פרנקו - שנת (?) מבחן

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

ומי הישראלים של הפועל היום ומי של מכבי? היה להם אז, וגם היום תקציב גדול פי כמה. ובהתאם סגל רחב יותר ובכיר יותר.
עדיין, אחלה סגל של שחקנים צעירים נהדרים שכולם בקו עליה וברור שייצא מהם כוכבים. ליובין, גרין, נאור, חג'ג' (שלושה מתוכם היו או עברו למכבי בהמשך). אור איתן היה אחלה שחקן גם, שיינפלד שעוד היה גבוה לגיטימי. אחלה סגל שבעולם.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

יודע מה? מסכים.
אני עדיין חושב שלפרנקו היום יש פנקס פתוח להביא שחקנים הרבה יותר ממה שהיה לארז. הוא פשוט לא רוצה להשתמש בו.
רק לענין אור איתן ושיינפלד - אני זוכר את ההחתמה של אור איתן כנפילה. חשבנו שזו גניבה אבל הוא ברוב העונה לא סיפק את הסחורה כי המעמד בהפועל היה גדול עליו.
ושיינפלד פשוט לא היה מספיק טוב למה שהפועל קיוו לקבל ממנו.
אף אחד מהם לא היה קרוב אפילו לרמת הישראלים של מכבי. אפילו לא באזור.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

ארז שדה כתב: 17 מרץ 2024, 07:09
תא מרבוטא כתב: 16 מרץ 2024, 23:50
הדגל האדום כתב: 16 מרץ 2024, 23:19 למרות כל הרעל פה, בנה קבוצה מנצחת. גם התארים יגיעו
הוא 3 שנים רצוף פה, ועוד שנתיים לפני זה. אף אחד לא רודף אותו סדרתית. אפילו אחרי בשיקטש לא כולם רצו להפרד ממנו. בטח לא מייד.

בינתיים הפסדנו איתו כמעט בכל משחק מאני טיים. זה מתחיל להרגיש כמו ארז אדלשטיין- מאמן מאד מוכשר כולל מול הגדולות ובסוף נשארים בלי כלום. (אגב- להבדיל מפרנקו, זה קרה לאדלשטיין גם כשהוא אימן בגדולות האחרות).

בכל מקרה- הוא בהחלט הביא אותנו לצמרת אבל הוא לוקה 1. באימון הגנה 2. בלקיחת אחריות פומבית על טעויות. זה לא רעל- אלו עובדות
עם ארז אדלשטיין הגענו לחצי גמר אירופי, עם פרנקו לא
עם פרנקו הגענו לגמר גביע עם אדלשטיין לא. ואדלשטיין לא זכה כמאמן עם אף קבוצה בתואר, גם לא במגדל ולא במכבי.
אבל זה לא משנה. עם שניהם לא השגנו אף תואר. לפרנקו עוד יש הזדמנות לשנות והוא גם זכה עם קבוצות אחרות בתארים. נקווה שהוא לא יהיה אדלשטיין עבורנו *במובן זה* , עם כל הזכרונות היפים משניהם.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

רדנקו כתב: 17 מרץ 2024, 13:03 יודע מה? מסכים.
אני עדיין חושב שלפרנקו היום יש פנקס פתוח להביא שחקנים הרבה יותר ממה שהיה לארז. הוא פשוט לא רוצה להשתמש בו.
רק לענין אור איתן ושיינפלד - אני זוכר את ההחתמה של אור איתן כנפילה. חשבנו שזו גניבה אבל הוא ברוב העונה לא סיפק את הסחורה כי המעמד בהפועל היה גדול עליו.
ושיינפלד פשוט לא היה מספיק טוב למה שהפועל קיוו לקבל ממנו.
אף אחד מהם לא היה קרוב אפילו לרמת הישראלים של מכבי. אפילו לא באזור.
בסוף בינתיים לפרנקו יש אותה כמות תארים אצלנו כמו לאדלשטיין. אפילו לא גביע וינר או גביע אירופי בטורניר סוג ב. עזוב מכבי. בתקופה שכל אחד מהם אימן אותנו, ירושלים (בזמן אדלשטיין), חולון ,גליל עליון ונס ציונה (בזמן פרנקו) זכו במפעלים אירופיים, ירושלים זכתה פעמיים בגביע וינר, ובני הרצליה וחולון לקחו גביע. חולון גם אליפות.
בחיאת. נכון שהתקציב של מכבי מטורף ושל ירושלים חצי מטורף, אבל הנה עוד 4 קבוצות אחרות שלקחו תארים בעונות פרנקו ואדלשטיין.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

