משחק 2 דרבי גמר, דרייב אין יום ראשון ב9

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
shaolin232
קיבל.ה  530 לייקים

אונישנקו כתב: 12 יוני 2023, 08:18
חחחחח הוא אשקרה נהנה מהשירה של הקהל, איזה סמרטוט
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  777 לייקים

אונישנקו כתב: 12 יוני 2023, 08:18
זה ענק!
האדס
קיבל.ה  2977 לייקים

רגעים

1. שירת כל מכבי על הזין לא יודע כמה זמן לפני ההתחלה שפשוט מרעידה את הדרייב אין.
2. תחושה של גיהנום עם האבוקות, מאז קרית שמונה לא הרגשתי שיש משהו מוגזם כזה, האולטראס הצליחו להתעלות.
3. יורד בשיא העשן למטה לחפש מפלט לנשום, מבין שגם למטה אין אוויר, שומע את הקהל בחוץ מנסה לפרוץ כמו בסרטים של זומבים, פתאום ג׳ייקובן נכנס מבחוץ פנימה.
4. כל שלשה שמנפורד עלה אני שומע בראש ״מנפורדדדדדד״ של גיל ברק וזה נכנס.
5. זעקות עמה בכל זריקה לשלוש של לורנזו בראון אחרי שהראשונה עובדת - 0/6.
6. הדאנק של מקריי שבמקום שאגות שמחה יצר הלם ברמה של דפיקת חיילים בדלת. לדעתי אנשים לא התאוששו מהרגע הזה.
7. ואחרון - החלטה שהערב אני לא צועק כמו מול ירושלים, כי אז יום אחרי לא הצלחתי לדבר, נגמרת ביותר צעקות (ספויילר: אין לי קול)

יאללה יום שלישי מלחמה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםFrenzyכרוביתגביזוןadom4ASAFABADI
Kyahs
קיבל.ה  22 לייקים

בשולי הדברים - עוד לא שמעתי אף אחד שמדבר על זה שמה שפגע בג'ייק כהן היה המקל של התוף שזרק המתופף של מכבי. אני מת לדעת אם מישהו צילם את זה.
פישונט
קיבל.ה  1020 לייקים

האדס כתב:רגעים

1. שירת כל מכבי על הזין לא יודע כמה זמן לפני ההתחלה שפשוט מרעידה את הדרייב אין.
2. תחושה של גיהנום עם האבוקות, מאז קרית שמונה לא הרגשתי שיש משהו מוגזם כזה, האולטראס הצליחו להתעלות.
3. יורד בשיא העשן למטה לחפש מפלט לנשום, מבין שגם למטה אין אוויר, שומע את הקהל בחוץ מנסה לפרוץ כמו בסרטים של זומבים, פתאום ג׳ייקובן נכנס מבחוץ פנימה.
4. כל שלשה שמנפורד עלה אני שומע בראש ״מנפורדדדדדד״ של גיל ברק וזה נכנס.
5. זעקות עמה בכל זריקה לשלוש של לורנזו בראון אחרי שהראשונה עובדת - 0/6.
6. הדאנק של מקריי שבמקום שאגות שמחה יצר הלם ברמה של דפיקת חיילים בדלת. לדעתי אנשים לא התאוששו מהרגע הזה.
7. ואחרון - החלטה שהערב אני לא צועק כמו מול ירושלים, כי אז יום אחרי לא הצלחתי לדבר, נגמרת ביותר צעקות (ספויילר: אין לי קול)

יאללה יום שלישי מלחמה.
זה האדס שאנחנו אוהבים לראות
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed WolfL.S
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1092 לייקים

לא נכון
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  420 לייקים

Kyahs כתב: 12 יוני 2023, 08:41 בשולי הדברים - עוד לא שמעתי אף אחד שמדבר על זה שמה שפגע בג'ייק כהן היה המקל של התוף שזרק המתופף של מכבי. אני מת לדעת אם מישהו צילם את זה.
דיברו על זה בקטנה בחדשות הספורט
הפוסט קיבל לייק אחדKyahs
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  879 לייקים

