עופר ינאי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

פרימו לוי כתב: 07 פברואר 2024, 18:30 אני בהלם שבן אדם שעשה את הונו הוא מכחיש אקלים פר אקסלנס.
לא מצליח להתחבר אליו. לי נדמה שבמקרה הוא קנה את הפועל, יש לו שאיפות יותר גדולות בחיים כך נדמה לי ושבסופו של דבר הוא יאבד עניין. מקווה שיצליח עד שזה יקרה לבנות לנו אולם גדול ואז גם התלות שלנו בו תקטן
הוא די חזר בו אחרי זה..
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

רדנקו כתב: 08 פברואר 2024, 09:31 אחרי ששמעתי אותו מתארח בפוד אני ממש מאוהב באיש וכל כך שמח שלקח אותנו.
לגמרי, איש גדול עופר- זכינו. מקווה מאוד שיגשים את חלומותיו בהפועל ושהוא מגיע להרבה שנים, זה תלוי גם בנו.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

ההערות שלו על הקונצנזוס והמודלים לקוחות ישירות מחבריו למילייה הימני שמרני שצורך חדשות מאתר מידה וקורא ספרים -או גרוע יותר מוציא לאור בהוצאת סלע מאיר. מותר לו לחשוב מה שהוא רוצה אבל כשאני רואה איש שבנה את עצמו מאנרגיות מתחדשות מדבר כמו אחרון המכחישים זה מדליק אצלי נורת אזהרה חמורה לגבי האיש.
מאוד לא אוהב את זה שמה שהוא שואף אליו זה שיהיה לנו שיריון ביורוליג. כל השנים שדיברנו על מכבי והשיריון המושחת שלה פתאום אנחנו רוצים גם כי יש כסף? זה אסון בעיני. לא אוהב את זה שמשחקים אצלנו 8 זרים, גם כשזה רק באירופה. לא אוהב את המדרון החלקלק שאנחנו גולשים בו, שבתחילתו זרמנו עם רישום של 5 זרים חרף האידאולוגיה של המועדון, שבסופו אני חושש שנמצא את עצמנו לוחצים יחד עם מכבי לתמיכה בחוקים מקלים לגבי שיתוף זרים. אני חושש מלהפוך לגרסה נוספת של מכבי. אני לא מבין מה החיבור שלו עם הפועל, למה דווקא הפועל ולא גליל עליון? למה להשקיע בכלל בספורו? מבחינתי ברור שזה סיבוב תקשורתי שהדלק שלו יסתיים בסופו של דבר וזה עלול להשאיר אדמה חרוכה. לא אוהב את הדיסוננס שאני חש מאדם שחשוב לו להציג את עצמו כעשיר עם ערכים שבא מלמטה ולא שכח מאיפה הגיע, אבל בוחר להשקיע סכומי כסף עצומים שיכלו לעשות אלף ואחד דברים טובים וחשובים בעולם, שבסוף הולכים על משכורות לשחקני כדורסל. מותר לו כמובן לעשות מה שהוא רוצה עם הכסף שלו, מנסה להסביר שמשהו לא מתיישב לי ולא מסתדר לי ואני לא מתחבר לאיש ולא מאמין לו. אני מרגיש שהוא עוד גביר שבא לקנות צעצוע, ופשוט יודע לדבר מספיק רהוט ויפה להתאים את עצמו לקהל השומעים. כמו שהמראיינת ב7 ימים מקשה עליו לגבי האקלים ואז פתאום הוא קולט שאם הוא לא מתקן קצת בסוף התדמית שלו נפגעת אז הוא זורק "אני איש מדע" בסוף. מה שאני מקווה זה שהוא יצליח להפעיל לחץ לבנות לנו אולם גדול ואז גם אם העניין שלו בהפועל ידעך כמו שאני חושב שיקרה, אדמה חרוכה מדי הוא לא יוכל להשאיר אחריו גם אם ירצה
הפוסט קיבל 2 לייקיםKarl Marxקירקגור
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

פרימו אתה לא מצייר עיגולים יפה... יצא לך אליפסות.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

להעביר ביקורת על הבעלים של הפועל על כך שהוא בוחר להוציא את כספו על שחקני כדורסל... זה שיא שלא חשבתי שאראה מאוהדי הפועל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotRed WolfASAFABADI
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

הוקיץ' כתב:להעביר ביקורת על הבעלים של הפועל על כך שהוא בוחר להוציא את כספו על שחקני כדורסל... זה שיא שלא חשבתי שאראה מאוהדי הפועל.
הבנאדם הוציא מטוסים, מלונות בחו"ל בשביל אוהדים, מילא אותם בכל טוב מכל הלב, אם זה לא פילנטרופיה אז מה זה.
הוא גם הסביר בסעיפים למה בחר בהופעל בצורה ברורה.
אני גם חושש קצת מכך שהוא יתעייף מתישהו כשיבין ששימון יכול לשים מקלות בחלומות יורוליג המועדון הסגור. אבל אין לי רבע מילה רעה עליו, לא חושב שהיה בעלי קבוצה שהשקיעו כל כך הרבה כסף ומחשבה על אוהדים בהיסטוריה של הליגה, ואני לא מזכיר בכלל את הקנס שספג במודע באי עלייה לדרבי תעודות הזהות.
מה יביא יום אי אפשר לדעת, אבל מה יכולנו עוד לבקש?