פרנקו עושה עבודה מקצועית טובה בהפועל, גם העונה וגם בעונה שעברה. אני חושב שלחלוק על כך זה די מנותק מהמציאות. מי שחושב שמה שקורה פה מובן מאליו מוזמן לראות את היריבה מירושלים שעולה עלינו תקציבית.
מבחינת שורה תחתונה הפועל עומדת בציפיות פחות או יותר. פעמיים כבר (גביע בעונה שעברה ואירופה העונה) לא עמדנו בציפיות בצורה מאכזבת, אבל בליגה הגענו בעונה שעברה הכי רחוק שאפשר וגם באירופה עמדנו בציפיות ובסוף הודחנו בחוץ, מול קבוצה טובה יותר, שקיבלה עזרה משמעותית מהשופטים.

יש עדיין שני תארים על השולחן ומה שיקרה בהם יקבע המון מבחינת פרנקו. תואר כמובן יצבע את כל העונה הזאת בצבע שונה. אי הגעה לגמר ו/או הפסד לקבוצה שהיא לא מכבי יהיה מאוד מאכזב וכנראה יחרוץ את דינו. הגעה לשני גמרים והפסד למכבי? שאלה טובה.
נחכה ונראה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםהפועלרועי גווארה
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

מצד שני לנצח את שאר הקבוצות זו גם לא חוכמה גדולה כי הן נחותות מאיתנו בהרבה אז בפועל כל מה שנשאר זה לנצח את מכבי
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  205 לייקים

רק הפועל כתב: 17 מרץ 2024, 14:59 מצד שני לנצח את שאר הקבוצות זו גם לא חוכמה גדולה כי הן נחותות מאיתנו בהרבה אז בפועל כל מה שנשאר זה לנצח את מכבי
סלח לי, אבל זה פשוט שטויות. כדורסל זה לא משחק "מלחמה" בקלפים, איפה שהמלך תמיד ינצח את הנסיך או משהו. יש פסיכולוגיה של 10 שחקנים שונים, יש דינמיקה קבוצתית במהלך העונה, שופטים, פציעות ועוד אלף גורמים אחרים שרובנו אפילו לא מודעים אליהם.
העבודה של המאמן, בדגש על הכנה מנטלית, חשובה יותר מול קבוצות פחות טובות.

ברמת הסגל שנרשם למשחק - ירושלים, חולון והרצליה בוודאות לא "נחותות מאיתנו בהרבה"
אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
הפוסט קיבל 3 לייקיםIsraelMסומךshaharot
IsraelM
קיבל.ה  8 לייקים

רועי גווארה כתב: 17 מרץ 2024, 15:10
רק הפועל כתב: 17 מרץ 2024, 14:59 מצד שני לנצח את שאר הקבוצות זו גם לא חוכמה גדולה כי הן נחותות מאיתנו בהרבה אז בפועל כל מה שנשאר זה לנצח את מכבי
סלח לי, אבל זה פשוט שטויות. כדורסל זה לא משחק "מלחמה" בקלפים, איפה שהמלך תמיד ינצח את הנסיך או משהו. יש פסיכולוגיה של 10 שחקנים שונים, יש דינמיקה קבוצתית במהלך העונה, יש פציעות ועוד אלף גורמים אחרים שרובנו אפילו לא מודעים אליהם.

צודק ,
חלק מהמגיבים כאן מדברים מי ישמע איזה מאמנים פנויים יש ואוברדוביץ מתחנן לקבל אצלנו חוזה .

ולגבי פרנקו ,
אנחנו לא מתאמנים בקבוצה או באמת יודעים מה קורה בפנים , והמלחמה והנסיעות והשלמת משחקים וכל הטררם בודאי פגעו בקבוצה

לגבי מה שפרנקו אמר על עופר - ההצהרות שלו , שעונים , טווטרים , ״הקבוצה טובה בליגה״ , ״נפגש עם פריז בגמר ״, יורוליג - בוודאות שפוגעים בקבוצה ובוודאי שהשחקנים חושבים על כסף , עתידם וזה מפריע .
אני בעד עופר , ואני לא שמאלן (בכלל ) שמחפש אותו בציציות כמו חלק מהמגיבים כאן בפורום ששוכחים שכל שנה כמעט סיימנו מקום באזור מקום 8 בעשור האחרון , אבל חלק מהפעולות שעופר עשה היו גרועות נקודה !