וואו, איזה ערב מטורף. אני עוד בויברציות.
תודה לאלוהי המזל שהצלחתי להכנס למשחק.
אגב, עם כל ההתלהבות מהאבוקות, זה ממש לא קול להדליק באולם כזה קטן. מעבר לעשן גם עפו אח"כ באויר כל מיני חלקיקים קטנים כאלה... לא נעים
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
רק הפועל
קיבל.ה  1484 לייקים

Frenzy כתב: 12 יוני 2023, 00:12
Frenzy כתב: 10 יוני 2023, 19:16 חשבתי על זה הרבה והחלטתי שמנצחים מחר.
אעדכן על המחשבות מחר בצהריים
ממתין לעדכון
נערך לאחרונה על ידי רק הפועל ב 13 יוני 2023, 17:05, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotFrenzy
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  878 לייקים

רק הבוקר עיכלתי את מה שקרה אתמול, הזוי בכל קנה מידה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1724 לייקים

ranjef כתב: 12 יוני 2023, 01:47 פעם ראשונה שהדרייב אין הזכיר את האנרגיות של אוסישקין והדרבי ההוא. גם ברמת הגיהנום ליריבות. חוץ מהאבוקות המטופשות והמסוכנות באולם כזה קטן שלא תרמו להפועל, אלא אם אונאקו מקיא לפני המשחק וגייקובן לוקח משאף נקרא לתרום, כל השאר ממש דחפו והפחידו את מכבי.
איזה טירוף חושים. משמח לראות ששחטנו אותם במשחק חלש של גייקובן. רק מראה את העוצמה של הקבוצה הזאת.
רק עוד ניצחון אחד, זה קשה מאוד, אבל אפשרי
יש פה כמה אי דיוקים
1. זו ממש ממש לא פעם ראשונה שהדרייב אין מזכיר את אוסישקין. זה אולי המעמד הכי גדול שהדרייב אין חווה עד כה
רק השנה היו לפחות 3-4 תצוגות אוסישקיניות לחלוטין - ונציה, ירושלים במשחק 2, טורק, הדרבי בינואר.

2. ג'ייקובן עם 11 נק', 9 אסיסטים(הכי קרוב אליו עם 3), 5 ריב', חטיפה אחת, פלוס מינוס 24+, 3/4 מעבר לקשת, וכל זה בפחות מ-30 דקות ועם וניהול משחק טוב מאד לטעמי. זה נקרא חלש?
הוא אחראי ישיר לבערך 35-40 נקודות של הפועל. לראות מי חם ולתת לו להמשיך להפציץ בלי לכפות את עצמו, זו גם גדולה של רכז.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

ranjef כתב: 12 יוני 2023, 01:47 פעם ראשונה שהדרייב אין הזכיר את האנרגיות של אוסישקין והדרבי ההוא. גם ברמת הגיהנום ליריבות. חוץ מהאבוקות המטופשות והמסוכנות באולם כזה קטן שלא תרמו להפועל, אלא אם אונאקו מקיא לפני המשחק וגייקובן לוקח משאף נקרא לתרום, כל השאר ממש דחפו והפחידו את מכבי.
איזה טירוף חושים. משמח לראות ששחטנו אותם במשחק חלש של גייקובן. רק מראה את העוצמה של הקבוצה הזאת.
האווירה בדרייב אין יותר טובה מהאווירה שהיתה באוסישקין עם כל הרומנטיקה
הפוסט קיבל לייק אחד7even
ארז שדה
קיבל.ה  671 לייקים

