עונת המלפפונים -הפועל 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

כיאל קיבל הכי הרבה אדומים העונה אבל עדיין יש לו כדורגל ואני מקווה שיגיע.
אם רב"ש ימונה זאת תהיה באמת ההזדמנות האחרונה שלו לאמן בקבוצות הגדולות...
דרך אגב, אבוקסיס כבר סגור לשנה הבאה בבית"ר?
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

לירון האדום כתב: 30 מאי 2023, 11:37 כיאל קיבל הכי הרבה אדומים העונה אבל עדיין יש לו כדורגל ואני מקווה שיגיע.
אם רב"ש ימונה זאת תהיה באמת ההזדמנות האחרונה שלו לאמן בקבוצות הגדולות...
דרך אגב, אבוקסיס כבר סגור לשנה הבאה בבית"ר?
כיאל לא אמור להגיע, הוא לא שולל אבל רוצה להישאר קרוב לבית בצפון. מידיעה אישית ישירות ממנו
אבוקסיס חתום בבית"ר
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

באבוקסיס לא הייתי נוגע עם מקל.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

הוקיץ' כתב: 30 מאי 2023, 12:08 באבוקסיס לא הייתי נוגע עם מקל.
מחזק
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

אל באנדי כתב: 29 מאי 2023, 18:14
נועם שחם כתב: 29 מאי 2023, 17:35 מהמעט שאני יודע, יש תקציב מכובד מאד לטובת חיזוק זר. האם ישתמשו בו נכון, זה כבר סיפור אחר.
רק לטובת חיזוק זר?
לא יודע להגיד. יודע שבזרים כנראה מכוונים גבוה יחסית.
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

https://www.one.co.il/Article/22-23/1,1 ... tml?ref=hp

טננבאום שוחרר רשמית.

מקווה שנקבל וולקאם היום, מחר או מחרתיים!
לדעתי השוער הישראלי הכי טוב, שנמצא בשוק, בתקציבים שלנו.
במיוחד לאור מצוקת הישראלים בשוק, חייבים לפנות מקום של זר בעמדה הזאת, כשיש אופציה שכזאת.
הפוסט קיבל 3 לייקיםSickleCellכוח עליוןshaharot
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

הלוואי. הוא אחלה שחקן
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3699 לייקים

גם אם נניח שהוא פחות טוב מזובאס זה לא בהרבה, אבל ההבדל בין להביא שחקן זר נוסף לעמדת שדה לבין להחתים ישראלי לאותה עמדה או לא להחתים בכלל יכול להיות עצום.
לכן המהלך המתבקש הוא לוותר על זובאס ולהחתים אותו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםshaolin232
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

רדפוקס כתב: 30 מאי 2023, 14:22 גם אם נניח שהוא פחות טוב מזובאס זה לא בהרבה, אבל ההבדל בין להביא שחקן זר נוסף לעמדת שדה לבין להחתים ישראלי לאותה עמדה או לא להחתים בכלל יכול להיות עצום.
לכן המהלך המתבקש הוא לוותר על זובאס ולהחתים אותו.
גם חשוב לציין שאם יהיה חיבור טוב איתו, זה שוער שיכול לתת שקט בעמדה הזו למשך 6-7 שנים.
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

לגמרי בעד להביא את טננבאום,
הסגל שלנו לעונה הבאה די דליל וכדאי לפנות מקומות לזרים בהגנה ובקישור (מגן ימני, בלם, קשר אחורי, קשר התקפי, כנף ואוזבולט)
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

טננבאום יכול להיות שיחוק רציני ולפנות מקום לעוד זר.
זה מאד מאד קריטי.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

WELCOME ראשון
אביב סלם חתם
מגן שמאלי
ועכשיו נותר להבין מי זה לעזאזל
אדום
קיבל.ה  745 לייקים

מהחשבונות הרשמיים:
המגן השמאלי אביב סלם חתם במועדון לעונה אחת עם אופציה לשתי עונות נוספות ויצטרף לסגל הקבוצה ✍🏼

מי זה?
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

לפני יומיים פורסם שהפועל באר שבע רוצה אותו
מודה שלא מכיר אותו בכלל
modag
קיבל.ה  323 לייקים

כנראה בונים על גרופינקל להרכב ואביב סלם הזה יאבק איתו על העמדה
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 30 מאי 2023, 14:57 WELCOME ראשון
אביב סלם חתם
מגן שמאלי
ועכשיו נותר להבין מי זה לעזאזל

