פנייה צנועה ונרגשת לקהל ולארגון – רגע השיא של המועדון בגלגול הנוכחי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

וואו, אתה פותח פה נושא שאפשר רק עליו לדבר שעות.

אני אחדד שוב ואגיד, אם ״הבעיה״ שלנו היתה רק שירים , אם היה בהם תתאבד ואפילו שואה עוד הייתי חי עם זה בשלום.
הנושא שמבחינתי עובר את הגבול וחייב טיפול זה המעבר של זה לאלימות פיזית.

עכשיו ניסיון להגיב ל״תתאבד כבר״ , במיוחד בהקשר של לבוא למשחקים עם ילדים.
רק תיקח לעצמך את ״התרחיש המופרך״ שילד/נער בא ליציע שלנו, שומע ש״תתאבד כבר״ זה קללה/איחול לגיטימי, ואחרי זה בביה״ס ו/או ברחוב משתמש בביטוי הספציפי הזה, ותדמיין שבצד השני של זה נמצא מישהו על הקצה ועוד יילך ויממש את האיחול הזה.
עכשיו שתי הערות:
1. התסריט הזה לא כל כך מופרך, מי שלא מבין את זה, יש לו מזל, שלא ידע מצרות.
2. כן, זה לא שזאת משוואה שמישהו יתאבד בעיקבות התגובת שרשרת הזאת, סביר להניח שבן אדם שמתאבד יגיע לשם גם בלי שישמע אותנו מאחלים את זה למזרחי.
אבל זה מספיק נושא בעייתי וקשה להתמודדות , במיוחד בבני נוער, שהביטוי הזה ספציפית, מבחינתי לפחות, מיותר לחלוטין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםBrilliantBigBaller
יהלום14אדום
קיבל.ה  566 לייקים

בני12 כתב: 10 יוני 2023, 15:52
האדום הצורר כתב: 10 יוני 2023, 13:57 יש הבדל בין לכתוב ששער 8 היה מעורב במשחק מול חיפה ללכתוב שבזמן דרבי שער 5 (אחרי המעבר מ7) היה מעורב עם אוהדים של מכבי.
בשנות ה-80 ותחילת שנות ה-90 שער 4-5 היה מעורב בדרבים.
אנחנו ישבנו בשער 5 ומכבי ישבו בשער 4 ללא כל הפרדה.
גם במשחקי גביע באצטדיון ר"ג אנחנו ישבנו בשער 12 ומכבי בשער 11 ללא כל הפרדה.

כמו שמרקס כתב, הדומיננטיות של ארגוני האולטראס של שתי הקבוצות יצרה את הנזק והבלאגן.
היתה תקופה שהיו גדרות בין כל היציעים, כולל 4+5
יאללה הביתה!!!
ranjef
קיבל.ה  709 לייקים

אנשים אולי אוהבים לעצום את העיניים.
אין הרבה הבדל בינינו לבין ביתר. בשתי הקבוצות יש גרעין ששולט בקבוצה, אחראי לכל הקנסות והעונשים (מרוב אהבת הקבוצה), ובשני המקומות הוא שולט גם בהנהלה ולא להיפך.
האבוקות וזריקת החפצים על ילדים זאת הדוגמא הטרייה אבל לא היחידה. האבוקות בכדורסל אגב (בניגוד לכדורגל) תמיד פגעו בקבוצה ולא עזרו לה. אבל מה זה מעניין הקבוצה. העיקר שיצאנו מגניבים ואנרכיסטים
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  777 לייקים

