גמר פלייאוף נגד ההם

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לרגע לא אמרתי שהתקדמות לאורך זמן לא מחייבת להתקדם גם בפן התקציבי.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

גביזון כתב: 08 יוני 2023, 23:42
ADOM כתב:אם ביום ררשון לא מנצחים
האם העונה עדיין נחשבת הצלחה ?
כשהבאנו את אונואקו (השחקן המבוזבז), והצהרנו שהשנה אנחנו מכוונים לתואר, ולא נביא שום תואר, אז זו הצלחה?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
אם מנצחים את המשחק בבית וגם אם עדיין לא מנצחים בסוף בעיני זה עדיין עונה טובה. כלומר חשוב שביום ראשון מראים עד כמה אנחנו יותר כשרוניים העונה גם בזרים וגם בישראליים וגם בצוות, כי אני חושב שכן ולכן אני מאמין שננצח.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

גם אם נפסיד ביום ראשון עדיין העונה הזאת תהיה מוצלחת.
אתמול נפלנו בפן המנטלי בעיקר ממכבי. כנראה שאנחנו משלמים עכשיו שכר לימוד של איך זה לבוא לגמר. כמו שירושלים הגיעו לשיא בגמר האירופי, ואחרי זה קצת יצא להם אויר כי הרגישו שעשו את שלהם, גם אנחנו כרגע כנראה קצת ככה.
אפשר לקוות שהניסיון של הרבה שחקנים אצלנו ידבר והם יצליחו לשנות פאזה כבר בראשון. אם לא, צריך לנסות לשמר כמה שיותר מהשלד של השנה, ולקוות ששנה הבאה יבואו לטרוף גם את הגמר
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

הפועל כתב:גם אם נפסיד ביום ראשון עדיין העונה הזאת תהיה מוצלחת.
אתמול נפלנו בפן המנטלי בעיקר ממכבי. כנראה שאנחנו משלמים עכשיו שכר לימוד של איך זה לבוא לגמר. כמו שירושלים הגיעו לשיא בגמר האירופי, ואחרי זה קצת יצא להם אויר כי הרגישו שעשו את שלהם, גם אנחנו כרגע כנראה קצת ככה.
אפשר לקוות שהניסיון של הרבה שחקנים אצלנו ידבר והם יצליחו לשנות פאזה כבר בראשון. אם לא, צריך לנסות לשמר כמה שיותר מהשלד של השנה, ולקוות ששנה הבאה יבואו לטרוף גם את הגמר
שנה הבאה יש את מכבי ששומרת על השלד הנוכחי ומשדגת אותו, וירושלים שמקבלת את אדלסון, אם נהיה בגמר זה יהיה נס. בנוסף, בניגוד ל2 הראשונות אנחנו כנראה לא נוכל לשמור על השלד הנוכחי שהיינו רוצים לשמור.
העונה הזאת צריכה להסתיים בתואר, אחרת אפשר להמשיך להציב לנו מטרות כמו: "פלייאוף עליון זה הישג בפני עצמו" בעונות הבאות, עם קאדר מטרות כמו גליל עליון, שמנסה להבליח פעם בכמה מליון שנים באליפות או גביע שנחשב סנסציוני, והם יותר טובים מאיתנו בזה.
הנהלת הקבוצה בעצמה ציינה כמה פעמים שהשנה רוצים להביא תואר. אם לשם אנחנו מכוונים זה בסדר, רק צריך להיות ריאליים ולהגיד מה המטרות.
אם נשמור על הסגל הקיים, מה שנראה שאנחנו לא נוכל, אז זו באמת תהיה התקדמות, אחרת זו עוד עונה ללא תואר עם ריגושים שטרם זכינו להם בהפועל החדשה.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

למכבי יש תקציב יותר גדול משלנו מאז ומתמיד. ובכל זאת העונה הנוכחית היא הטובה באמת הראשונה שלהם מזה עשור בערך
לירושלים כבר היו בעבר מיליארדרים שיכלו לשים את מכבי בכיס הקטן כל עונה בקלות. וגם השנה יש להם תקציב גדול משמעותית משלנו ואיכשהו הם עדיין לא לוקחים את היורוליג כל שנה בקלות, ואנחנו בגמר השנה והם לא.

