שאלה ליוזר הרשמי של הפועל סל(בנוגע לכרטיסים)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

כשאתם רוצים אתם כותבים פה ועונים.
אז למה לא נפתחה הגרלה לכרטיסים לדרבי?
בדרבי הקודם תירצתם את זה בשיחות סגורות לאוזניים של אוהדי שדרשו תשובות ש״קיבלתם את הכרטיסים מאוחר״.
בפועל קיבלתם את הכרטיסים 72 שעות לפני המשחק, זמן סביר בהחלט לקיים הגרלה ולמכור כרטיסים(שנגמרים תוך 3 דקות)

הפעם בחרתם במודע ומרצון לא לקיים הגרלה, למרות שכל העונה כן פעלתם בשיטה הזאת במשחקים עם ביקוש גבוה.
אז אני שואל למה בעצם?

ספקולציות על מקורבים, פחד מלפרסם את השמות שזכו כדי שלא באמת יחשפו כמה כרטיסים היו באמת בחוץ או קונספירציות כאלה ואחרות אשמור לרגע שתענו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiscorpio
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מהלך מאוד מאכזב.
אני מקווה שבשנה הבאה יהיה מתווה כבר שלא יתבסס על שיקויי קסמים ומקורבים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
avivx2
קיבל.ה  96 לייקים

צודק! מאוד מאכזב
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

מעבר לשנה הבאה, אני מקווה שכבר לפלייאוף הכל יהיה בהגרלות.
לפחות בהגרלה לא שורפים שעתיים באתר לאן ויום שלם של עצבים.
ליאור א.
קיבל.ה  110 לייקים

גועל נפש, אבל לא מפתיע..
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

יהלום כתב: 10 מאי 2023, 16:22 כשאתם רוצים אתם כותבים פה ועונים.
בדרבי הקודם תירצתם את זה בשיחות סגורות לאוזניים של אוהדי שדרשו תשובות ש״קיבלתם את הכרטיסים מאוחר״.
בפועל קיבלתם את הכרטיסים 72 שעות לפני המשחק, זמן סביר בהחלט לקיים הגרלה ולמכור כרטיסים(שנגמרים תוך 3 דקות)

הפעם בחרתם במודע ומרצון לא לקיים הגרלה, למרות שכל העונה כן פעלתם בשיטה הזאת במשחקים עם ביקוש גבוה.
אז אני שואל למה בעצם?

ספקולציות על מקורבים, פחד מלפרסם את השמות שזכו כדי שלא באמת יחשפו כמה כרטיסים היו באמת בחוץ או קונספירציות כאלה ואחרות אשמור לרגע שתענו.
למה? כי המועדון הזה קיים משחר היווסדו על חברים ומקורבים,לא מדבר על הארגון כמובן,מגיע להם לקבל כמה כרטיסים שהם צריכים כי הם עושים עבודת קודש ביציע. מדבר על כל מיני מקורבים אחרים חברים של חברי הנהלה וספונסרים שאף פעם לא שקוף כמה איך ולמה כרטיסים הם מקבלים. כשהמועדון רוצה להתיימר כגוף חברתי הוא יודע לענות מהר מאוד לאנשים ולגעת בהם תקשורתית. אבל פתאום כשיש בלאגן עם כרטיסים לך תחפש מישהו שיתן לך תשובות. כמו בקורונה שאנשים ישבו בבית והשתגעו ותמיד היו את האלה שהיו בפנים וראו את המשחק
שי אבוטבול לראשות הממשלה
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiScofield
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני כבר כמה שנים חושב שהעמותה בגסיסה.
הייתה לי תקווה עם "הפועל שלי" בנתיים עוד לא הביאו בשורה. מקווה שבעונה הבאה אחרי שילמדו את העסק יהיו מעורבים יותר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

scorpio כתב: 10 מאי 2023, 23:29

אז אני שואל למה בעצם?

