מנויים משולבים ליגה + אירופה 23/24

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

Daniel כתב: 22 מאי 2023, 03:05 רק כדי להבין
אני השנה הייתי מנוי רק לליגה
אני לא יכול לחדש מנוי לליגה בלבד?
אני חייב לרכוש מנוי משולב?
מהעמוד הרשמי
שלבי המכירה:
1. המכירה תיפתח למנוי הליגה של עונת 22-23 בלבד החל מ 22.5 בשעות הצהריים ועד לתאריך 20.6 כאשר בתקופה זו הם יוכלו לרכשו מנוי משולב בהתאם למנוי הליגה שלהם.
2. לאחר מכן תיפתח המכירה למשך שבועיים למנויי אירופה כאשר גם הם יוכלו לרכוש מנוי משולב בהתאם למקומות פנויים בסוף השמירה למנוי הליגה של עונת 22/23.
3. בסיום תקופה זו, תיפתח מכירה למנוי ליגה בנפרד או אירופה בנפרד על בסיס מקום פנוי.

או בקיצור, אם אתה מנוי ליגה יש לך חודש החל מהיום לרכוש מנוי משולב ליגה+אירופה בלבד.
אם לא תעשה את זה עד ה 20.6 תצטרך לחכות לשלב 3 שבו תוכל לרכוש מנוי לא משולב רק אם יישארו כאלו.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Matan כתב: 22 מאי 2023, 00:03 די ברור שהמנוי המשולב הוא כדי לעשות סולד אאוט באירופה, מה שלא קרה השנה.
בעיני זה התנהלות כלכלית נכונה, בטווח הארוך מנוי למפעל אחד צריך למות, ואנחנו צריכים למכור מנוי אחד בלבד, זה יבטיח אולם מלא ביותר משחקים, ומניח שזה גם יביא יותר ריסיילים שיביאו יותר כסף.

בצד הלא הכלכלי, זה שאין שום קדימות לחברי עמותה על פני הקהל הרחב בקניית מנויים זה באמת שיא חדש, ממש מתאמצים להראות שאין לדבר הזה שום משמעות. מעולם לא שקלתי יותר ברצינות לבטל את החברות בעמותה כמו בשנה האחרונה.
בעבר היתה לחברי עמותה עדיפות בקניית מנויים? לא זכור לי.
זה לא מה שנתן משמעות לחברות. מה שכן משמעותי - ההנחה לחברי עמותה נחתכה בחצי פחות או יותר. כלומר התמריץ הכלכלי (הלא קטן) שהיה לעשות חברות בעמותה כמעט ונעלם. סמלי למדי.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

7even כתב: 22 מאי 2023, 07:19
מהעמוד הרשמי
שלבי המכירה:
1. המכירה תיפתח למנוי הליגה של עונת 22-23 בלבד החל מ 22.5 בשעות הצהריים ועד לתאריך 20.6 כאשר בתקופה זו הם יוכלו לרכשו מנוי משולב בהתאם למנוי הליגה שלהם.
2. לאחר מכן תיפתח המכירה למשך שבועיים למנויי אירופה כאשר גם הם יוכלו לרכוש מנוי משולב בהתאם למקומות פנויים בסוף השמירה למנוי הליגה של עונת 22/23.
3. בסיום תקופה זו, תיפתח מכירה למנוי ליגה בנפרד או אירופה בנפרד על בסיס מקום פנוי.