Segev כתב: 12 יוני 2023, 12:20
האווירה בדרייב אין יותר טובה מהאווירה שהיתה באוסישקין עם כל הרומנטיקה
וגם יש מזגן
רק הפועל
קיבל.ה  1484 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 12 יוני 2023, 11:28 רק הבוקר עיכלתי את מה שקרה אתמול, הזוי בכל קנה מידה
אני עדיין לא עיקלתי ומחר פאקינג הגמר של הגמר , איך נשרוד את זה איך
Red_man
קיבל.ה  483 לייקים

לא רוצה לקלקל שמחות אבל לכל מי ששואל איך יורדים לקרקע אז בבקשה. התובע הולך לדרוש 5(!) משחקי רדיוס של 75 קמ! פלוס סגירה של שני משחקים של שער 1. אבל בואו נחכה למחר יש מצב שנארח כל משחקי הבית בעונה הבאה ברדיוסים
האדס
קיבל.ה  2977 לייקים

75 ק״מ, מה האפשרויות המעניינות?
ב״ש, ירושלים, חיפה?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

בסה"כ הגיוני לדרוש משחקי רדיוס כעונש על התנהגות אוהדים :bang:
ואיזה עונש הוא ידרוש לתת למכבי על ההתנהגות של האוהדים שלה?
האדס
קיבל.ה  2977 לייקים

גם אם מכבי תקבל 10 עונשי רדיוס זה לא מזיז להם כי הליגה מעניינת לקהל שלהם את התחת.
Red_man
קיבל.ה  483 לייקים

רדנקו כתב: 12 יוני 2023, 12:34 בסה"כ הגיוני לדרוש משחקי רדיוס כעונש על התנהגות אוהדים :bang:
ואיזה עונש הוא ידרוש לתת למכבי על ההתנהגות של האוהדים שלה?
קנס כספי ושני רדיוסים על תנאי
פומפה
קיבל.ה  212 לייקים

לכו לעזאזל כל מדליקי האבוקות
בכדורגל עברתי משער 5 לשער 7 בגלל 4-5 רדיוסים כל שנה
כדורסל מראש עשיתי מנוי לשער 2 בדיוק מאותה סיבה
ועכשיו שנה הבאה אצטרך לנסוע 5 משחקים ראשונים לכל מיני אולמות במקום להיות בבית שלי בדרייב אין
הלוואי שהקארמה תחזיר לכם על כל הרע והסבל שאתם עושים לנו
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed_manהוקיץ'ranjef
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

להלחם באיגוד כאילו אין אולטראס, ולהלחם באולטראס כאילו אין איגוד
לא יודע איזה עונש 'מגיע', אבל חצינו פה גבול אדום. ונמאס.

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'KingAlpaca
הוקיץ'
קיבל.ה  3980 לייקים

הדרך היחידה של הקהל הרחב להילחם בתופעה הזו, עם כל הצער שבדבר, זה חרם מנויים.
אם לא הייתי מחדש כבר מנוי לעונה הבאה, לא הייתי עושה היום.
גביזון
קיבל.ה  1150 לייקים

המשחק המלא

Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

Red_man כתב:לא רוצה לקלקל שמחות אבל לכל מי ששואל איך יורדים לקרקע אז בבקשה. התובע הולך לדרוש 5(!) משחקי רדיוס של 75 קמ! פלוס סגירה של שני משחקים של שער 1. אבל בואו נחכה למחר יש מצב שנארח כל משחקי הבית בעונה הבאה ברדיוסים
לדרוש זה נחמד. יש בית דין וניתן לערער אחר כך לבית המשפט. יהיו רדיוסים וצריך לקוות שלא 5 אלא 2-3 , וכמובן שאת עיקר העונש צריכים לקבל בשער 1 ולא ב-4 למשל. וכן רדיוסים שייחשבו גם בגביע ווינר ובטח שלא 75 ק"מ אלא בחולון השכנה.

זה אותו התובע שדיבר על עונש של הפסד טכני למכבי ואז חיפש דרך לרדת מהעץ והתחנן שמזרחי יעזור לו? רמי נחמד יותר ויעזור לתובע למצוא עונש סביר. גם בית הדין לא ירצה להתבזות כשבית משפט אזרחי משנה לו החלטות ....