Sent from my 22101320G using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotASAFABADI
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

יש הודעות שבאמת אי אפשר להבין , מה עדיף, שהקבוצה תשאף לבינוניות ולא תתחרה על אף תואר ? מאוד מוזר
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotRed Wolf
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

סליחה שאני מערב פה כדורגל, אבל בתור כאלה שידענו בעלים כמו שאול אייזנברג, מוני הראל, אלי טביב, חיים רמון, ניסנובס, אמיר כבירי וכל מה שחלמנו עליו שגם אלינו יגיע יום אחד ריץ׳ גולדהאר שפשוט יפזר כספים כדי לבנות מערכת חזקה ויציבה.. אז מגיע עופר ומה יש להגיד? לא טוב.
אף אחד לא יודע איך ומתי הסיפור עם עופר ייגמר, אבל כל עוד הוא משדרג אותנו מקצה לקצה, בואו נהנה ונעריך את זה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןshaharot
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

לכל הלחוצים אני גם מזכיר לך שעופר שם כסף בday1 שסכום מאוד מסויים ממנו מושקע בכל שנה מחמש השנים הקרובות.
אני פשוט לא מבין איך נחת עלינו כל הטוב הזה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

הלך המומנטום כתב: 08 פברואר 2024, 22:10 סליחה שאני מערב פה כדורגל, אבל בתור כאלה שידענו בעלים כמו שאול אייזנברג, מוני הראל, אלי טביב, חיים רמון, ניסנובס, אמיר כבירי וכל מה שחלמנו עליו שגם אלינו יגיע יום אחד ריץ׳ גולדהאר שפשוט יפזר כספים כדי לבנות מערכת חזקה ויציבה.. אז מגיע עופר ומה יש להגיד? לא טוב.
אף אחד לא יודע איך ומתי הסיפור עם עופר ייגמר, אבל כל עוד הוא משדרג אותנו מקצה לקצה, בואו נהנה ונעריך את זה.
אפשר וצריך לשמוח. אבל גם צריך לזכור שבאותה מידה זה יכול להיגמר יום אחד, ולקוות שרמי כהן יודע להתכונן ליום הזה, גם אם כולנו רוצים להאמין שהוא לא יגיע
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדranjef
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

הפועל כתב:
הלך המומנטום כתב: 08 פברואר 2024, 22:10 סליחה שאני מערב פה כדורגל, אבל בתור כאלה שידענו בעלים כמו שאול אייזנברג, מוני הראל, אלי טביב, חיים רמון, ניסנובס, אמיר כבירי וכל מה שחלמנו עליו שגם אלינו יגיע יום אחד ריץ׳ גולדהאר שפשוט יפזר כספים כדי לבנות מערכת חזקה ויציבה.. אז מגיע עופר ומה יש להגיד? לא טוב.
אפשר וצריך לשמוח. אבל גם צריך לזכור שבאותה מידה זה יכול להיגמר יום אחד, ולקוות שרמי כהן יודע להתכונן ליום הזה, גם אם כולנו רוצים להאמין שהוא לא יגיע
כולם מבינים את זה שזו אפשרות, הלוואי ולא יקרה, זה תלוי בו. עד שזה יקרה אם יקרה, אפשר לקחת איזה תואר שלא לקחנו 700 שנה ולפני שחוזרים לימים שמפנטזים לנצח דרבי פעם ב5 שנים ולפנטז על אירופה.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

גביזון כתב: 08 פברואר 2024, 22:51
הפועל כתב:
כולם מבינים את זה שזו אפשרות, הלוואי ולא יקרה, זה תלוי בו. עד שזה יקרה אם יקרה, אפשר לקחת איזה תואר שלא לקחנו 700 שנה ולפני שחוזרים לימים שמפנטזים לנצח דרבי פעם ב5 שנים ולפנטז על אירופה.

האמת שאנחנו כבר 10 שנים מנצחים דרבי אחד לפחות כמעט כל שנה. מבחינת דרבים אנחנו בתקופה חסרת תקדים בכדורסל :smoke:
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 פברואר 2024, 21:06 להעביר ביקורת על הבעלים של הפועל על כך שהוא בוחר להוציא את כספו על שחקני כדורסל... זה שיא שלא חשבתי שאראה מאוהדי הפועל.
לא מתאים לך דמגוגיה עלובה כזאת. למה זה טוב? אתה יכול להתייחס גם בלי לעוות את הביקורת שאני מעביר.
גביזון מה הסיבות שהוא אמר למה הפועל? אני שמעתי קבוצה שנמצאת במרכז עם פוטנציאל קהל גדול ולא משהו מעבר. לא שזה לא לגיטימי אבל זה כן מתחבר לי עם התחושה שהפועל היא צעצוע תקשורתי שנותנת לו יחס בתקשורת שלא היה מקבל כבעלים של אף קבוצה אחרת למעט מכבי. מתחבר לי לתחושה שמדובר באיש עשיר שמחפש משהו מעבר לכסף (הכרה ציבורית ותקשורתית) ולכן חושש שיעזוב מהר כמו שהגיע מהר משום מקום כשהוא ימצה. לא מאמין לו להסברים על הציוצים בטוויטר והשעונים שנשמעים לי קלושים. אני מפרש את זה כאיש שמחפש תשומת לב.
הלך המומנטום, הבעיה שלי היא לא שיש בעלים ששם כסף אלא שאני מרגיש שהשאיפה שלו היא להפוך אותנו למכבי 2. קשה לי עם זה שכשבא הפריץ כולם רוקדים ושותקים ומתנרמלים להם דברים שלפני שנתיים היו נראים כל כך זרים למועדון הזה כמו שאיפה לקבל שיריון ביורוליג ו8 זרים בקבוצה.
מבין ומקבל שהדעה הזאת תקבל פה עיוותים סטייל הוקיץ' אבל מרגיש חובה לכתוב את זה גם אם זה גורם לי להשמע הזוי לרובכם, כי את הפודקאסט עם עופר שמעתי רק אתמול אחרי שקראתי אינספור השתפכויות של אוהדים שלנו, וכשהקשבתי ושמעתי שיריון ביורוליג האוזניים שלי ניצלו ולא הבנתי איך לא קראתי על זה מילה של ביקורת.
רק הפועל, זוכר את הדיבור על כמה זה מעוות שהתקציב של מכבי גבוה פי 10 משאר הקבוצות ואיך זה הורס את הליגה? מה היה עדיף שמכבי תשאף לבינוניות? כשהתקציב שלנו יגיע להיות פי 10 משאר הליגה לפי התכנון של עופר זה יהיה סבבה?
ברור שיש גם אלמנטים חיוביים לא מבוטלים בהמצאות של עופר ובראשם האפשרות להשיג כסף לאולם גדול (מטרה הרבה מעל תואר בעיני), אני בכוונה מתמקד בהודעה שלי עליו בשלילי. אני גם מאוד ספוקלטיבי בניתוח שלי את עופר ינאי, זה לא אומר שאין בזה אמת. אסכם שאני בגדול חושש משני דברים עיקריים: אחד זה עזיבה פתאומית שלו שתותיר ואקום הרסני אחריה, השני זה כוחו המשחית של הכסף שמנרמל דברים שבעיני הם גרועים מאוד ובתהליך שחיקה איטי יהפוך אותנו לסוג של מכבי נוספת. לא מנסה לשכנע אתכם בכלום, חשוב לי להעביר פה גם דעה שהיא לא רק סגידה לעופר
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ריבוי זרים זה מבורך.
איזה כיף שבחסות הכסף הגדול והתחרותיות נפטרנו מהקשקוש הפטריוטי המגעיל של "ציביון ישראלי". ווין ווין.

