וולקאם קייל אלכסנדר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

לא ח'בתי שזה יהיה על הפרק מבחינתנו בשום מקרה.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

בYnet מדווחים הערב, כי אולימפיאקוס מעוניינת להחתים את קייל אלכסנדר.
על פי התקשורת ביוון, סגנית אלופת היורוליג מעוניינת להחתים את סנטר הפועל ת"א, בהנחה שעסקה אחרת לא תצא לפועל

Sent from my iPhone using Tapatalk
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

Charlie כתב: 18 נובמבר 2023, 21:16 בYnet מדווחים הערב, כי אולימפיאקוס מעוניינת להחתים את קייל אלכסנדר.
על פי התקשורת ביוון, סגנית אלופת היורוליג מעוניינת להחתים את סנטר הפועל ת"א, בהנחה שעסקה אחרת לא תצא לפועל

ישר שקראתי שאולימפיאקוס מתעניינת השחקן של הפועל ישר חשבתי מנפורד , אוליי בראון מאוד מפתיע שדווקא באלכסנד שבקושי הוכיח את עצמו
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

באיזו פלאנטה יכול לקרות המהלך שבו אלכסנדר עובר לאולימפיאקוס והפועל מחזירה את אוונאווקו?

רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

Asafasraf כתב: 18 נובמבר 2023, 22:10 באיזו פלאנטה יכול לקרות המהלך שבו אלכסנדר עובר לאולימפיאקוס והפועל מחזירה את אוונאווקו?

אם לא הייתה מלחמה ובמצב רגיל הייתי אומר שאונוואקו צריך לנשק לנו את הרגליים אם נציע לו חוזה , הוא עדיין צריך לנשק לנו את הרגליים אם נציע לו חוזה בטח במצב המקצועי שבו הוא נמצא כרגע
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

דווקא את קייל הם רוצים?
מה עד כדי כך הם במצב בעייתי בגבוהים ?
יהיה טוב הפועל!
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

נראה לי שכל הקופצים על אלכסנדר לאחרונה זה לתפקיד סנטר משלים או משהו כזה
אצלנו הוא הסנטר העיקרי וזה גדול עליו
לוקח את אנוואקו בעיניים עצומות במקומו. במני טיים הוא הוכיח שאין עליו ואולי הוא גם יסכים להגיע לארץ, ככה שלא ניאלץ לשחק עם זר אחד כפי שפורסם
הבעייה שדני וג׳קובן לא יסכימו…
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

Tals2000 כתב: 19 נובמבר 2023, 10:14 נראה לי שכל הקופצים על אלכסנדר לאחרונה זה לתפקיד סנטר משלים או משהו כזה
אצלנו הוא הסנטר העיקרי וזה גדול עליו
לוקח את אנוואקו בעיניים עצומות במקומו. במני טיים הוא הוכיח שאין עליו ואולי הוא גם יסכים להגיע לארץ, ככה שלא ניאלץ לשחק עם זר אחד כפי שפורסם
הבעייה שדני וג׳קובן לא יסכימו…
לא יקרה.
יהיה טוב הפועל!
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

במחשבה הראשונה עולה לראש לקחת ביי אאוט יפה מהיוונים, לחסוך את השכר הגבוה של אלכסנדר ולהחתים את אונוואקו כי הוא מכיר את הפועל, פרנקו וישראל. אולי אפילו יסכים לשחק כאן עכשיו כנוצרי אדוק ואז הרווחנו סנטר זר דומיננטי בליגה של ישראלים בעיקר.

אבל אז נזכרתי שהפועל בעצם שייכת לעופר ינאי וכסף זה לא מה שחסר. ואחרי זה נזכרתי שכבר החלפנו זר מסוג מסוים (כריס הורטון) והבאנו את אותו אונוואקו והעסק חרק ולא הביא תוצאות.

קשה יהיה להחזיק שחקן שמקבל הצעה מסגנית אלופת היורוליג בזמן שהוא בחו"ל כי יש מלחמה ובקושי משחק פעם בשבוע ביורוקאפ ומתאמן בצורה לא יסודית. נקווה שאולימפיאקוס תצליח לשים ידה על מי שהיא שבאמת רוצה ותעזוב את אלכסנדר בשקט.

Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

Charlie כתב:במחשבה הראשונה עולה לראש לקחת ביי אאוט יפה מהיוונים, לחסוך את השכר הגבוה של אלכסנדר ולהחתים את אונוואקו כי הוא מכיר את הפועל, פרנקו וישראל. אולי אפילו יסכים לשחק כאן עכשיו כנוצרי אדוק ואז הרווחנו סנטר זר דומיננטי בליגה של ישראלים בעיקר.