לא צריך להיות כאלו תבוסתניים. עשינו תהליך יפה השנה (אחרי הרבה מאד זמן). יש בסיס מעולה. אנחנו עם בעלים פרטיים נורמליים סופסוף שמבינים איך צריך לנהל מועדון כדורסל.
אם נמשיך ככה סיכוי טוב שגם התארים יבואו.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אם אתה לא מצליח להשאיר את מי שאתה רוצה, ומתחיל כל פעם בניה מחדש אתה בבעיה, זו לא בניה, זו למידה ובניה מחדש, וחוזר חלילה.
הלוואי ואני טועה ועונה הבאה שחקנים זרים ישארו, אז כל מה שאמרתי לא רלוונטי.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני מאמין שנצליח להשאיר. ובכל מקרה אי אפשר להתבאס שהצלחנו מאד מקצועית, ולא להבין שיש לזה משמעות גם מבחינת חוזים של שחקנים. זה נכון בכל רמה. גם אם מכבי היו מגיעים השנה לגמר יורוליג, חצי קבוצה היה עוזב לרוסיה וריאל מדריד וכל מיני. זה חלק מהביזנס בכל קבוצה.
צריך לשמוח שהצלחנו, שאנחנו בונים לעצמנו שם באירופה. ואם חלק מהשחקנים יעזבו, לדאוג שיהיה מערך מקצועי שימצא מחליפים ראויים שיראו מה יצא מאלו שיהיו לפניהם, ויבואו לבנות לעצמם עכשיו שם.
לא צריך להתבאס משום דבר בעונה הזאת. היא היתה פגז, ואין שום סיבה שלא תהיה רק כן שיגור לעונות טובות עוד יותר בשנים הבאות.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

גביזון כתב: 09 יוני 2023, 09:06
הפועל כתב:גם אם נפסיד ביום ראשון עדיין העונה הזאת תהיה מוצלחת.
שנה הבאה יש את מכבי ששומרת על השלד הנוכחי ומשדגת אותו, וירושלים שמקבלת את אדלסון, אם נהיה בגמר זה יהיה נס. בנוסף, בניגוד ל2 הראשונות אנחנו כנראה לא נוכל לשמור על השלד הנוכחי שהיינו רוצים לשמור.
העונה הזאת צריכה להסתיים בתואר, אחרת אפשר להמשיך להציב לנו מטרות כמו: "פלייאוף עליון זה הישג בפני עצמו" בעונות הבאות, עם קאדר מטרות כמו גליל עליון, שמנסה להבליח פעם בכמה מליון שנים באליפות או גביע שנחשב סנסציוני, והם יותר טובים מאיתנו בזה.
הנהלת הקבוצה בעצמה ציינה כמה פעמים שהשנה רוצים להביא תואר. אם לשם אנחנו מכוונים זה בסדר, רק צריך להיות ריאליים ולהגיד מה המטרות.
אם נשמור על הסגל הקיים, מה שנראה שאנחנו לא נוכל, אז זו באמת תהיה התקדמות, אחרת זו עוד עונה ללא תואר עם ריגושים שטרם זכינו להם בהפועל החדשה.
סיסמאות.
שיחקת נגד קבוצה עם תקציב פי 6 משלך.
אמרו שרוצים להתמודד על תארים וזה אכן עושים. אבל אי אפשר להגיד בסיטואציה כזאת ״כישלון״.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

