איינבינדר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

לא מתאים כקשר אחורי, נקודה...כי אין לו את היכולת לרדוף אחרי שחקני היריבה.ץ
בלתת מסירה לגול הוא לטעמי עדיין הכי טוב בהפועל ולא צריך יותר משניה עבור זה בניגוד לכמעט כל הסגל.
צריך לשחק כמה שיותר למעלה. וכן, לא יותר מ 20-30 דקות.

גם תמיד רוצים פה שיהיה מישהו יילך וירדוף אחרי השופט לפסול שערים. הוא כבר עשה את זה כמה פעמים.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםInFlames
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

ונרקומן כתב: 07 ינואר 2024, 15:10 דמות חיובית לחדר הלבשה שיכולה לעזור כקשר אחורי נוסף על 2 במצב שאנחנו צריכים קצת לעבות את האמצע.
כל עוד לא רואים אותו ככה אלא כקפטן ומוביל בקישור - אנחנו באמת לא נראה כלום מהקבוצה הזו.
עצם העובדה שהמאמן לא מבין את זה מעלה המון ספקות לגבי המאמן, ואני מאלה שרצו ורוצים לתת לו צ׳אנס.
שמח שאתה מתחיל להבין שהמאמן הוא הבעיה.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

7even כתב: 08 ינואר 2024, 08:17 לא מתאים כקשר אחורי, נקודה...כי אין לו את היכולת לרדוף אחרי שחקני היריבה.ץ
בלתת מסירה לגול הוא לטעמי עדיין הכי טוב בהפועל ולא צריך יותר משניה עבור זה בניגוד לכמעט כל הסגל.

גם תמיד רוצים פה שיהיה מישהו יילך וירדוף אחרי השופט לפסול שערים. הוא כבר עשה את זה כמה פעמים.
כשאומרים למעלה הכוונה בין הקישור האחורי לחלוצים מעין קשר קדמי . משם גם יוכל\יצטרך לבעוט מחוץ לרחבה, ולהצטרף להתקפה כשיש לו עוד קצת חמצן בריאות.
לכן לפניו צריכים לשחק 2 קשרים שיודעים לתקל ולעצור התקפות בלי לקבל מיד אדון, ובעלי יכולת מסירה. כיום בהפועל רק קנצפולסקי וארצל מתאימים לתפקיד הזה.
בונה, הרי כהן וכו זה נסיונות שלא צלחו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אדום ותיק כתב: 08 ינואר 2024, 16:31
7even כתב: 08 ינואר 2024, 08:17 לא מתאים כקשר אחורי, נקודה...כי אין לו את היכולת לרדוף אחרי שחקני היריבה.ץ

כשאומרים למעלה הכוונה בין הקישור האחורי לחלוצים מעין קשר קדמי . משם גם יוכל\יצטרך לבעוט מחוץ לרחבה, ולהצטרף להתקפה כשיש לו עוד קצת חמצן בריאות.
לכן לפניו צריכים לשחק 2 קשרים שיודעים לתקל ולעצור התקפות בלי לקבל מיד אדון, ובעלי יכולת מסירה. כיום בהפועל רק קנצפולסקי וארצל מתאימים לתפקיד הזה.
בונה, הרי כהן וכו זה נסיונות שלא צלחו.
מוותר לו על הבעיטה לשער. שיבשל.
את זה הוא באמת עושה טוב. כשעוד יש חמצן.
יהיה טוב הפועל!
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

האדס כתב: 08 ינואר 2024, 10:51
ונרקומן כתב: 07 ינואר 2024, 15:10 דמות חיובית לחדר הלבשה שיכולה לעזור כקשר אחורי נוסף על 2 במצב שאנחנו צריכים קצת לעבות את האמצע.
כל עוד לא רואים אותו ככה אלא כקפטן ומוביל בקישור - אנחנו באמת לא נראה כלום מהקבוצה הזו.
עצם העובדה שהמאמן לא מבין את זה מעלה המון ספקות לגבי המאמן, ואני מאלה שרצו ורוצים לתת לו צ׳אנס.
שמח שאתה מתחיל להבין שהמאמן הוא הבעיה.
המאמן הזה עוד יעשה טעויות והרבה ואכן חוסר הניסיון שלו זה בעיה, אבל להחליף מאמנים בדחיפות זו בעיה חמורה פי כמה..
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