Sent from my iPhone using Tapatalk
ranjef
קיבל.ה  707 לייקים

הוקיץ' כתב:הדרך היחידה של הקהל הרחב להילחם בתופעה הזו, עם כל הצער שבדבר, זה חרם מנויים.
הלוואי וזה היה עוזר.
אין שום שליטה בקבוצה על האולטראס, רק הם יחליטו מה יהיה וכמה. כמובן שרוב הדברים "המגניבים" רק פוגעים בקבוצה ומסבים לה נזק עצום, לא רק בעונשים
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1007 לייקים

אף אחד באגף הספורט לא רוצה להבין או שלא רוצה להתעסק בזה.
הפתרון הוא רק משטרה, מעצרים פרטניים של אנשים יום לאחר המשחק, הרחקות ארוכות טווח מהמגרשים ואם צריך אז גם מאסרים של כמה חודשים.
זה כבר לא רק בהפועל וביתר, זה כבר בחולון, ירושלים ובכדורגל גם בחיפה ובבאר שבע.
ההבדלים בין הקבוצות זה בכמות, אבל זה מתפשט לאט לאט ואם גורמי אכיפת החוק לא יטפלו בזה אז זה לא ישתנה.
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1724 לייקים

אני לחלוטין לא מצדיק אבורקות במקום סגור, והלוואי ויתפסו כל מי שזורק חפץ ליציע.
אבל......רוצים לתת רדיוס כי הארגון שאמר שייקח אחריות על האירועים לא מצליח למלא את התפקיד שלו? מה עם רדיוס לארגון הזה?
מה לעזאזל הפאקינג תפקיד שלהם באירוע חוץ מלעמוד בחוץ ולבדוק מי נכנס עם כרטיס ומי לא ולפנות שאריות עידוד מתחת לסל?

נדמה את זה למקום עבודה סטנדרטי.
נותנים למנהל דדליין לפרוייקט, הוא לא עומד בדדליין בגלל שהוא לא הקפיד לבדוק דברים כמו שצריך. כלל העובדים חוטפים נענשים או המנהל?
כי אם המנהל לא חוטף, למה צריך אותו שם מלכחתילה?

אגב, מצלמות...שמעתם על דבר כזה? משהו שהומצא ב-2023. ענישה פרטנית שמעתם על דבר כזה?
הדיינים והתובעים האלה הם פשוט חבורה של עעצלנים שלא מסוגלת לעשות את העבודה שלה בכדורסל ובכדורגל וכדי שלא יפריעו להם לנגוס בבורקס ולהשמין מנחת אז הם דוחפים עונשים קולקטיבים.

אני כבר שנים אומר - תענישו פרטנית במעצרים. 2 לילות של פרחח כזה במעצר והוא יחזור על 4 או שלא יחזור לעולם.

אבל למה שהמערכת תעשה את הפאקינג עבודה שהיא צריכה לעשות?
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 12 יוני 2023, 13:38, נערך 3 פעמים בסך הכל.
יחד, רק יחד! :heart:
רק הפועל
קיבל.ה  1484 לייקים

אני הייתי אומר שעד סוף הרבע האחרון מכבי הייתה במשחק סביר פשוט אנחנו היינו מטורפים ולכן ההפרש היה גבוהה (זה הגיע ל14 והם יכלו לחזור) אחר כך עם השלשות של מנפורד הם פשוט התפרקו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1162 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 יוני 2023, 12:45 הדרך היחידה של הקהל הרחב להילחם בתופעה הזו, עם כל הצער שבדבר, זה חרם מנויים.
הצחקת אותי, אתה חושב שזה ישפיע על משהו חוץ מעל התקציב לשנה הבאה?
בתור התחלה, צריך להפסיק לחלק ״לארגון״ כרטיסים למשחקי חוץ, בסכום כל הפעולות שלהם זה לא מגיע להם.
הוקיץ'
קיבל.ה  3980 לייקים

