גמר פלייאוף נגד ההם

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

מיקי זוהר זה השר לענייני ביתר ?
שמוק כזה
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

Chegi כתב: 06 יוני 2023, 10:03
scorpio כתב:תהיה תשובה לסאגה המטומטמת הזאת כבר? או שנשאר עם זה באוויר לנצח? כרגע יש משחק בכלל בחמישי או שגם זה בסימן שאלה?
את הכרטיסים הם ישחחרו עד חמישי בבוקר זה בטוח. השאלה אם שוב רמי וחבריו יתקפלו כמו שקרה עד היום או שיחליטו לדרוש אכיפה של התקנון כולל הליכה לבית משפט אזרחי. אף אחד לא יכול לקחת את החוק לידיים.
אתה אומר את זה מאינטואציה או שיש לך ידע בדבר? כי כרגע זה נראה שכולם מבלבלים את השכל ואף אחד לא באמת עושה כלום כדי שזה יתקדם
שי אבוטבול לראשות הממשלה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  957 לייקים

שיתנו הפסד טכני, ואז אחרי שהפועל מובילה 1-0 בסדרה שינסו להפוך את זה עם ערעורים כשכולם בלחץ של לו״ז לסיים את העונה.
צריך לתת לשימון קצת לרדוף, עד עכשיו כולם רודפים אחריו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

רודפים אחריו כי הוא הערס של הכיתה והוא מחליט מה החוקים והוא עושה מה שבא לו בלי שאף אחד מעליו לא בא לשם אותו במקום.
עכשיו כולנו מחכים שהוא יעביר את הכרטיסים ואז לפוסט של המועדון מתי תתחיל המכירה בלאן כמו ילדים טובים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

Maor כתב: 06 יוני 2023, 10:04
מילפורד כתב: 06 יוני 2023, 09:35
רק הפועל כתב: 06 יוני 2023, 09:10 לפי התקנון במידה ואין קהל ניתן לקבל ניצחון טכני במצב של אי מכירת כרטיסים לקבוצת החוץ? (לצורך העניין אני ממש לא רוצה לנצח ככה אבל סתם מעניין,הזויי בכלל להגיע לסיטואציה כזו)
נראה לי שהניסוח הוא 15% מתכולת האולם, אבל אל תתפוס אותי במילה על זה.
אם אני לא טועה התקנון לא פוסק על הפסד טכני במצב כזה, אלא על קנס של כמה עשרות אלפי שקלים.
נכון היה דיבור על זה גם בדרבי הקודם שהם עשו את אותו רעש.
70 אלף שקלים, מרוב שהקנס מצחיק הוא התקנון כנראה כל כך ישן שמדובר בשקלים ישנים או לירות.

בכל מקרה ראו ערך ביתר,תקנונים במדינה הזאת לא שווים הרבה.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אז אין טעם לבקש ניצחון טכני אפילו , זה הריי ברור שגם אם היה סעיף בתקנון שמורה על כך זה לא היה קורה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1141 לייקים

7. כידוע, סעיף 22 לב לתקנון המשמעת של איגוד הכדורסל מגדיר עבירה על תקנון מתקנוני האיגוד ו/או הוראת נוהל ו/או אי מילוי הוראה מפורשת של האיגוד, כעבירת קבוצה.
8. יתר על כן, הרישא לסעיף 22 לתקנון המשפעת קובע מפורשות כי: קבוצה המבצעת עבירה מן העבירות המפורטות להלן, או מנסה או משדלת או מסיתה או מדיחה או קושרת קשר לבצע עבירה מן העבירות דלהלן, תהא צפויה בהתאם לחומרת העבירות לאחד או יותר מן העונשים והחיובים המפורטים בתקנון זה, וזאת בנוסף להפסד טכני של המשחק כמשמעותו בתקנון משחקי האליפות, אם המשחק לא הגיע לסיומו החוקי בגין עבירות לפי פרק (ג, ד, י, יד, טו, טז, לב) או אם הורשעה הקבוצה בגין עבירות לפי פרק (א, ו, לב, לג, לד).
9. אשר על כן ומאחר שמההתכתבות המצורפת עולה בבירור כי מכבי תל אביב מנסה לבצע עבירה על התקנון כהגדרתה בסעיף 22 (לב), נבקשכם להעמיד לדין את מכבי תל אביב כנדרש בתקנון ולפסוק הפסד טכני במשחק לחובתה וזאת לצד העונשים הנלווים והכל כמתחייב מן התקנון.
זה מתוך המכתב של הפועל , לפי זה הקנס כן או לא יינתן בנוסף להפסד טכני שאמור להקבע להם (לפרשנות הפועל את התקנון).
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

