מביאי כדורים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אני אקדים ואומר שברור לי שהתפקיד שלהם משפיע אולי ב1% על המשחק ואני מגזים בטירוף למעלה. אבל יש מישהו שאחראי על זה? מרגיש לי שהילדים עושים רק את התפקיד מבחינת יש לי כדור ואני מחזיר אותו ואין אף אחד שמנסה לעזור עם זה להפועל במשחק.
כמה דוגמאות:
1. משחק נגד נס ציונה שניצחנו אחרי ה1:0 המשחק התבלגן בטירוף והם לא הפסיקו להתקרב לשער שלנו. הכדור יוצא לכדור שוער ליד שער 5 והילד של הכדורים מביא לשוער של נס ציונה את הכדור מהר מאוד במקום לקחת קצת את הזמן ולהרגיע את המשחק מה שהיה עוזר לנו. אגב, קיבל שטיפת מוח ממני ומעוד שני אוהדים על מה לעשות במקרה הזה ווואלה עשה אחלה עבודה בשאר המשחק.
2.במשחק מול ק"ש בשבת אחד הילדים שהיה ליד הספסל של ק"ש עשה כל המשחק את הדברים ההפוכים. כשאנחנו היינו בפיגור לקח לו זמן להחזיר כדור וכשהשווינו הביא כמה כדורים מהר. עכשיו הוא היה ילד ממש קטן אז אני לא מצפה ממנו להבין את את התפקיד ולהתמודד עם הלחץ שהפעילו עליו האנשים של ק"ש לשחרר את הכדור מהר (בכל זאת ילד ממש קטן ואני מניח שלא בא לו לחטוף קצת צעקות) אבל אם היה מישהו אחראי הוא לא היה שם ילד כזה קטן דווקא במיקום הזה.

חשבתי על הקטע הזה מאז המשחק שהזכרתי נגד נס ציונה ומרגיש לי שזה לא מנוצל. אני מניח שזה לא יגיע לאיזשהם גורמים רציניים בקבוצה אבל אני חושב שזה נושא שלא מדובר מספיק גם אם ההשפעה שלו קטנה.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

אני חושב שהתבלבלת ואתה לא כותב בפורום הנכון .
נסה ״מ.ס אשדוד ״ בגוגל ותעזוב את הילדים שלנו בשקט.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

שחר כתב: 08 מאי 2023, 20:27 אני חושב שהתבלבלת ואתה לא כותב בפורום הנכון .
נסה ״מ.ס אשדוד ״ בגוגל ותעזוב את הילדים שלנו בשקט.

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא יודע אם זה ברצינות אבל אני לא מצפה מילד בן 8 שיעשה עבודה טובה אם מה שאמרו לו זה קח כדור ותחזיר אותו למשחק כשאתה רואה לנכון, אני כן חושב שאם יהיה בן אדם במועדון שיארגן את זה כולל לתת להם הוראות מתי לא להחזיר את הכדור כל כך מהר ומתי למסור ישר כדור זה יעזור לנו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

האמריקאים יביאו מביאי כדורים זרים עונה הבאה יהיה יותר טוב, למביאי הכדורים הישראלים אין את ההבנה הטקטית והמשמעת לעמוד בקצב הזה של הבאת כדורים
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
צבי שיסל
קיבל.ה  58 לייקים

המון זמן פנוי
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

סוף סוף נמצאה הסיבה האמיתית למה כמעט ירדנו ליגה.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

על מה הם עובדים באימונים ??
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

דווקא נושא מבורך בעיניי.
הילדי כדורים של הפועל נראים צעירים ביחס לאחרים, והם באמת לא מחוברים למשחק. גם ברגעים שכל שנייה חשובה, הם בסוטול. ואני לא מאשים אותם, אלא את האידיוט שהעמיד ילדים בני 8.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

