חוסה רודריגז

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 פברואר 2024, 23:20 מלכתחילה כל הפוסטים האלו שלו היו פתטיים, ומי שהתלהב מהם היה פתטי אפילו יותר. להזכירכם - טורקיה אינה מדינת אויב, הטורקים אינם האויבים שלך, והרטוריקה הזאת של אנחנו והם מסריחה (והשחקן הזה פאתט).
ספר את זה לשגיב יחזקאל
Niro
קיבל.ה  322 לייקים

איך אנחנו תמיד נופלים על כל הג׳נטלמנים שלא יעמדו בדרך של אף אחד, כמו רוסה שעזב אחרי חלון ינואר.
הבחור מזיין אותנו אותנו ומשאיר לנו בור באמצע כשאי אפשר להביא מחליף. שיהיה עצובי ביציע, פראייר מי שמשחרר אותו.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

Herkules כתב: 06 פברואר 2024, 21:32 מישהו יודע מה נסגר?
מתי תשובה סופית אם עזב או נשאר
ב 9.2 (יום שישי הקרוב) נסגר החלון בטורקיה...

מקווה שיש מי שמפיץ את הציוצים שלו אצל האוהדים הטורקים ;)
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

אני חושב שלמועדון אסור לשחרר אותו במיוחד לאור מעשיו היום.

גם אם יקבל שריקות בוז וישב ביציע... לשחרר אותו ולתת גב וקרדיט לפעולוץ האלו זה יריקה בפרצוף של כולנו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

האדס כתב: 06 פברואר 2024, 23:01 אתה לא תקלל אותו? אשכרה? אתה חושב שסמרטוט רצפה צבוע כזה שמביע תמיכה בחטופים ואז מוחק את זה כי הוא במו״מ עם החלאות האלו מטורקיה, ראוי להיות בהפועל?
הוא לא יהיה פה בכל מקרה אז אני לא אוכל לקלל אותו גם אם ארצה.
כרגע הפיתרון הכי טוב זה לסחוט מהטורקים סכום שישדרג אותנו בקיץ הבא.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

אני לא חושב שאפשר להשאיר שחקן בכוח
כלומר הוא יכול להישאר אבל את התפוקה שהיינו רוצים ממנו אנחנו לא נקבל

הוא פתטי, גם כשצייץ בעד ישראל זה היה נראה לי פתטי
שחקן מעולה tho
כנראה שעבורו הערך של הציוצים האלו לא היה שווה כלום ולכן לא היסס למחוק
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 פברואר 2024, 23:20 מלכתחילה כל הפוסטים האלו שלו היו פתטיים, ומי שהתלהב מהם היה פתטי אפילו יותר. להזכירכם - טורקיה אינה מדינת אויב, הטורקים אינם האויבים שלך, והרטוריקה הזאת של אנחנו והם מסריחה (והשחקן הזה פאתט).
אומנם פר הגדרה טורקיה אינה מדינת אויב, אבל מהותית היא מדינת אויב אחושרמוטה.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

רדפוקס כתב: 06 פברואר 2024, 23:41
האדס כתב: 06 פברואר 2024, 23:01 אתה לא תקלל אותו? אשכרה? אתה חושב שסמרטוט רצפה צבוע כזה שמביע תמיכה בחטופים ואז מוחק את זה כי הוא במו״מ עם החלאות האלו מטורקיה, ראוי להיות בהפועל?
הוא לא יהיה פה בכל מקרה אז אני לא אוכל לקלל אותו גם אם ארצה.
כרגע הפיתרון הכי טוב זה לסחוט מהטורקים סכום שישדרג אותנו בקיץ הבא.
אסור לשחרר אותו לטורקיה.
הרי לא נקבל עליו סכום משנה משחק.
השיחרור שלו עכשיו לטורקיה משמעותו תמיכה במחיקת הציוצים, ומתן פרס על זה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסL.S
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

למי אכפת מהציוצים?
לא לשחרר בחיים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםarik89KingAlpaca
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

Jose Rodriguez İsrail'i destekleyen tutkulu bir Siyonisttir, onunla iyi eğlenceler sevgili Adanaspor taraftarları
הפוסט קיבל 5 לייקיםונרקומןadom4רוויblackwatershaolin232
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

