פלייאוף מול נס ציונה משחק 1, רביעי 19:30

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

מקריי, חלאס, אבי אבעט לך בראש.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

מקריי ממש לא שם זין, זה מחרפן אותי שאומרים את זה.
יש לו בעיה בראש, לא בעיה של רצון.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הפועל יכולה להיות קבוצת הגנה טובה היא רק צריכה לרצות את זה היו דקות אדירות בהגנה היום
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

זה לא רק רצון, זה קודם כל שכל.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מחצית ראשונה מזעזעת, מחצית שניה שמראה את הכשרון של הקבוצה הזאת, תומר גינת אחד שמראה למה כל כך חשוב שהוא פה וג'ורדן מקריי אחד שנראה שהוא כבר לא פה.
אגב, שיפוט בסדר גמור. כמובן שהיא כמה טעויות, אבל סה"כ בסדר גמור.

וכרגיל, מנפורד שאני כבר בבירורים איפה הוא הוא רוצה את הבריכה בבית שאני אקנה לו כדי שישאר אצלנו
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

שיפוט מצויין, לא מעט טעויות, אבל קטנות, ולשני הצדדים.
והמון אנדר קולינג, אבל ככה אני אוהב.
האדום הצורר:
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

מראיינת: סופסוף השתמשתם בשחקן העונה של שנה שעברה
פרנקו: אני לא מסתכל על אונואקו נקודתית
מה אתה רוצה כבר מה, על כל שחקן ששאלו יש לך מה להגיד לטובה, עליו אתה לא מסתכל נקודתית כי אם אתה מסתכל נקודתית זה מראה את הכשלון שלך איתו.
גינת בראיון: אונואקו מדהים, מדהים לשחק איתו, הוא כל הזמן מחפש למסור, וחייבים להשתמש בו יותר כמו היום.

פרנקו מה יש לאמא שלך מה?!?!!!;!!!!!

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי גביזון ב 17 מאי 2023, 21:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
רק הפועל בלב
קיבל.ה  63 לייקים

פרנקו שוב מתעקש לא להגיד חצי מילה טובה על אונוואקו, רגע אחריו תומר מפרגן

משחק אדיר של תומר, מחצית שנייה גדולה של אונוואקו ♥️
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

גביזון כתב: 17 מאי 2023, 21:32 מראיינת: סופסוף השתמשתם השחקן העונה שנה שעברה
פרנקו: אני לא מסתכל על אונואקו נקודתית
מה אתה רוצה כבר מה, על כל שחקן ששאלו יש לך מה להגיד לטובה, עליו אתה לא מסתכל נקודתית כי אם אתה מסתכל נקודתית זה מראה את הכשלון שלך איתו.
גינת בראיון: אונואקו מדהים, מדהים לשחק איתו, הוא כל הזמן מחפש למסור, וחייבים להשתמש בו יותר כמו היום.

פרנקו מה יש לאמא שלך מה?!?!!!;!!!!!

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
אני שונא אותו.

זוכר את הראיון שלו שהוא אמר שדווקא השתמשנו בו יותר מידי?
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

נס ציונה קבוצת התקפה לא רעה בכלל והחזקנו אותם על 30 נקודות בחצי השני , זה מעודד מאוד
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

כמשחקים יותר מהר מצליחים להגיע לזריקות וגם להכניס כדורים פנימה. במחצית הראשונה בראון החזיק את הכדור 16-18 שניות לפני ששחרר אותו. אתה לא יכול להגיע ככה לזריקות נורמליות.
אונואקו היה עושה היום טאיפל דאבל אם תומר לא היה חוטף כל כך הרבה גגות ואם היינו מסוגלים לעשות נקודות מהמסירות לשחקנים על קשת השלוש.
מקריי מסתכל כרגע אך ורק על הנקודות שלו. היום הוא בהחלט אחד משורשי הבעיה שלנו כמו שמישהו כתב כאן באמצע העונה. אם הוא לפחות היה שומר היה אפשר לחיות עם ההתקפה המזעזעת שלו אבל כרגע הוא נזק אדיר כשהוא על המגרש.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

וזה שהקבוצה קלעה 90 נקודות אחרי חצי ראשון כזה נוראי מראה כמה כשרון יש פה
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

הפוען מניה דיפרסיה פרנדלי תל אביב, איזה הבדל בין המחציות. בראשונה אווירה של בית קברות ובשנייה קונצרט של כדורסל. תומר מעל כולם היום כמובן, משחק ענק שלט פשוט, גם הצ'יף היה מדהים. איזה שחקן הוא.
אחח הפועל זה יכול להיות כל כך כיף למה שלא תיתנו לנו את זה כל הזמן? זה חומר לדוקטורט בפסיכולוגיית ספורט זה שכבר חצי שנה באופן קבוע משחקים חצי ראשון מחורבן ואז מתקנים חצי שני
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

