חגיגות המאה למועדון

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

7even כתב:
צ'ימבויקה כתב: 26 יוני 2023, 17:15 עלבון לאינטליגנציה להסתכל על האירוע הזה כאילו זה רק משחק נגד קבוצה ספרדית קיקיונית שצריך לשלם לה על מלון.

יש פה אבטחה, פעילויות בחוץ, האירוע הזה יכלול עוד דברים. אין לי ספק בזה.

אנחנו לא יכולים לטעון באותה נשימה שגם המועדון שייך לאוהדים, וגם לבקש מההנהלה לסבסד לנו את האירוע.
אני בספק רב אם האירוע מכסה את עצמו.

אני לא רוצה שיסבסדו לי 50 שקל ובתמורה לא ישקיעו בנוער או לא ייתנו לשחקן עוד 20 אלף דולר בחוזה.
אני מעדיף לשלם באופן חד פעמי על האירוע ולראות את האגדות האלה (הלמאי ודה סילבה לא מממנים את ההגעה שלהם)

כמה עולה משחק של וותיקי ליברפול? למה עליו משלמים?
זה נקרא תרבות של מועדון, ואם אנחנו חלק בלתי נפרד מהמועדון, אנחנו צריכים מדי פעם לשלם בעבור אירועים כאלה. האירוע הזה מסייע למותג, ולחיבור שלנו למועדון.

מעניין כמה כסף לאורך החיים שלנו שמתם לאולטראס
הופעה של לאה קטמין
כמה שילמנו למרצ׳נדייז רשמי
חלקנו שילם 230 שקל לחולצה שמיוצרת בסין שמוכרים במשחק השבת

אבל עכשיו מקטרים, עכשיו זה עושק.
אם אין לנו אולטראס, משחק השבת ואירועים כאלה, אז אין הבדל בינינו לבין מכבי נתניה ולהפועל חדרה.
+123
+1234

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדCarajo
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

הודעת מועדון:

המשחק מול לגאנס הוקדם לשעה 20:00 כדי להביא יותר משפחות(תעשו ב17:00/18:00)
וכל מנוי יוכל לרכוש עד 3 כרטיסים במחיר מוזל של 50
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

שיורידו את מחירי הכרטיסים לכולם, עוד לא מאוחר לתקן
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

אדום כתב: 27 יוני 2023, 18:48 שיורידו את מחירי הכרטיסים לכולם, עוד לא מאוחר לתקן

יהיו מספיק אנשים

למה המועדון צריך לממן לך את הפריבילגיה והזכות שלך להתחבר למועדון שאתה אוהד?!

מניח שלאורך חייך קנית מוצרים של המועדון או של האולטראס, למה לא ביקשת שיסבסדו לך את זה או ייתנו לך בחינם?
למה אתה לא דורש מהאולטראס להוריד מחירים על המוצרים?

למה אנשים פה מדברים כאילו הם לקוחות בשופרסל?

כרטיס לאירוע חד פעמי ב100 שקלת למשחק חגיגה , מופעים ווותיקים זה לא
אבל לעשות מגבית כדי להביא את שכטר זה סבבה
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

מסכים ששניהם מטומטמים.
אם הקבוצה רוצה לייצר קרנבל ולהתחבר לקהל ברגל ימין, אז דבר כזה צריך להיות במחירים אטרקטיביים.

אתה רוצה לחבר בחזרה גם את הקהל הצעיר ומשפחות, אז למה הגזל הזה? למה התרגלנו לשלם מחירים כאלה?
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