אבל אז נזכרתי שהפועל בעצם שייכת לעופר ינאי וכסף זה לא מה שחסר. ואחרי זה נזכרתי שכבר החלפנו זר מסוג מסוים (כריס הורטון) והבאנו את אותו אונוואקו והעסק חרק ולא הביא תוצאות.

קשה יהיה להחזיק שחקן שמקבל הצעה מסגנית אלופת היורוליג בזמן שהוא בחו"ל כי יש מלחמה ובקושי משחק פעם בשבוע ביורוקאפ ומתאמן בצורה לא יסודית. נקווה שאולימפיאקוס תצליח לשים ידה על מי שהיא שבאמת רוצה ותעזוב את אלכסנדר בשקט.

״העסק חרק״? היתה לנו בעונה שעברה את הקבוצה הכי כשרונית וטובה בתולדות המועדון ואוונוואקו היה חלק לא קטן ממנה.

הפוסט קיבל לייק אחדהסבתא של הפועל
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

Asafasraf כתב:
Charlie כתב:במחשבה הראשונה עולה לראש לקחת ביי אאוט יפה מהיוונים, לחסוך את השכר הגבוה של אלכסנדר ולהחתים את אונוואקו כי הוא מכיר את הפועל, פרנקו וישראל. אולי אפילו יסכים לשחק כאן עכשיו כנוצרי אדוק ואז הרווחנו סנטר זר דומיננטי בליגה של ישראלים בעיקר.

״העסק חרק״? היתה לנו בעונה שעברה את הקבוצה הכי כשרונית וטובה בתולדות המועדון ואוונוואקו היה חלק לא קטן ממנה.

כל שנה אנחנו במרחק נגיעה מאליפות וחצי גמר באירופה.
מהר מאוד אנשים שכחו את הכיף שהיה לצפות בקבוצה של שנה שעברה.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

Nati כתב: 19 נובמבר 2023, 21:59
Asafasraf כתב:

כל שנה אנחנו במרחק נגיעה מאליפות וחצי גמר באירופה.
מהר מאוד אנשים שכחו את הכיף שהיה לצפות בקבוצה של שנה שעברה.
לא שכחו ומקווים שהעונה תהייה לפחות כמו הקודמת, אבל
המלחמה שינתה כאן הכל.
בנוסף בעיניין אונואקו אי אפשר להתעלם מהראיונות עם פרנקו בסיום העונה. בהמעטה, הוא לא התלהב מאונואקו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

17 נק', 7 מ-10 מהשדה, 7 ריבאונד והרבה אתלטיות, שרק ימשיך ככה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

משחק טוב שלו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

היה לא רע התקפית היום , חלש בהגנה
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

הרבה פעמים זה נראה שיש לו חורים בידיים.
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

אז הוא דפק דאנקים במתפרצת ושיפר את המאזן הכללי שלו היום. אני עדיין לא מתרשם ממנו העונה. הוא טועה המון בניואנסים הקטנים של המשחק, קצת כאילו יש לו בעיות ריכוז.
ידיים לא טובות במיוחד. מגיע לחסום באיחור. טיימינג פיק אנד רול לא טוב. לא מרגיש כמו רים פרוטקטור טוב במיוחד (הייתי בטוח שלפחות בזה הוא יצטיין). לא נראה כמו איום חסימה גדול במיוחד וגם לא ריבאונד גדול.
ב450 אלף לעונה אני בטוח שאפשר היה למצוא משהו הרבה יותר טוב, כי גם עבור הרול הספציפי שפרנקו ייעד לו זה לא נראה שידוך מוצלח במיוחד.
אני לא יודע איזה עוד אופציות יש שם בחוץ, עם סייז של יורוקאפ, אבל במידה ויש משהו מעניין, לשחרר אותו לאולימפיאקוס אולי יכול להוות אחלה של מוצא.
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

אדום אש כתב: 22 נובמבר 2023, 23:19 אז הוא דפק דאנקים במתפרצת ושיפר את המאזן הכללי שלו היום. אני עדיין לא מתרשם ממנו העונה. הוא טועה המון בניואנסים הקטנים של המשחק, קצת כאילו יש לו בעיות ריכוז.
ידיים לא טובות במיוחד. מגיע לחסום באיחור. טיימינג פיק אנד רול לא טוב. לא מרגיש כמו רים פרוטקטור טוב במיוחד (הייתי בטוח שלפחות בזה הוא יצטיין). לא נראה כמו איום חסימה גדול במיוחד וגם לא ריבאונד גדול.
ב450 אלף לעונה אני בטוח שאפשר היה למצוא משהו הרבה יותר טוב, כי גם עבור הרול הספציפי שפרנקו ייעד לו זה לא נראה שידוך מוצלח במיוחד.
אני לא יודע איזה עוד אופציות יש שם בחוץ, עם סייז של יורוקאפ, אבל במידה ויש משהו מעניין, לשחרר אותו לאולימפיאקוס אולי יכול להוות אחלה של מוצא.
8.8 ריבאונדים בממוצע עד עכשיו, 1.4 חסימות למשחק בממוצע. יותר טוב מאונואקו ולא תמצא שחקן שיתן יותר מזה.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