היורוליג זה מסריח, אבל אני באמת לא רואה אלטרנטיבה. אני "אסתפק" בלנצח את מכבי במשחק שלהם וששמעון מזרחי יראה את מפעל חייו יורד לטמיון לפני שהוא מת. אם אני שם את מידת האושר שזה יספק לי אל מול הפגם המוסרי, זה לוקח בענק.
הפוסט קיבל 6 לייקיםshaharotcovid bryantitamarroseASAFABADIRed Wolfגולובורודקו
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

פרימו תקשיב,
ברייקינג ניוז: בשביל לנצח בכדורסל צריך שחקנים טובים, בדרך כלל מדובר בשחקנים זרים שיותר טובים מהישראלים...
כדי להתקדם ולהשיג תארים צריך כמה שיותר שחקנים כאלה
כדי להשיג שחקנים כאלה צריך כסף.
עופר ינאי מטפל בעניין הזה. לא טוב לך? רוצה קבוצה עם ארבעה זרים בינוניים שתילחם על כניסה לפלייאוף בליגה הישראלית? יש לי קשרים עם שולה מהמתנ"ס, אפשר לדבר איתה ולהקים קבוצה כזאת אם אתה רוצה. תנסה לנצח את מכבי עם הקבוצה הזאת, שיהיה לך בהצלחה...

אנחנו קבוצה מקצוענית שרחמנא לצלן רוצה להצליח, לנצח, להביא תארים, ולהתגבר על הגוליבר הצהוב שחושב שהוא המציא את הכדורסל ובכך הרס את הענף בארץ. אנחנו בדרך לשם ואני מאושר.
לא אתן לך להשבית לי את השמחה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

פרימו לוי כתב: 09 פברואר 2024, 00:30
הוקיץ' כתב: 08 פברואר 2024, 21:06 להעביר ביקורת על הבעלים של הפועל על כך שהוא בוחר להוציא את כספו על שחקני כדורסל... זה שיא שלא חשבתי שאראה מאוהדי הפועל.
לא מתאים לך דמגוגיה עלובה כזאת. למה זה טוב? אתה יכול להתייחס גם בלי לעוות את הביקורת שאני מעביר.
גביזון מה הסיבות שהוא אמר למה הפועל? אני שמעתי קבוצה שנמצאת במרכז עם פוטנציאל קהל גדול ולא משהו מעבר. לא שזה לא לגיטימי אבל זה כן מתחבר לי עם התחושה שהפועל היא צעצוע תקשורתי שנותנת לו יחס בתקשורת שלא היה מקבל כבעלים של אף קבוצה אחרת למעט מכבי. מתחבר לי לתחושה שמדובר באיש עשיר שמחפש משהו מעבר לכסף (הכרה ציבורית ותקשורתית) ולכן חושש שיעזוב מהר כמו שהגיע מהר משום מקום כשהוא ימצה. לא מאמין לו להסברים על הציוצים בטוויטר והשעונים שנשמעים לי קלושים. אני מפרש את זה כאיש שמחפש תשומת לב.
הלך המומנטום, הבעיה שלי היא לא שיש בעלים ששם כסף אלא שאני מרגיש שהשאיפה שלו היא להפוך אותנו למכבי 2. קשה לי עם זה שכשבא הפריץ כולם רוקדים ושותקים ומתנרמלים להם דברים שלפני שנתיים היו נראים כל כך זרים למועדון הזה כמו שאיפה לקבל שיריון ביורוליג ו8 זרים בקבוצה.
מבין ומקבל שהדעה הזאת תקבל פה עיוותים סטייל הוקיץ' אבל מרגיש חובה לכתוב את זה גם אם זה גורם לי להשמע הזוי לרובכם, כי את הפודקאסט עם עופר שמעתי רק אתמול אחרי שקראתי אינספור השתפכויות של אוהדים שלנו, וכשהקשבתי ושמעתי שיריון ביורוליג האוזניים שלי ניצלו ולא הבנתי איך לא קראתי על זה מילה של ביקורת.
רק הפועל, זוכר את הדיבור על כמה זה מעוות שהתקציב של מכבי גבוה פי 10 משאר הקבוצות ואיך זה הורס את הליגה? מה היה עדיף שמכבי תשאף לבינוניות? כשהתקציב שלנו יגיע להיות פי 10 משאר הליגה לפי התכנון של עופר זה יהיה סבבה?
ברור שיש גם אלמנטים חיוביים לא מבוטלים בהמצאות של עופר ובראשם האפשרות להשיג כסף לאולם גדול (מטרה הרבה מעל תואר בעיני), אני בכוונה מתמקד בהודעה שלי עליו בשלילי. אני גם מאוד ספוקלטיבי בניתוח שלי את עופר ינאי, זה לא אומר שאין בזה אמת. אסכם שאני בגדול חושש משני דברים עיקריים: אחד זה עזיבה פתאומית שלו שתותיר ואקום הרסני אחריה, השני זה כוחו המשחית של הכסף שמנרמל דברים שבעיני הם גרועים מאוד ובתהליך שחיקה איטי יהפוך אותנו לסוג של מכבי נוספת. לא מנסה לשכנע אתכם בכלום, חשוב לי להעביר פה גם דעה שהיא לא רק סגידה לעופר
א. הוא טען שהוא אוהב כדורסל מגיל צעיר... והוא רואה בהפועל, בגלל הקהל, תל אביב השידרה הניהולית ועוד.. כמקשה טובה לנפץ תקרת זכוכית שקיימת בענף. המקשה הזאת לא קיימת בגליל למשל. בנוסף שנים מ 3 השותפים שלו הם אוהדי הפועל והוא נכנס יחד איתם למהלך. בנוסף הוא ציין שהעמותה וערבות ההדדית שיש במשפחת הפועל היא חלק מהדברים שיכולים לדחוף את המועדון קדימה, ולאפשר לו להתמודד מקצועית גם אם קבוצות עשירות בהרבה מבלי לאבד את ה"הפועל" שזה מבחינתו האתגר האמיתי אפילו יותר מאולם. כי אולם קונים בכסף... לב ונשמה לא.

