עופר ינאי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

האדס כתב: 19 יולי 2023, 17:18
Rkhenin כתב: 19 יולי 2023, 17:14
האדס כתב: 19 יולי 2023, 17:09 אם הוא רומנטיקן סתום אז אנשים יגידו לו שהוא כזה.
ואגב אני לא חושב שאתה סתום ממש לא, אני פשוט חושב שאתה מפחד, והאמת שלכל אחד כאן יש פחד פנימי כי אכלנו כל כך הרבה חרא ב-30 שנות האחרונות שקשה להאשים.
אבל שמע בן אדם, לא נתקדם מלהיות בינוניים. ולא רק זה, נאכל עוד הרבה חרא בקצב הזה.
כמה זמן עוד יש לך? 40? 50 שנה? אתה רוצה קצת לשמוח בזמן הזה? תקח סיכונים.
הפועל מאז 2007 העניקה לי המון רגעי אושר.
את השבר של הרס אוסישקין וחורבן הקבוצה כשהייתי בתיכון לעומת זאת גרמו לי להרגיש על הבשר שאסור לנו להיות תלויים במישהו אחר לחלוטין. אני עדיין מאמין בזה.

אני לא חושב שמי שתומך בהסכם הוא תאב בצע ומכביסט ובתמורה אני מבקש את הכבוד מכם שלהתנגד להסכם זה לא להיות נגד הפועל הישגית.

דברים הם יותר משחור ולבן וכולנו בעד הצלחת הפועל ומונעים מתוך זה. הלוואי ואתם צודקים ונוכל לקבל גם וגם.
אחי, אין לך שום טיעון ענייני חוץ מפחדים ופראנויה. לכן אני אאלץ לטעון שאתה נגד הפועל הישגית ולהסביר שאתה פשוט מפחד ליפול.
וגם אני כמוך מפחד, אבל מעדיף לנסות. לכן הייתי נגד הניסנובים, לכן אני נגד כל גורם שמשאיר את הפעול בתוך דבר שנקרא ״אמצע״. למעלה או לא. אנחנו הפועל ת״א, לא בני יהודה.
אתה בעצם משווה בין הניסנובים לבין הנהלת הפועל סל הנוכחית? :?
די עם ה-נו
טכנית לארז
קיבל.ה  1630 לייקים

נראה שיש מצב שהוא הולך להטיף מוסר לקהל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

רק הפועל כתב: 19 יולי 2023, 16:12 איפה אדון שורש הבעיה שיפתח אשכול שזה הורס את הרומנטיקה ושאר קלישאות ?
לא יודע אם היית שם בשנים הקשות של אייזנברג כשהכל קרס לנו אל מול העינים אבל כל הרעיון של העמותה החדשה היה שלעולם לא נגיע שוב למצב הזה, והנה שוב קצת כסף מסמא את עיני כולם וכל הערכים בשמם הקמנו את המועדון נשכחו כלא היו. נהיה חכמים יותר כשנשמע את הפרטים המלאים אבל איך אמר ידידנו קרל? "ההיסטוריה חוזרת על עצמה פעמיים; פעם כטרגדיה, ופעם כפארסה."
הפוסט קיבל 3 לייקיםפומפהKingAlpacaFrenzy
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

סליחה על השאלה, לא בקיא בפרטים. מי האיש? האם באמת יוכל להעמיד תקציבים גבוהים כל שנה?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רק הפועל
קיבל.ה  1484 לייקים

לינטוןטאונס כתב: 19 יולי 2023, 17:36
רק הפועל כתב: 19 יולי 2023, 16:12 איפה אדון שורש הבעיה שיפתח אשכול שזה הורס את הרומנטיקה ושאר קלישאות ?
לא יודע אם היית שם בשנים הקשות של אייזנברג כשהכל קרס לנו אל מול העינים אבל כל הרעיון של העמותה החדשה היה שלעולם לא נגיע שוב למצב הזה, והנה שוב קצת כסף מסמא את עיני כולם וכל הערכים בשמם הקמנו את המועדון נשכחו כלא היו. נהיה חכמים יותר כשנשמע את הפרטים המלאים אבל איך אמר ידידנו קרל? "ההיסטוריה חוזרת על עצמה פעמיים; פעם כטרגדיה, ופעם כפארסה."
אז אתה מעדיף תמיד לשרוד על האפשרות לזכות בתארים ואוליי (אוליי אוליי אוליי) לקרוס פעם ב? (ואין פה שום הבטחה שדבר כזה באמת יקרה כמובן )
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

