מי אתה חן סול?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

עבד כי ימלוך
עוף לנו מהפועל לך לאום אל פאחם יא מניאק
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

בסופו של דבר הסיפור האמיתי פה זה מנהל מקצועי שלא עושה את העבודה שלו.
שמשחרר את שני השחקנים הבכירים בקבוצה בעקבות נסיבות שנמשכות כבר תקופה, מה שהוא מודה בעצמו.
אבל הוא לא מוכן לרגע הזה עם שמות של 10 מועמדים קונקרטיים להחליף אותם, שאפשר יהיה להחתים לפחות אחד מהם בהתראה קצרה.
זה פשוט חובבנות.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 5 לייקים7evenהוקיץ'De Niroאדוםteknoboy
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

זמן לאובקסיס להפוך קצת שולחנות.
יהיה טוב הפועל!
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אני לא בטוח כמה מזה זה החלטה של חן סול וכמה מזה הצורך מלמעלה להביא כסף.
לא יודע, האמת. זה שמינצי אומר כל מסיבת עיתונאים “you should ask hen”
זה לא באמת מחייב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אולי הוא מתכוון להאן סולו.
אולי חן סול זה האן סולו בכלל. קרוב...
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 07 פברואר 2024, 11:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

הפועל כתב: 07 פברואר 2024, 10:51 בסופו של דבר הסיפור האמיתי פה זה מנהל מקצועי שלא עושה את העבודה שלו.
שמשחרר את שני השחקנים הבכירים בקבוצה בעקבות נסיבות שנמשכות כבר תקופה, מה שהוא מודה בעצמו.
אבל הוא לא מוכן לרגע הזה עם שמות של 10 מועמדים קונקרטיים להחליף אותם, שאפשר יהיה להחתים לפחות אחד מהם בהתראה קצרה.
זה פשוט חובבנות.
זה הכל.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

הוא אמר אחרי מה שאלן עשה הוא לא ישאר בהפועל תל אביב
מה אלן עשה?
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

כן בטח, זה מאוד מקרי ששני השחרורים האלה קורים אחרי תום החלון. הכל זה אגו של חן סול. ברור. יחי הנאיביות.
הפוסט קיבל לייק אחדNiro
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

joshsoos כתב: 07 פברואר 2024, 11:17 כן בטח, זה מאוד מקרי ששני השחרורים האלה קורים אחרי תום החלון. הכל זה אגו של חן סול. ברור. יחי הנאיביות.
אז בוא תסביר לכולנו שנבין..
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

הוא חייב לעוף מהפועל. הבעיה הכי גדולה שלנו מתחילת העונה זה בן אדם באגו טריפ שמנהל את המערכת.
blackwater
קיבל.ה  10 לייקים

מההתחלה חשבתי שהגמבי הובא במקום אוז'בולט, לא הצליח להפטר ממנו בחלון העברות אז עכשיו "אחרי מה שעשה" הוא משוחרר כדי להרוויח לגמבי דקות.
מקווה שאבוקסיס ישים את האפס הזה במקום.
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

מישהו יכול להסביר לי אבל את העניין של מה שהוא אמר עם אוזבוט. אתמול הוא כן יכל להתלבש ועכשיו שנסגר החלון הוא לא יכול. כאילו מה עכשיו הוא עולה ליציע ומקבל משכורת רגילה. הבחור פחד במלחמה רצה לשחק הסוכן שלו גם קצת שיבש אותו מה קרה בשבועיים האחרונים רואים שהוא מאוד רוצה רץ מגיע למצבים מחמיץ כי הוא חלוד אומר לכולם שרוצה להישאר. חן סול היקר סתום את הפה ותן לו לשים גולים ולקחת אותנו לפליאוף עליון יאפס מאופס. אם לא בשבוע הראשון שלחת אותו ליציע והבאת חלוץ בסדר גודל שלו אז תסתום את הפה שלך ושב בצד למה בקצב הזה האולטראס ישבו לו בחלון כל יום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

יש לי הרבה ביקורות כלפי הבחור, אבל להפוך אותו למקור כל הרוע בעולם זה מגוחך ויש פה כמה משתמשים הזויים שצריכים להפסיק להקליד בזמן שהם מקציפים מהפה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoונרקומן
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

