משחק הידידות מול סט. פאולי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

Zvim כתב: 23 יולי 2023, 08:07 שיחקנו נגד קבוצה ברמה מאוד גבוהה (מתמודדת על האליפות בארץ), שנמצאת בסוף ההכנה שלה (שבוע הבא מתחילה משחקים רשמיים) ואנחנו היינובסגל חסר מאוד.
בחייאת קחו אוויר אנחנו שבועיים מתחילת האימונים.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
נכון מאוד, גם כתבתי זאת
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

Zvim כתב: 23 יולי 2023, 08:07 שיחקנו נגד קבוצה ברמה מאוד גבוהה (מתמודדת על האליפות בארץ), שנמצאת בסוף ההכנה שלה (שבוע הבא מתחילה משחקים רשמיים) ואנחנו היינובסגל חסר מאוד.

אמת, אבל יש פה כאלו כמו דה נירו שלא משנה מה, הם ימצאו את הרע ויכתבו כמה רע
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

המשחק הוא לא האישיו בכלל,
אלא העובדה שמחנה האימונים הזה בינתיים מגבש את ההרכב השלישי שלנו.
אם נגיע לפתיחת העונה (כשגם ככה יש לנו הגרלה לא פשוטה) לא מגובשים, אנחנו נהיה בצרות.
ההתנהלות הזאת כש-4-5 שחקני הרכב לא כשירים ולא ברור מה איתם היא תמוהה
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

לא הבנתי את המשפט האחרון. למי הטענות שהם לא כשירים? זה הסיטואציה הנתונה מה לעשות?
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

הטענות למי שהביא שחקנים לא כשירים ולקח את הסיכון הזה.
אם רודריגז ואלטמן יהיו כשירים ובכושר משחק סביר במחזור 1, תתן לי כובע לאכול
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

אדום כתב: 23 יולי 2023, 09:58 הטענות למי שהביא שחקנים לא כשירים ולקח את הסיכון הזה.
אם רודריגז ואלטמן יהיו כשירים ובכושר משחק סביר במחזור 1, תתן לי כובע לאכול
רודריגז נפצע אחרי תחילת האימונים
אלטמן זה היחיד שהביאו בידיעה שהוא לא כשיר עדיין
יש את פאבלו שהשאירו אותו כשהןא לא כשיר
מי עוד?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3757 לייקים

קבוצה שסיימה 5 בבונדסליגה ה-2 לא מתמודדת על האליפות בארץ, סתם שטויות שלכם.
לא אומר שהם קבוצה רעה והם בטח טובים יותר מרוב הקבוצות בליגת העל.
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

לירון האדום כתב: 23 יולי 2023, 09:44

כל שנה אותו סיפור, לי אישית נשבר מכל ההבטחות, שמעתי הבטחות עוד מתקופת כיבירי, עם השיפוץ של המתחם, וכו'. רואים את הסגל, הסגל מזעזע, עוד מעט מתחילה העונה ולא עשית משחק הכנה עם סגל נורמלי. אז כן, המצב רע, אוהדים מיואשים, שההנהלה תתמודד ותסביר מה הצפי לתקציב שחקנים, כמה אמורים להגיע, ואז פחות נתבכיין. מבטיח.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
דוגיס
קיבל.ה  396 לייקים

chimpfive כתב: 23 יולי 2023, 13:14

כל שנה אותו סיפור, לי אישית נשבר מכל ההבטחות, שמעתי הבטחות עוד מתקופת כיבירי, עם השיפוץ של המתחם, וכו'. רואים את הסגל, הסגל מזעזע, עוד מעט מתחילה העונה ולא עשית משחק הכנה עם סגל נורמלי. אז כן, המצב רע, אוהדים מיואשים, שההנהלה תתמודד ותסביר מה הצפי לתקציב שחקנים, כמה אמורים להגיע, ואז פחות נתבכיין. מבטיח.
צודק אלף אחוז, אומרים לקהל יהיה מועדון בסדר גודל עולמי יהיה זרים טובים לוקחים מחיר מנוי כאילו אתה מכבי חיפה ואז בסוף אתה הולך למחנה עם שחקנים של קבוצה תחתית בליגה הלאומית. והכי מצחיק שיש פה אוהדים שעוד יוצאים על אלה שמתלוננים שבפועל אוהדי חיפה ומכבי תל אביב מרשים לעצמם להתלונן חופשי ואנחנו שסובלים את חיינו עוד מרגישים לא בנוח להתלונן על עוד חרא שאנחנו מקבלים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaאדוםchimpfive
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

אתה באמת חושב שעם הסגל הקיים והסופר קצר + שחקן זר נוסף שככל הנראה יגיע ואולי עוד איזה ישראלי בינוני, יהיה לנו מה למכור יותר ונעשה יותר מפלייאוף תחתון?