לא מעניין אותי שהניסנובים החליפו מאמנים כמו גרביים כי הם עשו מינוי אחרי מינוי לא נכון.
אני מסתכל על עכשיו. כרגע יש לנו דחליל על הקווים שהשחקנים לא סופרים.
אתה רוצה להמשיך ככה? רק כדי להראות שאנחנו ״יציבים״? סבבה. זה יגמר בפלייאוף תחתון ובהשפלות לא נעימות.
וכמובן שביוני הוא יפוטר, אז תרגיש עם זה בסדר אני מניח, כי הוא ״קיבל הזדמנות״.
קייטנת הפועל ת״א.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

האדס
מאיפה הקביעה שהשחקנים לא סופרים אותו?
מה הכוונה בדחליל? אתה חושב שהוא טוב רק להרחקת ציפורים?

מאיפה הקביעה שזה יסתיים בפליאוף תחתון? בהשפלות לא נעימות וכו...

יש לי הרבה טענות כלפיו אבל אני חושב שיש בהותעתך קביעות שלכל הפחות ראוייות למחשבה חוזרת
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

שחקנים שממשיכים לקבל צהובים על צעקות על השופט - לא סופרים את המאמן.
לגבי דחליל, זה way of speach לבן אדם שהוא למלמ. אם הייתי רושם שהוא פרווה זה היה יותר נעים לאוזן? אם כן אז מהיום נקרא לו מר.פרווה. למלמ. לא יודע צריך להחליט. למלמ אמור איכשהו להתחבר עם לאמה אבל לא עובד לי הקופי.
מאיפה הקביעה? אני רואה מי משחק כדורגל טוב ומי כדורגל רע. כרגע נראה שאנחנו לא בטופ 6.
אבל הלוואי, בוא נהיה אופטימיים שנתברג למקומות 5-6 ונוכל לתת לחיפה ומכבי את שער 13 ולכסות את הוצאות הבעלים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

יואב זיו זרק נעל על הקוון. צריך בלבדוק מי היה המאמן של מכבי אז...
יהיה טוב הפועל!
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

האדס כתב: 09 ינואר 2024, 18:50 שחקנים שממשיכים לקבל צהובים על צעקות על השופט - לא סופרים את המאמן.
לגבי דחליל, זה way of speach לבן אדם שהוא למלמ. אם הייתי רושם שהוא פרווה זה היה יותר נעים לאוזן? אם כן אז מהיום נקרא לו מר.פרווה. למלמ. לא יודע צריך להחליט. למלמ אמור איכשהו להתחבר עם לאמה אבל לא עובד לי הקופי.
מאיפה הקביעה? אני רואה מי משחק כדורגל טוב ומי כדורגל רע. כרגע נראה שאנחנו לא בטופ 6.
אבל הלוואי, בוא נהיה אופטימיים שנתברג למקומות 5-6 ונוכל לתת לחיפה ומכבי את שער 13 ולכסות את הוצאות הבעלים.
מי זה השחקנים?
צ'יבוטה שמאז ומעולם התעסק בשופטים וקוונים? אין באמת עוד שחקנים, ובכל משחק יש צהוב על דיבורים זה לא טענה רצינית.
לא מפריע לי הדחליל... עניין אותי מה הסיבה לבחירה הספצפית של המילה.... אני גם לא יודע איך אתה שופט כדורגל טוב.. כי יפה לעין זה לא בהכרח טוב.... יש כמה פילוסופיות משחק. להגיד לך שאני אוהב את איך שאנחנו משחקים ממש לא, אבל זה לא בהכרח רע, הרי אם צ'יבוטה שם את השני הדיון הזה לא מתקיים... או שמתקיים יום שבת אחרי שנפסיד לב"ש.