בכלי התקשורת מנסים מעשית לייצר סימטריה כאשר הכותרות הן על "משבר" והציוצים הם על איזה באסה שאין אווירה של כדורסל.
העובדה שכל הסיפור הזה הוא באחריות מועדון אחד כמובן לא מועלית אפילו במרומז.
אם מישהו שאל אם יש משמעות לאם נדליק אבוקות או לא, זו התשובה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלך המומנטום כתב: 06 יוני 2023, 09:36 אני לא מצליח להבין מה זה כל הפינגפונג התקשורתי הזה, ישיבות, משאים ומתנים. המנהלת הייתה צריכה מההודעה הראשונה של שימון להצהיר שאם הכרטיסים לא ניתנים להפועל תוך 24 שעות זה הפסד טכני.
אם זה חוזר על עצמו, השהייה מכל פעילות ואם צריך אז הורדת ליגה. אף אחד לא יכול להחליט מה שבא לו מתי שבא לו.
מנהלים דיון תקשורתי מביך במקום לנהל את האירוע.
אני לא חושב שהמנהלת יכולה להודיע דבר כזה כי היא לא תוכל לעמוד מאחורי זה. אני מניח שבשביל הפסד טכני חייבים לכנס משהו - בית משפט, דירקטוריון, לא יודע.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

הם עושים עם זה שני דברים:

1. מוציאים את הפועל מאיזון עם כל מיני מאבקים משפטיים וכו
2. מקווים שתהיה התפרעות ואז יוכלו להגיד ״התרענו״ ולמנוע דרבי חוץ לשנים
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

Chegi כתב: 06 יוני 2023, 10:03
scorpio כתב:תהיה תשובה לסאגה המטומטמת הזאת כבר? או שנשאר עם זה באוויר לנצח? כרגע יש משחק בכלל בחמישי או שגם זה בסימן שאלה?
את הכרטיסים הם ישחחרו עד חמישי בבוקר זה בטוח. השאלה אם שוב רמי וחבריו יתקפלו כמו שקרה עד היום או שיחליטו לדרוש אכיפה של התקנון כולל הליכה לבית משפט אזרחי. אף אחד לא יכול לקחת את החוק לידיים.
מתי רמי התקפל בדיוק?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1141 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 יוני 2023, 10:46 בכלי התקשורת מנסים מעשית לייצר סימטריה כאשר הכותרות הן על "משבר" והציוצים הם על איזה באסה שאין אווירה של כדורסל.
העובדה שכל הסיפור הזה הוא באחריות מועדון אחד כמובן לא מועלית אפילו במרומז.
אם מישהו שאל אם יש משמעות לאם נדליק אבוקות או לא, זו התשובה.
אני חושב שההתעסקות באבוקות כן/לא פחות מעניין , מה שאנחנו צריכים לשים עליו דגש ולהימנע ממנו כי את זה אי אפשר להצדיק בשום צורה זה השלכת חפצים (ואבוקות בינהן) מהיציע העליון לתחתון.
אתה מוכן לפחות להסכים על זה שזה מסוכן, ואובייקטיבית צריך להימנע ממנו כדי למתן את ההתייחסות הזאת ל"מצב חירום"?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  957 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 יוני 2023, 10:17 רודפים אחריו כי הוא הערס של הכיתה והוא מחליט מה החוקים והוא עושה מה שבא לו בלי שאף אחד מעליו לא בא לשם אותו במקום.
עכשיו כולנו מחכים שהוא יעביר את הכרטיסים ואז לפוסט של המועדון מתי תתחיל המכירה בלאן כמו ילדים טובים.
אז שפעם פעמיים יתנו לדיקטטור הדימנטי הזה לרדוף אחרי כולם, גם אם יזכה בסוף במאבק המשפטי, אולי זה קצת ירגיע אותו, או לפחות יזכיר לו לקחת את הכדורים בזמן.
זה בדיוק מה שהוא עושה לנו עכשיו וגם בפעם שעברה, איים שלא מוכר כרטיסים ובסוף מוכר, הוא יודע שהוא ״יפסיד״ במאבקים האלה אבל בכל זאת בוחר להטריל.
צריך שבפעם הבאה שהוא מציק, שמרבית הזמן יושקע במרדף שלו אחרי כולם ולא של כולם אחריו ואז הוא ישקול טוב טוב אם להיכנס לפינה הזאת שוב.
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

