קריאה ליוזר הרשמי להפרדת המנויים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

אין קשר ישיר אבל סוג של יש קשר למה שרשמת,חייב חייב חייב להוסיף ניקוד חוץ ו/מנוי חוץ. שיאספו נתונים מלאן מ6 5 שנים האחרונות ומי שנסע לגן נר,אילת ונהריה בתקופות הכי מוזרות ומסריחות יתוגמל על כך בהתאם כשהביקוש למשחקי החוץ כשהקבוצה מצליחה עולה על גדותיו.
שי אבוטבול לראשות הממשלה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  651 לייקים

מילפורד כתב: 23 מאי 2023, 22:16
רדנקו כתב: 23 מאי 2023, 17:32
מילפורד כתב:אבל אמרתי שצריך לעבוד יותר טוב על הRESALE כדי שיהיו כרטיסים זמינים לכל משחק (כמו שעושים בהרבה מקומות בעולם) אפילו ברמה המוגזמת של לקנוס מי שלא מנצל את המקום שלו אז נראה לי שקצת פיספסת מה שאני מנסה להגיד.

מעבר לזה , לטענתי (וסביר להניח לטענת מי שקיבל את ההחלטה לעשות את זה ככה) על ידי מנוי משולב שנמכר מוקדם ככל האפשר הקבוצה מקבלת את היכולת לתזרים מזומנים גבוה בשלב מוקדם מה שישפיע על ההערכות לעונה הבאה ויאפשר לבנות קבוצה יותר טובה.
זה משהו שכולנו נהנה ממנו, כולל אוהדי הפועל שמתכוונים לראות משחקים מנוחות הספה שלהם בסלון.
אם הרעיון של לפצל את המנויים פוגע בעיקרון הזה , אז כולנו ניפגע מזה שתיהיה לנו קבוצה פחות טובה שנה הבאה.
גם את הקונספט הזה בדברים שלי פיספסת/התעלמת ממנו.
אני לא חושב שהמנוי המשולב כשאופציה יחידה בשלב הזה יתן יותר תזרים. להיפך. אני בטוח שיהיו יותר אנשים שיוותרו על הרכישה בגלל נטל הכספי הכבד.
לדעתי הדבר הנכון היה לאפשר גם רכישה בנפרד וגם מנוי משולב, אולי עם הנחה מוגבלת בזמי למי שקונה משולב בפרק זמן של חודש הקרוב למשל.

Sent from my NE2215 using Tapatalk
יכול להיות, קטונתי, הזמן יגיד בהתאם לכמויות שימכרו.
אבל מי שמקבל את ההחלטות כנראה חושב שזאת הדרך , ואם הם קיבלו את ההחלטה שזה הדבר הנכון לעשות ושהזמן פה חשוב, אז זה בהחלט לגטימי לא לעצור עכשיו ולחכות שתהיה שיחת חברים בנושא.
זה ודאי לא מדגם מייצג, אבל שמעתי כמה אנשים בסביבתי שמוותרים כרגע על הרכישה בגלל המנוי המשולב ויחכו לרכישה הנפרדת.
אני יכול גם לומר (ושוב לא מדגם מייצג) שממה שראיתי בסביבה שלי באולם, הקהל באירופה היה שונה מזה שיושב באזור שלי בליגה בשנים האחרונות וישבו לידי לא מעט אנשים שונים, כך שנראה שאירופה חשפה את הקבוצה לקהל נוסף.
ולגבי הטענה שבשנה הקודמת לא נמכרו כל המנויים לאירופה (להבדיל מהמנויים לליגה) ולכן אם רוצים להבטיח שיהיה מלא השילוב של המנויים יגרום לזה לקרות - אני חושב שמה שהיה בשנה שעברה לא רלבנטי, מהסיבה הפשוטה שאנשים לא ידעו מה יהיה באירופה ואיך הקמפיין שלנו יראה.
השנה אין לי שום ספק שהמנויים לאירופה היו נמכרים כולם גם אם היינו מוכרים אותם בנפרד.
לטעמי חבל שאנשים שאולי לא יכולים או לא רוצים להתחייב לשני משחקים בשבוע או שהמנוי המשולב כבד עליהם מבחינה כלכלית ימצאו במצב שבו מחייבים אותם לרכוש אותו אחרת הם בסכנה שיאבדו את מקומם ביציע.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
redead
קיבל.ה  414 לייקים

בלי להכנס לאף אחד לכיס או להיות ביקורתי
עושים מזה הרבה יותר ממה שזה, בסופו של דבר הסכום הוא לא כזה גדול אם אני צריך להשוות אותו לקבוצת הכדורגל
מה עוד שנסיעה מסכנה עם הקבוצה לחו"ל, דבר שהרבה אוהדים עשו השנה ויותר מפעם אחת, גם כן עולה כפול כמה וכמה.
אני רק מקווה שהקבוצה תתן תמורה מלאה בדמות סגל שחקנים איכותי
שליחת תגובה