בתור דתי שצמח מהתחתית לטענתו לא יזיק קצת ענווה וסייג לחוכמה שתיקה
Matt Haward
קיבל.ה  3 לייקים

למה שפרנקו לא יהיה מנהל מקצועי?
להביא שחקנים ולנהל מערכת מורכבת הוא יודע
בניהול משחק ואימון הגנה פחות טוב
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

וואי רק הפועל, כמו בהודעות שהגבתי לך באשכול מכבי, אתה מנסה להניח כל מיני הנחות מאוד שטחיות ודיכוטומיות. המציאות הרבה יותר מורכבת.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

סלח לי, אבל זה פשוט שטויות. כדורסל זה לא משחק "מלחמה" בקלפים, איפה שהמלך תמיד ינצח את הנסיך או משהו. יש פסיכולוגיה של 10 שחקנים שונים, יש דינמיקה קבוצתית במהלך העונה, שופטים, פציעות ועוד אלף גורמים אחרים שרובנו אפילו לא מודעים אליהם.

יש לנו סגל עדיף בהרבה מהרצליה וחולון וגם עדיף על זה של ירושלים
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

רק הפועל כתב: 17 מרץ 2024, 15:46

יש לנו סגל עדיף בהרבה מהרצליה וחולון וגם עדיף על זה של ירושלים
גם למכבי סגל עדיף על קרית אתא
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

השאלה היא מה השאיפות של הקבוצה והאם פרנקו יכול לעמוד בהם. זה לא שאלה של כבוד - לא בהקשר של איך שהוא מתבטא אחרי הפסדים ולא בהקשר של מגיע לו חוזה אם נזכה בתואר.
אם נזכה בגביע, זה אומר שפרנקו לא יפשל ברבע גמר היורוקאפ שנה הבאה? אני באמת לא יודע ולכן לא בטוח שזה צריך להיות קשור לחוזה לשנה הבאה, בהנתן אפשרות למאמן טוב אחר.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אני רואה את ירושלים איך נראית עם תקציב פסיכי ואיך הפועל ומבין איך אנחנו פשוט לוקחים כמובן מאליו שאנחנו מנצחים קבוצות ב20 ו-30 הפרש, לאו דווקא ירושלים.
הפועל 53+ מול בשני המשחקים האחרונים שלה בליגה. פתאום זה נראה כזה די ברור, כאילו שכחנו שרק לא מזמן ניהלו כאן דיון אם שווה לסיים 6 או 7 בליגה.

הסוד הוא שהקבוצה פשוט יודעת מה היא רוצה מעצמה ויש כימיה טובה בין השחקנים ומעל הכל היא פאקינג מאומנת. רואים עבודת אימון בהפועל ת"א כדורסל.
פתאום רואים פה שמות של כל מיני מאמנים נזרקים לאויר כאילו להחלפת מאמן אין השלכה אדירה על מועדון ספורט.
פשוט תראו מה קורה בכדורגל עם תקציב יותר גבוה מכל הפלייאוף התחתון ותבינו איך נראית קבוצה עם שמות לא רעים על הנייר אבל שאף אחד לא הסביר להם איך משחקים יחד.
אסור להפוך את מה שיש לנו לסאגת החלפת מאמנים. זה יקריס את הקבוצה לתוך עצמה. תיהנו ממש שיש. התארים יגיעו, אין לי ספק. אולי אפילו עוד העונה.

יש עוד את גביע המדינה, דרבי חוץ בפלייאוף עליון שיקבע בסיכוי לא רע מי תהיה עם ביתיות לאורך הסדרות, והסדרות עצמן.

לדיונים לגבי אם צריך או לא צריך להחליך מאמן, יש זמן. קחו בחשבון ששינוי מאמן משנה הרבה פעמים את כל הדינמיקה בקבוצה.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

מצד שני צריך גם לזכור את הדוגמא של הפועל ירושלים לפני עשור, שהיו בנקודה דומה לשלנו. קבוצה שנחת עליה הכסף הגדול של אורי אלון, ולא רצתה לחכות ולחכות עד שתבוא האליפות. הם לא התביישו להחליף מאמן, עד שזה עבד (עם פרנקו...)
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

IsraelM כתב: 17 מרץ 2024, 15:22
סלח לי, אבל זה פשוט שטויות. כדורסל זה לא משחק "מלחמה" בקלפים, איפה שהמלך תמיד ינצח את הנסיך או משהו. יש פסיכולוגיה של 10 שחקנים שונים, יש דינמיקה קבוצתית במהלך העונה, יש פציעות ועוד אלף גורמים אחרים שרובנו אפילו לא מודעים אליהם.

