פנייה צנועה ונרגשת לקהל ולארגון – רגע השיא של המועדון בגלגול הנוכחי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

כמה נפגעים היו לאוהדי מכבי באולם הערב?
Rest my case
אז הפסיקו את המשחק ל-50 שניות והיה קצת ישן בעיקר למעלה אצל אוהדי הפועל

לא משהו חריג

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדצבי שיסל
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

Charlie כתב: 08 יוני 2023, 23:35 כמה נפגעים היו לאוהדי מכבי באולם הערב?
Rest my case

לא משהו חריג

חד משמעית, לא יודע למה כולם בפורום מתנהגים כאילו קרה משהו חריג
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ומה היה קורה אם לא היו מדליקים אבוקות?
כאילו מה, היו אומרים משהו בתקשורת שמחמיא לקהל של הפועל על זה שלא הדליק? מירי נבו הייתה מציינת את זה?
מישהו ידבר על מה שהלך בכניסה? על הבידוק לשחקנים?

כל עוד הכללים זה שלמכבי מותר הכל ואף אחד לא מותח עליהם אות אחת של ביקורת, אז שידליקו להם שם גם 100 אבוקות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אנחנו לא צריכים לדבר. אנחנו צריכים לשים להם מגנומטרים וגם כלבי גישוש. אבל בטח ניתן להם יחס של מלכים
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אז בוא נחכה שיקרה משהו, אולי שריפה, אולי מישהו יפצע מריצה מהעשן, סה"כ אבוקות באולם סגור, למה שיקרה למישהו משהו.
חוצמזה האבוקה זה עקרון, תשתית הפועל.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroAsafasrafKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

צה זה משנה לכמה זמן המשחק נעצר?

אתה לא מבין שאתה משחק להם לידיים? האבוקות סה לא מתאים ואחרי שבוע שהם התעסקו בדרעק היה ברור שאם יהיו אבוקות אנחנו נאכל זין גדול במיוחד.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

Charlie כתב:כמה נפגעים היו לאוהדי מכבי באולם הערב?
Rest my case

לא משהו חריג

שכחנו כולם שזה הקריטריון.
פגעו בקבוצה, בפעם המי יודע כמה ואח״כ בוכים כמו כוסיות על אלימות משטרתית ובידוק בטחוני.
מאחל לסרטן המתפשט הזה שיש אצלנו רק רע. זבלים באדום.

הפוסט קיבל לייק אחדporthos
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

העיקר שהחבר'ה מהאולטרס יכולים לאונן על עצמם...
סעמק
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

גביזון כתב:אז בוא נחכה שיקרה משהו, אולי שריפה, אולי מישהו יפצע מריצה מהעשן, סה"כ אבוקות באולם סגור, למה שיקרה למישהו משהו.
חוצמזה האבוקה זה עקרון, תשתית הפועל.

לא ברור לך שהתקנון והחוק לא מדברים אליהם.
חבורה של אנרכיסטיים זבלים. מאחל להם לבלות את הלילה עם שותף לתא.

הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

לא ייאמן הבכיינות פה. שנים יש פירו ביד אליהו ולא קורה כלום. לא מבין למה צריך להפסיק כי שמעון מזרחי עלה לראיון בספורט5

הכל מטומטם
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

הדגל האדום כתב:לא ייאמן הבכיינות פה. שנים יש פירו ביד אליהו ולא קורה כלום. לא מבין למה צריך להפסיק כי שמעון מזרחי עלה לראיון בספורט5

הכל מטומטם
למה צריך להפסיק? אולי בגלל שזה גורם לנזק לקבוצה? אולי בגלל שהפועל תל אביב חשובה הרבה יותר מהאולטראס, או אולי בגלל שזה לא חוקי? אלה לא מספיק סיבות?

הפוסט קיבל 2 לייקיםporthosגביזון
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לדעתי, לא באמת מפריע לאנשים האבוקות כמו החשיבה של "אוי עכשיו שימון יזיין אותנו".
במקום להבין שהבעיה פה זה שמכבי קובעים את הכללים ועושים מה שהם רוצים בלי שמישהו מצייץ בכלל, מתעסקים באיזה נורא זה שהדליקו אבוקות כי עכשיו שימון יעשה קמפיין עם החיילים שלו בתקשורת (ואז יגידו לנו "שימון ניצח", כאילו איזה קשה לו "לנצח" כשמראש הכל מכור עבורו).

