מייקל ואלקאניס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  886 לייקים

שיביא כל שבוע הרכבים הזויים כל עוד זה עובד
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
oleg neduda
קיבל.ה  1388 לייקים

יש לו משחקים עם ניהול משחק מזעזע (דרבי וסכנין) לצד משחק כמו היום עם נוקאאוט למאמן שמעמיד פה זקפה לחצי פורום
אם נשים בצד את התוצאה הבזיונית בדרבי, במבחן צבירת הנקודות הוא מקבל עד עכשיו ציון טוב
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotdino
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

הרבה נקודות אור במשחק היום ועדיין, משהו לא רגוע בהנעת כדור, בוייב של הקבוצה. זה משחק של 42:0. המון איבודים, מסירות אחורה וגם ב 3:0, שים עוד אחד, תקבל בטחון למשחקים הבאים. זה לא עניין של חזירות אלא עניין של לקחת את הקבוצה ללבל הבא. מקווה שהוא רואה את זה
Red_man
קיבל.ה  484 לייקים

עושה טעויות של טירון מצד שני לא חייזר. מלבד הדרבי שהיה מזעזע, במבחן התוצאה 8/15 יותר מחצי פורום היה חותם על זה
רק הפועל
קיבל.ה  1503 לייקים

מה היה מצבנו עונה שעברה לאחר 5 משחקים מישהו יודע ? סתם מעניין אותי
האדס
קיבל.ה  3002 לייקים

3/15
מחזור ראשון הפסד חוץ להפועל חיפה 2-0
מחזור שני הפסד בית לבני סכנין 2-0
מחזור שלישי ניצחון חוץ על נתניה 2-0
מחזור רביעי הפסד בית לב״ש 3-2
מחזור חמישי הפסד חוץ לנס ציונה 4-3
לאחר ההפסד לנס ציונה פוטר קובי רפואה.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  234 לייקים

רק הפועל כתב: 02 אוקטובר 2023, 23:56 מה היה מצבנו עונה שעברה לאחר 5 משחקים מישהו יודע ? סתם מעניין אותי
3/15
עם הפסד לנס ציונה
הפוסט קיבל לייק אחדרק הפועל
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  395 לייקים

רק הפועל כתב: 02 אוקטובר 2023, 23:56 מה היה מצבנו עונה שעברה לאחר 5 משחקים מישהו יודע ? סתם מעניין אותי
4 הפסדים (להפועל חיפה, סכנין, ב"ש ונס ציונה) וניצחון אחד על נתניה ולאחר המחזור החמישי רפואה פוטר/ התפטר.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
shaharot
קיבל.ה  410 לייקים

3 נקודות על נתניה
הפסדים להפועל חיפה ונס ציונה בחוץ
הפסדים לסכנין ובש בבית
אחרכך הפסדנו להפועל ירושלים ומכבי
3 מ21
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

ריספקט, מעניין האם עדיין גידי ליפקין ימשיך ללכלך עליו בפודקאסט, בכל מקרה ניהול משחק נכון (מלבד אייבנדר שהיה צריך לרדת דקה 70), הרכב שהפתיעמלא מעט אוהדים (כולל אבוקסיס) ושיחוק של רן בנימין באגף ימין (!), הכנה מנטלית לא פשוטה היית לו, מחוייבות של השחקנים שלא היית קיימת לצערי בדרבי והצליח להתגבר על כך, והכי חשוב לדעתי זה שבסוף המשחק במקום לחגוג הוא עדיין ניגש לשחקנים והעיר להם על מהלכים (בצורה מכובדת) היה כיף לראות
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1770 לייקים

מעל הכל המנטלית. אני זוכר אותנו מפורקים לחלוטין אחרי ה 0-5 הקודם בדרבי עם אוהדים שמקללים את ה-אמאמא של השחקנים בחימום במשחק הבא.
מי היה מאמין שזה יסתיים היום בחגיגות עם הקהל. איזה שיקום. קרדיט לולקאניס.