צודק ,
חלק מהמגיבים כאן מדברים מי ישמע איזה מאמנים פנויים יש ואוברדוביץ מתחנן לקבל אצלנו חוזה .

ולגבי פרנקו ,
אנחנו לא מתאמנים בקבוצה או באמת יודעים מה קורה בפנים , והמלחמה והנסיעות והשלמת משחקים וכל הטררם בודאי פגעו בקבוצה

לגבי מה שפרנקו אמר על עופר - ההצהרות שלו , שעונים , טווטרים , ״הקבוצה טובה בליגה״ , ״נפגש עם פריז בגמר ״, יורוליג - בוודאות שפוגעים בקבוצה ובוודאי שהשחקנים חושבים על כסף , עתידם וזה מפריע .
אני בעד עופר , ואני לא שמאלן (בכלל ) שמחפש אותו בציציות כמו חלק מהמגיבים כאן בפורום ששוכחים שכל שנה כמעט סיימנו מקום באזור מקום 8 בעשור האחרון , אבל חלק מהפעולות שעופר עשה היו גרועות נקודה !

מה זה בוודאות פוגעות בקבוצה?
איך אתה יודע את זה?
כי פרנקו טוען את זה כתירוץ כשלון?
אתה פסיכולוג ספורט שליווה את הקבוצה והיה בחדרי ההלבשה?
מה אתה מבלבל את השכל בכזה בטחון עצמי?
מי שלא מסוגל להתמודד עם הדרישות שמגיעות בעקבות השקעה גדולה, המקום שלו בקבוצות קטנות בלי דרישות ובלי ציפיות.
מי שלא מסוגל להתמודד עם הלחץ התקשורתי בקבוצה כמו הפועל ובכל כשלון מחפש מישהו אחר להאשים במקום לקחת אחריות ולהתמודד עם התוצאות כמו גבר, המקום שלו בקבוצה אחרת ולא בקבוצה עם שאיפות כמו הפועל.
מי שעסוק כל הזמן בהנמכת ציפיות ומנסה למנוע נסיונות לחזק את הקבוצה בגלל שזה עלול "לפגוע במרקם הקבוצתי" לא מתאים כנראה לאמן בקבוצה עם ציפיות.
ואותם דברים נכונים לגבי השחקנים. מי שלא מסוגל להתמודד עם ציפיות ולתפקד במאני טיים לא צריך להיות פה.
IsraelM
קיבל.ה  8 לייקים

רדנקו כתב: 18 מרץ 2024, 11:21
IsraelM כתב: 17 מרץ 2024, 15:22

צודק ,

ולגבי פרנקו ,

איך אתה יודע את זה?
מי שלא מסוגל להתמודד עם הדרישות שמגיעות בעקבות השקעה גדולה, המקום שלו בקבוצות קטנות בלי דרישות ובלי ציפיות.
מי שלא מסוגל להתמודד עם הלחץ התקשורתי בקבוצה כמו הפועל ובכל כשלון מחפש מישהו אחר להאשים במקום לקחת אחריות ולהתמודד עם התוצאות כמו גבר, המקום שלו בקבוצה אחרת ולא בקבוצה עם שאיפות כמו הפועל.
מי שעסוק כל הזמן בהנמכת ציפיות ומנסה למנוע נסיונות לחזק את הקבוצה בגלל שזה עלול "לפגוע במרקם הקבוצתי" לא מתאים כנראה לאמן בקבוצה עם ציפיות.
ואותם דברים נכונים לגבי השחקנים. מי שלא מסוגל להתמודד עם ציפיות ולתפקד במאני טיים לא צריך להיות פה.
עבדתי במקומות לחוצים שבא בעלים שלא מבין ככ בענף ומצפה לרווחים מוגזמים והשגים מוגזמים בזמנים לא זמנים אז אני לא ככ תלוש - בוס שכזה עושה רע למערכת .