מחק כאילו הם גם לא יודעים שהוא תומך בישראל פומבית. אני אדאג למצוא אוהדים טורקים ולפרסם את זה אם הזבל הזה בסוף גם עוזב.
מזיין אותנו רצח. יום אחרי סוף חלון יא מנחוס
הפוסט קיבל 3 לייקיםלירון האדוםרוויוינסנט
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

הוא פשוט יוצא ליצן ברמה הכי עלובה שפגשתי משחקן כדורגל.
בעיניי זה הרבה מעבר ממעבר בין הפועל למכבי.

אתה לא חייב לתמוך בישראל ואף אחד לא דרש את זה ממנו.
אבל לזיין את המוח במשך חודשים, להעלות פוסטים בעברית, פוסטים עם הילדים שלך עם שירים בעברית ברקע.
וברגע אחד למחוק הכל כאילו לא קרה.

איזה בחור הזיה.
לגרוף כמה שיותר כסף ולשלוח אותך לאלף עזאזל
נערך לאחרונה על ידי L.S ב 07 פברואר 2024, 09:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

לא, אני לא.
יש כל כך הרבה שחקנים שעושים דברים שראויים לקללות יותר מזה ואני לא מקלל אותם, כי יותר חשוב לי שהפועל תנצח מאשר להוציא את הכעס האישי שלי.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroKingAlpaca
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

אלוהים ישמור, לא מאמין שלאנשים אשכרה אכפת מהחרא הזה.
שחקן אדיר והלוואי וישאר.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

בקיצור מחר בטורקיה
נקסט
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

ונרקומן כתב: 06 פברואר 2024, 23:53 יום אחרי סוף חלון יא מנחוס !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הפוסט קיבל לייק אחדונרקומן
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 פברואר 2024, 00:04 אלוהים ישמור, לא מאמין שלאנשים אשכרה אכפת מהחרא הזה.
שחקן אדיר והלוואי וישאר.
הוא כבר לא פה לא הבנת את זה?
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 פברואר 2024, 00:04 אלוהים ישמור, לא מאמין שלאנשים אשכרה אכפת מהחרא הזה.
שחקן אדיר והלוואי וישאר.
למה שלאנשים לא יהיה אכפת? כשדמות ציבורית מביעה עמדה, בטח כאשר זאת עמדה שלא מובנת מאליה, זה משמעותי לאנשים.
להתאכזב מאדם שהערכת זה מאוד הגיוני ומובן.
נ.ב. לי הסנטימנטליות הסמי לאומנית לא עושה את זה, אבל הערכתי את זה שרודריגז נקט עמדה אמיצה. כמו שהייתי מעריך את סבע יותר אם הוא היה עומד מאחורי הפוסט הלגיטימי וההומני שאשתו כתבה, ולא מנסה לקרוץ לפטריוטים פנאטים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

Sin Queso כתב: 07 פברואר 2024, 00:20
שחקן אדיר והלוואי וישאר.
הוא כבר לא פה לא הבנת את זה?
כנראה שהוא לא פה, עדיין מקווה שיישאר.
הפוסט קיבל לייק אחדarik89
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

קירקגור כתב: 07 פברואר 2024, 00:29
שחקן אדיר והלוואי וישאר.
למה שלאנשים לא יהיה אכפת? כשדמות ציבורית מביעה עמדה, בטח כאשר זאת עמדה שלא מובנת מאליה, זה משמעותי לאנשים.
נ.ב. לי הסנטימנטליות הסמי לאומנית לא עושה את זה, אבל הערכתי את זה שרודריגז נקט עמדה אמיצה. כמו שהייתי מעריך את סבע יותר אם הוא היה עומד מאחורי הפוסט הלגיטימי וההומני שאשתו כתבה, ולא מנסה לקרוץ לפטריוטים פנאטים.
אין בעיה, אני רק לא מבין למה שמישהו לא ירצה שהוא ישחק בהפועל בגלל זה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםקירקגורKingAlpaca
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 פברואר 2024, 00:46
קירקגור כתב: 07 פברואר 2024, 00:29
שחקן אדיר והלוואי וישאר.
אין בעיה, אני רק לא מבין למה שמישהו לא ירצה שהוא ישחק בהפועל בגלל זה.
אם הוא ישאר, ואני מקווה שזה מה שיקרה.
שיעשה מסיבת עיתונאים יגיד שהיה מעבר על הפרק הוא ספורטאי מקצועי והוא חייב היה לדאוג למשפחתו.