גם שי אבוטבול יגיע

סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

11 ימים לאירוע, לפי התפוסה שמוצגת באתר לאן מסתמן שהולך להיות מביך מאוד.
אולי אני תמים, אבל אירוע לציון דרך כזה לדעתי צריך להיות בחינם או במחיר שהוא סמלי מאוד לכיסוי הוצאות בלבד כדי להעריך את הקהל שתומך (ויתמוך) במועדון במהלך השנים בלי קשר לאיכות ה"מוצר" שהמועדון מספק , לי זה נשמע לא תקין לקחת 100 שקל מהקהל הרחב לאירוע ציון דרך.
ככל הנראה האמריקאים החליטו שהם רוצים לתפוס על זה טרמפ ולגרוף רווחים דבר שלדעתי מוריד מהאותנטיות ונוגד את האופי שצריך להיות לאירוע הזה.
וניחא, לקחתם 100 שקל כי אתם מביאים קבוצה למשחק ראווה..אז שזו תיהיה קבוצה שתגרום לאנשים לרצות לבוא ותתן אווירה חגיגית ולא קבוצה אפורה בליגה שניה.
כרגע לדעתי עם כל המומחיות השיווקית שלהם או ווטאבר הם לא בדיוק הבינו את פני השטח
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

יכול להיות מצחיק אם מישהו שכנע את האמריקאים לא להעלות בהרבה את מחירי המנויים, בתמורה למחיר גבוה למשחק מול לגאנס
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Hapolo כתב: 04 יולי 2023, 03:31 11 ימים לאירוע, לפי התפוסה שמוצגת באתר לאן מסתמן שהולך להיות מביך מאוד.
אולי אני תמים, אבל אירוע לציון דרך כזה לדעתי צריך להיות בחינם או במחיר שהוא סמלי מאוד לכיסוי הוצאות בלבד כדי להעריך את הקהל שתומך (ויתמוך) במועדון במהלך השנים בלי קשר לאיכות ה"מוצר" שהמועדון מספק , לי זה נשמע לא תקין לקחת 100 שקל מהקהל הרחב לאירוע ציון דרך.
ככל הנראה האמריקאים החליטו שהם רוצים לתפוס על זה טרמפ ולגרוף רווחים דבר שלדעתי מוריד מהאותנטיות ונוגד את האופי שצריך להיות לאירוע הזה.
וניחא, לקחתם 100 שקל כי אתם מביאים קבוצה למשחק ראווה..אז שזו תיהיה קבוצה שתגרום לאנשים לרצות לבוא ותתן אווירה חגיגית ולא קבוצה אפורה בליגה שניה.
נראה לי שאם כל מנוי יכול לקנות שלושה כרטיסים בחמישים שקל, לא יהיו הרבה כאלו שישלמו 100. ממילא הייתי אומר שרק אוכלוסיית המינויים מעוניינת אולי להגיע למשחק. אבל מסכים שזה משחק שצריך היה להיות בחינם / מחיר סימלי למינויים
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

Hapolo כתב: 04 יולי 2023, 03:31 11 ימים לאירוע, לפי התפוסה שמוצגת באתר לאן מסתמן שהולך להיות מביך מאוד.
50 ש"ח זה לא מחיר סמלי?
אז למה 8700 מנויים לא רוכשים?
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

בר קולמוסא כתב: 04 יולי 2023, 09:18
נראה לי שאם כל מנוי יכול לקנות שלושה כרטיסים בחמישים שקל, לא יהיו הרבה כאלו שישלמו 100. ממילא הייתי אומר שרק אוכלוסיית המינויים מעוניינת אולי להגיע למשחק. אבל מסכים שזה משחק שצריך היה להיות בחינם / מחיר סימלי למינויים
למה שזה יהיה בחינם? להרים משחק כזה עולה כסף, שלא לדבר על זה שזה אירוע מיוחד והחברים מחו"ל לא באים הנה בחינם.
איזה ישראלים אתם..בחיי.. כל הזמן להסתכל על הכיס של האחרים, כמה כבר הם ירוויחו מהאירוע הזה? ואם הם ירוויחו, מה בדיוק כואב לכם?
מישהו שאל למה סט פאולי לוקחת כסף על המשחק מול הפועל?
הייתי שולח אתכם לתגובה המצוינת של צ'ימבויקה.
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

בחינם לא, אבל 100 שקל? למשחק מול קבוצה מהליגה השנייה בספרד?
בכל זאת אתה רוצה למשוך קהל חדש ומשפחות.
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