אבל אתה מדבר בפוזיציה של פרנקו דפוק - למרות שיש לו מלא קבלות - לכן אין לי שיג ושיח איתך כי אתה גם בטח מתגעגע לשרון אברהמי וארז
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

עופר ממש, אבל ממש, לא מצטייר לי כבוס כזה שמגיע עם ציפיות בלתי אפשריות ומלחיץ סתם את המערכת.
אם הוא היה כזה הוא היה מתנהג כמו גומא אגייאר כזה, מחתים שחקנים במיליון דולר, הופך את כל המערכת. הוא ממש לא עשה את זה.
אבל כן, יש לו ציפיות. ציפיות זה לא בושה. אף אחד לא אמר שמצפה לטריפל ולקרוע את כל הקבוצות. אבל כשבונים את הקבוצה היקרה בתולדות הקבוצה, ועוד אחרי שנה מוצלחת של הפסד אליפות בשניה האחרונה + רבע גמר יורוקאפ, הגיוני לאמר שאנחנו רוצים לקחת צעד אחד קדימה לפחות.
מי שלא מתאים לו ציפיות בקבוצה גדולה עם כסף, זה בסדר גמור, מוזמן ללכת להפועל עפולה עם הרבה פרופורציות ולהנות שם.
הפוסט קיבל 4 לייקיםהוקיץ'Gilishaharotגביזון
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

הפועל כתב:עופר ממש, אבל ממש, לא מצטייר לי כבוס כזה שמגיע עם ציפיות בלתי אפשריות ומלחיץ סתם את המערכת.
אם הוא היה כזה הוא היה מתנהג כמו גומא אגייאר כזה, מחתים שחקנים במיליון דולר, הופך את כל המערכת. הוא ממש לא עשה את זה.
אבל כן, יש לו ציפיות. ציפיות זה לא בושה. אף אחד לא אמר שמצפה לטריפל ולקרוע את כל הקבוצות. אבל כשבונים את הקבוצה היקרה בתולדות הקבוצה, ועוד אחרי שנה מוצלחת של הפסד אליפות בשניה האחרונה + רבע גמר יורוקאפ, הגיוני לאמר שאנחנו רוצים לקחת צעד אחד קדימה לפחות.
מי שלא מתאים לו ציפיות בקבוצה גדולה עם כסף, זה בסדר גמור, מוזמן ללכת להפועל עפולה עם הרבה פרופורציות ולהנות שם.
כל מילה.
ומי שמסרב לקחת אחריות על הפסד ומחפש לזרוק את האחריות על מי שמשקיע כסף ומעמיד ציפיות בהתאם - מקומו במקום אחר.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

IsraelM כתב:
רדנקו כתב: 18 מרץ 2024, 11:21
IsraelM כתב: 17 מרץ 2024, 15:22 צודק ,

ולגבי פרנקו ,

איך אתה יודע את זה?
עבדתי במקומות לחוצים שבא בעלים שלא מבין ככ בענף ומצפה לרווחים מוגזמים והשגים מוגזמים בזמנים לא זמנים אז אני לא ככ תלוש - בוס שכזה עושה רע למערכת .

אבל אתה מדבר בפוזיציה של פרנקו דפוק - למרות שיש לו מלא קבלות - לכן אין לי שיג ושיח איתך כי אתה גם בטח מתגעגע לשרון אברהמי וארז
בהפועל תל אביב הקבלות היחידות שיש לו זה כשלונות במאני טיים.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

די נו. רק שנה שעברה היו כמה נצחונות מאני טיים יפים מאד. לא צריך גם סתם להגזים לקיצוניות.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

רדנקו כתב:
IsraelM כתב:
רדנקו כתב: 18 מרץ 2024, 11:21 מה זה בוודאות פוגעות בקבוצה?
איך אתה יודע את זה?

לעומת המאמנים שלא הביאו אותנו למאני טיים.
הפוסט קיבל לייק אחדIsraelM
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

Nati כתב: 18 מרץ 2024, 23:30
רדנקו כתב:
IsraelM כתב: עבדתי במקומות לחוצים שבא בעלים שלא מבין ככ בענף ומצפה לרווחים מוגזמים והשגים מוגזמים בזמנים לא זמנים אז אני לא ככ תלוש - בוס שכזה עושה רע למערכת .

אתה ממשיך להתעלם מהתקציבים, ובעיקר מהתקציבים ביחס למתחרים.
אני חלש בהיסטוריה, אבל אם מתחשבים בתקציבים אני די בטוח שארז אדלשטיין הביא אותנו להישגים יותר מרשימים בשתי הקדנציות שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

רדנקו כתב:
IsraelM כתב: עבדתי במקומות לחוצים שבא בעלים שלא מבין ככ בענף ומצפה לרווחים מוגזמים והשגים מוגזמים בזמנים לא זמנים אז אני לא ככ תלוש - בוס שכזה עושה רע למערכת .

