חוסה רודריגז

פורום אוהדי הפועל תל אביב
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

בז'רנו כתב: 07 פברואר 2024, 08:46 כמה עלובה הקבוצה הזו.
יש לנו בסגל בערך 4-5 שחקנים שבכלל ראויים להיות שחקני הרכב. רודריגס הוא השחקן היחיד שהוא מעל לשאר.שחקן שיכול לשחק הכל קבוצה בליגה.
אז מה עושים? נותנים לו ללכת.לא מספיק גרוע?
נותנים לו ללכת עבור 200 אלף יורו.רוצים יותר גרוע?
נותנים לו ללכת עבור 200 יורו ביום שאחרי סיום מועד ההעברות.
לא מאמין להנהלה למילה אחת.הם ידעו שהוא רוצה לעזוב ופשוט חיכו עד לרגע שבו אי אפשר יהיה להביא מישהו במקום.
אני גם די בטוח שזה יקרה עם אוז'בולט.
המלצה ליוסי- תעזוב בסוף העונה.
הנהלת האפסים הזו לא ראויה למאמן יותר טוב משלומי דורה
צודק
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

הפועל כתב: 07 פברואר 2024, 08:46 אם לי היו ילדים קטנים והייתי נתקע בתחילת המלחמה באוקראינה, הייתי בורח משם כמו טיל על ההתחלה.
הבנאדם עשה מעל ומעבר. ועכשיו קיבל הצעה טובה כספית, והגיוני לי מאד מאד מאד (מאד!) שהמשפחה שלו יושבת עליו למה לעזאזל הוא מג'נון שנשאר פה עם כל הטילים והג'נוסייד שהם רואים עליו בטלביזיה.

תסלחו לי, אתם יוצאים חבורה של גיבורי מקלדת, וגם קצת כפויי טובה.
גם אם הייתי מתאמץ ,היה לי קשה לכתוב כל כך הרבה שטויות

1-הילדים הקטנים שלו לא בישראל
2- לא עשה מעל ומעבר.עדה פשוט את מה שנכון.אחרי שמחק,זה אומר שהוא לא באמת מאמין במה שכתב.
3- המשפחה לחצה? יכול היה לקבל שחרור כבר באוקטובר,אם היה מבקש.אי אפשר להשאיר בכוח שחקן בתקופה כזו.אבל לעשות את זה עכשיו? גם אם ביקש לפני שבוע- אין באמת זמן להביא מישהו במקומו.
4- גיבורי מקלדת? אנחנו חיים כאן,באזור המלחמה הזה ולא בורחים לשום מקום.
שיעוף לקיבינמט זונת הקהל הזה
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

אין שום בעיה עם זה שהמשפחה לוחצת עליו לעזוב, יש בעיה עם העיתוי ועם הדרך שהוא בחר לעשות את זה, צריך לאיית את זה כדי שאנשים יבינו? היה לו מספיק זמן להגיד את זה ולמצוא קבוצה ולא לבקש לעזוב עשרים שניות לפני שנסגר חלון ההעברות, לא עושים כזה דבר ומי שלא מבין את זה הוא רכיכה חסרת עמוד שדרה. בנוסף, ללכת מכל המקומות שבעולם על טורקיה, מה שמכריח אותו למחוק את כל הקמפיין הגדול להגנת ישראל שהוביל בלי שאף אחד ביקש ממנו, הופך אותו לצבוע ואפס גמור. ואם המועדון יילך איתו ועוד יקבל עליו סכום זניח - יהפוך גם את המינצברגים לרכיכות חסרות עמוד שדרה שכל שחקן יידע שאפשר ללחוץ עליהם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaolin232Charmanderרדפוקס
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

