חגיגות המאה למועדון

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  94 לייקים

למה לא קונים כרטיסים?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

מתי לגאנס נוחתים בארץ?
מגיעים בסגל מלא?
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

מה בדיוק מתוכנן לחגיגות ה100?
חוץ מהמשחק מול לגאנס שכבר הבנו שלא מעניין אף אחד
מה עוד יהיה? טקסים לשחקני עבר?
משחק ותיקים?
שעשועון נושא פרסים?

אני חושב שאם קצת ישתפו יותר מה בדיוק מתוכנן, חוץ מלכתוב ״הפתעות נוספות״ יכול להוסיף לעניין באירוע ולכך שיבואו יותר מ3000 אוהדים
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

יהיו 5,000
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

חבל מאוד. עוד לא מאוחר להוריד מחירים
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

בהפועל תל אביב נערכים למשחק הידידות בשבת נגד לגאנס שיהיה המשחק הראשון של האדומים תחת הבעלות החדשה. לכבוד האירוע ינחתו במהלך השבוע בארץ נציגי הבעלות החדשה וביניהם גם דיוויד מינצברג שיגיע למשחק ויערוך קבלת פנים רשמית.

במהלך האירוע תחלוק הפועל תל אביב כבוד לשחקני עבר בולטים כמו שלום תקווה, שייע פייגנבוים ומהראן לאלא וזאת במסגרת חגיגות מאה שנים למועדון.

כרגע קצב מכירת הכרטיסים לא משביע רצון ואף שער עוד לא נמכר במלואו אך במועדון רגועים ומאמינים שלקראת המשחק תחול התעוררות בקרב האוהדים. כך או כך אין שום כוונה לשנות את התוכניות בנוגע לאירוע בשל כמות האוהדים שיגיעו או שלא. המשחק יחל בשעה 20:00 כמתוכנן וזאת כדי להימנע מעומסי חום כבדים בשעות המוקדמות יותר

ספורט5
L.S
קיבל.ה  601 לייקים

אדום כתב: 09 יולי 2023, 14:27 חבל מאוד. עוד לא מאוחר להוריד מחירים
לאה קטמין מכרה כרטיסים לחגיגות המאה ב80 ש"ח והיתה סולד אווט.

לכמה תרצה שיורידו את המחיר מ50 ש"ח?

שנה שלמה צעקתם איך משתינים עלינו ולא מציינים את שנת המאה וההיסטוריה של המועדון.
קהל של בכייניות עם קוקיות
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1698 לייקים

dino כתב: 09 יולי 2023, 14:42 בהפועל תל אביב נערכים למשחק הידידות בשבת נגד לגאנס שיהיה המשחק הראשון של האדומים תחת הבעלות החדשה. לכבוד האירוע ינחתו במהלך השבוע בארץ נציגי הבעלות החדשה וביניהם גם דיוויד מינצברג שיגיע למשחק ויערוך קבלת פנים רשמית.

במהלך האירוע תחלוק הפועל תל אביב כבוד לשחקני עבר בולטים כמו שלום תקווה, שייע פייגנבוים ומהראן לאלא וזאת במסגרת חגיגות מאה שנים למועדון.

כרגע קצב מכירת הכרטיסים לא משביע רצון ואף שער עוד לא נמכר במלואו אך במועדון רגועים ומאמינים שלקראת המשחק תחול התעוררות בקרב האוהדים. כך או כך אין שום כוונה לשנות את התוכניות בנוגע לאירוע בשל כמות האוהדים שיגיעו או שלא. המשחק יחל בשעה 20:00 כמתוכנן וזאת כדי להימנע מעומסי חום כבדים בשעות המוקדמות יותר

ספורט5
'כמתוכנן'
התכנון היה 21:00
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  501 לייקים

L.S כתב: 09 יולי 2023, 14:57

לאה נתנו ערך מוסף של חוויה שאין כל יום לאוהד הפועל. משחק חסר משמעות שרוב הסיכויים נפסיד בו לא חסר לאוהד האדום הממוצע

משחק כזה היה צריך להימכר ב20 גג
- אין שום דבר מיוחד בערב הוקרה והיסטוריה הזה
- טקס מרגש לשחקני עבר יכלו לעשות בכל משחק העונה והאיחוד הזה לא נותן שום דבר חוץ מתחושת החמצה למה שאנחנו כבר לא
- לגאנס לא מעניינת את הביצה
- אם הם מתכננים "הפתעות" כמו משחק ותיקים, הופעה של לאה, טורניר טניס רגל בין כל השחקנים או משהו אז הגיע הזמן להגיד על זה כי גם זה בעצמו לא מרגש בשום צורה.
כרגע מרגיש שחוץ מטקסים ומשחק אפור לא הולך להיות שם שום דבר אז על מה יש לשלם פה?