אם הם מעבירים את הכרטיסים בתקופת זמן פחותה ממה שהתקנון קובע לפני המשחק - לא צריך לקבל אותם.
הבריונות הזו שהם עושים מה שהם רוצים זה לא משהו שהפועל צריכה לקבל, ויותר מזה בושה אם תקבל.
צריך לא לקבל את הכרטיסים, ולתקוף אותם חזרה עם העובדות. למשל, אתמול שאלו את שמעון מזרחי איפה הוא היה כשאוהדי מכבי הדליקו אבוקות בארנה בגמר גביע נגד ירושלים האלה (הקהל של ירושלים לא הדליק מנגד), או איפה הוא היה בגמר גביע ווינר כשאוהדי מכבי הדליקו אבוקות (הקהל שלנו לא הדליק מנגד) - לא הייתה לו שום תשובה. "מדברים על השבועיים האחרונים". נו באמת.
אנחנו טיפשים אם אנחנו הולכים לפי החליל שלהם ומה שנוח להם.
אנשים צריכים להערך, היום דיון, אולי מחר כרטיסים, למכור כרטיסים באותו יום של המשחק כשאנשים צריכים לדעת אם יהיה להם כרטיס או לא באותו היום, ביזיון.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

השופטים לשני המשחקים הראשונים:
משחק מס' 1 - עומר אסתרון, עופר מנהיים וצחי הבדלי
משחק מס' 2 - ספי שמש, עמית בלק ואדר פאר

בנצחון חוץ על ירושלים אסתרון והבדלי שפטו, בנצחון הביתי שמש ואדר פאר.
מנהיים שפט ב-4 מתוך 7 הפסדי הליגה שלנו (לא ספרתי כמה בנצחונות)
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  957 לייקים

ונתן למכבי נצחון
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

זוכה פרס ישראל
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

עכשיו מכבי פירסמה בסושיאלס שלה את הראיון של שמעון מזרחי בקצרה עם לינק לראיון המלא. לא יודע,זה רק מראה על המשך המגמה הנוכחית. יש לי תחושה שבאמת לא יוציאו לנו כרטיסים. טיפסו על עץ גבוה מדי ועכשיו הם לא יודעים איך לרדת.
שי אבוטבול לראשות הממשלה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1141 לייקים

אנחנו קוראים למכבי תל אביב להעביר את כמות הכרטיסים הנדרשת להפועל תל אביב לפני שהנושא עובר להכרעת בית הדין.
יחד עם זאת, אנחנו דורשים משתי הקבוצות לדאוג לסדר מופתי עם הקהלים שלהם על מנת להעביר את הסדרה באופן ספורטיבי ומכובד. במידה שיהיו הפרות סדר מכל סוג שהן נפעל להטלת עונשים כבדים, כולל עונשים שישפיעו על הסדרה הנוכחית
ההודעה האחרונה שיוצאת מהמנהלת, לו"ז אין כאן...
איומים על שני הצדדים , יש.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

במילים אחרות
הכרטיסים יגיעו ולא יהיה לנו קהל חוץ במידה ונגיע למשחק שלישי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןshaharot
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

אני כותב את זה בכוונה כאן ולא בפלטפורמות אחרות כדי לא לספק דלק לקהל של מכבי.

אנחנו צריכים כקהל להתנהג בסדרה הזו הכי נורמלי שאפשר, גם אם רואים ילד זין ממכבי עושה תנועות לא צריך לזרוק עליו כלום, אפשר לקלל את האבא והאמא שלו אבל בלי שום אקט אלים..

כנל אבוקות - אפשר וצריך לוותר על זה במשחקים האלו. למישהו יש ספק שגם אם נקבל כרטיסים למשחק 1 במידה ויהיו אבוקות נקבל עונשים קיצוניים שישפיעו על משחק 2????

