שלהם לא יהיו טובים יותר, הוא יקבל ביקורות ובצדק.

בסוף פרנקו קיבל הקיץ צ'ק פתוח להביא איזה שחקנים שהוא רוצה בסכומים מאוד גבוהים, הוא צריך לבנות איתם קבוצה מנצחת, לא ליד, לא כמעט ולא בערך.
אם הוא יצליח לעלות עוד מדרגה ביחס לעונה הקודמת - אין מניעה שהוא ימשיך לעוד שנה,
אם חלילה הקבוצה תהיה פחות טובה זה יהיה עליו ובקיץ הבא נחפש מאמן טוב יותר.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyגביזון
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

איזה סלחנים פה , אם הפועל מסיימת את תקופת פרנקו בלי תואר וגם את העונה הזו עם אפילו לא גביע ווינר זה לא כשלון זה כשלון עצום , יש פה כרגע תקציבים מאוד גבוהים שמחייבים אותנו לפחות לתת פייט למכבי וירושלים ואני מקווה שהעונה תתפתח טוב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

אתה מבין את ההבדל בין ה״לפחות לתת פייט״ לבין ה״זה לא כשלון זה כשלון עצום״?
שני הציטוטים מהודעה אחת שלך…
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

כוח עליון כתב: 31 יולי 2023, 16:06 זו שנת חוזה של פרנקו, החוזה שלו איתנו נגמר בסוף העונה.
הפעם הוא מקבל תקציבי עתק לבנות קבוצה טובה יותר, וכולנו יודעים שבתקציבים כאלו היינו יכולים להשאיר את כל הסגל מהעונה שעברה לו רצינו, פרנקו ורק הוא קיבל את ההחלטה להיפרד ממקריי ואנואקו, זה לגיטימי, אבל הוא במקביל גם חשוף לכך שאם המחליפים שלהם לא יהיו טובים יותר, הוא יקבל ביקורות ובצדק.

בסוף פרנקו קיבל הקיץ צ'ק פתוח להביא איזה שחקנים שהוא רוצה בסכומים מאוד גבוהים, הוא צריך לבנות איתם קבוצה מנצחת, לא ליד, לא כמעט ולא בערך.
מי זה רצינו? אני מכיר המון שרצו כן להיפרד מאונואקו ולהביא סנטר יותר מתאים כמו אלכסנדר. אני מאמין שרוב הקהל כן תמך במהלך הזה. מקריי זה סיפור אחר, רוב הקהל רצה להשאיר בגלל החיבור ולא היה עושה את ההחלפה על אנגולה, אבל מבחינה מקצועית אנגולה לא פחות טוב ממקריי. אם אני מצליח להוציא קצת מהרגש, אנגולה ואלכסנדר יותר טובים ממקריי ואונואקו בסגל שנבנה. את זה נראה בעונה הבאה
הפוסט קיבל לייק אחדCharlie
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

קודם שאננגולה יחתום בכלל , מפחד שנשאר בלי תחליף אמיתי למקריי
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

מילפורד כתב: 31 יולי 2023, 16:37 אתה מבין את ההבדל בין ה״לפחות לתת פייט״ לבין ה״זה לא כשלון זה כשלון עצום״?
שני הציטוטים מהודעה אחת שלך…
לתת פייט זה לעמוד נגדם בכבוד , לא משהו מופרך בכלל וחלק מזה זה גם לזכות בלפחות גביע ווינר /גביע המדינה מבחינתי
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

יובל כתב:אם ההישגים של העונה שעברה לא מספיקים בשביל להמשיך עם מקריי ואונוואקו, אז הם גם לא מספיקים בשביל להמשיך עם פרנקו.
מה הקשר? פרנקו מעדיף סנטר מסוג אחר ואחד שלא יקבל עבירה שלישית ברבע הראשון וכן רוצה מקריי שגם לוקח ריבאונד. יכול להיות שיש פה גם איזון של אגו בחדר ההלבשה ששנה שעברה היה ברכבת הרים עם בראון, מקריי ואונואקו בחמישיה אחת.

בסופו של דבר ההנהלה ממנה מאמן והוא בוחר את השחקנים .

Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

נייט רובינסון כתב:
כוח עליון כתב: 31 יולי 2023, 16:06 זו שנת חוזה של פרנקו, החוזה שלו איתנו נגמר בסוף העונה.

מי זה רצינו? אני מכיר המון שרצו כן להיפרד מאונואקו ולהביא סנטר יותר מתאים כמו אלכסנדר. אני מאמין שרוב הקהל כן תמך במהלך הזה. מקריי זה סיפור אחר, רוב הקהל רצה להשאיר בגלל החיבור ולא היה עושה את ההחלפה על אנגולה, אבל מבחינה מקצועית אנגולה לא פחות טוב ממקריי. אם אני מצליח להוציא קצת מהרגש, אנגולה ואלכסנדר יותר טובים ממקריי ואונואקו בסגל שנבנה. את זה נראה בעונה הבאה
כל מילה

סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Charlie כתב: 31 יולי 2023, 16:56
יובל כתב:אם ההישגים של העונה שעברה לא מספיקים בשביל להמשיך עם מקריי ואונוואקו, אז הם גם לא מספיקים בשביל להמשיך עם פרנקו.
מה הקשר? פרנקו מעדיף סנטר מסוג אחר ואחד שלא יקבל עבירה שלישית ברבע הראשון וכן רוצה מקריי שגם לוקח ריבאונד. יכול להיות שיש פה גם איזון של אגו בחדר ההלבשה ששנה שעברה היה ברכבת הרים עם בראון, מקריי ואונואקו בחמישיה אחת.