לינטוןטאונס כתב: 19 יולי 2023, 17:36
אני הייתי באוסישקין, באוהלים ובאלקנה וכו׳.
זה שיש לנו טראומה משאול לא אומר שכולם שאול, בדיוק כמו שמערכת יחסים גרועה לא אומרת שגם הבאה תהיה כזאת.
אני מבין את החשש של המתנגדים, אבל הסקת המסקנות שמכירת המועדון תוביל אותנו בסופו של דבר לליגה ב׳, היא הגזמת פרועה הנובעת מפחדים עתיקים. בסוף כל הקבוצות הגדולות, המצליחות והעשירות מתבססות על בעלים פרטיים, האם כולם חיים בחרדה שמתישהו בעלים X אקראי יעזוב ותם הסיפור של המועדון האהוב שלהם? כמובן שלא.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
ארז שדה
קיבל.ה  671 לייקים

Rkhenin כתב: 19 יולי 2023, 17:20
האדס כתב: 19 יולי 2023, 17:18
Rkhenin כתב: 19 יולי 2023, 17:14

הפועל מאז 2007 העניקה לי המון רגעי אושר.
את השבר של הרס אוסישקין וחורבן הקבוצה כשהייתי בתיכון לעומת זאת גרמו לי להרגיש על הבשר שאסור לנו להיות תלויים במישהו אחר לחלוטין. אני עדיין מאמין בזה.

אני לא חושב שמי שתומך בהסכם הוא תאב בצע ומכביסט ובתמורה אני מבקש את הכבוד מכם שלהתנגד להסכם זה לא להיות נגד הפועל הישגית.

דברים הם יותר משחור ולבן וכולנו בעד הצלחת הפועל ומונעים מתוך זה. הלוואי ואתם צודקים ונוכל לקבל גם וגם.
אחי, אין לך שום טיעון ענייני חוץ מפחדים ופראנויה. לכן אני אאלץ לטעון שאתה נגד הפועל הישגית ולהסביר שאתה פשוט מפחד ליפול.
וגם אני כמוך מפחד, אבל מעדיף לנסות. לכן הייתי נגד הניסנובים, לכן אני נגד כל גורם שמשאיר את הפעול בתוך דבר שנקרא ״אמצע״. למעלה או לא. אנחנו הפועל ת״א, לא בני יהודה.
בגלל שאנחנו הפועל אני מלא פחדים ופראנויה :rofl:
הפחדים והפראנויה מבוססים על מה שעברנו, אפשר בהחלט להגיד שהריסת אוסישקין וההתדרדרות של הפועל המקורית של שאול הייתה טראומה רצינית בשבילנו והקמת העמותה הייתה דרך להתמודד עם הטראומה ולהקים את הפועל מחדש,ובהחלט הצלחנו בזה עכשיו אנחנו צריכים להחליט לאן אנחנו רוצים להוביל את הפועל בשנים הבאות, האמת היא שאני עדיין לא יודע אם אני אתמוך בהסכם או לא, צריך קודם לראות מה ההסכם כולל בדיוק וגם חשוב ומעניין לדעת איפה נעמוד אם לא נקבל את ההסכם מבחינת תקציב , כך שיהיו לנו 2 אלטרנטיבות ברורות שביניהן נוכל לבחור.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  250 לייקים

למה ציפיתם שיקרה? אנחנו לא לנצח יכולים להיות תלויים בנו
הפועל היום היא קבוצה אירופאית רחוקה כמה משחקים מיורוליג, ופיינליסטית הליגה. זה המעמד שלנו וככה הוא אמור להיות ומעבר

אני עכשיו ברכבת ורואה את מכבי רגל הולכים למשחק שלהם באירופה ואני כל כך מתגעגע, אני מתגעגע ללהנות מהמועדון, מלנצח