למה? כי המועדון הזה קיים משחר היווסדו על חברים ומקורבים,לא מדבר על הארגון כמובן,מגיע להם לקבל כמה כרטיסים שהם צריכים כי הם עושים עבודת קודש ביציע. מדבר על כל מיני מקורבים אחרים חברים של חברי הנהלה וספונסרים שאף פעם לא שקוף כמה איך ולמה כרטיסים הם מקבלים. כשהמועדון רוצה להתיימר כגוף חברתי הוא יודע לענות מהר מאוד לאנשים ולגעת בהם תקשורתית. אבל פתאום כשיש בלאגן עם כרטיסים לך תחפש מישהו שיתן לך תשובות. כמו בקורונה שאנשים ישבו בבית והשתגעו ותמיד היו את האלה שהיו בפנים וראו את המשחק
יכול להבין את הגישה התוקפנית שלך.
בסוף אפילו עיוור יכול לראות את הסירחון שעולה מהם.

יותר מ12 שעות אחרי ועדיין אין שום תשובה רשמית.
הפייסבוק והטוויטר מלאים בתגובות של אנשים מתוסכלים והם בוחרים לשתוק.
אתן להם להנות מחמת הספק עד שיענו.
שיגידו אתם אוהדים סוג ב׳ ורק חברים שלנו חשובים, אין לנו את הזמן והיכולת לבצע הגרלה לכמות כזאת גדולה של אנשים, אין לנו מספיק דאטא לסנן בין מנויים למנויים שהם גם חברי עמותה, רק שיגידו משהו.
כרגע השתיקה הזאת מסריחה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםscorpioChegi
neno
קיבל.ה  33 לייקים

אז אני שואל למה בעצם
לא מדבר על הארגון כמובן,מגיע להם לקבל כמה כרטיסים שהם צריכים כי הם עושים עבודת קודש ביציע.
וואלה???? אל תשכח שהם עולים לקבוצה כסף בניגוד לספונסרים שמביאים לה כסף
עם כל הכבוד אני מסכים שצריך לחשוב איך מחלקים את הכרטיסים חכם אבל להגיד שהאחראים לבזבוז של עשרות ומאות אלפי שקלים עושים עבודת קודש זה באמת הגשמה פראית(הכותב משתדל להימנע ממשחקי דרבי בכלל ומיד אליהן בפרט ןמעדיף ללכת למשחקים נגד הרצליה)
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

כדי לפתור את הבעייה של כרטיסים למשחקי חוץ עלה רעיון בפורום ובטוויטר של שיטת ניקוד במשחקי חוץ, הטענה היא שזה עובד אצל קבוצות אחרות, מישהו יודע מה זה אומר בדיוק? איך זה יעבוד?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

ארז שדה כתב: 11 מאי 2023, 09:11 כדי לפתור את הבעייה של כרטיסים למשחקי חוץ עלה רעיון בפורום ובטוויטר של שיטת ניקוד במשחקי חוץ, הטענה היא שזה עובד אצל קבוצות אחרות, מישהו יודע מה זה אומר בדיוק? איך זה יעבוד?
מכיר את זה מחברים אוהדי מכבי חיפה בכדורגל.
ככל שאתה מגיע ליותר משחקי חוץ אתה צובר עוד ועוד ניקוד וכך יש לך קדימות ברכישת כרטיסים.
יש לחיפה מעבר למנוי הרגיל משהו שנקרא מנוי חוץ.

יש לציין שהם לא עובדים עם לאן.
יהיה טוב הפועל!
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

7even כתב: 11 מאי 2023, 10:32
ארז שדה כתב: 11 מאי 2023, 09:11 כדי לפתור את הבעייה של כרטיסים למשחקי חוץ עלה רעיון בפורום ובטוויטר של שיטת ניקוד במשחקי חוץ, הטענה היא שזה עובד אצל קבוצות אחרות, מישהו יודע מה זה אומר בדיוק? איך זה יעבוד?
ככל שאתה מגיע ליותר משחקי חוץ אתה צובר עוד ועוד ניקוד וכך יש לך קדימות ברכישת כרטיסים.

תודה
גם אנחנו לא חייבים לעבוד עם לאן
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אז אני שואל למה בעצם?