או בקיצור, אם אתה מנוי ליגה יש לך חודש החל מהיום לרכוש מנוי משולב ליגה+אירופה בלבד.
אם לא תעשה את זה עד ה 20.6 תצטרך לחכות לשלב 3 שבו תוכל לרכוש מנוי לא משולב רק אם יישארו כאלו.
לא ברור לי אם השלב השלישי פתוח לכולם או רק למנויים קיימים.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ה-2 סנט האישיים שלי, זו עונה ראשונה (פרט לעונה הראשונה בדרייב אין) שאני עושה מנוי לכדורסל ואין לתאר כמה כיף וכמה אהבה הדבר הזה הכניס לי לחיים.
לא עשיתי מנוי לאירופה, גם בגלל שיקולים כלכליים ובעיקר משיקולי זמן, גם ככה להיכנס לעולם של כדורסל וכדורגל ביחד לקח לי כמעט יומיים בשבוע באופן קבוע.
יש תחושה לא נעימה עם זה שמכריחים לעשות גם מנוי לאירופה וגם מייקרים את העסק דרמטית. כאיש שיווק אני מבין את החשיבה העסקית מאחורי, אבל לדעתי זה יצא קצת עקום והולך ליצור מצב של הרבה אנשים שקונים גם וגם, לא מגיעים והכי גרוע - אם העונה לא תהיה טובה, כנראה יחשבו פעמיים לקראת העונה שאחרי.
דווקא בגלל הביקוש החזק להפועל סל, אני הייתי משאיר את זה מופרד לאירופה וליגה, עם קדימות לליגה לקנות לאירופה.
כמובן שזה כבר מאוחר מידי וההחלטה נפלה. אבל שומע מהרבה אנשים מסביב שזה פחות מה שהם היו רוצים.
הפוסט קיבל 5 לייקיםChegiScofieldDanielRed WolfShacham
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

הפועל כתב: 22 מאי 2023, 07:35
Matan כתב: 22 מאי 2023, 00:03 די ברור שהמנוי המשולב הוא כדי לעשות סולד אאוט באירופה, מה שלא קרה השנה.
בעיני זה התנהלות כלכלית נכונה, בטווח הארוך מנוי למפעל אחד צריך למות, ואנחנו צריכים למכור מנוי אחד בלבד, זה יבטיח אולם מלא ביותר משחקים, ומניח שזה גם יביא יותר ריסיילים שיביאו יותר כסף.

בצד הלא הכלכלי, זה שאין שום קדימות לחברי עמותה על פני הקהל הרחב בקניית מנויים זה באמת שיא חדש, ממש מתאמצים להראות שאין לדבר הזה שום משמעות. מעולם לא שקלתי יותר ברצינות לבטל את החברות בעמותה כמו בשנה האחרונה.
בעבר היתה לחברי עמותה עדיפות בקניית מנויים? לא זכור לי.
זה לא מה שנתן משמעות לחברות. מה שכן משמעותי - ההנחה לחברי עמותה נחתכה בחצי פחות או יותר. כלומר התמריץ הכלכלי (הלא קטן) שהיה לעשות חברות בעמותה כמעט ונעלם. סמלי למדי.
בעבר זה לא היה רלוונטי כי היה מספיק מנויים לכולם (אולי חוץ מבהדר יוסף), מעבר לזה העמותה אמורה לנסות ולהעניק משמעות ויתרון לחברות בה ולא רק להוריד את היתרונות הקיימים.
bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

התנהלות כלכלית נכונה או לא, אין שום הגיון להכריח אנשים שמנויים מיום ההקמה לקנות מנוי למפעל אירופאי רנדומלי.
בניגוד להם שמשחילים לקהל שלהם את הליגה על הדרך, אצלנו הליגה צריכה להיות קודם כל ולפני הכל, תמיד.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Matan כתב:די ברור שהמנוי המשולב הוא כדי לעשות סולד אאוט באירופה, מה שלא קרה השנה.

הסולד אווט אם יהיה לא יבטיח אולם מלא אפילו להפך.
אפשר לראות עכשיו שלא מעט משחקים הרבה מיושבי שער 4 לא מוציאים את הכרטיס שלהם למכירה כי הם לא בעניין להתעסק עם זה.
מעבר לכביש כבר מעל עשור מוכרים רק מנוי משולב ובכך זאת בליגה הם ממלאים אולי 50% ברוב המשחקים. אולי.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

השנה עשינו צעד משמעותי קדימה ברמה התקציבית ובעקבותיה המקצועית.
יש פה במהלך הזה שני אלמנטים שיעזרו לנו לעשות עוד צעד קדימה שנה הבאה:
1. סולד אאוט באירופה במסגרת מנוי משולב
2. הקדמת התהליך למאי מה שיאפשר הכנה מוקדמת לעונה הבאה (מישהו אמר מנפורד ולא קיבל?)

