ירושלים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

:lol: :lol: :lol:

יאללה הביתה, קבוצה מסריחה עם קהל מסריח
הפוסט קיבל 5 לייקיםיהלום14אדוםChegiASAFABADIהפועלילד בן 6
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

איזה כיף לשלוח את הבכיינים האלה הביתה.
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

ירושלים על הזין אולה אולה אולה!!!
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

אולה אולה אולה אולה אולה
דזיקיץ דזיקיץ תתגלח
אני שונא את הזקן הצרפתי
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא הייתה שריקה שהם לא בכו עליה.
נגמר להם הקרדיט מהשופטים בדיוק בזמן.
קהל מטונף במסווה של הפועל.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

ד״א, דז'יקיץ׳ בניגוד לנביאי השקר בפורום באמת נביא.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

בדיעבד נביא, לפני המשחק הראשון כשהם ב-2023 במאזן 100-2 בארץ זו בכיינות לשמה, בייחוד כשהוא אומר משהו בסגנון על כל משחק או שאומר שיש לו קבוצה גרועה, הוא מאמן גרוע, השופטים לא טובים, השיטה הזויה והנצחונות שלהם זה במקרה כי היריבה שיחקה פחות טוב או לא רשמה זרים מסויימים.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ברגע שכל העולם הבין שזו פסיכולוגיה בגרוש, השחקנים שלו כבר מזמן התקדמו מזה.
אני לא אופתע אם חלק מהזרים שם כבר לא ממש רוצים לשחק בשבילו. כל המיתוס הזה מתחיל להתנפץ.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אני חושב שזה ממש לא מקרי שהדז׳יקיץ׳ סטטיסטית מצליח מאוד בעונה הראשונה שלו ונופל בעונה השנייה, ככה לפחות הציגו את זה בכל מיני פודקאסטים. לשחקנים פשוט נמאס לשחק בשביל הכפוי טובה הזה.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

תודה על העודפים :lol: :lol: :lol:
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

אני חושב שקצת נסחפתם.
מגיע להם ולמאמן שלהם כל הכבוד על מה שעשו העונה, כולל הנצחונות עלינו בהיכל!
לדעתי, ההפסדים האחה וצורת המשחק האגרסיבית שלהם, חידדה אצל שחקנינו את המוטיבציה ואת ההבנה שאם נשחק גם אנחנו אגרסיבי ננצח אותם וכך היה!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל 2 לייקיםקפטן ג'קKarl Marx
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אדום ותיק כתב: 04 יוני 2023, 14:04 אני חושב שקצת נסחפתם.
מגיע להם ולמאמן שלהם כל הכבוד על מה שעשו העונה, כולל הנצחונות עלינו בהיכל!
לדעתי, ההפסדים האחה וצורת המשחק האגרסיבית שלהם, חידדה אצל שחקנינו את המוטיבציה ואת ההבנה שאם נשחק גם אנחנו אגרסיבי ננצח אותם וכך היה!
יותר חשוב מזה, הפועל יכולה להיות קבוצת הגנה ממש טובה ,תמיד אמרתי את זה וזה העלה ספקות אבל בהחלט יש לנו פוטנציאל הגנתי לא רע בכלל ואם ננצל אותו השמיים הם הגבול
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

אם לא אנחנו
מעדיף שהם יקחו פה דאבלים בזכות אדלסון ולא מכבי. אני לא סובל אותם אבל את מכבי צריך להעלים מהמפה
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

עמית כתב: 06 יוני 2023, 14:17 אם לא אנחנו
מעדיף שהם יקחו פה דאבלים בזכות אדלסון ולא מכבי. אני לא סובל אותם אבל את מכבי צריך להעלים מהמפה
זה לא נראה ממש הכיוון האמת , לפי ספורט 5 הם מתכננים להשאיר את הסגל הקיים שלהם פלוס כמה חיזוקים של ישראלים כמו יפתח זיו ושאר ירקות
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

רק הפועל כתב: 06 יוני 2023, 15:41
עמית כתב: 06 יוני 2023, 14:17 אם לא אנחנו
זה לא נראה ממש הכיוון האמת , לפי ספורט 5 הם מתכננים להשאיר את הסגל הקיים שלהם פלוס כמה חיזוקים של ישראלים כמו יפתח זיו ושאר ירקות
מאיפה הם יודעים אדלסן נכנס להנהלה לפני איזה יום
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

האמת?
שאפו ענק.

קבוצה מאוד מוגבלת שהוציאה מעצמה 90% וסיימה עם גמר, חצי גמר וגביע.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךגביזון
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

יותר גרועים ממכבי המקורית
חבר של ארי שמאי מפארק וולפסון בחולון
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני באיזה שלב היום הבנתי שחומסקי באיזה שלב הבין שמכבי לא רוצים אותו ביורוליג.
איזה אפס
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

הפועל כתב: 06 יוני 2023, 20:17 אני באיזה שלב היום הבנתי שחומסקי באיזה שלב הבין שמכבי לא רוצים אותו ביורוליג.
איזה אפס
אם זה לקח לו יותר מ-30 שניות אז הוא אדיוט גמור
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

ילד בן 6 כתב: 06 יוני 2023, 19:17 יותר גרועים ממכבי המקורית
איך אפשר להגיד דבר כזה אפילו בצחוק?

