מנויים משולבים ליגה + אירופה 23/24

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

תמונה

קצת יקר אבל הוגן בעיניי, מחר נפתחת
המכירה
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

ידוע באיזה מפעל אנחנו הולכים להשתתף שנה הבאה בכלל? עוד עונה ביורוקאפ? או אולי ליגת האלופות?
redead
קיבל.ה  410 לייקים

קצת מצחיק למכור מנוי לאירופה בלי להגיד מה המפעל האירופאי וכמה משחקים הוא כולל.
לא זוכר כבר כמה עלה שנה שעברה, מה ההבדל במחירים ?
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

אם מחשבים את המחיר למשחק שמופיע באתר, אז מדובר ב-25 משחקים ביתיים.
בליגה יש מקסימום 14 משחקים כולל בית עליון, אז זה משאיר 11 משחקים -9 בשלב הבתים + רבע גמר של היורוקאפ (ואולי עוד משחק ביתי בגביע)
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

redead כתב: 21 מאי 2023, 16:39 קצת מצחיק למכור מנוי לאירופה בלי להגיד מה המפעל האירופאי וכמה משחקים הוא כולל.
לא זוכר כבר כמה עלה שנה שעברה, מה ההבדל במחירים ?
לשער 2 לחברי עמותה זאת תוספת של 350 ש"ח למבוגר ו410 ש"ח לנוער
redead
קיבל.ה  410 לייקים

עוד משהו שלא הבנתי במודל המכירה,
אם היינו סולד אאוט מנויים לליגה, זה בעצם אומר שאם כולם מחדשים אז מנויים של אירופה לא באמת יוכלו לחדש כי לא ישאר להם נכון ?
דרך אגב, לא שיש לי פתרון אבל אנחנו בקצב הזה לא נביא אנשים לעשות חברות בעמותה
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

redead כתב: 21 מאי 2023, 17:02 עוד משהו שלא הבנתי במודל המכירה,
אם היינו סולד אאוט מנויים לליגה, זה בעצם אומר שאם כולם מחדשים אז מנויים של אירופה לא באמת יוכלו לחדש כי לא ישאר להם נכון ?
נביא לפחות עוד 1,000 בטווח הקצר אם יהיו חייבים בשביל להצליח לקנות מנוי.
וכל עוד המודל הוא הגרלות במשחקי חוץ, אז אולי גם יותר.
אבל אני מסכים שצריך לחשוב על עוד דרכים.
רואה שחורות המקורי
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

redead כתב: 21 מאי 2023, 17:02 עוד משהו שלא הבנתי במודל המכירה,
לי יש 2 מנויים לאירופה (לי ולאשתי) ונוצר פה מצב אבסורדי. מצד אחד יש סיכוי טוב שאוהד עם קדימות בגלל שיש לו מנוי לליגה יקח לי את המנוי לאירופה (המנוי שלנו לשער 2).
מצד שני, נגיד שנשאר לנו מנויים, למרות שאין לי זמן ללכת ל-2 המסגרות, אני אהיה מחויב לקחת גם מנוי לליגה. למה לתת 0 סיכוי לאוהדים חדשים להגיע למשחקים?

יש לי חבר עמותה משהפועל קמה מינוס עונה אחת, אבל אם הסידור נשאר ככה אני מבטל. התנהלות מסריחה. קחו את כל הכרטיסים להגרלות ותחלקו לחברים שלכם ותהיו מכבי כמה שאתם רוצים.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