ואללה הוא חרא, כן גם רך שלמה ודוידה חראות, שימשיכו להתכחש לעברם, בסוף גם גרשון בוכה למה לא הוזמן לטקס הפרידה מהפועל ולמה עד היום שונאים אותו, חוסה מצטרף לרשימה לא קטנה לצערי לאנשים שאיכזבו אותנו כאוהדים, נכון שזה לא בקליבר של וורמוט, גרשון, ושאר הירקות, אבל עדיין זה מכעיס, הוא עוזב בסוף החלון מה שמשאיר אותנו ללא מחליף ראוי, תחת חוזה מכובד, אחרי שקיבל את כל הקרדיט והכבוד מהקבוצה והאוהדים, חצי משחקים היה פצוע, נוסיף לזה שמחק במתכוון ציוצים ופוסטים בעד ישראל ובעד שיחרור החטופים אחרי שהיה "שגריר ישראל בספרד".

בסוף הקבוצה חזקה מהכל, אנחנו האוהדים ספגנו דברים קשים יותר, ע"ע וורמוט יום אחרי הדרבי, אכן הוא אבדה מקצועית קשה, אבל שוב זה לא סוף העולם
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

שחר כתב: 07 פברואר 2024, 08:56
קירקגור כתב:
שחר כתב: 07 פברואר 2024, 08:33 מבאס מאוד שיעזוב ואני מקווה שההתנהלה תדרוש ממנו לפחות לסיים את העונה.
אבל הכעס שלכם על מחיקת הציוצים מאוד ילדותי.
בזמן שכמעט כל הזרים בליגה לא הסכימו להגיד מלא בעד ישראל ואפילו סירבו לעמוד מאחורי שלט שקורא להחזרת החטופים, הוא הביעה תמיכה ללא סייג ואפילו רב עם חצי לא מעט מחצי מיליון התומכים שלו, התראיין בתקשורת הספרדית ועשה לא מעט דברים שלא מובנים מאליהם.
אבל בואו, אני לא מצפה ממנו לבחור מדינות לשחק בהן לפי תמיכה בישראל וברגע שהגיעה הצעה מטורקיה, לאור כל מה שקרה שם עם שגיב יחזקאל וקארצב מה בדיוק ציפיתם שיעשה? אפילו רז שלמה מחק את התמונות שבהם הוא לובש אדום.
הציפייה היא שאם אדם נושא כלשהו כחשוב ומהותי עבורו, הוא יעמוד מאחורי האמירות שלו.
אין ציפייה ממנו להגיד כלום, אבל מהרגע שהוא אמר, ועוד בלהט ובנחרצות שהוא אמר, זה עלוב מאוד לנסות להתכחש.
כאילו שאתה היית נוהג אחרת.. בוא

Sent from my iPhone using Tapatalk
זה ספקולטיבי לגמרי, אבל אני מאוד רוצה להאמין שכן. קודם כל מראש לא הייתי כותב פוסטים חנפניים עם ניחוחות לאומניים, ודבר שני לא הייתי מוחק אמירות הומניסטיות שלי כדי להתחנף למישהו
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

זה מעבר לאידיאולוגיה והאם הוא מאמין בזה או לא. הוא מבין שבמדינה שהוא הולך לשחק בה במידה והוא משאיר את הפוסטים יעשו לו את המוות שם, יעצרו אותו, יכלאו אותו.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

בואו לא נשכח שרודריגז לא שחקן חופשי והוא הולך להמכר לדמירספור על ידי הפועל תל אביב, לפני שתוקפים אותו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסKingAlpaca
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

