תקשורת ספורט

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

קירקגור כתב: 07 ספטמבר 2023, 09:11
רווי כתב: 07 ספטמבר 2023, 09:03 תמיד חשבתי שרקאנטי זאת הבדיחה הכי גדולה אבל וואן בתחרות מטורפת, שהכתבה הראשית באתר שלהם מאתמול ועד לפני שעה זה שבסביבת מקורבים לאוהדי הפועל זועמים על מייקל ואלקאניס.
השאלה היא כמה הם חושבים שאנשים מטומטמים? או שבאמת אנשים מטומטמים ?
הכתבה הכי אידיוטית שראיתי. אשכרה מצטטים "מקורבים לקהל" :rofl:
מה זה בכלל אומר?
מה לא מובן? אנחנו קהל, יש לך חברים? להם יש חברים קרובים? לחברים הקרובים יש חברים קרובים? זה מקורבים לקהל! העיתונאי המוצלח עם האתיקה המקצועית שלו הלך ובדק אנשים שבמעגל השלישי שלהם מקסימום רביעי אם אלה חברים ממש ממש קרובים והוזמנו גם לחתונה שלהם יש לפחות חמישה אוהדי הפועל. 5 זה כבר קהל והם מקורבים אליו אז זה מקורבים לקהל.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

עכשיו בוואלה יש כרגיל בתקשורת הישראלית האדרת נבחרת ישראל לעומת הקטנת היריבה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 07 ספטמבר 2023, 09:58
קירקגור כתב: 07 ספטמבר 2023, 09:11
רווי כתב: 07 ספטמבר 2023, 09:03 תמיד חשבתי שרקאנטי זאת הבדיחה הכי גדולה אבל וואן בתחרות מטורפת, שהכתבה הראשית באתר שלהם מאתמול ועד לפני שעה זה שבסביבת מקורבים לאוהדי הפועל זועמים על מייקל ואלקאניס.
השאלה היא כמה הם חושבים שאנשים מטומטמים? או שבאמת אנשים מטומטמים ?
הכתבה הכי אידיוטית שראיתי. אשכרה מצטטים "מקורבים לקהל" :rofl:
מה זה בכלל אומר?
מה לא מובן? אנחנו קהל, יש לך חברים? להם יש חברים קרובים? לחברים הקרובים יש חברים קרובים? זה מקורבים לקהל! העיתונאי המוצלח עם האתיקה המקצועית שלו הלך ובדק אנשים שבמעגל השלישי שלהם מקסימום רביעי אם אלה חברים ממש ממש קרובים והוזמנו גם לחתונה שלהם יש לפחות חמישה אוהדי הפועל. 5 זה כבר קהל והם מקורבים אליו אז זה מקורבים לקהל.
ככה זה כשאין מדליפים. יורים בלי הפסקה. מקסימום לא יתפוס.
יהיה טוב הפועל!
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

אם יש שאלה שאין תשובה טובה עליה, לפחות לי, היא למה אייל לחמן לא הצליח כמאמן?
יש לו כריזמה, הוא עושה רושם של אדם חיובי, והוא מבין בכדורגל יותר מכל פרשן אחר ששמעתי בארץ (אולי נופל מאוזן בתחום הטכני אבל עולה עליו בתחום הטקטי).
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

קירקגור כתב: 07 ספטמבר 2023, 20:45 אם יש שאלה שאין תשובה טובה עליה, לפחות לי, היא למה אייל לחמן לא הצליח כמאמן?
יש לו כריזמה, הוא עושה רושם של אדם חיובי, והוא מבין בכדורגל יותר מכל פרשן אחר ששמעתי בארץ (אולי נופל מאוזן בתחום הטכני אבל עולה עליו בתחום הטקטי).

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

קירקגור כתב: 07 ספטמבר 2023, 20:45 אם יש שאלה שאין תשובה טובה עליה, לפחות לי, היא למה אייל לחמן לא הצליח כמאמן?
אם אתה חושב שלחמן אדם חיובי, מבין בכדורגל וכריזמתי אז שיקול הדעת שלך לוקה בחסר.
מדובר באחד הדבילים ובלבלני המוח הגדולים ביותר.
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

