מי אתה חן סול?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

מוקדם לשפוט, כי עוד לא ברור מה יקרה בגזרת אוזבולט ורודריגז, אבל אם שניהם יישארו - אפשר יהיה לסכם חלון העברות טוב לכל הדעות, והרבה יותר טוב ממה שאני לפחות חשבתי שיהיה. בטח על רקע העובדה שאחרי שנים, אשכרה הוציאו פה לא מעט כסף על דמי ההעברה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

7even כתב: 06 פברואר 2024, 17:21 חלון ינואר.
הגיעו:
- מאמן
- קשר אגף ימין
- מגן שמאלי
- מגן ימני
- קשר הגנתי
- חלוץ
- מגן שמאלי מחליף עקב פציעה של הפותח.

נמכר שחקן אחד ו-3 צעירים הושאלו.

מרשים. בעיקר בגלל שהתחזקנו איפה שהיינו חייבים חיזוק.

טמבאדו סימן שאלה ענק אבל גם משהו.

זה לא רק הגיעו אלה שחלקם אשכרה שידרוג
וזה שנמכר היה מסיים את החוזה בקיץ
נקווה שירדו מהרעיונות למכור
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

הרבה ביקורת מוצדקת יש על חן סול
אבל מגיעה לו מילה טובה על הינואר הזה ועל השקט שזה נעשה

מאחר ונראה שחן סול זאת עובדה קבועה במועדון, נשאר רק לקוות שגם הוא יילך וישתפר ויילמד מטעויות
הפוסט קיבל 2 לייקיםamos7even
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

shaar7_12 כתב: 06 פברואר 2024, 19:22
הגיעו:
- מאמן
- קשר אגף ימין
- מגן שמאלי
- מגן ימני
- קשר הגנתי
- חלוץ

הוא נמכר או שוחרר? קיבלנו כסף עבורו?
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

בז'רנו כתב: 06 פברואר 2024, 19:27
shaar7_12 כתב: 06 פברואר 2024, 19:22
הגיעו:
- מאמן
- קשר אגף ימין
- מגן שמאלי
- מגן ימני
- קשר הגנתי
- חלוץ

הוא נמכר או שוחרר? קיבלנו כסף עבורו?
נמכר ב-300 אלף דולר
הפוסט קיבל לייק אחדבז'רנו
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

oleg neduda כתב: 06 פברואר 2024, 19:09 מוקדם לשפוט, כי עוד לא ברור מה יקרה בגזרת אוזבולט ורודריגז, אבל אם שניהם יישארו - אפשר יהיה לסכם חלון העברות טוב לכל הדעות, והרבה יותר טוב ממה שאני לפחות חשבתי שיהיה. בטח על רקע העובדה שאחרי שנים, אשכרה הוציאו פה לא מעט כסף על דמי ההעברה.
לחלוטין, אך כפי שציינת זה תלוי בסטטוס של אוזבולט וחוסה, אם ישארו אנחנו קבוצת פלייאוף עליון לגיטימית
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
עידןס
קיבל.ה  21 לייקים

בן זונה גדול
חי בסרט ומלא באגו כאילו מה הוא
אמר עכשיו שאלן לא ישאר בהפועל
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

יצא עכשיו על אוזבולט במסיבת עיתונאים והודיע חד משמעית שהוא עוזב. חבל מאוד.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

טוב אולי החמאנו מהר מדי?
יהיה טוב הפועל!
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

תקשיבו אני שומע אותו ואני אומר וואו הבנאדם חמור.
מה הוא חושב הוא בחוג כדורגל ולהבנתי אוזובוט גם בחוץ ניהול מזעזע שלו. אפס גדול וגם בחור משעמם כזה אפור
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

מצד אחד זה מעצבן כי אותנו מעניין השחקנים הכי טובים
מצד שני, כל הזמן בוכים פה שהמועדון הפך לבדיחה, והנה בא בן אדם שהופך את המקום לרציני
שחקן שלא רוצה להיות פה, שלא יהיה פה, לעשות ספינים על חשבון המועדון והדלפות זה כנראה קו שהמועדון (חן סול) לא מוכן לעבור עליו, ואני בסדר עם זה
אוזבולט היה פח אשפה כבר רצף ארוך, אני חושב שהוא שחקן טוב והייתי רוצה שישאר, אבל אחרי שחן סול סיפר מה שהיה, אני מבין את השחרור שלו
אתה לא יכול לבוא להתעקש לעזוב לעשות בעיות למועדון ואז להבין כשאף אחד לא רוצה אותך לחזור להתחנף ונקבל אותו

