וולקאם! בלם, בראיין פאסי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

dino כתב: 01 ינואר 2024, 13:25
וינסנט כתב: 01 ינואר 2024, 13:04
dino כתב: 01 ינואר 2024, 12:12

לא יודע מי מחברי המערכת הפליץ את כל הידע הזה, אבל פאסי חתם לשנתיים וגם נועם בונה(שגם כתוב שמסיים חוזה)

בכללי המינצברגס מחתימים לשנתיים לפחות והניסנובס עד שנה.
מוזר באמת.
אייבינדר וזובאס גם חתומים לשנה זאת אומרת עד סוף השנה.
על זובאס יש אופציה להאריך בעוד עונה
זובאס בינוני/טוב ותופס מקום של זר הייתי הולך על שוער ישראלי דווקא
פאסי להאריך
אייבינדר לשחרר
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

וינסנט כתב: 01 ינואר 2024, 13:32

מוזר באמת.
פאסי להאריך
אייבינדר לשחרר
באיזה עולם זובאס בינוני?? השחקן הכי טוב שלך העונה והשוער הכי טוב בליגה בקלות, הוא הציל לנו את התחת כל כך הרבה פעמים העונה, הוא הכי הרוויח את החוזה שלו יותר מכולם.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

וינסנט כתב: 01 ינואר 2024, 13:32

מוזר באמת.
פאסי להאריך
אייבינדר לשחרר
איזה שטויות. השוער הכי טוב בליגה בפער עצום. בלעדיו אתה מקום 12 ובחכמה בדיעבד - אתה גם משחק בליגה השנייה אם לא היה מגיע שנה שעברה
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
הפוסט קיבל לייק אחד7even
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

שוער שמצד אחד מציל הרבה גולים מצד שני מסוגל לספוג גולים שטותיים. גם תופס מקום של זר, לדעתי אפשר למצוא יותר טוב.
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

וינסנט כתב: 01 ינואר 2024, 14:07 שוער שמצד אחד מציל הרבה גולים מצד שני מסוגל לספוג גולים שטותיים. גם תופס מקום של זר, לדעתי אפשר למצוא יותר טוב.
כמה גולים שטותיים הוא חטף אם בכלל? זוכר אולי משחק או שניים רעים שלו וזה, הוא יציב בטירוף.
עם הרמה של השוערים הישראלים אין לנו לוקסוס לוותר על זובאס, ראינו כבר מה קרה שהתקמצנו על שוער.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

איזה גול שטותי הוא חטף?

אגב, רק להזכיר לך - אניימה פעם בדרבי יצא 30 מטר מהשער, מסר כדור ישירות לשחקן של מכבי שהקשית מעליו לשער. לא ראיתי את זובאס עושה משהו כזה. ובלי קשר - כל שוער מקבל שערים, גם נויאר, דידה ובופון.
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
הפוסט קיבל 3 לייקים7evengershonRed Wolf
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

וינסנט כתב: 01 ינואר 2024, 14:07 שוער שמצד אחד מציל הרבה גולים מצד שני מסוגל לספוג גולים שטותיים. גם תופס מקום של זר, לדעתי אפשר למצוא יותר טוב.
לא נוכחנו מספיק שאת העמדה הכי חשובה על המגרש צריך שיאייש שחקן ברמה גבוהה?
שוער זו לא מעבדת ניסויים. את הכי טוב שיש במגבלת התקציב מביאים בלי לשאול שאלות. כן, גם אם הוא זר. ובמיוחד אם כבר שיחק פה.
שלא לדבר על זה שהוא מאוהב במדינה.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדזיטו
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

וינסנט זה דה נירו?
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

זובאס בינוני?
אנשים פה הזויים, שוער מעולה לליגה, עם לא מעט משחקים שנבחר למצטיין המשחק, יתרה מכך
זה שוער שמחובר לקבוצה ולמדינת ישראל, מהשחקנים הזרים הבודדים בליגה (מלבד חוסה לב) שבתחילת המלחמה תמכו בישראל באופן חד צדדי וכן זה גורם לי כאוהד להעריך אותו.

