פנייה צנועה ונרגשת לקהל ולארגון – רגע השיא של המועדון בגלגול הנוכחי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
פאזור
קיבל.ה  136 לייקים

בתור אוהד שמלווה את הקבוצה מאז הקמתה מחדש, בוער בי לכתוב בשם אוהדים רבים את ההודעה הזאת. אין צורך לספר ולהרחיב מאיפה הגענו ומה עברנו כדי להגיע לנקודה הזאת, כולנו יודעים טוב מאד. בשנה שעברה הגענו עד לגמר הגביע, והשנה ממשיכים להתקדם עם הקמפיין המרגש באירופה. כעת אנו בפתח אירוע השיא של המועדון בגלגול הנוכחי – גמר הפלייאוף נגד מכבי.
במשחק הראשון של סדרת הגמר מחר, זה ברור שיחפשו אותנו על כל דבר הכי קטן, וינסו בכל רגע לגרום לנו לאבד את זה. הם משקשים מפחד, הם היו מתים שהסדרה הזאת לא תתקיים בכלל. הם מפחדים!
אני פונה בשם אוהדים רבים של הקבוצה לקהל שיגיע מחר ולאולטראס: בבקשה, בואו נמנע מאבוקות וזריקת חפצים.
כולם רק מחכים להוציא אותנו עבריינים, ועם כמה שזה מרתיח את הדם, אסור לנו לתת לזה יד! בואו נצא גדולים.

קחו לכם שני תרחישים אפשריים שיכולים לקרות מחר –
1) אנחנו מדליקים אבוקות, ואיזה חלק נידח מהרשת ביציע נדלקת. אנחנו נפתח מהדורות חדשות, מכבי ובית הדין יגרמו לקהל חוץ לא להגיע יותר, ואולי הכי גרוע: הקבוצה שלנו תפגע ברגע השיא שלה מאז הקמתה מחדש ולא תזכה לכוח הכי גדול שלה - הקהל. מה עשינו בזה?
זה לא פייר וזה מרתיח את הדם, אבל זה המצב בו אנו נמצאים כרגע.

2) תרחיש דמיוני שני - אפס אבוקות, אפס זריקות חפצים, עידוד משוגע כרגיל והלוואי הלוואי ניצחון. רק תחשבו על התמונה בסוף המשחק בה המשחק עובר בשקט מופתי של אירועים חריגים מצדנו, ואנחנו חוגגים עם השחקנים. בבית שלהם. כמה זה יכאב להם בתוך הנשמה, מזה הם משקשקים ולכן גם עשו את כל הבלגן בימים האחרונים. לא שווה את זה?

ההבדלים בין המועדונים רבים וידועים, אפשר להרחיב בלי סוף על הסירחון האנושי שנקרא מועדון הכדורסל מכבי תל אביב. אבל הבדל אחד מרכזי הוא - ההנהלה שלהם זורקת את האוהדים שלהם לכלבים בלי למצמץ (עם ההצעה המבזה והאנטי ספורטיבית לקיים דרבים ללא קהל חוץ למשל). ההנהלה והקבוצה שלנו לעומת זאת, לעולם לא תתייצב למשחק בלי הקהל שלה. כי המועדון שלנו = הקהל. בואו נראה בגרות, נעמוד מאחורי הקבוצה שלנו באגרוף אחד, ונתפלל שיש צדק בעולם ואנחנו נחגוג בסוף כמו שמעולם לא חגגו כאן. וגם אם לא, אנחנו הפועל. וזה מה שחשוב.
יאללה הפועל מלחמה :hapoel: :heart:
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

צודק.
רגע, תרחיש אחד בעצם אומר דרייב אין אדום מלא במשחק 2 לא? :)
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

7even כתב: 07 יוני 2023, 15:34 צודק.
אולי, אבל זה גם אומר אפשרות להגיע למשחק שלישי מכריע על התואר בלי אף אוהד שלנו ביציע שידחוף אותנו,
ובמידה ונצליח איכשהו לנצח בלי האוהדים, אז חגיגות ללא קהל.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