מאד מקווה להמשכיות
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
Nati
קיבל.ה  1046 לייקים

הוקיץ' כתב:לפני המשחק כתבתי שלא משנה מה ההרכב, אם הוא לא יכין אותנו בצורה נורמלית אין לנו סיכוי.
אז הייתי די בשוק מההרכב, אבל הוא גם השתיק אותי עם מערך שלושה בלמים שעבד מצוין והברקה של רן בנימין כמגן ימני, אבל בעיקר הכין את הקבוצה יוצא מן הכלל. למעט רבע שעה חלשה ראשונה, היינו אגרסיביים, הראינו משמעת טקטית גבוהה, ויחד עם זאת הנענו את הכדור יפה מאוד והיינו חדים ליד השער.
תענוג גדול וכל הכבוד.
פעם ראשונה(ולא בגלל הנצחון)שמאז גוטמן יש לנו מאמן
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

"לפעמים הפסד כמו בדרבי יכול להיות חיובי". מסיבת העתונאים לקראת הפועל חיפה.
תמיד יש מה ללמוד.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

לא מבין מה הציניות על זה

זאת עוד דרך ללמוד ולחוות ולהתמודד כקבוצה חדשה שנבנת
בין אם בפן הקבוצתי או האישי בעיקר צעירים

סליחה לכל המסתכלים על החיים בצורה מרובעת וסאחית
הפוסט קיבל לייק אחדרועי גווארה
לירון האדום
קיבל.ה  1842 לייקים

הפסד בדרבי לא יכול להיות חיובי, נקודה סוף!
וכדאי שמישהו יסביר לו את זה, כי כנראה הוא לא הבין מה המשמעות של דרבי

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  207 לייקים

לירון האדום כתב: 05 אוקטובר 2023, 18:44 הפסד בדרבי לא יכול להיות חיובי, נקודה סוף!

הלוטוס הלבן כתב: 05 אוקטובר 2023, 17:13 "לפעמים הפסד כמו בדרבי יכול להיות חיובי". מסיבת העתונאים לקראת הפועל חיפה.
תמיד יש מה ללמוד.
אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

כנראה שהלחץ לנצח דרבי פגע בהחלטותיו מבחינה מקצועית , והוא גם אמר לפני כמה ימים רצינו לנצח דרבי , להסתכל למכ' בלבן של העיניים.
הייתי מצפה ממאמן שישחק בהתאם לכלים שיש לו כמו לפני כמה ימים , ולא יושפע מלחץ לנצח דרבי.
נקווה שהוא למד מזה לדרבי הבא.
בנוסף , אני מקווה שאחד השחקנים היקרים בקבוצה לא נהנה מקרדיט מקצועי מוגזם , כי כרגע הוא לא מספיק טוב.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 05 אוקטובר 2023, 18:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

לירון האדום כתב: 05 אוקטובר 2023, 18:44 הפסד בדרבי לא יכול להיות חיובי, נקודה סוף!

לא כל כך הבנת
הוא לא רצה להפסיד דרבי, אלא טוען שאפשר לקחת משחק כמו ההשפלה בדרבי וללמוד ממנו ולצאת אחר כך עם כלים משופרים.
oleg neduda
קיבל.ה  1388 לייקים

אמירה מיותרת אבל גם לא צריך לעשןת דרמה
ברור שהוא לא התכוון שההפסד בדרבי היה חיובי, אלא סוג של קיבלנו סטירה שאולי תעשה טוב
הפוסט קיבל לייק אחד7even
shaharot
קיבל.ה  410 לייקים

De Niro כתב: 05 אוקטובר 2023, 18:47 כנראה שהלחץ לנצח דרבי פגע בהחלטותיו מבחינה מקצועית , והוא גם אמר לפני כמה ימים רצינו לנצח דרבי , להסתכל למכ' בלבן של העיניים.
הייתי מצפה ממאמן שישחק בהתאם לכלים שיש לו כמו לפני כמה ימים , ולא יושפע מלחץ לנצח דרבי.
בנוסף , אני מקווה שאחד השחקנים היקרים בקבוצה לא נהנה מקרדיט מקצועי מוגזם , כי כרגע הוא לא מספיק טוב.
חחחח היית מצפה כמו לפני כמה ימים? להזכירך לפני כמה ימים צפית שאנחנו הולכים להפסיד (תוצאה ידועה מראש) ומאז נעלמו עקבותיך..
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

oleg neduda כתב: 05 אוקטובר 2023, 19:30 אמירה מיותרת אבל גם לא צריך לעשןת דרמה
ברור שהוא לא התכוון שההפסד בדרבי היה חיובי, אלא סוג של קיבלנו סטירה שאולי תעשה טוב
מסכים.
אותי יותר מדאיג הראיון שנתן ביוון לגבי חיפה, ראיון של עב"ם.
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