עסקה כזאת, תשמור את כל המקריי שיש בעולם, תביא לנו אונואקות וקאבות, ותגרום לנו להנות כמו שנהננו מהעולם הזה למשך שנה
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Chegi כתב: 19 יולי 2023, 17:45 סליחה על השאלה, לא בקיא בפרטים. מי האיש? האם באמת יוכל להעמיד תקציבים גבוהים כל שנה?
המייסד של חברת "נופר אנרגיה", שנסחרת בבורסה ב3 מיליארד שקל.
הוא מחזיק כ28 אחוז מהחברה. מה שאומר שהשווי שלו הוא לפחות כמיליארד שקל (יש לו גם דברים נוספים חוץ מנופר אני מניח).
בנוסף, שני המנהלים הבכירים של נופר, שמחזיקים יחד ב8 אחוז מהחברה (כ250 מיליון שקל) הם אוהדי הפועל שרופים שבאים לכל משחק, כולל לצעדות לפני משחקים ליד אליהו, שרים עם האוהדים וכו וכו
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiDe Niro
פומפה
קיבל.ה  212 לייקים

אני חושב שקבוצה שעברה את מה שהפועל עברה, במיוחד אחרי מה שאנחנו עדים לו כבר שנים בכדורגל, לא יכולה לוותר בכזאת קלות (בהנחה שבאמת תוותר) על שליטת האוהדים במועדון.
נכון, זה מגיע עם תקרה תקציבית ומקצועית (למרות שהיינו פסע מאליפות), אבל זה מבטיח לנו כאוהדים שמה שקרה בעבר לא יחזור.
אין לי מושג מי האיש, והייתי אומר אותו דבר גם אם היו באים 10 אחרים יותר עשירים ויותר מוכרים, מה תוכניותיו ומתי (אם בכלל?) יחליט שנמאס לו והוא עוזב או לחילופין מספיק להשקיע בקבוצה.
נכון שזה סיכון שלוקחים בשביל להתקדם - ראה ערך חיפה, מכבי, ב״ש, סיטי ועוד שלל דוגמאות מהארץ ומהעולם, אך לצערנו חווינו בכדורסל ואנחנו עדיין חווים בכדורגל מה קורה כשזה לא הולך.
אני כן בעד לקדם את המועדון כלכלית ככל הניתן תוך השארת הבעלות בידיי העמותה.
מקווה שההחלטה שתתקבל תיקח אותנו לימים יפים ומוצלחים
הפוסט קיבל 2 לייקיםתבורהפועל
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Segev כתב:
Chegi כתב: 19 יולי 2023, 17:45 סליחה על השאלה, לא בקיא בפרטים. מי האיש? האם באמת יוכל להעמיד תקציבים גבוהים כל שנה?
המייסד של חברת "נופר אנרגיה", שנסחרת בבורסה ב3 מיליארד שקל.
הוא מחזיק כ28 אחוז מהחברה. מה שאומר שהשווי שלו הוא לפחות כמיליארד שקל (יש לו גם דברים נוספים חוץ מנופר אני מניח).
בנוסף, שני המנהלים הבכירים של נופר, שמחזיקים יחד ב8 אחוז מהחברה (כ250 מיליון שקל) הם אוהדי הפועל שרופים שבאים לכל משחק, כולל לצעדות לפני משחקים ליד אליהו, שרים עם האוהדים וכו וכו
איך שימי אומר? זה טוב נראה לי.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
ארז שדה
קיבל.ה  671 לייקים

פומפה כתב: 19 יולי 2023, 17:54 אני חושב שקבוצה שעברה את מה שהפועל עברה, במיוחד אחרי מה שאנחנו עדים לו כבר שנים בכדורגל, לא יכולה לוותר בכזאת קלות (בהנחה שבאמת תוותר) על שליטת האוהדים במועדון.
נכון, זה מגיע עם תקרה תקציבית ומקצועית (למרות שהיינו פסע מאליפות), אבל זה מבטיח לנו כאוהדים שמה שקרה בעבר לא יחזור.
אין לי מושג מי האיש, והייתי אומר אותו דבר גם אם היו באים 10 אחרים יותר עשירים ויותר מוכרים, מה תוכניותיו ומתי (אם בכלל?) יחליט שנמאס לו והוא עוזב או לחילופין מספיק להשקיע בקבוצה.
נכון שזה סיכון שלוקחים בשביל להתקדם - ראה ערך חיפה, מכבי, ב״ש, סיטי ועוד שלל דוגמאות מהארץ ומהעולם, אך לצערנו חווינו בכדורסל ואנחנו עדיין חווים בכדורגל מה קורה כשזה לא הולך.
אני חושב שזאת החלטה מאוד חשובה למועדון וצריך לשקול טוב טוב את כל השיקולים כדי לקבל החלטה נכונה ולא רק לפי הרגש, הלב שלי אומר לי שהפועל חייבת להישאר קבוצת אוהדים עם שליטה של% 51 כמו היום אבל מצד שני יש כאן הזדמנות להתקדם ואולי להגשים את חלום האליפות בן 55 השנה, אני שוב אומר שאנחנו צריכים לקבל באסיפה תשובה מהי האלטרנטיבה למקרה שלא נקבל את ההסכם, וגם איזה כח נשאר לעמותה במקרה שאנחנו כן מקבלים את ההסכם, ואז לקבל החלטה.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