אבל לפי ההגיון הזה גם עוד 10 שנים אם פרנקו ימשיך פה ולא יביא תואר אז הוא עושה עבודה טובה כי אף אחד לא עשה יותר , בסוף כן צריך לעשות את הצעד קדימה ולהביא תואר , יש פה קבוצות שנמצאות בליגה הלאומית כמו מכבי ראשון ומכבי חיפה שהביאו אליפות במלניום.הנוכחי ולהפועל כרגע יש יכולת תקציבית גבוהה בהרבה , בוא נראה איך תסתיים העונה
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

רק הפועל כתב:
רדנקו כתב:בהפועל תל אביב הקבלות היחידות שיש לו זה כשלונות במאני טיים.

אבל לפי ההגיון הזה גם עוד 10 שנים אם פרנקו ימשיך פה ולא יביא תואר אז הוא עושה עבודה טובה כי אף אחד לא עשה יותר , בסוף כן צריך לעשות את הצעד קדימה ולהביא תואר , יש פה קבוצות שנמצאות בליגה הלאומית כמו מכבי ראשון ומכבי חיפה שהביאו אליפות במלניום.הנוכחי ולהפועל כרגע יש יכולת תקציבית גבוהה בהרבה , בוא נראה איך תסתיים העונה
אני מחכה לתואר הזה כבר 50 שנה.אני מת לזכות בתואר.בינתיים עד שזה יגיע,אני נהנה לראות אותם משחקים.
ראיתי הרבה ניצחונות של הפועל בכדורסל.אבל אף פעם לא נהניתי ממשחקים של הפועל כמו שאני נהנה ב3 שנים האחרונות( אולי חוץ מהניצחון הראשון בפלייאוף של לארגי).
מרוב שאני נהנה מהמשחקים של הפועל,אני צופה בהם שוב ושוב.בכמה מהמשחקים צפיתי יותר מ5 פעמים.
הפוסט קיבל לייק אחדרועי גווארה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

Nati כתב: 19 מרץ 2024, 11:31
רק הפועל כתב:
אני מחכה לתואר הזה כבר 50 שנה.אני מת לזכות בתואר.בינתיים עד שזה יגיע,אני נהנה לראות אותם משחקים.
ראיתי הרבה ניצחונות של הפועל בכדורסל.אבל אף פעם לא נהניתי ממשחקים של הפועל כמו שאני נהנה ב3 שנים האחרונות( אולי חוץ מהניצחון הראשון בפלייאוף של לארגי).
מרוב שאני נהנה מהמשחקים של הפועל,אני צופה בהם שוב ושוב.בכמה מהמשחקים צפיתי יותר מ5 פעמים.
אז המדד שלך לאיכות המאמן היא כמה אתה נהנה לראות את המשחקים, תוך שאתה מתעלם מכמה שהכדורסל בכללותו השתנה ב50 שנים האחרונות?
אני יכול לקבל את זה שאתה רוצה מאמן שמעמיד קבוצה שכיף לראות, אבל זה לא בהכרח קשור לאיכות שלו ולשאלה אם צריך להשאיר אותו
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

Frenzy כתב: 19 מרץ 2024, 08:28
רדנקו כתב:בהפועל תל אביב הקבלות היחידות שיש לו זה כשלונות במאני טיים.