העניין פה הוא לא חוסה הוא קיבל בטח הצעה פי 1.5 למקום שהילדים שלו ואישתו יכולים לבוא אליו עזבו אנחנו כבר לא בעידן הזה. לא רק בכדורגל גם בשוק העבודה החופשי אנשים עוזבים מקומות עבודה כי מקבלים הצעות גבוהות יותר. הבאסה שלי מהשחרור הזה הוא מהצד הניהולי כבר חשבתי שיש עם מה לעבוד בסוף השחרור של רודריגז ביחד עם גרנפוקל אתה מבין שהם לא שמו שקל מהבית הקניות שעשינו עכשיו ביחד עם ה200 אלף שקיבלנו על רז יוצא בערך 2.3 מיליון שקל השחקנים שהבאנו קצת פחות. ציפיתי מהם להגיד לו שמצב של עכשיו שנסגר החלון אין שיחרורים נקודה. ועוד נקודה למחשבה זה משהו שאנחנו מנסים להסביר כבר עשור תביא שחקני כדורגל תשלם יותר תמיד יהיה להם ביקוש ואתה גם תרוויח כסף וגם שחקן טוב תמשיך עם החרא שאתה מביא בשקל אתה תמשיך להיראות חרא ותפסיד כסף. כמה הבדל בכסף יש בזה שתביא שישה שבעה שחקנים טובים שיביאו לך פליאוף עליון ואולי גביע וקהל וספונסר טוב כמה פוטנציאל יש בקבוצה הזאת. תראו מה טביב הגנב הצליח לעשות איתה רק בגלל שהוא מבין בכדורגל ובאידיאולוגיה הפשוטה הזאת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotאדום ותיק
amorphis
קיבל.ה  38 לייקים

רודריגז עוזב כנראה בגלל המשפחה שלו והמלחמה בישראל, זה לא קשור לכסף
גם חיפה לא יכלה להשאיר את שרי, שהיה שחקן קצת יותר משמעותי מרודריגז ואשכרה שיחק ולא רק ישב ביציע וכתב פוסטים
רודריגז שחקן אדיר, אבל היה פצוע רוב התקופה ואי אפשר להשאיר פה שחקן זר שלא רוצה להיות כאן
יוסי צריך להתחיל לשבור את הראש איך בונים קישור מרכזי נורמלי וצריך להנחית כאן שחקן מחליף שימלא את החלל
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 06 פברואר 2024, 21:29 תגידו מה אתם מפצים ממנו שיתיגייר?
יש דיבור עם קבוצה טורקית הוא מבין שהאוהדים שם מבררים עליו. אם לא היה מוחק אין שום סיכוי שהוא ישחק שם לא עכשיו ולא בקיץ

לגיטימי לגמרי
סליחה שאני גולש מהדיון המקצועי אבל אין פה שום דבר שהוא לגיטימי , מחיקת פוסטים כאלה זה בעצם תמיכה בשהות שלהם בשבי , כל זה בשביל לקבל יותר כסף לתמוך ברצח ואונס בשביל כסף זה לא לגיטימי בשום צורה (גם אם הוא לא באמת חושב ככה )
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

amorphis כתב: 07 פברואר 2024, 09:33 רודריגז עוזב כנראה בגלל המשפחה שלו והמלחמה בישראל, זה לא קשור לכסף
גם חיפה לא יכלה להשאיר את שרי, שהיה שחקן קצת יותר משמעותי מרודריגז ואשכרה שיחק ולא רק ישב ביציע וכתב פוסטים
רודריגז שחקן אדיר, אבל היה פצוע רוב התקופה ואי אפשר להשאיר פה שחקן זר שלא רוצה להיות כאן
יוסי צריך להתחיל לשבור את הראש איך בונים קישור מרכזי נורמלי וצריך להנחית כאן שחקן מחליף שימלא את החלל
אי אפשר להנחית
חלון העברות,נסגר
רק הפועל בלב
קיבל.ה  65 לייקים

רק הפועל כתב: 07 פברואר 2024, 09:33
אוגוסטוס היל כתב: 06 פברואר 2024, 21:29 תגידו מה אתם מפצים ממנו שיתיגייר?
יש דיבור עם קבוצה טורקית הוא מבין שהאוהדים שם מבררים עליו. אם לא היה מוחק אין שום סיכוי שהוא ישחק שם לא עכשיו ולא בקיץ