שלמרות הכל הוא בחר להישאר ושהוא מקווה שכל המשפחות יתאחדו בקרוב עם יקירהם.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

אפס,זונת קהל.תוקע אותנו בלי יכולת להביא מחליף.הלוואי שהילדים שלו ירשו ממנו את האף שלו
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

נורא פשוט- כסף גדול לא נראה ממנו ומחליף אי אפשר להביא. הפליק פלאק המוסרי מביך ופאתטי ובעיתוי של סוף החלון גם מגעיל. מסקנה? שיאכל תחת. לקלל אותו מיותר אבל זה יקרה לכן יש להניח שממילא לא יראה את הפרצוף . רק צריך לדאוג שכל הציוצים האלה יגיעו לטורקיה היום ולשרוף אותו שם.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

ריגש עד לא מזמן. ריגש מאד אפילו! אבל אז התחיל להתעסק בשטויות עוד לפני מה שקרה אתמול.
לדוגמא, ערב קודם כשבמקום להתרכז בהפועל, איחל ערב טוב אחרי ההפסד של מכבי לחיפה וחטף שם מבול הקנטות, ובצדק!
הלו, אתה לא משחק בקבוצה שנמצאת בפער 20 הפרש במקום הראשון. ואת מי אתה מקניט? קבוצה שחטפת ממנה 9 שערים ב-2 משחקים...5 מה-9 איתך בהרכב.
אתה משחק בקבוצה שעד מוצ"ש עברה חודשיים של השפלות. קצת טאקט.

ואז הדבר הזה אתמול....אוי חוסה...
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

ניסו עם אוזבולט. לא הלך להם כי אוזבולט נחוש להשאר (עד עכשיו זה נכון לפחות).
רודריגס מממן את יוסי.
לפי הדר יעקבי נקבל 200 אלף אירו עבורו ויחסכו את המשכורת שלו. בסה"כ מכסה את עלותו של יוסי.
כל השאר רעשי רקע.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  859 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 07 פברואר 2024, 07:25 ניסו עם אוזבולט. לא הלך להם כי אוזבולט נחוש להשאר (עד עכשיו זה נכון לפחות).
רודריגס מממן את יוסי.
לפי הדר יעקבי נקבל 200 אלף אירו עבורו ויחסכו את המשכורת שלו. בסה"כ מכסה את עלותו של יוסי.
כל השאר רעשי רקע.
אחי אתה בטריפ על עצמך. רד מהעץ זה פתטי
הפוסט קיבל 3 לייקים7evendinoRed Wolf
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 07 פברואר 2024, 07:25 ניסו עם אוזבולט. לא הלך להם כי אוזבולט נחוש להשאר (עד עכשיו זה נכון לפחות).
רודריגס מממן את יוסי.
כל השאר רעשי רקע.
אתה אומר ישבו על הראש למשפחה של חוסה כדי שיתקשרו אליו 6 פעמים ביום להאיץ בו לעזוב.
אפשר לחשוב שהוא עובר לקאריבים. הוא עובר למדינה שרק ממה שעשה אתמול אפשר להבין כמה דמוקרטיה יש בה. החלטה הזויה.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדdino
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

רודריגס מממן את יוסי.
כל השאר רעשי רקע.
רובוט שכמוך
בינה מלאכותית שכמוך
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

7even כתב: 07 פברואר 2024, 08:07
רודריגס מממן את יוסי.
כל השאר רעשי רקע.
אתה אומר ישבו על הראש למשפחה של חוסה כדי שיתקשרו אליו 6 פעמים ביום להאיץ בו לעזוב.
אפשר לחשוב שהוא עובר לקאריבים. הוא עובר למדינה שרק ממה שעשה אתמול אפשר להבין כמה דמוקרטיה יש בה. החלטה הזויה.
גם על אוזבולט "המשפחה הפעילה לחץ לעזוב"? לרודריגס יש חוזה בתוקף. אם הוא לחוץ יכול לעבור בהשאלה עד יוני.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