אתה ממשיך להתעלם מהתקציבים, ובעיקר מהתקציבים ביחס למתחרים.
אני חלש בהיסטוריה, אבל אם מתחשבים בתקציבים אני די בטוח שארז אדלשטיין הביא אותנו להישגים יותר מרשימים בשתי הקדנציות שלו.
כשהוא לקח אליפות במקומות אחרים היה לו תקציב כמו של מכבי?
לבני הרצליה היה תקציב של מכבי כשלקחו את הגביע?
לירושלים בשנה שעברה היה תקציב של מכבי כשלקחו גביע?
ממש לא.
הבעיה שלי עם פרנקו היא הקריסה שלו במשחקי מאני טיים בכל הזמן שהוא אתנו וחוסר היכולת שלו לנצח במשחקים קריטייים למיקום שלנו.
אני חושב שהעובדה שהגענו לרבע גמר היורוקאפ עם יתרון ביתיות במצב המלחמה היא הצלחה אדירה שלו כשלא שיחקנו בכלל בדרייב אין.
אבל כשהגענו למשחק מאני טיים שהיינו חייבים לנצח, הוא קרס במחצית השניה.
כשהגענו למשחק סופר חשוב למיקום שלנו בליגה מול חולון בחוץ - חטפנו בראש.
זה קרה גם בשנה שעברה עם הפסדים כאלה שמנעו מאתנו לסיים במקום הראשון בליגה שבסיכוי לא רע היה מביא לנו אליפות.
ועם כל הכבוד לתקציב - פרנקו קיבל צ'ק פתוח להביא את מי שהוא רוצה. הוא התעקש לבנות קבוצה סביב ג'קובן שהיה ברור כמה הוא שביר ושלא ניתן לסמוך על הכשירות שלו למאני טיים והוא סירב להביא לו באק אפ והתעקש להביא את אנגולה בשכר מטורף כגיבוי לג'קובן ועכשיו מתברר שהוא לא מסגול לתפקד
כגיבוי הזה (ואני כבר לא מדבר על כך שהוא פשוט שחקן לא מספיק טוב ולא מספק את הסחורה).
הוא זה שבחר את אלכסנדר להיות הסנטר המוביל שלנו, כשהוא מוותר מראש על משחק גב לסל כדי לא להפריע לג'קובן ובנוסף בחר שחקן שמתגלה כריבאונדר לא מספיק טוב וכבעיה גדולה בהגנה.
אז כל הכבוד לו שהוא הביא אותנו למאני טיים כשמאמנים אחרים לא הביאו (ונניח שאני מתעלם מהעובדה שאף מאמן בעבר לא קיבל תקיב שמתקרב לזה שהוא קיבל) נדמה לי שהמטרה שלנו היא לא רק להגיע לשם, אלא גם לנצח.
ואם הוא לא מסוגל לעשות את זה, אז צריך להביא מישהו שכן מסוגל
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

אני חושב שצריך בסוף להיות רציונליים גם. האליפות של גיא גודס עם חולון לדוגמה היא לא באמת ברת השוואה למאבק האליפות במצב הנוכחי, כי הוא התמודד (למעשה אפילו לא הוא, הם הודחו כבר בחצי מול הרצליה) מול מכבי סופר חלשה ומפורקת. מכבי של השנתיים האחרונות לעומת זאת, היא אולי הכי חזקה מאז 2014. באותו אופן, ירושלים של העונה שעברה עשתה את הישג השיא שלה באירופה מאז 2004 ולקחה גביע על הראש של מכבי. את אותה ירושלים להזכירכם, טאטאנו בקלילות בחצי גמר הפלייאוף.
עם כל הרצון העז שלנו לזכות בתואר, זה תמיד יהיה תלוי יותר במכבי, כי ככה זה כשיש לך פי 3 תקציב. אנחנו צריכים להיות שם ולחכות למעידות, אבל אי אפשר להגיד שאם לא הצלחת לנצח אותם אז זה כישלון וצריך לפטר את פרנקו. צריכים להיות ריאליים ולקבל החלטות נכונות.
הפוסט קיבל 4 לייקיםMatanהפועלshaharotIsraelM
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

כמו שהוקיץ' כתב, בליגה אנחנו צריכים לקוות למעידות של מכבי. אבל אנחנו צריכים לוודא שאנחנו שם כדי לקחת את ההזדמנות כשהיא מגיעה. לדוגמה להפסיד לחולון ולאבד בגלל זה את המקום הראשון זה לא לקחת אותה.
העובדות הן שפרנקו עשה המון דברים יפים מאוד בקנדציה הנוכחית - רבע גמר שני רצוף ועוד בזמן מלחמה ובלי ביתיות, נגיעה מאליפות, השארת הורד ובכלל בניית סגל מרשימה (למרות הבעיות).
השאלה שצריכה להכריע אם הוא ישאר היא האם מישהו אחר היה מביא אותנו ליותר מזה והאם פרנקו בעצמו יכול להביא אותנו ליותר מזה.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אני חושב שגם כל העניין של "לחכות למעידה של מכבי " זה גם משהו זמני , נכון כרגע יש להם תקציב גדול יותר וכנראה הם עדיפים עליינו אבל עופר אמר במפורש שהמטרה שלו שהפועל תהיה הקבוצה הטובה בישראל וגם תגיע ליורוליג (ותזכה בו מתישהו) אז לפי זה אני מניח שנראה פה אפילו תקציבים יותר גדולים בהמשך
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

