פנייה צנועה ונרגשת לקהל ולארגון – רגע השיא של המועדון בגלגול הנוכחי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Hasta la muerte
קיבל.ה  לייק אחד

"דלי", "חפצים חדים", "התפוצץ"...

מה שנקרא - פה חשדתי.
הפוסט קיבל לייק אחדהדגל האדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

טכנית לארז כתב: 07 יוני 2023, 12:40 לא אתפלא אם הם יביימו מחר שאוהד שלהם כביכול נפגע מחפץ שכביכול הושלך לעברו או משהו בסגנון.
קל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

לא יודע אם הייתי הולך על ביימו.
אבל דלי מלא בחפצים חדים, שהתפוצץ נשמע קצת הרבה...

נמאס מהחרא הזה כבר
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

תאמין לי שאם רבע מזה היה נכון כבר היו על זה כתבות ותמונות שרצות בכל האתרים.

ביימו ושיקרו. כרגיל.
מחכה לכתבה על הסבתא שנזרקה עליה טלוויזיה.
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

ראיתי את זה נזרק בלייב, זה דלי פופקורן ששמו בו כרוב חמוץ. לא ראיתי במה או במי זה פגע, אבל זה מה שראיתי מהיציע.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נראה לכם שאם דבר כזה באמת היה קורה ובאמצע משחק ילד היה חוטף "דלי עם חפצים חדים" זה לא היה יוצר מהומה שכל האנשים ביציע היו מתרכזים בה? אף אחד לא היה מצלם את האירוע המזוויע המתואר?
הרי הם שמים על היציע שלנו מצלמות מהתחלה ועד הסוף.

מעניין שכל מה שיש ב"כתבה" זה תמונה של ילד עם גופיה צהובה שוכב על מיטת בית חולים.
את זה צילמו. את הדלי עם החפצים החדים אף אחד מהסובבים לא צילם.

מדהים שאנשים עוד לא מבינים שזה מלחמה נגד מערכת רקובה ומחפשים איפה אנחנו אלה שלא בסדר.
גזלייטינג מפואר.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מסכים שזה לא דלי עם חפצים חדים בשום עולם.
אבל גם לזרוק דלי עם פופקורן על ילדים קטנים זה גועל נפש. ראיתי במשחק יותר מדי אוהדים שלנו זורקים עליהם דברים, יורקים ומקללים פשוט סתם. חייבים לטפל בזה וכל ערס שעושה דבר כזה לזרוק אותו מהיציע שלנו
הפוסט קיבל לייק אחדranjef
צבי שיסל
קיבל.ה  58 לייקים

״בתור מאבטח שעבד שם שלא אוהב כדורסל בכלל ואוהד בני יהודה, אני מקווה שהפועל יתבעו את האתר שלכם על כתבה שקרית שאין בה טיפה של אמת! מה שקרה זה שמהיציע למעלה נזרק דלי של פופקורן והילד התחיל לצרוח ולרצות הביתה . מה לגבי המקל ברזל שנזרק על ספסל הפועל וכמעט פגע לי בראש?? אתר צבוע מסיט ומגעיל שבטח גם לא יפרסם את התגובה הזאת״

זאת תגובה שהעתקתי מאתר one
אתר שפל
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 12:51 נראה לכם שאם דבר כזה באמת היה קורה ובאמצע משחק ילד היה חוטף "דלי עם חפצים חדים" זה לא היה יוצר מהומה שכל האנשים ביציע היו מתרכזים בה? אף אחד לא היה מצלם את האירוע המזוויע המתואר?

מעניין שכל מה שיש ב"כתבה" זה תמונה של ילד עם גופיה צהובה שוכב על מיטת בית חולים.

מדהים שאנשים עוד לא מבינים שזה מלחמה נגד מערכת רקובה ומחפשים איפה אנחנו אלה שלא בסדר.
גזלייטינג מפואר.
אם לא היו זורקים את הדלי עם החפצים החדים או עם הפופקורן או עם השערות סבתא או לא משנה מה לא היה בכלל על מה לעשות כתבה.
הבעיה פה היא בדיוק כיוון החשיבה הזה של להתעסק בשטויות ולא בעיקר. העיקר פה זה ל-ה-פ-ס-י-ק להתנהג כמו חיות שחושבות שהן יכולות לעשות מה שבא להן. זה שמכבי ימציאו או לא ימציאו שזה דלי עם מטען חבלה זה בכלל לא משנה! כל העיסוק הטיפשי הזה במלחמת תודעה עם מכבי הוא כל כל כך מיותר ולא מקדם שום דבר. תתעסקו בלעודד את הקבוצה שלכם, זה התפקיד שלכם ובשביל זה אתם פה! לא בשביל לעשות מסע הסברה מול מכבי או לתקן את כל מערכת הספורט והצדק במדינת ישראל.
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