גורפינקל מגן פותח
צד ימין אני חושב שיבוא מגן זר ואזוגי
אם מתכנננם על גורפינקל ואזוגי פותחים זה מוגזם בקטע רע. צריך עכשיו מגן ימני איכותי ובלם ישראלי נחמד לרוטציה עם למקין וישראלוב.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

מגן שמאלי מבני יהודה.
העונה בלאומית שער אחד ו-5 בישולים ב-32 הופעות
InFlames
קיבל.ה  318 לייקים

מגן שמאלי מקבוצה תחתית לאומית.. אבו-דוסו זה אתה?
Josh
קיבל.ה  43 לייקים

הייתי מביא את משפתי לפני טננבאום אם כבר הולכים על שוק השוערים המחליפים
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

InFlames כתב: 30 מאי 2023, 15:01 מגן שמאלי מקבוצה תחתית לאומית.. אבו-דוסו זה אתה?
זה כשלעצמו לא אומר בהכרח משהו
גם אזוגי היה מגן מקבוצת תחתית מהלאומית
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

oleg neduda כתב: 30 מאי 2023, 14:58 לפני יומיים פורסם שהפועל באר שבע רוצה אותו
מודה שלא מכיר אותו בכלל
איך גורמים לאוהדי הפועל להעריך החתמה של שחקן אלמוני מהליגות הנמוכות?

מפיצים הודעת סוכן לכל אתרי הפרסום ראשון שמכבי/חיפה/ב"ש מעוניינת בו כי להם מערך סקאוטינג גדול/מרשים/רציני ויומיים אחר כך מודיעים שדווקא הפועל הצנועה הצליחה לשים עליו את ידה

בעלים חדש, שיטות ישנות

(כמובן שמהרגע שהוא חתם אני גדול אוהדיו ומת לאכול את הכובע אבל בעמדה כל כך חשובה שיש לנו נחיתות מובהקת כמו המגנים, אי אפשר לבנות על פוטנציאלי לאומית כי עוד עונה עם גרופינקל זה מתכון להתקפי לב)
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

Josh כתב: 30 מאי 2023, 15:02 הייתי מביא את משפתי לפני טננבאום אם כבר הולכים על שוק השוערים המחליפים
פורסם שהוא כנראה יגיע למכבי...
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

oleg neduda כתב: 30 מאי 2023, 15:02
InFlames כתב: 30 מאי 2023, 15:01 מגן שמאלי מקבוצה תחתית לאומית.. אבו-דוסו זה אתה?
גם אזוגי עדיין לא הוכיח את עצמו בליגת העל ובטח שלא הייתי בונה עליו להרכב עונה הבאה.
קצת מבאס לדעת, שצד שמאל נסגר עם יהב והסלאם הזה, ציפיתי למשהו קצת יותר רציני מזה (מורגן/זר).

ושוב אני חוזר על זה, מקווה מאוד שלא יפספסו את טננבאום (פורסם שאשדוד בעניין), החתמה קריטית להמשך החלון.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 30 מאי 2023, 15:04
oleg neduda כתב: 30 מאי 2023, 14:58 לפני יומיים פורסם שהפועל באר שבע רוצה אותו
מודה שלא מכיר אותו בכלל
איך גורמים לאוהדי הפועל להעריך החתמה של שחקן אלמוני מהליגות הנמוכות?

מפיצים הודעת סוכן לכל אתרי הפרסום ראשון שמכבי/חיפה/ב"ש מעוניינת בו כי להם מערך סקאוטינג גדול/מרשים/רציני ויומיים אחר כך מודיעים שדווקא הפועל הצנועה הצליחה לשים עליו את ידה

בעלים חדש, שיטות ישנות

(כמובן שמהרגע שהוא חתם אני גדול אוהדיו ומת לאכול את הכובע אבל בעמדה כל כך חשובה שיש לנו נחיתות מובהקת כמו המגנים, אי אפשר לבנות על פוטנציאלי לאומית כי עוד עונה עם גרופינקל זה מתכון להתקפי לב)
כן, מינצברג התקשר לאיציק כלפי וביקש ממנו לעשות לו ג'סטה ולפרסם שב"ש מעוניינים בו, כדי לרצות את פורום שדים. מאוד הגיוני
ואם נדבר ברצינות, אם כבר זאת הייתה כתבת סוכן שנועדה "לייצר" לו ביקוש. בטוח לו בא מהאמריקאים
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