רדפוקס כתב: 07 ספטמבר 2023, 22:51
אם אתה חושב שלחמן אדם חיובי, מבין בכדורגל וכריזמתי אז שיקול הדעת שלך לוקה בחסר.
מדובר באחד הדבילים ובלבלני המוח הגדולים ביותר.
אוקיי. דווקא כנראה שלך יש בעיה ביכולת לבצע היקשים לוגים, כי שום דבר ממה שאמרת פה לא סותר את הטענות שלי. זה שמישהו בלבלן מוח לא אומר שהוא לא כריזמטי/חיובי/מבין כדורגת.
הוא מסביר מעולה יתרונות וחסרונות של מערכים, עמידה טקטית במצבים ניחיים, והאמת שהוא כן עושה רושם של בחור חביב. לא יודע למה אתה מתרשם אחרת, אבל לא התייחסת עניינית, לא ביססת, לא נימקת, זאת תגובה של טוקבקיסט טיפוסי, שלרוב לא מאפיינת אותך.
cholo
קיבל.ה  23 לייקים

מדובר בקוף חסר מושג, לא יודע מאיפה הבאת את זה :rofl:
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

הילד יחצ שלנו היה גרוע אתמול? זה גם היה שקוף לכולם? לא נורא. בשביל זה יש טוכמן.
נזכיר את הקשקוש על בנפיקה, נשים תמונה שלו חוגג שער בגארבג' במדי מכבי ונספר על בונוס.
לא אתפלא אם לבניון חלק מהבונוס אגב.

תמונה
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

אם לשים בצד ענייני כריזמה/אופי, אייל לחמן הוא כנראה הפרשן הכי חסר מושג ששמעתי בחיי. מעולם לא שמעתי מישהו מתחום הכדורגל שמבין כל כך מעט ומדבר כל כך הרבה שטויות.
כל פעם שאני שומע אותו אני נזכר באמרה שגם לקבל 200 בפסיכומטרי (הציון המינימלי למיטב זכרוני) זה סוג של גאונות. סטטיסטית, גם תרנגול עיוור מוצא לפעמים גרגר, אבל לא לחמן.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

לחמן סתם עושה הצגות של איזה יוצור שרואה ליגה ניגרית בזמנו הפנוי.
אין לו באמת כזה הרבה ידע לדעתי.
הוא משדר משחק, רואה נניח ששחקן שיחק שנה שעברה בבלגיה, אז בשידור הוא צועק משהו כמו "הנה הוא מבשל את השער הזה, בדיוק כמו שעשה בבלגיה שנה שעברה" בצורה מלאת התלהבות שאתה חושב שהוא באמת ראה אותו בליגה הבלגית.
בעיקר משווק את עצמו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

זה עוד בסדר בעיני. גם יכול להיות שהוא באמת רואה ליגות באפריקה, אין לי מושג.
מה שמפריע לי אצלו זה כשהוא מתחיל לדבר על כדורגל נטו ואז רואים שאין לו מושג. הוא לא מבין מערכים, לא מבין יכולות של שחקנים (זוכר לדוגמה התעקשות שלו שדוידה לא יכול לשחק כנף ימין, בערך העמדה היחידה שהוא אי פעם היה בה טוב), לא מבין טקטיקה. באמת מביך.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

הוקיץ' כתב: 10 ספטמבר 2023, 13:47 אם לשים בצד ענייני כריזמה/אופי, אייל לחמן הוא כנראה הפרשן הכי חסר מושג ששמעתי בחיי. מעולם לא שמעתי מישהו מתחום הכדורגל שמבין כל כך מעט ומדבר כל כך הרבה שטויות.
כל פעם שאני שומע אותו אני נזכר באמרה שגם לקבל 200 בפסיכומטרי (הציון המינימלי למיטב זכרוני) זה סוג של גאונות. סטטיסטית, גם תרנגול עיוור מוצא לפעמים גרגר, אבל לא לחמן.
איפה הלכו ה 'יוווו' וה-'וואי וואי וואי' של שרף וטורק?
ועל אבי נמני שבלי בושה מאדיר כמעט אך ורק שחקנים שהוא מייצג?

לחמן לפעמים עוד זורק איזו הערה טקטית. שלושת אלו באמת לא ראויים למסך.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  99 לייקים

דן גלזר בדרך לחתום באופי כרתים
ע״פ אופירע ״הקבוצה מהמקום השני במדינתה!״

לא יספרו שזו קבוצה לא מוכרת שסיימה שנה שעברה מקום תשיעי עם שישה נצחונות בלבד, בליגה של אולי ארבע קבוצות ברמה טובה+.

העיקר האופי
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

Mr.china כתב: 11 ספטמבר 2023, 09:34 דן גלזר בדרך לחתום באופי כרתים
ע״פ אופירע ״הקבוצה מהמקום השני במדינתה!״

לא יספרו שזו קבוצה לא מוכרת שסיימה שנה שעברה מקום תשיעי עם שישה נצחונות בלבד, בליגה של אולי ארבע קבוצות ברמה טובה+.