הרי כששנה שעברה היו אבוקות במנורה בחצי גמר גביע לא ראיתי שאנשים פה כ"כ הלינו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםהדגל האדוםRed0rDeadיפתח16
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

טכנית לארז כתב:לדעתי, לא באמת מפריע לאנשים האבוקות כמו החשיבה של "אוי עכשיו שימון יזיין אותנו".
במקום להבין שהבעיה פה זה שמכבי קובעים את הכללים ועושים מה שהם רוצים בלי שמישהו מצייץ בכלל, מתעסקים באיזה נורא זה שהדליקו אבוקות כי עכשיו שימון יעשה קמפיין עם החיילים שלו בתקשורת (ואז יגידו לנו "שימון ניצח", כאילו איזה קשה לו "לנצח" כשמראש הכל מכור עבורו).

כשמסבירים לך במנהלת שאם יהיו אבוקות, במקרה של משחק 3 הם יתמכו בזה שלא יהיה קהל חוץ ואתה עושה דווקא... (תשלים לבד)

הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Asafasraf כתב: 09 יוני 2023, 00:00
טכנית לארז כתב:לדעתי, לא באמת מפריע לאנשים האבוקות כמו החשיבה של "אוי עכשיו שימון יזיין אותנו".

כשמסבירים לך במנהלת שאם יהיו אבוקות, במקרה של משחק 3 הם יתמכו בזה שלא יהיה קהל חוץ ואתה עושה דווקא... (תשלים לבד)

ומחר הם יסבירו שבפעם הבאה שיהיה שמתכ לא יהיה קהל.
ואחרי זה הם יסבירו שזריקת כוס קולה לפרקט זה ללא קהל.

למה המנהלת לא מאיימת שבפעם הבאה שיש כזה איחור במתן כרטיסים זה הפסד טכני?
למה המנהלת לא מצייצת על הבלגאן בכניסה היום?
כי הכללים נקבעים ע"י מכבי ולפי מה שנוח למזרחי ופדרמן.

מכבי קובעים פה את הכללים ואנשים עוד בעניין של לשחק לפי הכללים האלה ולתת לזה לגיטימציה, במקום להילחם בכל המערכת הרקובה הזאת.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אתם תקועים על שימון כדי לא להראות כאילו עושים את זה בגללו, ומסבירים לכם שזה מסוכן ויכול לפגוע בנו. על הזין שימון!!!!

טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גביזון כתב: 09 יוני 2023, 00:05

אתם תקועים על שימון כדי לא להראות כאילו עושים את זה בגללו, ומסבירים לכם שזה מסוכן ויכול לפגוע בנו. על הזין שימון!!!!

אז למה כשהדליקו אבוקות אשתקד בחצי גמר גביע ובדרבי נגדם בפליאוףך בדרייב אין לא היו כאלה התרעמויות על איזה נורא זה אבוקות?
יכול להיות שלך זה מפריע כי אתה באמת רואה בזה סיכון וזה כמובן לגיטימי, אבל להתרעם על זה כי "אוי עכשיו האיגוד יזיין אותנו" זה בעקיפין לתת לגיטימציה לכמה שהכל רקוב כאן.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 יוני 2023, 23:56 לדעתי, לא באמת מפריע לאנשים האבוקות כמו החשיבה של "אוי עכשיו שימון יזיין אותנו".

זה כמובן לא נכון בהרבה מובנים.
קודם כל, אני שמח שיש לך דיעה על מה אחרים חושבים או לא חושבים, תן לאנשים את הקרדיט שהם כותבים את דעתם האמיתית כמו שאני מניח שאתה מצפה שיתנו לך.
דבר שני, כל פעם שיש פסיק של אירוע שגורר קנסות אחריו התגובות גם פה ובכלל הן אותו הדבר, כולל נושא האבוקות והעשן באולם סגור שזוכה לתלונות כל פעם.
ובשורה התחתונה, הבעיה זה לא מכבי, הם מעניינים את התחת שלי (תסלחו לי על הביטוי), אותי מעניינת הפועל.
וכל דבר שעושה נזק להפועל , בלי שום תועלת מהצד השני (ולהפריע לשימעון בעין זה לא תועלת) זה פשוט בלתי נתפס.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

טכנית לארז כתב:

אז למה כשהדליקו אבוקות אשתקד בחצי גמר גביע ובדרבי נגדם בפליאוףך בדרייב אין לא היו כאלה התרעמויות על איזה נורא זה אבוקות?
יכול להיות שלך זה מפריע כי אתה באמת רואה בזה סיכון וזה כמובן לגיטימי, אבל להתרעם על זה כי "אוי עכשיו האיגוד יזיין אותנו" זה בעקיפין לתת לגיטימציה לכמה שהכל רקוב כאן.
אני לא מתווכח שהכל רקוב כאן, אני במקור אשדודי שבגלל הזוהמה והרקבון הצהוב נהייתי אוהד הפועל בגיל ילד/נוער, הכל רקוב כאן נקודה, ארדואניזם במיטבו, מכבי כדורסל זה הרס ורקבון.
אני אומר שהפועל הכי חשובה, והאבוקה עשויה לפגוע בהפועל, ולא תוכל להוציא מילה.
אם כבר, כתבתי את כמה פעמים, עשינו שטות שהסכמנו לשחרור הכרטיסים בצורה משפילה כמו ילד מתחנן, גם במחיר של לא להעלות למשחק אם אין עונש ראוי למכבי.

טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כלומר אם מחר המנהלת תודיעה שאסור להפריע לטיימאאוטים של מכבי בדרייב אין (יש כתבה ברקנטי על מה שהלך היום בפסקי זמן שלנו?), אסור לשיר שמתכ, אסור שהקהל של הפועל יהיה קרוב לפרקט - אתה אומר ליישם את חוקי המנהלת.
זה הרי עושה נזק להפועל. המנהלת תעניש.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 00:07

אתה צודק שאנחנו משחקים במשחק מכור מראש, אין ויכוח. אבל למה גם לשים לעצמנו רגל? במה האבוקות תרמו? למה הן חשובות? יכול להיות מאוד ואני גם מקווה שזה יגמר בקנס שולי, אבל האולטראס שוב ושוב מראים שהכבוד שלהם יותר חשוב להם מהפועל, כי אין לאבוקות שום תרומה והנזק הפוטנציאלי ברור
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אפשר להסכים נקודתית על זה, אבל בכללי כשכל החוקים במערכת הזאת נקבעים עבור מועדון אחד, אז על הזין החוקים האלה.
מחר יהיה אסור שמתכ כי החיילים של גלדסטון יגידו שזה נוראי ברדיו ובטלוויזיה, ואז גם את זה יהיה אסור לשיר כי זה פוגע בהפועל?

תילחמו במערכת במקום לתת לה לגיטימציה.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 09 יוני 2023, 00:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 יוני 2023, 23:56 לדעתי, לא באמת מפריע לאנשים האבוקות כמו החשיבה של "אוי עכשיו שימון יזיין אותנו".

זה לא שאני נגד אבוקות, פשוט כל השבוע הייתה פה מכונת רעל של גבלס. האיגוד (בין היתר כדי להגן עלינו) אמר שאם יהיו אבוקות והתחזיות של ההם יתגשמו, אז האיגוד יעניש כבד.
ומה אתה עושה? יורה לעצמך ברגל, בשם עיקרון "אבוקה המתמדת".
סליחה, אבל זה פשוט להיות טיפשים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroרק הפועל בלבAsafasraf
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

porthos כתב: 09 יוני 2023, 00:16

זה לא שאני נגד אבוקות, פשוט כל השבוע הייתה פה מכונת רעל של גבלס. האיגוד (בין היתר כדי להגן עלינו) אמר שאם יהיו אבוקות והתחזיות של ההם יתגשמו, אז האיגוד יעניש כבד.
כבר כתבתי.
מחר בגבלסיות השונות שלהם יגידו שאסור שמתכ, ועדי הרשליקוביץ יעשה כתבה על איזה נורא זה שמישהו עם חצוצרה היה מאחורי הספסל של מכבי בדרייב אין.
ומה אז? אתה גם תגיד "אוי המפגרים האלה שוב שרו לן שיתאבד"?