פאזור כתב: 07 יוני 2023, 15:30 בתור אוהד שמלווה את הקבוצה מאז הקמתה מחדש, בוער בי לכתוב בשם אוהדים רבים את ההודעה הזאת. אין צורך לספר ולהרחיב מאיפה הגענו ומה עברנו כדי להגיע לנקודה הזאת, כולנו יודעים טוב מאד. בשנה שעברה הגענו עד לגמר הגביע, והשנה ממשיכים להתקדם עם הקמפיין המרגש באירופה. כעת אנו בפתח אירוע השיא של המועדון בגלגול הנוכחי – גמר הפלייאוף נגד מכבי.
במשחק הראשון של סדרת הגמר מחר, זה ברור שיחפשו אותנו על כל דבר הכי קטן, וינסו בכל רגע לגרום לנו לאבד את זה. הם משקשים מפחד, הם היו מתים שהסדרה הזאת לא תתקיים בכלל. הם מפחדים!
אני פונה בשם אוהדים רבים של הקבוצה לקהל שיגיע מחר ולאולטראס: בבקשה, בואו נמנע מאבוקות וזריקת חפצים.
כולם רק מחכים להוציא אותנו עבריינים, ועם כמה שזה מרתיח את הדם, אסור לנו לתת לזה יד! בואו נצא גדולים.

קחו לכם שני תרחישים אפשריים שיכולים לקרות מחר –
1) אנחנו מדליקים אבוקות, ואיזה חלק נידח מהרשת ביציע נדלקת. אנחנו נפתח מהדורות חדשות, מכבי ובית הדין יגרמו לקהל חוץ לא להגיע יותר, ואולי הכי גרוע: הקבוצה שלנו תפגע ברגע השיא שלה מאז הקמתה מחדש ולא תזכה לכוח הכי גדול שלה - הקהל. מה עשינו בזה?
זה לא פייר וזה מרתיח את הדם, אבל זה המצב בו אנו נמצאים כרגע.

2) תרחיש דמיוני שני - אפס אבוקות, אפס זריקות חפצים, עידוד משוגע כרגיל והלוואי הלוואי ניצחון. רק תחשבו על התמונה בסוף המשחק בה המשחק עובר בשקט מופתי של אירועים חריגים מצדנו, ואנחנו חוגגים עם השחקנים. בבית שלהם. כמה זה יכאב להם בתוך הנשמה, מזה הם משקשקים ולכן גם עשו את כל הבלגן בימים האחרונים. לא שווה את זה?

ההבדלים בין המועדונים רבים וידועים, אפשר להרחיב בלי סוף על הסירחון האנושי שנקרא מועדון הכדורסל מכבי תל אביב. אבל הבדל אחד מרכזי הוא - ההנהלה שלהם זורקת את האוהדים שלהם לכלבים בלי למצמץ (עם ההצעה המבזה והאנטי ספורטיבית לקיים דרבים ללא קהל חוץ למשל). ההנהלה והקבוצה שלנו לעומת זאת, לעולם לא תתייצב למשחק בלי הקהל שלה. כי המועדון שלנו = הקהל. בואו נראה בגרות, נעמוד מאחורי הקבוצה שלנו באגרוף אחד, ונתפלל שיש צדק בעולם ואנחנו נחגוג בסוף כמו שמעולם לא חגגו כאן. וגם אם לא, אנחנו הפועל. וזה מה שחשוב.
יאללה הפועל מלחמה :hapoel: :heart:
אם הייתי יכול לתת לך גם 10 לייקים הייתי נותן, כל מילה בסלע מקווה מאוד שכל האוהדים שלנו יקראו ויפנימו את מה שכתבת
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אתה גם יכול לקבל עונש של משחק ללא קהל בכלל
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

מי שחושב שלא יהיו אבוקות מחר כנראה מכיר בפעם הראשונה את האולטראס. אם לא היתה את הסאגה הזאת יש סיכוי שלא היו אבוקות, הדון יצא גאון, גם יצר הסחות דעת כמו שהוא אוהב, גם בדק וראה שעדיין הוא מחזיק את הכדורסל בארץ בביצים וגם וידא שהאולטראס יזרקו אבוקות כדי להראות שהדון לא יחנך אותם
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אז סהכ יהיה הגיוני וכיף: האולטראס יעשו מה שבא להם בלי שלמישהו בהפועל יש שליטה על זה, ועל הדרך יקרעו לגזרים את הסיכוי של הפועל לאליפות פעם ב-60 שנה.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