דוגיס כתב: 07 פברואר 2024, 12:47 מישהו יכול להסביר לי אבל את העניין של מה שהוא אמר עם אוזבוט. אתמול הוא כן יכל להתלבש ועכשיו שנסגר החלון הוא לא יכול. כאילו מה עכשיו הוא עולה ליציע ומקבל משכורת רגילה. הבחור פחד במלחמה רצה לשחק הסוכן שלו גם קצת שיבש אותו מה קרה בשבועיים האחרונים רואים שהוא מאוד רוצה רץ מגיע למצבים מחמיץ כי הוא חלוד אומר לכולם שרוצה להישאר. חן סול היקר סתום את הפה ותן לו לשים גולים ולקחת אותנו לפליאוף עליון יאפס מאופס. אם לא בשבוע הראשון שלחת אותו ליציע והבאת חלוץ בסדר גודל שלו אז תסתום את הפה שלך ושב בצד למה בקצב הזה האולטראס ישבו לו בחלון כל יום
האולטראס לא צריכים לשבת בחלון, שישבו בבית בנוח או במסעדה.

דבר שני, הוא התכוון להתנהלות הכוללת שחלק ממנה כנראה הצגה כאילו הוא רוצה להשאר, כנראה שהצליח לבלבל את כולם
amorphis
קיבל.ה  38 לייקים

דווקא חן סול התחיל להרוויח קרדיט בחלון ההעברות הזה שעדיין מוצלח לדעתי, אבל ביזבז הכל במסיבת העיתונאים.
מועדון שיוצא נגד שחקן זה מגעיל ועם כל הכבוד לרז שטיין, מיקל אולהה ,ניב זריהן וכל מי שהביאו לפה, אלן החלוץ הנורמלי הראשון שהיה פה מזה שנים..
אחד שאתה תופס את הראש שהוא מחמיץ ולא תופס את הראש שהוא בטעות מבקיע.
במקום להלחם עליו ,מכפישים אותו שזה הדרך הכי מגעילה להפטר משחקן שלגמרי סיפק את הסחורה עבור הפועל.
ממש לא לעניין
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

avivx2 כתב: 07 פברואר 2024, 11:27
joshsoos כתב: 07 פברואר 2024, 11:17 כן בטח, זה מאוד מקרי ששני השחרורים האלה קורים אחרי תום החלון. הכל זה אגו של חן סול. ברור. יחי הנאיביות.
אז בוא תסביר לכולנו שנבין..
תמונה
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

אז מתי זורקים לו רגלי תרנגולות מתחת לבית?
הפוסט קיבל לייק אחדdino
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

לא היו שקופים איתנו ופתאום בסוף החלון, כשכבר אין מה לעשות, פותחים הכל
חארטה

אמרתי הרבה לזכות ההנהלה אבל פה הם טעו ובענק
ההחלטה לחשוף את הכל אחרי סגירת החלון שכבר אין מה לעשות בנידון היא פשוט טריק זול
כל הקבוצות התמודדו עם עזיבה של זרים עקב המלחמה וזה לגיטימי לגמרי, הייתם צריכים לפעול בזמן, לא יכול להיות שנישאר בלי 2 הזרים הבכירים שלנו ובלי יכולת למלא את חסרונם

אם הם חושבים שהם יהפכו הכל על השחקנים וינקו את עצמם מאשמה אז הם טועים בגדול

הם לא אשמים שהשחקנים רצו לעזוב, הם אשמים בניהול רע של המשבר מולם
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 פברואר 2024, 14:40 אז מתי זורקים לו רגלי תרנגולות מתחת לבית?
חחחחח האמת שהסבלנות מתחילה להיגמר, דיי כמה חרא אפשר לאכול בעשור הזה ולא לעשות כלום
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

שורה תחתונה - שני שחקני הרכב משמעותיים עוזבים את המועדון ברגע האחרון ללא תחליף ראוי.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

בי נשבעתי וכו - כל יום נקפיץ את האשכול הזה בקריאה לפטר את חן סול.

ואז אני משאיר למנהלים של הפורום הזה שלוש אפשרויות:
1. להרחיק אותי.
2. להעביר את האשכול לקנסו.
3. לנעול אותו.

בהצלחה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםJoshSickleCell
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

אני לא נגד חן סול. אני נגד פיטורים שלו.
אני באמת חושב שיש כאן בניה וחשיבה קדימה שלא היתה פה הרבה שנים.

עשה טעות חמורה עם מסיבת העיתונאים הזו. אסור לדבר כנגד שחקנים מול תקשורת. בטח כששורת הפתיחה של הריאיון היא שהוא מאחורי הקלעים ולא הדבר החשוב במערכת הזו.

שם על עצמו היום את כל האש ולא בחוכמה גדולה.