אנשים כאילו מסרבים לראות את התמונה הגדולה שהיא פשוט לעשות דמוניזציה לקהל של הפועל כקהל, כשהמטרה הסופית היא שלא נגיע למשחקים במנורה.
זה לא משנה אם הסיבה "הסופית" תהיה אבוקות. כי אם זה לא יהיה אבוקות זה יהיה משהו אחר.
הפוסט קיבל לייק אחדהדגל האדום
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 00:12 כלומר אם מחר המנהלת תודיעה שאסור להפריע לטיימאאוטים של מכבי בדרייב אין (יש כתבה ברקנטי על מה שהלך היום בפסקי זמן שלנו?), אסור לשיר שמתכ, אסור שהקהל של הפועל יהיה קרוב לפרקט - אתה אומר ליישם את חוקי המנהלת.
זה הרי עושה נזק להפועל. המנהלת תעניש.
הדמגוגיה הזאת שמשווה מפגע בריאותי ובטיחותי לדברים שהם איך נאמר בעדינות, פחות מפגעים בריאותיים ובטיחותיים , לא עוזרת לטיעון שאתה מנסה להעלות.
הפוסט קיבל לייק אחדporthos
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

על המפגע הבריאותי והבטיחותי שהם דאגו לו היום בכניסה למשחק לא ראיתי שמישהו דיבר.
אבל תמשיכו לתת להם לגיטימציה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

תמשיך לפגוע בעצמך בתגובה להתנהגות שלהם.
זה מה שיראה להם.
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 00:18
porthos כתב: 09 יוני 2023, 00:16

כבר כתבתי.
מחר בגבלסיות השונות שלהם יגידו שאסור שמתכ, ועדי הרשליקוביץ יעשה כתבה על איזה נורא זה שמישהו עם חצוצרה היה מאחורי הספסל של מכבי בדרייב אין.
ומה אז? אתה גם תגיד "אוי המפגרים האלה שוב שרו לן שיתאבד"?

אנשים כאילו מסרבים לראות את התמונה הגדולה שהיא פשוט לעשות דמוניזציה לקהל של הפועל כקהל, כשהמטרה הסופית היא שלא נגיע למשחקים במנורה.
זה לא משנה אם הסיבה "הסופית" תהיה אבוקות. כי אם זה לא יהיה אבוקות זה יהיה משהו אחר.
אני מצטער אבל זה פשוט לא אותו דבר.

אחרי מה שהלך השבוע, האבוקות משרתות אותם. אתה מבין שהאבוקות האלה תרמו יותר להם מאשר לנו?

כן, יש להם מכונת רעל משומנת (שאגב, פחות עבדה הפעם) אבל האבוקות הן סכנה אמיתית באולם סגור, הזבלים האלו לא המציאו את זה.

מבין?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

סבבה.
לא ראיתי שנגד המבורג למשל מישהו הלין על כמה זה מסוכן (ושם זה היה אפילו באולם יותר קטן) , בטח לא במימדים של עכשיו. או בשנה שעברה מולם (פעמיים).
פתאום נזכרים במסות כמה זה מסוכן. זה לא חלילה כי שימון משחק ע לזה.
פאזור
קיבל.ה  136 לייקים

לא יודע איפה לפרוק את זה, אבל הכאב על מה שנהיה מחלק מהקהל שלנו גומר אותי.
יריקות למטה, מצתים, אנשים ממש קיבלו למטה סמוחטות על הראש. אני ראיתי בעיניים שלי.
ושלא תחשבו, כי אני לא יודע איך ההודעה הזאת מצטיירת. אני מקלל את מכבי טוב טוב בכל דרבי, בלי חולצה, לא מתייפייף ומכור לאווירה החמה ולטירוף של הקהל. אבל מה שנהיה אצלנו שורף לי מבפנים, זאת לא הפועל שאני גדלתי עליה..
אני רואה פה תגובות על שמעון, שהכל מכור, שאם לא אבוקות יתפסו אותנו על דברים אחרים, לא פוסל את זה. בלי קשר, צריך להסתכל פנימה באובייקטיביות אל תוך הבית, וואלה חלק מהבית דוחה ברמות. ביתר במסווה של הפועל אצלנו ביציע! אני לא נרגע מזה
הפוסט קיבל 13 לייקיםshaharotפומפהליאור א.KingAlpacaMaorTenacious DגביזוןDe NiroHapoloיורםranjef7evenAsafasraf
ליאור א.
קיבל.ה  110 לייקים

פאזור כתב: 09 יוני 2023, 00:48 לא יודע איפה לפרוק את זה, אבל הכאב על מה שנהיה מחלק מהקהל שלנו גומר אותי.
יריקות למטה, מצתים, אנשים ממש קיבלו למטה סמוחטות על הראש. אני ראיתי בעיניים שלי.
ושלא תחשבו, כי אני לא יודע איך ההודעה הזאת מצטיירת. אני מקלל את מכבי טוב טוב בכל דרבי, בלי חולצה, לא מתייפייף ומכור לאווירה החמה ולטירוף של הקהל. אבל מה שנהיה אצלנו שורף לי מבפנים, זאת לא הפועל שאני גדלתי עליה..
אני רואה פה תגובות על שמעון, שהכל מכור, שאם לא אבוקות יתפסו אותנו על דברים אחרים, לא פוסל את זה. בלי קשר, צריך להסתכל פנימה באובייקטיביות אל תוך הבית, וואלה חלק מהבית דוחה ברמות. ביתר במסווה של הפועל אצלנו ביציע! אני לא נרגע מזה
כל מילה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