ומבחינתי בקבוצה שיש לה מקום לעוד 4 זרים (בהנחה שזובאס ממשיך), שלפחות אחד מהם חייב להיות מגן ימני ושניים מהם למרכז השדה, הגיוני מאוד להמשיך עם גורפינקל כמגן שמאלי
קצת תיאום ציפיות לא יזיק פה לאנשים. אנחנו לא נרוץ בשנה הבאה לאליפות. במקסימום תהיה קבוצה סבבה שתילחם על מקומות 3-6
הפוסט קיבל 4 לייקיםCarajoלירון האדוםL.SSickleCell
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

בר לב אדום כתב: 30 מאי 2023, 15:08
גם אזוגי עדיין לא הוכיח את עצמו בליגת העל ובטח שלא הייתי בונה עליו להרכב עונה הבאה.
קצת מבאס לדעת, שצד שמאל נסגר עם יהב והסלאם הזה, ציפיתי למשהו קצת יותר רציני מזה (מורגן/זר).

ושוב אני חוזר על זה, מקווה מאוד שלא יפספסו את טננבאום (פורסם שאשדוד בעניין), החתמה קריטית להמשך החלון.
במה המורגן הזה איכותי יותר מגורפינקל שכולכם מאוננים עליו?
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

L.S כתב: 30 מאי 2023, 16:06

מורגן וגורפינקל זה בערך אותה רמה, אבל שיש לך שני שחקנים, באותה עמדה, שאין אחד שהוא באנקר בהרכב, זה מוציא מהם הרבה יותר ממה שהם (ראה עונת בונדר וקנדה).
עוד עונה שגורפינקל הוא המגן המוביל המובהק ומביאים לו איזה שחקן מהלאומית, שידוע שהוא בא לגיבוי, אז אל תצפה לצד שמאל איכותי עונה הבאה.
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

בר לב אדום כתב: 30 מאי 2023, 16:15

מורגן וגורפינקל זה בערך אותה רמה, אבל שיש לך שני שחקנים, באותה עמדה, שאין אחד שהוא באנקר בהרכב, זה מוציא מהם הרבה יותר ממה שהם (ראה עונת בונדר וקנדה).
עוד עונה שגורפינקל הוא המגן המוביל המובהק ומביאים לו איזה שחקן מהלאומית, שידוע שהוא בא לגיבוי, אז אל תצפה לצד שמאל איכותי עונה הבאה.
אני מנחש שכשנשחק בקו 5 סלם יפתח וכשנשחק בקו 4 גורפינקל יפתח.
בכל מקרה, אם גורפינקל ירגיש שהוא באנקר רק כי הביאו לו סלם ולא מורגן על הראש אני מאמין שהוא ימצא את עצמו בספסל מהר מאוד.
את התחרות המאמן צריך לייצר ולא השם של השחקן. איזה קשקוש
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

למורגן יש יותר קילומטראז' בליגת העל ולדעתי מורגן גם היה או עדיין בנבחרת הצעירה
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

L.S כתב: 30 מאי 2023, 16:19
בר לב אדום כתב: 30 מאי 2023, 16:15

אני מנחש שכשנשחק בקו 5 סלם יפתח וכשנשחק בקו 4 גורפינקל יפתח.
בכל מקרה, אם גורפינקל ירגיש שהוא באנקר רק כי הביאו לו סלם ולא מורגן על הראש אני מאמין שהוא ימצא את עצמו בספסל מהר מאוד.
את התחרות המאמן צריך לייצר ולא השם של השחקן. איזה קשקוש
אתה יכול להשוות שיש לך בספסל שחקן שהיה בנבחרות הצעירות ושיחק רק בליגת העל, לאלמוני (והלוואי ואתבדה) שהיה חלק מהגנה שקיבלה שישיות, שבעיות ושלישיות מקבוצות בליגה לאומית? זה השחקן שיחליף את יהב במידה ולא יהיה טוב? אז מצבנו עגום.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  391 לייקים

dino כתב: 30 מאי 2023, 10:28
בז'רנו כתב: 30 מאי 2023, 08:55 הפועל חיפה יורדת מבירם כיאל כי הוא לא מסתדר עם אלחמיד.
אני יודע שאסור להפריע לשנת החורף של האמריקאים עד ה1 ליוני,אבל אולי הם יזיזו את התחת ויביאו אותו לפני שקבוצה אחרת תיקח אותו?
כבר זקן
יש את איינבינדר, מניח שילכו ממה שנשאר על כריש צעיר לא פציע
זקן או לא,ראית אותו משחק השנה? עדיין אחד הקשרים הכי טובים בליגה.
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

ציפית שישלמו איזה מיליון אירו על מגן שמאלי עם פרופיל דומה (מורגן) לגורפינקל? ואם לא, אז ציפית שיחתימו זר בעמדה שכבר יש לך שחקן סביר? ואת מי תביא לעמדות המגן הימני, מרכז שדה (לפחות שניים) והתקפה, ששם כרגע אין לך כלום? ומה עם בלם?