כמו כן - יש עוד עשרות דרכים יותר טובות לחגוג מאה שנים
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 2 לייקיםהלוטוס הלבןKingAlpaca
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

אם הארגון יודיע שהוא מגיע יהיו 10-12 אלף
אם לא 4-5
את הסם הכי גדול
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

אנשים לא קונים כי מה זה פאקינג לגאנס
50 שקל לכרטיס וכל בעל מנוי יכול לקנות 3 לכן אני חושב שלא קיים אוהד הפועל שלא יכול להתאגן על כרטיס ב50
זה לא הכסף, זה היריבה
יתרה מכך, מספיק היו משווקים את זה כאירוע עם הוקרת כבוד לאגדות המועדון ולגאנס רק תפאורה זה היה מוכר יותר

נפלו פה בשיווק חזק, הם לא הבינו מה ידבר לאוהדים שלנו לדעתי
long live the zapta
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב:אם הארגון יודיע שהוא מגיע יהיו 10-12 אלף
אם לא 4-5
מה זאת אומרת? ממתי הארגון מודיע שהוא מגיע למשחק של הפועל?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

מעניין אם יש עוד מועדונים בעולם,שנמצאים בליגה הראשונה במדינה שלהם וחגגו 100 שנים בצורה כל כך עלובה ועצובה
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

מה 50? זה 100 שקל באתר.
וכן אין ספק שהקהל של הפועל הוא בכיין וכפוי טובה, אחרי כל השנים הנפלאות האלה
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

בז'רנו כתב: 09 יולי 2023, 20:27 מעניין אם יש עוד מועדונים בעולם,שנמצאים בליגה הראשונה במדינה שלהם וחגגו 100 שנים בצורה כל כך עלובה ועצובה
יש לך ספק שבמדד העליבות הבעלים הקודמים שתי ליגות מתחת לבעלים האלו בארגון אירוע כזה?
רק עכשיו יצאנו מהגועל נפש הזה של הקודמים
זה כזה מובן מאליו שכל מועדון בן 100 מארגן משחק מול יריבה מספרד ומטיס לפה שחקני עבר? הניסנובים בקושי היו מכינים סרטון
מה עלוב פה המחיר ורמת היריבה?
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

אדום כתב: 09 יולי 2023, 20:28

מה 50? זה 100 שקל באתר.
נו בסדר, לכמעט 9000 איש זה עולה 50 שקל
בעיני זה אירוע יפה מאוד ואני שילמתי עליו בשמחה מחיר זול יותר מלאפה שאוורמה
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
הוקיץ'
קיבל.ה  3951 לייקים

העובדה שלאירוע של לאה קטמין הגיעו כל כך הרבה אנשים ולפה אף אחד לא מתכוון להגיע פשוט הזויה בעיני.
כנראה שלרוב האוהדים חווית שבט בצופים יותר חשובה מהקבוצה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםRed GhostBelosEl dudernioDaniel
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

oleg neduda כתב: 09 יולי 2023, 21:20

מה 50? זה 100 שקל באתר.
זהו שזה ל27000 צופים עולה 50 שקל כי כל מנוי בתאכלס רוכש שלושה מנויים ואין מי שלא יכול למצוא בעל מנוי שיקנה לו (אני רכשתי לאוהב בכיף).

