שאר הליגה 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

תא מרבוטא כתב: 10 מרץ 2024, 23:12
קירקגור כתב: 10 מרץ 2024, 23:11 בוא נראה מה מיקי זוהר יגיד מחר על שלילת תקציבים מבית"ר. הזוי שללה פמיליה יש אישור לרדת לדשא. בוא נראה עכשיו את כל לוחמי הצדק והמוסר בתקשורת
בול. ונראה אם זהבי ששיחק מולם והאוהדים שלו נפגעו יעז להציע עונש חינוכי להם

https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-2 ... tml?ref=hp
לאפה נגד הוונאביז?
ירי בתוך הנגמש.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

היריבה הבאה של חיפה בליגה למזלם יריבה בהזמנה, כל יריבה אחרת עלולה הייתה להכניס אותם למשבר.
הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

אין הרבה בעולם ששונאים את מכבי יותר ממני.
אבל מה שקרה היום על חשבון השחצנים(שסובלים מרגשי נחיתות)מחיפה קצת גורמים לי אושר
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

אלוהים ישמור
עכשיו מעלים את הזבל הכי גדול במדינת ישראל לדבר ביציע העיתונות
ליאור א.
קיבל.ה  113 לייקים

קירקגור כתב: 10 מרץ 2024, 20:48
Asafasraf כתב: 10 מרץ 2024, 20:42 אוהדי סכנין קיללו ושרקו בוז לזלקה בגלל שהוא אתיופי...
אין על ניסיונות הפליק-פלאק של אנשים כאן לנרמל התנהגות שמבזה אדם שסיכן את החיים שלו בשביל שנוכל לחזור לשגרה ולראות כאן כדורגל, בזמן שהוא לא יכול לעשות את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אולי בעולם שלך הסיבה היחידה לבוא בביקורת כלפי מישהו היא המוצא שלו או הדת שלו, אבל תתפלא, יש אנשים שמבקרים אנשים בגלל הדברים שהם אומרים ועושים ולא בגלל הדת או המוצא שלהם.
מנשה זלקה העלה שיתף והדהד פוסטים גזעניים רבים. הרבה אנשים סיכנו את חייהם, מותר לבקר גם אנשים שסיכנו את חייהם. שירות בצבא אין משמעו פטור מביקורת. יש לא מעט אנשים שתרמו למדינה לא פחות ממנשה זלקה וספגו ביקורות יותר חמורות משריקת בוז.
אגב, יצא לי לראות סרטון שרץ ברשת ובו בין היתר אוהדי סכנין מכנים את זלקה במילות "כוש* " ועוד מילים נחמדות, אממה לרוב אוהדי הפועל יש מין נטייה "טבעית" וצבועה להתקומם רק כנגד גזענות שמופנת כלפי האוכלוסייה הערבית(שאני מאוד מגנה בפרט).
משום מה מעולם לא ראיתי פה פוסט או גינוי חריף כלשהו כלפי גזענות על רקע סמך גזע וצבע עור, ואומר עוד יותר, לצערי אני לא יכול לספור את מספר הפעמים ששמעתי ב25 שנותיי ביציעים, אוהדים(לעיתים כאלה עם חולצות אנטיפה) שמתפלק להם מילים מהסוג שאוהדי סכנין זרקו כלפי זלקה לשחקן כהה עור יריב..
אני משער שאם היה נאמר משהו כלפי ערבים זה לא היה עובר בשתיקה(וטוב שכך אגב..), אבל כנראה לגנות דבירם מהסוג הזה זה פחות מגניב..
הפוסט קיבל 5 לייקיםאוגוסטוס היל7evenונרקומןאדוםAsafasraf
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

מקריאה זריזה וצפיה בהמון סרטונים על ושל ארגון אנטיפה אפשר בקלות לראות שזה הדבר הכי קרוב שיש לארגון טרור(עניין של זמן עד שיוכרז ככזה).

העיקר שסולדים מארגון כמו לה פמיליה(ובצדק!) אבל לא מארגון שהוא אנטי פאשיסטי כמו שאונרא הוא ארגון זכויות אדם.