כמו שאני רואה את זה, פרנקו חייב ללכת הביתה אם רוצים שמץ סיכוי לאליפות. מצד שני ההפסד הזה די הבטיח שאין סיכוי שגם אם נגיע לגמר הפלייאוף מול מכבי יהיה לנו יתרון ביתיות ולכן אולי זה לא ממש משנה, אליפות לא תהיה בכל מקרה. אלא אם כן יש כאן מישהו שמסוגל להאמין שהקבוצה הזאת של פרנקו מסוגלת לנצח פעמיים ביד אליהו
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

פרימו לוי כתב: 23 מרץ 2024, 23:16 כמו שאני רואה את זה, פרנקו חייב ללכת הביתה אם רוצים שמץ סיכוי לאליפות. מצד שני ההפסד הזה די הבטיח שאין סיכוי שגם אם נגיע לגמר הפלייאוף מול מכבי יהיה לנו יתרון ביתיות ולכן אולי זה לא ממש משנה, אליפות לא תהיה בכל מקרה. אלא אם כן יש כאן מישהו שמסוגל להאמין שהקבוצה הזאת של פרנקו מסוגלת לנצח פעמיים ביד אליהו
צריך פעם אחת לנצח ביד אליהו, בדיוק כמו שהיה צריך בשביל להגיע למקום הראשון. לא נגמר שום דבר חלאס לשבור כלים אחרי כל הפסד
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

זה לא קשור להפסד אחד זה פשוט איך שהקבוצה נראית בלי הגנה בכלל
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

השחקנים לא מסוגלים לקלוע עונשין,אבל פרנקו אשם.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

Nati כתב: 24 מרץ 2024, 03:11 השחקנים לא מסוגלים לקלוע עונשין,אבל פרנקו אשם.
אם הוא לא מחייב אותם לאור אחוזי העונשין להתאמן על זה, ואם הוא לא מאמן אותם ללחוץ בהגנה אז כן. הוא אשם.

חוצמזה הוא הסביר למה הם קלעו רע אחרי ההפסד ביורוקפ. הם היו במצב רוח רע. הם לא אשמים כולה מצברוח
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

Nati כתב:השחקנים לא מסוגלים לקלוע עונשין,אבל פרנקו אשם.
הם גם לא מסוגלים לקחת ריבאונד, לעשות הגנה, לשחק פוסט אפ, למסור לקלע המוביל שהביאו, והם בעצם בנו את הקבוצה הזאת ומנהלים אותה בעצמם בבחירות בשכונה.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אם נדבר מקצועית פרנקו צריך ללכת , הבעיה שלאף אחד אין כוח לזה אחרי מה שהיה בסיום המשחק
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

כפי שכתבתי בעבר, את החשבון על הצלחות וכשלונות של המאמן צריך לעשות בסוף העונה. החלפת מאמן עכשיו לא תועיל להשגת המטרות שלנו, אולי אפילו תזיק.
אמש היה כשלון נוסף של פרנקו למרות :
שהשחקנים הם אלה שהחטיאו זריקות עונשים בסיום (בעיקר בר),
והחטאה מדהימה של הורד כשהיה לבד מתחת לסל.
אבל
הוא שתק כשהתעלמו מדאסטי למרות שהיה פנוי והעדיפו מהלכים מסובכים וזריקות ממצבים פחות טובים.
הוא לא שם לב שטימור שבק באמצע הרבע השלישי וביקש להתחלף והוא משך איתו עוד כמעט 5 דקות וכך גם שרף אותו לרבע הרביעי.
הוא מקובע על מנפורד, גם כשמנפרד לא טוב, והשאיר את קאמינס יותר מדי זמן על הספסל.
הוא לא מתרגל תרגיל למשחק צמוד וסומך רק על היכולת האישית והאימפרוביזציה של הכוכבים שלו (כך גיקובאן לימד אותו..).
הוא לא מתרגל\בונה הרכב למשחק שבו היריב מבסס את המשחק על הקליעה מרחוק.
נקווה להתאושש מהר ככל שאפשר.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

הצד החיובי של המצב המחורבן הוא שהשנה למדנו מוקדם שיש לנו קבוצה של לוזרים, והלב שלנו לא יישבר בפלייאוף כמו בשנה שעברה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

its-sick כתב: 24 מרץ 2024, 13:55 הצד החיובי של המצב המחורבן הוא שהשנה למדנו מוקדם שיש לנו קבוצה של לוזרים, והלב שלנו לא יישבר בפלייאוף כמו בשנה שעברה.
תאמין לי שהוא כן , אי אפשר להיות חסין לחרא הזה לא משנה כמה אתה חושב שאתה מוכן
שליחת תגובה