"שמעון מזרחי תתאבד כבר" זה שיר מצוין. הוא לא אלים, הוא שנון ומצחיק במידה, הוא מאוורר היטב את תחושת השנאה לדמות הכי נוראית בעולם הספורט הישראלי. לשים אותו באותה מקשה עם שירי שואה זה מצחיק
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaranjefASAFABADI
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

ranjef כתב: 10 יוני 2023, 20:07 אנשים אולי אוהבים לעצום את העיניים.
אין הרבה הבדל בינינו לבין ביתר. בשתי הקבוצות יש גרעין ששולט בקבוצה, אחראי לכל הקנסות והעונשים (מרוב אהבת הקבוצה), ובשני המקומות הוא שולט גם בהנהלה ולא להיפך.
האבוקות וזריקת החפצים על ילדים זאת הדוגמא הטרייה אבל לא היחידה. האבוקות בכדורסל אגב (בניגוד לכדורגל) תמיד פגעו בקבוצה ולא עזרו לה. אבל מה זה מעניין הקבוצה. העיקר שיצאנו מגניבים ואנרכיסטים
מה? אתה רציני? לה פמיליה שרפו מתחם אימונים, תקפו אוהד של הפועל עם פטיש בראש, באים כל שבוע לבסטות של ערבים בשוק, הורסים להם אותם ומרביצים להם. איך אתה יכול בכלל לחשוב על לכתוב דבר כזה?
אולטראס הפועל בסך הכל הדליק אבוקות במשחקים וזרק קרטונים של נייר. אני מתנגד מאוד לעניין הזה, לא בעד אבוקות במקומות סגורים ונגד זריקת חפצים.
אבל איך אתה בכלל יכול להשוות בין הארגון הזה לארגון שאשכרה כמעט רצח מישהו עם פטיש לראש? ששרף מתחם אימונים שלם, תגובה הזויה.
רק מדגיש שאני נגד כל אלימות והדלקת אבוקות במקום סגור. אבל להשוות את זה לארגון טרור לכל דבר ועניין כמו לה פמיליה זאת השוואה הזויה
הפוסט קיבל 2 לייקיםקוקאין ואלכוהולASAFABADI
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1047 לייקים
יצירת קשר:

אתה מודע לכך שאוהד הפועל שרף לפני עשר שנים את בית וגן? שאוהדי הפועל תקפו אוהדים של קבוצות אחרות?
זה לא בהיקפים של לה פמיליה, אבל לא צריך להדחיק את המציאות
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחד7even
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

הפועל כתב: 10 יוני 2023, 20:50 אתה מודע לכך שאוהד הפועל שרף לפני עשר שנים את בית וגן? שאוהדי הפועל תקפו אוהדים של קבוצות אחרות?
אנשים פה פשוט עוצמים את העיניים או עיוורים מהאהדה לא מוסברת לארגון שכרגע בעיקר עושה נזק למועדון הזה שנקרא הפועל תל אביב
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Asafasraf
קיבל.ה  825 לייקים

הפועל כתב:אתה מודע לכך שאוהד הפועל שרף לפני עשר שנים את בית וגן? שאוהדי הפועל תקפו אוהדים של קבוצות אחרות?
המכות של פואד וזהבי היו בעצם משחק בארגז חול...
אין עם מי לדבר. באולטראס שלנו נמצאים ל״ו צדיקים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדפומפה
ranjef
קיבל.ה  709 לייקים