לגיטימי לגמרי
סליחה שאני גולש מהדיון המקצועי אבל אין פה שום דבר שהוא לגיטימי , מחיקת פוסטים כאלה זה בעצם תמיכה בשהות שלהם בשבי , כל זה בשביל לקבל יותר כסף לתמוך ברצח ואונס בשביל כסף זה לא לגיטימי בשום צורה (גם אם הוא לא באמת חושב ככה )
זה החרא שלנו,לא שלו
אז נכון, היה פה כמה שנים וכנראה גם הזדעזע והתחבר- לכן כתב מה שכתב, אבל מבין אותו. אין סיבה שהשיט שקורה בישראל ידפוק לו את הקריירה... עם כל הצער

הוא לא צבוע ולא תומך בשום דבר, הוא רוצה להתקדם ומבין שבמקום אליו הוא עובר יש דעות שעדיף להצניע. הוא לא המציא את הרעיון הזה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

Ron.T כתב: 07 פברואר 2024, 09:21 בואו לא נשכח שרודריגז לא שחקן חופשי והוא הולך להמכר לדמירספור על ידי הפועל תל אביב, לפני שתוקפים אותו.
אמת. הוא עשה את הקטע המסריח אבל מי שנכנע ושחרר אותו עבור נזיד עדשים זאת ההנהלה.
האמת אני קצת מקווה שהטורקים לא יעבירו את הכסף ויעשו בלאגן, למי שאישר לו לעבור מגיע לרדוף אחרי הגרושים האלה.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

amorphis כתב: 07 פברואר 2024, 09:33 רודריגז עוזב כנראה בגלל המשפחה שלו והמלחמה בישראל, זה לא קשור לכסף
אין באמת פתרון.גם עם רודריגס היה לנו בור בקישור כי חוץ ממנו אין קשר אחד ברמה מספיק טובה.
גנאים חלוד ויקח זמן עד שיחזור לכושר משחק
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

לא תהליך ולא בנייה לטווח ארוך.
הרבה מילים פחות מעשים.
אין חדש תחת השמש.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 07 פברואר 2024, 09:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםבז'רנואדום ותיק
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

קירקגור כתב:
קירקגור כתב: הציפייה היא שאם אדם נושא כלשהו כחשוב ומהותי עבורו, הוא יעמוד מאחורי האמירות שלו.
אין ציפייה ממנו להגיד כלום, אבל מהרגע שהוא אמר, ועוד בלהט ובנחרצות שהוא אמר, זה עלוב מאוד לנסות להתכחש.

זה ספקולטיבי לגמרי, אבל אני מאוד רוצה להאמין שכן. קודם כל מראש לא הייתי כותב פוסטים חנפניים עם ניחוחות לאומניים, ודבר שני לא הייתי מוחק אמירות הומניסטיות שלי כדי להתחנף למישהו
תקרא מה שעברו יחזקאל וקארצב שם ואז תחשוב שוב על מה שאתה ״ רוצה להאמין ״.

שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

De Niro כתב:לא תהליך ולא בנייה לטווח ארוך.
הרבה מילים פחות מעשים.
איו חדש תחת השמש.
תמונהתמונהתמונה

oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

יצא סמרטוט. יאללה ביי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

oleg neduda כתב: 07 פברואר 2024, 09:50 יצא סמרטוט. יאללה ביי
אם הוא יצא סמרטוט אז ההנהלה יצאה המיץ של הספונג׳ה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםRon.TKingAlpacaAsafasraf
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

שטויות. אז איפה הוא היה עד עכשיו? למה ביום האחרון לחלון?
כל הליגה עם 6 זרים ואנחנו עם 4 שאחד מהם סימן שאלה
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

שחר כתב: 07 פברואר 2024, 09:49
קירקגור כתב:

תקרא מה שעברו יחזקאל וקארצב שם ואז תחשוב שוב על מה שאתה ״ רוצה להאמין ״.