מישהו מהאולטראס בכלל כותב פה, ויכול להרגיע את הלחוצים?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אדום נחמד כתב: 07 יוני 2023, 16:12 מישהו מהאולטראס בכלל כותב פה, ויכול להרגיע את הלחוצים?
:rofl:
avivx2
קיבל.ה  96 לייקים

red in blood כתב: 07 יוני 2023, 15:39
אולי, אבל זה גם אומר אפשרות להגיע למשחק שלישי מכריע על התואר בלי אף אוהד שלנו ביציע שידחוף אותנו,
וזה בדיוק מה שמכבי רוצים, אסור לאפשר את זה, בבקשה מחר בלי אבוקות ביציע, זו תהיה הדרך הכי טובה להשתיק את הדון!!
avivx2
קיבל.ה  96 לייקים

פרימו לוי כתב: 07 יוני 2023, 15:56 מי שחושב שלא יהיו אבוקות מחר כנראה מכיר בפעם הראשונה את האולטראס. אם לא היתה את הסאגה הזאת יש סיכוי שלא היו אבוקות, הדון יצא גאון, גם יצר הסחות דעת כמו שהוא אוהב, גם בדק וראה שעדיין הוא מחזיק את הכדורסל בארץ בביצים וגם וידא שהאולטראס יזרקו אבוקות כדי להראות שהדון לא יחנך אותם
אם יזרקו אבוקות זו תהיה ההוכחה שהאולטראס נפלו לפח של הדון.. מכאן הדרך למשחק שלוש ללא קהל חוץ קצרה.. חבל
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אם יהיו אבוקות, יתכבד שימון ויגיד: אמרנו לכם!
אם לא יהיו אבוקות: אם לא היינו מתריעים על זה הם היו מבעירים אבוקות.

בכל מקרה בסיטואציה הנתונה ובמיוחד שזו סדרת גמר, צריך לשמור על רוגע בעניין הזה, מבחינתי בכל משחק באולם, אבל בטח שבמשחק הקרוב.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

למה להדליק אבוקות אם לא לקחנו אליפות?
הפוסט קיבל לייק אחד7even
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

אדום נחמד כתב: 07 יוני 2023, 16:12 מישהו מהאולטראס בכלל כותב פה, ויכול להרגיע את הלחוצים?
אין להם זמן לכתוב בפורום הם עסוקים בהכנת האבוקות, אז אפשר להירגע
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

עזבו אותכם מהדון וכו
הדבר הכי חשוב זה שתמיד שאנחנו מדליקים אבוקות אנחנו מאבדים מומנטום
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenblitzfire
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

red in blood כתב: 07 יוני 2023, 15:39
בגדול לדעתי צריך להמנע מתרחיש כזה ככל האפשר ולסיים את זה בדרריב אין (קשה אפילו מאוד אבל אפשרי)
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

Mr.china כתב: 07 יוני 2023, 18:42 עזבו אותכם מהדון וכו
בול
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

זה הצליח פעם אחת בהיסטוריה של הפועל. נגד ק"ש ששם כבר לא ממש היה מה להפסיד.
בכל שאר הפעמים זה די הרס. גם אתהמשחקים הבאים.

אגב - הקהל שלנו הגדיל לעשות ואחרי שהמשחק נגד ירושלים בדרייב אין היה גמור (12 הפרש דקה לסיום), זרק חפצים לפרקט.
זו הסיבה שאני מאד פסימי לגבי אבוקות וחפצים מחר והלוואי הלוואי ואתבדה.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

7even כתב: 07 יוני 2023, 19:54
זה הצליח פעם אחת בהיסטוריה של הפועל. נגד ק"ש ששם כבר לא ממש היה מה להפסיד.
בכל שאר הפעמים זה די הרס. גם אתהמשחקים הבאים.

אגב - הקהל שלנו הגדיל לעשות ואחרי שהמשחק נגד ירושלים בדרייב אין היה גמור (12 הפרש דקה לסיום), זרק חפצים לפרקט.
זו הסיבה שאני מאד פסימי לגבי אבוקות וחפצים מחר והלוואי הלוואי ואתבדה.
התכוונתי לסל, את קש לא נשכח, לכדורגל אין יכולת אז אין מה להפסיד.

בנוגע לירושלים אני לא שמתי לב , אבל זריקת חפצים זה משהו מזדמן כל אוהד יכול לעשות את זה,לעומת אבוקות.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

בלי קשר לדיון על כן או לא אבוקות, על איזה שקט מופתי אתה מדבר?
לא יהיו אבוקות, ידברו על שירי שואה.
לא יהיו שירי שואה, ידברו על שמת״כ.
לא יהיה שמת״כ, ידברו על שלט בעייתי(זוכרים את הימים שלא נתנו לנו להכניס לאוסישקין ״שער 5 דורש צהוב עולה באש״?)