קלאסי נו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

ארז שדה כתב: 11 מאי 2023, 10:35

תודה
גם אנחנו לא חייבים לעבוד עם לאן
אמן כן יהי רצון.
יש לציין שלהקים אתר לרכישת כרטיסים שעובד כמו שצריך זה לא עניין של מה בכך.
אני מקווה שבקרוב נשמע על משהו בכיוון.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אולי זה מתוך האינטרסים שלי, אבל בתור מישהו שגר רחוק (מאוד.. בטווחי ישראל) ועם אילוצים נוספים, יש מעט מאוד משחקים שאני יכול בכלל מבחינת לו"ז להגיע אליהם. פעם היה לי מנוי כשהחיים היו פשוטים יותר, היום אם כבר יש לי הזדמנות להגיע למשחק, יהיה מאוד מבאס שהיא לא באמת קיימת כי היו כאלה שהלכו ליותר משחקים קודם.
אני גם לא חושב שזה נכון מבחינת המועדון - משחקים, ובעיקר משחקי חוץ, הם הזדמנות לחבר עוד קהל לקבוצה. אם ילדי שער הנגב לא יוכלו ללכת למשחק בבאר שבע וילדי גליל עליון לא יוכלו ללכת למשחק בגליל בגלל שיש קדימות לתל אביבים שקנו הרבה כרטיסים מוקדם יותר בעונה, בעיניי המועדון מפסיד.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 4 לייקיםIronsideסומךShachamEl dudernio
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ההנחה ב"ניקוד חוץ" היא שמי שהולך להרבה משחקי חוץ הוא בהכרח מישהו שגם זה יותר "חשוב" לו ולכן מגיע לו יותר ללכת למשחקי חוץ שיש להם ביקוש גדול יותר.
זה מצד אחד כביכול נכון אבל מצד שני יש גם עניין של תקופות בחיים שאתה יכול לסוע היום לאשדוד ומחר לרוממה ויש תקופות שאתה בקושי יכול ללכת למשחקי בית.
לכן אני מסכים בגדול עם מה שנכתב למעלה.

בכל מקרה אצלינו זה לא באמת משנה כמו שראינו.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אם יתחילו עם ניקוד חוץ אז מה ימנע מכל אחד לקנות כרטיס לכל משחק חוץ ולמכור אותו? ככה יעלה לו הניקוד בזמן שמישהו אחר ילך למשחק
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

26 שעות לתוך האירוע.
עדיין דממה. מה קשה לספק תשובות?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

תעשה חברות בעמותה ב-400 שקל ואל תשאל שאלות.
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 מאי 2023, 13:47 תעשה חברות בעמותה ב-400 שקל ואל תשאל שאלות.
עשיתי חברות בעמותה/פועל צעיר מליגה ב
היתי בכל חור גם בארץ ובהרבה חורים השנה בחו״ל
מחזק ומסכים עם כל מילה שלו

מכבדים ספונסרים, הורים של שחקנים, מה עם לכבד אוהדים שהם ההנהלה והלב של הקבוצה הזו?
רושמים במשחקים כמו גליל כמה כרטיסים הוגרלו בהגרלה, שקיפות למופת, באמת תודה. מעניין שפה דממה. לא למה לא עשו הגרלה, לא כמה נמכרו בלאן.
כנראה שרגילים שטיפה רעש, ובסוף זה עובר בשקט. עם פרומואים של הדרבי מעל הכל ותבואו לעשות רעש.
כולם פה שווים, ככה זה אמור להיות. כל חבר עמותה. בין אם הוא בשורה אחרונה ביציע ובין אם הוא רץ לוועדת ביקורת. זאת הקבוצה של שתיהם באותה המידה.
חטלס עם הקומבינות האלה, זה מכיר את ההוא וההוא מושך כרטיס לזה ודואג להיא.
זה עובד ככה? אין בעיה, תעדכנו שנדע להבא שככה זה עובד.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הייתי ציני כמובן.
אין כלום בלהיות חבר עמותה לצערי, חוץ מלבזבז 400 שקל ואולי "להרגיש חלק" אבל בעיני כמו שאמרתי כבר מזמן הפועל היא יותר קבוצת אוהדים מקרובים מאשר קבוצת אוהדים, אם כבר.
ומי ש"מרגיש חלק" אולי אלה לא חברי העמותה אלא פשוט המקורבים.
הפוסט קיבל לייק אחדIronside
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לפחות מניסיוני האישי כל ההאשמות האלו בקומבינות וכרטיסים למקורבים לצלחת הן לא ממש מבוססות.
הייתי מאד נזהר איתן.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