אבל הבכיינים רוצים לקבל ב50 שקל את ברצלונה בישראל כי מה שחשוב זו היריבה ולא האירוע ותמיד יעמדו עם מחשבון כיס כדי לחשב איך מישהו מנסה לדפוק אותם, ולא יסתכלו קצת מעבר .
כנראה שהם התגעגעו לקיץ של חגיגות מאה שבו מוכרים להם את ליידניר, אליאס, דוידה בפגרה ומביאים את סלוליך ורומראטו ונכנסים לבוררויות עם כל העולם ואשתו.
הפוסט קיבל 8 לייקיםred_boydinoBelosAsafasrafיאללהפועלמלחמהיהלום14אדוםDanielכרובית
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

שחר כתב: 09 יולי 2023, 21:43

מה 50? זה 100 שקל באתר.
זהו שזה ל27000 צופים עולה 50 שקל כי כל מנוי בתאכלס רוכש שלושה מנויים ואין מי שלא יכול למצוא בעל מנוי שיקנה לו (אני רכשתי לאוהדים בכיף).

אבל הבכיינים רוצים לקבל ב50 שקל את ברצלונה בישראל כי מה שחשוב זו היריבה ולא האירוע ותמיד יעמדו עם מחשבון כיס כדי לחשב איך מישהו מנסה לדפוק אותם, ולא יסתכלו קצת מעבר .
כנראה שהם התגעגעו לקיץ של חגיגות מאה שבו מוכרים להם את ליידניר, אליאס, דוידה בפגרה ומביאים את סלוליך ורומראטו ונכנסים לבוררויות עם כל העולם ואשתו.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

בלי קשר עכשיו למחירים וליריבה וכו', אני חושב שאפשר לראות בחוסר ההתלהבות של הקהל כלפי האירוע הזה גם את המקום הנמוך שהמועדון הגיע אליו בעיני האוהדים, הפועל הפכה למושא ללעג לא רק אצל אוהדי קבוצות אחרות אלא בעיני אוהדיה,כבר לרמת הציניות. וזה לא קרה בשנה שנתיים אלא הושרש עמוק בשנים האחרונות וקיבל כל פעם בוסט בדמות עוד הפסד משפיל בקנה מידה היסטורי, התנהלות שכונתית של המועדון ותחושת מאיסות עמוקה מכל הארגון הזה. יש מחיר למה שעברנו אני בטוח שכל אחד פה מרגיש שאיזה חלק בו שבור, איפה שהוא יושב לכם ה8 שנים ללא ניצחון בדרבי ומשפיע על הסטייט אוף מיינד שלכם גם אם זה לא בעל מודע באותו רגע.
אז אירוע כזה שצריך להתחבר לרגש ולתחושת גאווה נתפס לאנשים כמשהו שהוא ציני אפילו, ואין קשר בכלל לזה שלמנויים זה עולה פחות מלאפה עם פחית קולה הרי זו עובדה ועדיין אנשים לא ששים להגיע.
אז אומרים להם שיגיע גאבור הולמאי, דה סילבה ואפילו אולי נראה את שלום תקווה מקפיץ כדור שזה נהדר אבל זה בערך כמו לבוא לבן אדם באפיזודה של דיכאון קליני ולומר לו יש כרטיסים ללונה פארק. זה כנראה לא ירגש אותו באותו רגע.
מאמין גם שאנשים באו עם ציפיות ותקוות לגבי הבעלות החדשה אבל מאוכזבים מהקיץ וירדו לקרקע ומרגישים די באותו מקום כמו מקודם "ניסנוב באנגלית".
אם היו מביאים איזו קבוצת פאר למשחק אנשים כנראה היו קונים כרטיסים גם במחירים יותר גבוהים ממה שעכשיו כי זה פשוט יהיה מעניין לראות, בלי קשר למה שזה יוסיף לאירוע.
מקווה שהבעלים החדשים מבינים את המקום שהקהל נמצא בו ולא נבהלים מזה שלא יצא להם מה שהם חשבו לגבי האירוע הזה. התחושה שלי היא שהם קיבלו פה איזו כאפה קטנה
הפוסט קיבל 8 לייקיםSickleCellרדפוקסDe Niroאוגוסטוס הילקפבלנקהRed WolfגילוRed Ghost
L.S
קיבל.ה  601 לייקים

מה 50? זה 100 שקל באתר.
כנראה שאתה לא בעל מנוי. או סתם טרחן נודניק.
בוא, שלח לי פרטית אני אדאג לך לכרטיס ב50₪.
רוצה? או שאתה פשוט רוצה להתלונן?
הפוסט קיבל 3 לייקיםBelosשחרRed Wolf
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  385 לייקים