מחצית אחת של גועל נפש, ומחצית אחת כמו שאמורים לשמור בפלייאוף.
מנפורד ומקריי שניהם עם 27 דקות על המגרש.
מנפורד עם 19 נק, 7 מ-8 ל-2, 1 מ-3 לשלוש ומדד 21.
מקריי עם 10 נק, 1 מ-6 ל-2, 1 מ-4 לשלוש, מדד 5.
פרנקו ימשיך איתו עד שייקח אותנו לקבר. השחקן הכי חלש היום בהפועל, ולא רק היום.
עכשיו בוא נראה את פרנקו לא רושם אותו למשחק הבא.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

למה שלא ירשום אותו? השתגעתם? במקום לחבק אותו אתם גומרים אותו.
מקריי שחקן ענק ואם יש פה מישהו שחולם על ללכת צמוד עם ירושלים בסדרה - אנחנו חייבים אותו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyNatiKingAlpaca
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ranjef כתב: 17 מאי 2023, 21:53 מחצית אחת של גועל נפש, ומחצית אחת כמו שאמורים לשמור בפלייאוף.
מצד שני מקריי זה מסוג השחקנים שאם הוא בזון הוא יכול להביא לנו אליפות
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

מתי זה קרה לאחרונה שהוא היה חד במשחק, בלי להכריח, בלי צעקות על המאמן, השופט ושאר העולם?
ולמה טוקוטו צריך להתייבש בגלל האולי יגיע הזה?
שיישב משחק אחד בצד, יסדר קצת את הברגים בראש
הפוסט קיבל לייק אחד7even
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ranjef כתב: 17 מאי 2023, 21:58 מתי זה קרה לאחרונה שהוא היה חד במשחק, בלי להכריח, בלי צעקות על המאמן, השופט ושאר העולם?
ולמה טוקוטו צריך להתייבש בגלל האולי יגיע הזה?
שיישב משחק אחד בצד, יסדר קצת את הברגים בראש
אני חושב שטוקוטו פצוע ולכן לא נרשם , אנחנו חייבים אותו להמשך
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ודרך אגב אני חושב שהאווירה פה יכולה להיות. קצת יותר אופטימית , משום מה יש תחושה מהתגובות פה שזה ניצחון שלא יעזור לנו בכלום ולמרות שיש קשיים הקבוצה הוכיחה שהיא יכולה להראות טוב אז כן יש מקום לאופטימיות מסויימת בהמשך , נקווה לטוב
הפוסט קיבל 4 לייקיםIamtherealmeסומךהדגל האדום7even
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

רק הפועל כתב:נס ציונה קבוצת התקפה לא רעה בכלל והחזקנו אותם על 30 נקודות בחצי השני , זה מעודד מאוד
30 זה קצת משקר לטובתם.ברבע הרביעי הם קלעו רק כשהמשחק היה גמור.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ranjef כתב: 17 מאי 2023, 21:58 מתי זה קרה לאחרונה שהוא היה חד במשחק
וואי איזה זיכרון קצר.

שאר הדברים שרשמת לא חשובים.
האדום הצורר:
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

זאת הפעם הראשונה מאז 2004 שאנחנו מנצחים במשחק הראשון בפלייאוף, אנחנו בדרך הנכונה , שבת בנס ציונה משחק מספר 2, אני אהיה שם זכיתי בהגרלה וגם זה בפעם הראשונה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegi7even
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

ארז שדה כתב: 18 מאי 2023, 06:40 זאת הפעם הראשונה מאז 2004 שאנחנו מנצחים במשחק הראשון בפלייאוף, אנחנו בדרך הנכונה , שבת בנס ציונה משחק מספר 2, אני אהיה שם זכיתי בהגרלה וגם זה בפעם הראשונה.
זה נתון קצת מבלבל, כי בפעמים האחרונות הגענו לפלייאוף ממקומות נמוכים יותר אז מרבית המשחקים היו משחקי חוץ נגד קבוצות עדיפות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

KingAlpaca כתב: 18 מאי 2023, 00:49
ranjef כתב: 17 מאי 2023, 21:58 מתי זה קרה לאחרונה שהוא היה חד במשחק
וואי איזה זיכרון קצר.

שאר הדברים שרשמת לא חשובים.
תנסה להעריך בצורה גסה, מתוך ה-10-15 משחקים האחרונים (בכל המסגרות) כמה מתוכם הוא היה יעיל,שומר, לא מתעסק בשטויות מסביב, לא מכריח זריקות אחד נגד 5, עם אחוזים טובים (כמו מנפורד למשל),
וכמה מתוכם בדיוק ההיפך.
נראה לי שהתשובה ברורה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

ארז שדה כתב: 18 מאי 2023, 06:40 זאת הפעם הראשונה מאז 2004 שאנחנו מנצחים במשחק הראשון בפלייאוף, אנחנו בדרך הנכונה , שבת בנס ציונה משחק מספר 2, אני אהיה שם זכיתי בהגרלה וגם זה בפעם הראשונה.
אם נפסיד חלילה, נדע מה הסיבה :smoke:
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

רק הפועל כתב: 17 מאי 2023, 21:56
ranjef כתב: 17 מאי 2023, 21:53 מחצית אחת של גועל נפש, ומחצית אחת כמו שאמורים לשמור בפלייאוף.
מצד שני מקריי זה מסוג השחקנים שאם הוא בזון הוא יכול להביא לנו אליפות
הוא בזון רק כשהוא לא מכריח ונכנס למשחק מהשטף הקבוצתי.
הבעיה שזה לא קרה לאחרונה כ"כ.
יהיה טוב הפועל!
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

הוא כבר חודשיים מכריח את עצמו על המשחק והתרומה שלו שולית.