חובה להשאיר כמות מסויימת של כרטיסים למכירה. אפילו רק לחלק מהמשחקים (למשל, אירופה).
אחרת מוותרים מראש על ההזדמנות להביא דור חדש של אוהדים לקבוצה בשביל עוד כסף עכשיו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל 3 לייקיםארז שדהRed WolfDe Niro
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני מצטער אבל זה מהלך מפגר.
זה מונע מאוהדים חדשים יכולת לחוות את ה דרייב אין וגם העלו מחירים והפחיתו הנחה לחברי עמותה. ההודעה הזאת מהיום למחר קצת מוזרה נראה כאילו לחוץ למישהו שזה יקרה לפני שאפשר לעשות עם זה משהו.
שוב העמותה מוכיחה שאין לה זכות קיום
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

red in blood כתב: 21 מאי 2023, 18:11 חובה להשאיר כמות מסויימת של כרטיסים למכירה. אפילו רק לחלק מהמשחקים (למשל, אירופה).
אחרת מוותרים מראש על ההזדמנות להביא דור חדש של אוהדים לקבוצה בשביל עוד כסף עכשיו.
ממילא צריך לשמור כמות כרטיסים מסוימת לאוהדי חוץ וברוב המשחקים הקבוצה היריבה לא לוקוחות את כל הכרטיסים, אז בכל מקרה ימכרו קצת כרטיסים לרוב משחקי הליגה.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

אוהדים "חדשים" יצטרכו לקנות בריסייל בדיוק כמו השנה
אין סרט אחר באולם כזה קטן במצב שנוצר
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

redead כתב:אוהדים "חדשים" יצטרכו לקנות בריסייל בדיוק כמו השנה
כזה קטן ועדיין יש בו תוספת של עוד 1000 מקומות ביחס לאוסישקין המיתולוגי. כנראה שהיינו צריכים אולם עם מספר מקומות כפול מאוסישקין, אבל כרגע אני לא רואה את זה קורם עור וגידים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

אי אפשר לרצות את כולם.
בעיניי, אם המועדון מצליח למכור את כל האולם למנויים משולבים בתמחור כזה, אין שום סיבה להיכנס ללוגיסטיקה של מנויים לליגה/אירופה.

אם רוצים יותר אוהדים, צריך להגדיל את האולם ולא להמציא את הגלגל עם הגבלות מלאכותיות כאלה ואחרות.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

אני באמת לא רואה איפה ואיך אפשר להגדיל את הדרייב אין.
מצד שני, גם אין לי מושג מי זה שחשב על הקירות השחורים המכוערים האלה בקצה של יציע 1.
אני מתאר לעצמי שאלו העמודים התומכים של המבנה, אבל זה באמת צריך להיות כזה גדול, כזה מכוער וכזה מנתק את קצה היציעים מהיציעים הסמוכים אליהם?
שלא לדבר על זה שביציע 3 זה קיים בצטרה הרבה יותר קטנה והוא רחב משמעותית.
יהיה טוב הפועל!
redead
קיבל.ה  410 לייקים

Charlie כתב: 21 מאי 2023, 18:43
כזה קטן ועדיין יש בו תוספת של עוד 1000 מקומות ביחס לאוסישקין המיתולוגי. כנראה שהיינו צריכים אולם עם מספר מקומות כפול מאוסישקין, אבל כרגע אני לא רואה את זה קורם עור וגידים.

לדבר עכשיו על אוסישקין זה כמו שבחיפה ישוו בין קרית אליעזר לסמים עופר
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אפשר אולי שגם ביציע 3 בכניסות יהיו מהצד, ולא מתוך היציע, ואז יתפנה מקום לעוד כיסאות.
ואולי גם שווה להעביר לשם את העיתונאים, שיורידו מקהל החוץ ולא מהביתי.
רואה שחורות המקורי
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