מבחינתי אם הוא לא במינימום כותב שהוא בעד ג'נוסייד וש11,000 ילדים הרוגים זה לא מספיק הוא מחוק
אנטי ביתר לשעבר
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

שבורחה לאמה אימן, חוסה יצא להגנתו בטוויטר כל הזמן כאשר הקהל בא בטענות אליו.
כנראה שהיה להם חיבור ואחרי שבורחה פוטר, חוסה החליט שזה הזמן לעזוב.
המינימום היה להגיד את זה לההנהלה כדי שתביא מחליף.
ועוד הולך ומוחק את כל הציוצים כאילו בטורקיה אין אינטרנט
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

מבאס מאוד שיעזוב ואני מקווה שההתנהלה תדרוש ממנו לפחות לסיים את העונה.
אבל הכעס שלכם על מחיקת הציוצים מאוד ילדותי.
בזמן שכמעט כל הזרים בליגה לא הסכימו להגיד מלא בעד ישראל ואפילו סירבו לעמוד מאחורי שלט שקורא להחזרת החטופים, הוא הביעה תמיכה ללא סייג ואפילו רב עם חצי לא מעט מחצי מיליון התומכים שלו, התראיין בתקשורת הספרדית ועשה לא מעט דברים שלא מובנים מאליהם.
אבל בואו, אני לא מצפה ממנו לבחור מדינות לשחק בהן לפי תמיכה בישראל וברגע שהגיעה הצעה מטורקיה, לאור כל מה שקרה שם עם שגיב יחזקאל וקארצב מה בדיוק ציפיתם שיעשה? אפילו רז שלמה מחק את התמונות שבהם הוא לובש אדום.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

כולם כבר מיישרים קו שהיום הוא יבוא להםרד באימון האחרון והחליט לקבל את ההצעה

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, קשר הפועל תל אביב, חוסה רודריגס, עוזב את הפועל תל אביב.

הקשר יעבור לאדנה דמירספור מהליגה הבכירה במדינה. תחילה, האדומים סירבו לשחררו, אך מאוחר יותר הסבירו כי אם הוא יתעקש, הם לא יעמדו בדרכו. כעת, המהלך גם יצא לפועל.

כבר אתמול, רודריגס שוחח בחדר ההלבשה עם חבריו לקבוצה, ושיתף אותם בהצעה שקיבל וברצונו לעזוב בגלל המרחק ממשפחתו, שלא חזרה לארץ מאז פרוץ המלחמה, וחוששת לשוב לישראל. כזכור, במהלך המלחמה האחרונה, הספרדי לא היסס להביע תמיכה פומבית גורפת בישראל, ובמאבק שלה בחמאס ובהשבת החטופים אחרי אירועי ה-7.10.

אתמול, קצת אחרי פרסום דבר ההצעה, החל רודריגס במחיקה של כל זכר לתמיכה בישראל ברשתות החברתיות, כצעד התחלתי לקראת המעבר לטורקיה העוינת. הדבר עורר זעם בקרב אוהדי הפועל ת"א, ונראה שבכל מקרה יהיה קשה לגשר על כך.

מבחינת הפועל תל אביב, מדובר באבידה מקצועית קשה במיוחד. כבר מתחילת העונה לא היססו במועדון להגדיר את חוסה כשחקן המשמעותי ביותר בסגל.

הפועל תל אביב צפויה לקבל דמי העברה, אך כעת לא מדובר בסכום משמעותי ביחס לאיכות של השחקן, ועל פי ההערכות, הוא עומד על כ-200 אלף אירו.