neno כתב: 11 מאי 2023, 06:51

אז אני שואל למה בעצם
לא מדבר על הארגון כמובן,מגיע להם לקבל כמה כרטיסים שהם צריכים כי הם עושים עבודת קודש ביציע.
עם כל הכבוד אני מסכים שצריך לחשוב איך מחלקים את הכרטיסים חכם אבל להגיד שהאחראים לבזבוז של עשרות ומאות אלפי שקלים עושים עבודת קודש זה באמת הגשמה פראית(הכותב משתדל להימנע ממשחקי דרבי בכלל ומיד אליהן בפרט ןמעדיף ללכת למשחקים נגד הרצליה)
וואלה? אל תשכח שמי שהקים את הקבוצה מחדש הם אולטראס הפועל ולא אף גוף אחר. בלי הארגון היית עושה מנוי לבני השרון או אליצור נתניה.
שי אבוטבול לראשות הממשלה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

קצת הגזמה וסילוף עובדות מה שכתבת פה…
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הפועל כתב: 11 מאי 2023, 17:03 לפחות מניסיוני האישי כל ההאשמות האלו בקומבינות וכרטיסים למקורבים לצלחת הן לא ממש מבוססות.
הייתי מאד נזהר איתן.
לא עולה כסף להאשים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גם לא עולה כסף להסביר למה לא הייתה הגרלה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiscorpioScofield
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 מאי 2023, 19:16
הפועל כתב: 11 מאי 2023, 17:03 לפחות מניסיוני האישי כל ההאשמות האלו בקומבינות וכרטיסים למקורבים לצלחת הן לא ממש מבוססות.
הייתי מאד נזהר איתן.
לא עולה כסף להאשים.
אם אין להם מה להסתיר אז שיענו.
כתבתי בהודעה הפותחת, אשמור את הקונספירציות עד אחרי שיענו.
כרגע עולה ריח של סירחון מהשתיקה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יהלום כתב: 11 מאי 2023, 19:57
הוקיץ' כתב: 11 מאי 2023, 19:16
הייתי מאד נזהר איתן.
לא עולה כסף להאשים.
אם אין להם מה להסתיר אז שיענו.
כתבתי בהודעה הפותחת, אשמור את הקונספירציות עד אחרי שיענו.
כרגע עולה ריח של סירחון מהשתיקה.
א. לי אין דעה או מושג בעניין המדובר. יכול להיות שאתה צודק, יכול להיות שאתה מקשקש. אני לא יודע.
ב. מי שרוצה לקבל תשובות, פונה לגורמים הרלוונטים, מי שרוצה לזרוק רפש והאשמות כותב הודעה בפורום אוהדים ובא בטענות שלא עונים לו אחרי 24 שעות.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני לא חושב שמישהו נותן כרטיסים ל"מקורבים" כי הם "מקורבים". מחלקים כרטיסים לספונסרים ותורמים, שמן הסתם מדובר באוהדי הפועל בעיקר, מתנדבים ועובדי המועדון שאין להם כניסה חינם למשחק, משפחות שחקנים ואולטראס. אני מניח שכל זה מגיע לכדי כמות נכבדת, אבל אין ברירה וכל האנשים האלה צריכים לקבל כרטיסים.

הבעיה היא שהשארית יוצאת למכירה בהגרלה או בשיטת כל הקודם זוכה (שמעשית זו הגרלה, רק כזו ששורפת לאנשים את הזמן) במקום לדאוג למיקוד חוץ שיתגמל את האוהדים הכי מסורים שהולכים לכל משחק. העמותה כשלה בענק בחוסר הרצון שלה להרים מערך כזה.
הפוסט קיבל לייק אחדtadmored
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

יובל כתב: 12 מאי 2023, 02:36 אני לא חושב שמישהו נותן כרטיסים ל"מקורבים" כי הם "מקורבים". מחלקים כרטיסים לספונסרים ותורמים, שמן הסתם מדובר באוהדי הפועל בעיקר, מתנדבים ועובדי המועדון שאין להם כניסה חינם למשחק, משפחות שחקנים ואולטראס. אני מניח שכל זה מגיע לכדי כמות נכבדת, אבל אין ברירה וכל האנשים האלה צריכים לקבל כרטיסים.