רק שכחת דבר אחד, שהוא המהותי בדיון.
הוא *בוחר* ללכת לשם. הוא לא רעב ללחם ולא אסיר.
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

רדפוקס כתב: 07 פברואר 2024, 09:53
טפי עליהם, כמה שיותר מהר יתקפלו לנו מהחיים יותר טוב
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

פשוט לא נכון. ההנהלה לא צריכה להשאיר בכוח שחקן שלא רוצה להיות פה ועושה הכל בשביל לא להיות פה. גם אם אתה חושב שההנהלה טעתה במקרה הזה (שזה לגיטימי ואולי הצדק איתך) הנסיון לצייר את המציאות בשחור ולבן במקרה הזה לא מתאים.
זאת החלטה סבירה מצד הנהלה להחליט למכור שחקן שמאוד לא רוצה להיות בקבוצה.
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

"ברור שהיינו מעדיפים שיישאר, אבל זה עניין משפחתי", אמרו במועדון. יש לנו את דן איינבינדר, אל ים קנפצולסקי, איהאב גנאים, יהיה בסדר"

יהיה בסדר כשלא תהיו יותר במועדון
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

קירקגור כתב: 07 פברואר 2024, 10:08
פשוט לא נכון. ההנהלה לא צריכה להשאיר בכוח שחקן שלא רוצה להיות פה ועושה הכל בשביל לא להיות פה. גם אם אתה חושב שההנהלה טעתה במקרה הזה (שזה לגיטימי ואולי הצדק איתך) הנסיון לצייר את המציאות בשחור ולבן במקרה הזה לא מתאים.
אי
אפשר
להביא
אף
אחד
במקומו

לכתוב את זה גם אות אות?
ואן גוך
קיבל.ה  25 לייקים

אין בעיה, רוצה ללכת שיעוף לעזעזאל אבל שיביא כסף, ואם הקבוצה הטורקית משלמת רק 200 או 300 היו צריכים לסרב ולהגיד לו שיביא הצעה יותר טובה.

נניח יש שחקן צעיר עם פוטנציאל (לאיוס לדוגמא) ובאה קבוצה מהפריימר ליג ומציע עליו חצי מיליון רק, אז בגלל שהוא רוצה ישחררו אותו? לא!
וזה מראה על ההנהלה שהיא ביזיון והיא חושבת כמו קבוצה קטנה ולכן זה מה שאנחנו.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

החלטה מטומטמת, ההנהלה צריכה להיות חזקה.
לא יכול להיות שכל שחקן שירצה לעזוב יעזוב ככה בקלות.
או שיביא הצעה טובה, או שישחק כדורגל, או שיעלה ליציע.
שיבחר.

למה לתת לו את הדרך הקלה?
טפי עליו
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום ותיקרדפוקס
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אתה חושב שהיה כל כך קשה לשכנע אותו להשאר פה עד סוף העונה ואז למכור אותו ולהביא מחליף ראוי. הוא ידע בדיוק איפה הוא חותם וגם הקבוצה שהוא עובר אליה מזוהה עם כורדים ונמצאת במדינה שהיא לא בדיוק שוויץ.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

הוא כבר בשדה התעופה...
מעניין מתי הוא יצייץ משהו
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  374 לייקים

הדר יעקבי מפרסמת שנקבל עליו 400 אלף יורו, סכום נמוך מידי עליו.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  33 לייקים

שערורייה של הנהלה.
אין לי שום טענה לרודריגז, אולי קצת על זה שהוא יצא זונת קהל עם כל הפוסטים המיותרים האלו אבל בסופו של דבר הוא שכיר חרב ואחריי חצי עונה עם אייבינדר באמצע אני מבין למה הוא מת לברוח.