ובא נהיה אופטימים.. זה עדיף :hammersickle:
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

אשם במסירה זוועתית באדום לסניור, אשם בסגירה בגול של ויטור במצב חופשי, אשם במסירה רעה בגול השלישי, הוא בור הגנתי ברמה הגבוהה ביותר.

בכל מקרה כפי שטענתי ואמשיך לטעון, אייבנדר סוס מת, הוא חייב להיכנס דקה 70, כי רק ככה הוא יכול לתרום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDJSavta7even
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

shaolin232 כתב: 13 ינואר 2024, 21:35 אשם במסירה זוועתית באדום לסניור, אשם בסגירה בגול של ויטור במצב חופשי, אשם במסירה רעה בגול השלישי, הוא בור הגנתי ברמה הגבוהה ביותר.

בכל מקרה כפי שטענתי ואמשיך לטעון, אייבנדר סוס מת, הוא חייב להיכנס דקה 70, כי רק ככה הוא יכול לתרום.
אין בעיה שישחק כ 10....

אבל אסור שיהיה לו תפקיד הגנתי בעל משמעות
הפוסט קיבל לייק אחד7even
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

אייבינדר זה המכשול הכי גדול של הקבוצה הזאת.
כל הוא עוד על הדשא אנחנו נראה תבוסות משום מקום.
בדרבי, מול ב״ש, מול חיפה. תבוסות שהוא האשם העיקרי בהם. ככה היינו בתקופת ניסנוב, נצחונות במזל מול פ״ת וחדרה והשפלות מול הגדולות. הקבוצה תיראה כמו שהוא נראה.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

עד האדום היה היחידי שהוציא אותנו קדימה. מיותר לציין שהוא מביך הגנתית.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenאדום ותיק
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

אם הוא כבר משחק, הוא צריך לשחק מאחורי החלוץ
וכמובן לא במערך מטמומטם של 3 בלמים
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

שיערתי שתהיו לו ירידה חדה ביכולת העונה ועד לפרישה, ועדין זה עוד יותר דרסטי.. פשוט רע.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

Red Ghost כתב: 13 ינואר 2024, 22:36 שיערתי שתהיו לו ירידה חדה ביכולת העונה ועד לפרישה, ועדין זה עוד יותר דרסטי.. פשוט רע.
הוא בירידה דרסטית כבר שנתיים וחצי.
האם בקיץ חן סול יאריך לו את החוזה שוב?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

לירון האדום כתב: 13 ינואר 2024, 22:31 אם הוא כבר משחק, הוא צריך לשחק מאחורי החלוץ
לאן הגענו איינבינדר מאחורי החלוץ :meh:
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

Hapolo כתב: 13 ינואר 2024, 23:02
לירון האדום כתב: 13 ינואר 2024, 22:31 אם הוא כבר משחק, הוא צריך לשחק מאחורי החלוץ
אם יש משהו שנשאר לו זה יכולת המסירה וראיית משחק.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

לירון האדום כתב: 13 ינואר 2024, 23:13
אם יש משהו שנשאר לו זה יכולת המסירה וראיית משחק.
זה לא מחפה מספיק על זה שהוא לא בקצב ובאינטסיביות.
יכול לעלות דקה 70 זה כן
ואן גוך
קיבל.ה  25 לייקים

גם לשמור על הקורה הקרובה בקרן עשה הכי גרוע שאפשר
נערך לאחרונה על ידי ואן גוך ב 13 ינואר 2024, 23:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

במשחק היחיד העונה שהוא היה בו טוב הוא שיחק ככה (מול נתניה במחזור ה-2).
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

