רן בן שמעון

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

כן, הרי אין ספק שאם היינו עוברים את פנדורי, השיטה של להמר על הכסף מאירופה הייתה עובדת לנצח נצחים ולא היינו מתרסקים בשלב כזה או אחר.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

האם יש נושא יותר לעוס בהיסטוריה של הפורום הזה מ"האם העונה של רב"ש הייתה הצלחה"? זה בכלל לא משנה כבר עברו 10 עונות (לדעתי היא הייתה יותר כישלון)
לעניין, לדעתי יחסית למאמנים ישראלים אחרים הוא סבבה, אבל אם מוצאים מאמן זר ברמה זה עדיף
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

אמה גולדמן כתב: 19 מאי 2023, 15:13 האם יש נושא יותר לעוס בהיסטוריה של הפורום הזה מ"האם העונה של רב"ש הייתה הצלחה"? זה בכלל לא משנה כבר עברו 10 עונות (לדעתי היא הייתה יותר כישלון)
לעניין, לדעתי יחסית למאמנים ישראלים אחרים הוא סבבה, אבל אם מוצאים מאמן זר ברמה זה עדיף
שירי שואה ודגלי ישראל ביציע
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםRed Wolf
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לפי השמועות המינצברגים בונים על טיפוח כשרונות...
בזה רבש דווקא הראה הצלחה לא מבוטלת בשנים האחרונות...

הבעיה שלו, אצלנו, היתה בחירת הסגל, נראה לי שאם הוא יגיע אלינו הוא לא זה שיחתים שחקנים ושלא ככה האמריקאים פועלים...
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroGili
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

רדפוקס כתב:
Asafasraf כתב: 19 מאי 2023, 12:58
רדפוקס כתב:היה כדורגל חלש בעונה של בן שמעון, אם הייתי צריך לתאר את הסגנון ששיחקנו בו במשפט - החזקת כדור לרוחב.
השחקנים שהוא הביא והתעקש עליהם היו אכזבה עצומה (גרזעציץ, קולין, זגורי ואחרים).
בעונה שלו כבשנו 72 שערים ב-36 מחזורים.
יש עונה מאז שהתקרבנו למספרים האלה?
העונה שלו התחילה לא טוב עם ההדחה מאירופה שגרמה לגירעון ענק ומעבר של שכטר לצרפת לטובת צמצום נזקים.
היה לו הרבה חוסר מזל (הדרבי עם השלושער של זהבי+ דרבי שבוע אחריו שבעטנו למשקוף בדקה 89 והסתיים 0-0).
הוא סבל מחוסר יציבות, אבל להגיד שלא היה כדורגל (במיוחד אחרי מה שאנחנו רואים מאז)? זו גניבת דעת אמיתית.

Sent from my iPhone using Tapatalk
זאת דמגוגיה להשוות את העונה הזאת לעונות שאחרי, רק תסתכל על הסגל שהיה לו (למרות השחקנים הפחים שהביא, היה לו בסיס חזק) לעומת לסגלים שהעמידו פה בעשור שאחרי.
בשורה התחתונה הוא לא הוציא מספיק מהסגל ובעיקר מה שאני זוכר מהעונה הזאת - שליטה בכדור עם הנעת כדור אינסופית לרוחב ומשחק אחד נוראי שאני לעולם לא אשכח לצערי.
אם הוא עדיף על מימרים? חד משמעית. אם צריך להתאבד עליו? חד משמעית לא.
הדמגוגיה בצד שלך.
לפני תחילת העונה מכבי חטפו לנו את טב״ח שהיה קיצוני הרבה יותר מזגורי, אח״כ הבריחו לו את שכטר באמצע הלילה לצרפת.
תזכור מאותה עונה גם רביעייה למכבי חיפה ודרבים שבכל אחד מהם היינו יותר טובים ממכבי.
בשוק הישראלי, הוא האופציה העדיפה.
קלופ לא הולך לנחות כאן מחר והתקציב לא הולך להיות של מנצ׳סטר סיטי, לכן צריך ללכת עליו.

הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroDaniel
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

El dudernio כתב: 19 מאי 2023, 15:30 לפי השמועות המינצברגים בונים על טיפוח כשרונות...

הבעיה שלו, אצלנו, היתה בחירת הסגל, נראה לי שאם הוא יגיע אלינו הוא לא זה שיחתים שחקנים ושלא ככה האמריקאים פועלים...
בדיוק. הסיטואציות שבהן רב"ש הצליח בהן לאורך הקריירה דומות לסיטואציה שתהיה פה בשנה הבאה.
הוא חלש בכל מה שקשור לבחירת שחקנים, אבל טוב בלקחת שחקנים ולהפוך אותם לקבוצה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Asafasraf כתב:
רדפוקס כתב:
Asafasraf כתב: 19 מאי 2023, 12:58 בעונה שלו כבשנו 72 שערים ב-36 מחזורים.
יש עונה מאז שהתקרבנו למספרים האלה?
העונה שלו התחילה לא טוב עם ההדחה מאירופה שגרמה לגירעון ענק ומעבר של שכטר לצרפת לטובת צמצום נזקים.
היה לו הרבה חוסר מזל (הדרבי עם השלושער של זהבי+ דרבי שבוע אחריו שבעטנו למשקוף בדקה 89 והסתיים 0-0).
הוא סבל מחוסר יציבות, אבל להגיד שלא היה כדורגל (במיוחד אחרי מה שאנחנו רואים מאז)? זו גניבת דעת אמיתית.

זאת דמגוגיה להשוות את העונה הזאת לעונות שאחרי, רק תסתכל על הסגל שהיה לו (למרות השחקנים הפחים שהביא, היה לו בסיס חזק) לעומת לסגלים שהעמידו פה בעשור שאחרי.
בשורה התחתונה הוא לא הוציא מספיק מהסגל ובעיקר מה שאני זוכר מהעונה הזאת - שליטה בכדור עם הנעת כדור אינסופית לרוחב ומשחק אחד נוראי שאני לעולם לא אשכח לצערי.
הדמגוגיה בצד שלך.
לפני תחילת העונה מכבי חטפו לנו את טב״ח שהיה קיצוני הרבה יותר מזגורי, אח״כ הבריחו לו את שכטר באמצע הלילה לצרפת.
תזכור מאותה עונה גם רביעייה למכבי חיפה ודרבים שבכל אחד מהם היינו יותר טובים ממכבי.
קלופ לא הולך לנחות כאן מחר והתקציב לא הולך להיות של מנצ׳סטר סיטי, לכן צריך ללכת עליו.

למה חייב מאמן ישראלי?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Gili כתב:
El dudernio כתב: 19 מאי 2023, 15:30 לפי השמועות המינצברגים בונים על טיפוח כשרונות...

בדיוק. הסיטואציות שבהן רב"ש הצליח בהן לאורך הקריירה דומות לסיטואציה שתהיה פה בשנה הבאה.
להתמודד עם לחץ של קהל ותקשורת זה אחרת מלאמן את אשדוד

Mario
קיבל.ה  297 לייקים

לדעתי גם בעונה שאימן אותנו לא היה וואו בלשון המעטה וגם בשאר המועדונים הגדולים שהיה לא הצליח.
הוא יודע לדבר יפה מול המצלמות ולקדם איזה שחקן או שתיים בקבוצה שהוא נמצא וזהו בערך.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

מזמין אתכם להסתכל על הסגל של אשדוד העונה.
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

להבדיל מ90 אחוז מהמאמנים פה בארץ רן בן שמעון מאמן טוב
החסרונות שלו ידועים, ועדיין מבין המאמנים הישראלים שאפשר להביא הוא הטוב ביותר
בהתחשב בזה שכמעט כל מאמן זר שמגיע לפה (בכל קבוצה) נכשל, לדעתי כן צריך ללכת עליו
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe NiroRed WolfEl dudernioDanielהסבתא של הפועל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כתבה מוואלה! ספורט, סוף עידן: רן בן שמעון עוזב את מ.ס. אשדוד. אלי לוי המאמן הבא

https://sports.walla.co.il/item/3580115
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 19 מאי 2023, 18:59
Gili כתב:

בתחילת השנה הימרתי שנסיים 8 כי הקהל והלחץ סביב במועדון יהיה כזה שלא נצליח להתברג לפליאוף העליון... אני מאוד מקווה שאחרי שהניסנובים ילכו נדע כקהל לקחת אויר מהטינופת והמחאות ולתת למועדון את התמיכה ואורך הרוח לעשות את השינוי המתבקש.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
לירון האדום כתב: 19 מאי 2023, 18:59
Gili כתב: בדיוק. הסיטואציות שבהן רב"ש הצליח בהן לאורך הקריירה דומות לסיטואציה שתהיה פה בשנה הבאה.

בתחילת השנה הימרתי שנסיים 8 כי הקהל והלחץ סביב במועדון יהיה כזה שלא נצליח להתברג לפליאוף העליון... אני מאוד מקווה שאחרי שהניסנובים ילכו נדע כקהל לקחת אויר מהטינופת והמחאות ולתת למועדון את התמיכה ואורך הרוח לעשות את השינוי המתבקש.
בהפועל תמיד יהיה לחץ להצליח
זה חלק מהמועדון

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Gili כתב:מזמין אתכם להסתכל על הסגל של אשדוד העונה.
קח את הסגל הזה יחד עם רב"ש ושים אותו בהפועל , אתה חושב שמגיעים לאותו מקום?

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 19 מאי 2023, 22:27
El dudernio כתב:
לירון האדום כתב: 19 מאי 2023, 18:59 להתמודד עם לחץ של קהל ותקשורת זה אחרת מלאמן את אשדוד

בהפועל תמיד יהיה לחץ להצליח
זה חלק מהמועדון

אז אולי כדי שנוריד קצת מהלחץ...

ב 2:0 נגד ק"ש יכולנו לקלל את כולם או להתכנס ולתת את תצוגת העידוד הכי טובה השנה, אני מקווה שההפסקה בין המחציות תהיה הסממן למעבר של הקבוצה מניסנוב למינצברג גם ביציע ובהלך הרוח סביב המועדון.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

התרופה הכי טובה לשקט במועדון היא נצחונות וכמה שיותר. הווה אומר יציבות מקצועית שמתאימה לציפיות.
ימים יגידו.
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

בואו נחכה לראות איזה מאמן זר יגיע לפני שהולכים על מאמן ישראלי כגון רב"ש, נכון ניסיון העבר שלנו עם מאמן זר היה קטסטרופה (מונדינדו), אבל אם ניק המונד אכן יצליח בזכות קשריו להנחית פה מאמן איכותי אולי זה יהיה פתרון מעולה, למאמן זר עם ניסיון יש גם לא מעט יתרונות לדעתי.

לא מושפע מהתקשורת
לא מונע מאינטרסים של סוכנים
ידע מקצועי וניסיון אירופאי
שיטות עבודה ואימון (ולא שכונה ישראלית)
משמעת
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

חוץ מחצי עונה טובה ב13/14 אצלנו ועונה טובה אצל אשדוד לפני שנתיים הוא לא עשה כלום בקריירה. עוד מאמן ישראלי קלאסי. חייב להביא צוות זר. חלאס עם הבינוניות הישראלית
שי אבוטבול לראשות הממשלה
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

scorpio כתב: 19 מאי 2023, 23:28 חוץ מחצי עונה טובה ב13/14 אצלנו ועונה טובה אצל אשדוד לפני שנתיים הוא לא עשה כלום בקריירה. עוד מאמן ישראלי קלאסי. חייב להביא צוות זר. חלאס עם הבינוניות הישראלית
העונה הוא לא עשה עונה טובה?
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