חצי מהבעיות ההגנתיות שלנו על הראש שלו.
הטיפול שלו בפיק אנד רול פשוט מחריד. או שהוא לא יוצא לגארד בזמן וחוטף שלשה על הראש, או שהוא עושה הלפ אנד ריקבר כל כך רך שהוא לא מעכב את הגארד בכלל.
אנחנו מסתכלים על כל השלשות הפנויות שאנחנו חוטפים (ובצדק), אבל לרוב הבעיה מתחילה עוד קודם כשהגבוה בפיק אנד רול לא מצליח לעכב את המסירה פנימה ואז אנחנו מאחרים לרוטציות. לרוב זה אלכסנדר.
גם בחילופים על גארדים, חלק שהוא אמור להיות בו טוב, הוא רע מאוד. פליז שם בסיום קיבל אותו באחד על אחד והתבריין עליו בקלילות בדרך לסל.
איזו אכזבה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגולובורודקואדום אש
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

ועדיין זה הרבה יותר ממה שאונאקו יכול לעשות בפיק אנד רול מול גארדים. לא נראה לי שהיה על המדף את אנטוני דייויס. הוא לא מושלם, אבל היה טוב היום.
הרבה מהטעויות ההגנתיות בדקות האחרונות היו דווקא של מנפורד וגייקובן. בסוף אנגולה והורד הרימו רמה של פיזיות, וחטפו כדורים שניצחו את המשחק.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

הוקיץ' כתב:חצי מהבעיות ההגנתיות שלנו על הראש שלו.
הטיפול שלו בפיק אנד רול פשוט מחריד. או שהוא לא יוצא לגארד בזמן וחוטף שלשה על הראש, או שהוא עושה הלפ אנד ריקבר כל כך רך שהוא לא מעכב את הגארד בכלל.
אנחנו מסתכלים על כל השלשות הפנויות שאנחנו חוטפים (ובצדק), אבל לרוב הבעיה מתחילה עוד קודם כשהגבוה בפיק אנד רול לא מצליח לעכב את המסירה פנימה ואז אנחנו מאחרים לרוטציות. לרוב זה אלכסנדר.
גם בחילופים על גארדים, חלק שהוא אמור להיות בו טוב, הוא רע מאוד. פליז שם בסיום קיבל אותו באחד על אחד והתבריין עליו בקלילות בדרך לסל.
איזו אכזבה.
כל כך נכון.
וכל זה כ'הוא נמצא על המגרש המון המון דקות.

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

ranjef כתב:ועדיין זה הרבה יותר ממה שאונאקו יכול לעשות בפיק אנד רול מול גארדים. לא נראה לי שהיה על המדף את אנטוני דייויס. הוא לא מושלם, אבל היה טוב היום.
הרבה מהטעויות ההגנתיות בדקות האחרונות היו דווקא של מנפורד וגייקובן. בסוף אנגולה והורד הרימו רמה של פיזיות, וחטפו כדורים שניצחו את המשחק.
כל כך לא נכון.
צ'יף בחלק השני של העונה היה הרבה יותר טוב ממנו בהגנה על הפיק אנד רול, הגן על הטבעת הרבה יותר טוב ממנו ולפחות סתם קצת את הצבע בהגנה.
ולהגנה המזעזעת של מנפורד ואנגולה אתמול אין שום קשר לעובדה שאלכסנדר היה מחריד בהגנה.

ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

לא מסכים על אונאוקו
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

היתה לי תחושה שמה שאתה אומרים לא נכון... לא יודע אבל היה נדמה לי במהלך המשחק שההגנה שלנו כשאלכסדר נמצא הרבה יותר טובה ויותר קשה לקלוע נגדנו.

אני יודע שזה לא מדד הכי טוב ועוד אבל.
עם אלכסנדר ב 31 דק אנחנו ב 10+
עם זלי ב 9 דקות אנחנו ב 6-.