פומפה כתב: אם לא היו זורקים את הדלי עם החפצים החדים או עם הפופקורן או עם השערות סבתא או לא משנה מה לא היה בכלל על מה לעשות כתבה.
הבעיה פה היא בדיוק כיוון החשיבה הזה של להתעסק בשטויות ולא בעיקר. העיקר פה זה ל-ה-פ-ס-י-ק להתנהג כמו חיות שחושבות שהן יכולות לעשות מה שבא להן. זה שמכבי ימציאו או לא ימציאו שזה דלי עם מטען חבלה זה בכלל לא משנה! כל העיסוק הטיפשי הזה במלחמת תודעה עם מכבי הוא כל כל כך מיותר ולא מקדם שום דבר. תתעסקו בלעודד את הקבוצה שלכם, זה התפקיד שלכם ובשביל זה אתם פה! לא בשביל לעשות מסע הסברה מול מכבי או לתקן את כל מערכת הספורט והצדק במדינת ישראל.
כל מילה

Sent from Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי ofer23 ב 09 יוני 2023, 13:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

פרסום ראשון שריפה פרצה ברייכסטאג הערכה כי מדובר באוהד הפועל.
Deep red
קיבל.ה  6 לייקים

אני לא יודע אם נזרק ומה נזרק.
הילד אכן היה במיון עקב "חבלה ליד העין".
במזל גדול ובסיעתא דשימעון לא קרה כלום, לא ראו סמני חבלה ליד העין (מוזר לדלי שפוגע ברקמה רכה) והילד הלך הבייתה בלי שום דבר ושום כלום.
להערכתי, הנקניקיות במזנון היו יותר מסוכנות.
מסע ההכפשה נמשך.

Sent from my Pixel 4a using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדעידן סרור
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

די להאכיל את הטרול, משחק בראשון זה הדבר הכי חשוב שיש
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ofer23 כתב: 09 יוני 2023, 13:42
פומפה כתב: אם לא היו זורקים את הדלי עם החפצים החדים או עם הפופקורן או עם השערות סבתא או לא משנה מה לא היה בכלל על מה לעשות כתבה.
כל מילה

Sent from my iPad using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

וצריך לזכור שגם למועדון יש חלק עקיף בזה שהקהל בדרבי רובו מורכב מצעירים שששים לעימות.
המועדון החליט שזה הגיוני לשלוח אנשים לפנות אחר צהרים בשביל מרדף חסר סיכוי אחרי השרתים של לאן.
התוצאה הישירה היא שהקהל השפוי והמבוגר יותר או מוותר מראש, או שמפסיד כי ההסתברות להשיג כרטיס במצב כזה היא נמוכה, ותמיד יהיה יתרון לצעירים שיותר מבינים טכנולוגית, ויש להם יותר זמן וסבלנות להתעסק עם הדרעק הזה כשרוב האנשים עדיין בעבודה, או בדיוק כשכולם עם הילדים.
אז בדרבי היציע מלא בכל הגאונים האלה שמתים ולהראות איזה גברים הם ואיך הם יורקים ומקללים וזורקים חפצים ושוברים דברים בשירותים. ויש הרבה פחות אנשים נורמליים שבאו פשוט לעודד ולראות משחק.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הלוואי והייתי מאמין שהחבר׳ה הצליחו להשיג כרטיס כי הם חיכו ל19:00 ונכנסו ללאן כשהתחילה המכירה.
לצערי יותר סביר שהם קיבלו כרטיסים מחוץ לתור.
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotits-sickranjef
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מילפורד כתב: 09 יוני 2023, 19:39 הלוואי והייתי מאמין שהחבר׳ה הצליחו להשיג כרטיס כי הם חיכו ל19:00 ונכנסו ללאן כשהתחילה המכירה.
בדיוק
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 09 יוני 2023, 19:39 הלוואי והייתי מאמין שהחבר׳ה הצליחו להשיג כרטיס כי הם חיכו ל19:00 ונכנסו ללאן כשהתחילה המכירה.
יש הקצאה לאולטראס וזה ידוע. אני לא מדבר על זה בכלל. היו משהו כמו 2000 אוהדים שלנו במשחק אתמול? 500 השיגו ממכבי, מי שנכנס לביצה הזאת שיהיה בריא. עוד נגיד 300 לאולטראס? סה"כ 800. בין 1200 האחרים שהשיגו כרטיסים מההקצאה שלנו - אין לי ספק שהיתה הטיה לצעירים ומתלהמים יותר. אני מכיר כמה וכמה אוהדים בעלי משפחות ומבוגרים יותר שלא הצליחו להשיג כרטיסים, או פשוט ויתרו מראש כי נמאס להם מהקרקס של לאן. אנשים שהם מנויים ותיקים, הרבה לפני ההייפ הנוכחי. אנשים שפעם היו הולכים קבוע לדרבים ביד אליהו. גם אנשים שהם מתנדבים במועדון. ולא השיגו כרטיס.
האנשים האלו לא ינסו (או לא יודעים בכלל) להתחבר מ4 מחשבים במקביל. ולא ירדפו אחרי אנשים במועדון. ולא יפנו אחר צהרים בשביל לשבת על אתר לאן. ולא יאתרו איזה סבא של חבר כדי להתחבר עם המשתמש שלו גם לאתר.
והואקום שההיעדרות שלהם יוצרת מטה עוד יותר את הרכב הקהל לאלו שכן יכולים ורוצים לעשות את כל הנ"ל, ומוריד את מפלס המבוגרים הרגועים יותר.