כנראה שלא
אבל בגדול חוץ מכנען וסבטקוביץ, הסגל של מ.ס חלש מאוד (לטעמי גם פחות טוב משלנו) ולהגיע שם לפלייאוף עליון וחצי גמר גביע עם סגל כזה זה חתיכת הישג
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

oleg neduda כתב: 20 מאי 2023, 02:57
scorpio כתב: 19 מאי 2023, 23:28 חוץ מחצי עונה טובה ב13/14 אצלנו ועונה טובה אצל אשדוד לפני שנתיים הוא לא עשה כלום בקריירה. עוד מאמן ישראלי קלאסי. חייב להביא צוות זר. חלאס עם הבינוניות הישראלית
העונה הוא לא עשה עונה טובה?
למימדים של אשדוד? אפשר להתווכח על זה. אשדוד היא לא הפועל תל אביב לא היום לא מחר ולא עוד 2000 שנה. אין לאשדוד מיליוני אוהדים שנשבר להם מהמצב והקבוצה וצמאים להצלחה כמו מטורפים. הוא לא יעמוד בלחץ של מיליוני אוהדים כמו שלא עמד ב2014. המערכת בהפועל תל אביב מלחיצה ובצדק. הפועל צריכה כל עונה להיות באירופה וכל עונה להיות מועמדת חזק ללפחות תואר אחד. זה שמ2015 אנחנו אוכלים גללים של גמל בסיטונאות אולי גרם לאנשים לשכוח מי ומה היא הפועל תל אביב.
שי אבוטבול לראשות הממשלה
הפוסט קיבל 3 לייקיםASAFABADIשחרלירון האדום
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

לירון האדום כתב:
Asafasraf כתב:
רדפוקס כתב: זאת דמגוגיה להשוות את העונה הזאת לעונות שאחרי, רק תסתכל על הסגל שהיה לו (למרות השחקנים הפחים שהביא, היה לו בסיס חזק) לעומת לסגלים שהעמידו פה בעשור שאחרי.
הדמגוגיה בצד שלך.

למה חייב מאמן ישראלי?

לא חייב, רק שאני לא רואה את הבעלים מביאים מאמן זר בעל שם. הלוואי ואני טועה.

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אני בעד צוות מעטפת זר, אימונים מתקדמים ורבש
הם לא יצליחו להביא משהו מעבר למאמן שוערים או מאמן פג תוקף(למרות שבעניין הזה אני בהחלט קונה את ראניירי)
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

Nati כתב: 19 מאי 2023, 13:36 הוא והשוער ה0 שהוא הביא אשמים במצב שהפועל הגיעה אליו היום.
מהכישלון שלו ושל השוער ה0 להגיע לשלב הבתים התחילה הדרדרות שלנו.
רק האיץ את התהליך.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

היה שם מישהו שבנה והימר במיליונים שאין לו, על העפלה לבתים
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב:

כנראה שלא
אבל בגדול חוץ מכנען וסבטקוביץ, הסגל של מ.ס חלש מאוד (לטעמי גם פחות טוב משלנו) ולהגיע שם לפלייאוף עליון וחצי גמר גביע עם סגל כזה זה חתיכת הישג
זאת הנקודה שלי.
להצליח בקבוצה קטנה בלי קהל ובלי לחץ זה סיפור אחר מלהצליח בהפועל וזה תקף גם לשחקנים.

רב"ש אימן כבר קבוצות עם לחץ ונכשל בהם.

ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

שיבוא עם סבטקוביץ כנדונדיה
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מאמן גרוע. בעל מתיקות לשון ברמה גבוהה וקשרים חזקים בתקשורת שאוהבים להלל אותו למרות שיש לו הישג אחד בקריירה.
היה הראשון בכדור השלג שהוביל אותנו לפירוק עם ההפסד לפנדורי והסגל נגרים שהוא בנה בתקציב השלישי הכי גבוהה בליגה באותה תקופה
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אליפות היסטורית עם ק"ש.
כיום הוא המאמן הבכיר בישראל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בטח יסגור באחת הפתח תיקוואיות
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:בטח יסגור באחת הפתח תיקוואיות
תפוסות
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לירון האדום כתב: 20 מאי 2023, 11:17
oleg neduda כתב:
לירון האדום כתב: 19 מאי 2023, 22:27 קח את הסגל הזה יחד עם רב"ש ושים אותו בהפועל , אתה חושב שמגיעים לאותו מקום?