להפסיד בשני משחקים זה לחלוטין כשלון. להפסיד את הסדרה זה לא.
מצד אחד אנחנו מתמודדים נגד הקבוצה הכי טובה שהיתה למכבי לפחות בעשר השנים האחרונות אם לא יותר, וגם בכושר הכי טוב שהיתה מתחילת העונה.
מצד שני, צריך להסתכל על כל העונה הזו. יש לנו את התקציב הכי גבוה שהיה לנו אי פעם, והצלחנו להשיג בו כמות כשרון שבימים רגילים זה בלתי אפשרי להשיג בכזה תקציב.
היה לנו מזל חד פעמים שהצלחנו להשיג כזה סגל של שחקנים, ולא הגענו איתו לכלום בארץ.
עפנו בסיבוב הראשון בגביע לקבוצה שהיינו צריכים ויכולים לנצח אם היינו מגיעים מוכנים ובגישה הנכונה (כמו שראינו בפלייאוף) והפסדנו שרשרת של משחקים לחולון ולירושלים בסוף העונה, שאם היינו מגיעים אליהם מוכנים ובגישה הנכונה ומנצחים אותם היינו מסיימים במקום הראשון.
במצב כזה, עם יתרון ביתיות, בהחלט היינו יכולים לקחת אליפות. אבל מכיוון שהגענו לא מוכנים ובגישה רעה (בדיוק כמו אתמול) החמצנו את ההזדמנות הזו.
אני לא חושב שהפער בין הקבוצות הוא כזה שאנחנו אמורים להראות בכלל לא באותה רמה. ואם אנחנו נראים ככה זה לחלוטין כשלון.
אם נפסיד את הסדרה זו תהיה אכזבה. לא כשלון.
אם נראה ככה גם במשחק הקרוב או בזה שאחריו, זו אכזבה אדירה כי זה מראה שלא הפקנו כלום מהעונה הזו.
הבעיה הגדולה היא שאני לא רואה איפה אנחנו יכולים באמת להשתפר בעונה הבאה.
זה ברור שמכבי יתחזקו וגם ירושלים יתחזקו.
איפה אנחנו נתחזק? ובאיזה כסף?
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

לא לקחנו אליפות מאז עונת 1968-1969

מאז עונת 93 לקחו אליפות בין היתר פרט למחלה:

גליל עליון
הפועל חולון פעמיים
גלבוע גליל
מכבי חיפה
הפועל ירושלים פעמיים
ראשון לציון

יש לנו את הסגל הטוב ביותר מאז הוקמנו מחדש ולא ברור כמה שחקני מפתח נוכל להשאיר.
לא לקחנו תואר אחד שבואו, הגביע בואו נודה בזה, היה בידיים שלנו והפסדנו אותו במשחק בית בגלל הכנה לקויה.
אם השאיפה שלנו היא פלייאוף עליון ולקוות לניסים במסגרת הגביע אז כנראה אנחנו בכיוון הנכון.
אני עדיין מאמין שאפשר לקחת אליפות העונה, אם(!!!) הקבוצה תתעורר על עצמה.
אם לא נוכל להשאיר פה שחקנים ולהגדיל תקציב, ונבנה את עצמנו כל עונה מחדש, אני לא רואה איפה יש פה קרש קפיצה.
מקווה שנכדים שלי לא יחכו כו שאני מחכה לאליפות או יודעים מה, גביע, כי הקבוצות שציינתי למעלה עם כל הכבוד זה לא הפועל תל אביב.

נערך לאחרונה על ידי גביזון ב 09 יוני 2023, 12:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אתה שוכח שאתה רלוונטי רק 11 אחרונות מאז 2008 (חולון) ושרק בעונה האחרונה שמו כסף בסדר גודל של חולון וירושלים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

אתמול הבנתי למה אני כל כך לא מתחבר לענף הזה פה בארץ ולמה הוא כל כך כושל,
כשיש פערים כאלה עצומים בין הקבוצה הכי טובה שהייתה לנו עשרות שנים לבין "עוד" קבוצה שההם העמידו.
מצד שני, קבוצות כמו גליל, חולון וירושלים הצליחו לגנוב אליפויות פה ושם, אז אולי יש תקווה שבמשחק הבא נתעורר
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

אדום כתב: 09 יוני 2023, 12:54 אתמול הבנתי למה אני כל כך לא מתחבר לענף הזה פה בארץ ולמה הוא כל כך כושל,
כשיש פערים כאלה עצומים בין הקבוצה הכי טובה שהייתה לנו עשרות שנים לבין "עוד" קבוצה שההם העמידו.
מצד שני, קבוצות כמו גליל, חולון וירושלים הצליחו לגנוב אליפויות פה ושם, אז אולי יש תקווה שבמשחק הבא נתעורר
רק נדייק הם לא "עוד" קבוצה שהם העמידו.
הם בנו קבוצה מאוד טובה אחרי שנים גרועות עם ווילבקין שחירב אותם תמיד במאני טיים.
בולדווין + בראון הם טופ יורוליג (למרות שבראון יחסית בירידה כבר תקופה) שיכולים לעשות סל מתי שהם רק רוצים.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