אין לזה סוף, ולכן לא צריך כל כך לדפוק חשבון למה יגידו.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
פאזור
קיבל.ה  136 לייקים

Red Or Dead כתב: 07 יוני 2023, 20:18 בלי קשר לדיון על כן או לא אבוקות, על איזה שקט מופתי אתה מדבר?
לא יהיה שמת״כ, ידברו על שלט בעייתי(זוכרים את הימים שלא נתנו לנו להכניס לאוסישקין ״שער 5 דורש צהוב עולה באש״?)

שידברו.. כל עוד רק ידברו זה נהדר. אנחנו כרגע כמה שלבים מעבר למצב הרגיל, אבוקות יכולות לגרום גם להפסקת המשחק או להוציא את הקהל שלנו או אלוהים יודע מה. שירי שואה חד משמעית לא. וזה כל ההבדל
צריך להיות חכמים מחר
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןVinb
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

פאזור כתב: 07 יוני 2023, 20:28
Red Or Dead כתב: 07 יוני 2023, 20:18 בלי קשר לדיון על כן או לא אבוקות, על איזה שקט מופתי אתה מדבר?

שידברו.. כל עוד רק ידברו זה נהדר. אנחנו כרגע כמה שלבים מעבר למצב הרגיל, אבוקות יכולות לגרום גם להפסקת המשחק או להוציא את הקהל שלנו או אלוהים יודע מה. שירי שואה חד משמעית לא. וזה כל ההבדל
צריך להיות חכמים מחר
כמו שאמרתי, לא נכנס ספציפית לאבוקות או למחר, הרי הבעיה הזו היא לא רלוונטית אך ורק למחר.
ברמת המאקרו זה ממש לא חשוב איך תתנהג, תמיד יחפשו וגם ימצאו את הדרך לעשות לך דה לגיטימציה, לכן אין מה להתעסק בהם ולשחק במשחק הזה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

כשאני מחבר בין מה שנכתב פה למה שנכתב באשכול אחר, שבו טוענים שלא מעט מהכרטיסים מחולקים לאנשים שלא צריכים להמתין באתר לאן, אם מישהו מבין אלה קיבל כרטיס ומדליק מחר אבוקה, צריך לקחת לי את המנוי ולהוריד לו ביצה בלי הרדמה. אני מקווה מאוד שההנהלה הבהירה את זה לאנשים שחולקו להם כרטיסים, כי אז זה באמת סל עצמי הזוי.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

זה כבר לא נכון. עושה אפילו רושם שניצחנו במלחמה הזאת. פעם כל שמעון תתאבד היה פותח מהדורות חדשות. היום אף אחד כבר לא מתייחס לזה
הפוסט קיבל לייק אחדavivx2
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

Segev כתב: 07 יוני 2023, 21:35

זה כבר לא נכון. עושה אפילו רושם שניצחנו במלחמה הזאת. פעם כל שמעון תתאבד היה פותח מהדורות חדשות. היום אף אחד כבר לא מתייחס לזה
הבינו שזאת רק המלצה לא מחייבת
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

נמאס כבר מהמנטרה הזו.
בפועל להדליק אבוקות זה לדפוק חשבון להם ולפעול לפי מה שנוח להם במקום לפי מה שטוב לנו.
לא יהיה מחר דבר אחד טוב לקבוצה מהדלקת אבוקות או זריקת חפצים. זה יזיק לנו וישחק בול לידיים של הדון.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הרי שימון כל הזמן דיבר על אסונות וסיכון חיי אדם, אבל הוא האדם הראשון שיחכה לראות אבוקה בוערת, הוא מת שזה יקרה, ואם מישהו ייפצע אז הוא בכלל יהיה מאושר.
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

הלך המומנטום כתב: 08 יוני 2023, 09:06 הרי שימון כל הזמן דיבר על אסונות וסיכון חיי אדם, אבל הוא האדם הראשון שיחכה לראות אבוקה בוערת, הוא מת שזה יקרה, ואם מישהו ייפצע אז הוא בכלל יהיה מאושר.
הדבר היחיד שמעניין אותו זה שלא ניקח אליפות, בואו נגשים לו את הסיוט
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
avivx2
קיבל.ה  96 לייקים

תקראו מה אומר אתמול בראיון יו"ר מנהלת הליגה: "הסדרה הזאת היא מבחן מאוד גדול – לאן אני כיו"ר מתכוון לקחת את המנהלת. אם יהיה אירוע כזה, אני לא רק הראשון שאתמוך, אני אדחוף להפרדת קהלים. נקודה".

