קריאה ליוזר הרשמי להפרדת המנויים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

לאור תגובות רבות שקראתי בכל מיני פלטפורמות, אני קורא לשקול שוב להפריד את האפשרות לרכוש מנויים לליגה ולאירופה. זה שמכריחים יוצא עקום.

כנראה שאם לא תהיה ברירה, כל מנויי הליגה יחדשו השנה כולל הכפל (מדגיש את השנה), אבל
הגזירה הזו מקשה מאוד ועלולה לגרום ההיפך מיציעים מלאים.
יש הרבה סיבות:
לרוב האנשים קשה פעמיים או שלוש (אם סופרים גם את הכדורגל) להיעלם באמצע השבוע לערב שלם, במיוחד שחלק מהמנויים הם של הילדים או אחרים שלא יכולים.

הנכון הוא שכל אחד יחליט מה טוב לו וימצא את האיזון. אנחנו למשל באנו לכל משחקי הליגה ובלי מנוי לאירופה רכשתי כרטיס ובאתי לרוב המשחקים, אבל לא תמיד עם הילדים שמנויים לליגה.
וכמובן שיש גם את ההכבדה הכלכלית למי שלא רוצה או לא יכול את המשולב. אנחנו למשל מנויים כבר 10 שנים ובמהלך השנים תמיד ידענו שיש משחקים שלא נגיע, אבל זה מחיר סביר לשלם, עכשיו זה הופך להיות מחיר גבוה בהרבה להרבה משחקים שלא כולנו נלך ולהתחיל להתעסק כל פעם בלמכור, אם בכלל יהיו קונים.

יש הרבה שגם אם רוצים לא באמת יכולים לבוא פעמיים כמו ילדים (שיש להם גם חוגים ואימונים), חיילים, סטודנטים סתם בעלי משפחות, או אנשים שעובדים עד מאוחר (כן יש כאלה…) ועוד כל מיני, אז לא הגיוני להכריח את כולם לרכוש את המנוי המשולב.
מה שיקרה, שנראה יציעים לא מלאים, כי מי שקנה משולב לא תמיד יכול לבוא ולמי שרוצה רק אירופה, או סתם אוהד אקראי שרוצה לבוא למשחק אין אפשרות לרכוש וצריך להתחיל להתעסק בלרכוש מאחרים
בקיצור מקשה ומסורבל.
לא מרוויחים מזה כלום, אם תהיה קבוצה טובה ואטרקטיבית ממילא מי שיכול יבוא גם לאירופה והכרטיסים/מנויים ימכרו, ואם יהיו חלשים מאוד, אז בשנה הבאה הרבה לא יחדשו את המשולב.
חבל! שוב קורא לשקול את המהלך.
הפוסט קיבל 8 לייקיםits-sickסכין_בבטן_האומהgershonיורםshaharotהאדסלירון האדוםDaniel
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Tals2000 כתב: 22 מאי 2023, 09:14 לאור תגובות רבות שקראתי בכל מיני פלטפורמות, אני קורא לשקול שוב להפריד את האפשרות לרכוש מנויים לליגה ולאירופה. זה שמכריחים יוצא עקום.

כנראה שאם לא תהיה ברירה, כל מנויי הליגה יחדשו השנה כולל הכפל (מדגיש את השנה), אבל
הגזירה הזו מקשה מאוד ועלולה לגרום ההיפך מיציעים מלאים.
יש הרבה סיבות:
לרוב האנשים קשה פעמיים או שלוש (אם סופרים גם את הכדורגל) להיעלם באמצע השבוע לערב שלם, במיוחד שחלק מהמנויים הם של הילדים או אחרים שלא יכולים.

הנכון הוא שכל אחד יחליט מה טוב לו וימצא את האיזון. אנחנו למשל באנו לכל משחקי הליגה ובלי מנוי לאירופה רכשתי כרטיס ובאתי לרוב המשחקים, אבל לא תמיד עם הילדים שמנויים לליגה.
וכמובן שיש גם את ההכבדה הכלכלית למי שלא רוצה או לא יכול את המשולב. אנחנו למשל מנויים כבר 10 שנים ובמהלך השנים תמיד ידענו שיש משחקים שלא נגיע, אבל זה מחיר סביר לשלם, עכשיו זה הופך להיות מחיר גבוה בהרבה להרבה משחקים שלא כולנו נלך ולהתחיל להתעסק כל פעם בלמכור, אם בכלל יהיו קונים.