המועדון גדול מכל שחקן
הפוסט קיבל 2 לייקיםiamgabormartonamos
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

לא יודע מה שמעתם, אהבתי את רוב מה שהוא אמר. היה די ישיר וענה על הכל בפתיחות
מה שכן, נראה שיש לו הרבה יותר כוח ממה שהוא צריך לקבל וטוב שמגיע מאמן עם אופי.
הפוסט קיבל לייק אחדamos
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

די להאמין להםםםם. פתאום שני השחקנים הכי מרוויחים שלנו ״מתים״ לעזוב. סתם שקרנים נכלוליים.
רואה שחורות המקורי
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

Red Wolf כתב: 07 פברואר 2024, 10:11 מצד אחד זה מעצבן כי אותנו מעניין השחקנים הכי טובים
מצד שני, כל הזמן בוכים פה שהמועדון הפך לבדיחה, והנה בא בן אדם שהופך את המקום לרציני
שחקן שלא רוצה להיות פה, שלא יהיה פה, לעשות ספינים על חשבון המועדון והדלפות זה כנראה קו שהמועדון (חן סול) לא מוכן לעבור עליו, ואני בסדר עם זה
אוזבולט היה פח אשפה כבר רצף ארוך, אני חושב שהוא שחקן טוב והייתי רוצה שישאר, אבל אחרי שחן סול סיפר מה שהיה, אני מבין את השחרור שלו
אתה לא יכול לבוא להתעקש לעזוב לעשות בעיות למועדון ואז להבין כשאף אחד לא רוצה אותך לחזור להתחנף ונקבל אותו

המועדון גדול מכל שחקן
הקבוצה היא מה שחשוב, אם זה היה בתחילת החלון, היה אפשר להביא מחליף, במצב שנוצר עזיבה שלו היא מכה קשה שלא ניתן לטפל בה.
היה חייב לסיים פה את העונה, הנחמדות הזו עם כולם, המשפטים של מי שלא רוצה להיות פה וכול' נמאסהו.
מה הטעם בחוזה אם מי שלא רוצה להיות פה פשוט יבקש ויילך?
יאללה הביתה!!!
עידןס
קיבל.ה  21 לייקים

Red Wolf כתב: 07 פברואר 2024, 10:11 מצד אחד זה מעצבן כי אותנו מעניין השחקנים הכי טובים

המועדון גדול מכל שחקן
מה אלן בדיוק עשה ?
הוא לא הסביר כלום
בסהכ רצה לעזוב ראה שאין הצעות אז החליט להישאר.
מה הבעיה בזה ?
סתם מלא אגו ורק הפועל מפסידה מהעניין. לא מספיק אין לנו אמצע גם חלוץ לא יהיה לנו
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

עידןס כתב: 07 פברואר 2024, 10:13

המועדון גדול מכל שחקן
מה אלן בדיוק עשה ?
הוא לא הסביר כלום
מה הבעיה בזה ?
די נרמז פה שהיה משהו מעבר.
יש מצב שעשה איזה שביתה איטלקית או משהו בסגנון.
חשוב לצייר קווים וגבולות. שיזדיין אוזבולט ושיזדיין רודריגס
הפוסט קיבל לייק אחדiamgabormarton
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

ונרקומן כתב: 07 פברואר 2024, 10:15
עידןס כתב: 07 פברואר 2024, 10:13

המועדון גדול מכל שחקן
מה אלן בדיוק עשה ?
הוא לא הסביר כלום
מה הבעיה בזה ?
די נרמז פה שהיה משהו מעבר.
יש מצב שעשה איזה שביתה איטלקית או משהו בסגנון.
חשוב לצייר קווים וגבולות. שיזדיין אוזבולט ושיזדיין רודריגס
בהצלחה עם אייבינדר וליעד רמות בהרכב.

בדיחה פשוט בדיחה.

לפי מה שנראה, ההחלטה על אוזבולט הייתה ידועה מראש, תדאגו לחלוץ 9 מוכח אחד נורמלי שיהיה בסגל ולא איזה הימור פרוע על זר בן 20.