אבל הכי מבדר, או בעצם עצוב, איזה 2-3 כאן שאשכרה מנסים למצוא את הפריצה הקטנה בגדר ללמה בעצם זה בסדר לשרוק בוז בהמנון ולהיכנס בחייל קרבי באמצע מלחמה.
לא אין, זה השיא. וכבר היו פה הודעות הזויות...

כפי שאמרתי - לשמחתי הרבה הרוב המכריע של הקהל שלנו לא מנותק ובועתי. יש כמה שכן וזה בסדר, זה יעבור להם, כמו שעבר להרבה אנשים אחרי ה 7.10. הם סתם בדיליי על העץ. יירדו בסוף.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדונרקומן
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

הדבר הכי מפתיע הוא שאשכרה פתחנו "פער" של 3 נקודות מביתר , אין לי מושג איך זה קרה (ואם לא יהיה שינויי מהותי הם יסגרו אותו מהר )
נערך לאחרונה על ידי רק הפועל ב 11 מרץ 2024, 12:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

רק הפועל כתב: 11 מרץ 2024, 08:28 הדבר הכי מפתיע הוא שאשכרה פתחנו "פער" של 3 נקודות מביתר , אין לי מושג איך זה קרה (ואם לא יהיה שינויי מהותי אם יסגרו אותו מהר )
תרשום כבר שבוע הבא הם עוברים אותך.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

ליאור א. כתב: 11 מרץ 2024, 00:57
Asafasraf כתב: 10 מרץ 2024, 20:42 אוהדי סכנין קיללו ושרקו בוז לזלקה בגלל שהוא אתיופי...
אין על ניסיונות הפליק-פלאק של אנשים כאן לנרמל התנהגות שמבזה אדם שסיכן את החיים שלו בשביל שנוכל לחזור לשגרה ולראות כאן כדורגל, בזמן שהוא לא יכול לעשות את זה.

אולי בעולם שלך הסיבה היחידה לבוא בביקורת כלפי מישהו היא המוצא שלו או הדת שלו, אבל תתפלא, יש אנשים שמבקרים אנשים בגלל הדברים שהם אומרים ועושים ולא בגלל הדת או המוצא שלהם.
מנשה זלקה העלה שיתף והדהד פוסטים גזעניים רבים. הרבה אנשים סיכנו את חייהם, מותר לבקר גם אנשים שסיכנו את חייהם. שירות בצבא אין משמעו פטור מביקורת. יש לא מעט אנשים שתרמו למדינה לא פחות ממנשה זלקה וספגו ביקורות יותר חמורות משריקת בוז.
אגב, יצא לי לראות סרטון שרץ ברשת ובו בין היתר אוהדי סכנין מכנים את זלקה במילות "כוש* " ועוד מילים נחמדות, אממה לרוב אוהדי הפועל יש מין נטייה "טבעית" וצבועה להתקומם רק כנגד גזענות שמופנת כלפי האוכלוסייה הערבית(שאני מאוד מגנה בפרט).
משום מה מעולם לא ראיתי פה פוסט או גינוי חריף כלשהו כלפי גזענות על רקע סמך גזע וצבע עור, ואומר עוד יותר, לצערי אני לא יכול לספור את מספר הפעמים ששמעתי ב25 שנותיי ביציעים, אוהדים(לעיתים כאלה עם חולצות אנטיפה) שמתפלק להם מילים מהסוג שאוהדי סכנין זרקו כלפי זלקה לשחקן כהה עור יריב..
אני משער שאם היה נאמר משהו כלפי ערבים זה לא היה עובר בשתיקה(וטוב שכך אגב..), אבל כנראה לגנות דבירם מהסוג הזה זה פחות מגניב..
זלקה כנראה גם פרסם אמירות פרובוקטיביות בלי קשר. העניין שסכנין הפכה לסמל המגזר וככזו כל התנהגות של ונגד הקהל שלה ישר נכנסת למישור הפוליטי.
קצת כמו אצלנו
אותי מעניין נניח כמה בקבוצות ערביות *אחרות* יש התנהגות כזו של ונגד הקהל. אולי אני שכחתי או טועה אבל לא זכור לי שמכבי ריינה, או אחי נצרת או כפר קאסם למשל הסתבכו על קללות לשחקנים של קבוצות אחרות או על רקע פוליטי. רק סכנין (וקצת אום אל פאחם).
תעיף ליציע
קיבל.ה  110 לייקים