אדום כתב: 04 יולי 2023, 09:54 בחינם לא, אבל 100 שקל? למשחק מול קבוצה מהליגה השנייה בספרד?
בכל זאת אתה רוצה למשוך קהל חדש ומשפחות.
כמו שכתבו לפניי, כל מנוי יכול לקנות כרטיס ב50 שקל, בוא, כל אחד יכול לקנות כרטיס כזה דרך מנוי.
ודי כבר עם היריבה ..זה בכלל לא האישיו פה.
אני לא הייתי משלם שקל כדי לראות את דורטמונד מביסה את הפועל תל אביב במשחק הרשמי הראשון שלה.
סבבה?
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

אחלה. בינתיים רוב הקהל לא מוכן לשלם 100 שקל על משחק כזה.
יאללהפועלמלחמה
קיבל.ה  39 לייקים

לא נתפס לי למה על משחק כזה שמוקדש כולו להיסטוריה של המועדון, ולכבד את שחקני העבר, לא מוכנים לרכוש ב100 ולמשחק כמו נגד בני ריינה, נס ציונה וכו כן מוכנים, בסכום זהה פחות או יותר.

אולי יש כאלה גם שמעדיפים לקנות פיזית באצטדיון כדי לחסוך את עמלת לאן (יותר בקטע של פרינציפ), בכל מקרה.. מאמין שיהיו כ9000 לפחות
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

יאללהפועלמלחמה כתב: 04 יולי 2023, 10:19 לא נתפס לי למה על משחק כזה שמוקדש כולו להיסטוריה של המועדון, ולכבד את שחקני העבר, לא מוכנים לרכוש ב100 ולמשחק כמו נגד בני ריינה, נס ציונה וכו כן מוכנים, בסכום זהה פחות או יותר.

אולי יש כאלה גם שמעדיפים לקנות פיזית באצטדיון כדי לחסוך את עמלת לאן (יותר בקטע של פרינציפ), בכל מקרה.. מאמין שיהיו כ9000 לפחות
עניין של תרבות של אוהדים
ככה זה בישראל
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

שחר כתב: 04 יולי 2023, 09:51
בר קולמוסא כתב: 04 יולי 2023, 09:18
למה שזה יהיה בחינם? להרים משחק כזה עולה כסף, שלא לדבר על זה שזה אירוע מיוחד והחברים מחו"ל לא באים הנה בחינם.
איזה ישראלים אתם..בחיי.. כל הזמן להסתכל על הכיס של האחרים, כמה כבר הם ירוויחו מהאירוע הזה? ואם הם ירוויחו, מה בדיוק כואב לכם?
מישהו שאל למה סט פאולי לוקחת כסף על המשחק מול הפועל?
הייתי שולח אתכם לתגובה המצוינת של צ'ימבויקה.
אני פשוט יודע כמה קהל יבוא למשחק במאה שקל נגד לגנאס, נראה לי כמות לא מכובדת, גם בחמישים אני חושש שלא יהיו יותר מאלפים בודדים. ממש לא אכפת לי כמה כסף יכנס, אפילו להיפך, ומה אכפת לי כמה סנט פאולי לוקחת? התגובה שלך הזויה, אתה חושב שאני נגד שהפועל ירוויחו כסף או אפילו יחזירו הוצאות? מאיפה רעיון כזה הגיע לך לראש?
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

התכוונתי לHAPOLO
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

אז תגיב לHAPOLO
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

הגבתי לשניכם.
אתה רשאי להתעלם מהתוכן שלא מכוון להודעה שלך,
נראה לי שתתמודד עם זה.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

יאללהפועלמלחמה כתב: 04 יולי 2023, 10:19 לא נתפס לי למה על משחק כזה שמוקדש כולו להיסטוריה של המועדון, ולכבד את שחקני העבר, לא מוכנים לרכוש ב100 ולמשחק כמו נגד בני ריינה, נס ציונה וכו כן מוכנים, בסכום זהה פחות או יותר.