פרימו לוי כתב:"שמעון מזרחי תתאבד כבר" זה שיר מצוין. הוא לא אלים, הוא שנון ומצחיק במידה, הוא מאוורר היטב את תחושת השנאה לדמות הכי נוראית בעולם הספורט הישראלי. לשים אותו באותה מקשה עם שירי שואה זה מצחיק
נייט רובינסון כתב:
מה? אתה רציני? לה פמיליה שרפו מתחם אימונים, תקפו אוהד של הפועל עם פטיש בראש, באים כל שבוע לבסטות של ערבים בשוק, הורסים להם אותם ומרביצים להם. איך אתה יכול בכלל לחשוב על לכתוב דבר כזה?
אולטראס הפועל בסך הכל הדליק אבוקות במשחקים וזרק קרטונים של נייר. אני מתנגד מאוד לעניין הזה, לא בעד אבוקות במקומות סגורים ונגד זריקת חפצים.
אבל איך אתה בכלל יכול להשוות בין הארגון הזה לארגון שאשכרה כמעט רצח מישהו עם פטיש לראש? ששרף מתחם אימונים שלם, תגובה הזויה.
רק מדגיש שאני נגד כל אלימות והדלקת אבוקות במקום סגור. אבל להשוות את זה לארגון טרור לכל דבר ועניין כמו לה פמיליה זאת השוואה הזויה
אל תשווה לי פרטים ספיצפיים כי זה בחיים לא יהיה שווה בשום נושא. הם ארגון טרור גזעני ואני לא רוצה להיות דומה לו בשום צורה.
האולטראס אחראים לאדם שביטה, אחראים לזרוק מקלות על ילדים בדרבי, שרים שירי שואה די באופן קבוע (עם שירי התאבדות אין לי בעיה), שריפת בית וגן ועוד ועוד. אין בכלל ויכוח שהם עושים מה שהם רוצים, בלי קשר לטובת הקבוצה או לא. לפעמים זה מדהים כמו העידוד שאיתו הם מושכים את כולם, ולפעמים זה חרא שגורם לסגירת יציעים/רדיוס/מי יודע מה עוד יהיה, שפוגע בקבוצה באופן ישיר. שימון בכלל לא צריך לנסות לפגוע בהפועל. הוא רק מדליק את הגזרה עם איזה מעשה נבלה אופייני, והם כבר יפגעו בהפועל איכשהו.
El dudernio
קיבל.ה  1276 לייקים

ranjef כתב: 10 יוני 2023, 22:21
פרימו לוי כתב:"שמעון מזרחי תתאבד כבר" זה שיר מצוין. הוא לא אלים, הוא שנון ומצחיק במידה, הוא מאוורר היטב את תחושת השנאה לדמות הכי נוראית בעולם הספורט הישראלי. לשים אותו באותה מקשה עם שירי שואה זה מצחיק
נייט רובינסון כתב:
אל תשווה לי פרטים ספיצפיים כי זה בחיים לא יהיה שווה בשום נושא. הם ארגון טרור גזעני ואני לא רוצה להיות דומה לו בשום צורה.
האולטראס אחראים לאדם שביטה, אחראים לזרוק מקלות על ילדים בדרבי, שרים שירי שואה די באופן קבוע (עם שירי התאבדות אין לי בעיה), שריפת בית וגן ועוד ועוד. אין בכלל ויכוח שהם עושים מה שהם רוצים, בלי קשר לטובת הקבוצה או לא. לפעמים זה מדהים כמו העידוד שאיתו הם מושכים את כולם, ולפעמים זה חרא שגורם לסגירת יציעים/רדיוס/מי יודע מה עוד יהיה, שפוגע בקבוצה באופן ישיר. שימון בכלל לא צריך לנסות לפגוע בהפועל. הוא רק מדליק את הגזרה עם איזה מעשה נבלה אופייני, והם כבר יפגעו בהפועל איכשהו.
רוצה או לא אתה דומה לו. ולא רק שאתה דומה לו אתה והוא שהתנהלות שלכם הופכים את המועדונים לדומים.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  4010 לייקים

מדהים כמה מהר הפכה ההודעה הפותחת את האשכול (אולי ההודעה עם הכי הרבה לייקים בתולדות הפורום) ללא רלוונטית.
כמה מאות ששמים זין על אלפים רבים.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
פאזור
קיבל.ה  136 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 יוני 2023, 13:36 מדהים כמה מהר הפכה ההודעה הפותחת את האשכול (אולי ההודעה עם הכי הרבה לייקים בתולדות הפורום) ללא רלוונטית.
הייתי שמח לכתוב גם היום הודעה צנועה ונרגשת שמבקשת לא לפוצץ את המשחק במקרה של הפסד עם זריקת חפצים בית"רית. הייתי מנסה להסביר שלעודד את הקבוצה בסיום העונה הכי טובה ומרגשת שלה מאז החזרה לתחייה זה סיום ראוי הרבה יותר מפיצוץ המשחק.
הייתי בעיקר שמח אם היה מישהו שמקשיב. אבל כמו שאמרת, איפה הפורום ואיפה המציאות. אנחנו חיים כאן בעולם מקביל כנראה
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'Vinb
ר.ש
קיבל.ה  377 לייקים