חוסה רודריגס יגיע היום לאימון הבכורה של יוסי אבוקסיס אך זה יהיה האימון האחרון שלו בהפועל תל אביב.
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

בין אם הסיפור הזה מתאים להם מבחינה כלכלית או בא להם רע בעיניים מבחינה מקצועית (ברור מה יותר הגיוני ) זה לא ממש מעניין- אם הוא עוזב זה כתם עליהם ופתח לבאות כי כל שחקן יידע שקל לקפל אותם.
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

שחר כתב: 07 פברואר 2024, 08:33 מבאס מאוד שיעזוב ואני מקווה שההתנהלה תדרוש ממנו לפחות לסיים את העונה.
בזמן שכמעט כל הזרים בליגה לא הסכימו להגיד מלא בעד ישראל ואפילו סירבו לעמוד מאחורי שלט שקורא להחזרת החטופים, הוא הביעה תמיכה ללא סייג ואפילו רב עם חצי לא מעט מחצי מיליון התומכים שלו, התראיין בתקשורת הספרדית ועשה לא מעט דברים שלא מובנים מאליהם.
אבל בואו, אני לא מצפה ממנו לבחור מדינות לשחק בהן לפי תמיכה בישראל וברגע שהגיעה הצעה מטורקיה, לאור כל מה שקרה שם עם שגיב יחזקאל וקארצב מה בדיוק ציפיתם שיעשה? אפילו רז שלמה מחק את התמונות שבהם הוא לובש אדום.
הציפייה היא שאם אדם נושא כלשהו כחשוב ומהותי עבורו, הוא יעמוד מאחורי האמירות שלו.
אין ציפייה ממנו להגיד כלום, אבל מהרגע שהוא אמר, ועוד בלהט ובנחרצות שהוא אמר, זה עלוב מאוד לנסות להתכחש.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

איזה הנהלה פחדנית, אז מה אם הוא רוצה לעזוב?
יש לו חוזה בהפועל שיכבד אותו עד סוף העונה!
או שיישב ביציע או שיביא הצעה טובה ומשופרת.

איבדנו את השחקן הכי טוב שלנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אני מריח את דה נירו
הוא קרוב
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

כמה עלובה הקבוצה הזו.
יש לנו בסגל בערך 4-5 שחקנים שבכלל ראויים להיות שחקני הרכב. רודריגס הוא השחקן היחיד שהוא מעל לשאר.שחקן שיכול לשחק הכל קבוצה בליגה.
אז מה עושים? נותנים לו ללכת.לא מספיק גרוע?
נותנים לו ללכת עבור 200 אלף יורו.רוצים יותר גרוע?
נותנים לו ללכת עבור 200 יורו ביום שאחרי סיום מועד ההעברות.
לא מאמין להנהלה למילה אחת.הם ידעו שהוא רוצה לעזוב ופשוט חיכו עד לרגע שבו אי אפשר יהיה להביא מישהו במקום.
אני גם די בטוח שזה יקרה עם אוז'בולט.
המלצה ליוסי- תעזוב בסוף העונה.
הנהלת האפסים הזו לא ראויה למאמן יותר טוב משלומי דורה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

אם לי היו ילדים קטנים והייתי נתקע בתחילת המלחמה באוקראינה, הייתי בורח משם כמו טיל על ההתחלה.
הבנאדם עשה מעל ומעבר. ועכשיו קיבל הצעה טובה כספית, והגיוני לי מאד מאד מאד (מאד!) שהמשפחה שלו יושבת עליו למה לעזאזל הוא מג'נון שנשאר פה עם כל הטילים והג'נוסייד שהם רואים עליו בטלביזיה.

תסלחו לי, אתם יוצאים חבורה של גיבורי מקלדת, וגם קצת כפויי טובה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםשחרKingAlpaca
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

קירקגור כתב:
שחר כתב: 07 פברואר 2024, 08:33 מבאס מאוד שיעזוב ואני מקווה שההתנהלה תדרוש ממנו לפחות לסיים את העונה.
הציפייה היא שאם אדם נושא כלשהו כחשוב ומהותי עבורו, הוא יעמוד מאחורי האמירות שלו.
אין ציפייה ממנו להגיד כלום, אבל מהרגע שהוא אמר, ועוד בלהט ובנחרצות שהוא אמר, זה עלוב מאוד לנסות להתכחש.
כאילו שאתה היית נוהג אחרת.. בוא

Sent from my iPhone using Tapatalk
שליחת תגובה