רדפוקס כתב: 13 ינואר 2024, 23:18
במשחק היחיד העונה שהוא היה בו טוב הוא שיחק ככה (מול נתניה במחזור ה-2).
אז יצא מוצלח פעם אחת. זה לא רציני הוא לא שחקן לעמדה הזו אם אני לא טועה גם בימים היפים שלו
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

הקישור שלנו הכי חלש בליגה הזאת וזה נטו בגללו.
ראבק פעם אחרי פעם אנחנו רואים את זה, כשהוא לא משחק הקצב שונה לגמרי, נגד חיפה היינו פסיק מלנצח כי היינו הדומיננטיים באמצע. אז למה שלא נהיה פסיק מלנצח את מכבי? אמצע אמצע אמצע זה מה שהרג אותנו בכל הדרבים בשנים האחרונות. לא הגיוני שמכבי בקושי מבקיעים נגד חדרה ונראים על הפנים מול ריינה שניצחנו, ומולנו הם מתפוצצים מכלום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaolin232אדום ותיק
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

הוא לא אשם עיקרי, זה שחקן שצריך להיכנס ל20 דקות האחרונות, יש לך מאמן מטומטם שחושב שאדון אייבנדר יכול להחזיק אמצע משחק שלם מול מובילת הליגה עם עוד שני למלמים נוספים, יש לנו אמצע חלש הגנתית וחלש התקפית, הבעיה זה לאמה נקודה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

עקרונית מסכים עם הגישה שהוא צריך לעלות לחצי שעה ולא יותר, אבל דווקא אתמול היה חשוב מאוד שהוא על המגרש במחצית הראשונה
בלי הניסיון והמנהיגות שלו אני לא חושב שאנחנו חוזרים להשוות אחרי ההלם הראשוני.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

וינסנט כתב: 17 ינואר 2024, 23:11 הקישור שלנו הכי חלש בליגה הזאת וזה נטו בגללו.
ראבק פעם אחרי פעם אנחנו רואים את זה, כשהוא לא משחק הקצב שונה לגמרי, נגד חיפה היינו פסיק מלנצח כי היינו הדומיננטיים באמצע. אז למה שלא נהיה פסיק מלנצח את מכבי? אמצע אמצע אמצע זה מה שהרג אותנו בכל הדרבים בשנים האחרונות. לא הגיוני שמכבי בקושי מבקיעים נגד חדרה ונראים על הפנים מול ריינה שניצחנו, ומולנו הם מתפוצצים מכלום.
יום יבוא ומישהו יגלה לנו מה העניין של עם איינבינדר...
זה בטוח משהו אישי
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

ואתמול הוא עוד התעלה הרבה מעל היכולת שלו
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

מתראיין נפלא, משחק רע - להפריש ולמנות כמאמן במקום העב"ם הספרדי.
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

רדפוקס כתב: 18 ינואר 2024, 15:12 מתראיין נפלא, משחק רע - להפריש ולמנות כמאמן במקום העב"ם הספרדי.
ממש ככה. לדעתי הוא יהיה מאמן טוב מאוד.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

רדפוקס כתב: 18 ינואר 2024, 15:12 מתראיין נפלא, משחק רע - להפריש ולמנות כמאמן במקום העב"ם הספרדי.
מבחינתי הוא יכול כבר עכשיו להתמנות למאמן, בלי לפרוש.
יהיה טוב הפועל!
modag
קיבל.ה  326 לייקים

גם ככה הוא האיש שמזהה את השינויים הטקטיים ובמערך שעושה היריבה על הדשא ומעדכן את בורחה, לא עדיף כבר למנות אותו לעוזר מאמן לידו? או למאמן ראשי כבר?
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