ב. הוא משחק את המשחק בחוקים של המשחק, יורו ליג זה חלק מהמשחק, הוא לא נשאל האם לדעתו נכון לבטל את השריונים והגיע לשם רק לפי מיקום וזה גם לא רלוונטי... לשפוט בן אדם על סמך דברים שלא אמר ולא נשאר לגביהם זה קצת לא רציני. כנ"ל לגבי מספר הזרים. לישראלים שלנו יש חלק מאוד חשוב בקבוצה... אבל אם תסתמך רק עליהם לא תהיה קבוצה עם שאיפות גבוהות.

ד. בניגוד למכבי שעושה ככל העולה בידה שלך יהיה פחות עופר ינאי הצהיר שהוא רוצא שיהיה כמה שיותר לכמה שיותר...

בקיצור אני מבין שאתה נגד הבעלות של עופר ינאי ואני מזהה את מה הציור מסביב לחץ, רק שים לב שיצא לך אליפסות.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

הפועל כתב: 08 פברואר 2024, 22:39
נכון. גם כתבתי את זה בסוף.
אם המחשבה הראשונית היא החשש שהוא יילך, אז לא נתקדם ככה לעולם.
זה מקביל לאדם שלא מעוניין בזוגיות כי הוא מפחד מפרידה, חייבים לבצע את הצעד קדימה, בצורה מושכלת ואני מקווה מאוד שכל הגורמים דאגו לזה ולמצב שיש בו מינימום סיכונים.
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

הלך המומנטום כתב: 09 פברואר 2024, 09:52
הפועל כתב: 08 פברואר 2024, 22:39
נכון. גם כתבתי את זה בסוף.
אם המחשבה הראשונית היא החשש שהוא יילך, אז לא נתקדם ככה לעולם.
זה מקביל לאדם שלא מעוניין בזוגיות כי הוא מפחד מפרידה, חייבים לבצע את הצעד קדימה, בצורה מושכלת ואני מקווה מאוד שכל הגורמים דאגו לזה ולמצב שיש בו מינימום סיכונים.
בדיוק, החששות מובנים בהחלט אבל חייבים להתגבר עליהם אם רוצים להתקדם.
Vinb
קיבל.ה  63 לייקים

פרימו לוי כתב: 08 פברואר 2024, 19:15 ההערות שלו על הקונצנזוס והמודלים לקוחות ישירות מחבריו למילייה הימני שמרני שצורך חדשות מאתר מידה וקורא ספרים -או גרוע יותר מוציא לאור בהוצאת סלע מאיר. מותר לו לחשוב מה שהוא רוצה אבל כשאני רואה איש שבנה את עצמו מאנרגיות מתחדשות מדבר כמו אחרון המכחישים זה מדליק אצלי נורת אזהרה חמורה לגבי האיש.
מאוד לא אוהב את זה שמה שהוא שואף אליו זה שיהיה לנו שיריון ביורוליג. כל השנים שדיברנו על מכבי והשיריון המושחת שלה פתאום אנחנו רוצים גם כי יש כסף? זה אסון בעיני. לא אוהב את זה שמשחקים אצלנו 8 זרים, גם כשזה רק באירופה. לא אוהב את המדרון החלקלק שאנחנו גולשים בו, שבתחילתו זרמנו עם רישום של 5 זרים חרף האידאולוגיה של המועדון, שבסופו אני חושש שנמצא את עצמנו לוחצים יחד עם מכבי לתמיכה בחוקים מקלים לגבי שיתוף זרים. אני חושש מלהפוך לגרסה נוספת של מכבי. אני לא מבין מה החיבור שלו עם הפועל, למה דווקא הפועל ולא גליל עליון? למה להשקיע בכלל בספורו? מבחינתי ברור שזה סיבוב תקשורתי שהדלק שלו יסתיים בסופו של דבר וזה עלול להשאיר אדמה חרוכה. לא אוהב את הדיסוננס שאני חש מאדם שחשוב לו להציג את עצמו כעשיר עם ערכים שבא מלמטה ולא שכח מאיפה הגיע, אבל בוחר להשקיע סכומי כסף עצומים שיכלו לעשות אלף ואחד דברים טובים וחשובים בעולם, שבסוף הולכים על משכורות לשחקני כדורסל. מותר לו כמובן לעשות מה שהוא רוצה עם הכסף שלו, מנסה להסביר שמשהו לא מתיישב לי ולא מסתדר לי ואני לא מתחבר לאיש ולא מאמין לו. אני מרגיש שהוא עוד גביר שבא לקנות צעצוע, ופשוט יודע לדבר מספיק רהוט ויפה להתאים את עצמו לקהל השומעים. כמו שהמראיינת ב7 ימים מקשה עליו לגבי האקלים ואז פתאום הוא קולט שאם הוא לא מתקן קצת בסוף התדמית שלו נפגעת אז הוא זורק "אני איש מדע" בסוף. מה שאני מקווה זה שהוא יצליח להפעיל לחץ לבנות לנו אולם גדול ואז גם אם העניין שלו בהפועל ידעך כמו שאני חושב שיקרה, אדמה חרוכה מדי הוא לא יוכל להשאיר אחריו גם אם ירצה
מה הוא אמר שעושה אותו מכחיש אקלים?
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

יובל כתב: 09 פברואר 2024, 02:59 ריבוי זרים זה מבורך.
איזה כיף שבחסות הכסף הגדול והתחרותיות נפטרנו מהקשקוש הפטריוטי המגעיל של "ציביון ישראלי". ווין ווין.