כי ריינה ונס ציונה זה משחק ליגה ולאנגס זה משחק ידידות/אימון
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

אני עדיין חושב שהם יכלו לכול את המשחק הזה בעלות המנוי.
פעם הינו רגילים שהמנוי יתפוס למשחק הראשון באירופה, היום אין אירופה, אז לפחות לכלול את המשחק הזה במנוי
555
קיבל.ה  623 לייקים

כרגע אין 3,000.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

555 כתב: 04 יולי 2023, 12:27

כרגע אין 3,000.
יש עוד מעל שבוע וחצי למשחק ואנשים שיבואו לקנות באיצטדיון
אבל לא יהיו 9,000 בעיקר בגלל השעה
20:00 זה מעט מאוחר למשפחות. שעה 17:00-18:00 מביאה עוד אנשים
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

שבט הצופים יודעים לארגן ארוע חגיגי בצורה יותר מקצועית מחן סול ושות'.
לא קשור לשעה, למחיר הכרטיס. קשור לחוסר הבנה שווקית לארוע שמשלב רגש והזדהות. רגש יש אבל אין הזדהות עם הניהול. לא רק הניהול של הניסנוב, גם עם הניהול הנוכחי. כגודל הציפיה גודל האכזבה. עד עכשיו כמובן.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 04 יולי 2023, 13:20 שבט הצופים יודעים לארגן ארוע חגיגי בצורה יותר מקצועית מחן סול ושות'.
לא קשור לשעה, למחיר הכרטיס. קשור לחוסר הבנה שווקית לארוע שמשלב רגש והזדהות. רגש יש אבל אין הזדהות עם הניהול. לא רק הניהול של הניסנוב, גם עם הניהול הנוכחי. כגודל הציפיה גודל האכזבה. עד עכשיו כמובן.
״עד עכשיו״ באמת עברו שנים ולך מאוד חשוב להראות מהר מאוד כמה האמריקאים לא טובים, או בשביל מה החלפנו בעלים.
יותר מידי חשוב
הפוסט קיבל 3 לייקיםGiliשחרלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:שבט הצופים יודעים לארגן ארוע חגיגי בצורה יותר מקצועית מחן סול ושות'.
לא הפנימו שהדבר הכי חשוב לישראלים כפרטים באשר הם הוא לא לצאת פראיירים.
שאלו פעם פרסומאי ידוע האם קל למכור לישראלים? הוא ענה הכי קשה.
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

הלוטוס הלבן ממש רוצה שהאמריקאים ילכו
אחלן
הפוסט קיבל 2 לייקיםשחרלירון האדום
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

אל באנדי כתב: 04 יולי 2023, 13:48 הלוטוס הלבן ממש רוצה שהאמריקאים ילכו
אחלן
היה להם 6 חודשים להתכונן.לא התחילו ב1 יוני.פעם אחרונה שהיה לנו הנהלה של צמרת זה היה עם תאומים וסגול. מאז מחליפים הנהלות כושלות. יש דווח על אימון הפתיחה. אם זו הבשורה שלהם, עוד מאותו הדבר.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  858 לייקים

די זה טרול עם טיעונים של גרסת הבטא של קופמן.
תפסיקו להגיב לו
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

De Niro כתב: 04 יולי 2023, 13:47
הלוטוס הלבן כתב:שבט הצופים יודעים לארגן ארוע חגיגי בצורה יותר מקצועית מחן סול ושות'.
כן זה כל כך קשה עד שיוקר המחיה פה הוא מהגבוהים במערב. ואנשים קונים הכל. שיווקו לך שאף אחד לא יוציא אותך טמבל כשבעצם כולם פה טמבלים גדולים.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

בר קולמוסא כתב:
De Niro כתב: 04 יולי 2023, 13:47
כן זה כל כך קשה עד שיוקר המחיה פה הוא מהגבוהים במערב. ואנשים קונים הכל. שיווקו לך שאף אחד לא יוציא אותך טמבל כשבעצם כולם פה טמבלים גדולים.
לכן רשמתי כפרטים.
כחברה אנחנו פראיירים גדולים.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

De Niro כתב: 04 יולי 2023, 14:34
בר קולמוסא כתב:
De Niro כתב: 04 יולי 2023, 13:47 לא הפנימו שהדבר הכי חשוב לישראלים כפרטים באשר הם הוא לא לצאת פראיירים.
לכן רשמתי כפרטים.
כחברה אנחנו פראיירים גדולים.
כולנו ביחד וכל אחד לחוד פרייארים גדולים שמספרים להם שהם גבר גבר אף אחד לא יעבוד עליהם, יוציאו עשר אחוז הנחת מצטרפים בהוט אל תדאג גבר נסדר אותך
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