לגבי אוז׳בולט, יש כאן יציאה מפרופורציות. לא מבאס אותי שהוא עוזב וגם לא הייתי יוצא מגדרי אם היה נשאר. אדיש לזה לגמרי, כמוהו.
הפוסט קיבל לייק אחדונרקומן
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

אני חושב שאפשר יהיה להיפרד מחן סול בסוף העונה.
כל התפקיד הזה של מנהל מקצועי זה בולשיט, אלמוג כהן בנתניה עוזב, לא הביא לשם שינוי כזה גדול.
בוקסה שבא אלינו בקול תרועה רמה עזב בבושת פנים.

ברדה מסתדר יופי בלי מנהל מקצועי, דיי עם החארטה הזאת.
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

מתי היינו עם 3 זרים בלבד ? מתי קבוצה בליגת העל היתה עם 3 זרים? יש לזה תקדים?
ואן גוך
קיבל.ה  25 לייקים

שמישהו יגיד להם שהמענק הוא לא במדרגות, אלא רק אם מגיעים ל-6

אגב הזרים שלנו- שוער בגמלאות, בלם סביר וחלוץ או כנף (או פולקה) שהוא סימן שאלה גדול
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

L.S כתב: 07 פברואר 2024, 16:19 אני לא נגד חן סול. אני נגד פיטורים שלו.

עשה טעות חמורה עם מסיבת העיתונאים הזו. אסור לדבר כנגד שחקנים מול תקשורת. בטח כששורת הפתיחה של הריאיון היא שהוא מאחורי הקלעים ולא הדבר החשוב במערכת הזו.

לגבי אוז׳בולט, יש כאן יציאה מפרופורציות. לא מבאס אותי שהוא עוזב וגם לא הייתי יוצא מגדרי אם היה נשאר. אדיש לזה לגמרי, כמוהו.
הבעיה היא לא העזיבה של אוזבלוט
ולא של חוסה

הבעיה שחן סול ידע כבר ממזמן שאוזבלוט לא בתוכנית ונשאר עם 4 זרים שמותר 6 והם רוצים 5 בשביל המענק
תדאגו לזר הזה לפני חלון העברות
בסדר חוסה עזב
אז היינו נשארים עם 4 זרים
ולא 3
amorphis
קיבל.ה  38 לייקים

לדעתי הוא פשןט קיבל תקציב מהאמריקאים לחלון ינואר, בנה על זה שאלן יעזוב ובהתאם לזה הביא את אבוקסיס, מורגן ושאר החברה ופתאום שהוא קולט שאלן לא ממהר ללכת ,נלחץ ומתקיף אותו כדי ללחוץ עליו לעזוב ולשרוף את הגשר. ( בדיוק כמו שאבוקסיס עשה בביתר רק הפעם מהכיוון השני ) .. לא מקצועי ואין שום מקום להתנהל ככה מול שחקן. גם אישית וגם מקצועית שאני לא רואה חלוץ פנוי שבאמת יכול למלא את החלל שהוא השאיר.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

אל באנדי כתב: 07 פברואר 2024, 16:45
L.S כתב: 07 פברואר 2024, 16:19 אני לא נגד חן סול. אני נגד פיטורים שלו.

הבעיה היא לא העזיבה של אוזבלוט
ולא של חוסה

הבעיה שחן סול ידע כבר ממזמן שאוזבלוט לא בתוכנית ונשאר עם 4 זרים שמותר 6 והם רוצים 5 בשביל המענק
תדאגו לזר הזה לפני חלון העברות
בסדר חוסה עזב
אז היינו נשארים עם 4 זרים
ולא 3
יש כשלים, נגיע לסוף העונה עם הסיכומים
אני נגד לשרוף את המועדון על כל דבר ובעד לתת למערכת לרוץ ולתן טעויות בהמשך. וזה מתוך הנחה שיש מערכת בריאה שהציבה יעדים ל3 השנים הקרובות כדי להגיע להישגיות מקצועית.