למה לעזאזל שיהיה בלאגן אם נפסיד? זה הדבר הכי שגרתי בעולם בערך
רואה שחורות המקורי
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

פאזור כתב: 11 יוני 2023, 13:43
הוקיץ' כתב: 11 יוני 2023, 13:36 מדהים כמה מהר הפכה ההודעה הפותחת את האשכול (אולי ההודעה עם הכי הרבה לייקים בתולדות הפורום) ללא רלוונטית.
הייתי שמח לכתוב גם היום הודעה צנועה ונרגשת שמבקשת לא לפוצץ את המשחק במקרה של הפסד עם זריקת חפצים בית"רית. הייתי מנסה להסביר שלעודד את הקבוצה בסיום העונה הכי טובה ומרגשת שלה מאז החזרה לתחייה זה סיום ראוי הרבה יותר מפיצוץ המשחק.
הייתי בעיקר שמח אם היה מישהו שמקשיב. אבל כמו שאמרת, איפה הפורום ואיפה המציאות. אנחנו חיים כאן בעולם מקביל כנראה
לגמרי.
ובהמשך לזה, כנראה משהו שלא יתקבל פה בברכה אבל עצם העובדה שמתכננים לא לבצע הענקת אליפות במקרה וחס וחלילה מכבי תיקח אצלנו אליפות זה ביזיון בעיניי.
עם כמה שאני לא אוהב בלשון המעטה את מכבי, עם כמה שהרגע הזה ישרוף לי בעיניים ובנשמה, עם כמה שהייתי רוצה לנצח אותם היום ולפרק אותם אצלם בבית - זה פשוט נוגד כל ערך ספורטיבי להעביר חגיגות.
אני רק רוצה לתאר סיטואציה הפוכה ובה אנחנו לוקחים אליפות אצלם והם אומרים לנו שאסור לחגוג שם - האולטראס היו יוצאים מהכלים ואומרים אנחנו דווקא נחגוג פה עם מה שזה יצריך.
אין מה לעשות, זה חלק מהספורט וצריך לקבל אותו. זה שקצת שכחנו שזה ספורט והפכנו את זה לאזורי קרב גרם לאנשים לאבד פרופורציה. המשחק הזה נועד לבדר אותנו, לשמח אותנו ולמלא לנו את הפנאי. חלק מזה זה גם להתמודד עם רגעים קשים. וכמו שכתבו מעליי - גם אם נפסיד הסיום הראוי ביותר לעונה המדהימה הזאת יהיה לקבל את זה ולהודות לשחקנים שלנו על כל מה שעשו. סיום לא ראוי יהיה לפרוץ למגרש ולהפריע להענקת האליפות/לזרוק חפצים/או לבצע כל פעולה אחרת שתפגע בערך ספורטיבי של המשחק הזה.
מעבר לזה אולי גם הידיעה שהם יכולים לחגוג עלינו אליפות בבית שלנו תטריף עוד יותר את השחקנים למנוע מהם את הדבר הנורא הזה.
כמובן שלא צריך לעמוד ולמחוא כפיים למכבי. אין בעיה לשיר/לשרוק/לקלל ולעשות כל פעולה לא אלימה אחרת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDeep redהוקיץ'
Red Or Dead
קיבל.ה  232 לייקים

איזה כיף שחבורת הטרחנים של הפורום נשארת חבורת הטרחנים של הפורום, וההשפעה שלה על המציאות היא אפס עגול
הפוסט קיבל לייק אחדofri
פאזור
קיבל.ה  136 לייקים