ranjef כתב: 12 יוני 2023, 13:12
הוקיץ' כתב:הדרך היחידה של הקהל הרחב להילחם בתופעה הזו, עם כל הצער שבדבר, זה חרם מנויים.
הלוואי וזה היה עוזר.
אין שום שליטה בקבוצה על האולטראס, רק הם יחליטו מה יהיה וכמה. כמובן שרוב הדברים "המגניבים" רק פוגעים בקבוצה ומסבים לה נזק עצום, לא רק בעונשים
חרם מנויים לא כדי לגרום לאולטראס להפסיק, אלא כדי לגרום לרמי לקבל החלטות.
וכן, אני חושב שאם זה היה מספיק נרחב, זה גם היה עובד.
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
פומפה
קיבל.ה  212 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 יוני 2023, 13:46
ranjef כתב: 12 יוני 2023, 13:12
הלוואי וזה היה עוזר.
חרם מנויים לא כדי לגרום לאולטראס להפסיק, אלא כדי לגרום לרמי לקבל החלטות.
וכן, אני חושב שאם זה היה מספיק נרחב, זה גם היה עובד.
באמת מעניין אותי אם רמי מפחד מהאולטראס, אוהב את מה שהם עושים או פשוט מנותק לגמרי מהעניין הזה. אחרת אני באמת לא מצליח להבין איך אין פה טיפת התייחסות לכל מה שהולך פה מצד המועדון.
חוץ מאמירה של פרנקו מאיזה כתבה בוואן אני חושב ששם אמר אנחנו לא הכי אוהבים את האבוקות ואת הציוץ של אונאקו יש פה פשוט שקט מוחלט בכל הנושא. זה באמת לא מפריע לאף אחד במועדון?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1033 לייקים
יצירת קשר:

גם אם זה היה מאד מפריע להם (וזה לא כנראה), להתעסק בזה בעיתוי הנוכחי לא מועיל לכלום.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1162 לייקים

אגב, גם עונש של משחקי רדיוס הוא בדיחה.
לאנשים האלה שמדליקים אבוקות מזיז ליסוע למשחקים בחוץ?
זה פוגע רק בקהל שגם ככה נגד הסיפור הזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךהפועל
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  250 לייקים

קשה למועדון אוהדים לצאת נגד האוהדים שלו
לדעתי פשוט המנהלת צריכה ללכת על ענישה פרטית מטעמה, לא רדיוס ולא כלום. זה לא מעניין אותם ורק מדליק יותר
לפגוע בבן אדם אישית מטעמי מנהגלת הליגה והגוף הלוקח אחריות זה הפתרון *היחיד* אין משהו אחר אבל כמובן זה אותו דפוס

קבוצה מדליקה אבוקות-
-התקשורת וטוויטר מתבכיינים, מאשימים ומכללים את המועדון למרות שמדובר בכמה חארות ומצפים מהמנהלת לעשות משהו
-המנהלת נותן עונש רדיוס או נקודות או קנס שלא באמת מעניין את אותם אנשים
-הרעש ההוא מהתקשורת והטוויטר רק מלהיב אותם יותר ונותן להם ללכת לכיוון יותר קיצוני
-הסיפור חוזר חודש אחרי
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  250 לייקים

העוגן הכי גדול והנזק הכי גדול בשנים האחרונות הוא אולטראס הפועל תל אביב
העוגן -הפירו, המרצ, השירים, הרעש הוא הדבר הכי מעניין ומלהיב שמושך אנשים להשאר ולהתעניין במועדון במיוחד את הדור החדש
הנזק- אני מכיר את אופי האנשים שם, הם לא 100% והם מנסים להיות הכי אלימים וחארות ואם התקשורת/טוויטר אומרים להם להפסיק הם צוחקים עליו בפנים
ואם מישהו משער 2 יגיד להם להפסיק הם יבואו עליו ויתחילו לאיים עליו