יולי עוד רגע נגמר והסגל לדעתי רחוק מלהשביע רצון.
חסר מגן ימני, כנף ימין וככל הנראה כנף שמאל - כשיש רק מקום לזר אחד, כלומר 2 מהשלושה חייבים להביא - זסנו,סייף או ציבוטה.
צריך גם לעבות את הסגל בעוד איזה שני שחקנים, הצעירים עדיין רחוקים מלהרשים ובייחוד שאנחנו מודעים לשחקנים הפציעים הקיימים בסגל, ע"ש אלטמן, גאנם, גונזלס ואני מקווה שרודריגס לא ייכנס כאן לרשימה.

שבוע הבא מתחיל גביע הטוטו ויש עוד הרבה עבודה ולא נראה שהם כל כך מבינים כמה אסור להתבסס בצורה כל כך גדולה על השחקנים הצעירים ועל סגל קצר כל כך.
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 יולי 2023, 17:46
ASAFABADI כתב: 22 יולי 2023, 17:41
הוקיץ' כתב: 22 יולי 2023, 17:32

נשגב מבינתי למה אנשים שרואים את טל ארצ'ל כבלם חושבים שזה יעיד על הגנה של בלוריאן, ישראלוב ופאסי.
כל אחד ומה שנשגב מבינתו.
כן כי שאר החלקים ממש מעולים.
אבל צודק, כנראה זה בגלל זה באמת, כשתעלה במקומו ילד בן 18 שעשה ים טעויות עונה שעברה, שחקן שירד לליגה השלישית בצרפת ועוד ילד שב"ש נתנה לנו כי אין להם אפילו מה לעשות איתו, אני בטוח ששם באמת נהפוך להיות אולי לא ברצלונה אבל לפחות איזה אתלטיקו כזה
עצוב שהגענו למצב שאנשים פה מנסים להתנחם שנהיה טובים בעזרת 3 שחקנים סוג ל-מ בא' ב'
שמע, אין לי דרך אחרת להסביר לך, אבל אם אתה חושב שהמשחקים האלה מעידים על מה יקרה כשישחקו פאסי, אלטמן, לאיוס, רודריגז, אוז'בולט, ישראלוב ושחקן כנף נוסף שיגיע, אז הרבה בכדורגל אתה לא מבין.
אתה לא יכול לקחת שתי קבוצות עם שחקנים שונים ולצפות שישחקו אותו דבר כי לשתיהן יש את הסמל של הפועל על החולצה.
רגע, פאסי לאיוס רודריגז ושחקן כנף נוסף שהביאו צ'יבוטה שיחקו ועדיין נראנו כמוני והחברים שלי משחקים בשכונה בשלישי בערב? אני בהלםםםםםםם
צודק זה לא מעיד זה כי אלטמן ואוזבולט לא שיחקו איתם ננצח את ברצלונה
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

ASAFABADI כתב: 08 אוגוסט 2023, 22:04
אבל צודק, כנראה זה בגלל זה באמת, כשתעלה במקומו ילד בן 18 שעשה ים טעויות עונה שעברה, שחקן שירד לליגה השלישית בצרפת ועוד ילד שב"ש נתנה לנו כי אין להם אפילו מה לעשות איתו, אני בטוח ששם באמת נהפוך להיות אולי לא ברצלונה אבל לפחות איזה אתלטיקו כזה
עצוב שהגענו למצב שאנשים פה מנסים להתנחם שנהיה טובים בעזרת 3 שחקנים סוג ל-מ בא' ב'
שמע, אין לי דרך אחרת להסביר לך, אבל אם אתה חושב שהמשחקים האלה מעידים על מה יקרה כשישחקו פאסי, אלטמן, לאיוס, רודריגז, אוז'בולט, ישראלוב ושחקן כנף נוסף שיגיע, אז הרבה בכדורגל אתה לא מבין.
אתה לא יכול לקחת שתי קבוצות עם שחקנים שונים ולצפות שישחקו אותו דבר כי לשתיהן יש את הסמל של הפועל על החולצה.
רגע, פאסי לאיוס רודריגז ושחקן כנף נוסף שהביאו צ'יבוטה שיחקו ועדיין נראנו כמוני והחברים שלי משחקים בשכונה בשלישי בערב? אני בהלםםםםםםם
גניבת דעת לתפארת
הוקיץ'
קיבל.ה  3951 לייקים

ASAFABADI כתב: 08 אוגוסט 2023, 22:04
זה היה בעברית מה שכתבת פה?
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

עצם זה שהגבתם לא לגופו של עניין רק מוכיח שאני צודק, זאת הקבוצה וזה מה שיש 2 שחקנים וגם אפילו 5 לא משנים קבוצה שמים וארץ
שליחת תגובה