בכלל יש לו את מדד הגבוה בהפועל.
לעומת זאת לקוק שהוא הגבוה של בדלונה יש מדד של 12+.
קצת לא מתאים לטענה שלכם.
הפוסט קיבל לייק אחדranjef
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

גם אם נצא מנקודת הנחה שמה שהוא נותן עד כה זה יותר טוב מאונואקו בהגנה (ואני לא מסכים, אבל נניח), זה רחוק מאוד מלהיות מספיק.
הוא היה אמור להיות לא סתם טוב מאונואקו, אלא שחקן שמשנה לנו את משחק ההגנה. הרי די ברור שמבחינה התקפית אונואקו רחוק ממנו שנות אור, אז אתה לא תחליף שחקן כזה ועוד תשלם פי 2 בשביל שחקן שקצת יותר טוב ממנו בהגנה.
גולובורודקו
קיבל.ה  14 לייקים

הוקיץ' כתב: 23 נובמבר 2023, 10:07 גם אם נצא מנקודת הנחה שמה שהוא נותן עד כה זה יותר טוב מאונואקו בהגנה (ואני לא מסכים, אבל נניח), זה רחוק מאוד מלהיות מספיק.
הוא היה אמור להיות לא סתם טוב מאונואקו, אלא שחקן שמשנה לנו את משחק ההגנה. הרי די ברור שמבחינה התקפית אונואקו רחוק ממנו שנות אור, אז אתה לא תחליף שחקן כזה ועוד תשלם פי 2 בשביל שחקן שקצת יותר טוב ממנו בהגנה.
מסכים לחלוטין. אגב אונוואקו היה שומר לא רע בכלל, אולי לא קפיצי כמו אלכסנדר אבל הרבה יותר מאסיבי, והיה סוגר מדהים לריבאונד, זה איפשר גם לאחרים לקחת יותר ריבאונדים. שלא לדבר על המסירות הארוכות המהירות שלו אחרי ריבאונד הגנה... היה ברור מההתחלה שאלכסנדר בא על תקן מטריה בהגנה, בנו עליו בעיקר בשביל זה, בהתקפה זו בכלל לא השוואה. אז בינתיים גם בהגנה הוא לא נותן קרוב למה שמצפים ממנו.
בכלל, ההרגשה היא שנחלשנו גם פה, גם עם אנגולה וגם עם הולנד, והשדרוג היחיד הוא בעצם הורד ששדרג את עצמו בצורה מטורפת. יש לי הרגשה גם שבמקום הולנד יכולנו להשאיר את מקריי פשוט. גם עם הולנד היה סיכון לא קטן, נכון הוא היה אדיר בירושלים, אבל הוא כבר מבוגר וזה היה הימור בלא מעט כסף
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

נייט רובינסון כתב: 22 נובמבר 2023, 23:44
אדום אש כתב: 22 נובמבר 2023, 23:19 אז הוא דפק דאנקים במתפרצת ושיפר את המאזן הכללי שלו היום. אני עדיין לא מתרשם ממנו העונה. הוא טועה המון בניואנסים הקטנים של המשחק, קצת כאילו יש לו בעיות ריכוז.
8.8 ריבאונדים בממוצע עד עכשיו, 1.4 חסימות למשחק בממוצע. יותר טוב מאונואקו ולא תמצא שחקן שיתן יותר מזה.
צודק.
הוא ריבאונד טוב, וחוסם לא רע. כנראה שהצפייה במשחק אתמול הטתה את דעתי.
אבל אני עומד מאחורי שאר הדברים שרשמתי. ועם "לא תמצא שחקן שיתן יותר מזה" אמנם אפשר להתווכח מבחינת המספרים שדיברת עליהם, אבל לא מבחינת כל השאר.
שורה תחתונה הביאו אותו לרול ספציפי שהוא ממלא בצורה דיי מאכזבת עד עכשיו.
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

עד עכשיו אנחנו קבוצת הגנה גרועה מאוד והוא אחת הבעיות אבל לא הבעיה הבלעדית. הקבוצה הזאת פשוט לא שומרת. המזל הוא שחוץ משני משחקים, ההתקפה מגיעה כל משחק למאה נקודות
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

מעניין שדוקא הוא (יחד עם הורד) מוכן לחזור לארץ…
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

מילפורד כתב: 28 נובמבר 2023, 07:07 מעניין שדוקא הוא (יחד עם הורד) מוכן לחזור לארץ…
אם שניהם חוזרים זה אומר שיש לנו קו קידמי מלא... אבל קו אחורי חסר מאוד...

הולנד לא מתכוון לחזור?