Red Or Dead כתב: 11 יוני 2023, 15:20 איזה כיף שחבורת הטרחנים של הפורום נשארת חבורת הטרחנים של הפורום, וההשפעה שלה על המציאות היא אפס עגול
עזוב אחי, יש לי שאלה אלייך מיושב שער 5 ב15 שנה האחרונות ליושב אולי ותיק ממני ביציע.
איך אתה עם הידיעה שלקראת המשחק בית הכי גדול שלנו אנחנו רק חוששים ממה יקרה אם נפסיד והמשחק יתפוצץ במקום להיות בטירוף לקראת המשחק? זה נחמד לך?
הוקיץ'
קיבל.ה  4010 לייקים

כן, כל הבעיה היא עם הטרחנים של הפורום, חוץ מזה הכל דבש.
בני12
קיבל.ה  860 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 יוני 2023, 16:18 כן, כל הבעיה היא עם הטרחנים של הפורום, חוץ מזה הכל דבש.
תחליף טרחנים של הפורום ביפי נפש ופתרת גם את כל הבעיות במדינה
Red Or Dead
קיבל.ה  232 לייקים

פאזור כתב: 11 יוני 2023, 15:59
Red Or Dead כתב: 11 יוני 2023, 15:20 איזה כיף שחבורת הטרחנים של הפורום נשארת חבורת הטרחנים של הפורום, וההשפעה שלה על המציאות היא אפס עגול
עזוב אחי, יש לי שאלה אלייך מיושב שער 5 ב15 שנה האחרונות ליושב אולי ותיק ממני ביציע.
איך אתה עם הידיעה שלקראת המשחק בית הכי גדול שלנו אנחנו רק חוששים ממה יקרה אם נפסיד והמשחק יתפוצץ במקום להיות בטירוף לקראת המשחק? זה נחמד לך?
אני בטירוף לקראת המשחק
ומעדיף את הצד שרוצה לעשות גיהנום למכבי, מיפי הנפש(קיבלתם!) שרק מודאגים כל היום שלא נעשו להם יותר מדי גיהנום
הוקיץ'
קיבל.ה  4010 לייקים

יאללה! בוא נדקור אותם גם!
רק תחשוב איזה גיהנום יהיה להם אז.
Red Or Dead
קיבל.ה  232 לייקים

טרחנים, כבר אמרתי?
הוקיץ'
קיבל.ה  4010 לייקים

איפה הגבול עובר? דקירה לא, מה לגבי השלכת חפצים? מה לגבי יריקות?
אני אשאל אותך שאלה אחרת, אני מניח שאתה רוצה שלא נאפשר למכבי לחגוג בדרייב אין, איך אתה מציע שנעשה את זה?
בני12
קיבל.ה  860 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 יוני 2023, 16:51 איפה הגבול עובר? דקירה לא, מה לגבי השלכת חפצים? מה לגבי יריקות?
אני אשאל אותך שאלה אחרת, אני מניח שאתה רוצה שלא נאפשר למכבי לחגוג בדרייב אין, איך אתה מציע שנעשה את זה?
אני הייתי מציע לנצח את הדרבי אבל אני יפה נפש אז מה אני מבין
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

פאזור כתב: 11 יוני 2023, 15:59
בדיוק. הולך להיות אסון ספורטיבי למועדון שלנו היום וזה מוציא את החשק לגמרי. ואני פה תוהה ביני לבין עצמי: אולי היינו צריכים לסגור את יציע 1 ביוזמתנו...? זה נשמע הזוי, וזה באמת הזוי. אבל זה מה שעובר לי בראש כרגע. נקווה לטוב
ran
קיבל.ה  10 לייקים

לא כזה מסובך להרוס להם את החגיגות ברגע שהם ינצחו. (גם בלי אלימות) פשוט לכבות את האור בשריקה ונגמר הסיפור. תשאל את שחור
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  501 לייקים

שמעו אני לא מאמין שאתם מוציאים את זה ממני כי קודם כל ודבר ראשון - אנחנו פאקינג קבוצת כדורסל מפחידה, עם קלעים שיכולים לקבור כל קבוצה ואנחנו באים לנצח היום ולקחת אליפות על הראש של שמעון ביד אליהו ושהם ישברו את הראש איך מונעים מאוהדים שלנו לפרוץ לפרקט באליפות היסטורית שנעשה שם.