כמובן שאצביע בעד, אני טוען עוד מלפני שנתיים שאנחנו צריכים לשנות את מתווה הבעלות בכדי להיות תחרותיים ומשחקים ב"כללים" של הכדורסל האירופאי.
מכבד ומבין אוהדים שמאוכזבים מככל הנראה, שינוי מתווה הבעלות, אבל בסוף בטוח שהם יהיו מרוצים.
גם בתחילת העונה האחרונה הרבה אוהדים התבאסו שנרשמנו ליורוקאפ ולא נרשמנו למפעלי יול"ב, היום הם חושבים אחרת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiMaor
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1162 לייקים

בואו נחכה ונראה איזה ערבונות יש לעמותה במקרה ומי מהבעלים הפרטיים (מזכיר שיש 2) יחליט לעזוב לפני שנעשה פה דרמות ברמת גוסינסקי ושאול.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiארז שדהרדנקו
טכנית לארז
קיבל.ה  1630 לייקים

טכנית לארז כתב: 19 יולי 2023, 17:29 נראה שיש מצב שהוא הולך להטיף מוסר לקהל.
כנראה שהייתי עדין.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

Rkhenin כתב:
רק הפועל כתב: 19 יולי 2023, 16:59
Rkhenin כתב: 19 יולי 2023, 16:57 המטרה שלי בראש ובראשונה זו קבוצת כדורסל קיימת, גם אם פחות מצליחה.
אני בעד תארים, אני בעד הצלחה מקצועית. אני נגד הסיכון של גוסינסקים או טביבים או רמונים.
לא ברור איך יותר כסף מעמיד את עצם קיום הקבוצה בסכנה , מדובר בבנאדם מוכח ולא איזה נוכל סטייל השח שעשה סיבוב על ביתר
מה יקרה כשיימאס לו עוד 5 שנים? מי יבוא אז?
תשאל באסיפה. אני בטוח שתקבל תשובה. מזכיר לך שהעמדנו תקציב של 15 מיליון בלעדיו. זה לא בדיוק אסון. נקווה שהכניסה שלו תקדם גם אולם גדול יותר ואז הכלל יהיה לנו בסיס תקציב נהדר.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

ofri
קיבל.ה  148 לייקים

לפי כתבה בone מדובר במכביסט
ארז שדה
קיבל.ה  671 לייקים

ofri כתב: 19 יולי 2023, 20:36 לפי כתבה בone מדובר במכביסט
כתוב שם שעד לפני 3 שנים כאשר הוא הפך להיות ספונסר של הגליל, הוא פקד עם משפחתו את היכל יד אליהו במשחקים של ההם, כתב פוסטים שבהם הוא דיבר על הצהובים בלשון אנחנו, וגם רצה להצטלם עם דון שימון כאשר הוא לובש מעיל אדום ואמרו לו שהוא צריך להוריד את המעיל כדי להצטלם עם הדון.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

Rkhenin כתב:
רק הפועל כתב: 19 יולי 2023, 17:03
Rkhenin כתב: 19 יולי 2023, 17:02 מה יקרה כשיימאס לו עוד 5 שנים? מי יבוא אז?
מה זה מי יבוא אז? אתה הפועל תמיד יהיה מישהו , מקסימום נחזור להיות קבוצה נחמדה
שאול בא אחרי גוסינסקי. זה עשה לנו נפלאות
שאול נכנס לואקום שנוצר.
במקרה הגרוע נישאר העמותה ואבי, כמו בשנתיים האחרונות. היה לא רע בסך הכל - גמר גביע, גמר פלייאוף ורבע גמר אירופאי.