מכבי המקורית זה ציר הרשע של הספורט הישראלי, מועדון שגם היום אחרי 50+ אליפויות, יורוליג בכיס, יתרון ביתיות(ובואו נודה גם סגל יותר טוב על הנייר) מתנהג בדרך הכי מסריחה שיש כדי לעלות את הסיכויים שלו לא להפסיד את התואר שגם ככה הוא על הזין של האוהדים שלו שלא מילאו אפילו את היציעים שלהם אז ממש ימלאו גם את החלק שלנו אם התוכנית חרא שלו תצליח

הייתי קורא לשמעון ביבי של הכדורסל אבל זה לא יפה לדבר ככה על ביבי
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 5 לייקיםshaharotKingAlpacaMatanעמיתVinb
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

ילד בן 6 כתב:יותר גרועים ממכבי המקורית
מצחיק אתה
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 06 יוני 2023, 22:42

מכבי המקורית זה ציר הרשע של הספורט הישראלי, מועדון שגם היום אחרי 50+ אליפויות, יורוליג בכיס, יתרון ביתיות(ובואו נודה גם סגל יותר טוב על הנייר) מתנהג בדרך הכי מסריחה שיש כדי לעלות את הסיכויים שלו לא להפסיד את התואר שגם ככה הוא על הזין של האוהדים שלו שלא מילאו אפילו את היציעים שלהם אז ממש ימלאו גם את החלק שלנו אם התוכנית חרא שלו תצליח

מעדיף את הנאצים שלי נאצים אותנטים ולא יצורים שמשחקים אותה בעד קידום ישראלים (800 זרים), נגד שריון(יורוקאפ) וכו' בזמן שהם עושים בדיוק אותם הדברים + קהל שכמעט חצי ממנו זה אוהדי בית"ר
מסריחים (או סתם מונגולואידים מזילי ריר עם כיפה על הצד של הראש) + קשר אדוק לבית"ר עם שני בעלים קודמים גאיידמק ואגייאר הקוקוריקו שהיו בעלים של בית"ר כדורגל ובית"ר/ מכבי כדורסל במקביל.

בנוסף הם מגיעים מעיר מיותרת עם אנשים מיותרים שאם זה היה תלוי בי הייתי מוריד עליה אטום :evil-grin:

מה גם שעכשיו הבעלים של מגדל זה הבן של רועה הזונות שסבסד לביבי תעמולת בחירות לא חוקית בדמות עלון תעמולה במשך יותר מעשור כולל הצפת שוק והפיכת שוק התקשורת בישראל לזבל גמור ומפעל של פייק ניוז + ירידה בכל סטדרנט אפשרי כשיצורים כמו ינון מגל וישראל כהן הmouth breather וכו' קוראים לעצמם עיתונאים ומקבלים במה.
וגם אשתו של הגוויה של שלדון אדלסון זבל גמור לא בהרבה פחות ממנו.
חבר של ארי שמאי מפארק וולפסון בחולון
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

ילד בן 6 כתב: 07 יוני 2023, 00:07

מעדיף את הנאצים שלי נאצים אותנטים ולא יצורים שמשחקים אותה בעד קידום ישראלים (800 זרים), נגד שריון(יורוקאפ) וכו' בזמן שהם עושים בדיוק אותם הדברים + קהל שכמעט חצי ממנו זה אוהדי בית"ר
מסריחים (או סתם מונגולואידים מזילי ריר עם כיפה על הצד של הראש) + קשר אדוק לבית"ר עם שני בעלים קודמים גאיידמק ואגייאר הקוקוריקו שהיו בעלים של בית"ר כדורגל ובית"ר/ מכבי כדורסל במקביל.

בנוסף הם מגיעים מעיר מיותרת עם אנשים מיותרים שאם זה היה תלוי בי הייתי מוריד עליה אטום :evil-grin:

מה גם שעכשיו הבעלים של מגדל זה הבן של רועה הזונות שסבסד לביבי תעמולת בחירות לא חוקית בדמות עלון תעמולה במשך יותר מעשור כולל הצפת שוק והפיכת שוק התקשורת בישראל לזבל גמור ומפעל של פייק ניוז + ירידה בכל סטדרנט אפשרי כשיצורים כמו ינון מגל וישראל כהן הmouth breather וכו' קוראים לעצמם עיתונאים ומקבלים במה.
ועדיין, שמעון מנצח
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

ילד בן 6 כתב: 07 יוני 2023, 00:07

ישך את זה ביותר קיצוני ועם יותר ארס נגד כל העולם ואחותו?
תוהה איך בנאדם מגיע למצב כזה.

גמני לא סובל את מזרחי וחושב שאחרי פרשת גל בק אסור לו בכלל לצאת מסורג ובריח...וירושלים סתם וונאביז(באולם לפחות...) אבל תקרא שוב את ההודעה שלך, בחיאת...
יהיה טוב הפועל!
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

אם כבר התנהגות אוהדים - הם בכלל עומדים לדין או שניים אאוט במגרש ודימום קל בראשו של השופט זה אחלה?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בני12 כתב:
הפועל כתב: 06 יוני 2023, 20:17 אני באיזה שלב היום הבנתי שחומסקי באיזה שלב הבין שמכבי לא רוצים אותו ביורוליג.
איזה אפס
הוא התארח פעם במגרש פתוח, נדמה לי עוד התקפות טל ברמן וטען שם כמה מכב* מנסה לעזור להם להיכנס.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Chegi כתב: 09 יוני 2023, 12:17
בני12 כתב:
איזה אפס
הוא התארח פעם במגרש פתוח, נדמה לי עוד התקפות טל ברמן וטען שם כמה מכב* מנסה לעזור להם להיכנס.
כמו שאמרתי, אדיוט גמור.
הרי בהצבעה ביורוליג על הקבלה של ירושלים מזרחי הצביע בעד (רק אחרי שדאג שיהיה רוב נגד)
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

אוהד כורסא כתב: 07 יוני 2023, 11:36 אם כבר התנהגות אוהדים - הם בכלל עומדים לדין או שניים אאוט במגרש ודימום קל בראשו של השופט זה אחלה?
קיבלו קנס כספי ומשחק רדיוס על תנאי
שליחת תגובה