אני רואה שמדברים פה על תרבות אהדה וכו', אנחנו רחוקים שנות אור מהתרבות באירופה, מה לעשות.
אבל מצד שני כמה קבוצות אירופאיות ראיתם מביאות 2000 צופים למשחק חוץ ביורוקאפ? (סליחה על העירבוב בין הכדורגל לכדורסל אבל אני מאמין שזה הולך יד ביד עם הכדורגל, כשתיהיה לנו הזדמנות כנראה נביא למשחק חוץ בקונפרנס יותר קהל ממה שרוב הקבוצות האירופאיות מביאות, ואפשר לראות את הכמויות היפות שהביאו קבוצות ישראליות שכן הגיעו לטורנירים הללו).
ואפשר לקחת את זה גם לצד השני - לדעתי לקחת מחיר שהוא מעבר לכיסוי עלויות לאירוע ציון דרך שאמור להיות נגיש לקהל הנאמן של הקבוצה זה גם חוסר תרבות. ברגע שהחליטו שרוצים לעשות רווח ממכירת הכרטיסים (מאמין שהיו דרכים אחרות לעשות רווחים באירוע הזה - מזנון,מרצנדייז מיוחד ועוד) אז משהו באופי של האירוע נהרס וזה מביא למצב שאנשים יחשבו לעצמם האם זה מספיק אטרקטיבי עבורם.
לי ומאמין שלעוד הרבה היה ברור ברגע שראו את היריבה ואת מחירי הכרטיסים שהאירוע לא הולך להיות הצלחה, כנראה שהאמריקאים דמיינו משהו אחר
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroלירון האדוםChegi
היידה הפועל
קיבל.ה  19 לייקים

אם לא היו בוחרים להעלות את מחירי המנויים (אחרי שכבר הועלו בשנה לפני זה), הייתי אומר שאולי לגיטימי לגבות כסף על המשחק הזה.
בעיניי גם להעלות שוב את מחירי המנויים, וגם לדרוש עוד כסף על המשחק הזה - זה לא נכון. ראוי היה להודיע שהמחיר עלה, לטובת המשחק הזה, שנכלל במנוי.
הפוסט קיבל 3 לייקיםבר קולמוסאאדוםChegi
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

זה לא הכסף, זאת היריבה
בחירה אומללה, אין לי דרך אחרת לתאר את זה

זה ככ חורה לי כי אלו חגיגות ה100, כל התכלית של אירוע כזה הוא ראווה, לעשות שואו

בעלות חדשה נכנסה וזאת יכלה להיות יריית פתיחה שתיתן המון אוויר, במידה והיא מוצלחת, להנהלה לבסס את האמון של האוהדים
במקום זה, הביאו יריבה שאין לנו שום דבר איתה ואין בה שום אטרקטיביות

עדיין לא מצליח להבין למה

ועם כמה שאני באמת לא מתחבר לאירוע, אני מרגיש בתור אוהד שזאת החובה שלי להגיע, סוג של מתן אמון בהנהלה החדשה
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

הייתי כבר עורך משחק ראווה (או כמה משחקים כאלה של חצי שעה) בין ותיקים לנוכחיים, זה גם היה הרבה יותר אטרקטיבי וגם אני מניח שזה היה עולה הרבה פחות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

טכנית לארז כתב:הייתי כבר עורך משחק ראווה (או כמה משחקים כאלה של חצי שעה) בין ותיקים לנוכחיים, זה גם היה הרבה יותר אטרקטיבי וגם אני מניח שזה היה עולה הרבה פחות.
או טורניר קצר של כוכבי שנות ה80 של שנות ה90 של העשור הראשון של שנות ה2000,וכוכבי הדאבל האחרון.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

גם קנדה יגיע

לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

גם מספר 14 האמיתי, שלום תקווה יגיע

שליחת תגובה