יש הרבה שגם אם רוצים לא באמת יכולים לבוא פעמיים כמו ילדים (שיש להם גם חוגים ואימונים), חיילים, סטודנטים סתם בעלי משפחות, או אנשים שעובדים עד מאוחר (כן יש כאלה…) ועוד כל מיני, אז לא הגיוני להכריח את כולם לרכוש את המנוי המשולב.
מה שיקרה, שנראה יציעים לא מלאים, כי מי שקנה משולב לא תמיד יכול לבוא ולמי שרוצה רק אירופה, או סתם אוהד אקראי שרוצה לבוא למשחק אין אפשרות לרכוש וצריך להתחיל להתעסק בלרכוש מאחרים
בקיצור מקשה ומסורבל.
לא מרוויחים מזה כלום, אם תהיה קבוצה טובה ואטרקטיבית ממילא מי שיכול יבוא גם לאירופה והכרטיסים/מנויים ימכרו, ואם יהיו חלשים מאוד, אז בשנה הבאה הרבה לא יחדשו את המשולב.
חבל! שוב קורא לשקול את המהלך.
אותי זה ממש מכריח לא לחדש את המנוי, אני מראש עשיתי מנוי בידיעה שאני לא אוכל להגיע לפחות לחצי מהמשחקים (אני גר שעה נסיעה מהאולם, 3 ילדים וסטארט אפ) אבל כמו שאמרת זה מחיר שאין לי בעיה לשלם כדי שאני יודע שיחכה לי כרטיס במשחקים שכן אוכל להגיע אליהם.
עכשיו מבקשים ממנו לעשות מנוי ל40 משחקים כשאני אוכל להגיע ל6-7 משחקים, ואני מתאר לי שזה המצב של רוב המנויים. למעט מאוד אנשים יש את היכולת להתפנות פעמיים בשבוע.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

כתבו שיהיו מנויים נפרדים בהמשך, רק שהם יהיו יותר יקרים. חבל שהם לא מודיעים מראש מה יהיו המחירים הנפרדים.
ראו סעיף 3 (מההודעה בפייסבוק):

תמונה
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 22 מאי 2023, 10:09, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

הפוך לטעמי.
סולד אאוט מנוי משולב עם עידוד רציני של resale למי שלא מגיע.
אפילו ברמה של ״קנס״ למנוי שלא הגיע ולא הציע אותו לresale.
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

לא רלוונטי הפרסום של נפרדים בהמשך כי לא ישארו.
אנשים יהיו מתוסכלים ויחדשו בחוסר ברירה.
הרעיון הוא להפריד מלכתחילה בשל כל הסיבות שצויינו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

מילפורד כתב: 22 מאי 2023, 10:07 הפוך לטעמי.
למי שמתאים סבבה, אבל אני מדבר בשם מי שזה לא מתאים ועל זה שמכריחים גם כאלה שיודעים מראש שלא יוכלו להגיע לרכוש.
אני בטוח שבצורה הזו המצב ביציעים במשחקי אירופה ( אפילו לא אמרו באיזה מפעל וכמה משחקים), יהיה פחות מלא מאשר מצב שמי שמגיע זה מי שרכש מנוי/כרטיס יעודי ויכול להגיע.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

סיבה נוספת להפרדה היא ״סירקולציה״ של האוהדים שבאים למגרש. שיהיו יותר אנשים שיוכלו לבוא למעט משחקים מאשר 3500 שילכו לכל המשחקים. זה חושף את הפועל לקהל גדול יותר, כשיהיה מתישהו אולם גדול יותר אנחנו נרוויח מזה וזה מקרב עוד אנשים לקבוצה ומקל על לייצר דור חדש.
מכבי חיפה כדורגל, למשל, יכלו למכור השנה בקלות את כל 27,000 המנויים הזמינים לסמי עופר. אבל הם בחרו למכור רק 20,000 ולהשאיר 7,000 כרטיסים למכירה לקהל הרחב לכל משחק כדי לאפשר ליותר קהלים מזדמנים להגיע. מהלך גאוני
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
גביזון
קיבל.ה  1119 לייקים