וינסנט כתב:הקישור שלנו הכי חלש בליגה הזאת וזה נטו בגללו.
כקשר אחורי, אין לו מה למכור. הוא חייב להיות הקדמי מבין שלישיית הקשרים באמצע.
נגד חיפה היית קרוב לנצח, כי הם שיחקו אק עם מוחמד באמצע (לפניו שיחקו שרי ורפאלוב שהם חור הגנתי), וברגע שג׳אבר נכנס נגמרה הקייטנה שלנו.
נגד מכבי, האמצע שלהם יוצר חזק, יותר איכותי ויותר דינאמי.
גם עכשיו, הוא היחידי שיודע להעמיד שחקן מול שוער (חוץ מלאיוס). כל השאר נגרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

שיהיה מאמן שחקן. להבדיל מלאמה, הוא דיבר נכון ודיפלומטי מאוד תוך רמיזה למה שהתרחש באמת עם השופט אבל בעיקר דיבר על הקבוצה והמאמץ של הצעירים ומאוד הרשים בניתוח המצב. יעשה טוב לכולם כולל אותו אם הוא יישב על הספסל והוא לגמרי מודע לכך. אנחנו על סף סיכום עם גנאים. אני מאמין שהם בחיפוש אחר מאמן זר שאינו מנ***נדו. בתקווה עוד השנה נארח אותם בבלומפילד עם 20 אלף אדומים ונפרק אותם. מקסימום שנה הבאה אם נפספס את הפלייאוף העליון. אנחנו צריכים אולי להתמקד בכלל בגביע.
אל תירא הפועל, אל תירא!
כי מנצ'סטר הלא אתה!
ואם שלום בא, מי לא יירא?!
מי לא יירא?!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

חייב לפרוש, אסור לו לראות דשא יותר.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

חובה, ככה נרוויח, גם הוא לא יראה דשא וגם ההוא לא יהיה על הקווים
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

אלוהים שייגמר כבר
אני לא רוצה אותו על הדשא יותר
חייבים לשים לזה סוף
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

תבינו עד כמה המאמן הזה חסר מושג שהוא מוציא 2 שחקנים בני 20 שעושים לחץ כל המשחק ונלחמים על כל כדור גם אם הם פחות טובים, ואת אייבינדר שמשחק כבר שלוש משחקים בשבוע 90 דקות ולא מסוגל לזוז הוא משאיר. פשוט הרס את האמצע, הגול שחטפנו היה נמנע אם היה עוד קשר באמצע שעוצר את המתפרצת, במקום אייבינדר שהפקיר ולא חשב אפילו לתת ספרינט.
הפסד נטו של מאמן, בפעם המי יודע כמה. אפס דביל.
מאייבינדר שפרש אני כבר לא מצפה לכלום, אין לי אפילו כעס כלפיו. שום תרומה התקפית או הגנתית, זה שפעם בכמה משחקים נותן כדור טוב קדימה לא מספיק אם כל הכבוד.
נערך לאחרונה על ידי וינסנט ב 23 ינואר 2024, 00:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

מזעזע הגנתית ולא תרם היום כלום מבחינה התקפית.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

וינסנט כתב: 22 ינואר 2024, 23:27 תבינו עד כמה המאמן הזה חסר מושג שהוא מוציא 2 שחקנים בני 20 שעושים לחץ כל המשחק ונלחמים על כל כדור גם אם הם פחות טובים, ואת אייבינדר שמשחק כבר שלוש משחקים בשבוע 90 דקות ולא מסוגל לזוז.
פשוט הרס את האמצע, הגול שחטפנו היה נמנע אם היה עוד קשר באמצע שעוצר את המתפרצת, במקום אייבינדר שהפקיר ולא חשב אפילו לתת ספרינט.
הפסד נטו של מאמן, בפעם המי יודע כמה. אפס דביל.
מאייבינדר שפרש אני כבר לא מצפה לכלום, אין לי אפילו כעס כלפיו. שום תרומה התקפית או הגנתית, זה שפעם בכמה משחקים נותן כדור טוב קדימה לא מספיק אם כל הכבוד.
לא היה לנו אמצע, שני הילדים האלו לא עשו כלום, לא בהגנה ולא בהתקפה.
שליחת תגובה