ואחר כך מדברים כאן על רצינות ומקצועיות, בואו נראה איך נעביר חצי עונה עם אלטמן שנפצע כל רגע ורמות כחלוצים, או אולי ציבוטה שכחלוץ עושה שם רק נזק.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

אנחנו לא יודעים מה קורה מאחורי הקלעים, וטוב שכך!
כשאני אומר ששחקן לא רוצה להיות פה, הכוונה היא שהשחקן עושה הכל בשביל לעזוב, חן סול כן אמר שניסו להשאיר אותו, המועדון כן בא לקראת השחקנים במצב המאוד מורכב הזה של המלחמה
אבל 2 זרים שמבקשים לעזוב כי הם לא עם המשפחות שלהם, וניסית לשכנע להשאיר והם לא רצו להשאר, אז מה עושים? משאירים בכח? ואז אוזבולט נראה כמו שהוא נראה ובאים בתלונות למה לא מעיפים אותו
כן הטיימינג מזעזע, אני מאוד מקווה שחן סול ילמד מזה לעתיד, הוא כולה חצי שנה במועדון, לא הבן אדם שהייתי לוקח לתפקיד הזה אבל זה מה יש כרגע
הפוסט קיבל לייק אחדamos
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

וואלה אם היה התחלת החלון ומביאים שתיים תותחים במקום הייתי אומר כבוד מי שלא רוצה להתראות אבל במצב הזה שאתה פשוט עם חור גדול זה לא פחות מבושה.
וגם מה זה השטות הזאת מחר לאיוס יבוא יגיד אני לא רוצה להיות פה יש לי הצעה 200 אלף יורו אבל אני לא רוצה להיות פה אתם תשחררו אותו אז תשחרר אותנו מהשטיות האלה זה לא חוג כדורגל פה. איך אנשים אהבו את מה שאמר ידעת מהתחלת החלון שאזבוט בחוץ למה לא הבאת חלוץ מהיום הראשון את הזר הזה שהחתמת היינו רואים אותו לפחות חודש אם שווה משהו. ניהול מזעזע יוסי היה צריך לשחרר לו סטירה להגיד לו יאללה שב בשקט.
הפוסט קיבל לייק אחדDJSavta
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

בגלל ההחלטות של הבן שרמוטה הוא הצליח ביומיים להעיף את שני השחקנים הכי טובים בקבוצה, זה כישרון
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

דוגיס כתב: 07 פברואר 2024, 10:21 וואלה אם היה התחלת החלון ומביאים שתיים תותחים במקום הייתי אומר כבוד מי שלא רוצה להתראות אבל במצב הזה שאתה פשוט עם חור גדול זה לא פחות מבושה.
וגם מה זה השטות הזאת מחר לאיוס יבוא יגיד אני לא רוצה להיות פה יש לי הצעה 200 אלף יורו אבל אני לא רוצה להיות פה אתם תשחררו אותו אז תשחרר אותנו מהשטיות האלה זה לא חוג כדורגל פה. איך אנשים אהבו את מה שאמר ידעת מהתחלת החלון שאזבוט בחוץ למה לא הבאת חלוץ מהיום הראשון את הזר הזה שהחתמת היינו רואים אותו לפחות חודש אם שווה משהו. ניהול מזעזע יוסי היה צריך לשחרר לו סטירה להגיד לו יאללה שב בשקט.
הוא ליצן לא מאמין בגלל האגו המסריח שלו אין חלוץ
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

Red Wolf כתב: 07 פברואר 2024, 10:21 אנחנו לא יודעים מה קורה מאחורי הקלעים, וטוב שכך!
כשאני אומר ששחקן לא רוצה להיות פה, הכוונה היא שהשחקן עושה הכל בשביל לעזוב, חן סול כן אמר שניסו להשאיר אותו, המועדון כן בא לקראת השחקנים במצב המאוד מורכב הזה של המלחמה
אבל 2 זרים שמבקשים לעזוב כי הם לא עם המשפחות שלהם, וניסית לשכנע להשאיר והם לא רצו להשאר, אז מה עושים? משאירים בכח? ואז אוזבולט נראה כמו שהוא נראה ובאים בתלונות למה לא מעיפים אותו
כן הטיימינג מזעזע, אני מאוד מקווה שחן סול ילמד מזה לעתיד, הוא כולה חצי שנה במועדון, לא הבן אדם שהייתי לוקח לתפקיד הזה אבל זה מה יש כרגע
מה עושים? דואגים לחלוץ נורמלי ב1.1 (ברגע שנפתח החלון) ומשחררים את אוזבולט.
ככה מתנהלים כמקצוענים, לא להפיל על השחקן, אחרי שהחלון נסגר, שהוא לא ישאר כאן ואופס אין אפשרות להביא מחליף, לפחות לי זה נותן איתות על חיסכון משכורת יותר מאשר בעיות של השחקן שלא ניתנות לגישור.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

נו באמת, די עם זה כבר- זה לא חן סול אלא שמי שמינה אותו.
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