העיקר האופי
אחת ההחתמות הביזאריות שאני זוכר. הוא לא היה כאן שחקן העונה לפני כמה שנים?
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

היה שחקן העונה במדד הpr
ברגע שחיפה בנתה קבוצה טובה, שחקנים כמוהו וכמו יהונתן כהן חזרו להיות מה שהם, בינוניים.
אם מכבי לא מגרדת את 2 האליפויות האלו, בהן היה לה 0 תחרות, הם היו סוגרים כמעט עשור בלי אליפות, בעיקר כי הכסף שם מנוהל בצורה מחפירה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

7even כתב: 11 ספטמבר 2023, 07:29
הוקיץ' כתב: 10 ספטמבר 2023, 13:47 אם לשים בצד ענייני כריזמה/אופי, אייל לחמן הוא כנראה הפרשן הכי חסר מושג ששמעתי בחיי. מעולם לא שמעתי מישהו מתחום הכדורגל שמבין כל כך מעט ומדבר כל כך הרבה שטויות.

אני מעדיף פרשנים שלא אומרים כלום כמו טורק, מאשר פרשנים שמנסים לדבר על טקטיקה אבל מדברים שטויות כמו לחמן.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

אתה מעדיף את טורק על לחמן??
טורק בעצמו לא מעדיף את זה
הפוסט קיבל לייק אחד7even
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

האדס כתב: 11 ספטמבר 2023, 10:20 היה שחקן העונה במדד הpr
ברגע שחיפה בנתה קבוצה טובה, שחקנים כמוהו וכמו יהונתן כהן חזרו להיות מה שהם, בינוניים.
אם מכבי לא מגרדת את 2 האליפויות האלו, בהן היה לה 0 תחרות, הם היו סוגרים כמעט עשור בלי אליפות, בעיקר כי הכסף שם מנוהל בצורה מחפירה.
כל מילה
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 ספטמבר 2023, 10:21
7even כתב: 11 ספטמבר 2023, 07:29

אני מעדיף פרשנים שלא אומרים כלום כמו טורק, מאשר פרשנים שמנסים לדבר על טקטיקה אבל מדברים שטויות כמו לחמן.
ממש ממש לא
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

שיהיה ברור, שניהם בושה למקצוע וזה הזיה שהם מקבלים על זה כסף.
גם טורק נורא ואיום עם העילגות שלו והתרומה המקצועית שלו שמסתכמת ב"בעיטה טובה", אבל אני מעדיף אפס מידע מקצועי על מידע מקצועי לא נכון שנאמר בביטחון מוחלט.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

אפשר אולי להחתים פרשנים מהליגה האנגלית... ?
תמיד קינאתי בשדרנים\פרשנים שמלווים את משחקי הליגה שם. רמה אחרת לחלוטין.
כנראה שקשרים עדיפים על כישורים גם בערוצי הספורט.
היכן נעלמו מאירי וזאביק זלצר לפחות הבינו כדורגל וידעו לפרש משחק ומהלכים.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

התועמלן מבית וואן בזמנו סיפר שבורו "פתחה במו"מ" עליו :rofl:
https://www.one.co.il/Article/365036.html
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

דן גלזר היה בחירה הזויה לשחקן העונה. שחקן שהוא סמל מופת לבינוניות.
יונתן כהן לעומת זאת עשה פה עונות מאוד יפות מבחינת מספרים ויש לו גם יכולות פיזיות טובות. אני שמעתי שהמקצוענןת ממנו והלאה, מה שמסביר את הצניחה שלו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

גלזר, יוני ודוראדו פרז זה שחקנים שטובים בעיקר לליגה הישראלית. כמה רעש עשו לנו עליהם. בסוף פסגת הקריירה שלהם זה הצלחות בליגת העל.
עוד תוצר של מערך היח"צ המשומן.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 ספטמבר 2023, 14:02 גלזר, יוני ודוראדו פרז זה שחקנים שטובים בעיקר לליגה הישראלית. כמה רעש עשו לנו עליהם. בסוף פסגת הקריירה שלהם זה הצלחות בליגת העל.
חח פתאום גלוך ודניאל פרץ לא ברשימה? או רק שמות שמתאימים לנראטיב אתה אומר
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

מה הקשר? מי דיבר פה על גלוך ודניאל פרץ?
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