Segev כתב:סיבה נוספת להפרדה היא ״סירקולציה״ של האוהדים שבאים למגרש. שיהיו יותר אנשים שיוכלו לבוא למעט משחקים מאשר 3500 שילכו לכל המשחקים. זה חושף את הפועל לקהל גדול יותר, כשיהיה מתישהו אולם גדול יותר אנחנו נרוויח מזה וזה מקרב עוד אנשים לקבוצה ומקל על לייצר דור חדש.
מכבי חיפה כדורגל, למשל, יכלו למכור השנה בקלות את כל 27,000 המנויים הזמינים לסמי עופר. אבל הם בחרו למכור רק 20,000 ולהשאיר 7,000 כרטיסים למכירה לקהל הרחב לכל משחק כדי לאפשר ליותר קהלים מזדמנים להגיע. מהלך גאוני
נכון, חיפה השאירו כרטיסים למכירה על מנת להגדיל את הקהל, והכרטיסים בסירקולציה מתמדת על מנת שכל פעם מישהו אחר מהלא מנויים יקנה כרטיס.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiלירון האדום
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1014 לייקים
יצירת קשר:

רעיון מעולה. חבל שאין בקבוצה מי שזה התפקיד שלו להתעסק בזה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

אם לחיפה היה רק 10,000 מנויים למכור לצורך העיניין , נראה לכם שהם היו מוכרים רק 7,000 ומשאירים 3,000 לסרקולציה הזאת?
לא מאמין...
במילים אחרות , כשיהיה לנו אולם של 10,000 מקומות , נוכל להגיד שאנחנו משאירים כרטיסים בצד, כשיש לנו אולם של 3,400 כרטיסים , זה בעייתי.
אומר שוב, לדעתי אם לא ישאר מינויים אחרי תקופת ה"שמירה" לדעתי יעלה הנושא של לעבור לאולם גדול יותר , אבל זה לא מבוסס על אף מידע אז אל תקחו אותי במילה פה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1014 לייקים
יצירת קשר:

ואם לא, אז מה?
בשורה התחתונה זה אמצעי נהוג ומקובל בעולם. ארסנל וליברפול למשל עושות את זה. כי הן באותו מצב, ביקוש גדול פי כמה על קיבולת האצטדיון. אז מאפשרים (תמורת תשלום חברות אגב) קדימות להגרלות לכמות מוגבלת של כרטיסים למשחקים.

אבל כשזה לא באמת מענין אף אחד, אז ככה נראה היחס לאוהדים וחברי עמותה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
redead
קיבל.ה  415 לייקים

אין לי אפילו ספק ש90 אחוז מרוכשי המנויים מעוניינים להיות בשני המפעלים
יותר מזה, אם הייתי יכול הייתי גם משלם תוספת לקבל מנוי שלישי למשחקי חוץ.
מי שלא יכול להתחייב/יש לו בעיה כלכלית, דיי בקלות יכול למכור כרטיסים או בRESALE או דרך קבוצות הפייסבוק/ווטסאפ
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

ברור שיש שיקולים לכאן ולכאן. הפעם הכריעו לטובת מנוי משולב, אבל להבא שווה קיים על זה דיון במסגרת האסיפה הכללית.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

מילפורד כתב: 22 מאי 2023, 12:46 אם לחיפה היה רק 10,000 מנויים למכור לצורך העיניין , נראה לכם שהם היו מוכרים רק 7,000 ומשאירים 3,000 לסרקולציה הזאת?
לא מאמין...
במילים אחרות , כשיהיה לנו אולם של 10,000 מקומות , נוכל להגיד שאנחנו משאירים כרטיסים בצד, כשיש לנו אולם של 3,400 כרטיסים , זה בעייתי.
אומר שוב, לדעתי אם לא ישאר מינויים אחרי תקופת ה"שמירה" לדעתי יעלה הנושא של לעבור לאולם גדול יותר , אבל זה לא מבוסס על אף מידע אז אל תקחו אותי במילה פה.
דווקא בגלל שיש אולם קטן אז ברור שהוא תמיד יהיה מלא, וכרטיסים חד פעמיים הם יותר יקרים. אם היו מפיצים פחות מנויים ההכנסות היו גדלות.
כנ"ל הפרדת מנויים: אפשר היה לגבות יותר ממנויים נפרדים מאשר אפשר ממנוי מאוחד ויקר.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
נייט רובינסון
קיבל.ה  556 לייקים