דוגיס כתב: 07 פברואר 2024, 10:21 וואלה אם היה התחלת החלון ומביאים שתיים תותחים במקום הייתי אומר כבוד מי שלא רוצה להתראות אבל במצב הזה שאתה פשוט עם חור גדול זה לא פחות מבושה.
כל מילה, הסיפור עם אוז'בולט התחיל לפני המון זמן, עם רודריגז השחקן יצא קצת זין ועם כל האכזבה יש כאן סיטואציה של מלחמה שאני די יכול להבין.
נראה שחן סול בונה על ה"חלוץ" החדש (שהוא בכלל שחקן כנף).
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

בר לב אדום כתב: 07 פברואר 2024, 10:24
Red Wolf כתב: 07 פברואר 2024, 10:21 אנחנו לא יודעים מה קורה מאחורי הקלעים, וטוב שכך!
מה עושים? דואגים לחלוץ נורמלי ב1.1 (ברגע שנפתח החלון) ומשחררים את אוזבולט.
ככה מתנהלים כמקצוענים, לא להפיל על השחקן, אחרי שהחלון נסגר, שהוא לא ישאר כאן ואופס אין אפשרות להביא מחליף, לפחות לי זה נותן איתות על חיסכון משכורת יותר מאשר בעיות של השחקן שלא ניתנות לגישור.
נו אבל הביאו חלוץ...
משתינים על אנשים והם אומרים שזה גשם
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

"רודריגז בחר לצערי ללכת לטורקיה".
כאילו הצענו לו חברות והוא בחר במישהי אחרת. השחקן הכי יקר בקבוצה, שחקן שהוא חצי קבוצה, השחקן הכי טוב שהיה פה ב-10 השנים האחרונות, שחקן תחת חוזה, והוא לצערנו בחר ללכת לטורקיה. אין לתאר.
ניהול מקצועי שערורייה.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

ידעת שאוז'בולט רוצה לעזוב?
תביא חלוץ במקומו ! אבל חלוץ מוכח, אפילו אחד כמו שבירו שהיה רגל וחצי בחוץ בנתניה.
תביא זר עם ניסיון ולא ילד בן 21.

אי אפשר לנצח משחקים אם לא כובשים שערים ובשביל לכבוש שער צריך חלוץ
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 פברואר 2024, 10:26 "רודריגז בחר לצערי ללכת לטורקיה".
כאילו הצענו לו חברות והוא בחר במישהי אחרת. השחקן הכי יקר בקבוצה, שחקן שהוא חצי קבוצה, השחקן הכי טוב שהיה פה ב-10 השנים האחרונות, שחקן תחת חוזה, והוא לצערנו בחר ללכת לטורקיה. אין לתאר.
ניהול מקצועי שערורייה.
מתי זכור לך שהחזיקו שחקן בכוח שרוצה לעזוב כי המשפחה שלו לא פה וזה נגמר טוב?
ביזיון שזה קרה בסוף החלון, ביזיון שאין תחליף.
אבל אי אפשר לכפות על אף אחד לשחק בהפועל, לא היה יוצא מזה כלום.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

הוא גילה שהמשפחה שלו לא פה רק אתמול בצהריים?
היו לו כמה חודשים טובים להביא הצעות. הוא לא עשה את זה.
נראה לי שגם הוא והסוכן שלו בהלם שהסכימו לשחרר אותו אחרי שנגמר חלון ההעברות. החלטה הזויה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

ונרקומן כתב: 07 פברואר 2024, 10:29
ניהול מקצועי שערורייה.
זה פשוט מאוד, אם הוא רצה ללכת בתחילת החלון, היה צריך להיות פה תחליף ברמה גבוהה. אם הוא בא עם הצעה ביום האחרון? היה צריך להגיד לו שעם כל הכבוד, הוא צריך לכבד את החוזה שלו עד סוף העונה ואז אפשר לדבר.
להשאיר אותנו עם מרכז שדה כזה עלוב זה ביזיון שאין לתאר.
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

סול יצא מגה סמרטוט
אז מה אם הם לא רוצים להיות פה? גם לאיוס לא רצה
יש חוזה וזה המשמעות של להיות חתום על חוזה וזה עובד לשני הכיוונים
הוא מחרטט על איזה מועדון זה הפועל תל אביב אבל הוא הוציא אותנו סמרטוטים עם המהלכים האלה
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

עוד חכמולוג שחושב שהוא ממציא את הכדורגל ועם קסמים והעיניים היפות של יוסי יבואו הניצחונות וההצלחות.

כמה פשוט להבין שאין קיצורי דרך? אין חלוץ בקבוצה? לא יהיה גולים, אולי הברקה פה או שם של הישאם או ציבוטה, אבל ממש אי אפשר להסתמך על זה.
אין קישור אמצע חזק ואיכותי? נמשיך לשחק כמו קבוצה קטנה שהכדורים עפים מההגנה להישאם וציבוטה ונקווה לפעולות אישיות שלהם.