והרולטה הזאת של שרתי הקרטון של לאן זאת כידוע החלטה מודעת לחלוטין ומכוונת של המועדון.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אין נציגות מכובדת למקורבים מבוגרים?
Deep red
קיבל.ה  6 לייקים

פומפה כתב:
טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 12:51 נראה לכם שאם דבר כזה באמת היה קורה ובאמצע משחק ילד היה חוטף "דלי עם חפצים חדים" זה לא היה יוצר מהומה שכל האנשים ביציע היו מתרכזים בה? אף אחד לא היה מצלם את האירוע המזוויע המתואר?

גזלייטינג מפואר.
אם לא היו זורקים את הדלי עם החפצים החדים או עם הפופקורן או עם השערות סבתא או לא משנה מה לא היה בכלל על מה לעשות כתבה.
אני, ועוד הרבה אנשים פה, בוגרי הפקולטה למדעי שמעון מזרחי. התסריט של אתמול נכתב מראש. אם זה לא קופסת פופקורן, זה אבוקות, או נאצים/ שואה, או שירים על רגב, או שירים על שמעון מזרחי, או פאק מכבי, או סתם לשחק באוסישקין.

לא משנה מה נעשה. זה למעשה לא קשור אלינו. זו מכונת דה-לגיטימציה צהובה שמכוונת כל פעם למטרה אחרת (ירושלים, חולון, מונאקו). כל פעם מישהו הוא אוייב העם בויטוריה ובעזה. כי מכבי זה המדינה וכל מי שנגדם בוגד במדינה (כן, כמו במערכון).

להערכתי, זה גם חלק ממה שהוביל להקצנה בקהל שלנו. כי למעשה, לא משנה מה תעשה, רמת הפאניקה וההסתה זהה. "אם כבר נחטוף הסתה ויחס מחפיר, לפחות נצדיק את זה."
כמו באלף הדברים הקודמים, לא קרה אתמול שום דבר משמעותי ואף אחד לא ניזוק. אם כבר מישהו ניזוק אלו אוהדי הפועל. שנדחסו, ודרכו עליהם, וחטפו מכות, עברו בידוק משפיל ונזרקו למרות שיש להם כרטיס.

רוצים לדון על הקצאת הכרטיסים? סבבה, גם אני חם על הנושא. אין לזה קשר לשימון.

פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

Deep red כתב: 09 יוני 2023, 22:12
פומפה כתב:

גזלייטינג מפואר.
אני, ועוד הרבה אנשים פה, בוגרי הפקולטה למדעי שמעון מזרחי. התסריט של אתמול נכתב מראש. אם זה לא קופסת פופקורן, זה אבוקות, או נאצים/ שואה, או שירים על רגב, או שירים על שמעון מזרחי, או פאק מכבי, או סתם לשחק באוסישקין.

לא משנה מה נעשה. זה למעשה לא קשור אלינו. זו מכונת דה-לגיטימציה צהובה שמכוונת כל פעם למטרה אחרת (ירושלים, חולון, מונאקו). כל פעם מישהו הוא אוייב העם בויטוריה ובעזה. כי מכבי זה המדינה וכל מי שנגדם בוגד במדינה (כן, כמו במערכון).

להערכתי, זה גם חלק ממה שהוביל להקצנה בקהל שלנו. כי למעשה, לא משנה מה תעשה, רמת הפאניקה וההסתה זהה. "אם כבר נחטוף הסתה ויחס מחפיר, לפחות נצדיק את זה."
כמו באלף הדברים הקודמים, לא קרה אתמול שום דבר משמעותי ואף אחד לא ניזוק. אם כבר מישהו ניזוק אלו אוהדי הפועל. שנדחסו, ודרכו עליהם, וחטפו מכות, עברו בידוק משפיל ונזרקו למרות שיש להם כרטיס.

תראה אני לא מתווכח אם שימון בסדר או לא בסדר.
ברור לכולנו מי האדם, מה מעשיו וכמה הוא משפיע על כלל גורמי הספורט במדינה. אותי כאוהד זה לא מעניין ולא רלוונטי.
אותי מעניין שאני בא משלם כסף בשביל ללכת לראות משחק כדורסל, ומה שאני מקבל זה:
א - כמעט שעתיים של דחיקות בתור בשביל להיכנס.
ב - אבוקות מעל הראש שלי מימין ומשמאל (שזה אגב סופר חם שזה כל כך צמוד אלייך וכל שניה אתה יכול לקבל כוויה).
ג - בין ארבעים דקות לשעה של אוהל אב״כ עד שהעשן מהאבוקות מתפוגג.
ד - אין ספור קריאות שואה, תסססס בקולות של גזים ועוד שלל דימויי שואה שאני לא מבין איך אנשים שחיים במדינה ומכירים את ההסיטוריה שלנו כעם מסוגלים להוציא מהפה שלהם.
ה - זריקת חפצים על היציעים מתחתינו - כן אותי זה מבייש לראות דבר כזה.