פאזור כתב: 09 יוני 2023, 00:48 לא יודע איפה לפרוק את זה, אבל הכאב על מה שנהיה מחלק מהקהל שלנו גומר אותי.
כל מילה.
אני כותב את זה כבר תקופה וחושב על זה כבר כמה שנים.
היום ילד, ילד קטן ביציע מתחתינו קיבל כוס על הראש ומירר בבכי. אותם אנשים שבאים לפרוק כל עול ביציע וחושבים שמותר להם לעשות הכל, לשיר הכל (שירי שואה), לזרוק הכל ולהדליק הכל הם בדיוק מה שמרחיק אנשים רבים מהקבוצה ומהספורט. הם גם בדיוק אותם אנשים ששרים לא רוצים שוטרים ביציע אבל במו ידיהם מביאים לכך שיהיו שוטרים ביציע.
הם בדיוק אלה שגורמים לכך שיעשו לנו בידוק שלא מבייש כניסה לכור גרעיני בכניסה למשחק. הם בדיוק אלה שגורמים לכך ששוטרים ירדו בנו ויצופפו אותנו בתורים כאילו אנחנו אויבי המדינה.
ולא, אל תגידו זה שימון ואיציק ומרדכי וכל התירוצים שאתם אוהבים לתרץ לעצמכם. זה נטו אתם!

חבל שקהל שמראה תצוגות עידוד מהמדהימות שראיתי עסוק כל כך באהבה עצמית, בהתנהגות בהמתית וזלזול כלפי המועדון וחבריהם ליציע.
הפוסט קיבל 7 לייקיםKingAlpacashaharotגביזוןDe Niroיורםranjef7even
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

זה לא משהו חדש ועם כמה שזה לא נעים להודות יש בקהל אנשים שנותנים לשימון את כל ההצדקה לסגור אותם בכלוב עם רשתות ביציע העליון,הרוויחו את זה ביושר.
כשרואים את הדברים האלה וואלה, קל מהצד להסתכל על זה ולומר "איזה קהל מסריח"
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

הוכיחו בפעם המי יודע כמה שהם אוהבים את עצמם יותר מאת המועדון.. באסה.
המשתמש על שם רז שלמה
הפוסט קיבל 3 לייקיםDaniel7evenRed_man
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 00:31 סבבה.
לא ראיתי שנגד המבורג למשל מישהו הלין על כמה זה מסוכן (ושם זה היה אפילו באולם יותר קטן) , בטח לא במימדים של עכשיו. או בשנה שעברה מולם (פעמיים).
לא ראית , אז זה לא היה.
מה שכמובן לא נכון, הנושא הזה של האבוקות , כמה שהוא מפריע לנשום ובעיניים וכמה שהוא מסיח את דעת השחקנים עלה כמעט בכל פעם שהיו אבוקות.
לא שמת לב לזה, כי זה לא היה בפוקוס של הדיון כמו עכשיו, אבל זה בהחלט עלה והתלונות נגד זה היה מאוד דומות למה שאומרים עכשיו.

אגב, אי אפשר גם להתכחש לזה שהאש שנדלקה והצורך במטפי כיבוי בפעם הקודמת שהודלקו אבוקות בדרבי לפני חודש היה עליית מדרגה בחומרה של הסיפור הזה מה שמצדיק יחס יותר משמעותי לנושא.
לפחות בנושא הזה היה צעד אחורה אתמול, מה שאולי מרמז שאפשר לקחת עוד צעד/שניים אחורה בלי שהעולם ייחרב.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

