חוסה רודריגז

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

לא לשכוח מי הביא פרסום ראשון
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

קירקגור כתב: 07 פברואר 2024, 11:52
בז'רנו כתב: 07 פברואר 2024, 11:24
קירקגור כתב: 07 פברואר 2024, 10:08
פשוט לא נכון. ההנהלה לא צריכה להשאיר בכוח שחקן שלא רוצה להיות פה ועושה הכל בשביל לא להיות פה. גם אם אתה חושב שההנהלה טעתה במקרה הזה (שזה לגיטימי ואולי הצדק איתך) הנסיון לצייר את המציאות בשחור ולבן במקרה הזה לא מתאים.
זאת החלטה סבירה מצד הנהלה להחליט למכור שחקן שמאוד לא רוצה להיות בקבוצה.
אה אוקי.
אז לחוזה אין משמעות,כי לשחקן לא בא יותר.
אז למה באנו בתלונות לניסנובים שסירבו לשלם לשחקנים ותבעו אותם? גם להם לא בא לשלם,מה הבעיה?
אני נגד להחזיק שחקנים בכוח, ועם כל הכבוד לרודריגז אנחנו אמורים להשאר בליגה גם בלעדיו ולעומת זאת גם איתו לא נגיע לאירופה.

אני לא אומר שאין חשיבות לחוזה, ולא ברור לי מדוע הסקת את זה. יכול להיות שהצעד הנכון מצד ההנהלה היה להתעקש. דעה לגיטימית. אני פשוט טוען שזה לא דיכוטומי. *למכור* שחקן שמאוד לא רוצה להיות בקבוצה זאת החלטה סבירה. תוסיף לזה את העובדה שהסיבות הן אישיות ולא מקצועיות.
לאולי המחיר לא מספיק טוב, אבל אין פה טעות מהותית.
כי זה פשוט לא עובד ככה.
חתמת חוזה לשנה? אתה מחוייב לשנה.גם אם תקבל הצעה פי 4 יותר.
סיבות אישיות? מקובל.החל מתאריך 7 לאוקטובר עד ינואר זה בהחלט לגיטימי.לא צריך להכריח שחקן זר להישאר במדינה שמעורבת במלחמה.
אבל פתאום ,כמה ימים או שעות לפני סגירת החלון- אי אפשר להשתמש בקלף של סיבות אישיות.
הרי אם לא היה מקבל את ההצעה התורכית- היה נשאר כאן כמו גדול.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

הצעה מעליבה לשחקן ברמתו. אי אפשר להחזיק בכוח...

חבל לי אישית שביזה את עצמו עם העמדת פני ציוני כבן גוריון - אף אחד לא ביקש ממנו. זה שמחק הכל ועוד ברח לטורקיה - קצת מגוחך.

בהחלט מכה מקצועית, נקווה שיוסי יהפוך את אל ים לשחקן כדורגל
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCell7even
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

אפס מאופס. הלכה העונה בגללו.
מקווה שיש סיכוי להביא קשר אחורי זר חופשי.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

אכזבה ענקית מכל הצדדים
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

סיום מאכזב מאוד לחלון הזה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

סיום מביש לחלון הזה
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

אפס חלאה, כמובן שצריך להבין אנשים חסרי עמוד שדרה, כי חס וחלילה לצפות למשהו מבן אדם, מקווה שישבור שם שני רגליים ויגמור את הקרירה במדינה המסריחה הזאת.
נערך לאחרונה על ידי chimpfive ב 07 פברואר 2024, 14:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

אני נגד להחזיק בכח שחקנים שרוצים להשאיר, אבל זה לא אומר שצריך לשחרר בכל מצב.

לצורך העניין, אם מדובר בנושא חירום כמו אצל שרי, האנושיות קודמת להכל וצריך לשחרר ישר.
ברגע שלא ושחקן מבקש להשתחרר, אז צריך לקבל תלוי הצעות. זה אומר לקבל את זה בצורה חיובית גם אם רצית לבנות עליו מקצועית ולא למכור, אבל זה חייב להיות מותנה בזה שתגיע הצעה מתאימה שתאפשר לך להביא מחליף ראוי.
רודריגז לא עשה את זה. אפשר להתווכח האם 400 אלף זו הצעה ראוייה שתאפשר לממן מחליף, אבל הוא בכל מקרה עשה את זה כשאנחנו כבר לא יכולים להחתים מחליף, ולכן אסור לשחרר.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