עכשיו אפשר להגיד מהיום עד מחר כמה שימון הוא בן אדם נאלח וכו וכו, שורה תחתונה אף קהל בליגה לא סופג את מה שאנחנו כאוהדי הפועל סופגים. עכשיו זה לא סתם, יש לזה סיבה והאמת המון סיבות שנבנות כבר שנים.
אני לא רוצה להכתים את האולטראס אבל לצערי הוא מורכב מאנשים שחלק גדול מהם ששים אליי קרב. הם מחפשים ריבים, מחפשים מכות ומחפשים בלאגן. זה לא משנה מול מי. פעם זה המשטרה, פעם זה אוהדי מכבי, פעם זה אוהדי בית״ר, פעם זה אוהדי הפועל ירושלים, פעם זה חזירים לבתים של עובדי מועדון והזרוע עוד נטויה.
אותי זה מגעיל. לי זה נמאס שבגלל שאני אוהד הפועל אני אוטומטית מתויג כחוליגן וזוכה ליחס כזה בהתאם.
אני בסך הכל רוצה להגיע ולראות משחק, מה לעזאזל ביקשתי? לראות משחק מבלי לעבור מסע ייסורים בשבילו.
אז אני אדבר בשמי ורק בשמי - נמאס מאוהדים כאלה ונמאס מהארגון הזה שאתמול הוכיח בפעם המי יודע כמה שהדבר היחיד שמעניין אותו זה הוא עצמו וגאוותו. חאלס. הגיעו מים עד נפש. שום דבר לא שווה את זה. לא האווירה המטורפת, לא המחמאות על העידוד ולא שום דבר אחר. רוצים קהל שפוי שבא לעודד את הקבוצה. לא להזיק לה ולא לחפש בלאגן!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אז מה שיש לנו בעצם זה ילד בן 10 שהתקשורת וההורים שלו גרמו לו להתחזות לקורבן אסון כדי להוציא את הפועל רע.
מענין
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זו פרשנות שלך.
לי נראה יותר הגיוני שחיפשו איזה אירוע שמוציא את הקהל של הפועל אלים והתלבשו עליו.

בוואלה ספורט למשל יש כותרת על הילד הזה, אבל יש 0 התייחסויות לדוחק בכניסות או לזה שנשללו מאנשים כרטיסים. כלומר פשעי מכבי זה לא משהו שצריך להתייחס אליו, פופוקורן של אוהדי הפועל כן. כמובן.
אני מתאר לעצמי שבגבלסיות היותר כבדות שלהם (וואן ורקנטי) זה גם יותר קיצוני מזה.
אם זה לא היה הילד זה היה משהו אחר ("אישה נפגעה מפגיעת פחית כוס שתיה" או משהו), בדיור כמו שאם זה לא היה האבוקות זה היה משהו אחר.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 09 יוני 2023, 23:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

Deep red כתב: אני, ועוד הרבה אנשים פה, בוגרי הפקולטה למדעי שמעון מזרחי. התסריט של אתמול נכתב מראש. אם זה לא קופסת פופקורן, זה אבוקות, או נאצים/ שואה, או שירים על רגב, או שירים על שמעון מזרחי, או פאק מכבי, או סתם לשחק באוסישקין.