רדנקו כתב: 09 יוני 2023, 11:04 להפסיד בשני משחקים זה לחלוטין כשלון. להפסיד את הסדרה זה לא.
מצד אחד אנחנו מתמודדים נגד הקבוצה הכי טובה שהיתה למכבי לפחות בעשר השנים האחרונות אם לא יותר, וגם בכושר הכי טוב שהיתה מתחילת העונה.
מצד שני, צריך להסתכל על כל העונה הזו. יש לנו את התקציב הכי גבוה שהיה לנו אי פעם, והצלחנו להשיג בו כמות כשרון שבימים רגילים זה בלתי אפשרי להשיג בכזה תקציב.
היה לנו מזל חד פעמים שהצלחנו להשיג כזה סגל של שחקנים, ולא הגענו איתו לכלום בארץ.
עפנו בסיבוב הראשון בגביע לקבוצה שהיינו צריכים ויכולים לנצח אם היינו מגיעים מוכנים ובגישה הנכונה (כמו שראינו בפלייאוף) והפסדנו שרשרת של משחקים לחולון ולירושלים בסוף העונה, שאם היינו מגיעים אליהם מוכנים ובגישה הנכונה ומנצחים אותם היינו מסיימים במקום הראשון.
במצב כזה, עם יתרון ביתיות, בהחלט היינו יכולים לקחת אליפות. אבל מכיוון שהגענו לא מוכנים ובגישה רעה (בדיוק כמו אתמול) החמצנו את ההזדמנות הזו.
אני לא חושב שהפער בין הקבוצות הוא כזה שאנחנו אמורים להראות בכלל לא באותה רמה. ואם אנחנו נראים ככה זה לחלוטין כשלון.
אם נפסיד את הסדרה זו תהיה אכזבה. לא כשלון.
אם נראה ככה גם במשחק הקרוב או בזה שאחריו, זו אכזבה אדירה כי זה מראה שלא הפקנו כלום מהעונה הזו.
הבעיה הגדולה היא שאני לא רואה איפה אנחנו יכולים באמת להשתפר בעונה הבאה.
זה ברור שמכבי יתחזקו וגם ירושלים יתחזקו.
איפה אנחנו נתחזק? ובאיזה כסף?
הם לא כאלה טובים הם אפילו לפיינל פור בירוליג לא עלו (נכון שהם טובים יותר ממה שהיה שנה שעברה) , אני לא מוצא שום נחמה בלהפסיד 2 1 במקום 2 0 בסוף זה או שאתה מנצח או שאתה מפסיד ולסיים את העונה הזו ללא אף תואר זה לא רק כשלון זה כשלון עצום , איך לעזאזאל הפסדנו לחולון וירושלים בפליאוף? ניצחונות על שתיהם והיינו מגיעים למשחק מול מכבי ביתרון ביתיות (ולטעמי ההבדל בחומר השחקנים של חולון ושלנו גדול יותר מההבדל בנינו למכבי) קיצר אין מה לספר סיפורים אם אין אליפות זה כשלון, צריך להכניס למשוואה את העניין שבעונות הבאות בכל מקרה מכבי יקחו תארים ואליפויות ואנחנו מי יודע בכלל מתי נגיע לגמר , פשוט אסור לסיים עונה כזו בלי תואר
נערך לאחרונה על ידי רק הפועל ב 09 יוני 2023, 14:00, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

גביזון כתב: 08 יוני 2023, 23:49
עמית כתב:זה לא הצלחה אבל זה עונת שיפור וקידום. מאוד מקווה שנראב את העונה הזאת כעונת מעבר משמעותית אם לא ניקח אליפות זה לפחות הנחמה שלי
עונת שיפור זה אומר שבעונה הבאה את משדרג את הסגל, כרגע לפי מה שמביאים פה יש לנו קושי משמעותי להשאיר שחקני מפתח בגלל השכר שהם דורשים. זו מסתמנת העונה חד פעמית מבחינת פוטנציאל, שכחנו קצת מה היה בעבר, וזה עוד לפני שירושלים נהיית מפלצת.