מכבי פתח תקווה איבדו סיכוי להעפיל לפלייאוף עליון ויש
להם מספיק נק להישאר בליגה.
משחק בהזמנה לביתר. שבוע הבא הם עוברים אותנו בטבלה
על הפרש שערים.
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

תעיף ליציע כתב: 11 מרץ 2024, 09:11 מכבי פתח תקווה איבדו סיכוי להעפיל לפלייאוף עליון ויש
להם מספיק נק להישאר בליגה.
משחק בהזמנה לביתר. שבוע הבא הם עוברים אותנו בטבלה
על הפרש שערים.
למה איבדו סיכוי? אם מכבי פת מנצחת יחד עם ריינה על סכנין אז מכבי פת מסיימת 6
תעיף ליציע
קיבל.ה  110 לייקים

תיקו סכנין ריינה מעלה את שתיהן.
לא אמרתי כלום..
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Wolfshaharot
ליאור א.
קיבל.ה  113 לייקים

תא מרבוטא כתב: 11 מרץ 2024, 09:10
זלקה כנראה גם פרסם אמירות פרובוקטיביות בלי קשר. העניין שסכנין הפכה לסמל המגזר וככזו כל התנהגות של ונגד הקהל שלה ישר נכנסת למישור הפוליטי.
קצת כמו אצלנו
אותי מעניין נניח כמה בקבוצות ערביות *אחרות* יש התנהגות כזו של ונגד הקהל. אולי אני שכחתי או טועה אבל לא זכור לי שמכבי ריינה, או אחי נצרת או כפר קאסם למשל הסתבכו על קללות לשחקנים של קבוצות אחרות או על רקע פוליטי. רק סכנין (וקצת אום אל פאחם).
מה זה כנראה? אתה מאשים אותו בהשערות שלך?
ושמע גם אם כן, מה קשר צבע עורו? נגיד והוא עשה הכללה ובשל המצב הפוליטי/ביטחוני המורכב הוא נשמע תקיף כלפי סכנין כי מבחינתו הם "מייצגים" את פלסטין, שמבחינתו במצב הנתון נתפסים כאויב, הם לא גינו את ה7.10 ובלה בלה בלה(אין לי מושג אם זה אכן קרה, אבל אם כן, אני מגנה את ההכללה בתוקף ברמה האישית)
שוב, מה קשור צבע עורו לעניין ושימוש במילת גנאי שבתביעה אזרחית ניתן להיתבע עליה בכ- 150K עבורה? למה לא לצאת עליו כעוד גזען יהודי, זה למשל לא מקומם אותך חבר?
נערך לאחרונה על ידי ליאור א. ב 11 מרץ 2024, 10:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

7even כתב: 11 מרץ 2024, 05:27 מקריאה זריזה וצפיה בהמון סרטונים על ושל ארגון אנטיפה אפשר בקלות לראות שזה הדבר הכי קרוב שיש לארגון טרור(עניין של זמן עד שיוכרז ככזה).

העיקר שסולדים מארגון כמו לה פמיליה(ובצדק!) אבל לא מארגון שהוא אנטי פאשיסטי כמו שאונרא הוא ארגון זכויות אדם.

אבל הכי מבדר, או בעצם עצוב, איזה 2-3 כאן שאשכרה מנסים למצוא את הפריצה הקטנה בגדר ללמה בעצם זה בסדר לשרוק בוז בהמנון ולהיכנס בחייל קרבי באמצע מלחמה.
לא אין, זה השיא. וכבר היו פה הודעות הזויות...

כפי שאמרתי - לשמחתי הרבה הרוב המכריע של הקהל שלנו לא מנותק ובועתי. יש כמה שכן וזה בסדר, זה יעבור להם, כמו שעבר להרבה אנשים אחרי ה 7.10. הם סתם בדיליי על העץ. יירדו בסוף.
עניין של זמן עד שהוא יוכזר כארגון טרור איפה? מדוע אתה בטוח שזה עניין של זמן?
לא שאני מזלזל בכישורייך כחוקר טרור, הרי ברור שעשית פה עבודה אינדוקטיבית מרשימה ובחנת לעומק את כל סוגי הראיות. והרי, קריאה קצרה הספיקה לך בכדי להגדיר את הארגון כדבר הקרוב ביותר לארגון טרור. מכיר את אפקט דאנינג-קרוגר? איך שהוא אתה מוכיח אותו כל פעם מחדש.