יש לנו 3 זרים פעילים בקבוצה, זובאס, פאסי, אוזבולט

משמע יש לנו מקום ל 2 לפחות שחייבים לשדרג אותנו, בדגש למרכז המגרש, אל ים/אייבנדר/בונה זה ממש לא + חוסה שיהיה בחוץ ללא מעט זמן ככל הנראה...חייב מישהו יצירתי באמצע

הייתי מביא בנוסף חלוץ/מגן ימני, אבל הדגש להשקיע את כל המאמצים לאמצע
הפוסט קיבל 2 לייקים7evengershon
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

adom4 כתב: 01 ינואר 2024, 14:17
כמה גולים שטותיים הוא חטף אם בכלל? זוכר אולי משחק או שניים רעים שלו וזה, הוא יציב בטירוף.
עם הרמה של השוערים הישראלים אין לנו לוקסוס לוותר על זובאס, ראינו כבר מה קרה שהתקמצנו על שוער.
אני חושב שהוא שוער טוב אבל טיפה אוברייטד.
עונה שעברה היו לו כמה טעויות מול ביתר ועוד כמה קבוצות, העונה אמנם לא זוכר טעויות שלו.
הבעיה שהוא טיפה כבד, זוכר כמה גולים שספגנו והוא לא זז אפילו.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אולי דווקא מהפציעה של חוסה עוד יפול האסימון שחייבים שחקן טוב לאמצע (ומגן ימין כמובן).
אני מקווה שזה לא יעלה קודם בהפסדים.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדוינסנט
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

בלם יותר טוב ממה שחשבתי בהתחלה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום ותיקL.Sאדום
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

shaolin232 כתב: 01 ינואר 2024, 14:55 זובאס בינוני?
אנשים פה הזויים, שוער מעולה לליגה, עם לא מעט משחקים שנבחר למצטיין המשחק, יתרה מכך
זה שוער שמחובר לקבוצה ולמדינת ישראל, מהשחקנים הזרים הבודדים בליגה (מלבד חוסה לב) שבתחילת המלחמה תמכו בישראל באופן חד צדדי וכן זה גורם לי כאוהד להעריך אותו.

יש לנו 3 זרים פעילים בקבוצה, זובאס, פאסי, אוזבולט

משמע יש לנו מקום ל 2 לפחות שחייבים לשדרג אותנו, בדגש למרכז המגרש, אל ים/אייבנדר/בונה זה ממש לא + חוסה שיהיה בחוץ ללא מעט זמן ככל הנראה...חייב מישהו יצירתי באמצע

הייתי מביא בנוסף חלוץ/מגן ימני, אבל הדגש להשקיע את כל המאמצים לאמצע
4, חוסה כמובן

עדיין יש מקום ל2 זרים שכן מותר 6 בסגל ו5 בהרכב
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

ממשיך להיות יציב וטוב
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

כן, היה לו משחק טוב.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

בלם מהחלשים שראיתי.
כל קו הגנה איתו שהוא לא במשחק נסוג מתפרק ב-2 מסירות.
לאמה צריך להבין שאם משחקים עם פאסי - משחקים בונקר. אחרת מקבלים 2 גולים כמו שקיבלנו בהתחלה.
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

האדס כתב: 04 ינואר 2024, 08:34 בלם מהחלשים שראיתי.
כל קו הגנה איתו שהוא לא במשחק נסוג מתפרק ב-2 מסירות.
לאמה צריך להבין שאם משחקים עם פאסי - משחקים בונקר. אחרת מקבלים 2 גולים כמו שקיבלנו בהתחלה.
לא מסכים. דווקא שתי הגולים הגיעו מהאגפים, אחרי הפקרות של ארצל וסניור בגול אחד, ובאחד בלוריאן וסאלם
פאסי לא קשור, ומקווה שלומדים מהחורים האלה כי זה סופר חשוב. עניין של תיאום גרוע בין הבלם למגן
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

בגול הראשון הוא מהסס ולא סוגר את המסירה לחוגי שנשאר לבד.
בגול השני הוא בכלל כנראה על איזה סוג של הזיה (אולי מהזרקורים של בלומפילד), מטייל לו באמצע, אני מת על זה שיש לו רגע של הצתה ״פאק פאק פאק״ ואז עד שהוא מתחיל לרוץ אחורה הוא כבר לא מסוגל לסגור את האמצע.
כל גול שמגיע ברוחב כזה פשוט למרכז הרחבה, והבלם אמצע שלך בשלושה בלמים נמצא על ה-16, כנראה באשמה שלו (חלקית או מלאה).
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

מה רוצים מפאסי? מי ומה שיחק לידו אתמול?
מגן ימני שגרם למגן השמאלי של סכנין להיראות כמו רוברטו קרלוס.
מגן שמאלי שעשה לא פחות חורים.
קשר אמצע מזדקן שלא ממש מסוגל לשמור על משהו.
בלם צעיר יחסית שהתחיל רע מאד את המשחק.

ספרתם כמה 4 על 3 היה אתמול סכנין במשחק? זה לא על הבלמים. זה על הקשרים.