הכל תלוי אם הצעד אחורה הזה פוגע בכבוד של האולטראס. כי אם כן - שיתפוצצו כולם ושתלך האליפות ושתלך הקבוצה. הכי חשוב זה שיוציאו לפועל את התוכנית שלהם.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

ranjef כתב: 08 יוני 2023, 23:15
אוהד כורסא כתב:בחיים אני לא אבין מה גורם לבן אדם לעשות משהו שיזיק לקבוצה שלו בוודאות. שילוב של היבריס שחושב שבלעדיו אין הפועל, יחד עם טמטום בלתי נתפס.
הם תמיד היו כאלה, וגם תמיד בבחירה בין הפוזה והרצון האישי לבין טובת הפועל - הם בחרו בעצמם
הבעיה שיש להם תמיכה מלאה מההנהלה.
הכי קל בעולם למצוא אותם ולסיים את זה, אבל כנראה רמי אוהב את זה. עד שיהיה איזה אדהם שביטה 2.
במקביל, צריך להילחם באכיפה המפלה ושירושלים קיבלו על האלימחת שלהם שני משחקים על תנאי. איזה בושה באמת.
אנשים חושבים שזה או שאתה מתיישר עם שימון או שאתה מדליק עשרות אבוקות. לא צריך להיות מטומטמים.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מילפורד כתב: 09 יוני 2023, 07:24
טכנית לארז כתב: 09 יוני 2023, 00:31 סבבה.
לא ראית , אז זה לא היה.
מה שכמובן לא נכון, הנושא הזה של האבוקות , כמה שהוא מפריע לנשום ובעיניים וכמה שהוא מסיח את דעת השחקנים עלה כמעט בכל פעם שהיו אבוקות.
לא שמת לב לזה, כי זה לא היה בפוקוס של הדיון כמו עכשיו, אבל זה בהחלט עלה והתלונות נגד זה היה מאוד דומות למה שאומרים עכשיו.

אגב, אי אפשר גם להתכחש לזה שהאש שנדלקה והצורך במטפי כיבוי בפעם הקודמת שהודלקו אבוקות בדרבי לפני חודש היה עליית מדרגה בחומרה של הסיפור הזה מה שמצדיק יחס יותר משמעותי לנושא.
לפחות בנושא הזה היה צעד אחורה אתמול, מה שאולי מרמז שאפשר לקחת עוד צעד/שניים אחורה בלי שהעולם ייחרב.
תיכנס לאשכול המשחק מול המבורג. לא מצאתי שם תלונות על איזה מסוכן זה אבוקות. רק על איך זה מפריע לשחקנים.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

ranjef כתב:הכל תלוי אם הצעד אחורה הזה פוגע בכבוד של האולטראס. כי אם כן - שיתפוצצו כולם ושתלך האליפות ושתלך הקבוצה. הכי חשוב זה שיוציאו לפועל את התוכנית שלהם.
לה פמיליה באדום.

סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אוהד מכבי טוען: הבן שלי סיים את הדרבי במיון
שי שרעבי סיפר שבנו עידן, בן ה-10, פונה לבית החולים אחרי שדלי, שהושלך מיציע אוהדי הפועל, פגע בו: "אני מזועזע, הוא לא רוצה ללכת יותר למשחקים"
https://www.one.co.il/Article/22-23/2,6 ... tml?ref=hp

כן, "כתבות ממומנות של שמעון"
כן, "בכל קהל זורקים חפצים ורק אותנו מחפשים"
כן, "מי אמר שהילד בכלל נפגע אולי זה סתם הגזמה"
כן, "הכל כשר"

חבורה של אפסים.
אם זה המחיר שצריך לשלם כדי להיות הקהל הכי טוב בארץ אז אני מעדיף להיות נס ציונה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 09 יוני 2023, 12:24 אוהד מכבי טוען: הבן שלי סיים את הדרבי במיון
שי שרעבי סיפר שבנו עידן, בן ה-10, פונה לבית החולים אחרי שדלי, שהושלך מיציע אוהדי הפועל, פגע בו: "אני מזועזע, הוא לא רוצה ללכת יותר למשחקים"
https://www.one.co.il/Article/22-23/2,6 ... tml?ref=hp

כן, "כתבות ממומנות של שמעון"
כן, "בכל קהל זורקים חפצים ורק אותנו מחפשים"
כן, "מי אמר שהילד בכלל נפגע אולי זה סתם הגזמה"
כן, "הכל כשר"

חבורה של אפסים.
אם זה המחיר שצריך לשלם כדי להיות הקהל הכי טוב בארץ אז אני מעדיף להיות נס ציונה
אוף, פשוט אוף.

איך דלי הגיע לשם בכלל? איזה חפצים חדים הוא מדבר? יש רשת הרי, איך זרקו?
נערך לאחרונה על ידי porthos ב 09 יוני 2023, 12:37, נערך פעם 1 בסך הכל.
שליחת תגובה