רק שאלה, מה בדיוק הקשר בין תנועת האנטיפה העולמית ולה פמיליה בישראל? למה בדיוק אתה מצפה מהפורום לגנות ארגון שלא פועל באופן ארגוני בישראל? כדי להשתמש בקלף הוואטאבוטיזם? מזכרוני, רק הלה פמיליה היה מעורב בנסיון רצח בישראל. מזכרוני, רק הלה פמיליה הכניס דגלים של ארגוני טרור. מזכרוני, רק הלה פמיליה משתמש בז'רגון של טוהר הגזע.

זה בסדר למחות נגד ההמנון - הבאסקים עושים זאת בספרד, אפרו אמריקאים רבים עושים זאת בארה"ב, ילידים אוסטרלים עושים זאת באוסטרליה - קבוצות מיעוט עושות את זה בהמון מדינות. הכי מצחיק, או עצוב, שאתה חושב ששירות קרבי אמור לזכור בפטור משריקות בוז, או שהוא מעלה את האדם לעמדה מוסרית נעלה יותר על המון העם. ונניח שיש בכך טעם לפגם, הוא לבטח לא גדול יותר מלקרוא לאמא של השופט זונה, לקלל את הקוון, או כל שאר התופעות שקיימות במגרשי ספורט.

לשמחתי, ביחס לקהלים אחרים בארץ, כמות האנשים שהיחס בין הפסקנות והנחרצות שלהם מחד גיסא, והיכולות הלוגיות והמודעות העצמית שלהם שלהם מאידך גיסא, כה זועק לשמיים, כמו שהדגמת פה, נמוך יחסית.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

מעניין מה בית הדין יכריע לגבי ביטריל'ה שלנו על פריצת הקהל הנוספת שלהם לדשא.
מעניין גם איך אנשי לאפה עושים מה שבא להם מדי שבוע כאשר אצלינו למשל נתקלים תמיד בבעיות מול המשטרה.

מדינה גמורה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotקירקגור
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 מרץ 2024, 11:49 מעניין מה בית הדין יכריע לגבי ביטריל'ה שלנו על פריצת הקהל הנוספת שלהם לדשא.
מעניין גם איך אנשי לאפה עושים מה שבא להם מדי שבוע כאשר אצלינו למשל נתקלים תמיד בבעיות מול המשטרה.

מדינה גמורה.
אשכרה ליציע של הפועל ירושלים בטדי נכנסו על סיגריה ולבית"ר נותנים להסתובב על הדשא. הכי אירוני זה שהם בטוחים שהם מקופחים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

בעיקרון המדינה הזו היא כולה השתקפות של מכבי וביטר (או להיפך), זה מתבטא בין היתר בפרופגנדת "דין לביטר ודין לשאר" השקרית שלהם, שבאמצעותה מיד גם מחזירים להם נקודה שהעזו להוריד להם.
כאמור סימפטום של מדינת ליכוד גמורה.

שיזדיינו הם בן גביר וכל החרא של המדינה הזבל הזאת.
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

ליאור א. כתב: 11 מרץ 2024, 09:59
תא מרבוטא כתב: 11 מרץ 2024, 09:10
קצת כמו אצלנו
מה זה כנראה? אתה מאשים אותו בהשערות שלך?
ושמע גם אם כן, מה קשר צבע עורו? נגיד והוא עשה הכללה ובשל המצב הפוליטי/ביטחוני המורכב הוא נשמע תקיף כלפי סכנין כי מבחינתו הם "מייצגים" את פלסטין, שמבחינתו במצב הנתון נתפסים כאויב, הם לא גינו את ה7.10 ובלה בלה בלה(אין לי מושג אם זה אכן קרה, אבל אם כן, אני מגנה את ההכללה בתוקף ברמה האישית)
שוב, מה קשור צבע עורו לעניין ושימוש במילת גנאי שבתביעה אזרחית ניתן להיתבע עליה בכ- 150K עבורה? למה לא לצאת עליו כעוד גזען יהודי, זה למשל לא מקומם אותך חבר?
לא התייחסתי לצבע עורו ולא לקללות שכוונו לצבע עורו. סכנין טענו שהוא עשה פרובןקציות ברשתות החברתיות ושלכן הקהל תקף אותו. כל נהמות וכינויי גנאי על בסיס מוצא הן גןעל נפש ולא משנה זהות הקהל. אגב גם אנחנו הואשמנו בזה בעבר כקהל.
הטענה שלי דווקא הייתה שאיכשהו אוהדי סכנין מסתבכים יותר מקבוצות אחרות במגזר. זה דווקא ביקורת כלפיהם
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

