תודה לך הפועל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

בעוד עשר שנים מהיום, אולי אפילו חמש, אחד משני התרחישים הבאים יקרה:
או שנראה את הערב הזה והעונה הזו כקפיצת מדרגה מדהימה שהגיעה כחלק מתהליך ארוך והביאה אותנו גם לאליפויות וגביעים בשנים שאחרי.
או שנזכור את הערב הזה והעונה הזאת כערב והעונה בהם היינו הכי קרובים מאז 1993 ונחכה עוד הרבה שנים לעונה כזאת מוצלחת.

בכל מקרה, אחרי שהעצבים ישכחו, החגיגות של הדוחים בצהוב יגמרו ונצליח גם להירדם, נזכור שהיתה עונה מדהימה.

אז תודה לרמי ותודה לפרנקו ותודה לשחקנים ולאלה שאחראים על הכסף ולחברי העמותה ולכל האוהדים.
נתראה שנה הבאה ועם כל הכח נסתער על תארים, כי הוכחנו השנה המקום של הפועל מעכשיו.

יאללה הפועל!
:hapoel:
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 10 לייקיםgershonVinbBigBallerChegiהסבתא של הפועלshaharotRon.Tארבעת המופלאיםHaunterגביזון
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

עונה נוראית.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

זו ככל הנראה העונה שנזכור אותה כעונה האחרונה שבה התקרבנו לזכות בתואר.
אם לא יבוא לקבוצה אחד המיליארדרים אוהדי הפועל שבמשך שנים התגאו בכך שהם אוהדים אותה אבל לא שמו שקל, זו תהיה כנראה הפעם האצרונה שנתקרב לתואר אליפות.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
Vinb
קיבל.ה  65 לייקים

אני די נהנתי העונה

תודה לך הפועל
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הייתה עונה ענקית. זו התחלה של החזרה שלנו, בעונה הבאה נעשה עונה טובה יותר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe NiroshaharotRon.T7evenארבעת המופלאים
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

Chegi כתב: 13 יוני 2023, 23:40 הייתה עונה ענקית. זו התחלה של החזרה שלנו, בעונה הבאה נעשה עונה טובה יותר.
כל הכבוד לך על האופטימיות בערב כזה, הלוואי שאתה צודק
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אפשר גם לעצור לרגע ולהגיד תודה לשחקנים, למאמן ובכלל לכל מי שקרע את התחת שנה שלמה בשביל שנהיה הכי קרובים לאליפות.

תודה לך הפועל.
הפוסט קיבל 5 לייקיםChegiאמה גולדמןshaharot7eventadmored
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

תודה לך הפועל

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

תודה לכל מי שהיה מעורב בעונה הזאת.
היו פה שחקנים ענקיים עם לב עצום, מאמן מצוין והנהלה שעשתה עבודה גדולה.
זה נגמר בצורה הכי כואבת שיש, אבל היו המון רגעים עצומים לאורך העונה.
תודה לך הפועל :heart:
הפוסט קיבל 6 לייקיםגביזוןChegiASAFABADIאמה גולדמן7eventadmored
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

אוהב את השחקנים האלה אחד אחד. מרגשים אותי מאוד. מקווה לראות כמה שיותר מהם בעונה הבאה איתנו
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןאמה גולדמן7even
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

כמה רגעים ומשחקים גדולים נתתם לנו השנה.
כל כך הרבה משחקים נחזור ונצפה שוב ושוב במהלך הפגרה.