באמת שאחרי החלון הזה חן סול חייב ללכת הביתה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםKingAlpaca
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

הוא סתם משקר. אוזבולט רןצה להיות פה בוודאות.
לגבי רודריגז - אפשר היה לסרב למכור אותו, או לעשות לו חשק להישאר.
רואה שחורות המקורי
Niro
קיבל.ה  322 לייקים

אולי אני רדוף, אבל הלוואי והטיימינג של פרסום ההצעה מטורקיה אותנטי והכל מקריות שזה ממש בסוף החלון שאי אפשר להביא מחליף.
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

בר לב אדום כתב: 07 פברואר 2024, 10:39 עוד חכמולוג שחושב שהוא ממציא את הכדורגל ועם קסמים והעיניים היפות של יוסי יבואו הניצחונות וההצלחות.

כמה פשוט להבין שאין קיצורי דרך? אין חלוץ בקבוצה? לא יהיה גולים, אולי הברקה פה או שם של הישאם או ציבוטה, אבל ממש אי אפשר להסתמך על זה.
אין קישור אמצע חזק ואיכותי? נמשיך לשחק כמו קבוצה קטנה שהכדורים עפים מההגנה להישאם וציבוטה ונקווה לפעולות אישיות שלהם.

באמת שאחרי החלון הזה חן סול חייב ללכת הביתה.
ומה אתה חושב שיבוא במקומו? הבעיה היא לא חן סול אלא מי שמינה אותו וממשיך לדבוק בו. אנשים שאין להם מושג בכדורגל, מחפשים לחסוך ולמצוא מציאות. אז לא יהיה חן סול, יבוא אחר שלא מבין כלום.
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

Niro כתב: 07 פברואר 2024, 10:41 אולי אני רדוף, אבל הלוואי והטיימינג של פרסום ההצעה מטורקיה אותנטי והכל מקריות שזה ממש בסוף החלון שאי אפשר להביא מחליף.
"זה שאתה פרנואיד לא אומר שלא רודפים אחריך"
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 פברואר 2024, 10:37
ונרקומן כתב: 07 פברואר 2024, 10:29
ניהול מקצועי שערורייה.
זה פשוט מאוד, אם הוא רצה ללכת בתחילת החלון, היה צריך להיות פה תחליף ברמה גבוהה. אם הוא בא עם הצעה ביום האחרון? היה צריך להגיד לו שעם כל הכבוד, הוא צריך לכבד את החוזה שלו עד סוף העונה ואז אפשר לדבר.
להשאיר אותנו עם מרכז שדה כזה עלוב זה ביזיון שאין לתאר.
לגרום לו לכבד את החוזה בכוח זה בעיה. טוב לא היה יוצא מזה, בטח שהמשפחה שלו לא פה ושבטורקיה היא תהיה איתו.
מסכים אותך שמי שנדפק מהסיפור בסוף זה הפועל. מבאס
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

חזרנו ללכלך על שחקנים שעוזבים כדי לתרץ לקהל?
קלאסי ניסנוב.
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

Gili כתב: 07 פברואר 2024, 10:36 הוא גילה שהמשפחה שלו לא פה רק אתמול בצהריים?
היו לו כמה חודשים טובים להביא הצעות. הוא לא עשה את זה.
נראה לי שגם הוא והסוכן שלו בהלם שהסכימו לשחרר אותו אחרי שנגמר חלון ההעברות. החלטה הזויה.
הם כאילו עשו לו בכוונה זה משפחה זה זבלים להגיד לו שהוא לא מתלבש שנסגר החלון. חיפה שחיררו את שרי אבל החתימו 6 שחקנים אחרים בינואר. כאילו גם מישהו יכול להסביר לי את המהלך הזה עכשיו מה ישלמו לו משכורת רגילה והוא יהיה ביציע אני באמת מנסה להבין לאיפה חן סול הכניס את עצמו עכשיו והעיתנואי הזבל הזה קלט שהוא דביל גם הכניס אותו ליותר צרה שאמר לו אז אני מבין שאוזבוט לא יתלבש יותר. ראיתם איך יוסי קפץ ואמר שהיא אפשר להביא בחלון הזה שחקנים חופשיים שחן סול יבין שהוא מוותר על שחקן נגמר זה חור והוא ממשיך בשלו החן סול הדביל הזה
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  859 לייקים

התנהלות של מ"מ שנתנו לו להיות מג" ד
שליחת תגובה