ועדיין היה לו משחק טוב יחסית.
יהיה טוב הפועל!
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אני לא רוצה ממנו שום דבר. אני מבין שהוא הבלם שלנו והשלמתי עם זה. אני רק חושב שכשהוא משחק אי אפשר לשחק עם קו הגנה כל כך גבוה כי פשוט יתפסו אותך עם המכנסיים למטה. את הדעה שלי על סניור מגן ימני וארצ׳ל כבלם פותח כבר אמרתי. ההרכב של הפועל ת״א מלא בכל כך הרבה פשרות וסתימת חורים, שאין לי מושג בכלל מאיפה להתחיל.
Zito24
קיבל.ה  72 לייקים

האדס כתב: 04 ינואר 2024, 08:44 אני לא רוצה ממנו שום דבר. אני מבין שהוא הבלם שלנו והשלמתי עם זה. אני רק חושב שכשהוא משחק אי אפשר לשחק עם קו הגנה כל כך גבוה כי פשוט יתפסו אותך עם המכנסיים למטה. את הדעה שלי על סניור מגן ימני וארצ׳ל כבלם פותח כבר אמרתי. ההרכב של הפועל ת״א מלא בכל כך הרבה פשרות וסתימת חורים, שאין לי מושג בכלל מאיפה להתחיל.
אתה מחפש בכוח ליצור פרובוקציה
נכנסתי לכמה אשכולות ואתה לוקח משהו שהוא טוב/בסדר ומלכלך עליו כדי לקבל תשומת לב
חפש לך תעסוקה אחרת ואל תנסה להרעיל כאן אנשים
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

האדס, ממתי הפכת להיות משתמש כזה מאוס?
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

האדס כתב: 04 ינואר 2024, 08:40 בגול הראשון הוא מהסס ולא סוגר את המסירה לחוגי שנשאר לבד.
בגול השני הוא בכלל כנראה על איזה סוג של הזיה (אולי מהזרקורים של בלומפילד), מטייל לו באמצע, אני מת על זה שיש לו רגע של הצתה ״פאק פאק פאק״ ואז עד שהוא מתחיל לרוץ אחורה הוא כבר לא מסוגל לסגור את האמצע.
כל גול שמגיע ברוחב כזה פשוט למרכז הרחבה, והבלם אמצע שלך בשלושה בלמים נמצא על ה-16, כנראה באשמה שלו (חלקית או מלאה).
בדקתי הרגע, אין לו קשור לשערים שקיבלנו.
גול ראשון על סניור
גול שני על סלאם שאלוהים יודע איפה טייל באותם רגעים
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

L.S כתב: 04 ינואר 2024, 10:19
האדס כתב: 04 ינואר 2024, 08:40 בגול הראשון הוא מהסס ולא סוגר את המסירה לחוגי שנשאר לבד.
גול ראשון על סניור
שמתי לב לסאלם בקטע הזה, כל המשחק הוא עמד בקטעים האלה יותר לכיוון האמצע בזמן שהשחקן שלהם עומד יותר באגף
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

היחיד בהגנה שאין לו ממש קשר לגולים שקיבלנו.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

לירון האדום כתב: 04 ינואר 2024, 09:48 האדס, ממתי הפכת להיות משתמש כזה מאוס?
מאז שעברתי לכדורסל. משהו שם עשה לי טוב.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

גול ראשון על סניור
אני בדקתי לפני מה שכתבתי למעלה ואני עומד על כך שהוא לא היה נוכח בגול השני בכדור רוחב שנכנס לאמצע, ושהוא חלם ולא סגר את המסירה לחוגי בגול הראשון.
רוצה להתייחס לזה - סבבה. לא רוצה, גם בסדר.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

האדס כתב: 04 ינואר 2024, 10:54
גול ראשון על סניור
אני בדקתי לפני מה שכתבתי למעלה ואני עומד על כך שהוא לא היה נוכח בגול השני בכדור רוחב שנכנס לאמצע, ושהוא חלם ולא סגר את המסירה לחוגי בגול הראשון.
רוצה להתייחס לזה - סבבה. לא רוצה, גם בסדר.
הלכתי לראות שוב.
גול ראשון מסירת עומר לדור חוקי על הבלטה של ארצ'ל ואם תרצה סניור גם יכל לתרום יותר במקרה הזה.

בגול השני, מסירת עומק על מגן שמאל שלא נמצא בעמדה שלו, כדור רוחב ודור חוגי מתגנב מאחורי סניור שחולם.