במקרה הכי גרוע, העמותה תיקח את כל המניות ותחפש מישהו , גם אם זמני, שיעזור. אז נחזור לימים של מאבק על עליה לפלייאוף.
בכל מקרה שהוא, העמותה לא נעלמת, יו"ר העמותה ימשיך לנהל את המועדון, העמותה ממשיכה להחזיק בנוער. המצב הזה שונה בתכלית מהמציאות שהיתה בקיץ 2004. אי אפשר להשוות. וגם למדנו משהו מאז.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

ארז שדה כתב:
כתוב שם שעד לפני 3 שנים כאשר הוא הפך להיות ספונסר של הגליל, הוא פקד עם משפחתו את היכל יד אליהו במשחקים של ההם, כתב פוסטים שבהם הוא דיבר על הצהובים בלשון אנחנו, וגם רצה להצטלם עם דון שימון כאשר הוא לובש מעיל אדום ואמרו לו שהוא צריך להוריד את המעיל כדי להצטלם עם הדון.
לבש מעיל אדום והוא אוהד מכבי?!
אין דבר כזה.
מי שכתב את זה רמאי, חרטטן או לא מבין כלום.
אחי מכביסט , מנוי של הכדורגל, ואין לו כלום אדום בבית. אני מנוי של הכדורסל ואין לי צהוב בבית.
מעיל? מישהו פה מחזיק מעיל בצבע שמתקרב לצהוב? או כחול שיש פס או שהמותג כתוב בצהוב?

יכול להיות שהוא כמו הנובורישים שבימי חמישי רוצים להיראות ביציע המכובדים בהיכל , קצת מינגלינג במחצית, כי ההם מייצגים את ישראל וכל השיט הזה. לא מעבר וגם זה בספק.

אוהד מכבי יכול במקסימום לקנות את בני יהודה או ק"ש. אוהד מכבי אמיתי לא יתקרב להפועל גם אם יתעשר מזה, ולהפך .

בני12
קיבל.ה  853 לייקים

רדנקו כתב: 19 יולי 2023, 20:33
Rkhenin כתב:
רק הפועל כתב: 19 יולי 2023, 16:59

לא ברור איך יותר כסף מעמיד את עצם קיום הקבוצה בסכנה , מדובר בבנאדם מוכח ולא איזה נוכל סטייל השח שעשה סיבוב על ביתר
מה יקרה כשיימאס לו עוד 5 שנים? מי יבוא אז?
תשאל באסיפה. אני בטוח שתקבל תשובה. מזכיר לך שהעמדנו תקציב של 15 מיליון בלעדיו. זה לא בדיוק אסון. נקווה שהכניסה שלו תקדם גם אולם גדול יותר ואז הכלל יהיה לנו בסיס תקציב נהדר.

לפי מה שנאמר הוא תרם כסף גם השנה (לא יודע כמה). גם לא בטוח שאבי זיידברג יסכים להמשיך לתרום במתכונת של השנים האחרונות .
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

Rkhenin כתב:
Segev כתב: 19 יולי 2023, 17:15
Rkhenin כתב: 19 יולי 2023, 17:04 שאול בא אחרי גוסינסקי. זה עשה לנו נפלאות
דוגמא נהדרת.
שאול הגיע כי שאול החזיק עוד בימי גוזינסקי באחזקת מיעוט בקבוצה.
עכשיו, מי שמחזיקים אחזקות מיעוט אלה האוהדים (העמותה). אז לפי הדוגמא הזאת, הקבוצה תחזור לאוהדים
אם זה כלול בהסכם זה עולם אחר, לא שמעתי שום דבר שמעיד על זה.
רועי - להתנגד ללא בסיס זה לא רציני.

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

לינטוןטאונס כתב:
איזה בולשיט. המועדון הוקם כדי שנוכל להגיע יום אחד למקום הזה. ידענו כבר מהיום הראשון שלא נוכל להתחרות בלי בעלים פרטי כמובן תוך שמירה על זכויות כלשהן של העמותה.