"מסתבכים".
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

מקווה מאוד שגיא בדש והראל שלום יגיעו בקיץ. הם לא מוצאים את עצמם בבאר שבע. שווה אולי להביא גם את בריירו אם ימאס להם ממנו בגלל האדומים,
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

שום מילה על מה שהולך במכבי?
4-1 אולימפיאקוס דקה 70
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

shaharot כתב: 14 מרץ 2024, 23:31 שום מילה על מה שהולך במכבי?
4-1 אולימפיאקוס דקה 70
את הכסף סופרים במדרגות.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

ייגמר 5 2 ומכבי תנצח בפנדלים
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

6-1 נהדר :bow:
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

דבר @shaharot אני מרשה לעצמי לצאת כבר לחדר מדרגות לפני שריקת הסיום.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

עשו הפועל כדורסל
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

shaharot כתב: 15 מרץ 2024, 00:16 6-1 נהדר :bow:
אני רואה שאתה כבר פה ((: תשמע רק מכבי תל אביב קוראת את הדברים שאולימפיאקוס אומרים עליהם כל השבוע כמה הם קבוצה נהדרת ובאמת מאמינים שזה לא לוחמה פסיכולוגית. בעיטה מרהיבה בדלי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotgershon
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

SickleCell כתב: 15 מרץ 2024, 00:17 דבר @shaharot אני מרשה לעצמי לצאת כבר לחדר מדרגות לפני שריקת הסיום.
חחח קצת העלה לי חיוך אחרי שכל היום הייתי זומבי מהכדורסל של אתמול
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

וואן , איך הם ניצחו אותם 4 1 במשחק הקודם ? מבין שלא למדו מהמשחק של הפועל סל
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

כמה הם קיבלו מרודה ביום שניצחנו את צ׳לסי?
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

רק הפועל כתב:וואן , איך הם ניצחו אותם 4 1 במשחק הקודם ? מבין שלא למדו מהמשחק של הפועל סל
מצד שני, המקבילה שלהם מהכדורסל חזרה מ-18 הפרש וניצחה ב-4.
דומה למה שהיה אתמול.

סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

shaharot כתב: 15 מרץ 2024, 00:20
SickleCell כתב: 15 מרץ 2024, 00:17 דבר @shaharot אני מרשה לעצמי לצאת כבר לחדר מדרגות לפני שריקת הסיום.
אפשר להאמין שהמסורת האירופאית שלנו בכדורסל רק בתחילתה ולהתעודד מכך. מכבי תל אביב בכדורגל הוסיפה לנו גם עוד זיכרון מתוק במסורת האירופאית שלה.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

Nati כתב: 15 מרץ 2024, 00:26 כמה הם קיבלו מרודה ביום שניצחנו את צ׳לסי?
4-1 אם אני לא טועה
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  305 לייקים

וווווואו חחחחחחחחחחח
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

אבי נמני על סף דמעות 😍
gershon
קיבל.ה  227 לייקים

תודה אלוהים. הכל בזכות המכביסט שצחק עליי בעבודה היום
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
gershon
קיבל.ה  227 לייקים

shaharot כתב: 15 מרץ 2024, 00:20
בול
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

מנחם על אירועי אתמול
פאק יו והקמפיין הטוב בהיסטוריה שלכם
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotSickleCell
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

אני אפילו לא מצליח לשמוח שהכלבים עפים מאירופה בצורה כזו .
עד כדי כך המצב שלנו מסריח
שליחת תגובה