1. אין ספק, שורש הבעיה
2. מביאי הכדורים שלנו באמת נראים צעירים
3. ממש אין לי עניין להכשיר ילדים שבאים לחווית חיים שלא תחזור בתרגילים ושטיקים לא ספורטיביים כמו לא להחזיר כדור ליריב או לרוץ להביא כדור לשחקן שלך ששחקן היריב שוכב פצוע על הדשא. את הדברים האלה הם אחכ יביאו לכדורגל אצלנו במחלקה.
4. יש בלבול קל. אנחנו לא ליגה א׳ לא מבזבזים פה זמן, ואנחנו גם לא נבלות כמו מכבי שימשיכו לשחק גם אם שחקן מדמם למוות על כר הדשא. זה לא אומר שאנחנו מגה ספורטיביים זה אומר שאנחנו לא לא ספורטיביים.
הפוסט קיבל לייק אחדאיליץ'
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 09 מאי 2023, 00:05 1. אין ספק, שורש הבעיה
2. מביאי הכדורים שלנו באמת נראים צעירים
3. ממש אין לי עניין להכשיר ילדים שבאים לחווית חיים שלא תחזור בתרגילים ושטיקים לא ספורטיביים כמו לא להחזיר כדור ליריב או לרוץ להביא כדור לשחקן שלך ששחקן היריב שוכב פצוע על הדשא. את הדברים האלה הם אחכ יביאו לכדורגל אצלנו במחלקה.
4. יש בלבול קל. אנחנו לא ליגה א׳ לא מבזבזים פה זמן, ואנחנו גם לא נבלות כמו מכבי שימשיכו לשחק גם אם שחקן מדמם למוות על כר הדשא. זה לא אומר שאנחנו מגה ספורטיביים זה אומר שאנחנו לא לא ספורטיביים.
הלוואי והיינו כמו מכבי בקטעים האלה. נגד קריית שמונה שחקן שלהן נשכב על הדשא, הוצאנו לחוץ ואז הכדור נשאר אצלם. למרות וויכוחים של השחקנים שלנו רנשרייבר החליט שכדור שלהם. מבחינתי שלא יוציאו יותר אף פעם כדור
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ברור שיש לזה משמעות. בחידוש מהיר של המשחק ובעיכוב.
לפני כמה שנים ערן לוי שם גול בעזרת מביא הכדורים, שוער יצא לכדור והרחיק לחוץ ערן אמר לילד שיביא מהר את הכדור תוך כדי שהשוער עושה ספרינט חזרה.
הנער אגב היה מהקבוצה הנגדית...
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

מה מה? לא הבנתי את התלונה לגבי עזרה לקבוצה השניה...תאמין לי שנקדם רק כשנתייחס לכל דבר במקצוענות הראויה.
אם מביא כדורים צריך לעזור להפועל בהוצאת חוץ איטית כדי לחפות על מגן איטי וכבד שמרוויח מאות אלפי שקלים, איך התקדמנו בדיוק? להיפך, רק הלכנו אחורה. הבעיה היא במגן לא במביא הכדורים הנחמד.

אגב קראתי לא מזמן שבמכבי חיפה מביאי הכדורים עוברים הכשרה מיוחדת כדי שהכדור יהיה מינימום של מינימום זמן מחוץ למגרש וגם להבין מתי להחזיר את הכדור ומתי לא כדי לא לתקוע את המשחק(מצב של 2 כדורים).
הלוואי אצלינו. מצדי שיביאו למכבי כדור מהר בדרבי דקה 93. מקצוענות זו מקצוענות עד הסוף. בסוף אתה רוצה להיות מקצוען או מאכער?
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 11 מאי 2023, 11:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

הבעיה היא לא הילדים כמובן, זה מקצוענות של מועדון. זה משהו ששמתי אליו לב מזמן. אצל מכבי ת״א ומכבי חיפה מביאי הכדורים חיים את המשחק, מביאים את הכדורים מהר. אצלנו הם ישנים.
זה שזה לא משהו משמעותי ביכולת הקבוצה והתוצאות, אין ספק, אבל מה שעוד אין לי ספק זה שבמכבי חיפה יש מישהו שמשקיע את הזמן בלהסביר להם מה הם צריכים לעשות בשביל שגם את האחוז האחד הזה שהם יכולים לקבל מהם, הם יקבלו
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