יאללה אול אין כל יפתי
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

הולכת להיות פה סיטואציה משונה מאוד:
הקבוצות שמשחקות באירופה יש להן סגל שחקנים מלא (לאירופה) ובכושר משחק יותר טוב, כשלא ברור מי מהזרים מתכוון להגיע לארץ, ומצד שני הקבוצות האחרות לא בכושר משחק, אבל חלקן הצליחו להחתים שלושה זרים ומעלה ונוצר מצב שהן קרוב לוודאי יהיו יותר טובות מה״אירופאיות״.

לגבי הולנד, אם הוא לא מתכוון להגיע לשחק בליגה, זה בדיוק הזמן למצוא לו מחליף שמוכן לשחק בליגה.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

שאלה שקשורה בנושא, ואולי טיפה אוף טופיק, לגבי ״לחתוך שחקנים״. איך זה עובד בכדורסל? אם השחקן לא מוצא קבוצה אז אנחנו משלמים את מלוא השכר עד סוף השנה כמו בכדורגל?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

האדס כתב: 28 נובמבר 2023, 15:38 שאלה שקשורה בנושא, ואולי טיפה אוף טופיק, לגבי ״לחתוך שחקנים״. איך זה עובד בכדורסל? אם השחקן לא מוצא קבוצה אז אנחנו משלמים את מלוא השכר עד סוף השנה כמו בכדורגל?
הכל עניין של חוזה.
לא מידיעה, אבל לדעתי רוב החוזים של הזרים בכדורסל בארץ הם חוזים שבנויים ככה שניתן להפר אותם בכל רגע נתון תמורת פיצוי קטן יחסית, הרי רוב הקבוצות מחליפות זרים במהלך העונה, חלקן גם 3 זרים ומעלה.
לגבי הולנד, מכיוון שהוא הימור גדול, גם ביחס לכסף שהוא מקבל, אני מקווה מאוד שהתרת החוזה שלו תהיה יחסית פשוטה ובלי עול כבד על הקבוצה.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

הלך המומנטום כתב: 28 נובמבר 2023, 15:13 הולכת להיות פה סיטואציה משונה מאוד:
הקבוצות שמשחקות באירופה יש להן סגל שחקנים מלא (לאירופה) ובכושר משחק יותר טוב, כשלא ברור מי מהזרים מתכוון להגיע לארץ, ומצד שני הקבוצות האחרות לא בכושר משחק, אבל חלקן הצליחו להחתים שלושה זרים ומעלה ונוצר מצב שהן קרוב לוודאי יהיו יותר טובות מה״אירופאיות״.

לגבי הולנד, אם הוא לא מתכוון להגיע לשחק בליגה, זה בדיוק הזמן למצוא לו מחליף שמוכן לשחק בליגה.
כל העונה הזו היא משונה והזוייה , לפחות בארץ כל הקבוצות במצב זהה ולא כמו באירופה שלקבוצות יתרון ברור עליינו מבחינת הכנה למשחקים וכו'
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

מילפורד כתב:מעניין שדוקא הוא (יחד עם הורד) מוכן לחזור לארץ…
פורסם באמת משהו בנוגע לזרים שמוכנים להגיע?
הורד וקייל שניהם רווקים צעירים ומשועממים
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

פישונט כתב: 28 נובמבר 2023, 16:34הורד וקייל שניהם רווקים צעירים ומשועממים
אני מבין ששיעמם לך כשהיית רווק (שניה וחצי?) אבל למה להשליך מזה על אחרים?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

its-sick כתב:
פישונט כתב: 28 נובמבר 2023, 16:34הורד וקייל שניהם רווקים צעירים ומשועממים
אני מבין ששיעמם לך כשהיית רווק (שניה וחצי?) אבל למה להשליך מזה על אחרים?
יש לך הסבר אחר?
שמע בימי כרווק הייתי בהחלט צעיר ומשועמם
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

בוא נגיד שמה שהזרים הרווקים שמגיעים לפה עושים זה בדיוק ההיפך משעמום.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

וכמובן שמכבי קיבלה פטור ממשחקי הליגה. מה עוד חדש?
מקווה שמנפורד יגיע.
זה אמור להספיק לנו כדי לנצח את רוב הקבוצות.
מג'קובן לא ציפיתי לכלום.

רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

רדנקו כתב: 28 נובמבר 2023, 20:54 וכמובן שמכבי קיבלה פטור ממשחקי הליגה. מה עוד חדש?
מקווה שמנפורד יגיע.
זה אמור להספיק לנו כדי לנצח את רוב הקבוצות.
מג'קובן לא ציפיתי לכלום.

שיקבלו פתור ממשחקי הליגה עד סוף העונה וככה לא יגיעו לפלייאוף אפילו , קונה קל
שליחת תגובה