שנה שעברה לא עשינו סולד אאוט ביורוקאפ וזה פגע בתקציב הקבוצה.
מן הסתם שאוהד ש ״מוותר״ על חצי מהמשחקים של הקבוצה לא צריך תבוא על חשבון אוהד שרוצה לבוא לכל המשחקים של הפועל. זה באמת לא בעיה היום למכור כרטיסים בין אם זה בוואצאפ או בפייסבוק או בריסייל
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  54 לייקים

ברור, מלקות והחרמת רכוש
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  54 לייקים

נייט רובינסון כתב: 22 מאי 2023, 13:56 שנה שעברה לא עשינו סולד אאוט ביורוקאפ וזה פגע בתקציב הקבוצה.
מן הסתם שאוהד ש ״מוותר״ על חצי מהמשחקים של הקבוצה לא צריך תבוא על חשבון אוהד שרוצה לבוא לכל המשחקים של הפועל. זה באמת לא בעיה היום למכור כרטיסים בין אם זה בוואצאפ או בפייסבוק או בריסייל
1. המועדון מכיל בלי בעיה קנסות של מאות אלפי שקלים, אפס עשיה נגד, אבל מה שפוגע בתקציב זה כמה כרטיסים שהוא לא הצליח למכור באירופה? הרי חוץ ממנויים יש גם מכירת כרטיסים.
2. אוהדים שרוצים גם וגם היו יכולים גם במצב הקודם לקנות שני מנויים, המצב שלהם לא השתנה. מי שנפגע זה אוהדים שלא יכולים/רוצים ללכת לשני המסגרות ויקנו בכל זאת מנוי, ואז הם יצטרכו להפוך ללאן פעם בשבוע.
3. חברות בעמותה זה 400 שקל לשנה. מה יקרה לתקציב עם 1000 אנשים שלא הצליחו להשיג מנוי או עם מנוי כפוי יבטלו את החברות?
ארז שדה
קיבל.ה  642 לייקים

ר.ש כתב: 22 מאי 2023, 13:24 ברור שיש שיקולים לכאן ולכאן. הפעם הכריעו לטובת מנוי משולב, אבל להבא שווה קיים על זה דיון במסגרת האסיפה הכללית.
בדיוק, תנו לנו את האפשרות להיות שותפים להחלטה במקום להנחית עלינו את המנוי המשולב מלמעלה, בכל זאת אנחנו קבוצת אוהדים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

ניתן ליזום אסיפה כללית בדרישה בכתב של עשירית מחברי העמותה.
לדעתי שווה לקיים אסיפה בנושא המנויים, ובעיקר בנושא שעוד לא מאוחר להשפיע בו - כרטיסים למשחקי חוץ.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiScofield
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

+1 על פותח האשכול.
הדגל האדום
קיבל.ה  104 לייקים

אני נגד הפרדה. אם אתה יכול לעשות סולד אאוט למנוי משולב אתה עושה את זה חד משמעית.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 22 מאי 2023, 14:01
ברור, מלקות והחרמת רכוש
לא , אבל נגיד 10ש"ח קנס למשחק שלא הלכת אליו ולא פתחת אותו למכירה נשמע לי סביר.
אולי למשחק בודד זה קצת קשוח , אז לעשות בדיקה אם מנוי מסויים לא נוצל 3-4 משחקים אז לקנוס אותו ב50ש"ח.
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

מילפורד כתב: 22 מאי 2023, 15:58
ברור, מלקות והחרמת רכוש
אולי למשחק בודד זה קצת קשוח , אז לעשות בדיקה אם מנוי מסויים לא נוצל 3-4 משחקים אז לקנוס אותו ב50ש"ח.
מנוי שמראש הכריחו אותך לקנות ולשלם הרבה כסף על משחקים שמראש ידעת שלא תוכל להגיע, כן?
ועכשיו גם להכריח להתעסק בלמכור לפני כל משחק.
נו טוב, אפשר הכל, אבל זה יוצא עקום.

ימים יגידו אם הניחוש שלי יתקיים, שהקופה תהיה מלאה, אבל מה שנראה זה יציעים לא מלאים והעדר דם חדש של אוהדים שהיו עושים מנוי רק לאירופה והיו באים לכל המשחקים (אולי בחסר ברירה כי לליגה לא השיגו, אבל עכשיו ממילא לא ישאר להם)
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

ביום רביעי: זום עם רמי כהן

מנויים, פלייאוף, אירופה, העונה הבאה... אנחנו בטוחים שיש לכולכם הרבה שאלות שתרצו לקבל עליהן תשובה, ובשביל זה אנחנו פה.