הדבר היחיד שאפשר לעשות זה עונש אישי מטעמי המנהלת, שום דבר אחר לא יעבוד

אגב עוד משהו, רוב האנשים צריכים לקחת ציל פיל, אבוקות פתאום נהיה נזק והדבר הכי נורא בעולם למרות שהוא משובח ברחבי העולם. בדרייב אין זה מסוכן אבל מה הבעיה במקום פתוח/במצב שבו לא נגרם נזק לאף אחד?
שני המנהלות בכדורגל ובכודרסל מתנהלות כמו שכונה, מייצגת את זה כדבר הנורא מהכל והתקושרת מאכילה אנשים בדברים האלה
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1033 לייקים
יצירת קשר:

מאחר שלמשטרה יש דברים יותר חשובים על הראש, והמועדונים לא יתעסקו עם זה, והמנהלת אין לה כח לכלום, מתישהו כל הסיפור הזה יגיע להפחתת נקודות ומשחקים בלי קהל. ואז אולי משהו יזוז. חבל.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1162 לייקים

מה יש למנהלת לעשות?
זה צריך להיות בטיפול המשטרה ובתי המשפט, אבל את אלו זה לא מעניין.

אגב, לטעמי, יש פה כשל מודיעני של המשטרה יותר מכל דבר אחר, לא יכול להיות שהם לא מצליחים לעלות על מאיפה זה מגיע ואיך זה נכנס.
רק הפועל בלב
קיבל.ה  78 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 יוני 2023, 12:45 הדרך היחידה של הקהל הרחב להילחם בתופעה הזו, עם כל הצער שבדבר, זה חרם מנויים.
מוכן לעזור לך ולקנות ממך את המנוי לעונה הבאה, שתוכל להחרים
וברצינות, עם הביקוש שיש היום להפועל סל חרם זאת טקטיקה שתפגע במחרימים בלבד, כי סולד-אווט יהיה בכל מקרה.

דעתי בנושא- בתחילת המשחק חשבתי שזה מוגזם ומיותר, אבל נראה לי שאין ספק שיש לזה חלק באיך שמכבי (לא) נכנסו למשחק הזה... שורה תחתונה מקווה שהאולטראס מרגישים שהם הוכיחו לש*מון שהוא לא יגיד להם מה לעשות וישחררו מזה במשחק 3 כי חלאס (אבל כבר לא אתפלא אם דווקא יגזימו עוד יותר ונראה גם את אלי רמלה על הספסל עם אבוקה, יהיה העונש אשר יהיה)
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1007 לייקים

צעד לא פרקטי בעליל.
יש כזה דחף ולחץ למנויים שאנשים מבינים שאם הם לא יחדשו אותם בזמן, תוך דקה מישהו אחר ייקח את מקומו.
זה נטו על גורמי אכיפת החוק. רמי לא יכול לעצור אנשים עם כל הכבוד
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

רק הפועל בלב כתב: 12 יוני 2023, 14:29דעתי בנושא- בתחילת המשחק חשבתי שזה מוגזם ומיותר, אבל נראה לי שאין ספק שיש לזה חלק באיך שמכבי (לא) נכנסו למשחק הזה... שורה תחתונה מקווה שהאולטראס מרגישים שהם הוכיחו לש*מון שהוא לא יגיד להם מה לעשות וישחררו מזה במשחק 3 כי חלאס (אבל כבר לא אתפלא אם דווקא יגזימו עוד יותר ונראה גם את אלי רמלה על הספסל עם אבוקה, יהיה העונש אשר יהיה)
דווקא אבוקות במשחק 3 תפגענה בעונה הנוכחית הכי פחות.
אבל יש מצב שהצהבת שוב לא תשחרר לנו כרטיסים "בגלל האבוקות" והפעם יש להם סיכוי להחזיק מעמד בבית הדין, "בגלל האבוקות".
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
שליחת תגובה