רדפוקס כתב: 05 אוקטובר 2023, 19:54
oleg neduda כתב: 05 אוקטובר 2023, 19:30 אמירה מיותרת אבל גם לא צריך לעשןת דרמה
מסכים.
אותי יותר מדאיג הראיון שנתן ביוון לגבי חיפה, ראיון של עב"ם.
יש קישור?
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

אתם לא נורמלים בחיי.
הפוסט קיבל 4 לייקיםdinoshaharotFrenzyGili
לירון האדום
קיבל.ה  1842 לייקים

oleg neduda כתב:אמירה מיותרת אבל גם לא צריך לעשןת דרמה
מסכים ולזה התכוונתי.
סה"כ עד עכשיו למעט הדרבי הוא מביא תוצאות וזה מה שחשוב

מתן
קיבל.ה  83 לייקים

לירון האדום כתב: 05 אוקטובר 2023, 20:18 סה"כ עד עכשיו למעט הדרבי הוא מביא תוצאות וזה מה שחשוב
אני חושש שהטבלה די משקרת עד כה. נתניה ובית"ר הן ספקיות נקודות עיקריות שלנו בשנים האחרונות. השוואת תוצאות (בעונה הרגילה בעונות האחרונות:
ב22/23 השגנו נגדן 10 נקודות מ-4 משחקים (לעומת 17/22 בשאר המשחקים).
עונה קודמת 8/4 לעומת 30/22
עונה לפני: 8/4 לעומת 17/22.

תיקו עם סכנין וב"ש הן גם תוצאות די סטנדרטיות (בהתעלם מהעונה שעברה), וגם הפסד בדרבי. כלומר בהחלט יכול להיות שהתוצאות הן רגילות לגמרי ורק סדר המשחקים גורם להן להיראות טוב. המשחק מול הפועל חיפה הוא הזדמנות טובה להראות שיפור בתוצאות ביחס לשנים עברו.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

זה ניתוח רומנטי מאוד של המציאות....

גם אם ננצח את הפועל חיפה זה לא הוכחה וגם לא אם נפסיד.
הולכת להיות עונה מאוד לא יציבה לדעתי.
לקראת הסוף שלה אולי נתחיל לראות אחידות ועקביות.
התוצאות כרגע חשובות רק אם רואים קבוצה שהולכת ומשתפרת ובונה את עצמה. לא נרד ליגה ואירופה זה כרגע נראה יעד רחוק בעונת בנייה (עם סגל בעייתי וטעויות שנעשו בבנייה שלו).
יאללה לפרק את המנחוסים האלה מהקריות
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

מרתון ולא ספרינט
אני שם
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1770 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 05 אוקטובר 2023, 21:46 זה ניתוח רומנטי מאוד של המציאות....

התוצאות כרגע חשובות רק אם רואים קבוצה שהולכת ומשתפרת ובונה את עצמה. לא נרד ליגה ואירופה זה כרגע נראה יעד רחוק בעונת בנייה (עם סגל בעייתי וטעויות שנעשו בבנייה שלו).
מסכים מאד, רק לציין משהו אחד - שנה שעברה לא ידענו לקחת נקודות במשחקים בהם יכולנו לקחת אותן. אבל שנה שעברה זה חור שחור. שכחתי ממנה.
השנה עד כה במשחקים בהם יכולנו לקחת את הנקודות(=אנחנו והקבוצה ממול פלוס מינוס אותה רמה/מיקום בטבלה) , כן עשינו את זה.