ביום רביעי הקרוב (24.5) בשעה 20:00 יו"ר העמותה רמי כהן יגיע למפגש זום פתוח כדי לשמוע אתכם/ן ולענות על כל השאלות עליהן תרצו לקבל תשובות.

בואו לשאול, לשמוע ולהשמיע.

לינק למפגש יפורסם ביום רביעי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiDaniel
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מצוין, חבל שהזום לא היה לפני המתווה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

אם רוצים להתחיל להתכונן לעונה הבאה (למשל להחתים את מנפורד) צריך להתחיל להערך לזה.
לא כל דבר צריך להעלות קודם לשיחה, אי אפשר יהיה להתנהל ככה ובשביל זה נבחר ועד מנהל, כדי לקבל החלטות.
הפוסט קיבל 6 לייקיםMaorVinbהדגל האדוםהוקיץ'BernsDaniel
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

הדרך שבה מנהלים את מכירת המנויים זה לא ״כל דבר״. זה הדבר הכי מהותי כמעט בקבלת ההחלטות שקשור לאוהדים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

קבוצה חזקה ולהמשיך להתקדם כלכלית ומקצועית יותר חשוב.
אז בוא נחכה עם זה עד שנדבר על זה כמו שצריך, ועד שנחליט מה עושים, מנפורד כבר יהיה חתום בתורכיה, אחלה…

* מנפורד פה כמשל כן, אל תבואו אלי עוד חודש ותשאלו למה לא החתימו אותו למרות המכירה המוקדמת…
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

מילפורד כתב: 22 מאי 2023, 19:35 קבוצה חזקה ולהמשיך להתקדם כלכלית ומקצועית יותר חשוב.
אז בוא נחכה עם זה עד שנדבר על זה כמו שצריך, ועד שנחליט מה עושים, מנפורד כבר יהיה חתום בתורכיה, אחלה…

* מנפורד פה כמשל כן, אל תבואו אלי עוד חודש ותשאלו למה לא החתימו אותו למרות המכירה המוקדמת…
אי אפשר להתקדם כלכלית ומקצועית יחד עם שיח בנושא מנויים ואירופה? ואם מנפורד סגור בטורקיה כבר מינואר? אתה מציע אולי שנתחיל לקנות מנוי לשנה הבאה בינואר? אולי נפתח קופת התרמה להשארת מנפורד ואנשים ישימו עוד 100 ש״ח? אתה מבין שאין לזה גבול כן?
אני חושב שאין וויכוח שככל שיהיה יותר כסף בקופה נוכל לשמר את הקבוצה ושחקנים טובים. אבל זה ממש לא אומר שהדרך לשם צריכה להיות חד צדדית מול הקהל בנושא שעובדתית (תראה פה בתגובות וברשתות החברתיות השונות) מפריע וחשוב להרבה מאוד אנשים.
זו דעתי לפחות.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

אני חושב שאתה מנכס לתהליך איזשהי כוונת ״זדון״ מתוכננת מראש שלדעתי אין פה.
אני מעריך שמה שהיה פה זה שהתחילו להתכונן לעונה הבאה, הבינו שיש צורך להתחיל מכירת מנויים ובהקדם ומשם זה התגלגל עם מטרה/כוונה להכות בברזל כשהוא חם.
אם היו עוצרים עכשיו ומתחילים דיונים היה מתבזבז זמן , מה גם שאנשים לא מרוצים ומתלוננים תמיד יהיו על כל החלטה.
לצורך העיניין, אתה מתייחס לתגובות פה והרשתות החברתיות נגד המנוי המשולב, אני רואה לא מעט תמיכה במהלך הזה…
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

לא חדש שאין שיח.
גם כשהחליטו להיכנס למפעל הפרטי של פדרמן ומכבי לא היה שיח, וגם כשממשיכים בו השנה (למה לא לנסות צ'מפיונס של פיב"א) אין שיח.
אז אין מה להתפלא מההתנהלות.