InFlames כתב: 11 ספטמבר 2023, 14:20
טכנית לארז כתב: 11 ספטמבר 2023, 14:02 גלזר, יוני ודוראדו פרז זה שחקנים שטובים בעיקר לליגה הישראלית. כמה רעש עשו לנו עליהם. בסוף פסגת הקריירה שלהם זה הצלחות בליגת העל.
חח פתאום גלוך ודניאל פרץ לא ברשימה? או רק שמות שמתאימים לנראטיב אתה אומר
דוידה כבר נכנס תחת הרשימה הזאת ?
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

הפרסומת של ערוץ 5 למשחק המרכזי השבוע.
״טוב״ שהם נזכרים בסוף להזכיר את הפועל רק כיריבה של ב״ש.
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

למה זה מפתיע? הפועל לא רלוונטית כבר עשור
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

הנה דוגמא ללחמן וההצגות שלו.
אתמול ראיתי את הפתיחה של הנבחרת הצעירקה נגד בולגריה.
לחמן מספר על שחקן בולגרי שמשחק בצסקא 1948, וקורא לה "הקבוצה השניה של צסקא סופיה". יהונתן כהן לידו אומר "בליגה השניה". לחמן עונה לו "כן".
האמת היא שצסקא 1948 היא לא הקבוצה השניה של צסקא סופיה אלא קבוצת אוהדים שהוקמה לפני מספר שנים ושתיהן משחקות במקביל בליגה הבולגרית הראשונה.
במאי האחרון קבוצת האוהדים אפילו חרבנה לצסקא אליפות כאשר סחטה ממנה 0-0 מחזור לסיום (כולל החמצת פנדל של צסקא בתוספת הזמן).
בכל מקרה זו לא קבוצה שמשחקת תחת צסקא ולא בליגה השניה.

ללחמן אין באמת כזה הרבה ידע. וזה לא שחיפשתי או משהו, סתם צפיתי בפתיחת המשחק ונתקלתי בזה.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

כמובן שבספורט 5 כותרת המשחק של מכבי היא ״אין לה זמן״ ויש עוד אייטם נפרד על בזבוזי הזמן של ריינה.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

חשבתי הם בכסאח עם רקנטי. נשמע שמערכת האתר דווקא עושה את עבודת הדוברות כרגיל.
מי צריך תועמלן ככתב מסקר כשהאתר כולו עושה עבורם תעמולה?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

בינתיים בתכנית סיכום המחזור של ערוץ הספורט, עושים כמידי שבוע ״הכנה״ למשחק המרכזי. אז ברכות לצביקה הדר שהולך להנחות את אירוע המשחק המרכזי ואפילו ארגנו לו את באר שבע אהובתו נגדנו כפרימיירה, אבל ב״הכנה״, חוץ מלדבר על באר שבע במשך רבע שעה, לא תשקיעו דקה וחצי באזכור היריבה?
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםshaharot
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

זה בעיקר מעיד על המכביזם של הדוברות, הרי להפועל יש כמות זהה אם לא גדולה יותר של אוהדים מבאר שבע, ומעשית מתעלמים מהם לגמרי. פח אשפה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

ברור לי שבאר שבע הקבוצה היותר טובה בעשר השנים האחרונות וגם היותר מעניינת מבחינת הצופה הנייטרלי, אבל גם אם זו לא הפועל תל אביב (שלה קהל רב שזה מעניין אותו), אלא חדרה או בני ריינה, מן הראוי לתת איזו סקירה קטנה, איך הם מתכוונים לשחק, שחקני מפתח משהו.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

האשמה רק עליכם שאתם רואים ערוץ הספורט
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

האמת שהצורה שרמי וויץ שידר את ההפסד של מכבי חיפה לפתח תקווה הייתה ממש מוזרה , כאילו מדובר בהפסד של הנבחרת או משהו ולא בעוד קבוצת ליגת העל
צבי שיסל
קיבל.ה  59 לייקים

מישהו ראה את הפרומו ההזוי לדרבי של ערוץ הספורט?
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

רק הפועל כתב: 18 ספטמבר 2023, 23:03 האמת שהצורה שרמי וויץ שידר את ההפסד של מכבי חיפה לפתח תקווה הייתה ממש מוזרה , כאילו מדובר בהפסד של הנבחרת או משהו ולא בעוד קבוצת ליגת העל
רמי וייץ אוהד מכבי חיפה וזה חלק מזה שהייתה תקופה ארוכה שכשהוא שידר אותנו כשהיינו איתם במאבקי אליפות הוא נשמע באבל מתמיד בגולים שלנו.
אינתי עומרי, הפועל.
שליחת תגובה