חייבים להזיז את הגמר ליום שישי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 04 יוני 2023, 12:25 אגב אם לא הבנתם - המלחמה הפסיכולוגית התחילה

כמו כל פעם שאנחנו פוגשים את מכבי, התקשורת מתגייסת כדי לגרום לכולם לדבר על ההכלללל חוץ מכדורסל ולייצר בלגן
אסור ליפול לזה!
פה זה מתחיל ופה זה נגמר.
גלדסטון 2.0 שהבטיחו לו ג'וב במכבי זה עניין של זמן.
אם יש "אוהד" מכבי שמעדיף לראות את המונדיאליטו, בעיה שלו.
יש פרק של איחוד של כוכבי הסדרה "בועות" שאני רוצה לראות באותו הזמן, אפשר להעביר את המשחק ליום ליום אחר?
לא להתעסק בזה, לא להתייחס לרעשי רקע, לשם כך זה נועד מלכתחילה, להפריע.
להתרכז אך ורק בהכנה למשחק.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

איזה בדיחה. הפועל צריכה לעשות רק מה שטוב להפועל, נבחרת נוער לא מעניינת בזמן שאנחנו משחקים בסדרת גמר על האליפות. טוב מאוד שההנהלה עושה רק מה שחשוב לאינטרסים של הפועל
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

נייט רובינסון כתב: 04 יוני 2023, 13:35 איזה בדיחה. הפועל צריכה לעשות רק מה שטוב להפועל, נבחרת נוער לא מעניינת בזמן שאנחנו משחקים בסדרת גמר על האליפות. טוב מאוד שההנהלה עושה רק מה שחשוב לאינטרסים של הפועל
גם אתמול היה משחק של הנבחרת הצעירה ומשחק פלייאוף בכדורסל באותו זמן, ואף אחד לא צייץ מה קרה עכשיו?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

עכשיו זה מפריע לקבוצה שיש לה מדינה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 6 לייקיםסומךRed WolfKingAlpacaגביזוןadom4כפיר אדום
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

הפועל כתב: 04 יוני 2023, 13:58 עכשיו זה מפריע לקבוצה שיש לה מדינה
זאת התשובה הנכונה
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

מבין אותם, זה לא סביר ששתי הקבוצות שמייצגות את המדינה ישחקו באותו זמן...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
Ofir136
קיבל.ה  66 לייקים

הפועל צריכה לקבל את ההחלטה שטובה לה ורק לה, אם חמישי בערב זה התזמון הכי טוב אז אסור לנו להתפשר.

יחד עם זה, בעיניי הניסיון של המנהלת להזיז את המשחק יום אחורה/קדימה הוא נכון. כל הפוקוס בחמישי יהיה על הכדורגל בזמן שישוחק פה גמר שיכול להיות היסטורי לענף.
כמו שהפועל בכדורסל דואגת שלא יהיו משחקים במקביל לכדורגל בשביל הקהל, ככה גם המנהלת רוצה לדאוג לקהל האוהדים של הכדורסל (לא רק אוהדי מכבי והפועל). הרבה אנשים שהיו צופים במשחק הזה (ואולי גם אוהדים פוטנציאלים שלנו לעתיד) יצפו במשחק של הנבחרת.

שוב חוזר ואומר, יחד עם כל זה - לא אמור להשפיע על ההחלטה של הנהלת הפועל אם השיקול הוא מקצועי, אבל אני לגמרי יכול להבין את הבקשה של המנהלת.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

Ofir136 כתב: 04 יוני 2023, 14:28 הפועל צריכה לקבל את ההחלטה שטובה לה ורק לה, אם חמישי בערב זה התזמון הכי טוב אז אסור לנו להתפשר.

יחד עם זה, בעיניי הניסיון של המנהלת להזיז את המשחק יום אחורה/קדימה הוא נכון. כל הפוקוס בחמישי יהיה על הכדורגל בזמן שישוחק פה גמר שיכול להיות היסטורי לענף.
כמו שהפועל בכדורסל דואגת שלא יהיו משחקים במקביל לכדורגל בשביל הקהל, ככה גם המנהלת רוצה לדאוג לקהל האוהדים של הכדורסל (לא רק אוהדי מכבי והפועל). הרבה אנשים שהיו צופים במשחק הזה (ואולי גם אוהדים פוטנציאלים שלנו לעתיד) יצפו במשחק של הנבחרת.

שוב חוזר ואומר, יחד עם כל זה - לא אמור להשפיע על ההחלטה של הנהלת הפועל אם השיקול הוא מקצועי, אבל אני לגמרי יכול להבין את הבקשה של המנהלת.
ברור שהבקשה להזיז את המשחק היא לגיטימית.. אני לדוגמה *אישית* מאוד מתבאס שאני לא אראה את הנבחרת

הבעיה מגיעה ברגע שאף צד לא רוצה לזוז סנטימטר מהצד שלו אבל מציגים רק את הפועל בתור הרעים שהרסו לעם ישראל את קירוב הלבבות

לא המנהלת וערוץ הספורט - שחשוב להם הרייטינג שלהם ובגלל זה לא מוכנים להזיז לשישי צהריים/ שבת בערב
ולא מכבי - שאת האמת אני לא רואה משהו ספציפית הפעם שהם עשו רע אבל אני בטוח שהבני זונות איכשהו גורמים להכל להיות גרוע יותר

יש תאריכים להזיז.. אף אחד לא יגיד לך את זה בשום מקום
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

סומך כתב:מבין אותם, זה לא סביר ששתי הקבוצות שמייצגות את המדינה ישחקו באותו זמן...
פה אתה טועה.
רק אחת מייצגת את המדינה.
השניה בטוחה שהמדינה מייצגת אותה.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

די כבר עם הנחיתות הרגשית הזאת של לראות ממדלית ארד והישג של נבחרת הנוער כפסגה
זה לא ביג דיל. זה גאווה, אבל רחוק מלהיות מה שהוא באמת מעמד טוב לענף הספורט הישראלי
ואין שום סיבה שהפועל תל אביב מועדון שעבר גיהנום מגמר 2005 לגמר 2023 יעשה משהו שעלול להזיק לסיכויים שלו
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אגב מה מפריע לעשות את המשחק ב18:00-19:00?
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

גוף משדר שרוצה שזה יהיה בפריים טיים אני מניח.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

מילפורד כתב:גוף משדר שרוצה שזה יהיה בפריים טיים אני מניח.
אם גם ככה הרייטינג ירד בגלל המונדיאליטו, לא עדיף כבר לעשות את המשחק שלנו ב 18:30 נניח?

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

כפיר אדום כתב: 04 יוני 2023, 21:59
מילפורד כתב:גוף משדר שרוצה שזה יהיה בפריים טיים אני מניח.
אם גם ככה הרייטינג ירד בגלל המונדיאליטו, לא עדיף כבר לעשות את המשחק שלנו ב 18:30 נניח?
מה איתנו האוהדים?!
לא מגיע לנו משחק גמר בשעה נורמלית?
מתי אתה רוצה שאני אצא מהעבודה ב16?
עם כל הכבוד לנבחרת,אם זה מה שהוחלט זה המצב.
יום שישי היה הפיתרון האידאלי אבל גם לא בהכרח.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

נבחרת ישראל מזיזה כמו מצב החקלאות בגאורגיה. שיתאדו
שי אבוטבול לראשות הממשלה
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiגביזוןKingAlpaca
שליחת תגובה