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

פומפה כתב:אני חושב שקבוצה שעברה את מה שהפועל עברה, במיוחד אחרי מה שאנחנו עדים לו כבר שנים בכדורגל, לא יכולה לוותר בכזאת קלות (בהנחה שבאמת תוותר) על שליטת האוהדים במועדון.
אז אולי תשאל מה נקבע בהסכם למקרה כזה שהוא יחליט לעזוב לפני שאתה מחליט נגד?
זה בדיוק מה שאני מתכוון לשאול.
אני נדהם מזה שאנשים מתנגדים על סמך חששות שאין להם מושג אם הם מבוססים על משהו.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לגבי הסטטוסים כבר פרסמו סטטוסים שלו מהשנים האחרונות שהוא עוקץ את מכבי ואומר שצריך לפרג את המונופול שלהם
רק הפועל
קיבל.ה  1484 לייקים

Charlie כתב: 19 יולי 2023, 21:13
ארז שדה כתב:
לבש מעיל אדום והוא אוהד מכבי?!
אין דבר כזה.
מי שכתב את זה רמאי, חרטטן או לא מבין כלום.
אחי מכביסט , מנוי של הכדורגל, ואין לו כלום אדום בבית. אני מנוי של הכדורסל ואין לי צהוב בבית.
מעיל? מישהו פה מחזיק מעיל בצבע שמתקרב לצהוב? או כחול שיש פס או שהמותג כתוב בצהוב?

יכול להיות שהוא כמו הנובורישים שבימי חמישי רוצים להיראות ביציע המכובדים בהיכל , קצת מינגלינג במחצית, כי ההם מייצגים את ישראל וכל השיט הזה. לא מעבר וגם זה בספק.

אוהד מכבי יכול במקסימום לקנות את בני יהודה או ק"ש. אוהד מכבי אמיתי לא יתקרב להפועל גם אם יתעשר מזה, ולהפך .

בדיוק , מה גם שמבחינה כספית הוא בקלות יכול לעזור אפילו למכבי אז כאוהד שלהם לכאורה איזה אינטרס יש לו ללכת להפועל בכלל ?
ranjef
קיבל.ה  707 לייקים

קודם כל שאפו לרמי על ההבאה שלו.
ברור שזה בא ברגשות מעורבים לכל מי שזוכר את הסבל שהיה עם שאול, ולכל מי שליווה את אוסישקין מליגה ב'.
מצד שני אין כנראה ברירה אלא אם רוצים להיות קבוצה מקום 5-8.
רק מקווה שההסכם איתו יהיה כזה שישמור על ניהול תקין, ארוך טווח עד כמה שניתן, ועל לתת משקל גם לעמותה, למרות ה-20% מניות שלה.
נערך לאחרונה על ידי ranjef ב 19 יולי 2023, 21:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe Niroהדגל האדוםDaniel7even
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

שאלת מתוך חוסר הבנה בתחום: מה יוצא לינאי מזה שהוא מחזיר 51%, ויותר מזה מה יוצא לזיידנברג מזה שהוא מחזיק פחות? אני מניח שהם לא באמת מצפים שהקבוצה תהיה רווחית ו/או שהם ימכרו את החלק שלהם במלא כסף בהמשך (אולי אני טועה). אז מה זה נותן להם? למנות ולפטר את מי שהם רוצים?
אשמח להסברים לא מתנשאים ומחנכים, שואל שאלה רצינית
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

Frenzy כתב:שאלת מתוך חוסר הבנה בתחום: מה יוצא לינאי מזה שהוא מחזיר 51%, ויותר מזה מה יוצא לזיידנברג מזה שהוא מחזיק פחות? אני מניח שהם לא באמת מצפים שהקבוצה תהיה רווחית ו/או שהם ימכרו את החלק שלהם במלא כסף בהמשך (אולי אני טועה). אז מה זה נותן להם? למנות ולפטר את מי שהם רוצים?
תלוי במה שנקבע בתקנון של החברה המשותפת. בעקרון זה אמור לתת להם רוב בדירקטוריון ויכולת לקבוע מה קורה. אבל הכל תלוי בזכויות שניתנו למניות בתקנון.