Sent from my iPhone using Tapatalk
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

Frenzy כתב: 17 מאי 2023, 21:26 מחצית ראשונה מזעזעת, מחצית שניה שמראה את הכשרון של הקבוצה הזאת, תומר גינת אחד שמראה למה כל כך חשוב שהוא פה וג'ורדן מקריי אחד שנראה שהוא כבר לא פה.
אגב, שיפוט בסדר גמור. כמובן שהיא כמה טעויות, אבל סה"כ בסדר גמור.

וכרגיל, מנפורד שאני כבר בבירורים איפה הוא הוא רוצה את הבריכה בבית שאני אקנה לו כדי שישאר אצלנו
איזה חיים קשים הם עושים לנו :bang: הדיון הנכון על הקבוצה הזו צריך להתקיים במישור הפסיכיאטרי. סכיזופרניה קולקטיבית. למחצית השניה עולה קבוצה שגופנית דומה לזו ששיחקה במחצית הראשונה- אבל אלה לא אותם שחקנים…
פערי האיכות בינינו לנס ציונה גדולים מאד, אוי ואבוי אם נסתבך מולם בהמשך. ומילה מקצועית אחת- החיבור בין טימור (מה שמו לו במים במחצית?) לאוואנוקו מצוין, הזכיר לי קצת את החיבור שלו בקדנציה הקודמת עם קרטיס קלי.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אם אנחנו רוצים את מקרי אפקטיבי, צריך לסדר לו תרגיל. די כבר עם ה16 שניות ג׳ייקבון ואז כדור למישהו שיציל את המצב. זה תוקע שחקנים למצבים לא נוחים.
במקרה של מקריי, כשהוא מכריח זריקות רעות זה כמו כדור שלג.
הכל מתחיל ונגמר בקבוצה הזו אצל בראון.
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

סומך כתב: 18 מאי 2023, 09:22
זה נתון קצת מבלבל, כי בפעמים האחרונות הגענו לפלייאוף ממקומות נמוכים יותר אז מרבית המשחקים היו משחקי חוץ נגד קבוצות עדיפות
הנתון הזה מראה על התקדמות, המקום ה3 ויתרון הביתיות ברבע הגמר הם התקדמות ביחס לעונות הקודמות, אסור לשכוח את זה, כמובן שלא צריך להסתפק בכך וצריך לשאוף ליותר גם בפלייאוף וגם בעונות הבאות אבל צריך לראות את התמונה הכוללת והיא לא רעה בכלל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

7even כתב: 18 מאי 2023, 09:28
אם נפסיד חלילה, נדע מה הסיבה :smoke:
תמיד ידעתי לקחת אחריות על מעשיי
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

מישהו שהוא תושב נס ציונה/בעל היסטוריית רכישה אליהם יכול לעזור עם קוד לרכישת כרטיס ליציע שלהם, למשחק מספר 2 במוצש?
בהגרלה לא זכיתי, האתר לא מאפשר לקנות בלי קוד.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

כל העונה היינו קבוצה של גארדים, ודווקא המשחק הזה גרם לי לחשוב, שאם נהפוך לקבוצה ״של״ הצ׳יף ותומר, אולי עדיין יש סיכוי לעשות פה משהו.
הכל צריך לעבור דרך אונוואקו, הכיווצים עליו פנימה יכולים לשחרר את שלישית הסקוררים שלנו למבטים הרבה יותר טובים ויצמצמו את הכדררת המיותרת והבידודים לזריקות קשות בסוף שעון, ושיתוף הפעולה הפוטנציאלי עם שחקן שאוהב לנוע ללא כדור כמו תומר, צריך לתת לנו יתרון גם בצבע(ואני תוהה למה ראינו אותו כ״כ מעט פעמים במהלך העונה)
עוד הערה לגבי ג׳ורדן מקריי, היו תקופות נהדרות שלו העונה לצד תקופות של ראש בקיר וכפייה של עצמו על המשחק, כמו זו בה הוא נמצא כרגע.
לא ברור לי איך ייתכן שהוא רואה מולו פעם אחר פעם שומר חלש או איטי ממנו, כאשר על השעון יש כמה שניות, ובמקום לחדור עד הטבעת הוא מכדרר ומכדרר עד שמעיף פייד אווי משלוש על הבאזר. זה קרה אתמול(כשנס ציונה אובר דה לימיט), זה קרה מספר פעמים בדרבי וזה קרה בעוד משחקים בתקופה האחרונה(הזריקה ההיא בבדאלונה...).
זה הזמן של מאמן לחדד ולדייק בדיוק את הדברים האלו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךרק הפועל בלב
שליחת תגובה