הבעיה היא שהשארית יוצאת למכירה בהגרלה או בשיטת כל הקודם זוכה (שמעשית זו הגרלה, רק כזו ששורפת לאנשים את הזמן) במקום לדאוג למיקוד חוץ שיתגמל את האוהדים הכי מסורים שהולכים לכל משחק. העמותה כשלה בענק בחוסר הרצון שלה להרים מערך כזה.
יש בעיה עם ניקוד חוץ עם אולמות כל כך קטנים בליגה כמו נ"צ, הרצליה, כפר בלום וקרית אתא. קשה מאוד ליצור ניקוד על בסיס בערך שני משחקים שאין להם ביקוש עד רמת סולד אאוט...

כנראה שנכון היה לעשות הגרלה למשחק הזה, בעיקר כי היה מספיק זמן לארגן אותה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Rkhenin כתב: 12 מאי 2023, 08:07
יובל כתב: 12 מאי 2023, 02:36 אני לא חושב שמישהו נותן כרטיסים ל"מקורבים" כי הם "מקורבים". מחלקים כרטיסים לספונסרים ותורמים, שמן הסתם מדובר באוהדי הפועל בעיקר, מתנדבים ועובדי המועדון שאין להם כניסה חינם למשחק, משפחות שחקנים ואולטראס. אני מניח שכל זה מגיע לכדי כמות נכבדת, אבל אין ברירה וכל האנשים האלה צריכים לקבל כרטיסים.

יש בעיה עם ניקוד חוץ עם אולמות כל כך קטנים בליגה כמו נ"צ, הרצליה, כפר בלום וקרית אתא. קשה מאוד ליצור ניקוד על בסיס בערך שני משחקים שאין להם ביקוש עד רמת סולד אאוט...

כנראה שנכון היה לעשות הגרלה למשחק הזה, בעיקר כי היה מספיק זמן לארגן אותה.
א. אפשר לנהל ניקוד חוץ בהתאם ל"הרשמות" להגרלה. ומי שמוותר על הכרטיס שלו לא זכאי יותר.
ב. הבעיה היא שיש אולמות, למשל אילת, שמאוד מרוחקים, אין סיבה שאוהד הפועל באילת לא יהיה זכאי לראות לפחות פעם 1 את הפועל בצורה נוחה. שילדים לאוהדים מהגליל העליון לא יוכלו לבוא ולראות את הפועל כשהיא באה לשחק אצלם בבית ועוד...
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

יש בעיות יותר מסובכות שנפתרו גם בלי ועדות שישבו על המדוכה במשך שנים. יש מנגנונים זהים שעובדים במשך שנים ארוכות בקבוצות קצת יותר גדולות מהפועל מחו"ל. אם מחליטים שזה הכיוון, לא ממש צריך להמציא פה את הגלגל.

אבל כל זה לא משנה כשלא חושבים בכלל שיש באמת בעיה. לא משנה כמה ידברו על זה שהקהל זה הכח האמיתי ושאר הקלישאות. והפער הזה זועק לשמיים כשמדובר (לכאורה) בארגון קהילתי שמבוסס על בעלות קולקטיבית, ובפועל מאז יום הקמתו לא מקציב שקל אחד (!) בתקציב כדי לדאוג לשימור וחיזוק הקהילה ומענה לצרכיה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

יובל כתב:אני לא חושב שמישהו נותן כרטיסים ל"מקורבים" כי הם "מקורבים". מחלקים כרטיסים לספונסרים ותורמים, שמן הסתם מדובר באוהדי הפועל בעיקר, מתנדבים ועובדי המועדון שאין להם כניסה חינם למשחק, משפחות שחקנים ואולטראס. אני מניח שכל זה מגיע לכדי כמות נכבדת, אבל אין ברירה וכל האנשים האלה צריכים לקבל כרטיסים.