ישנם ניסוחים שעונים על ההגדרה פופוליזם או דמגוגיה.
ועוד איך משנה מה הקהל שלנו עושה.
ועוד איך קשור לקהל שלנו.
וזה ממש לא רלוונטי אם אדון שימון מזרחי או אחרים מחפשים. כי פשוט מעניקים להם את מה שהם מחפשים.
העניין מאוד פשוט - יש הבדל כל כך מהותי בין אבוקות/השלכת חפצים לבין קללות ושירים. לערבב הכל ביחד זו פשוט דמגוגיה. לא התקינו רשתות ביציעי אוהדים בבלומפילד ובאולם ביד אליהו בגלל שירים וקללות. גם מגנומטרים וסריקות לא ביצעו בתירוץ/נימוק של שירים, קללות ותוכן בשלטים מונפים.
ולטעון שגם בקהלים אחרים מדליקים אבוקות, וזורקים חפצים זו פשוט טענה פופוליסטית ולא רלוונטית. אם מישהו אחר מתנהג כחוליגן ומבצע עבירה, אז זה ממש לא מקנה לך הזכות לעשות זאת גם (ובלי קשר זו תהיה היתממות להשוות לחוליגנים בקהלים אחרים, כשלקהל שלנו יש בהחלט רקורד מכובד ביותר בעניין שימוש באמל”ח בכדורגל/כדורסל ובהשלכת חפצים).
הדלקת אבוקות והשלכת חפצים הן פעולות אלימות, דוחות ומסוכנות. הלוואי והתופעות העברייניות האלה ימוגרו לחלוטין ממגרשי הספורט, גם בכדורסל וגם בכדורגל.
אני נולדתי שנה אחרי האליפות האחרונה של הפועל ב-69. בשנות ה-80 היה לי מנוי כנער להפועל באוסישקין (וגם בבלומפילד בכדורגל). הייתי בסדרות גמר הפלייאוף הצמודות והמפורסמות של שנות ה-80 ושנות ה-90, כולל במשחקי החוץ ביד אליהו (כמו גם “במשחקי הבית” שהעבירו ליד אליהו בסדרות הגמר). הייתי כשמסביבי קהל צהוב, עם כל הקללות והשמחה לאיד שלהם. זה היה מבאס, זה היה ממש הרגשת סבל. אבל ולו לרגע אחד לא עלה על דעתי להדליק משהו או להשליך משהו. אני חולם על הרגע בו הקבוצה אותה אני אוהד יותר מ-45 שנה תיקח אליפות בכדורסל ולא יהיה מתוק יותר אם זה יהיה במשחק/סדרת גמר נגד מכבי. אותה מכבי שתמיד רציתי ותמיד ארצה שתיכשל גם במשחקיה באירופה. ואת השנאה של שמעון מזרחי להפועל ת”א לא צריך ללמד אותי. אני מכיר אותה כבר כמעט חמישה עשורים, עוד מהתקופה שהוא, שמלוק ואבידן ניהלו יחדיו את מכבי בכדורסל ונהגו לקלל את הפועל בעידן שהתקשורת הדיגיטלית עוד היתה בחיתוליה (אם בכלל).
והטענה הכי מעצבנת שמועלית בדיון פה, זה שקודם כל אבוקות והשלכת חפצים מזיקים למועדון שלנו כי זה עלול לגרור עונשים כבדים. וזה מעצבן כי אבוקות והשלכת חפצים זה קודם כל ולפני הכל מעשה חוליגני, אלים ועברייני. ולא משנה בכלל את מי זה משרת ולא משנה בכלל אם גם בקהלים אחרים יש עבריינים וחוליגנים. וכל הטענות פה וכל הסיפורים פה וכל הפודקאסטים פה שמלינים על היחס לאוהדי הפועל והמזימות של שמעון מזרחי ואיך כל המערכת מתיישרת לפי רצונו - גם אם יש צדק בחלק או בכל הטענות הללו, הרי זה פשוט מקומם לטעון טענות אלו על רקע מעשים שהם מיסודם פסולים ואלימים .

Sent from Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי ofer23 ב 09 יוני 2023, 23:06, נערך 5 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםפומפהranjef
Deep red
קיבל.ה  6 לייקים

הפועל כתב:אז מה שיש לנו בעצם זה ילד בן 10 שהתקשורת וההורים שלו גרמו לו להתחזות לקורבן אסון כדי להוציא את הפועל רע.
מענין
מדויק. מדהים גם אותי (כי אני לא אדם של קונספירציות). אבל כן.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 23:05 זו פרשנות שלך.
לי נראה יותר הגיוני שחיפשו איזה אירוע שמוציא את הקהל של הפועל אלים והתלבשו עליו.

בוואלה ספורט למשל יש כותרת על הילד הזה, אבל יש 0 התייחסויות לדוחק בכניסות או לזה שנשללו מאנשים כרטיסים. כלומר פשעי מכבי זה לא משהו שצריך להתייחס אליו, פופוקורן של אוהדי הפועל כן. כמובן.
אני מתאר לעצמי שבגבלסיות היותר כבדות שלהם (וואן ורקנטי) זה גם יותר קיצוני מזה.
אם זה לא היה הילד זה היה משהו אחר ("אישה נפגעה מפגיעת פחית כוס שתיה" או משהו), בדיור כמו שאם זה לא היה האבוקות זה היה משהו אחר.
האירוע הוא שילד בן 10 סיים את הלילה במיון כי אוהדים של הפועל זרקו חפצים למטה. לא צריך לחפש פה שום דבר. זה אירוע. שקרה. והוא לא "מוציא את הקהל אלים". הוא מראה בצורה הברורה ביותר שהקהל שלנו אלים. יש סיבה שיש רשתות ומגנים מסביב ליציע שלנו ביד אליהו. זה כי הקהל זורק חפצים. ויורק. ושובר דברים. ובאופן כללי מתנהג כמו חלאות אדם שסתם מצאו תירוץ טוב וסבביה תומכת להתנהג כמו חלאות אדם.
כל מה שקרה מסביב ואבוקות ואנערף לא משנה את העובדה הזאת. אין שום סיבה בעולם שילד בן 10 יסיים לילה במיון כי זרקו עליו חפצים. פשוט אין לזה הצדקה. ומי שמוצא לזה הצדקה כלשהי (ויש כאלו אצלנו. הרבה), צריך לחשוב מה לעזאזל הביא אותו לנקודה המזעזעת הזו בחיים.
הפוסט קיבל לייק אחדפומפה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

תפריד בין "להצדיק את זה" (אף אחד לא מצדיק את זה) לבין להצביע על זה שמבליטים את זה בתקשורת ומדברים רק על זה במסגרת כל מה שקרה אתמול.
האירוע הזה נמצא עכשיו בעמוד הראשי של וואלה.
דוחק בכניסות, שלילת כרטיסים, ביזיון בבדיקת שחקנים בכניסה למגרש - זה לא בעמוד הראשי של וואלה. זה גם לא בעמוד הראשי של וואלה ספורט.
גם כל אלה זה אירועים. שקרו. פשוט אף אחד לא מעז לדבר עליהם, בדיוק כמו שאף אחד לא מעז אף פעם למתוח מילת בוקרת על מכבי.