מה מה הקשר? אם ההישגים של העונה שעברה לא מספיקים ואפשר לעשות יותר טוב, אז למה חייבים לתת קרדיט לפרנקו?
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

יובל כתב: 31 יולי 2023, 17:08

מה מה הקשר? אם ההישגים של העונה שעברה לא מספיקים ואפשר לעשות יותר טוב, אז למה חייבים לתת קרדיט לפרנקו?
ואם הם כן טובים ואפשר יותר טוב ביחד איתו? בכל זאת הוא נשאר בנוסף ליותר מחצי סגל
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אז אולי גם אפשר יותר טוב בלעדיו.
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

יובל כתב:אז אולי גם אפשר יותר טוב בלעדיו.
אולי.
העונה נראה איך הפועל בלי מקריי ואונואקו
בעונה שאחרי נראה את הפועל בלי פרנקו (כנראה, בין השאר כי נכון לרענן אחרי 3.5 שנים, במיוחד אם הישגי העונה הקרובה יהיו פחותים מהקודמת)

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

מישהו חשב שג׳ייקובן ואונוואקו יישארו ביחד בקבוצה?
אז מקריי הלך, באותה מידה שהוא שחקן מוכשר ברמות יש לו את הפאקים שלו - במשחקים שלא נכנסות לו הזריקות הראשונות הוא מכריח ומאבד את הראש ונהיה עול על הקבוצה.
אין שום סיבה להשאיר את אותו סגל בדיוק בתקווה שהפעם נזכה בתואר - קבוצות ילמדו אותנו + תהיה שחיקה טבעית של קבוצה שמשחקת שנתיים יחד, כשגם בשנה הראשונה לא היה חדר הלבשה פשוט.
לא הכל יהיה מושלם, יהיו תקופות דפוקות במהלך העונה, אבל נקווה שכמו בעונה שעברה נוכל להגיע לשיא במאי (ואם אפשר השנה אז בפברואר ובאפריל).
הפוסט קיבל לייק אחדCharlie
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

הלך המומנטום כתב: 31 יולי 2023, 19:07 מישהו חשב שג׳ייקובן ואונוואקו יישארו ביחד בקבוצה?
אז מקריי הלך, באותה מידה שהוא שחקן מוכשר ברמות יש לו את הפאקים שלו - במשחקים שלא נכנסות לו הזריקות הראשונות הוא מכריח ומאבד את הראש ונהיה עול על הקבוצה.
אין שום סיבה להשאיר את אותו סגל בדיוק בתקווה שהפעם נזכה בתואר - קבוצות ילמדו אותנו + תהיה שחיקה טבעית של קבוצה שמשחקת שנתיים יחד, כשגם בשנה הראשונה לא היה חדר הלבשה פשוט.
לא הכל יהיה מושלם, יהיו תקופות דפוקות במהלך העונה, אבל נקווה שכמו בעונה שעברה נוכל להגיע לשיא במאי (ואם אפשר השנה אז בפברואר ובאפריל).
נשארו 8 שחקנים: רוב הישראלים למעט אדם אריאל ונבות ינאי ו3 זרים. כשהעונה נגמרה הרבה דיברו שצריכה להיות המשכיות ואכן יש המשכיות, אין הגיון להשאיר 100% מהסגל תמיד יש שינויים. אני בסה"כ מרוצה מהסגל שנבנה כאן (מקווה שגם אנגולה יחתום) עם כל הצער שמקריי, אונוואקו וטוקוטו לא ממשיכים.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

טוקוטו זה היה ברור שיעזוב, את סיפור מקריי כולנו מכירים, אבל גם אם היו רוצים להשאיר את אונוואקו יכול להיות שהוא היה דורש כספים שלא היו לנו להציע באותה נקודה ואז גם היה משוחרר.
כמה הוא מרוויח בבדאלונה?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

נייט רובינסון כתב: 31 יולי 2023, 16:38

די נו, אין מצב שאתה לא פרנקו....... :rofl:
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

יובל כתב: 31 יולי 2023, 17:08

מזה "למה חייבים לתת קרדיט לפרנקו"? מי חייב? הוא בהפועל כי הפועל רוצה אותו. מבין שאתה מתוסכל מההחתמות, זכותך, אבל לא מבין את התגובות ההזויות האלה שלך באשכול הזה. עלק למה חייבים לתת קדיט לפרנקו. אם לא היו רוצים לתת קרדיט לא היו נותנים, אף אחד לא חייב כלום.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

השנה הזאת היא שנת מבחן לפרנקו בערך כמו שהיא שנת מבחן לג'ייקובן ומנפורד.
משום מה אנשים מוכנים לאכול שחקנים טובים על שלל חסרונותיהם, אבל כשזה מגיע למאמנים כל דבר שהוא פחות מאוברדוביץ' חוטף קללות על ימין ועל שמאל. משהו אומר לי שגם אם אוברדוביץ' היה פה אנשים היו מתחרפנים שהצעקות שלו מורידות לשחקנים את הבטחון או שיט אחר.
הפוסט קיבל 5 לייקיםMaoradom4Giliגביזוןאדום אש
שליחת תגובה