תודה לך הפועל
להתראות בעונה הבאה.אני כבר לא יכול לחכות שהיא תתחיל

הפועל תל אביב כדורסל עונת 22-23
הפוסט קיבל 4 לייקיםגביזון7eventadmoredKyahs
shaharg
קיבל.ה  15 לייקים

תודה לך הפועל על הרבה רגעים יפים העונה. אין לי שחקן אחד בראש שאני יכול להגיד שלא נלחם עם כל מה שיש לו. תודה לכם ❤️
הפוסט קיבל לייק אחד7even
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

אני באמת מעדיף עונה שמסיימים בה מקום 8 רגוע , אחרי דבר כזה אני לא יודע מתי אחזור לעצמי אם בכלל
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

ועוד חייב להזכיר
כשהלוזרים של הפורום כבר הניפו את הדגל הלבן ולא הפסיקו לקלל אותכם.אתם כמו בכול העונה הזאת הוכחתם שאי אפשר לקבור אותכם עד השניה האחרונה
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךהוקיץ'
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

Chegi כתב: 13 יוני 2023, 23:40 הייתה עונה ענקית. זו התחלה של החזרה שלנו, בעונה הבאה נעשה עונה טובה יותר.
אם שומרים על הסגל אין לי ספק שעונה הבאה זוכים בכל התארים , או לכל הפחות תואר אחד אבל עדיף שאני אשתוק כי זה לא יקרה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

רק הפועל כתב: 14 יוני 2023, 00:02 אני באמת מעדיף עונה שמסיימים בה מקום 8 רגוע , אחרי דבר כזה אני לא יודע מתי אחזור לעצמי אם בכלל
ממליץ לך להחליף קבוצה אם אתה רוצה לסיים מקום 8. תאמין לי שיש כמה ערים בפריפריה שישמחו לקלוט קהל ואתה גם נראה טיפוס עם הרבה תשוקה לספורט. חבל להתבזבז בהפועל ולהתאכזב.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

דרך אגב אני רואה את הגמר הזה קצת כמו ריאל נגד סיטי באלופות בעונה שעברה , סיטי הייתה יותר מוכשרת אבל בסוף הניסיון (והשופטים במקרה הזה ) נתנו לריאל את הניצחון ובסוף את התואר , אם נשמור על הסגל אז עונה הבאה נוכל לדרוס אותם לא רק בבית
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

האדס כתב: 14 יוני 2023, 00:03
רק הפועל כתב: 14 יוני 2023, 00:02 אני באמת מעדיף עונה שמסיימים בה מקום 8 רגוע , אחרי דבר כזה אני לא יודע מתי אחזור לעצמי אם בכלל
ממליץ לך להחליף קבוצה אם אתה רוצה לסיים מקום 8. תאמין לי שיש כמה ערים בפריפריה שישמחו לקלוט קהל ואתה גם נראה טיפוס עם הרבה תשוקה לספורט. חבל להתבזבז בהפועל ולהתאכזב.
עם שם כמו רק הפועל לא נראה לי שהוא יחליף קבוצה
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

כןן רק שזה בלתי אפשרי להחליף.קבוצה , זה כמו להיות עם מישהי שאתה לא אוהב במקום מישהי שאתה אוהב רק בגלל שהיא מוצלחת יותר כביכול
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

ארז שדה כתב: 14 יוני 2023, 00:06
עם שם כמו רק הפועל לא נראה לי שהוא יחליף קבוצה
ברור , אם הייתי "אוהד הצלחות " אז מן הסתם שהייתי מחליף , אבל הפועל היא האחת ללא ספק
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

קשה לי מאוד כרגע. כןסעמק ערס.
כמה אפשר פעם אחרי פעם אחרי פעם
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
shaharot
קיבל.ה  406 לייקים

למה למה למההה כוסעמקק

תודה לך הפועל :heart:
gershon
קיבל.ה  228 לייקים

הסדרה הזו גרמה לי להבין: מעדיף לא לקחת אליפות כל החיים מלהיות אוהד של מכבי.

תודה הפועל :hammersickle:
הפוסט קיבל לייק אחדרועי גווארה
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

לילה שחור משחור, קשה לי
הפוסט קיבל 3 לייקיםASAFABADIgershonKingAlpaca
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

gershon כתב: 14 יוני 2023, 01:17 הסדרה הזו גרמה לי להבין: מעדיף לא לקחת אליפות כל החיים מלהיות אוהד של מכבי.