העיקר אבל צועקים לשלם 400 שקל על חברות בעמותה שלא נותנת להם דבר.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

מילפורד כתב: 22 מאי 2023, 15:58
ברור, מלקות והחרמת רכוש
עצרת רגע לקרוא את הדבר הזה לפני שלחץ על שליחה?
אתה באמת מציע שיתנו לי קנס על משחקים שבהם לא הגעתי ולא מכרתי את הכרטיס?
אתה חושב שיש להפועל תל אביב את הסמכות החוקית לתת קנסות לאוהדים שלה? או את הסמכות המוסרית לעשות את זה?
תשמע, נכתבו פה המון שטויות לאורך השנים על המון נושאים, אבל אף אחד לא מתקרב לרמת הניתוק מהעולם האמיתי של הפוסט הזה.

הפועל תחלק קנסות לאוהדים שלה, אולי גם יתנו קנס למי שמגיע אבל לא שר? או למי ששר את ההמנון במקום לקלל את קלינגר?
אולי גם למי שלא מגיע בחולצה אדומה?
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

כן , קראתי את זה.
ואני בהחלט חושב שצריך לחשוב ולקדם מנגנונים שירחיבו את מנגנון הRESALE לרמה שזאת תיהיה הנורמה שמי שלא מגיע מציע את הכרטיס שלו.
זה ינטרל את הטענה המרכזית שעולה פה שאין כרטיסים לקנות במהלך השנה.
לא נכנסתי לרזולציה של האם זה אפשרי או לא , גם לא אם זה הולך לקרות או לא , רק אמרתי שמבחינתי (כמנוי) זה נשמע לי פיתרון סביר.
אם זה ידוע וברור מראש , לא רואה עם זה בעיה , במיוחד אם התוצאה של זה תיהיה יותר קהל במשחקים ויותר כרטיסים פנויים לקהל הרחב.
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

מילפורד כתב: 23 מאי 2023, 12:58 כן , קראתי את זה.
ואני בהחלט חושב שצריך לחשוב ולקדם מנגנונים שירחיבו את מנגנון הRESALE לרמה שזאת תיהיה הנורמה שמי שלא מגיע מציע את הכרטיס שלו.
זה ינטרל את הטענה המרכזית שעולה פה שאין כרטיסים לקנות במהלך השנה.
לא נכנסתי לרזולציה של האם זה אפשרי או לא , גם לא אם זה הולך לקרות או לא , רק אמרתי שמבחינתי (כמנוי) זה נשמע לי פיתרון סביר.
אם זה ידוע וברור מראש , לא רואה עם זה בעיה , במיוחד אם התוצאה של זה תיהיה יותר קהל במשחקים ויותר כרטיסים פנויים לקהל הרחב.

ואולי התוצאה שלהכריח אנשים לקנות מנוי משולב כולל משחקים שהם לא יכולים/רוצים לבוא תהיה הפוכה מיותר קהל, במיוחד שבזה שמכריחים אותם לא יתאפשר לאנשים שרוצים ויכולים לרכוש כרטיס?

לך זה מתאים סבבה הבנו. אבל לכתוב שוב ושוב שזה טוב, לא ישנה את העובדה שיש הרבה שזה מקשה/מכביד עליהם והשרשור נפתח על מנת שקולם ישמע.
מי שזה מתאים לו לא נפגע גם אם מפרידים, כי הוא תמיד יכול לרכוש משולב. מי שמכריחים אותו לרכוש משולב כן נפגע ואין לו ברירה, זה הבדל גדול .
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

אבל אמרתי שצריך לעבוד יותר טוב על הRESALE כדי שיהיו כרטיסים זמינים לכל משחק (כמו שעושים בהרבה מקומות בעולם) אפילו ברמה המוגזמת של לקנוס מי שלא מנצל את המקום שלו אז נראה לי שקצת פיספסת מה שאני מנסה להגיד.