מי שלא מאמין בשורות שכתבתי למעלה שיתן לעצמו כאפה ויתחיל להאמין כי הגיע הזמן שנפסיק להגיע בצורה תבוסתנית למשחקים כאלה ונתחיל לבוא כמו אנשים שלוקחים אליפות השבוע

ולגבי הסיכוי שנפסיד היום - לא צריך לפרוץ ולפוצץ את ההנפה. לא צריך לכבות את האור ולא צריך לעשות שום אקט לא ספורטיבי - להפך.
צריך לעודד כמו חולים את השחקנים שלנו שנתנו ונותנים עונה מדהימה והיסטורית. צריך שפסקול הזכייה של מכבי יהיה אדום ואם אפשר פחות שואה למכבי ויותר שירי אהבה לקבוצה שלנו.
אתם רוצים להיות משהו אחר בנוף הישראלי? רוצים להשאיר חותם בתור קהל? שאף אחד לא יצא מהאולם ויעודד כמו לפני ונציה גם אם מכבי חוגגים.
החגיגה שלהם היא פלסטיקית, מתועשת ומזויפת.
לנו יש אהבה. לנו יש הפועל תל אביב. תאמינו לי שגם בעלי ההחלטות של מכבי היו מתים לאוהדים עם רבע מהרגש שיש לנו לצבע האדום וזה בדיוק יהיה הזמן להראות להם
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 3 לייקיםהוקיץ'Tenacious DMaor
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

הקהל הכי מסריח ביקום.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
אדום
קיבל.ה  763 לייקים

KingAlpaca כתב: 11 יוני 2023, 21:38 הקהל הכי מסריח ביקום.
לחלוטין.
הגיע הזמן שיפסיק הגיבוי המוחלט מההנהלה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

הגיע הזמן שיפסיק הגיבוי מהמנהלת.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
ranjef
קיבל.ה  709 לייקים

גם אם יורידו להפועל נקודות - אותם זה לא יעניין.
הם כרגע צריכים לתת תפאורה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

לא להוריד נקודות.
כרגע הפועל קבוצה שהקהל שלה לא ראוי למשחק כדורסל.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3798 לייקים

אליפות בקהל לקחנו, גם בכדורגל, מספר אחת.
אפשר לסגור שולחן ב-206 לחברי הארגון ליד השחקנים של מכבי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaאדום
אדום נחמד
קיבל.ה  315 לייקים

אני כל כך שונא אותם

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

חבל, מיותר ומביש
Hapoel_manga
קיבל.ה  240 לייקים

איכס
אכפת להם רק מעצמם
אם נפסיד
זה יהיה עליהם
ranjef
קיבל.ה  709 לייקים

Hapoel_manga כתב:איכס
אכפת להם רק מעצמם
אם נפסיד
זה יהיה עליהם
וזה ממש מזיז להם
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  581 לייקים

מה זה נותן אני לא מבין איזה ריטואל מאוס
אדום
קיבל.ה  763 לייקים

פנייה צנועה? הם שמים עליכם פס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaranjef
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3798 לייקים

מישהו מתפלא דרך אגב? שאחד מאנשי הצוות הוא איש ארגון שזרק חפצים לפרקט וכסאות על אנשי צוות של קבוצה אחרת והוא עדיין מחזיק בתפקיד אז מה הפלא שגם החברים שלו עושים ביציע כל העולה על רוחם.
רמי כהן משת״פ שלהם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםBigBallerצ'ימבויקה
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  254 לייקים

סורי אבל אני לא רואה איך נלחמים בזה חוץ מלהתלונן פה
Don't Trust the Process
אין בלתי מעורבים אצל מחריבי הפועל מ2011 עד ל
שליחת תגובה