מאכזב ביותר !!! לא היינו צריכים את הפוסטים הציוניים שלו והיינו צריכים שחקן קישור ברמה גבוהה
איכשהוא מתגנבת התחושה שמוותרים עליו מהר מדי
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

וינסנט כתב: 07 פברואר 2024, 12:44 אפס מאופס. הלכה העונה בגללו.
אין. חלון סגור. גם לחופשיים
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

ונרקומן כתב: 07 פברואר 2024, 21:58
חושב שאפשר להחתים חופשיים
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

עד מתי ניסנוב?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

arik89 כתב: 08 פברואר 2024, 01:42
ונרקומן כתב: 07 פברואר 2024, 21:58
חושב שאפשר להחתים חופשיים
אי אפשר
יאללה הביתה!!!
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

מעבר לכעס על חן סול, על המינצברגים, או על רודריגז עצמו, אותי אישית זה בעיקר מאוד מבאס כל הסיפור.
זה לא רק השחקן הכי טוב שהיה פה מזה המון זמן (מבחינת איכות, מאז ורמוט לא היה פה שחקן כזה), זה שחקן בטופ של הליגה נקודה. שחקן שמשדרג קבוצה, שחקן שכיף לבוא למגרש לראות. עכשיו אתה יודע שכל מה שמצפה לך זה הברקות רנדומליות במקרה הטוב, כמו בכל העשור האחרון.

כל הסיפור הזה קצת הוציא את הרוח מהמפרשים של הקבוצה, לפחות בתחושה שלי.
למען האמת, גם אם יושקע סכום דומה בקשר איכותי לעונה הבאה, אני לא רואה אותנו מביאים מישהו ברמתו לצערי.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

KingAlpaca כתב:עד מתי ניסנוב?
אני לא אסלח למינצברגים על כך שגרמו לי להסכים עם משהו שכתבת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
פאביו ג׳וניור
קיבל.ה  12 לייקים

עזיבתו של חוסה היא בהחלט מכה קשה
היחידי בסגל שיודע לתת פס עומק כמו שצריך
עם זאת, אין הרבה מה להשיג העונה ואולי באמת כדאי לתת לאל ים לשחק תחת יוסי שאולי יוציא ממנו הרבה יותר
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

נראה לי שהאשכול הזה ראויי להימחק לצמיתות
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

שוחרר רשמית באתר ההתאחדות.
מאכזב מאוד.
עד שהיה לנו שחקן ברמתו, לדעתי מהטופ של הליגה בתפקידו, וגם כזה שעשה רושם שהשתלב והיה בורג חשוב בקבוצה, זה מסתיים בצורה כזו.
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

שחקן שפותח בהרכב של כל קבוצה בליגה פרט למכבי וחיפה (וגם אצלן הוא חזק ברוטציה). אין לנו הרבה שחקנים שעונים להגדרה הזאת. מבאס רצח ושערוריה של ממש שזה קרה ביום האחרון של החלון.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

במקום לשמוח על כל הכסף שנחסך והרווחים היפים אתם מדברים פה מקצועי? איזה מן אוהדים אתם.
הפוסט קיבל 5 לייקיםזיטוDe NiroNiroKingAlpacaAsafasraf
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

הלוואי יעשו לו את המוות בטורקיה, שיחווה איזה רעידת אדמה, שירגיש קצת את האדמה רועדת.
צבר לייקים ועוקבים בעקבות המלחמה, אבל בשביל עוד קצת כסף מוכרים עם את הערכים.
שילך לחפש תחברים שלו, בישראל אין לו כבר מה לחפש.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

חוסה בא לחן סול/מינצברגים כמו כפפה ליד, ינואר נפתח בהוצאות גדולות, יותר מדיי שחקנים חתמו מעבר למצופה, החתימו מאמן חדש + עוזר מאמן חדש, השכר שלו הוא הגבוהה ביותר בקבוצה, מאוד פציע משמע התרומה שלו נמוכה ביחס לשכר, זה בא ממנו העזיבה, אז חסכו משכורת + רווח דמי העברה של 300 אלף יורו, בקיצר הם חראות וגם הוא חרא גדול, מה שהיה נכון לעשות לדעתי זה לחכות עד סוף העונה שאולי בעזרתו נצליח להגיע לפלייאוף העליון, שנה הבאה לשחרר כשיש לנו יכולת להביא מחליף ראוי ואולי גם להוציא עסקה טובה יותר, הריי כולנו מסכימים שהוא שווה קצת יותר מ300 אלף העברה.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