די כבר עם זה והלוזריות האלה תאמין לי שכרגע ובכללי כיף להם הרבה יותר משלי, בוכה פה כבר כרגיל כמו כל פעם...
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

גם אם התקציב בעונה הבאה יעלה כמו שכולם מדברים, יהיה קשה מאוד להגיע לסגל כזה מוכשר. בלי שום קשר, אין לי ספק שזה לא הביקור האחרון שלנו בגמר הפלייאוף בעשור הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
gershon
קיבל.ה  228 לייקים

ASAFABADI כתב: 14 יוני 2023, 01:23
gershon כתב: 14 יוני 2023, 01:17 הסדרה הזו גרמה לי להבין: מעדיף לא לקחת אליפות כל החיים מלהיות אוהד של מכבי.

די כבר עם זה והלוזריות האלה תאמין לי שכרגע ובכללי כיף להם הרבה יותר משלי, בוכה פה כבר כרגיל כמו כל פעם...
לא לוזר. רציתי לנצח היום יותר מהכל ועדיין רוצה לנצח גם בשנים הבאות. זה לא סותר את מה שאמרתי.
וכן, אני הפועל, בטוב וברע, ובעיקר ברע
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  782 לייקים

ערב מאוד קשה
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

לא נראה תואר בכדורסל ובכדורגל לפחות ב90 שנה הבאות. קבוצות פיקטיביות כמו מכבי חיפה כדורסל וגלבוע גליל/עליון/זיבי שלי לקחו פה תארים ורק אנחנו שנה אחרי שנה אוכלים את החרא של עצמנו
אין לזה הסבר,כנראה מישהו שם למעלה לא רוצה שנהיה שמחים
:bang: :bang: :bang: :bang: :bang:
שי אבוטבול לראשות הממשלה
הפוסט קיבל 2 לייקיםASAFABADIKingAlpaca
Red_man
קיבל.ה  478 לייקים

Frenzy כתב: 13 יוני 2023, 23:22 בעוד עשר שנים מהיום, אולי אפילו חמש, אחד משני התרחישים הבאים יקרה:
או שנראה את הערב הזה והעונה הזו כקפיצת מדרגה מדהימה שהגיעה כחלק מתהליך ארוך והביאה אותנו גם לאליפויות וגביעים בשנים שאחרי.
או שנזכור את הערב הזה והעונה הזאת כערב והעונה בהם היינו הכי קרובים מאז 1993 ונחכה עוד הרבה שנים לעונה כזאת מוצלחת.

בכל מקרה, אחרי שהעצבים ישכחו, החגיגות של הדוחים בצהוב יגמרו ונצליח גם להירדם, נזכור שהיתה עונה מדהימה.

אז תודה לרמי ותודה לפרנקו ותודה לשחקנים ולאלה שאחראים על הכסף ולחברי העמותה ולכל האוהדים.

יאללה הפועל!
גם אחרי הגמר שנה שעברה האמנתי שזאת ההתחלה של החזרה אז אופציה א.
ערב מבאס נורא, אבל הפועל שנתיים רצוף כבר מתמודדת על תארים ושנה הבאה ממשיכים מאיפה שהפסקנו.
תודה לך הפועל
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegi7evenFrenzy
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

scorpio כתב: 14 יוני 2023, 01:52 לא נראה תואר בכדורסל ובכדורגל לפחות ב90 שנה הבאות. קבוצות פיקטיביות כמו מכבי חיפה כדורסל וגלבוע גליל/עליון/זיבי שלי לקחו פה תארים ורק אנחנו שנה אחרי שנה אוכלים את החרא של עצמנו
אין לזה הסבר,כנראה מישהו שם למעלה לא רוצה שנהיה שמחים
:bang: :bang: :bang: :bang: :bang:
כןן זה בהחלט כואב , אני בכלל מפחד שאני לא אזכה לראות תואר של הפועל והמחשבה הזו הורגת אותי תן לי רק אליפות אחת , אפילו פאקינג גביע
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Red_man כתב:
Frenzy כתב: 13 יוני 2023, 23:22 בעוד עשר שנים מהיום, אולי אפילו חמש, אחד משני התרחישים הבאים יקרה:

יאללה הפועל!
גם אחרי הגמר שנה שעברה האמנתי שזאת ההתחלה של החזרה אז אופציה א.
ערב מבאס נורא, אבל הפועל שנתיים רצוף כבר מתמודדת על תארים ושנה הבאה ממשיכים מאיפה שהפסקנו.
תודה לך הפועל
כשמתמודדים על תארים בקביעות גם לוקחים אותם בסוף.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonshaharot
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

מה? אין דבר יותר גרוע מלהידחק לפלייאוף אחרי הפסד לאשדוד באר טוביה רק בשביל לחטוף סוויפ מביך ממכבי.
העונה הזאת הייתה אדירה. הסתכלת למכבי בלבן של העיניים וכמעט זכית באליפות, עשית קמפיין אירופי ענק והדחת את ירושלים בסוויפ בחצי גמר
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegi7even
tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

הייתה לנו עונה מטורפת
עם המון תהפוכות
היו רגעים של חוסר יציבות
אך היו להפועל רגעים ומשחקים ענקיים
ועונה מופלאה למי שלא שם לב .
(וצר לי שאני כותב זאת,אבל הפוסט שנייה לאחר המשחק שהעונה היא כישלון גרם לי גועל ולחפש שקית הקאה )
גם אני כאוהד מאד רציתי שנקח תואר העונה,מי לא רצה
ממש היו קרובים ככה לזה היום ,
אני מתוסכל ,מאוכזב ,מבואס
ממרום גילי יודע שאנו מתעסקים בספורט,
יודע שאם נמשיך את מה שהתחלנו העונה
עוד נזכה בתארים .
הרבע האחרון אתמול הוכיח איזה קבוצה ושחקנים מיוחדים היו לנו
ואיך חזרנו מהתהום .
מה לעשות לפעמים קליעות לא נכנסות
ולפעמים לא הכל הולך כמו בניצחון הענק בדרבי בית.
מה שקרה העונה זה לא מובן מאליו ,
מינויים סולד אאוט
אוירה מטורפת בדרייב אין
חוויה שלא הרגשתי המון שנים.
משחקים מטורפים ,דרבי ועוד דרבי ,ירושלים, וונציה גראן קנריה...
תצוגות על של קבוצה ושחקנים
כל הדרייב אין רועד ,
נכון אין תואר ,אך דחילק איזו עונה הייתה.
מאמין שעוד נתחזק
ונהיה קבוצה טובה יותר ,
תודה על חוויה מופלאת בעונה הזו
אוהב כל שחקן ושחקן שעשו הכל ואת מה שיכלו על מנת להצליח ,
בצד סיפוק מהעונה המופלאה, הדמעות זולגות מעצמן מההפסד והתסכול מאתמול ,
אבל כמו שאמרתי זה בפוסט ,זה ספורט
יעבור זמן ונתאושש (מקווה לפחות חחח)
וכמה שזה ישמע ומליצי זה הכי נכון ברגעים אלו,
"לפעמים יש אכזבות והפסדים ,אבל קבוצה לא מחליפים "
תודה רבה על עונה מרגשת ,חוויה ורגעים מופלאים
ונתראה בעונה הבאה
בתקווה לקבוצה יותר חזקה
הייתי פה שנים ושנהיה בריאים
אתייצב ואהיה פה בעונה הבאה
יאללה הפועל

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotארבעת המופלאיםmodag
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