מעבר לזה , לטענתי (וסביר להניח לטענת מי שקיבל את ההחלטה לעשות את זה ככה) על ידי מנוי משולב שנמכר מוקדם ככל האפשר הקבוצה מקבלת את היכולת לתזרים מזומנים גבוה בשלב מוקדם מה שישפיע על ההערכות לעונה הבאה ויאפשר לבנות קבוצה יותר טובה.
זה משהו שכולנו נהנה ממנו, כולל אוהדי הפועל שמתכוונים לראות משחקים מנוחות הספה שלהם בסלון.
אם הרעיון של לפצל את המנויים פוגע בעיקרון הזה , אז כולנו ניפגע מזה שתיהיה לנו קבוצה פחות טובה שנה הבאה.
גם את הקונספט הזה בדברים שלי פיספסת/התעלמת ממנו.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  651 לייקים

מילפורד כתב:אבל אמרתי שצריך לעבוד יותר טוב על הRESALE כדי שיהיו כרטיסים זמינים לכל משחק (כמו שעושים בהרבה מקומות בעולם) אפילו ברמה המוגזמת של לקנוס מי שלא מנצל את המקום שלו אז נראה לי שקצת פיספסת מה שאני מנסה להגיד.

מעבר לזה , לטענתי (וסביר להניח לטענת מי שקיבל את ההחלטה לעשות את זה ככה) על ידי מנוי משולב שנמכר מוקדם ככל האפשר הקבוצה מקבלת את היכולת לתזרים מזומנים גבוה בשלב מוקדם מה שישפיע על ההערכות לעונה הבאה ויאפשר לבנות קבוצה יותר טובה.
זה משהו שכולנו נהנה ממנו, כולל אוהדי הפועל שמתכוונים לראות משחקים מנוחות הספה שלהם בסלון.
אם הרעיון של לפצל את המנויים פוגע בעיקרון הזה , אז כולנו ניפגע מזה שתיהיה לנו קבוצה פחות טובה שנה הבאה.
אני לא חושב שהמנוי המשולב כשאופציה יחידה בשלב הזה יתן יותר תזרים. להיפך. אני בטוח שיהיו יותר אנשים שיוותרו על הרכישה בגלל נטל הכספי הכבד.
לדעתי הדבר הנכון היה לאפשר גם רכישה בנפרד וגם מנוי משולב, אולי עם הנחה מוגבלת בזמי למי שקונה משולב בפרק זמן של חודש הקרוב למשל.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

redead
קיבל.ה  415 לייקים

רדנקו כתב: 23 מאי 2023, 17:32
מילפורד כתב:אבל אמרתי שצריך לעבוד יותר טוב על הRESALE כדי שיהיו כרטיסים זמינים לכל משחק (כמו שעושים בהרבה מקומות בעולם) אפילו ברמה המוגזמת של לקנוס מי שלא מנצל את המקום שלו אז נראה לי שקצת פיספסת מה שאני מנסה להגיד.

אני לא חושב שהמנוי המשולב כשאופציה יחידה בשלב הזה יתן יותר תזרים. להיפך. אני בטוח שיהיו יותר אנשים שיוותרו על הרכישה בגלל נטל הכספי הכבד.
לדעתי הדבר הנכון היה לאפשר גם רכישה בנפרד וגם מנוי משולב, אולי עם הנחה מוגבלת בזמי למי שקונה משולב בפרק זמן של חודש הקרוב למשל.

אין סרט שאנחנו לא סולד אאוט במקסימום יום אחרי הפתיחה לאירופה, במינימום עוד כמה ימים
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

יכול להיות, קטונתי, הזמן יגיד בהתאם לכמויות שימכרו.
אבל מי שמקבל את ההחלטות כנראה חושב שזאת הדרך , ואם הם קיבלו את ההחלטה שזה הדבר הנכון לעשות ושהזמן פה חשוב, אז זה בהחלט לגטימי לא לעצור עכשיו ולחכות שתהיה שיחת חברים בנושא.
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

מילפורד כתב: 23 מאי 2023, 22:16

יכול להיות, קטונתי, הזמן יגיד בהתאם לכמויות שימכרו.
אבל מי שמקבל את ההחלטות כנראה חושב שזאת הדרך , ואם הם קיבלו את ההחלטה שזה הדבר הנכון לעשות ושהזמן פה חשוב, אז זה בהחלט לגטימי לא לעצור עכשיו ולחכות שתהיה שיחת חברים בנושא.
אפשר לשמוע את קולות הרקע ולקבל החלטה מיידית להפריד גם בלי להמתין לשיחות חברים.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

נכון, ואפשר גם לא.
לגיטימי באותה מידה, אני די בטוח ששום דבר ממה שנאמר לא היה ברור להם מראש ולא נלקח כבר בחשבון.
שליחת תגובה