בואו נהיה חכמים. נטרול אותם מילולית, נזכיר לשמעון ולדסי פורר את גל בק, כל עוד נשגע אותם מילולית ולא נעשה שום דבר מטומטם הם לא יוכלו להעניש אותנו מצד אחד ויתפוצצו לגמרי מבפנים.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
ארז שדה
קיבל.ה  630 לייקים

עידן סרור כתב: 06 יוני 2023, 13:56 במילים אחרות
הכרטיסים יגיעו ולא יהיה לנו קהל חוץ במידה ונגיע למשחק שלישי.
אלא אם כן לא נשחק לידיים של דון שימון, ניתן הופעת עידוד מהסרטים בלי אבוקות ובלי לזרוק דברים למגרש אנחנו מסוגלים לעשות את זה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

כוח עליון כתב: 06 יוני 2023, 14:07 אני כותב את זה בכוונה כאן ולא בפלטפורמות אחרות כדי לא לספק דלק לקהל של מכבי.

אנחנו צריכים כקהל להתנהג בסדרה הזו הכי נורמלי שאפשר, גם אם רואים ילד זין ממכבי עושה תנועות לא צריך לזרוק עליו כלום, אפשר לקלל את האבא והאמא שלו אבל בלי שום אקט אלים..

כנל אבוקות - אפשר וצריך לוותר על זה במשחקים האלו. למישהו יש ספק שגם אם נקבל כרטיסים למשחק 1 במידה ויהיו אבוקות נקבל עונשים קיצוניים שישפיעו על משחק 2????

בואו נהיה חכמים. נטרול אותם מילולית, נזכיר לשמעון ולדסי פורר את גל בק, כל עוד נשגע אותם מילולית ולא נעשה שום דבר מטומטם הם לא יוכלו להעניש אותנו מצד אחד ויתפוצצו לגמרי מבפנים.
נניח וכל זה קורה, מה זה ייתן לנו? אתה חושב שהם לא ימצאו כבר על מה לעשות כתבות של עדי הרשליקוביץ?
אין לנו באמת סיכוי לנצח פה אם נראה שאיכפת לנו מהקמפיינים של פדרמן ומזרחי.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1141 לייקים

אני לא מבין את הקו הזה שלך שאתה כל הזמן חוזר עליו.
אתה אומר שאם הם גם ככה יעשו "כתבות של עדי הרשליקוביץ" (?) אז בואו נתדלק אותם בהכי גרוע שאפשר לתת להם?

אנחנו צריכים לעשות את המקסימום להעביר את הסדרה הזאת באופן הכי ספורטיבי ונקי שאנחנו יכולים , זה אגב נכון בלי קשר לכל הבאלאגן הזה , אבל הרבה יותר בהתחשב בסיטואציה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםארז שדהכוח עליוןKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

פעם ראשונה שהפועל ומכבי באים לגמר עם 100% ניצחנות בפלייאוף, הרגע עשינו סוויפ כולל 31 הפרש על הקבוצה שלפני הפליאוף הייתה בכושר הטוב בליגה. זה די ברור שמכבי מפחדים מאיתנו. הם מפחדים שהיריבה העירונית שלהם תבוא ותנצח אותם על הראש שלהם. זה יהיה יותר מדי ללב השברירי של דון שמעון אז הוא יעשה הכל בשביל למנוע את זה
הם הקבוצה הכי קטנה ופתטית שאפשר לתאר, וזה לא חדש. האשפת צהבת הזאת מנעה מכל מועדון שקצת הצליח להתקדם פה מלהתממש. קחו גם עוד 20000 אליפיות אתם עדיין תהיו המועדון הכי קטן ומגעיל ביקום
הלוואי שהם לא יהיו בליגה הזאת ונזכה לפגוש אותה רק במפעל הפרטי שלהם

פאטת
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

איפה כתבתי "בואו נתדלק אותם" או משהו שמשתמע מכך?
אני רק מספר לכל התמימים פה שחושבים שאם הקהל של הפועל יהפוך מחר לקהל קונצרטים - עדיין הם ימצאו איזה משהו להזדעזע ממנו.
גם אם נדליק אבוקות וגם אם לא נעשה כלום, הבובות שלהם בתקשורת פה לא יצייצו מילה גם בספין הבא שלהם, בדיוק כמו שהם לא מצייצים מילה כבר יומיים.