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

Frenzy כתב:שאלת מתוך חוסר הבנה בתחום: מה יוצא לינאי מזה שהוא מחזיר 51%, ויותר מזה מה יוצא לזיידנברג מזה שהוא מחזיק פחות? אני מניח שהם לא באמת מצפים שהקבוצה תהיה רווחית ו/או שהם ימכרו את החלק שלהם במלא כסף בהמשך (אולי אני טועה). אז מה זה נותן להם? למנות ולפטר את מי שהם רוצים?
תרומה לחברה ואהבה למועדון.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

היה לי משמעותית יותר נוח אם העמותה הייתה שומרת על 50%+1, אבל עדיין עקרונית נשמע טוב מאוד.
מה שכן, אני עדיין לא מסוגל להגיד שאני בעד לפני שאני מכיר את מתווה החוזה יותר טוב. חשוב לי לוודא מה יקרה כשמתישהו הוא יעזוב - האם יש מספיק אמצעים לעמותה לוודא שעתיד המועדון יהיה בידיים טובות, האם יש זכויות ווטו על דברים מסויימים ועוד.
זה מעולה לעתיד הקרוב, רק צריך לוודא שזה לא מסכן מדי את העתיד הרחוק, ואז זה יהיה כן קל.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1033 לייקים
יצירת קשר:

red in blood כתב: 20 יולי 2023, 05:23 היה לי משמעותית יותר נוח אם העמותה הייתה שומרת על 50%+1, אבל עדיין עקרונית נשמע טוב מאוד.
מה שכן, אני עדיין לא מסוגל להגיד שאני בעד לפני שאני מכיר את מתווה החוזה יותר טוב. חשוב לי לוודא מה יקרה כשמתישהו הוא יעזוב - האם יש מספיק אמצעים לעמותה לוודא שעתיד המועדון יהיה בידיים טובות, האם יש זכויות ווטו על דברים מסויימים ועוד.
זה מעולה לעתיד הקרוב, רק צריך לוודא שזה לא מסכן מדי את העתיד הרחוק, ואז זה יהיה כן קל.
אם מדברים תכלס, כדי באמת לדאוג לעתיד המועדון ב"יום שאחרי" (תחת הנחת המקרה הגרוע ביותר של העברת שרביט פתאומית סטייל גוסינסקי) והימנעות מתסריטי העבר צריך לכסות עצמנו מכמה כיוונים. למשל:
1. חשוב לדאוג שחלק משמעותי מה30 מיליון ילכו לטובת "קופת חיסכון" ליום סגריר, שניתן יהיה להשתמש בה במקרה חירום שהקבוצה חוזרת בפתאומיות לידי העמותה.
2. שנציגי העמותה ייקחו חלק פעיל בניהול המועדון, כולל בניהול השוטף, כדי לשמר ידע ארגוני. זה אומר אנשים מעבר לרמי כהן. עוד חברי הנהלה, ועוד בעלי תפקידים, כדי שלא תהיה תלות מוחלטת באיש אחד (מצב שאנחנו כבר היום קרובים מאד אליו). אם באותו רגע של ה"יום שאחרי" אין אף אחד בעמותה שיש לו מושג ירוק בניהול מועדון, גם אם לעמותה יהיה את כל ה30 מיליון שקל מוכנים, זה יהיה מאד קשה להשתמש בהם בפועל.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1162 לייקים

ולזכור, שבניגוד לימי גוסינסקי, יש עדיין גם את אבי זיינדברג.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

מילפורד כתב: 20 יולי 2023, 07:28 ולזכור, שבניגוד לימי גוסינסקי, יש עדיין גם את אבי זיינדברג.
אתה לא באמת יודע את זה, הוא לא התחייב וגם אם יתחייב זה לא אומר הרבה שהוא ימשיך לתת כסף בכל סיטואציה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
oleg neduda
קיבל.ה  1381 לייקים

אי אפשר להשוות את עופר ינאי לאייזנברג
אייזנברג היה עסקן ברמות הנמוכות, בלי שום יכולות כלכלית, עלוקה שרק חיפשה למצוץ את הדם של המועדון.

עופר ינאי הוא מאנשי העסקים המוצלחים במשק, מחזיק היום באחת החברות היחידות שהונפקו בגל ההנפקות האחרון ושהשווי שלה לא נחתך אחרי ההנפקה, עם יכולות כלכליות מוכחות וגבוהות מאוד ויכולות ניהול וקבלת החלטות מרשימה בעולם העסקי.