הנחה שגויה מהיסוד
כשנכנסו לדרייב אין בינואר 2015 היינו כלום ושום דבר,שאריות של הקבוצה שהיינו בהדר יוסף ובית מכבי.
פתאום הקבוצה מצליחה אז טבעית אנשים רוצים להגיע. אני זוכר לפני שנתיים ושלוש וחמש שנים (עונת הירידה בכדורגל שסיימנו מקום 10 בסל) הדרייב אין היה ריק. אז ברור שעכשיו כולם ירוצו ויגידו שצריך להכפיל את הדרייב אין. אולי עונה הבאה תהיה מפלת ענק ושוב לאנשים יגמר הכוח? זה ספורט,הכל עניין של מומנטום ואנרגיות. הדרייב אין מושלם לגודל שלנו ומי שעשה מנוי בשנים הפחות זוהרות זכותו להנות מזה עכשיו.
שי אבוטבול לראשות הממשלה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מרגיש שהמהלך המוקדם נועד לראות קצב, במידה יהיה סולד אאוט מוקדם מספיק יתחיל הדיבור על אולם אחר לשנה הבאה?
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אם הקבוצה החליטה שהיא רוצה להמשיך להתקדם, הלוואי, מבורך, נכון ומצויין, אי אפשר להשאר בדרייב אין במתכונתו הנוכחית. אמרו בזמנו שאי אפשר להרחיב נכון? אז שיביאו מנהנדס שכן יאשר את זה עם תוספות בניה חיצוניות.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

redead
קיבל.ה  410 לייקים

אתם מדברים על הרחבת האולם כאילו ראש העיר עוד שניה עוצר את החיים שלו ומפנה הכול להתעסק בזה.
מעניין לעירייה את הביצה אם האולם קטן לנו או לא.
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

עם כל הדיבורים שהדרייב אין קטן במשחק הראשון נגד נס ציונה פאקינג רבע גמר פךייאוף היה נראה שריק רצח מהטלויזיה, אפילו השותף שראה את המשחק איתי ולא אוהד הפועל ורגיל שהכל מלא אמר לי מה זה למה ככה ריק זה לא משחק חשוב שלכם?
redead
קיבל.ה  410 לייקים

אז מה הדיבור, יהיה סולד אאוט נכון?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

יותר. אוסישקין היה 2000 במקסימום. ובשיאו מכרו אליו כמה מאות מנויים.
בדרייב אין יש 3500 מקומות.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
redead
קיבל.ה  410 לייקים

ASAFABADI כתב: 21 מאי 2023, 20:43 עם כל הדיבורים שהדרייב אין קטן במשחק הראשון נגד נס ציונה פאקינג רבע גמר פךייאוף היה נראה שריק רצח מהטלויזיה, אפילו השותף שראה את המשחק איתי ולא אוהד הפועל ורגיל שהכל מלא אמר לי מה זה למה ככה ריק זה לא משחק חשוב שלכם?
יציע 3 יושב בחלקו ביציע 2 שממש מפוצץ
יציע 4 מורכב מכאלה שלא תמיד באים ולא מוכרים כרטיס
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

redead כתב: 21 מאי 2023, 20:45
ASAFABADI כתב: 21 מאי 2023, 20:43 עם כל הדיבורים שהדרייב אין קטן במשחק הראשון נגד נס ציונה פאקינג רבע גמר פךייאוף היה נראה שריק רצח מהטלויזיה, אפילו השותף שראה את המשחק איתי ולא אוהד הפועל ורגיל שהכל מלא אמר לי מה זה למה ככה ריק זה לא משחק חשוב שלכם?
יציע 3 יושב בחלקו ביציע 2 שממש מפוצץ
יציע 4 מורכב מכאלה שלא תמיד באים ולא מוכרים כרטיס
גם יציע 1 ממש מפוצץ. אנשים אחד על השני
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

לדעתי עוד מוקדם לעבור אולם. צריך עוד 2-3 עונות של סולד אאוט בליגה ובאירופה כדי להצדיק, כי יש גם חשיבות לאולם שמלא רוב העונה בעיניי.
מה שכן, צריך לעשות מאמצים להגדיל את הדרייב אין אפילו במאות מושבים, בלי לשפץ.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אתם מדברים על אולם ומטשטשים את הבעיה האמיתית הבעיה שהעמותה מתה.
לא נותנים לנו להעלות נושאים לא מקיימים אסיפות.
בנושאים מהותיים כמו כרטיסי חוץ לא משקפים לנו מה הם עושים, יותר נכון לא עושים.
ואפילו בדרבי הוציאו מכירה ולא הגרלה וכמובן שלא רשמו על זה כלום.