נשבר לי מהפירוק והרכבה שהיה כאן כל עונה בעשור האחרון
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

הכל חירטוטים של המטיס רחפנים.אם הוא יכול היה לשחק בשבת,מה קרה מאז? מה הוא עשה בשלושת הימים האחרונים שגורם לסילוקו מהקבוצה?
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

מי זה באמת הבן אדם הזה שמתפקד ככל יכול וקובע הכול? מה הוא עשה בקריירה שלו שהפקידו בידיו מועדון בסדר גודל של הפועל?
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

אדום כתב:מי זה באמת הבן אדם הזה שמתפקד ככל יכול וקובע הכול? מה הוא עשה בקריירה שלו שהפקידו בידיו מועדון בסדר גודל של הפועל?
ידע לדבר טוב אנגלית בזמן הנכון ובמקום הנכון

השד יתברך

Niro
קיבל.ה  322 לייקים

פישונט כתב: 08 פברואר 2024, 00:22
אדום כתב:מי זה באמת הבן אדם הזה שמתפקד ככל יכול וקובע הכול? מה הוא עשה בקריירה שלו שהפקידו בידיו מועדון בסדר גודל של הפועל?
ידע לדבר טוב אנגלית בזמן הנכון ובמקום הנכון

השד יתברך
לא רק הוא, עד לפני עשרה ימים היה לך מאמן בן 33 בלי ניסיון, ומנכ"ל המועדון שלך זה בחור בן 30.
הם משביחים לא רק שחקנים.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

סער

חן סול הוא שק חבטות של התקשורת והאוהדים. הוא חסר ניסיון, מאוד מפתיע שהוא מקבל תפקיד ענק במועדון גדול כבר בשלב הזה של הקריירה שלו, ויותר מכך, הוא תמיד צריך לעמוד בפרונט ולדברר מקצועית את המועדון. וכשצריכים לדברר מקצועית יש כל הזמן את החשש מהקהל ואיך יגיבו ולכן דברים לא יוצאים כמו שצריך. זה לא פופולארי להגיד את זה, אבל חן סול הוא נכס מקצועי להפועל תל אביב, לא משנה אם זה כמנהל מקצועי או ראש מערך סקאוטינג, הבן אדם עובד מהבוקר עד הערב עם הצוות שלו, תכניות עבודה, רשימות, חשיבה קדימה, אי אפשר לקחת ממנו את זה, חלק מהעובדה שהפועל תל אביב הצליחה כבר להתחבר עם ולקאניס וגם העובדה שיש לה עכשיו סגל טוב זה לזכותו.

הבעיה היא שהוא ואלה שמעליו לא צריכים להתבייש בהחלטות שלהם- אז נכון, אוז'בולט התנהג רע, אבל עדיין, אם הם היו משוכנעים שהוא ההבדל בין פלייאוף עליון לתחתון היו פועלים אחרת, אך בהפועל תל אביב לא חושבים כך, הם מאמינים בבובאקר טאמבדו ובאלה הנמצאים בסגל כמו אלטמן ורמות ואם צריך גם צ'יבוטה.

הדרך היחידה בסיטואציה הנוכחית היא לממש על אלן אוז'בולט את האופציה ב-250 אלף יורו נטו בעונה הבאה, האדומים לא רוצים לעשות זאת כי לא חושבים שהוא חלוץ העתיד וגם במדיניות המועדון שחקן שעוזב בקיץ ואין כוונה להשאירו יש רצון לנסות ולהרוויח עליו דמי העברה. אם עושים את זה ומאמינים כי הקבוצה לא תיפגע, אין בעיה להגיד את זה, אט אט האוהדים יתרגלו למדיניות והדרך אם יאמינו שזאת קבלת החלטות בריאה
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

אכן נכס....למכבי תל אביב.
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

גם להיות הכי גרוע בארץ במה שאתה עושה זה כישרון
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

מה הוא חשב לעצמו שאפשר לוותר על שני השחקנים הטובים ביותר בקבוצה בלי מחליפים עבורם?
באמת מה עבר לו בראש? גם ככה הקבוצה הייתה חייבת חיזוק ונראית לא משהו אז פתאום הקבוצה תשחק יותר טוב?

פשוט דיכאון כל פעם מחדש.
לא לומדים שום דבר כל שנה אותו חרא.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

אין הפנמה של חומרת המצב המקצועי.
המצב המקצועי מסובך מאד.
OrCohen
קיבל.ה  244 לייקים

שונא אותו
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

כל פעם מישהו אחר ספג את האש,
פעם זה השחקנים, השופטים, המאמן, הקהל
אבל יש רק צדיק אחד בסדום !
הריי הוא חן סול, אבל זה שלא, הוא כושל כמו כולם
עד היום לא הייתי כל כך אנטי כלפיו, אבל אחרי המשחק השפל הזה מול חדרה והאנטי כדורגל הזה לי נמאס, כזה גרוע בתפקיד
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

חן סול לא מינה את עצמו
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שליחת תגובה