העליית מחירים פחות משמעותית לטעמי (אבל מן הסתם תעזור גם)
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

ארז שדה כתב: 22 מאי 2023, 08:02
7even כתב: 22 מאי 2023, 07:19
מהעמוד הרשמי
שלבי המכירה:

לא ברור לי אם השלב השלישי פתוח לכולם או רק למנויים קיימים.
רק לקיימים.
ורק אם גם אז לא ייגמר אז לכולם.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מילפורד כתב: 22 מאי 2023, 10:04 השנה עשינו צעד משמעותי קדימה ברמה התקציבית ובעקבותיה המקצועית.
2. הקדמת התהליך למאי מה שיאפשר הכנה מוקדמת לעונה הבאה (מישהו אמר מנפורד ולא קיבל?)

עליה של 30-40% היא לא זניחה בכלל
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אני מסכים עם האמירה הכללית, אבל גם צריכים להתייחס לפרקטיקה:
בהנחה שיש מנוי משולב, מן הראוי הוא שתהיה הזדמנות לאנשים שרכשו מנויים בשנה הקודמת לשמור על מקומם.
מכיוון שבשנה האחרונה היה סולד אאוט במנויים אז בעצם לכל מושב פוטנציאלי באולם יש שיוך שמחכה שיממשו אותו.
במצב כזה נוצר מצב עצוב שבו לאנשים שהיו חברי עמותה בלבד ורוצים לרכוש מנוי אין את ההזדמנות לעשות זאת, אלא אם יהיה מי שיוותר על מקומו השנה.
מה שכן, לדעתי צריכים לתת זמן מוקצב לשמור על המקום ולאחר מכן רק לחברי עמותה משנה שעברה ישנה אפשרות לרכוש את מה שלא נרכש.

אלה הצדדים הפחות נעימים של הצלחת הקבוצה.
מלבד השנה הזאת, בכל שנה לא הייתה בעיה לרכוש מנוי בלי שופ בעיה
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

הלך המומנטום כתב: 22 מאי 2023, 10:47

אני מסכים עם האמירה הכללית, אבל גם צריכים להתייחס לפרקטיקה:
בהנחה שיש מנוי משולב, מן הראוי הוא שתהיה הזדמנות לאנשים שרכשו מנויים בשנה הקודמת לשמור על מקומם.
מכיוון שבשנה האחרונה היה סולד אאוט במנויים אז בעצם לכל מושב פוטנציאלי באולם יש שיוך שמחכה שיממשו אותו.
במצב כזה נוצר מצב עצוב שבו לאנשים שהיו חברי עמותה בלבד ורוצים לרכוש מנוי אין את ההזדמנות לעשות זאת, אלא אם יהיה מי שיוותר על מקומו השנה.
מה שכן, לדעתי צריכים לתת זמן מוקצב לשמור על המקום ולאחר מכן רק לחברי עמותה משנה שעברה ישנה אפשרות לרכוש את מה שלא נרכש.

אלה הצדדים הפחות נעימים של הצלחת הקבוצה.
מלבד השנה הזאת, בכל שנה לא הייתה בעיה לרכוש מנוי בלי שופ בעיה
ברור שלמחדשים צריכה להיות קדימות, אבל לא ייתכן שייפתחו לקהל הרחב ביחד עם חברי העמותה שאינם מנויים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

בתום חודש החידוש, ועוד שבוע-שבועיים שייתנו למנויי אירופה קדימות, לא נראה לי שיישאר משהו שיצדיק עוד שלב של עדיפות נוספת לחברי עמותה.
ריאלית, ממילא רוב חברי העמותה כבר יחדשו בחודש וחצי הזה. רובם המוחלט מנויים ממילא.
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

מילפורד כתב: 22 מאי 2023, 10:04 השנה עשינו צעד משמעותי קדימה ברמה התקציבית ובעקבותיה המקצועית.