אני וגם אתה לא יודעים מה יהיה בעונה הבאה אז כל מה שמביאים פה וכל שמועה לגבי העונה הבאה שווה לתחת
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

אפשר לדבר על הפערים בינינו לבינם בתקציב וכו', וצריך להיות כנים עם עצמנו ולדעת שזה לא פשע להפסיד למכבי. אבל מה שבעיקר מעצבן בהפסד אתמול זה הדרך. משחק כל כך חשוב כל כך היסטורי, ולא הופענו למעמד. בכל הנקודות שחששנו מהם הם הביסו אותנו. נקודות החוזקה שלנו לא היו שם. ההגנה שראינו לאחרונה לא היתה שם. הרבה טעויות. הרבה בלבול. הרבה החטאות של זריקות טובות. הפערים ביננו לבינם לא כאלה גדולים, כמו שזה היה נראה אתמול. התוצאה משקרת, הגיע לנו להפסד אתמול ב-20+ הפרש.
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

גביזון כתב:לא לקחנו אליפות מאז עונת 1968-1969

מאז עונת 93 לקחו אליפות בין היתר פרט למחלה:

גליל עליון
הפועל חולון פעמיים
גלבוע גליל
מגיב חיפה
הפועל ירושלים פעמיים
ראשון לציון

יש לנו את הסגל הטוב ביותר מאז הוקמנו מחדש ולא ברור כמה שחקני מפתח נוכל להשאיר.
לא לקחנו תואר אחד שבואו, הגביע בואו נודה בזה, היה בידיים שלנו והפסדנו אותו במשחק הייתי בגלל הכנה לקויה.
אם השאיפה שלנו היא פלייאוף עליון ולקוות לניסים במסגרץ הגביע אז כנראה אנחנו בכיוון הנכון.
אני עדיין מאמין שאפשר לקחת אליפות העונה, אם(!!!) הקבוצה תתעורר על עצמה.
אם לא נוכל להשאיר פה שחקנים ולהגדיל תקציב, ונבנה את עצמנו כל עונה מחדש, אני לא רואה איפה יש פה קרש קפיצה.
מקווה שנכדים שלי לא יחכו כו שאני מחכה לאליפות או יודעים מה, גביע, כי הקבוצות שציינתי למעלה עם כל הכבוד זה לא הפועל תל אביב.

איפה יש קרש קפיצה ?
ארשום את דעתי (שאני מניח שהיא פחות פופולרית) :
לעבור ביתיות החל מהעונה הבאה להיכל ביד אליהו. ובשיווק נכון ובהתנהלות נכונה, למלא ב-9,000 אוהדי הפועל (השאר זה אוהדי הקבוצה היריבה) משחקי הבית של חצי גמר הפלייאוף וגמר הפלייאוף. ובליגה הסדירה למשחקי דרבי, ירושלים וחולון - לפחות 7,000 אוהדי הפועל. כנ”ל במשחקים של שלבים מתקדמים במפעל אירופאי. ובשאר המשחקים במהלך העונה ? כן, לצפות לאולם עם קרחות בחלקים מסויימים ולנסות שיהיו לפחות 5,000 אוהדי הפועל בכל המשחקים האלה. ישנן דרכים שיווקיות לעשות זאת. וממש לא רלוונטי להשוות למועדון המתפורר בשלהי תקופתו של שאול אייזנברג, עם אותו מעבר פאתטי ליד אליהו בזמנו.
ולדעתי, בהתנהלות נכונה וצירוף משקיעים נוספים לצד בעלות האוהדים, יהיה ניתן להגדיל התקציב באופן יציב כמו אצל הפועל ירושלים - והכוונה בכל עונה ולא רק באיזו עונה חד פעמית פעם בכמה שנים.

Sent from my iPad using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

באמת הקבוצה הכי שנואה בהיסטוריה של האנושות ולעד.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonגביזון
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

KingAlpaca כתב: 11 יוני 2023, 21:30 באמת הקבוצה הכי שנואה בהיסטוריה של האנושות ולעד.
הבן זונה מכיר כל טריק בספר כדי לשלוט במשחק בפרובקציות זולות
שליחת תגובה