היורוליג זה מסריח, אבל אני באמת לא רואה אלטרנטיבה. אני "אסתפק" בלנצח את מכבי במשחק שלהם וששמעון מזרחי יראה את מפעל חייו יורד לטמיון לפני שהוא מת. אם אני שם את מידת האושר שזה יספק לי אל מול הפגם המוסרי, זה לוקח בענק.
נכנס לזה כי עבורי זה כן דיון מעניין, מבחינתי זה לא קשור בכלל לציביון פטריוטי. אני לא בחור ציוני במיוחד. כן מבחינתי יש משמעות להיותה של ליגה כלשהי ליגה מקומית שנטועה במרחב מסוים, בניגוד ליורוליג למשל ששם לא יהיה הגיון לעשות הגבלות כלשהן על בסיס אזרחות. חלק מתרבות ספורט בריאה ומתפקדת זה ליגה מקומית שמאפשרת לשחקנים מקומיים להתחרות ברמה גבוהה. מה שמחלחל גם כל הדרך למטה אל רמת הילדים והנוער שיודעים שאם הם יתאמנו קשה וחזק יש להם סיכוי להפוך להיות שחקנים מקצועיים בליגה המקומית. בלי השחקן הישראלי בעיני אין משמעות להפועל תל אביב כקבוצה מהעיר תל אביב שמשחקת בישראל. השחקנים הישראלים תמיד יסבלו מנחיתות באתלטיות ומכך שהם מגיעים ממאגר מצומצם יותר של כשרון, מה גם שכאמור הסרת המגבלות על זרים זה מהלך שעלול לפגוע גם ברמות הילדים בטווח הארוך מה שעוד יותר יקטין את הסיכוי של הישראלים להפוך למקצוענים. כך שלמעט יחידי סגולה כמו תומר ובר לא ממש יהיה עתיד לכדורסל הישראלי. יש פה גם אלמנט של הגדלת האי שוויון בין הקבוצות בליגה, כי קבוצות עשירות יותר תמיד יוכלו להביא את הזרים הטובים יותר. הקיום של ישראלים כחלק משמעותי מהסגל מצמצם את הפער הזה.
ארבעת המופלאים כתב: 09 פברואר 2024, 04:02 פרימו תקשיב,
ברייקינג ניוז: בשביל לנצח בכדורסל צריך שחקנים טובים, בדרך כלל מדובר בשחקנים זרים שיותר טובים מהישראלים...
כדי להתקדם ולהשיג תארים צריך כמה שיותר שחקנים כאלה
כדי להשיג שחקנים כאלה צריך כסף.
עופר ינאי מטפל בעניין הזה. לא טוב לך? רוצה קבוצה עם ארבעה זרים בינוניים שתילחם על כניסה לפלייאוף בליגה הישראלית? יש לי קשרים עם שולה מהמתנ"ס, אפשר לדבר איתה ולהקים קבוצה כזאת אם אתה רוצה. תנסה לנצח את מכבי עם הקבוצה הזאת, שיהיה לך בהצלחה...

אנחנו קבוצה מקצוענית שרחמנא לצלן רוצה להצליח, לנצח, להביא תארים, ולהתגבר על הגוליבר הצהוב שחושב שהוא המציא את הכדורסל ובכך הרס את הענף בארץ. אנחנו בדרך לשם ואני מאושר.
לא אתן לך להשבית לי את השמחה.
ארבעת המופלאים ברייקינג ניוז: יש ספקטרום שלם בין להיות קבוצת מתנ"ס לבין להיות מכביסטים דורסניים. אוהדי הפועל (רובם, יובל למשל באמת תמיד היה עקבי בעמדה שלו לגבי זרים) תמיד הפנו טענות לאוהדי מכבי בדיוק על הנושאים האלה והתגובה של אוהדי מכבי תמיד פחות או יותר היתה נשמעת כמו התגובה שלך עכשיו ("מה אתם מצפים, שלא נהיה הכי טובים שאנחנו יכולים להיות?). אף אחד לא בא להשבית לך את השמחה, אם לאמץ את הרטוריקה של אוהדי מכבי שבה הכל כשר בשם הצלחה מקצועית והשגת תארים עושה לך טוב אז תאמץ. אני אשמח לנצח את מכבי בלי להפוך למכבי בעצמי
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אני חושב שצריך לקחת קודם כמה תארים (יותר מ3-4) בשביל שהדיון הזה על להפוך למלפלצת דורסנית יהיה רלוונטי , כרגע אנחנו עדיין ללא תואר מזה המון זמן
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenגביזון
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

רק הפועל כתב: 11 פברואר 2024, 14:50 אני חושב שצריך לקחת קודם כמה תארים (יותר מ3-4) בשביל שהדיון הזה על להפוך למלפלצת דורסנית יהיה רלוונטי , כרגע אנחנו עדיין ללא תואר מזה המון זמן
לגמרי. הדיון עצמו מצחיק.
מה זה להפוך למכבי? זכינו פה כמעט בכל תואר שעל המדף ולא שמתי לב?

אני אישית תמיד טענתי שהמעקב כמה הישראלים שיחקו במכבי במשחק נתון הוא מביך.
כל עוד אתה משחק ברמות הכי גובוהת באירופה (קרי-יורוליג וגם טופ יורוקאפ), גם הישראלים הכי טובים בנמצא לא יספיקו לך בלי זרים מאד מאד טובים.
ביד של מי אנחנו רוצים את הכדור האחרון ברבע גמר היורוקאפ או משחק על הצלחת בליגת ווינר? ג'ייקובן או תומר? הורד או זלי? בואו נהיה כנים עם עצמינו.