פתחו לו את החוזה ותשאירו אותו.
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

דינו, תרגיע אותי. תן לי הסבר לדבר הזה
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

אה אוקי.
אז לחוזה אין משמעות,כי לשחקן לא בא יותר.
אז למה באנו בתלונות לניסנובים שסירבו לשלם לשחקנים ותבעו אותם? גם להם לא בא לשלם,מה הבעיה?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

Charmander כתב: 07 פברואר 2024, 11:04 הדר יעקבי מפרסמת שנקבל עליו 400 אלף יורו, סכום נמוך מידי עליו.
השחקן הכי טוב בקבוצה, היחיד שהצלחתי להנות ממנו מתוך כל סגל השחקנים הזה, ומוכרים אותו תוך חצי עונה תמורת נזיד עדשים בלי להביא מחליף.
למה ההנהלה התחלפה אבל ההתנהלות הזאת לא?
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אדום כתב: 07 פברואר 2024, 11:21 דינו, תרגיע אותי. תן לי הסבר לדבר הזה
אין לי איך, לא כרגע לפחות.
מתי אני מוזמן לצ׳ולנט ורגל קרושה לשבת?
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

אדום כתב: 07 פברואר 2024, 11:25
Charmander כתב: 07 פברואר 2024, 11:04 הדר יעקבי מפרסמת שנקבל עליו 400 אלף יורו, סכום נמוך מידי עליו.
השחקן הכי טוב בקבוצה, היחיד שהצלחתי להנות ממנו מתוך כל סגל השחקנים הזה, ומוכרים אותו תוך חצי עונה תמורת נזיד עדשים בלי להביא מחליף.
למה ההנהלה התחלפה אבל ההתנהלות הזאת לא?
חן סול מרוצה ממה שהשיג בחלון הזה.. מקווה שבסוף העונה לא נדבר על הטעויות של חן סול שהובילו לירידת ליגה, לצערי אני לא אופטימי בכלל :bang: :bang: :bang: :bang:
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

אפס וצבוע ומסתבר שגם אישיות פח. שילך להזדיין.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

זאת לא החלטה סבירה בשביל סכום מצחיק לשחרר את השחקן הכי טוב שלך באמצע העונה שאין אפשרות להביא מחליף ושהוא מחזיק בחוזה לעוד עונה.
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

בז'רנו כתב: 07 פברואר 2024, 11:24
אה אוקי.
אז לחוזה אין משמעות,כי לשחקן לא בא יותר.
אז למה באנו בתלונות לניסנובים שסירבו לשלם לשחקנים ותבעו אותם? גם להם לא בא לשלם,מה הבעיה?
אני נגד להחזיק שחקנים בכוח, ועם כל הכבוד לרודריגז אנחנו אמורים להשאר בליגה גם בלעדיו ולעומת זאת גם איתו לא נגיע לאירופה.

אני לא אומר שאין חשיבות לחוזה, ולא ברור לי מדוע הסקת את זה. יכול להיות שהצעד הנכון מצד ההנהלה היה להתעקש. דעה לגיטימית. אני פשוט טוען שזה לא דיכוטומי. *למכור* שחקן שמאוד לא רוצה להיות בקבוצה זאת החלטה סבירה. תוסיף לזה את העובדה שהסיבות הן אישיות ולא מקצועיות.
לאולי המחיר לא מספיק טוב, אבל אין פה טעות מהותית.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

Ron.T כתב: 07 פברואר 2024, 09:21 בואו לא נשכח שרודריגז לא שחקן חופשי והוא הולך להמכר לדמירספור על ידי הפועל תל אביב, לפני שתוקפים אותו.
בדיוק.
רודריגז בא עם הצעה עליו וביקש להשתחרר. לגיטימי לגמרי.
אני מבין את הרצון שלא להשאיר שחקן שלא רוצה להיות פה, אבל אם אין את האפשרות להביא תחליף הולם מכל סיבה שהיא, צריך להגיד לו שיש חוזה והוא צריך לחרוק שיניים עוד שלושה חודשים, ובזמן הזה הקבוצה תעשה כל מה שהיא יכולה כדי לעזור לו.
כל דבר אחר אומר שהפועל תל אביב זה חוג ולא מועדון כדורגל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום ותיקKingAlpaca
שליחת תגובה