כמה מנויים כבר היו חסרים לסולד אאוט באירופה ולא נמכרו דרך כרטיסים רגילים? במשחקים של היורוקאפ הייתה צפיפות מטורפת. המכירה המשולבת היא בעיקר חזירות סטייל מכבי וההשלכות של זה יכולות להיות דווקא פחות קהל, במקרה שבו אנשים לא יטרחו למכור את הכרטיס שלהם
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא הבנתי מה זה "חזירות סטייל מכבי" , למקסם את כמות המינויים שנמכרים מראש זה חזירות? אם מכבי עושים את זה אז לנו אסור כי הם עושים את זה?
אנחנו לא נגיע רחוק בגישה הזאת.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אמרו שפותחים ב-12 ואני לא מצליח לחדש. מישהו יכול לעזור?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:אמרו שפותחים ב-12 ואני לא מצליח לחדש. מישהו יכול לעזור?
אני גם לא ראיתי איך עושים את זה. אולי הם קיבלו את הביקורת ושוקלים עכשיו מתווה טוב יותר?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

Chegi כתב: 22 מאי 2023, 13:42
אני גם לא ראיתי איך עושים את זה. אולי הם קיבלו את הביקורת ושוקלים עכשיו מתווה טוב יותר?
נגמרו המנויים, תבואו שוב שנה הבאה :sh-grin:
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

redead כתב:
נגמרו המנויים, תבואו שוב שנה הבאה :sh-grin:
לא הבנתי אם זו ציניות. אני מנוי ללגיגה ולאירופה כולל חבר עמותה (נכון לעכשיו).
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

כנראה שלא, הלוואי שהם היו קשובים לביקורת אבל זה לא המצב.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

זהו, זה הסתדר
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

איך יכול להיות שאני מנוי בא לחדש מנוי לשער 2 ונגמרו המנויים?? נתנו עד ה 20.6 אופציה לבעלי מנוי, מה זה הדבר הזה??
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

פומפה כתב: 22 מאי 2023, 14:46 איך יכול להיות שאני מנוי בא לחדש מנוי לשער 2 ונגמרו המנויים?? נתנו עד ה 20.6 אופציה לבעלי מנוי, מה זה הדבר הזה??
תנסה דרך הלינק שפה
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

adom4 כתב: 22 מאי 2023, 14:48
פומפה כתב: 22 מאי 2023, 14:46 איך יכול להיות שאני מנוי בא לחדש מנוי לשער 2 ונגמרו המנויים?? נתנו עד ה 20.6 אופציה לבעלי מנוי, מה זה הדבר הזה??
תנסה דרך הלינק שפה
עבד. תודה רבה!
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

בסוף, אנחנו חייבים לעבור מהדרייב אין. הוא קטן עלינו באלפיים מושבים לפחות ואין לנו סיכוי לפתח הכנסות שיכולות להתחרות עם ירושלים ומכבי לאורך זמן כל עוד אנחנו משחקים באולם הקטנטן הזה.
בשלב ראשון הייתי שואף לשחק בחולון או משהו, אבל בטווח הארוך אנחנו חייבים אולם ביתי חדש שיהיה שלנו ויתאים לגודל הקהל והשאיפות שלנו.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הדרייב אין עדיין לא קטן. אני זוכר משחקים מלפני שנתיים ששער 2 היה ריק כמעט לגמרי.
הייתה לנו עונה אחת של סולד אווט וזה יפה אם תהיה עוד שנה כזאת אפשר להתחיל לדבר.
הייתי מעדיף שירחיבו אותו ולא יבנו חדש כי לא יבנו חדש ואם כן זה בטח יהיה באיזה חור לא נגיש.
ולשחק בחולון זה לא אופציה כי ע"פ חוקי המנהלת קבוצה חייבת לשחק בעיר שלה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