אונישנקו כתב: 08 פברואר 2024, 11:01 שוחרר רשמית באתר ההתאחדות.
מאכזב מאוד.
עד שהיה לנו שחקן ברמתו, לדעתי מהטופ של הליגה בתפקידו, וגם כזה שעשה רושם שהשתלב והיה בורג חשוב בקבוצה, זה מסתיים בצורה כזו.
הוא עדיין מופיע בסגל באתר ההתאחדות.
https://www.football.org.il/players/pla ... ason_id=25
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

red in blood כתב: 08 פברואר 2024, 14:01
אונישנקו כתב: 08 פברואר 2024, 11:01 שוחרר רשמית באתר ההתאחדות.
מאכזב מאוד.
הוא עדיין מופיע בסגל באתר ההתאחדות.
https://www.football.org.il/players/pla ... ason_id=25
הוא לא מופיע
https://www.football.org.il/team-detail ... ason_id=25

הלינק שאתה שלחת זה רק לנתונים על השחקן, בסגל הקבוצה הוא לא
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

הדר יעקבי אמרה בפודקאסט שמלבד עניין המשפחה שחסרה, הוא התאכזב מקצועית מהקבוצה, חשב שהיא תתמודד על תארים ובנוסף כעס על התנהלות האוהדים מול בורחה לאמה באימון(היה חבר שלו)

נדמה לי שכתבתי שמעניין לראות איך רודריגז יגיב לפיטורי בורחה.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  305 לייקים

dino כתב: 08 פברואר 2024, 15:03 הדר יעקבי אמרה בפודקאסט שמלבד עניין המשפחה שחסרה, הוא התאכזב מקצועית מהקבוצה, חשב שהיא תתמודד על תארים ובנוסף כעס על התנהלות האוהדים מול בורחה לאמה באימון(היה חבר שלו)

היצור הזה לא הפסיק להגן עליו בטוויטר, טיפוס הזוי
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  859 לייקים

Easy come easy go
זה כנראה בן אדם זיקית
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

dino כתב: 08 פברואר 2024, 15:03 הדר יעקבי אמרה בפודקאסט שמלבד עניין המשפחה שחסרה, הוא התאכזב מקצועית מהקבוצה, חשב שהיא תתמודד על תארים ובנוסף כעס על התנהלות האוהדים מול בורחה לאמה באימון(היה חבר שלו)

בקיצור יאלה ביי
yetsman
קיבל.ה  2 לייקים

הקטע של המפשחה זה חרטה.
זה נטו העניין המקצועי ושהוא מרגיש שהוא שווה הרבה יותר וצריך לשחק בקבוצה טובה יותר.
הרי מרגע שהגיע הוא לא מפסיק לאונן על חיפה בכל ציוץ אפשרי. היה מגיע אליהם על ארבע אם היה מקבל הצעה עכשיו.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

הדר מתיישרת ושינתה ל400 אלף יורו דמי מעבר
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

yetsman כתב: 08 פברואר 2024, 15:30 הקטע של המפשחה זה חרטה.
זה נטו העניין המקצועי ושהוא מרגיש שהוא שווה הרבה יותר וצריך לשחק בקבוצה טובה יותר.
הרי מרגע שהגיע הוא לא מפסיק לאונן על חיפה בכל ציוץ אפשרי. היה מגיע אליהם על ארבע אם היה מקבל הצעה עכשיו.
אתה יודע לאן היה אמור לעבור לפנינו ? לקבוצה בהודו.
בגדול: כל פעם שמגיע אלנו שחקן ששוחרר ממכבי חיפה, כדאי להבין למה שוחרר.
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

שיחק סה״כ 9 משחקים, עקץ על זה חצי מיליון שקל משכורת, בסוף נתן פחות ממה שקיבל. יוצא שהפסדנו עליו כסף ולא קיבלנו תמורה אמיתית חוץ מכמה ניצחונות מול הקטנות. איזה עקיצה עשה לנו האפס.
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

וינסנט כתב:שיחק סה״כ 9 משחקים, עקץ על זה חצי מיליון שקל משכורת, בסוף נתן פחות ממה שקיבל. יוצא שהפסדנו עליו כסף ולא קיבלנו תמורה אמיתית חוץ מכמה ניצחונות מול הקטנות. איזה עקיצה עשה לנו האפס.
על ה9 משחקים האלה המועדון קיבל לא מעט כסף .. לא שזה משנה לי, אבל אם כבר אתה מתעסק בלנהל חשבונות .

וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

שחר כתב: 08 פברואר 2024, 21:54
וינסנט כתב:שיחק סה״כ 9 משחקים, עקץ על זה חצי מיליון שקל משכורת, בסוף נתן פחות ממה שקיבל. יוצא שהפסדנו עליו כסף ולא קיבלנו תמורה אמיתית חוץ מכמה ניצחונות מול הקטנות. איזה עקיצה עשה לנו האפס.
על ה9 משחקים האלה המועדון קיבל לא מעט כסף .. לא שזה משנה לי, אבל אם כבר אתה מתעסק בלנהל חשבונות .

ניצחנו 4 משחקים מה-9 האלה ככה שגם בלעדיו היינו מנצחים את חלקם. לא יודע כמה כסף כבר אפשר להרוויח מ-4 משחקים, אבל אם אתה יודע תחדש לי.
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

באמת לא ברור איזה כסף הוא תרם. בשורה התחתונה אני חושב שיש כאן יציאה מפרופורציות בנוגע לתרומה שלו. הוא שיחק חצי מהמשחקים, ובחלקם שיחק כבלם ולא הצטיין בתפקיד. הוא שחקן טוב, והיו לו משחקים טובים, אבל זה לא שהוא לקח את הקבוצה על הגב שלו להישגים מרשימים. הוא גם מאוד איטי. די ברור למה הוא הגיע להפועל ולמה גם עכשיו פנרבחצה וגלא לא התחרו עליו. הוא לא שחקן מעל הליגה. הוא היה הקשר האחורי הכי טוב שלנו, אבל זאת לא כזאת חוכמה. הוא לא גאבור הולמאי וגם לא אבוקסיס.
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

וינסנט כתב: 08 פברואר 2024, 21:59

ניצחנו 4 משחקים מה-9 האלה ככה שגם בלעדיו היינו מנצחים את חלקם. לא יודע כמה כסף כבר אפשר להרוויח מ-4 משחקים, אבל אם אתה יודע תחדש לי.
400 אלף יורו בקיזוז החלק היחסי שלו בשכר.
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

שחר כתב: 08 פברואר 2024, 22:17
וינסנט כתב: 08 פברואר 2024, 21:59

400 אלף יורו בקיזוז החלק היחסי שלו בשכר.
לא מה שילמו לנו עליו, מה הוא תרם בעצמו על המגרש ובניצחונות שיכלו לקרב אותנו לפלייאוף עליון/אירופה. אם הוא היה פצוע חודש וחצי וגם בזמן ששיחק בקושי ראינו ניצחונות, אז הוא לא תרם הרבה בעצם. בטח ובטח לא בהשוואה למה שקיבל. הרס לנו את העונה. אם היינו מביאים קשר זר אחר, אפילו פחות טוב ממנו, זה היה משתלם לנו יותר כי היינו נעזרים בו ליותר משחקים. בסוף ההגעה שלו לפה בתחילת העונה עשתה לנו רק נזק, כי עכשיו אנחנו תקועים בלי שחקן אמצע אמיתי עד סוף העונה.
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

אתה לא משדר איתי על אותו ערוץ .
וינסנט דיבר על זה שהוא עקץ אותנו בכסף …. אז ניסיתי להסביר שבהתחשב בזה שהוא שיחק פה חצי עונה, המועדון הרוויח עליו הרבה כסף .

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

וינסנט כתב: 08 פברואר 2024, 21:51 שיחק סה״כ 9 משחקים, עקץ על זה חצי מיליון שקל משכורת, בסוף נתן פחות ממה שקיבל. יוצא שהפסדנו עליו כסף ולא קיבלנו תמורה אמיתית חוץ מכמה ניצחונות מול הקטנות. איזה עקיצה עשה לנו האפס.
הוא קיבל מאיתנו פחות מ-200 אלף יורו ואנחנו מכרנו אותו ב-400 אלף יורו.
אתה לא שיא החד במתמטיקה בין היתר.
הפוסט קיבל לייק אחדHapoelTA
שליחת תגובה