+1

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

עצם זה שבכל המשחקים האחרונים עם כרטיסים מוגבלים אמרו כמה כרטיסים יצאו למכירה לקהל הרחב (כלומר להגרלה) והפעם לא גורם לכל הסיפור הזה להיראות מאוד מאוד חשוד.
הרי לא מדובר באיזה מידע סודי שיכול לצאת רק בישיבת עמותה, אלא מידע שהקבוצה פרסמה בכל משחק קודם.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לדרבי חוץ הקודם גם היתה הגרלה?
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

El dudernio כתב: 12 מאי 2023, 16:48 לדרבי חוץ הקודם גם היתה הגרלה?
לא, כמו שלחולון חוץ/גליל לא הייתה הגרלה עד המשחק האחרון. מעבר לזה עד לפני כמה דרבים המכירה גם הייתה פתוחה לכולם, כולם יכלו לקנות ואפילו לקח כמה שעות עד שיגמר.
הסיפור כעת הוא אחר, הביקוש עולה, ויש צרכים אחרים ככה שהגרלה הייתה הפתרון הראוי פה, היה לזה גם מספיק זמן.
אם לחולון היה ראוי לעשות הגרלה והבינו את זה, פה היה ראוי פי כמה וכמה רמות וממש לא ברור למה לא עשו ולמה אין הסבר לזה.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל 2 לייקיםארז שדהרדנקו
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אם תעשה שיטת ניקוד מה ימנע מכל אחד לקנות כרטיס לכל משחק חוץ ולמכור אותו?
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

נייט רובינסון כתב: 12 מאי 2023, 17:11

אם תעשה שיטת ניקוד מה ימנע מכל אחד לקנות כרטיס לכל משחק חוץ ולמכור אותו?
לא ימנע, אבל בהחלט יקרב משמעותית למטרה שמי שמגיע למשחק הוא מי שצריך.
אף אחד לא המציא את זה פה, זה עובד בכל הליגות הכי גדולות בעולם. בפרמייר ליג כמעט כל הקבוצות עובדות או עם ניקוד או עם שיטה אחרת במכירה למשחקי חוץ.
שם כל משחקי החוץ עם ניקוד עבר שצברת עם השנים כשאתה קונה מהקבוצה, וזה עובד עם איסוף עצמי של כרטיס נייר (צריך להזדהות כמובן לאיסוף), מה שמגדיל את הפרוצדורה של למכור אותו, ולכן זה לא כרטיס דיגיטלי רגיל, אולי בגלל מה שציינת, שיקשה למכור.
גם אם זה היה כרטיס דיגיטלי, זה לא שרוב הזכאים היו קונים רק כדי למכור ומתעסקים עם הפרוצדורה.
מה גם שרוב הזכאים לכרטיס, אם תתחיל עכשיו שיטת ניקוד אחורה, אם הם זכאים עם ניקוד מתאים - ילכו למשחק ברוב המקרים כי הם כנראה מלווים את הקבוצה אם השיגו ניקוד מתאים.
גם מכבי עובדת ככה עם לאן, גם חיפה.
יש פתרונות להכל. השאלה קודם כל, היא האם רוצים בכלל.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מה זה אומר מגיע למשחק מי שצריך? מי מגדיר מי צריך? לא כולם יכולים להגיע לכל המשחקים בגלל אילוצי עבודה, לימודים, משפחה. אז רק פייר שלכולם תהיה הזדמנות ללכת כשמתאפשר להם. זה שכל המשחקים מסתדרים למישהו עם החיים לא אומר שמגיע לו יותר מאשר למי שזה לא מסתדר.
חוץ מזה, כמו שכתבתי קודם - משחקי חוץ זו הזדמנו חשובה להגדיל את החיבור לקהל הגדול של הקבוצה שחי מחוץ לתל אביב
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםארז שדהChegi
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

scorpio כתב:
neno כתב: 11 מאי 2023, 06:51
scorpio כתב: 10 מאי 2023, 23:29 לא מדבר על הארגון כמובן,מגיע להם לקבל כמה כרטיסים שהם צריכים כי הם עושים עבודת קודש ביציע.
וואלה? אל תשכח שמי שהקים את הקבוצה מחדש הם אולטראס הפועל ולא אף גוף אחר. בלי הארגון היית עושה מנוי לבני השרון או אליצור נתניה.
כל כך לא נכון.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

שליחת תגובה