זה בכלל לא דומה. אם כבר זה קצת יותר דומה לסיפור של אורי אלון, אבל הוא גם כשעזב לא השאיר שום דבר רע אחרי שהלך
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Frenzy כתב: 20 יולי 2023, 08:01
מילפורד כתב: 20 יולי 2023, 07:28 ולזכור, שבניגוד לימי גוסינסקי, יש עדיין גם את אבי זיינדברג.
אתה לא באמת יודע את זה, הוא לא התחייב וגם אם יתחייב זה לא אומר הרבה שהוא ימשיך לתת כסף בכל סיטואציה
אז עופר ינאי יכול להיות שאול,
אבי זיינדנברג בכלל לא בטוח שיישאר,
אפשר לשאול מה כן יהיה טוב למתלוננים הפרנואידים?
מדהים איך הם מסובבים את זה - כל בעל הון יכול ללכת ולהשאיר אותנו בלי כלום זה נכון, אבל גם מטאור יכול להיכנס בכדור הארץ.
אגב - מה יקרה אם רמי יחליט שנמאס לו ולא ירוץ לבחירות הבאות? נציגי ״הפועל שלי״ (עם כל הכבוד והרבה הערכה לפעילות ההתנדבותית שלהם) בהנהלה יובילו את הפועל בליגת העל? הרי גם אם רמי מחליט יום אחד שנמאס לו, דב פקטו אין הפועל בליגת העל. אף אחד לא יידע לנהל את זה, לשים ערבויות וכו. אל תחיו בסרט שזו קבוצת אוהדים. זו קבוצה של רמי (וטוב שכך)
האדס
קיבל.ה  2977 לייקים

בקיצור, אחרי קריאה של לא מעט מתנגדי ינאי, אפשר לסכם שהמכנה המשותף שלהם שהם אנשים שמונעים מפחד ותבוסתנות.
אחרי שתומר ניער חלק מהגישה הלוזרית הזו אצל חלק מהאוהדים בשנה שעברה, אני מקווה שינאי יצליח לעשות זאת אצל הנותרים.
אנחנו הפועל ת״א.
האדס
קיבל.ה  2977 לייקים

Segev כתב: 20 יולי 2023, 08:11
מדהים איך הם מסובבים את זה - כל בעל הון יכול ללכת ולהשאיר אותנו בלי כלום זה נכון, אבל גם מטאור יכול להיכנס בכדור הארץ.
אגב - מה יקרה אם רמי יחליט שנמאס לו ולא ירוץ לבחירות הבאות? נציגי ״הפועל שלי״ (עם כל הכבוד והרבה הערכה לפעילות ההתנדבותית שלהם) בהנהלה יובילו את הפועל בליגת העל? הרי גם אם רמי מחליט יום אחד שנמאס לו, דב פקטו אין הפועל בליגת העל. אף אחד לא יידע לנהל את זה, לשים ערבויות וכו. אל תחיו בסרט שזו קבוצת אוהדים. זו קבוצה של רמי (וטוב שכך)
עזוב. זה אנשים שגם אם נקח אליפות יגידו מה זה שווה. יחכו בפינה ויאמרו אמרתי לך.
להתקדם איתם או בלעדיהם. זה לא חוג.
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

האדס כתב: 20 יולי 2023, 09:38
Segev כתב: 20 יולי 2023, 08:11

עזוב. זה אנשים שגם אם נקח אליפות יגידו מה זה שווה. יחכו בפינה ויאמרו אמרתי לך.
להתקדם איתם או בלעדיהם. זה לא חוג.
לא זה לא. הזלזול שלך מעצבן ובעיקר לא מכבד שותפים שלך ליציע ולדרך שבסך הכל מציפים חששות לגיטימיים מעצם שינוי כל מודל המועדון אחרי 15 שנה של הפועל אוסישקין, אולי זה לא קל לכולם כמו שזה קל לך? אנשים עוד מגבשים את דעתם ומעלים טענות לפה ולפה, זה לא אומר שאם ניקח אליפות יגידו "מה זה שווה" וזה לא אומר שאנשים הם תבוסתנים מטבעם.
די עם ה-נו
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

שלא לדבר על זה שללא מעט מהאנשים התבוסתניים והפחדנים האלה יש זכויות רבות במה שהמועדון שלנו הגיע אליו עד עכשיו
שליחת תגובה