Hapolo כתב: 09 יולי 2023, 23:15 בלי קשר עכשיו למחירים וליריבה וכו', אני חושב שאפשר לראות בחוסר ההתלהבות של הקהל כלפי האירוע הזה גם את המקום הנמוך שהמועדון הגיע אליו בעיני האוהדים, הפועל הפכה למושא ללעג לא רק אצל אוהדי קבוצות אחרות אלא בעיני אוהדיה,כבר לרמת הציניות. וזה לא קרה בשנה שנתיים אלא הושרש עמוק בשנים האחרונות וקיבל כל פעם בוסט בדמות עוד הפסד משפיל בקנה מידה היסטורי, התנהלות שכונתית של המועדון ותחושת מאיסות עמוקה מכל הארגון הזה. יש מחיר למה שעברנו אני בטוח שכל אחד פה מרגיש שאיזה חלק בו שבור, איפה שהוא יושב לכם ה8 שנים ללא ניצחון בדרבי ומשפיע על הסטייט אוף מיינד שלכם גם אם זה לא בעל מודע באותו רגע.
אז אירוע כזה שצריך להתחבר לרגש ולתחושת גאווה נתפס לאנשים כמשהו שהוא ציני אפילו, ואין קשר בכלל לזה שלמנויים זה עולה פחות מלאפה עם פחית קולה הרי זו עובדה ועדיין אנשים לא ששים להגיע.
אז אומרים להם שיגיע גאבור הולמאי, דה סילבה ואפילו אולי נראה את שלום תקווה מקפיץ כדור שזה נהדר אבל זה בערך כמו לבוא לבן אדם באפיזודה של דיכאון קליני ולומר לו יש כרטיסים ללונה פארק. זה כנראה לא ירגש אותו באותו רגע.
מאמין גם שאנשים באו עם ציפיות ותקוות לגבי הבעלות החדשה אבל מאוכזבים מהקיץ וירדו לקרקע ומרגישים די באותו מקום כמו מקודם "ניסנוב באנגלית".
אם היו מביאים איזו קבוצת פאר למשחק אנשים כנראה היו קונים כרטיסים גם במחירים יותר גבוהים ממה שעכשיו כי זה פשוט יהיה מעניין לראות, בלי קשר למה שזה יוסיף לאירוע.
מקווה שהבעלים החדשים מבינים את המקום שהקהל נמצא בו ולא נבהלים מזה שלא יצא להם מה שהם חשבו לגבי האירוע הזה. התחושה שלי היא שהם קיבלו פה איזו כאפה קטנה
מסכים. עמדתי לכתוב דברים דומים. עברנו טראומה קולקטיבית והתחושה שלי הייתה שזה שיגיעו כוכבי עבר רק מדגיש את הסבל שחווינו בעשור ומשהו האחרונים. ההווה רחוק כל כך ממה שכל הכוכבים האלה מסמלים. המוטיבציה היחידה שנשארה לי ללכת לארוע הזה, היא כתודה להנהלה החדשה על הניסיון לעשות לנו טוב. מה שבאמת יעשה לנו טוב זה עתיד בו לא נתבייש בקבוצה ובמועדון. אני מאוד מקווה שהם אכן מובילים אותנו לשם.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
L.S
קיבל.ה  601 לייקים

מה 50? זה 100 שקל באתר.
כל בעל מנוי יכול לרכוש שלושה כרטיסים במחיר של 50₪
מי שבאמת ירצה להגיע במחיר סימלי של 50₪
ומי שרוצה סתם לבלבל את השכל יבלבל את השכל ויתלונן

מגיע לאנשים כאלה ניסנוב
הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3757 לייקים

Hapolo כתב: 09 יולי 2023, 23:15 בלי קשר עכשיו למחירים וליריבה וכו', אני חושב שאפשר לראות בחוסר ההתלהבות של הקהל כלפי האירוע הזה גם את המקום הנמוך שהמועדון הגיע אליו בעיני האוהדים, הפועל הפכה למושא ללעג לא רק אצל אוהדי קבוצות אחרות אלא בעיני אוהדיה,כבר לרמת הציניות. וזה לא קרה בשנה שנתיים אלא הושרש עמוק בשנים האחרונות וקיבל כל פעם בוסט בדמות עוד הפסד משפיל בקנה מידה היסטורי, התנהלות שכונתית של המועדון ותחושת מאיסות עמוקה מכל הארגון הזה. יש מחיר למה שעברנו אני בטוח שכל אחד פה מרגיש שאיזה חלק בו שבור, איפה שהוא יושב לכם ה8 שנים ללא ניצחון בדרבי ומשפיע על הסטייט אוף מיינד שלכם גם אם זה לא בעל מודע באותו רגע.
טייק טוב בעיניי.