ועכשיו הוציאו מתווה גרועה שמקץץ בהנחת מנוי, שחוסם קהל חדש, שמחייב מנוי משולב, שאומר שאם יישארו מנויים הם יצאו לקהל הרחב ללא קדימות למנויים.

העמותה לא סופרת אותנו. אני באמת מתלבט אם לבטל את החברות פעם הרגשתי גאווה שאני תומך במועדון היום המועדון יורק עלינו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

לפי הקרחות בארבע והצפיפות המורגשת בשתיים, אני מניח שהרבה אנשים פשוט עוברים מארבע לשתיים ואז זה הפסד כפול. גם יש קרחות וגם אי אפשר להכניס קיסם ויש דוחק משוגע בשתיים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

Red_man כתב: 21 מאי 2023, 16:35 ידוע באיזה מפעל אנחנו הולכים להשתתף שנה הבאה בכלל? עוד עונה ביורוקאפ? או אולי ליגת האלופות?
אני מניח שאם הוציאו מנוי משולב במחירים כאלה אז כנראה חתמו לקנה הבאה ביורוקאפ, לדעתי לא היו מסתכנים במנויים במחירים כאלה ל-BCL בידיעה שזה יכול להסתיים אחרי שלושה משחקים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלך המומנטום כתב:
Red_man כתב: 21 מאי 2023, 16:35 ידוע באיזה מפעל אנחנו הולכים להשתתף שנה הבאה בכלל? עוד עונה ביורוקאפ? או אולי ליגת האלופות?
אני מניח שאם הוציאו מנוי משולב במחירים כאלה אז כנראה חתמו לקנה הבאה ביורוקאפ, לדעתי לא היו מסתכנים במנויים במחירים כאלה ל-BCL בידיעה שזה יכול להסתיים אחרי שלושה משחקים.
הנחה זה יפה. אני הנחתי שאחרי שהודיעו שעשו טעות שלא עשו הגרלה לכרטיסים לדרבי יעשו הגרלה כמו שעושים במשחקים מול נס ציונה.
ואז בא הדרבי ושוב מלחמה מול לאן. האוהדים לא מעניינים אותם.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Chegi כתב:
הלך המומנטום כתב:
הנחה זה יפה. אני הנחתי שאחרי שהודיעו שעשו טעות שלא עשו הגרלה לכרטיסים לדרבי יעשו הגרלה כמו שעושים במשחקים מול נס ציונה.
יחי ההבדל הקטן
אם הפועל תשחק בBCL והטעתה את ציבור המנויים - זה חתיכת דבר ויגרום לזעזועים גדולים.
קשה לי להאמין שמישהו בהנהלה עד כדי כך טיפש.

נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אחלה מחיר של מנויים, טוב מאוד שעשו את זה משולב כי מי שמגיע רק למפעל אחד לא צריך לבוא על חשבון מישהו שמוכן לבוא לשני המפעלים ולהגיע לכל משחק של הפועל. כל אחד שעשה מנוי השנה זכאי לקדימות על פני אוהדים שהחליטו לקנות עכשיו אחרי שהפכנו לקבוצה מצליחה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:אחלה מחיר של מנויים, טוב מאוד שעשו את זה משולב כי מי שמגיע רק למפעל אחד לא צריך לבוא על חשבון מישהו שמוכן לבוא לשני המפעלים ולהגיע לכל משחק של הפועל. כל אחד שעשה מנוי השנה זכאי לקדימות על פני אוהדים שהחליטו לקנות עכשיו אחרי שהפכנו לקבוצה מצליחה
ברור שמנוי השנה זכאי לקדימות, אני מנוי כולל אירופה וגם חבר עמותה. הנקודה היא איך שזה פורסם ואיך הצליחו להוציא את המתווה הכי גרוע בהתראה של יום לפני
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