לאפה בחינם כתב: 22 מאי 2023, 20:14 בסוף, אנחנו חייבים לעבור מהדרייב אין. הוא קטן עלינו באלפיים מושבים לפחות ואין לנו סיכוי לפתח הכנסות שיכולות להתחרות עם ירושלים ומכבי לאורך זמן כל עוד אנחנו משחקים באולם הקטנטן הזה.
בשלב ראשון הייתי שואף לשחק בחולון או משהו, אבל בטווח הארוך אנחנו חייבים אולם ביתי חדש שיהיה שלנו ויתאים לגודל הקהל והשאיפות שלנו.
עניין חולון רציני או הטרלה? אתה באמת רוצה ללכת לשחק עכשיו בחולון?
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

נייט רובינסון כתב: 21 מאי 2023, 23:35
הלך המומנטום כתב: 21 מאי 2023, 23:28 אני חושב שהמתווה לא טוב.
מי שרוצה להיות מנוי רק לליגה עכשיו מחוייב גם להיות מנוי לאירופה, ומצד שני יש אנשים שרוצים להיות מנויים רק לאירופה. ככה יווצר מצב שאנשים יקנו מנוי כשחלקם, אפילו אם זה 300 איש, ולא יבואו לחלק מהמשחקים, במקום לתת קדימות למנויים לליגה לרכוש מנויים לאירופה ואז את השאריות להפנות למי שבאמת רוצה להגיע רק לאירופה.
ככה נקבל בשתי המסגרות קרחות כי לא כולם יגיעו להכל.
במתווה הנוכחי חייבים לשווק חזק את הרדסייל!
השנה לא עשית סולד אאוט מנויים ביורוקאפ
וזה היה מעולה, כי זה נתן הזדמנות להרבה אוהדים חדשים לקנות כרטיסים, להגיע ולהתחיל לאהוד.
אסור אסור אסור לשים עוד חסמים להיווצרות של אוהדים חדשים. זה יותר חשוב מעוד קצת רווח כרגע על סולד אאוט מנויים.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל 5 לייקיםChegi7evenEl dudernioRed WolfDe Niro
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בכל מקרה אי אפשר למכור יותר מכ-3000 מנויים כי צריך להשאיר מקום לקהל חוץ, ואז בכל המשחקים באירופה ובליגה שאינם נגד מכבי/ירושלים/חולון יש כמה מאות כרטיסים למכירה. זאת לא הבעיה.
הפוסט קיבל לייק אחדהדגל האדום
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

נייט רובינסון כתב: 22 מאי 2023, 22:31
לאפה בחינם כתב: 22 מאי 2023, 20:14 בסוף, אנחנו חייבים לעבור מהדרייב אין. הוא קטן עלינו באלפיים מושבים לפחות ואין לנו סיכוי לפתח הכנסות שיכולות להתחרות עם ירושלים ומכבי לאורך זמן כל עוד אנחנו משחקים באולם הקטנטן הזה.
זה הצעד המתבקש. צריך אולם גדול יותר, וכל שינוי לדרייב אין ייקח שנים.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

Chegi כתב: 22 מאי 2023, 21:47 הדרייב אין עדיין לא קטן. אני זוכר משחקים מלפני שנתיים ששער 2 היה ריק כמעט לגמרי.
הייתה לנו עונה אחת של סולד אווט וזה יפה אם תהיה עוד שנה כזאת אפשר להתחיל לדבר.
הייתי מעדיף שירחיבו אותו ולא יבנו חדש כי לא יבנו חדש ואם כן זה בטח יהיה באיזה חור לא נגיש.
ולשחק בחולון זה לא אופציה כי ע"פ חוקי המנהלת קבוצה חייבת לשחק בעיר שלה
אתה אומר אם שימון מחליט שמכבי עוברת מחר לשחק באולם חדש בפתח תקווה המנהלת לא תכופף עבורו את החוק...
בכללי, 'חוקים של המנהלת' זו ההגדרה המילונית למילה 'נזיל'.