במילים אחרות צריך לשים זין על הבריון של השכונה ולא לחשבן מה לא ימצא חן בעיניו כי הוא בכל מקרה בריון ומה שתעשה או לא תעשה בתור קרבן שלו זה לא באמת משנה.
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

אפשר ואפילו כדאי לא להיות טיפשים בכוח ולתמוך בקבוצה ולעשות גיהנום למכבי גם בלי אבוקות, זריקות חפצים ויריקות מהיציע העליון לתחתון ביד אליהו.
ברור לי שמכבי יוציאו סרטון על ההתנהגות של הפועל בדרבי לא משנה מה נעשה, אבל אפשר גם לא לתת להם אקסטרה חומרים.
הפוסט קיבל לייק אחדכוח עליון
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

בספק אם יהיו כרטיסים היום.... ביזיון
לדחות את הגמר/לדרוש הפסד טכני לא פחות מזה
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

הם עושים עכשיו קמפיין שבמסגרתו אם אתה לא קהל קונצרטים אין לך לגיטימציה.

אבוקות היו יהיו גם אצלם. וכוסות קולה הם ימשיכו לזרוק.
מי שמוכן להתקפל בגלל החוקים שהבריונים האלה ממציאים נותן להם לגיטימציה.

לא צריך עכשיו להזדעזע מכוס קולה שתיזרק עליהם רק בגלל שהם עושים קמפיינים.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  957 לייקים

הם דואגים של כוס קולה שנזרקת היא 50,000 שקל קנס
כל אבוקה היא הורדת 2 נקודות
ארז שדה
קיבל.ה  630 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 יוני 2023, 14:28 הם עושים עכשיו קמפיין שבמסגרתו אם אתה לא קהל קונצרטים אין לך לגיטימציה.

לא היינו ולא נהיה קהל של קונצרטים, אבל כמו שבמשחק נגד ירושלים ויתרנו על אבוקות אפשר לוותר עליהן גם בדרבי לא יקרה כלום, ולגבי זריקת חפצים למגרש אין לזה מקום בשום מקום,זה לא משנה שגם אוהדים של קבוצות אחרות זורקים חפצים כמו המצית שזרק אוהד של ירושלים וגם אוהדי מ*בי ה"מושלמים". אם יחפשו אותנו על קטנות שיחפשו, צריך לזכור שהמטרה שלנו זה לזכות באליפות צריך להתמקד בעיקר ולא בטפל, יאללה הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדכוח עליון
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

ארז שדה כתב: 06 יוני 2023, 14:42
טכנית לארז כתב: 06 יוני 2023, 14:28 הם עושים עכשיו קמפיין שבמסגרתו אם אתה לא קהל קונצרטים אין לך לגיטימציה.

לא היינו ולא נהיה קהל של קונצרטים, אבל כמו שבמשחק נגד ירושלים ויתרנו על אבוקות אפשר לוותר עליהן גם בדרבי לא יקרה כלום, ולגבי זריקת חפצים למגרש אין לזה מקום בשום מקום,זה לא משנה שגם אוהדים של קבוצות אחרות זורקים חפצים כמו המצית שזרק אוהד של ירושלים וגם אוהדי מ*בי ה"מושלמים". אם יחפשו אותנו על קטנות שיחפשו, צריך לזכור שהמטרה שלנו זה לזכות באליפות צריך להתמקד בעיקר ולא בטפל, יאללה הפועל.
אני מסכים, אבל הגישה הזו שלפיה צריך להתנהג בדרך מסויימת כי אז הם יבואו עלינו עם קמפיינים, זה לתת להם לגיטימציה.
לא תדליק אבוקות הם יגידו ששרת על מוני, לא תשיר על מוני עדי הרשליקוביץ כבר יעשה איזה כתבה עם מוזיקה מפחידה על רקע תמונות של איזה טינייג'ר עושה שפם של היטלר או משהו.
אין לזה סוף.

או שאתה מחליט שאתה שם עליהם זין עד הסוף או שאתה נותן להם לגיטמציה באופן מעשי.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

איזה טינופת הם, כבר הספקתי לשכוח. זה שהתקשורת הכלבלבית מאמצת את הנרטיב שלהם כאילו אנחנו פסע מאסון מראה שגם עם רגל בקבר הדון עדיין מחזיק את כולם בביצים. זה שמישהו לוקח ברצינות את הטענות שלהם עם התשובה המצחיקה בהיסטוריה "אני מדבר על השבועיים האחרונים" זאת בדיחה
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

נוכח הסכנה הברורה והמיידית לחיי אדם. וכח אחריותה של הפועל תל אביב להתנהגותם משולחת הרסן של אוהדיה, יש להעמידה לאלתר לדין משמעתי, ולפסוק כי מכבי תל אביב תהיה מנועה מלמכור כרטיסים לאוהדי הפועל תל אביב במשחקי הבית של מכבי תל אביב".