redrony כתב: 11 מאי 2023, 11:22 אצל מכבי ת״א ומכבי חיפה מביאי הכדורים חיים את המשחק, מביאים את הכדורים מהר. אצלנו הם ישנים.
נו באמת. כמה אפשר לסגוד לכל ממטרה במתחם האימונים של שתי המכביות?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 מאי 2023, 11:51
redrony כתב: 11 מאי 2023, 11:22 אצל מכבי ת״א ומכבי חיפה מביאי הכדורים חיים את המשחק, מביאים את הכדורים מהר. אצלנו הם ישנים.
נו באמת. כמה אפשר לסגוד לכל ממטרה במתחם האימונים של שתי המכביות?
תהיה ענייני. שרואים משהו שהוא טוב, אפשר לציין את זה לא?
מערכת טובה צריכה לדעת לטפל גם בדברים קטנים.
זה לא גיים צ׳יינג׳ר, זה עוד דבר קטן
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן, אין ספק שרואים בכל הזדמנות שהילדים מביאי הכדורים של שתי המכביות הם חלק ממערכת טובה שמטפלת בדברים הקטנים (כשהמאמן לא צועק עליהם כמובן).
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 מאי 2023, 12:26 כן, אין ספק שרואים בכל הזדמנות שהילדים מביאי הכדורים של שתי המכביות הם חלק ממערכת טובה שמטפלת בדברים הקטנים (כשהמאמן לא צועק עליהם כמובן).
לא ממש הבנתי מה כתבת ולמה התכוונת. לא ממש מבין גם מה אתה רוצה. מביאי הכדורים שם מסיבה מסוימת. אפשר לעשות את זה בצורה אופטימלית ואפשר לא.
אני לא חושב שאפשר להשוות בין ההתנהלות של הפועל לשני המועדונים, בכל תחום. גדול כקטן
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

redrony כתב: 11 מאי 2023, 12:31
טכנית לארז כתב: 11 מאי 2023, 12:26 כן, אין ספק שרואים בכל הזדמנות שהילדים מביאי הכדורים של שתי המכביות הם חלק ממערכת טובה שמטפלת בדברים הקטנים (כשהמאמן לא צועק עליהם כמובן).
לא ממש הבנתי מה כתבת ולמה התכוונת. לא ממש מבין גם מה אתה רוצה. מביאי הכדורים שם מסיבה מסוימת. אפשר לעשות את זה בצורה אופטימלית ואפשר לא.
אני לא חושב שאפשר להשוות בין ההתנהלות של הפועל לשני המועדונים, בכל תחום. גדול כקטן
מניח שהוא דיבר על הסיפור עם קרסטאיץ' שגרם לילד לבכות
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

InFlames כתב: 11 מאי 2023, 13:02
redrony כתב: 11 מאי 2023, 12:31
מניח שהוא דיבר על הסיפור עם קרסטאיץ' שגרם לילד לבכות
כן, הבנתי את הדוגמא, איך זה מקושר לנקודה שהוא רצה להעביר?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

חלק מ"מערכת טובה שמטפלת בדברים הקטנים", כמו למשל מביאי כדורים, זה כולל גם מאמן שגוער בילד מביא כדורים?
במילים אחרות כמו שאמרתי לא צריך לסגוד בכוח לכל צינור מים בקרית שלום.

ואגב יש לא מעט תחומים שבהם מכבי לא פחות גרועים מהפועל.
אצלינו מחתימים את עידן ורד על חוזה של איזה 150 אלף ונופלים. אצלם זה קורה בחוזים של חצי מליון יורו עם כל מיני יונתן כהן, ואן אוברים או בראנדלי קובאס. פשוט שם אין לזה שום השפעה כי ארקדי מקסימום נותן ארגז פיצוי לפטריק התורן ונגמר הסיפור.
אבל הכי חשוב להריע לניהול.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 מאי 2023, 15:06 חלק מ"מערכת טובה שמטפלת בדברים הקטנים", כמו למשל מביאי כדורים, זה כולל גם מאמן שגוער בילד מביא כדורים?
במילים אחרות כמו שאמרתי לא צריך לסגוד בכוח לכל צינור מים בקרית שלום.