ולעניין עצמו - עוד שנה מוצלחת כזו (אמן ואמן) ויתחילו דיבורים על מעבר לאולם גדול יותר.
למה ללכת עד סוף השנה?, אם עניין המנויים נגמר בבלאגן שחלק לא יצליחו לחדש כי הם רוצים רק ליגה או שייגמרו בכללי המנויים לאלו שמנויים רק אירופה וכו...הדיון הזה יעלה מוקדם מהצפוי. עוד לפני תחילת העונה הבאה.
יהיה טוב הפועל!
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אם חושבים טווח ארוך, ובהנחה ששיפוץ/בניית אולם חדש זה דבר שלוקח קרוב ל-5 שנים (במקרה האופטימי) היה צריך להתעסק בזה שלשום.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

זאת ליגה שמשחקת באולמות בלי יציעים
זאת עירייה שלא שמה פס על אוהדי הספורט
זאת קבוצה שלא תמצא בעלים עשיר לעולם

האופציה היחידה והמאוד עצובה תהיה לנדוד למקום אחר.
דרך אגב, מתרגש להגיד שחידשתי מנוי היום, משתתף בצער אלה שלא תהיה להם ההזדמנות.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הפועל כתב: 23 מאי 2023, 06:27
בשביל עוד 1000 מקומות אתה רוצה ללכת ולשחק באולם אחר ולהתחיל לנדוד שוב בין אולמות?
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

נייט רובינסון כתב: 23 מאי 2023, 13:37

בשביל עוד 1000 מקומות אתה רוצה ללכת ולשחק באולם אחר ולהתחיל לנדוד שוב בין אולמות?
זה עוד 2,000.
ולא רק זה, זה גם יאפשר להוזיל את המחירים המוגזמים האלה.
רואה שחורות המקורי
redead
קיבל.ה  410 לייקים

אלוהים לנדוד לחולון, איזה מכת מוות זאת תהיה בשבילי מבחינת דרכי הגעה ופקקים.
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

redead כתב: 23 מאי 2023, 13:46 אלוהים לנדוד לחולון, איזה מכת מוות זאת תהיה בשבילי מבחינת דרכי הגעה ופקקים.
אני בעד, ואין שום קשר לכך שאני גר בחולון, טוב אולי קצת.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ר.ש כתב: 23 מאי 2023, 13:39
זה עוד 2,000.
איזור 50 שקל למשחק לשער 2 זה מחיר מוגזם? נו באמת.
גם בשביל 2000 מקומות אני לא מתחיל לנדוד בין אולמות עכשיו והולך לשחק באולמות של קבוצות אחרות
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

נייט רובינסון כתב: 23 מאי 2023, 15:43
ר.ש כתב: 23 מאי 2023, 13:39

זה עוד 2,000.
איזור 50 שקל למשחק לשער 2 זה מחיר מוגזם? נו באמת.
גם בשביל 2000 מקומות אני לא מתחיל לנדוד בין אולמות עכשיו והולך לשחק באולמות של קבוצות אחרות
אולי אתה מאלה שיש להם מקום, ואז הגיוני שפחות לחוץ לך לנדוד…
ואולי המחיר למשחק לא יקר כשלעצמו, אבל יש בענף הזה המון משחקים, וגם חברות בעמותה (וגם עוד ענף).
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

יובל כתב: 23 מאי 2023, 03:33 בכל מקרה אי אפשר למכור יותר מכ-3000 מנויים כי צריך להשאיר מקום לקהל חוץ, ואז בכל המשחקים באירופה ובליגה שאינם נגד מכבי/ירושלים/חולון יש כמה מאות כרטיסים למכירה. זאת לא הבעיה.
קהל חדש מגייסים דרך משחקים נגד קבוצות כמו מכבי/ירושלים/חולון, לא במשחקים נגד קבוצות כמו רמת גן/קרית אתא.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
שליחת תגובה