אבל חשוב להזכיר שדווקא מהמקום הנמוך שהקהל נמצא בו יש צימאון עז לראות על המגרש משהו שדומה לכדורגל, משהו שיתן קצת קצת קצת נחת בשבת ולא סרטן חריף בעיניים.
אם היו עוד כמה החתמות שהיו נותנות תקווה שהתרחיש הזה יכול להתקיים היו מוכרים יותר מנויים וגם יותר כרטיסים למשחק הזה.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

זה הקטע, הם מנסים להחתים כמה שיותר טוב בכסף שיש ולא להחתים מהר כדי להציג לאוהדים פייק סגל למען מטרת מנויים או כרטיסים ללגאנס
הם רוצים קבוצה טובה. איציק ניסנוב לא על ההגה כבר(איזה כייף) ומדלג בין דיסקים של שחקנים שהוא חושב שראויים

אבל ככה זה האוהדים בישראל, בגרמניה, יעשו אירוע לכבוד המועדון, גם אם זה רק עוגת יום הולדת והזמנת כמה כוכבי עבר, יבואו אוהדים כי זה אצלם אחרת. פה מחשבים גרוש ללירה ואם משתלם לי להניע את האוטו בשביל לראות את לגאנס מהליגה השניה בספרד והשאר מעניין תתחת.
הפוסט קיבל 3 לייקיםBelosהוקיץ'סומך
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אני חושב שזה קצת לא הוגן להגיד שקהל שבעשר שנים של גיהנום מגיע לכל מקום ובכמויות מאוד יפות למשחקי בית מפונק
אנטי ביתר לשעבר
הוקיץ'
קיבל.ה  3951 לייקים

כן, אני משער שאם היו לנו עוד כמה סתיו טוריאלים זה היה מגביר את הבאז סביב הקבוצה באיזה קטע מוזר.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

dino כתב: 09 יולי 2023, 21:04
בז'רנו כתב: 09 יולי 2023, 20:27 מעניין אם יש עוד מועדונים בעולם,שנמצאים בליגה הראשונה במדינה שלהם וחגגו 100 שנים בצורה כל כך עלובה ועצובה
יש לך ספק שבמדד העליבות הבעלים הקודמים שתי ליגות מתחת לבעלים האלו בארגון אירוע כזה?
רק עכשיו יצאנו מהגועל נפש הזה של הקודמים
זה כזה מובן מאליו שכל מועדון בן 100 מארגן משחק מול יריבה מספרד ומטיס לפה שחקני עבר? הניסנובים בקושי היו מכינים סרטון
מה עלוב פה המחיר ורמת היריבה?
לא,אין לי ספק.כל מה שכתבת על הניסנובים מדוייק לחלוטין.אבל זה לא קשור עכשיו.
מצטער שאני לא שותף לאופטימיות שיש כאן מקבוצת הרוכשים,אבל עד עכשיו,רוב מוחלט מההחלטות שלהם הוא תמוה במקרה הטוב.
נתחיל בזה שמעמידים למעשה בראש המערכת בארץ את חן סול,אדם עם אפס ניסיון בניהול רכש של קבוצות מקצועניות,נמשיך בזה שממנים מאמן שהנסיין שלו באימון קבוצת בוגרים גם כמעט אפס,ששמים מעליהם איזה יועץ בשליש משרה,ואז מביאים למשחק המאה איזו קבוצה שבאמת אין לי מושג באיזה ליגה היא,ועוד לא התחלתי לדבר על פתיחת חנות מרצנדייס ואתר אינטרנט רשמי וראוי לקבוצה כמו הפועל ב 2023.כל הדברים האלה יכלו לעשות ולהערך להם כבר מזמן,בטח שהם יודעים כבר חצי שנה שהם לוקחים את הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroהלוטוס הלבן
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

אמה גולדמן כתב: 10 יולי 2023, 10:20 אני חושב שזה קצת לא הוגן להגיד שקהל שבעשר שנים של גיהנום מגיע לכל מקום ובכמויות מאוד יפות למשחקי בית מפונק
זה לא לא הקהל כמכלול.
זה חלק מאוד ספציפי בקהל
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  94 לייקים

האולטראס עושים יד אחת עם ניסנוב?
למה הם לא באים?
לא הביאו להם כרטיסים חינם?
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

Daniel כתב:האולטראס עושים יד אחת עם ניסנוב?
למה הם לא באים?
לא הביאו להם כרטיסים חינם?
מי אמר שהם לא באים?

קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

לירון האדום כתב: 09 יולי 2023, 20:06
אם לא 4-5

כי זה לא משחק רגיל זה כולה משחק ידידות ביולי ולפי השמועות ששמעתי הארגון בכלל לא מתכוון להגיע
את הסם הכי גדול
L.S
קיבל.ה  601 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 10 יולי 2023, 14:06
אם לא 4-5

כי זה לא משחק רגיל זה כולה משחק ידידות ביולי ולפי השמועות ששמעתי הארגון בכלל לא מתכוון להגיע
האזנתי לפודקאסט צבע אדום וזרקו שם משהו לגבי זה שההנהלה החדשה לא מדברת איתם בנוגע לאירוע הזה.
גם אני חושב שהודעה קטנה שלאה קטמין בפיסבוק יכולה להעלות את כמות הכרטיסים בכמה אלפים
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

אם לא 4-5

אז השמועות ששמעת הם שמועות וזה לא נכון.
הארגון מעולם לא הודיע שהוא "מגיע" למשחק, אם כבר הם מודיעים זה רק אם אין להם כוונה להגיע למשחק.
שיש משחק בגביע השוקו הם כותבים שהם מגיעים?
למחנה אימון הם כותבים שהם מגיעים?

ובכלל נראה לך הגיוני שהארגון שמגיע לכל חור ולכל מקום עם הפועל, יחרים את המשחק ולא יעדכן על כך?
ReDoRi
קיבל.ה  2 לייקים

המשחק נפל בין הכיסאות
בין המאמצים של ההנהלה החדשה להחזיר את האמון לקהל הרחב (חוץ מהגרעין של 8,000 מנויים)
לבין אוהדים מיואשים שרק מרעננים כל היום אתרי ספורט לוולקאם

צריך לשחרר ולקבל את השינוי שנעשה במועדון ולהאמין שיהיה טוב עד שלא יהיה

לאדמין שלום
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.SBelos
Asafasraf
קיבל.ה  798 לייקים

נכון לעכשיו, פחות מ-6000 כרטיסים נמכרו.
לדעתי, כל כמות של פחות מ-10000 איש תהיה מביכה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

איך הולך להיות מחר עם השיבושים צפויה בעיה להגיע?
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

Hapolo כתב: 10 יולי 2023, 19:16 איך הולך להיות מחר עם השיבושים צפויה בעיה להגיע?
לאן יש להגיע מחר?
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

לירון האדום כתב: 10 יולי 2023, 14:16
לירון האדום כתב: 09 יולי 2023, 20:06 מה זאת אומרת? ממתי הארגון מודיע שהוא מגיע למשחק של הפועל?

אז השמועות ששמעת הם שמועות וזה לא נכון.
הארגון מעולם לא הודיע שהוא "מגיע" למשחק, אם כבר הם מודיעים זה רק אם אין להם כוונה להגיע למשחק.
שיש משחק בגביע השוקו הם כותבים שהם מגיעים?
למחנה אימון הם כותבים שהם מגיעים?

ובכלל נראה לך הגיוני שהארגון שמגיע לכל חור ולכל מקום עם הפועל, יחרים את המשחק ולא יעדכן על כך?
הגיוני או לא, השמועות האלה מגיעות ממקורות דיי אמינים. תחכה לשבת ותראה שהארגון לא יהיה שם
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

אל באנדי כתב: 10 יולי 2023, 19:17
Hapolo כתב: 10 יולי 2023, 19:16 איך הולך להיות מחר עם השיבושים צפויה בעיה להגיע?
לאן יש להגיע מחר?
חח קבל ביטול אני בחוסר אוריינטציה
שליחת תגובה