הרי ברור שאם הסיטואציה והאירועים היו הפוכים לחלוטין, הכותרת שנמצאת עכשיו בעמוד הראשי של וואלה לא הייתה על הילד הבן 10 אוהד הפועל שזרקו עליו פופקורן, אלא על איך הפועל שללה כרטיסים לאוהדים, הכניסה את אוהדי מכבי בדוחק עצום ומסוכן וכו'.

מעניין גם שזה מתואר כ"חפץ" כשכל מי שרואה את הסרטון רואה שמדובר בפופקורן.
"חפץ". כאילו נזרק שם שעון קיר.
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 23:32 תפריד בין "להצדיק את זה" (אף אחד לא מצדיק את זה) לבין להצביע על זה שמבליטים את זה בתקשורת ומדברים רק על זה במסגרת כל מה שקרה אתמול.
דוחק בכניסות, שלילת כרטיסים, ביזיון בבדיקת שחקנים בכניסה למגרש - זה לא בעמוד הראשי של וואלה. זה גם לא בעמוד הראשי של וואלה ספורט.
גם כל אלה זה אירועים. שקרו. פשוט אף אחד לא מעז לדבר עליהם, בדיוק כמו שאף אחד לא מעז אף פעם למתוח מילת בוקרת על מכבי.

הרי ברור שאם הסיטואציה והאירועים היו הפוכים לחלוטין, הכותרת שנמצאת עכשיו בעמוד הראשי של וואלה לא הייתה על הילד הבן 10 אוהד הפועל שזרקו עליו פופקורן, אלא על איך הפועל שללה כרטיסים לאוהדים, הכניסה את אוהדי מכבי בדוחק עצום ומסוכן וכו'.

זה בדיוק העניין, שכנראה זה לא היה קורה הפוך (הזריקה על הילד). יש שתי קבוצות בספורט הישראלי שבולטות בהתנהגות האלימה של הקהלים שלהם. רוצה לנחש? אעזור לך - הפועל תל אביב ובית״ר ירושלים.
זה לא סתם, זה לא משמיים, זה כי הקהלים בקבוצות האלה אלימים! אין עשן בלי אש. לא סתם אירועי האלימות המשטרתית והמכות קורים בעיקר, ואני מדגיש בעיקר כי יש פה ושם מקרים נוספים בקבוצות אחרות, אצלנו ואצל בית״ר.
ותאמין לי שאני לא נהנה לכתוב את זה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

והנה מה שפרופגנדה טובה יכולה לעשות.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני לא יודע איך זה לא ברור, אבל גם אם תומר גינת היה עומד שעתיים בבידוק לפני המשחק, עדיין ילד בן 10 שמסיים לילה במיון זה יותר חשוב. וצריך לקבל סיקור יותר גדול. זה קצת יותר חשוב מאי הנוחות וההשפלה של תומר. וגם מאנשים שלא נכנסו למשחק.

ומה שהכי בטוח - זה שזה משהו שיש לנו השפעה עליו. זה לגמרי עלינו. רק שאותנו, כקהל, כמועדון - זה לא מענין פשוט.
אנשים מכחישים שזה קרה (כן כן) ובעיקר מקטינים את זה. לא קרה, ואם קרה אז מה קרה.
וזה כ"כ כ"כ מבאס שהגועל נפש הזה מגיע מאצלנו, ובמקום לחשוב איך אנחנו מצמצמים את החרא הזה רק מתעסקים בפשעי מכבי למיניהם. תמיד יהיה את התירוץ הזה. אבל בשורה התחתונה - ילד בן 10 סיים לילה במיון בגללנו. לא בגלל החרא של שמעון מזרחי.
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

אתה צודק שימון הגיע גם אליי.
העיקר שהגמל לא רואה את הדבשת שלו.
כולם אשמים כולם רעים רק אוהדי הפועל נשמות טובות ועדינות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לכתוב פה שרק הקהל של הפועל וביטר הם אלימים, ובכלל לשים אותנו ואת ביטר באותו לבל.
אין הרבה מה להגיד על זה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

פומפה כתב: 09 יוני 2023, 23:43
טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 23:32 תפריד בין "להצדיק את זה" (אף אחד לא מצדיק את זה) לבין להצביע על זה שמבליטים את זה בתקשורת ומדברים רק על זה במסגרת כל מה שקרה אתמול.