שאני אבין,הם דורשים להעמיד אותנו לדין על פשע שעוד לא ביצענו??
איך קראו לסרט עם טום קרוז שהיה מבוסס על הענשת עבריינים לפני שביצעו רצח?
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

עכשיו מצאו סיפור חדש

“בעולם המודרני של מכירת כרטיסים באינטרנט אי אפשר למנוע זליגה של כרטיסים לאוהדי היריבה. אנחנו ביקשנו אישור מהמשטרה שכל אוהד שמזוהה עם הפועל לא יוכל להיכנס למגרש ויש לנו גיבוי מהמשטרה לזה. גם במידה ויש קהל, אוהד של הפועל לא ייכנס לשער אחר אלא יוציאו אותו מהאולם. אי אפשר להעמיס עוד אנשים על אזורים מלאים”.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

שתבינו את האבסורד - מכבי מוכרת כרטיסים לאוהדים שלה כבר 3 ימים ועדיין לא הצליחה למכור 7,500 כרטיסים מסכנים למשחק שהוא *גמר פלייאוף דרבי*

הקבוצה של המדינה, רק אם למדינה אין משהו יותר טוב לעשות בחמישי בערב
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

scorpio כתב: 06 יוני 2023, 13:17 עכשיו מכבי פירסמה בסושיאלס שלה את הראיון של שמעון מזרחי בקצרה עם לינק לראיון המלא. לא יודע,זה רק מראה על המשך המגמה הנוכחית. יש לי תחושה שבאמת לא יוציאו לנו כרטיסים. טיפסו על עץ גבוה מדי ועכשיו הם לא יודעים איך לרדת.
גם אני לא יודע; מתחיל להתקבל הרושם שהפעם זה סיפור אחר, ושהם באו מוכנים ״לשבור את הכלים״ כבר מהרגע הראשון, גם אם זה יעלה להם באליפות. מה ייצא להם מזה? לראש של שימון קצת קשה לי להיכנס- אולי מחשבה שבעקבות פיאסקו שכזה הם יצליחו לכפות מיסוד עתידי של פתרון מהסוג שהם מעונינים בו (לקיחת אחריות של המשטרה, היעדר קהל חוץ וכו׳). כוחנות זה הם.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

העונש על מה שהם עושים פה הוא מאוד עלוב על פני התקנון , מדובר בקנס לא משמעותי בכלל אז אין פלא שהם לא מפחדים לעשות את זה
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

וכמובן שפה בתקשורת רק יציגו כמה אוהדי הפועל אלימים ואף מילה על מה שאוהדי מכבי עשו לשחקני מונאקו , השבילם זו "קבלת פנים ראויה" , יאכס
ranjef
קיבל.ה  663 לייקים

פנאטי בלב כתב: 06 יוני 2023, 15:31
scorpio כתב: 06 יוני 2023, 13:17 עכשיו מכבי פירסמה בסושיאלס שלה את הראיון של שמעון מזרחי בקצרה עם לינק לראיון המלא. לא יודע,זה רק מראה על המשך המגמה הנוכחית. יש לי תחושה שבאמת לא יוציאו לנו כרטיסים. טיפסו על עץ גבוה מדי ועכשיו הם לא יודעים איך לרדת.
גם אני לא יודע; מתחיל להתקבל הרושם שהפעם זה סיפור אחר, ושהם באו מוכנים ״לשבור את הכלים״ כבר מהרגע הראשון, גם אם זה יעלה להם באליפות. מה ייצא להם מזה? לראש של שימון קצת קשה לי להיכנס- אולי מחשבה שבעקבות פיאסקו שכזה הם יצליחו לכפות מיסוד עתידי של פתרון מהסוג שהם מעונינים בו (לקיחת אחריות של המשטרה, היעדר קהל חוץ וכו׳). כוחנות זה הם.
מצוין, שישברו את הכלים ויקבלו הפסד טכני
שליחת תגובה