לא נותנים לדון לנצל ולהוביל למשחקים ללא קהל חוץ, אנא מכם לבוא בלי אבוקות, לא לזרוק חפצים, זה חשוב למועדון, והמועדון הוא מעל הכל - תתאפקו הפועל :hapoel:
הפוסט קיבל 3 לייקיםארז שדהranjefblitzfire
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

מצד שני, גם לא להדליק אבוקות רק בגלל המהלך של שימון, זה ליפול למלכודת שלו. לא?
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

את מי לעזעזל מעניין שימעון והמהלכים שלו?
האבוקות באולם סגור זה נזק וסכנה , גם לקהל שלנו , לא רק לשל מכבי.
ראינו במהלך השנה שכל פעם שנדלקו אבוקות/עשן באולם זה ממש הוציא את השחקנים שלנו מריכוז.
אז פשוט עדיף בלי וזהו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךVinb
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

avivx2 כתב: 08 יוני 2023, 10:29 תקראו מה אומר אתמול בראיון יו"ר מנהלת הליגה: "הסדרה הזאת היא מבחן מאוד גדול – לאן אני כיו"ר מתכוון לקחת את המנהלת. אם יהיה אירוע כזה, אני לא רק הראשון שאתמוך, אני אדחוף להפרדת קהלים. נקודה".

לא נותנים לדון לנצל ולהוביל למשחקים ללא קהל חוץ, אנא מכם לבוא בלי אבוקות, לא לזרוק חפצים, זה חשוב למועדון, והמועדון הוא מעל הכל - תתאפקו הפועל :hapoel:
יו״ר פרווה שרוצה לצאת בסדר עם כולם.
עכשיו הוא תמך בעמדת הפועל אבל אם יקרה משהו אז הוא תומך בעמדת מכבי.
ככה מונעים מהבעיה לקרות יחד עם כריתת איבר במקום לטפל בבעיה עצמה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הדיינים אמרו במפורש שאם יהיו אבוקות הם יסגרו יציעים.
יופי…
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

קבוצה בשבי.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

avivx2 כתב:תקראו מה אומר אתמול בראיון יו"ר מנהלת הליגה: "הסדרה הזאת היא מבחן מאוד גדול – לאן אני כיו"ר מתכוון לקחת את המנהלת. אם יהיה אירוע כזה, אני לא רק הראשון שאתמוך, אני אדחוף להפרדת קהלים. נקודה".

זה אומר שהקבל של מכבי לא יגיע לדריב אין?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

לירון האדום כתב:
avivx2 כתב:תקראו מה אומר אתמול בראיון יו"ר מנהלת הליגה: "הסדרה הזאת היא מבחן מאוד גדול – לאן אני כיו"ר מתכוון לקחת את המנהלת. אם יהיה אירוע כזה, אני לא רק הראשון שאתמוך, אני אדחוף להפרדת קהלים. נקודה".

זה אומר שהקבל של מכבי לא יגיע לדריב אין?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
נו ו? איזה משמעות יש לו בכלל בדרייב אין? כל העניין זה אדומים בנוקיה

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

בחיים אני לא אבין מה גורם לבן אדם לעשות משהו שיזיק לקבוצה שלו בוודאות. שילוב של היבריס שחושב שבלעדיו אין הפועל, יחד עם טמטום בלתי נתפס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroרדפוקס
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אוהד כורסא כתב:בחיים אני לא אבין מה גורם לבן אדם לעשות משהו שיזיק לקבוצה שלו בוודאות. שילוב של היבריס שחושב שבלעדיו אין הפועל, יחד עם טמטום בלתי נתפס.
הם תמיד היו כאלה, וגם תמיד בבחירה בין הפוזה והרצון האישי לבין טובת הפועל - הם בחרו בעצמם
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroרדפוקסליאור א.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

פרימו לוי כתב: 07 יוני 2023, 15:56 מי שחושב שלא יהיו אבוקות מחר כנראה מכיר בפעם הראשונה את האולטראס
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroBigBallerKingAlpacaRed_man
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

לא יודע. שנים שיש פירו ביד אליהו. עכשיו נפסיק כי שמעון בכה? על המוח של המשטרה שהעמידה אותנו כמו באושוויץ שעתיים בכניסה, ועל המוח של שמעון

כל הכבוד שלא זרקו כלום למטה
שליחת תגובה