זה בדיוק העניין, שכנראה זה לא היה קורה הפוך (הזריקה על הילד). יש שתי קבוצות בספורט הישראלי שבולטות בהתנהגות האלימה של הקהלים שלהם. רוצה לנחש? אעזור לך - הפועל תל אביב ובית״ר ירושלים.
זה לא סתם, זה לא משמיים, זה כי הקהלים בקבוצות האלה אלימים! אין עשן בלי אש. לא סתם אירועי האלימות המשטרתית והמכות קורים בעיקר, ואני מדגיש בעיקר כי יש פה ושם מקרים נוספים בקבוצות אחרות, אצלנו ואצל בית״ר.
יש שתי קבוצות בישראל שהתקשורת מפמפת את ההתנהגות האלימה שלהן, אצל חיפה / מכבי / חולון / ירושליים יש לא פחות אלימות רק שבהם התקשורת פחות נוגעת
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 23:49 לכתוב פה שרק הקהל של הפועל וביטר הם אלימים, ובכלל לשים אותנו ואת ביטר באותו לבל.
אין הרבה מה להגיד על זה.
לא רשמתי רק רשמתי בעיקר ואני לגמרי עומד מאחורי מה שאמרתי. מבטיח לך שאם תיקח עכשיו 5 שנים אחורה ותעבור על אירועים אלימים בספורט הישראלי תראה שאני צודק. אבל היי כנראה שמה שיהיה מפורסם זה רק בגלל תוצאה של פרופוגנדה של שימון ודומיו אז בטח המידע מוטה ולא רלוונטי.
ואם תהיה קצת, אבל קצת אמיתי עם עצמך ותסתכל על הדברים בצורה אובייקטיבית אתה לא תמצא שוני גדול בין הקהלים שציינתי. ההבדל היחידי שאני רואה זה גזענות. שפה ברוך השם אנחנו בסדר.
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

El dudernio כתב: 09 יוני 2023, 23:52
פומפה כתב: 09 יוני 2023, 23:43

יש שתי קבוצות בישראל שהתקשורת מפמפת את ההתנהגות האלימה שלהן, אצל חיפה / מכבי / חולון / ירושליים יש לא פחות אלימות רק שבהם התקשורת פחות נוגעת
בוא תסביר לי בבקשה למה לגופי התקשורת יש אינטרס לפמפם רק את הקבוצות האלה? אני באמת שואל והלוואי ותיתן לי תשובה אמיתית שאני אגיד לך אתה צודק ושלא תהיה שימון שולט בתקשורת.
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

טכנית לארז כתב:על המפגע הבריאותי והבטיחותי שהם דאגו לו היום בכניסה למשחק לא ראיתי שמישהו דיבר.
אבל תמשיכו לתת להם לגיטימציה.
שמע, מכל הסגנון הפאתטי/ילדותי שלך של שימוש בשמות ואירועים מלפני 80 ו-90 שנה (שריפת רייכסטאג, גבלסיות, …. וכותב שורות אלה הוא דור שני לניצול שואה ודור שלישי לנספה בשואה, שמתייחס בגיחוך לכל השימוש במוטיבים מהתקופה ההיא אצל חלקים מסויימים בקהל שלנו) - הדבר העלוב באמת בדבריך זה לומר “אבל תמשיכו לתת להם לגיטימציה”.
אז דע לך בחור/נער/איש-מבוגר : אני מתקשה לחשוב על סיטואציה שבה אני אתן לגיטימציה או אסנגר על שמעון מזרחי וחבר מרעיו. חוויות האכזבה עם הרגשת השפלה וסבל שחוויתי בפרט ביד אליהו במשחקי דרבי פלייאוף גמר בשנות ה-80, בעידן בו כילד וכנער ללכת לבית הספר בת”א אחרי אותם משחקים כשכמעט כולם מסביב מהללים את הקבוצה של המדינה וממש מגלים תיעוב כלפי הפועל שייצגה מבחינתם סוג של גיס חמישי קומוניסטי … והכל על רקע השנאה של שמעון מזרחי וחבר מרעיו כלפי המועדון שלנו … אז צריך בהחלט לקרות מקרה קיצון דמיוני לחלוטין שאגיע לסיטואציה בה אני בכלל אשקול לתת להם לגיטימציה.
ולכל הנאמר לעיל אין שום קשר לעובדה שאני מתעב כל מעשה אלימות, חוליגניות וונדליזם. וממש לא משנה איזה קהל של איזה מועדון מבצע זאת וממש לא רלוונטי אם גם בקהלים אחרים קיימות תופעות בזויות ופסולות אלו ואף אם אלימות עוד יותר.
אני תמיד אהיה נגד כל גילויי אלימות וחוליגניות.
הדלקת אבוקות, שימוש בכל אמל”ח במגרשי ספורט והשלכת חפצים (השלכת כל חפץ, כן - כולל חפצים שאינם אמורים לגרום לפציעה או נזק) הן פעולות פסולות ואלימות מיסודן. כן, השלכת כל חפץ, כי עצם הפעולה הזו של השלכת חפץ היא פסולה ואלימה מיסודה. עם תיאור צבעוני של שריפת הרייכסטאג ברקע ובלי. עם דיוקנו של יוזף גבלס מאחור ובלי.