בסופו של דבר הדרייב אין קטן עלינו ,במיוחד אם פנינו לצמרת ותארים,
והכל תודות לחולדאי שבנה לנו אולם קטן,
אם רוצים פתרון שיגדיל את הקהל ,חברי עמותה חייבים אולם גדול יותר,
כבר השנה ,עם כל אי הנוחות ,הייתי שוקל לעבור לשחק בחולון אם הדבר אפשרי למרות שזה לא הבית שלנו ,במיוחד אם יהיה ביקוש גדול למינויים ומאמין שיהיה .
במקביל בטווח הארוך ,אם טכנית זה אפשרי-צריך לעשות הכל כדי להגדיל את הדרייב אין לפחות ל 5000-5500 מקומות.

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
הפוסט קיבל 2 לייקיםלאפה בחינםshaharot
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אני חושב שהמתווה לא טוב.
מי שרוצה להיות מנוי רק לליגה עכשיו מחוייב גם להיות מנוי לאירופה, ומצד שני יש אנשים שרוצים להיות מנויים רק לאירופה. ככה יווצר מצב שאנשים יקנו מנוי כשחלקם, אפילו אם זה 300 איש, ולא יבואו לחלק מהמשחקים, במקום לתת קדימות למנויים לליגה לרכוש מנויים לאירופה ואז את השאריות להפנות למי שבאמת רוצה להגיע רק לאירופה.
ככה נקבל בשתי המסגרות קרחות כי לא כולם יגיעו להכל.
במתווה הנוכחי חייבים לשווק חזק את הרדסייל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiDe Niro
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

Chegi כתב: 21 מאי 2023, 22:04
הלך המומנטום כתב:
אם אתה משליך ממקרה לאן למקרה של מחירי מנויים גבוהים, כשהקבוצה לא בטוחה שיש לה לפחות 9 משחקי בית באירופה, אז או שאתה לא בכיוון או שאני ממש נאיבי.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הלך המומנטום כתב: 21 מאי 2023, 23:28 אני חושב שהמתווה לא טוב.
מי שרוצה להיות מנוי רק לליגה עכשיו מחוייב גם להיות מנוי לאירופה, ומצד שני יש אנשים שרוצים להיות מנויים רק לאירופה. ככה יווצר מצב שאנשים יקנו מנוי כשחלקם, אפילו אם זה 300 איש, ולא יבואו לחלק מהמשחקים, במקום לתת קדימות למנויים לליגה לרכוש מנויים לאירופה ואז את השאריות להפנות למי שבאמת רוצה להגיע רק לאירופה.
ככה נקבל בשתי המסגרות קרחות כי לא כולם יגיעו להכל.
במתווה הנוכחי חייבים לשווק חזק את הרדסייל!
השנה לא עשית סולד אאוט מנויים ביורוקאפ
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

די ברור שהמנוי המשולב הוא כדי לעשות סולד אאוט באירופה, מה שלא קרה השנה.
בעיני זה התנהלות כלכלית נכונה, בטווח הארוך מנוי למפעל אחד צריך למות, ואנחנו צריכים למכור מנוי אחד בלבד, זה יבטיח אולם מלא ביותר משחקים, ומניח שזה גם יביא יותר ריסיילים שיביאו יותר כסף.

בצד הלא הכלכלי, זה שאין שום קדימות לחברי עמותה על פני הקהל הרחב בקניית מנויים זה באמת שיא חדש, ממש מתאמצים להראות שאין לדבר הזה שום משמעות. מעולם לא שקלתי יותר ברצינות לבטל את החברות בעמותה כמו בשנה האחרונה.
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

רק כדי להבין
אני השנה הייתי מנוי רק לליגה
אני לא יכול לחדש מנוי לליגה בלבד?
אני חייב לרכוש מנוי משולב?
שליחת תגובה