עונה ענקית.
אני בן 26, לא זכיתי להרגיש מהפועל סל ככ הרבה רגעים משמחים ומרגשים בעונה אחת כמו העונה בארץ ובחו״ל.
נצחונות גדולים בהרבה מקומות שבכלל לא חשבנו שנגיע אליהם.
הסיום הזה שורט את הנשמה וכואב בתוך הלב אבל ה2 דקות האלה שלא הצלחנו להחזיק את היתרון ולסמן את הV הענקי על תואר לא יקחו את כל מה שעשינו וראינו השנה.
עד המוות הפועל תל אביב.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

Ron.T כתב: 14 יוני 2023, 01:27
גם אם התקציב בעונה הבאה יעלה כמו שכולם מדברים, יהיה קשה מאוד להגיע לסגל כזה מוכשר. בלי שום קשר, אין לי ספק שזה לא הביקור האחרון שלנו בגמר הפלייאוף בעשור הזה.
די עם השטויות האלו,ירושלים העמידו סגלים יקרים ואכלו חרא לא מעט פעמים עד שהתחילו לקחת תארים.
חולון קבוצת מתנס משודרגת ולקחה תארים,גליל?
בסך הכל עונה ראשונה עם סגל איכותי וראוי באמת,לא רע בכלל על הפעם הראשונה.
נמשיך ככה ניקח,אין פה יותר מדי שאלות אם מקום למחשבה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אין מצב שיש איזה אימון שחרור או משהו להיפרד מהשחקנים ולהודות נכון?
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

עונה טובה.כל הכבוד לשחקנים למרות שמתחיל ממש לעצבן שהם לא מסוגלים להביא תואר ( גם גביע זה סבבה) בזמן שקבוצות אחרות,הרבה פחות טובות כן לקחו.
לגבי העונה הבעיה- הקבוצה כנראה תתפרק.
מן הסתם יקח גם זמן להתחבר שוב ולכן אין לי ציפיות שהפועל ישחזרו את העונה הנוכחית.
מסקנות שלי לעונה הבאה:
אם זה אפשרי- למנף את ההצלחה של העונה בגיוס ספונסרים או אולי סוף סוף בעלים עם כיסים עמוקים.
אם זה קורה- לנסות להשאיר את הסגל הנוכחי
ולהביא מאמן עם קבלות.
אם זה לא קורה- לנסות להשאיר את מי שאפשר במסגרת התקציב ( כולל טוקוטו,חבל לוותר כל כך מהר על שחקן שמחובר למועדון) ושוב- להביא מאמן עם קבלות,כולל מאמן זר.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

כל המכלול של הדברים מצביע על זה שאנחנו פשוט קבוצה יותר טובה ממכבי (או יותר נכון הייתה , בתקווה שהסגל הזה ישאר ברובו) משחק שבו מקריי ואונואוקו היו חלשים ועדיין עוד שנייה לקחנו את זה , אויי הכאב
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

העונה הכי גדולה שלנו אי פעם.
אפילו שלא לקחנו תואר אבל מה שקרה העונה מבחינת השחקנים שהבאנו, התקציב שגדל, השם שיצרנו לעצמנו באירופה וגם ההישגים (והישגים זה לא רק תארים) מבחינת מכירת המנויים והתפוסה של האולם הם מטורפים.
תסתכלו על זה בתור התחלה.
ההישג הכי גדול שלנו יהיה התקדמות לעינת העונה הזו.
אם נמשיך ככה גם אם לא נשמור על הסגל נוכל להביא שחקנים אחרים ובסהכ להמשיך להתקדם כי יהיה לנו קל יותר להביא שחקנים שעבר לא היו מסתכלים עלינו.
זה ההישג הגדול. העונה הזו קידמה את המותג של הפועל תל אביב בצורה ענקית בארץ ובאירופה והיא יכולה להיות אבן דרך ונקודת זינוק אדירה לגדילה שלנו.
העונה הבאה תהיה המבחן הגדול שלנו בהתקדמות שלנו. וזה לא משנה אם נשמור על הסגל או לא.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharottadmored
שליחת תגובה