ישראל גם לא איזו מעצמה של ייצור שחקני על. אבדיה, אולי ים מדר ו...מי עוד בעצם מתאים לרמות הבאמת גבוהות באירופה?
ואני באמת באמת אוהב את בר שהוא נכס לכל דבר. בסוף בסוף המטרה היא לנצח משחקים באופן עקבי ברמות הכי גבוהות.
אם זו לא מטרת העל, לשם מה התכנסנו?
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

לפחות מבחינתי, דקות של ישראלים זה נתון רלוונטי בליגה המקומית, לא באירופה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

פרימו לוי כתב: 11 פברואר 2024, 14:45

נכנס לזה כי עבורי זה כן דיון מעניין, מבחינתי זה לא קשור בכלל לציביון פטריוטי. אני לא בחור ציוני במיוחד. כן מבחינתי יש משמעות להיותה של ליגה כלשהי ליגה מקומית שנטועה במרחב מסוים, בניגוד ליורוליג למשל ששם לא יהיה הגיון לעשות הגבלות כלשהן על בסיס אזרחות. חלק מתרבות ספורט בריאה ומתפקדת זה ליגה מקומית שמאפשרת לשחקנים מקומיים להתחרות ברמה גבוהה. מה שמחלחל גם כל הדרך למטה אל רמת הילדים והנוער שיודעים שאם הם יתאמנו קשה וחזק יש להם סיכוי להפוך להיות שחקנים מקצועיים בליגה המקומית. בלי השחקן הישראלי בעיני אין משמעות להפועל תל אביב כקבוצה מהעיר תל אביב שמשחקת בישראל. השחקנים הישראלים תמיד יסבלו מנחיתות באתלטיות ומכך שהם מגיעים ממאגר מצומצם יותר של כשרון, מה גם שכאמור הסרת המגבלות על זרים זה מהלך שעלול לפגוע גם ברמות הילדים בטווח הארוך מה שעוד יותר יקטין את הסיכוי של הישראלים להפוך למקצוענים. כך שלמעט יחידי סגולה כמו תומר ובר לא ממש יהיה עתיד לכדורסל הישראלי. יש פה גם אלמנט של הגדלת האי שוויון בין הקבוצות בליגה, כי קבוצות עשירות יותר תמיד יוכלו להביא את הזרים הטובים יותר. הקיום של ישראלים כחלק משמעותי מהסגל מצמצם את הפער הזה.
תפריד בין רגולציה של הגופים הרלוונטיים לדיון מוסרי. זה מובן לגמרי שאיגוד הכדורסל ומנהלת הליגה יגבילו את כמות הזרים כדי להגן על האינטרסים של אלה שהם אמורים להגן עליהם.

מבחינה מוסרית, אין שום ערך לנו כאוהדי הפועל בציביון ישראלי מלבד ערך פטריוטי. מילא היה מדובר בדיון על שחקני בית (ערך שגם ממנו אישית לא אכפת לי, אבל אני בז לו פחות), אבל תומר גדל בקריית אתא, בר בחיפה, זלמנסון בראשל"צ ומכבי בכלל וגיל בני ברעננה. הם כולם הוחתמו כשחקנים מקצוענים בהפועל.
ואני חושב שהחודשים האחרונים הוכיחו מעל לכל ספק (אם היה כזה) איזו משמעות יש להפועל תל אביב כמועדון וקהילה, גם עם שמונה זרים בסגל.

לגבי אי השיוויון - זה פשוט לא נכון, להפך. היתרון של מכבי בישראלים הוא יותר גדול מאשר בזרים. הקבוצות העשירות יכולות קודם כל להביא את הישראלים הטובים ביותר. בגזרת הזרים הקבוצות הקטנות עוד יכולות להביא מציאות, משהו שלא קיים כשמדובר בישראלים שם קיים מתאם כמעט מלא בין השכר לבין היכולת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגולובורודקוNiro
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

קראת פרימו את ההודעות שמעליי עכשיו? הם כבר ענו לך במקומי.

ושלא תעז להגיד שאני מאמץ את הרטוריקה של מכבי!
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
תעיף ליציע
קיבל.ה  110 לייקים

אפשר אותו גם בכדורגל?
פליז...
(-:
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

מי שרוצה לזלזל בחשיבות של שחקנים ישראלים שיבושם לו. לא לכולם זה חשוב.
להרבה אנשים כן. גם אם הם נולדו בקרית אתא ולא בתל אביב.

כשחברה ישראלית מצליחה זה עושה לי טוב בלב. כשחברה אמריקאית מצליחה זה לא מזיז לי.
כשאמן ישראלי מצליח בתערוכה בחו"ל מענין אותי לקרוא על זה יותר מאשר כששאמן דני עושה את זה.
וכשאני רואה חמישיה של שחקנים שלא נולדו בישראל, ואין להם באמת שום קשר למדינה שלי, אני מתבאס. לא מרגיש שום צורך להתנצל על כך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאוהד כורסאפרימו לוי
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

הפעם הציוץ שלו עלה מדרגה ברמת הבגרות.
עם ציוצים כאלה אני חי בשלום.
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

גילוי נאות: אני לא אוהב את עופר ינאי אבל גם לא שונא אותו. בכל מקרה לא הייתי רוצה שהוא יהיה הפנים של המועדון שקם מאפס על ידי אוהדים ולא על ידי אוליגרכים.

הנקודה האירונית בסיפור הזה, לדעתי, אלה האנשים שקראו לירושלים "מכבי בצהוב" או "מכבי 2" או בשלל כינויים אחרים, ועכשיו מנסים מאוד לדמות להם. למרות זאת, הם טוענים שאנחנו מייצגים משהו שהם לא ושאיזה כיף שאנחנו "לא כמוהם". זאת הם התרגזו והתעצבנו על שתחרות העשירים הסגורה הזאת בה המשתתפות נקבעות בחוזים נקראת בשם "אליפות אירופה". הם גיחכו בצדק על ירושלים שרצתה מאוד לקבל שריון לשם וטענו, גם כן בצדק, שלמרות שלמרות שהפועל נופלת מקצועית מירושלים, היא האלטרנטיבה האמיתית. אוהדים ששנאו "מכביזם" ולא רק את "מכבי". הדיסוננס הקוגניטיבי של האוהדים הנפלאים האלה לא ברור לי. הרצון להדמות להם בכמעט כל אספקט - מול ההכחשה והעמידה מאחורי "ערכים" ועל איזה כיף שאנחנו לא הם.

באופן אישי, וזאת למרות שעד לפני כמה שנים חשבתי שרבים יותר דומים לי, אני מעדיף לא לשחק ביורוליג ולא לקחת אליפות בארץ מאשר לנצח דרבי וש50% מהאולם יצא לפני הסוף כדי להמנע מהפקקים. אני מאוד אשמח לזכות באליפות או בגביע או בכל דבר, אבל אני בספק גדול אם גם זכיה כזאת תהיה חוויה רגשית משמעותית יותר מהנצחון על באר יעקב/דרבי 69:65/ חצי גמר הגביע ב2011 או ההעפלה לגמר גביע.