ואגב יש לא מעט תחומים שבהם מכבי לא פחות גרועים מהפועל.
אצלינו מחתימים את עידן ורד על חוזה של איזה 150 אלף ונופלים. אצלם זה קורה בחוזים של חצי מליון יורו עם כל מיני יונתן כהן, ואן אוברים או בראנדלי קובאס. פשוט שם אין לזה שום השפעה כי ארקדי מקסימום נותן ארגז פיצוי לפטריק התורן ונגמר הסיפור.
אבל הכי חשוב להריע לניהול.
קודם כל, אתה מדבר על אירוע נקודתי ועל פרט אחד מתוך המערכת שכשל. שנית, עצם זה שהוא היה כל כך אמוציונלי מדגיש שיש חשיבות לנושא.
לגבי החוזים שנכשלים בהם, מן הסתם הם עושים טעויות כמו כל מערכת. מניח שגם בסיטי, יונייטד וברצלונה נעשות טעויות. אבל כמערכת להשוות אותם להתנהלות של הפועל זה קצת עצוב.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בשביל מכבי ת"א לסיים שנתיים רצוף מקום 3, זה בערך כמו בשביל הפועל להיאבק שנתיים רצוף נגד ירידת ליגה.
עם התקציבי ארקדי שהולכים שם כבר מעל עשור אני פחות מתרשם מ"ההתנהלות" שלהם.
פייר פליי, מאמנים שמתחלפים בקצב בין הגבוהים בליגה, כשלא הולך רצים מלא לכלוכים על המאמן ועוד ועוד.

"מערכת", "התנהלות". בסדר.
מה שעצוב זה לסגוד אפילו ל"מביאי כדורים" אצלם.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 מאי 2023, 16:20 בשביל מכבי ת"א לסיים שנתיים רצוף מקום 3, זה בערך כמו בשביל הפועל להיאבק שנתיים רצוף נגד ירידת ליגה.
עם התקציבי ארקדי שהולכים שם כבר מעל עשור אני פחות מתרשם מ"ההתנהלות" שלהם.
פייר פליי, מאמנים שמתחלפים בקצב בין הגבוהים בליגה, כשלא הולך רצים מלא לכלוכים על המאמן ועוד ועוד.

"מערכת", "התנהלות". בסדר.
מה שעצוב זה לסגוד אפילו ל"מביאי כדורים" אצלם.
אבל אתה עונה על דברים לא קשורים ועוד מוסיף דמגוגיה. אף אחד לא ״סוגד״ למביאי הכדורים, שהם בעצמם לא ״אשמים״ או ״טובים״. הם ומכבי חיפה מתנהלים בצורה הרבה יותר מסודרת ונכונה מאשר הפועל.
יש קבוצה באירופה שכשלא הולך אין לכלוכים?
ריאל מדריד זוכה כל שנה באליפות?
לסיטי אין עניין של פייר פליי?
צריך להפריד בין ההצלחה המקצועית שגורמת לדברים להתנהל לעיתים בצורה לא אופטימלית מכל מיני סיבות לבין התנהלות ושאיפות של מועדון.
אתה יכול לזלזל בכל הדברים האלה, זכותך, אתה גם בוחר להתייחס רק למכבי ת״א ושם את חיפה בצד. מן הסתם יש עונות טובות יותר ופחות לכל מועדון
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איך הסקת שאני מזלזל בדברים האלה?

פשוט מצחיק אותי שהחלטת שאצל חיפה ומכבי ההתנהלות של "מביאי הכדורים" היא איזה משהו שמשמעותית טוב יותר מאשר בהפועל.
מילא תגיד שהן מתנהלות יותר טוב בכל הקלישאות הרגילות, אבל במביאי כדורים? טוב שלא סיפרת לנו איך צובעים אצלם את הקווים של החניה בצורה יסודית ומסודרת לעומת וולפסון.
שליחת תגובה