במצבנו המסתמן, להחתים זר לעמדת המגן השמאלי (כשיש כבר את גורפינקל) או להחתים לשם שחקן במיליון אירו היו החלטות הרבה יותר טיפשיות מלהחתים מגן ששיחק בבני יהודה בשנה שעברה
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

oleg neduda כתב: 30 מאי 2023, 17:40

ציפית שישלמו איזה מיליון אירו על מגן שמאלי עם פרופיל דומה (מורגן) לגורפינקל? ואם לא, אז ציפית שיחתימו זר בעמדה שכבר יש לך שחקן סביר? ואת מי תביא לעמדות המגן הימני, מרכז שדה (לפחות שניים) והתקפה, ששם כרגע אין לך כלום? ומה עם בלם?

במצבנו המסתמן, להחתים זר לעמדת המגן השמאלי (כשיש כבר את גורפינקל) או להחתים לשם שחקן במיליון אירו היו החלטות הרבה יותר טיפשיות מלהחתים מגן ששיחק בבני יהודה בשנה שעברה
אתה שם לב שאתה תמיד הולך לקיצוניות בכל דבר?
אתה באמת חושב שתהיה קבוצה שתשלם מיליון אירו על מורגן? ונתתי אותו ואת גרצקין כדוגמה. לדעתי להביא את סלם הייתה החתמה מיותר, שעדיף להשאיר כבר את ישראלוב או מגן שמאלי אחר מהנוער כגיבוי.
במצבנו הרגיש, ההחתמות הראשונות הן חשובות מאוד וברגע שאתה מקבל סלם כזה (ושוב רושם הלוואי ואתבדה), בטח ובטח שאומרים שלא ניתן לבצע החתמות עד ה1.6 והפלא ופלא, פתאום כן אפשר לבצע החתמות לפני התאריך המיוחל, לא עוזר בשום צורה לשפר את תדמית המועדון, שלדעתי זאת אחת המטרות העיקריות שצריכות להיות העונה.

אני מקווה שבהחתמות הבאות אוכל לדבר אחרת.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  391 לייקים

בגדול,כדי לתת עונה סבירה+ אנחנו צריכים להביא 5 שחקנים טובים.
שחקן אחד להגנה
2 קשרים
2 שחקני התקפה(אחד חלוץ ואחד ווינגר)
שימו על כל אחד 200 אלף דולר, כי הרי יש לנו עוד 2 מיליון דולר מהאמריקאים, ויש לנו קבוצה שיכולה להתמודד על הפלייאוף העליון.
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

בר לב אדום כתב: 30 מאי 2023, 17:47

אתה באמת חושב שתהיה קבוצה שתשלם מיליון אירו על מורגן? ונתתי אותו ואת גרצקין כדוגמה. לדעתי להביא את סלם הייתה החתמה מיותר, שעדיף להשאיר כבר את ישראלוב או מגן שמאלי אחר מהנוער כגיבוי.
במצבנו הרגיש, ההחתמות הראשונות הן חשובות מאוד וברגע שאתה מקבל סלם כזה (ושוב רושם הלוואי ואתבדה), בטח ובטח שאומרים שלא ניתן לבצע החתמות עד ה1.6 והפלא ופלא, פתאום כן אפשר לבצע החתמות לפני התאריך המיוחל, לא עוזר בשום צורה לשפר את תדמית המועדון, שלדעתי זאת אחת המטרות העיקריות שצריכות להיות העונה.

לא יודע מה קיצוני במה שכתבתי. גם אם מורגן יעלה חצי מזה (וזה שחקן מיוחצן מאוד שיעלה הרבה כסף בכל מקרה) זה לזרוק כסף על עמדה שבה כבר יש שחקן סביר לגמרי. ולהקצות זר לעמדה הזאת זה מיותר באותה מידה.
ובוא, הפאניקה הזאת בחודש מאי הזויה. מזה מעניין את מי החתימו ראשון? אם כבר להחתמות שיהיו עוד שבועיים שלושה יהיה אפקט הרבה יותר משמעותי על מכירת המנויים
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