את עופר ינאי אני מבין, הוא לא בדיוק גילום ערכי הפועל. אבל אני מופתע מכמות האוהדים שמעריצים אותו. הוא לא עושה רושם של נבל או של אדם רע, אבל הוא גם לא פילנתרופ צנוע כמו שאנשים משום מה מנסים לשכנע את עצמם.
תמיד חשבתי שזה מביך שאוהדי מכבי שרים לשמעון מזרחי ושהדמות הנערצת עליהם היא לא ספורטאי או מאמן, אלא איש עסקים ממולח. פתאום לא נראה לי מופרך כל כך שגם לעופר ינאי ישירו שירים כאלה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםFrenzyאוהד כורסאפרימו לויKarl Marx
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

קירקגור כתב: 12 פברואר 2024, 14:10 גילוי נאות: אני לא אוהב את עופר ינאי אבל גם לא שונא אותו. בכל מקרה לא הייתי רוצה שהוא יהיה הפנים של המועדון שקם מאפס על ידי אוהדים ולא על ידי אוליגרכים.

הנקודה האירונית בסיפור הזה, לדעתי, אלה האנשים שקראו לירושלים "מכבי בצהוב" או "מכבי 2" או בשלל כינויים אחרים, ועכשיו מנסים מאוד לדמות להם. למרות זאת, הם טוענים שאנחנו מייצגים משהו שהם לא ושאיזה כיף שאנחנו "לא כמוהם". זאת הם התרגזו והתעצבנו על שתחרות העשירים הסגורה הזאת בה המשתתפות נקבעות בחוזים נקראת בשם "אליפות אירופה". הם גיחכו בצדק על ירושלים שרצתה מאוד לקבל שריון לשם וטענו, גם כן בצדק, שלמרות שלמרות שהפועל נופלת מקצועית מירושלים, היא האלטרנטיבה האמיתית. אוהדים ששנאו "מכביזם" ולא רק את "מכבי". הדיסוננס הקוגניטיבי של האוהדים הנפלאים האלה לא ברור לי. הרצון להדמות להם בכמעט כל אספקט - מול ההכחשה והעמידה מאחורי "ערכים" ועל איזה כיף שאנחנו לא הם.

באופן אישי, וזאת למרות שעד לפני כמה שנים חשבתי שרבים יותר דומים לי, אני מעדיף לא לשחק ביורוליג ולא לקחת אליפות בארץ מאשר לנצח דרבי וש50% מהאולם יצא לפני הסוף כדי להמנע מהפקקים. אני מאוד אשמח לזכות באליפות או בגביע או בכל דבר, אבל אני בספק גדול אם גם זכיה כזאת תהיה חוויה רגשית משמעותית יותר מהנצחון על באר יעקב/דרבי 69:65/ חצי גמר הגביע ב2011 או ההעפלה לגמר גביע.

את עופר ינאי אני מבין, הוא לא בדיוק גילום ערכי הפועל. אבל אני מופתע מכמות האוהדים שמעריצים אותו. הוא לא עושה רושם של נבל או של אדם רע, אבל הוא גם לא פילנתרופ צנוע כמו שאנשים משום מה מנסים לשכנע את עצמם.
תמיד חשבתי שזה מביך שאוהדי מכבי שרים לשמעון מזרחי ושהדמות הנערצת עליהם היא לא ספורטאי או מאמן, אלא איש עסקים ממולח. פתאום לא נראה לי מופרך כל כך שגם לעופר ינאי ישירו שירים כאלה.
אני דווקא מחובבי עופר, אבל כן מרגיש לי שעם המושג "בגרות" הצליחו לנרמל הרבה דברים שמזוהים עם מכבי.
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

משתחצן יותר מדי לדעתי כאילו הוא בנה פה דרים טים בתקציב של 20 מיליון יורו. קצת צניעות לא תזיק..
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

יובל כתב: 11 פברואר 2024, 18:34
פרימו לוי כתב: 11 פברואר 2024, 14:45

תפריד בין רגולציה של הגופים הרלוונטיים לדיון מוסרי. זה מובן לגמרי שאיגוד הכדורסל ומנהלת הליגה יגבילו את כמות הזרים כדי להגן על האינטרסים של אלה שהם אמורים להגן עליהם.

מבחינה מוסרית, אין שום ערך לנו כאוהדי הפועל בציביון ישראלי מלבד ערך פטריוטי. מילא היה מדובר בדיון על שחקני בית (ערך שגם ממנו אישית לא אכפת לי, אבל אני בז לו פחות), אבל תומר גדל בקריית אתא, בר בחיפה, זלמנסון בראשל"צ ומכבי בכלל וגיל בני ברעננה. הם כולם הוחתמו כשחקנים מקצוענים בהפועל.
ואני חושב שהחודשים האחרונים הוכיחו מעל לכל ספק (אם היה כזה) איזו משמעות יש להפועל תל אביב כמועדון וקהילה, גם עם שמונה זרים בסגל.