Sent from Tapatalk
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

מבלי קשר לילד שקיבל כוס פופקורן לראש וכנראה סתם רץ למיון מרוב בהלה, תופעת זריקת החפצים ביד אליהו היא מגעילה והרבה יותר גרועה מאבוקות.
בדרבי הליגה הקודם אני ראיתי בעיניים שלי ילדים קטנים ומבוגרים מקבלים כוסות קולה לגב, ארטיקים לקערת האוכל שהם אכלו ממנו, שלא נדבר על הירקות ומקלות דגלים שנזרקים שזה כבר שנים קורה.
בכלל לזרוק חפצים על אוהד אחר מבלי שהוא עשה לך שום דבר זה באמת אחד הדברים המגניבים שאפשר לעשות, וצריך להפסיק את זה ולהיות בני אדם בלי קשר למה שהתקשורת כותבת.

בנימה אחרת לגמרי, לדעתי אתמול היה הכי מעט חפצים שאני ראיתי שנזרקו ביד אליהו מזה שנים, וזה שדווקא אתמול מוציאים כתבה על הזריקה של הפופקורן (ועוד כותבים פאקינג דלי מלא בחפצים חדים) מראה שלא משנה איך נתנהג התקשורת תמיד תחפש אותנו.
נערך לאחרונה על ידי Matan ב 10 יוני 2023, 09:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא אמרתי לך לפאר הדלקת אבוקות או אפילו להגיד שאין לך בעיה עם זה. זכותך להחזיק בדיעה שזה מסוכן וחוליגני וכו'.

הטענה שלי בפשטות היא שברגע שאוהדי הפועל מתרכזים בלהתלונן על אבוקות, הם משחקים לפי הכללים שמכבי קובעת, ובכך נותנים לדיקטטורה שלהם, בעקיפין, לגיטימציה.

והם לחלוטין עושים תעמולה, כן.
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 יוני 2023, 00:16 לא אמרתי לך לפאר הדלקת אבוקות או אפילו להגיד שאין לך בעיה עם זה. זכותך להחזיק בדיעה שזה מסוכן וחוליגני וכו'.

הטענה שלי בפשטות היא שברגע שאוהדי הפועל מתרכזים בלהתלונן על אבוקות, הם משחקים לפי הכללים שמכבי קובעת, ובכך נותנים לדיקטטורה שלהם, בעקיפין, לגיטימציה.

והם לחלוטין עושים תעמולה, כן.
אז לשיטתך גם אני לא מסכים עם אבוקות או עם כל דבר אחר שמכבי אומרת עלינו, גם אם לדעתי הוא נכון, אני צריך לשתוק כי אחרת אני נותן לגיטימציה לדיקטטורה שלהם.
מדהים בעיניי שאתה כותב את השורות האלה. מה שאתה עושה פה זאת ההגדרה לדיקטטורה - אסור להביע דעה אם היא מנוגדת לדעתך.
למה שתבחר בשבילי על מה להתלונן? אלה הדברים שמפריעים לי, למה אני צריך לא להתייחס לזה ולעשות כאילו הכל בסדר? אם אקלל את שימון במקום ואגיד שהוא מכונת תעמולה זה יתאים לך? רק תעדכן אותי אם כן שאדע מה לכתוב
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

Matan כתב: 10 יוני 2023, 00:15
בנימה אחרת לגמרי, לדעתי אתמול היה הכי מעט חפצים שאני ראיתי שנזרקו ביד אליהו מזה שנים, וזה שדווקא אתמול מוציאים כתבה על הזריקה של הפופקורן (ועוד כותבים פאקינג שלי מלא בחפצים חדים) מראה שלא משנה איך נתנהג התקשורת תמיד תחפש אותנו.
אמת, עמדתי קרוב לאזור שבו אין רשת והמקרה היחיד של חפץ שראיתי שנזרק זה לדעתי אותה כוס פופקורן.

באופן כללי גם אם תשימו את הקופים הירוקים/אולטראס באר שבע מעל יציע של אוהדי מכבי, או את בית"ר/מכבי מעל יציע של אוהדי הפועל, אני בטוח שייזרקו חפצים למטה. למעשה לא צריך ללכת לעשות ספקולציות - השנה כששמו את הקופים הירוקים ליד אוהדים של מכבי בסמי עופר הם לא רק זרקו עליהם חפציך אלא גם ירו עליהם זיקוקים.
הקטע הזה הוא באמת לא סיבה להגיד שהקהל שלנו הכי אלים, אנחנו פשוט היחידים מהקהלים הגדולים ששמים אותם בסיטואציה הזאת על בסיס קבוע.

* זה כמובן לא מצדיק שום זריקת חפצים על אוהדים אחרים.
שליחת תגובה