אני חושב שהניצחון על בית"ר והיכולת של השחקנים בו היו מהדברים הקריטיים ביותר שהיו לנו לאחרונה. בעיקר בגלל ההפסד בדרבי.
תיקו או חלילה הפסד מולם וזה היה מתדרדר. הניצחון הזה, הדרך שבה הושג ובעיקר וזהות היריבה בדיוק לאחר המפלה ההיא... היו קריטיים לכלל המועדון.
במשחק אחד הקבוצה החזירה את האמון של הקהל בה מכלום ושום דבר למשהו שאפשר להיאחז בו.

ועל זה הקרדיט לשחקנים כמובן אבל בעיקר לולקאניס וצוות האימון. מרשים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

7even כתב: 06 אוקטובר 2023, 09:43
אוגוסטוס היל כתב: 05 אוקטובר 2023, 21:46 זה ניתוח רומנטי מאוד של המציאות....

מסכים מאד, רק לציין משהו אחד - שנה שעברה לא ידענו לקחת נקודות במשחקים בהם יכולנו לקחת אותן. אבל שנה שעברה זה חור שחור. שכחתי ממנה.
השנה עד כה במשחקים בהם יכולנו לקחת את הנקודות(=אנחנו והקבוצה ממול פלוס מינוס אותה רמה/מיקום בטבלה) , כן עשינו את זה.

אני חושב שהניצחון על בית"ר והיכולת של השחקנים בו היו מהדברים הקריטיים ביותר שהיו לנו לאחרונה. בעיקר בגלל ההפסד בדרבי.
תיקו או חלילה הפסד מולם וזה היה מתדרדר. הניצחון הזה, הדרך שבה הושג ובעיקר וזהות היריבה בדיוק לאחר המפלה ההיא... היו קריטיים לכלל המועדון.
במשחק אחד הקבוצה החזירה את האמון של הקהל בה מכלום ושום דבר למשהו שאפשר להיאחז בו.

גם מול באר שבע אם לא ההרחקה של קנצפולסקי היינו יכולים לצאת עם 3 נקודות.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1770 לייקים

[/quote]

גם מול באר שבע אם לא ההרחקה של קנצפולסקי היינו יכולים לצאת עם 3 נקודות.
[/quote]

טוב, זה כבר היפותטי. רובו של המשחק הזכיר את הדרבי, בוא נודה על האמת. גם לפני ההרחקה למעט 5-7 דקות חצי ראשון.
לא באנו מוכנים.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

De Niro כתב: 05 אוקטובר 2023, 18:47 כנראה שהלחץ לנצח דרבי פגע בהחלטותיו מבחינה מקצועית , והוא גם אמר לפני כמה ימים רצינו לנצח דרבי , להסתכל למכ' בלבן של העיניים.
מעניין אם המינצברגים יחתימו את טלספפה/הוכנבוים/עוד מאמן שעושה חיל בליגה הלאומית אם תתחיל לתת להם יותר קרדיט, כי זה ידוע שיש לך פטיש למאמנים מצליחים בלאומית.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  886 לייקים

GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
האדס
קיבל.ה  3002 לייקים

בהנחה וכל העונה הזו הלכה לפח, חצי מהזרים לא יחזרו, שחקנים יפצעו חדשות לבקרים ורוב ההשקעה הכספית תלך לפח (בהיעדר הכנסות נוספות), כנראה שחיים סילבס חוזר.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  406 לייקים

בדרך להיות עוזר מאמן אייאקס.
שיהיה בהצלחה.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  407 לייקים

כמה הם משלמים?
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
לירון האדום
קיבל.ה  1842 לייקים

בוא נראה שהליגה שלנו בכלל תחזור...

סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  886 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 29 אוקטובר 2023, 15:54
מסתבר שולקאניס היה כבר בעבר עוזר המאמן של מי שמונה באייאקס למאמן
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

מבאס ממש.
אחלה מייקל
modag
קיבל.ה  336 לייקים

ממש מבאס אם יעזוב
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
blackwater
קיבל.ה  10 לייקים

מודה שעדיין קשה לי לאכול אותו והדרבי לא עזר, אבל מקווה שלא יעזוב.
שליחת תגובה