oleg neduda כתב: 30 מאי 2023, 18:02

לא יודע מה קיצוני במה שכתבתי. גם אם מורגן יעלה חצי מזה (וזה שחקן מיוחצן מאוד שיעלה הרבה כסף בכל מקרה) זה לזרוק כסף על עמדה שבה כבר יש שחקן סביר לגמרי. ולהקצות זר לעמדה הזרת זה מיותר באותה מידה.
ובוא, הפאניקה הזאת בחודש מאי הזויה. מזה מעניין את מי החתימו ראשון? אם כבר להחתמות שיהיו עוד שבועיים שלושה יהיה אפקט הרבה יותר על מכירת המנויים
זה מראה על כיוון ועל דרך.
במקום להתמקד בחיפוש אחרי שחקנים להרכב ולהשקיע שם את כל המאמץ והמחשבה, כי שנינו ראינו את הפועל הכי חלשה מזה עשור לפחות, ממשיכים להביא שחקנים בשקל וחצי, באמת שלא צריך, יש לנו מחלקת נוער חזקה, לא רוצים להשקיע בעמדה הזו, הכל בסדר, אין צורך להביא שחקנים כאלה.
סיימתם לבנות את הסגל ונשאר לכם כמה שקלים להביא שחקן בסטייל הזה, בכיף.
בטח לא כהחתמה שפותחת את הקיץ.
מצטער זאת דעתי.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

בר לב אדום כתב: 30 מאי 2023, 18:07
oleg neduda כתב: 30 מאי 2023, 18:02

לא יודע מה קיצוני במה שכתבתי. גם אם מורגן יעלה חצי מזה (וזה שחקן מיוחצן מאוד שיעלה הרבה כסף בכל מקרה) זה לזרוק כסף על עמדה שבה כבר יש שחקן סביר לגמרי. ולהקצות זר לעמדה הזרת זה מיותר באותה מידה.
ובוא, הפאניקה הזאת בחודש מאי הזויה. מזה מעניין את מי החתימו ראשון? אם כבר להחתמות שיהיו עוד שבועיים שלושה יהיה אפקט הרבה יותר על מכירת המנויים
זה מראה על כיוון ועל דרך.
במקום להתמקד בחיפוש אחרי שחקנים להרכב ולהשקיע שם את כל המאמץ והמחשבה, כי שנינו ראינו את הפועל הכי חלשה מזה עשור לפחות, ממשיכים להביא שחקנים בשקל וחצי, באמת שלא צריך, יש לנו מחלקת נוער חזקה, לא רוצים להשקיע בעמדה הזו, הכל בסדר, אין צורך להביא שחקנים כאלה.
סיימתם לבנות את הסגל ונשאר לכם כמה שקלים להביא שחקן בסטייל הזה, בכיף.
בטח לא כהחתמה שפותחת את הקיץ.
מצטער זאת דעתי.
כתבת לו הרגע שהוא מגיב בקיצוניות? אתה רציני?
אתה מדבר על כיוון ועל דרך אחרי החתמה אחת
תן לי שם של מגן שמושאל מהפועל או משחק בנוער שיכול להיות אלטרנטיבה לגורפינקל.
מילא אם היה פה איזה שחקן סטייל אייזן שחוזר ואז אין הבדל בינו לבין רן בנימין.
זו עמדה שאין בה הרבה שחקנים נורמליים. מביאים שחקן צעיר שמשחק ברצף בשנים האחרונות.
מה ציפיתם לקבל?
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםNiro
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3699 לייקים

אגב לא צריך להביא מגן ימני מחליף, ניסנוב כבר החתימו אחד כזה לפני שנה מליגה א' והשאילו אותו, התכשיט חוזר אלינו הקיץ ובקרוב מאוד הוא יגיע לוולפסון ואף אחד לא ידע מי הוא ככל הנראה.
אל באנדי
קיבל.ה  448 לייקים

רדפוקס כתב: 30 מאי 2023, 19:27 אגב לא צריך להביא מגן ימני מחליף, ניסנוב כבר החתימו אחד כזה לפני שנה מליגה א' והשאילו אותו, התכשיט חוזר אלינו הקיץ ובקרוב מאוד הוא יגיע לוולפסון ואף אחד לא ידע מי הוא ככל הנראה.
תזכיר לי...
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3699 לייקים

אל באנדי כתב: 30 מאי 2023, 19:30
רדפוקס כתב: 30 מאי 2023, 19:27 אגב לא צריך להביא מגן ימני מחליף, ניסנוב כבר החתימו אחד כזה לפני שנה מליגה א' והשאילו אותו, התכשיט חוזר אלינו הקיץ ובקרוב מאוד הוא יגיע לוולפסון ואף אחד לא ידע מי הוא ככל הנראה.
תזכיר לי...
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=409429
שליחת תגובה