13.5.2000

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

לכל האוהדים שנמצאים עכשיו בנתניה למשחק חסר חשיבות אחרי עונה של מאבקי הישרדות ולאלה שלא, קצת נוסטלגיה, היום לפני 23 שנה הפועל זוכה באליפות אחרי בצורת של 12 שנה.
במשחק בשכונה נגד בני יהודה ידענו כבר שאנחנו אלופים לפני השריקה. בכניסה ליציע מכרו צעיפים מיוחדים לאליפות, קניתי אחד למזכרת והוא נמצא אצלי עד היום. המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוהה בני יהודה הובילו בדקה הראשונה , הפועל השוותה במחצית השנייה.
הזיכרון הכי חזק שלי מהמשחק הוא הירידה לדשא כאשר אוהדי בני יהודה רודפים אחרינו, ואחר כך עמדנו אני וחבריי ליד קיוסק קטן מחוץ לאצטדיון והמוכר ביקש מאיתנו לזוז כדי שלא יזרקו עלינו דברים שיפגעו לו בקיוסק, סיפור אמיתי, בן אדם חביב ביותר.
כמה ימים לאחר מכן הפועל זוכה גם בגביע לאחר ניצחון על בית"ר ויש לנו דאבל אדום .
היו זמנים יפים בבלומפילד, נקווה שיחזרו בעתיד, יאללה הפועל
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niro7evenRon.T
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

עם הפועל חיי !

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

אגב, יש סיפור אמיתי על אוהד נתניה שתפס את כל המשחקים בטוטו באותו שבוע ושם משולש על המשחק הזה, כלומר - זכה.
אמה מה, עקב הפריצה לדשא של אוהדי בני יהודה בסיום, המשחק לא הגיע לסיומו הרשמי ולכן ירד מטופס הטוטו...למרות שבפריצה לדשא עוד היה 1-1.
במקום לעשות כמה מליונים הוא הסתפק בכמה עשרות אלפי שקלים.
יהיה טוב הפועל!
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

7even כתב: 13 מאי 2023, 21:52 אגב, יש סיפור אמיתי על אוהד נתניה שתפס את כל המשחקים בטוטו באותו שבוע ושם משולש על המשחק הזה, כלומר - זכה.
אמה מה, עקב הפריצה לדשא של אוהדי בני יהודה בסיום, המשחק לא הגיע לסיומו הרשמי ולכן ירד מטופס הטוטו...למרות שבפריצה לדשא עוד היה 1-1.
יפה, גם שאתה חושב שאתה מכסה את כל האפשרויות צצה לה אפשרות שלא לקחת בחשבון.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

7even כתב: 13 מאי 2023, 21:52 אגב, יש סיפור אמיתי על אוהד נתניה שתפס את כל המשחקים בטוטו באותו שבוע ושם משולש על המשחק הזה, כלומר - זכה.
וואו, זה מבאס רצח
הפוסט קיבל לייק אחד7even
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

זכרונות נעימים מהעבר. נקווה שהימים הטובים עוד ישובו.

אבל אני אוהב אחרת,
יפה ואדומה,
אהבה שלא נגמרת,
האהבה הראשונה

אהובה שלי, אדומה שלי,
את האור שבחיי,
נשמה שלי, הקבוצה שלי,
הפועל תל אביב, משוש חיי

השנה היא שנת אלפיים,
ה-13 במאי,
היום לקחנו כתר,
עם הפועל חי
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל 2 לייקיםארז שדהלירון האדום
שליחת תגובה