לגבי אי השיוויון - זה פשוט לא נכון, להפך. היתרון של מכבי בישראלים הוא יותר גדול מאשר בזרים. הקבוצות העשירות יכולות קודם כל להביא את הישראלים הטובים ביותר. בגזרת הזרים הקבוצות הקטנות עוד יכולות להביא מציאות, משהו שלא קיים כשמדובר בישראלים שם קיים מתאם כמעט מלא בין השכר לבין היכולת.
הדיון הפרוצדורלי קשור לדיון המוסרי כי זה לא רק עניין של להגן על האינטרסים של השחקנים הישראלים והאיגודים למיניהם כדי שירוויחו יותר כסף, אתה מתעלם מההקשר הרחב יותר של קיום כדורסל מקצועני בישראל שהוא לא רק ״צביון״ אלא גם ׳פרוצדורלי׳ - למה למועדון להחזיק קבוצות ילדים ונוער אם גם ככה הסיכוי שיום אחד הם יוכלו לשחק בליגה המקומית העליונה הוא אפסי? למה לעיריות לשים מיליונים מהתקציב שלהם על תקציב המועדונים ותחזוק האולמות והתשתיות ספורט? למה שמשרד הספורט ישים כסף בכלל כדי לקבל ליגה שבה חמישה אמריקאים משחקים מול חמישה אמריקאים 99 אחוז מהזמן? ומה העניין לנו כצופים מקומיים, למה נעדיף לראות את זה מאשר את הדבר האמיתי (הנבא) כל לילה?
לשחקני בית לעומת שחקנים ישראליים בכללי אין באמת משמעות במדינה כל כך קטנה ובענף ספורט כל כך קטן, בכל זאת יש הבדל גדול בין שחקן ישראלי שגדל והתפתח באמצעות התשתיות המקומיות ושיבלה כאן את רוב הקריירה שלו וישאר כאן גם אחריה לעומת שחקן רכש זר.
אני חושב שזה שה8 זרים עדיין לא כל כך צורם לנו זה בגלל שכרגע משחקים אצלנו שחקנים ישראלים שהם חלק משמעותי מהסגל. (אגב זה גם כמובן קשור להגבלות על זרים, כי בלי הגבלות על זרים הסיכוי של בר או תומר לקבל בגיל צעיר את הדקות שהם היו צריכים כדי להפוך לבר ותומר היה קטן משמעותית). זה היפתוטי, אבל לדעתי האפקט הרגשי של תומר שואג ופורק את כל התחושות שהיו אחרי הניצחון על ונציה אחרי שהוא היה השחקן המצטיין היה קטן משמעותית אם הוא היה שואג ככה אחרי נפנוף מגבות של 40 דקות על הספסל.
לגבי אי שיוויון - לא מסכים איתך. פערי הרמות בזרים גדולים יותר וככל שיש יותר זרים על המגרש זה מורגש יותר. זה שהזר הכי זול של מכבי תל אביב עולה יותר מפי 2 מהזר הכי יקר של רוב הקבוצות בליגה זה הרבה יותר משמעותי מההבדלים בישראלים, גם אם אחד ל10 זרים אתה מצליח להנחית בטעות את ג׳ייקובן לגליל או את בייטמון לקרית אתא. פעם זה היה יותר נכון כשרמת המקצוענות של הישראלים היתה נמוכה יותר ואצל מכבי היו שחקנים כמו הנפלד וג׳מצ׳י, היום הישראלים שמשחקים במכבי זה רפי מנקו ותמיר בלאט זה לא בדיוק השוברי שיוויון שלה מול הליגה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםקירקגורits-sickסומךFrenzy
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

בעל המאה הוא גם בעל הדעה וכרגע אני סומך עליו במיליון אחוז
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

חותם על כל מילה שאמר בחמש באוויר.
רק שיהיה כיסוי להבטחות.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

המשפט הכי חשוב שאמר
״אם הם יהפכו את זה למטרת חייהם שלא אהיה בהפועל אז אולי בעתיד אני לא אהיה בהפועל״
אקדח במערכה הראשונה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

כן, אבל גם אמר שהוא לא מתכוון ללכת לשום מקום.
ברור שאם אירועים כאלה יחזרו שוב ושוב ימאס לו. כמו שלחלק מהאוהדים נמאס.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

מה פשר הפרסום על ההצעה לים מדר , נשמע מטורף
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

קירקגור כתב: 12 פברואר 2024, 14:10 גילוי נאות: אני לא אוהב את עופר ינאי אבל גם לא שונא אותו. בכל מקרה לא הייתי רוצה שהוא יהיה הפנים של המועדון שקם מאפס על ידי אוהדים ולא על ידי אוליגרכים.

1. יש משהו מאד מרגש ויפה בעמותת אוהדים אבל לפחות כרגע בלי בעל הון יש למודל הזה תקרה מאד ברורה.
2. כשחלק מסוים של האוהדים שמעורב בניהול העמותה או מקורב למנהלים מסוימים בה, הוא הפנים הכי מכוערות שאפשר לבקש- יש לנו בעיה חמורה. לא זכור לי שלאוהדי קטמון או נורדיה יש אוהדים שמתנהגים ככה. נהפוך הוא- נורדיה עזבו את קבוצת האם בגלל אוהדים כאלה
3. עופר ינאי יהיה שמעון מזרחי כשהוא יתחיל לבחוש עמוק באיגוד ובשופטים. עד אז המרחק ביניהם הוא כמו לצורך העניין גורג בוש האב ודונלד טראמפ.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךגביזון
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

קירקגור כתב:גילוי נאות: אני לא אוהב את עופר ינאי אבל גם לא שונא אותו. בכל מקרה לא הייתי רוצה שהוא יהיה הפנים של המועדון שקם מאפס על ידי אוהדים ולא על ידי אוליגרכים.

עופר ינאי שהתקשרו אליו לחו"ל כשביקשו ת"ז מאוהדים וחטף קנס כלכלי מטורף כשאמר לא לעלות לדרבי,
זה שהטיס על חשבונו אוהדים שעברו את הטרגדיה הכי קשה שלהם כולל שיכון במלונות,
שאומר בכל מקום שהאוהדים הם המועדון
הוא שימון מזרחי.
מה זה ערכי הפועל? לשיר שירי שואה או לעשות לינץ' ולשים זין ולפגוע בהפועל ? לסגור יציעים ולהוריד נקודות?
למה לא הבאתם מישהו בערכי הפועל שהמצאתם לכם? תאומים הוא הפועל, חיים רמון הוא הפועל, איפה אתם עד עכשיו? איפה פני הפועל הפילנתרופ שלכם? למה הוא לא מתקשר?
אל חשש, אם תמשיכו ככה תעיפו את עופר מהמועדון, ונחזור לקבוצת עמותה חסרת מעוף ונגייס תרומות מאוהדים לשחקנים, ואז נהיה הפועל אחושרמוטה, נשים A גדולה אם עיגול במקום סמל הפועל, ונשיר אנרכיה ביו קיי. זה מה שמגיע לקהל של הפועל, הזייה שלא נגמרת.

Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אחרי הדרבי שלא היה בגביע ווינר הוכח מעל לכל ספק שעופר ינאי הוא הבעלים הכי טוב שיש לקבוצת ספורט בישראל. כנראה שעשינו משהו ממש ממש טוב שזכינו בו (כלומר רמי עשה). אני סומך עליו במאה אחוז שנעבור גם אך הסיטואציה הזאת. ❤️
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenASAFABADI
שליחת תגובה