כנראה שלא
זאת הנקודה שלי.
להצליח בקבוצה קטנה בלי קהל ובלי לחץ זה סיפור אחר מלהצליח בהפועל וזה תקף גם לשחקנים.

אני מסכים עם הכל
ועדיין - כמעט כל מאמן זר שהגיע לליגת העל נכשל בעשור האחרון (למעט שניים שלושה במכבי שבנו סגל בתקציבים אסטרונומיים). סטטיסטית אם יגיע מאמן זר אלינו סביר להניח שייכשל
מבין הישראלים שאפשר להביא, לא עולה לי שום מאמן שהצליח בשנים האחרונות, בקבוצה גדולה או קטנה, למעט רב״ש
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

oleg neduda כתב:
לירון האדום כתב: 20 מאי 2023, 11:17
oleg neduda כתב: כנראה שלא
זאת הנקודה שלי.

אני מסכים עם הכל
ועדיין - כמעט כל מאמן זר שהגיע לליגת העל נכשל בעשור האחרון (למעט שניים שלושה במכבי שבנו סגל בתקציבים אסטרונומיים). סטטיסטית אם יגיע מאמן זר אלינו סביר להניח שייכשל
מבין הישראלים שאפשר להביא, לא עולה לי שום מאמן שהצליח בשנים האחרונות, בקבוצה גדולה או קטנה, למעט רב״ש
גם אלו שהצליחו עשו זאת כשלא הייתה אף מתחרה על התואר. כשהייתה מתחרה הם כשלו.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

Nati כתב: 19 מאי 2023, 13:36 הוא והשוער ה0 שהוא הביא אשמים במצב שהפועל הגיעה אליו היום.
מהכישלון שלו ושל השוער ה0 להגיע לשלב הבתים התחילה הדרדרות שלנו.
צודק לחלוטין.
זאת עונה שתקציבית בנו על עליה לבתים ולכן השקיעו על חשבון ההכנסות העתידיות. לכולם היה ברור ש"עוברים את הרומנים". הכשלון גרם לבור התקציבי שהוביל בהמשך לקריסה הטוטאלית!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

מזכיר לכל מי שמבקר אותו על העונה אצלנו, אם נשים בצד שגרעו לו מהסגל את טב"ח ושכטר, כשהיה מחבר 2 ניצחונות רצופים ומתחיל להרים את הביטחון לשחקנים (כי קבוצה מאומנת וממושמעת טקטית, כן הייתה) חיים רמון הנבלה היה נזכר לעלות בתקשורת ולהתבכיין שאין לו איך לשלם משכורות וזו חתיכת פגחעה מקצועית ומורלית בקבוצה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
TOMER
קיבל.ה  23 לייקים

אמר עכשיו שלא הייתה פנייה מהפועל או מכבי
כולם עובדים על כולם
קיבל.ה  79 לייקים

לא היה עוזב את אשדוד אם לא הייתה לו כבר הצעה ביד. הצעה שמהווה התקדמות.
איזה קבוצות אמורות/יכולות להחליף מאמן ומהוות התקדמות?
שלוש אפשרויות. מ. ת"א, ב"ש וחו"ל.
פושעי עוטף עזה לדין
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

כולם עובדים על כולם כתב:לא היה עוזב את אשדוד אם לא הייתה לו כבר הצעה ביד. הצעה שמהווה התקדמות.
איזה קבוצות אמורות/יכולות להחליף מאמן ומהוות התקדמות?
שלוש אפשרויות. מ. ת"א, ב"ש וחו"ל.
ב"ש תמשיך עם ברדה.
אם בית"ר לא זוכה בגביע, לא היתי פוסל שאבוקסיס יעזוב

האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בין השורות עושה רושם שרבש בהפועל (עזב את אשדוד=עם הצעה ביד, סבירות נמוכה שמדובר בחיפה/מכבי/חו"ל, זה משאיר רק אותנו). אינשאללה.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדDaniel
שליחת תגובה