0 אשמה לפאסי מבחינתי.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אתה רוצה להתייחס למה שאני כותב או לכתוב מה שבא לך?
אני רשמתי שזה לא חור של ארצ׳ל או של סניור?
אני מתייחס לעמידה של פאסי בגולים האלו.
הוא לא האשם היחידי, אבל הוא במשחק הגנה הנרפה שלו עזר לגולים האלו לקרות.
איך פס רוחב למרכז הרחבה זה לא אשמה שלו? איפה הוא עמד בזמן הזה? למה הוא לא רץ עם חוגי לאמצע?
סניור בכלל לא צריך לסגור את האמצע אלא את הקו.
אני חוזר ואומר, כשפאסי צריך לצאת ל-30, הוא פשוט מאבד את עצמו ואת הנוכחות הפיזית החזקה שלו. הוא לא מהיר ולא יודע לתזמן נכון את הריצות אחורה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

ראיתי עכשיו את התקציר, אין לו אפילו גרם אשמה באף גול. די הזוי בעיני לטעון אחרת.
בגול הראשון הוא קרוב למוסר שנמצא איזה 40 מטר מהשער ואפילו לא עם הפנים לשער. אין לו סיבה להיות יותר צמוד. הדבר היחיד שייצר פה גול זה ארצ'ל וסניור שפשוט חלמו ונתנו לחוגי להיות פנוי לגמרי.
בגול השני הוא בכלל שמר על שחקן אחר בזמן שסניור שמר על חוגי. מה הוא היה אמור לעשות? לחזות שסניור יעזוב את חוגי, לעזוב את השחקן שלו ולרוץ לחוגי? היה שם הפקרות מוחלטת גם של בלוריאן, גם של סאלם, גם של סניור וגם של הקשר שהיה אמור להיצמד לפאון, אבל בטח לא של פאסי.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךamorphisוינסנטL.S
amorphis
קיבל.ה  38 לייקים

אחלה פאסי, הולך מתאקלם ומשתפר
הפוסט קיבל לייק אחד7even
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

הוקיץ' כתב: 04 ינואר 2024, 20:26 ראיתי עכשיו את התקציר, אין לו אפילו גרם אשמה באף גול. די הזוי בעיני לטעון אחרת.
בגול הראשון הוא קרוב למוסר שנמצא איזה 40 מטר מהשער ואפילו לא עם הפנים לשער. אין לו סיבה להיות יותר צמוד. הדבר היחיד שייצר פה גול זה ארצ'ל וסניור שפשוט חלמו ונתנו לחוגי להיות פנוי לגמרי.
בגול השני הוא בכלל שמר על שחקן אחר בזמן שסניור שמר על חוגי. מה הוא היה אמור לעשות? לחזות שסניור יעזוב את חוגי, לעזוב את השחקן שלו ולרוץ לחוגי? היה שם הפקרות מוחלטת גם של בלוריאן, גם של סאלם, גם של סניור וגם של הקשר שהיה אמור להיצמד לפאון, אבל בטח לא של פאסי.
מחזיק לנו את ההגנה לבד ואנשים פה כבר הספיקו להשוות אותו לטראורה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

וינסנט כתב: 05 ינואר 2024, 13:25
הוקיץ' כתב: 04 ינואר 2024, 20:26 ראיתי עכשיו את התקציר, אין לו אפילו גרם אשמה באף גול. די הזוי בעיני לטעון אחרת.
מחזיק את ההגנה לבד נו באמת.
בלוריאן המצטיין בהגנה כבר שני משחקים רצוף מה אתה מדבר.
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

רדפוקס כתב: 05 ינואר 2024, 14:13
בלוריאן טוב בגלל פאסי (וגם בזכות עצמו) אבל לא להיפך.
פאסי הורס הכי הרבה התקפות של היריבה ומנהיג את ההגנה, שים את ישראלוב במקומו וההגנה שלך מסננת.
אם פאסי היה פותח בדרבי היינו יוצאים בתיקו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

וינסנט כתב: 05 ינואר 2024, 14:19

פאסי הורס הכי הרבה התקפות של היריבה ומנהיג את ההגנה, שים את ישראלוב במקומו וההגנה שלך מסננת.
מדהים שכתבת הודעה של שלוש שורות שאף אחת מהן לא נכונה.
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

רדפוקס כתב: 05 ינואר 2024, 15:10
טוב אחי, אתה צודק.
נחכה ונראה איך ההגנה שלך תיראה בלי פאסי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

וינסנט כתב: 05 ינואר 2024, 15:38
רדפוקס כתב: 05 ינואר 2024, 15:10

טוב אחי, אתה צודק.
נחכה ונראה איך ההגנה שלך תיראה בלי פאסי.
אני לא אמרתי שהוא לא משחק אחלה בכמה משחקים האחרונים פחות או יותר, רק שהדברים שרשמת פה לא קשורים למציאות.
Zito24
קיבל.ה  72 לייקים

לוחם.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

מזעזע.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

עניו.
שליחת תגובה